Перейти до вмісту

Ліга Чемпіонів

Повідомлень в темі: 1396

#361 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 03.10.2007 – 08:18

Ну шо ж ,Динамо успішно цю Лігу вже завалило, на мою думку, з такою грою і такими тренерами ім точно нічого не світить..
  • 0

#362 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.10.2007 – 08:27

капець. Був на стадіоні..ну такий сум на мене ця гра навіяла. НЕМАЄ КОМАНДИ, є якісь вінігрет. В тому році вже думав, що гірще бути не може, але як я помилявся :itshe: Гірше може бути і воно так зараз є . Якщо в тому сезоні Динамо просто погано грало, то в цьому році воно супер погано грає.
Втратили єдини шанс зачепитися за кубок УЄВА. Спортинг хоч і мав диряву оборону , але швидкість в них було в два рази більше ніж в Динамо.
Створювали моменти , ну то шо.....якщо немає кому вдарити нормально чи підбігти. Щацьких та Рінкон це парої на футболістів..жах короче кажучи :)
  • 0

#363 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 03.10.2007 – 08:51

"Динамо" - "Спортинг" - 1:2 (1:2)
Голи: Тонель 14, Ващук 28, Полга 38

Динамо: Шовковський, Ель Каддурі, Гавранчич, Ващук, Михалик, Гіоане (Гусєв 52), Юссуф, Корреа, Діого Рінкон, Мілевський (Клебер 57), Шацьких

Спортинг: Стойкович, Абель, Тонель, А.Полга, Ронні, Велозу, Моутіньо, Вукчевич (Ізмайлов 65), Романьолі (Паредес 77), Яннік Джало (Гладстоун 90), Лієдсон.

Йожеф Сабо, головний тренер "Динамо"

- У сьогоднішньому результаті чого більше: своїх помилок або вдалої гри суперника?

- Ви знаєте, або я вже заспокоююся, або вже звикаю до цього, але якщо ми не виграємо таку гру, то я вже не знаю, у якій грі нам вдасться перемогти. Ми атакуємо, при рахунку 0:0 у нас є два нарейальніших моменти, але ми не забиваємо, після чого, раптом відкіля ні візьмися, залітає м'яч у наші ворота. Вважаю, що моя команда сьогодні грала добре. Претензії в мене можуть бути лише до деяких футболістів. Мабуть, продовжується стара хвороба, знайома мені по роботі зі збірною України, коли на полі відбувалися неймовірні речі. У всякому разі, грою я задоволений, хлопці зіграли добре.

Були швидкості, був задум, видно було, як будується гра. І найголовніше: у нас було дуже багато моментів. Ми могли забивати у ворота суперника п'ять-шість м'ячів. А ви мені розкажіть, що було біля наших воріт? Моменти, що створював "Спортинг", виникали лише після грубих помилок деяких наших захисників. Я так вважаю. Тому мені кривдно: сьогодні ми не повинні були програвати. Виходить, щось відбувається...

- Ви задоволені грою своєї команди в другому таймі?

- Наприкінці гри йде навал, немає вже ніякої тактики. Усі кричать "давай, навалюй". Це цілковитий хаос, йде розрахунок на те, що раптом щось вийде. Я таке положення речей не можу зрозуміти, тому що нормальну гру необхідно вести до кінця. Але так виходить у футболі. І проте, навіть у самому кінці матчу ми мали моменти. Давайте згадаємо. Клебер вийшов один на один. Не вистачило швидкості. Давно не грав, і тому, природно, знаходиться ще не в оптимальних кондиціях.

У Шацьких був момент - теж не зробив так, як потрібно було. Міг забивати і Рінкон, але бив куди-небудь, коли можна було просто ударом "щічкою" перекинути воротаря, відправивши м'яч у дальній кут. Ну й у самому кінці гри м'яч практично лежав на нозі в Юссуфа, можна було забивати. От до цих моментів додайте два найчистіших моменти в першому таймі в Шацьких. Іншими словами, ми створювали моменти, що стало результатом реалізації того плану на гру, що був нами обраний. Ми переводили гру з одного флангу на іншій, створювали прекрасні швидкісні атаки. Але не все так виходить, як хотілося б.

- Що відбувається з Ващуком і Шовковським?

- Я б не хотів відповідати на подібні запитання.

- Прокоментуйте заміни.

- Мілевського я замінив, тому що він почав "сідати". У принципі, ця заміна була запланована, тому що зранку я отримав зведення, що в Мілевського тиск 150 на 90, а пульс - 78 (у той час, як у всіх інших гравців - 48). Це говорило про те, що він не відновився і навряд чи готовий витримати усі 90 хвилин гри. Так і відбулося. Випускаючи на поле Клебера, ми сподівалися, що він підсилить нашу гру за рахунок своєї віддачі і бажання. Що до заміни Гіоане, то він просто утомився (це було видно неозброєним поглядом), і тому ми його замінили на Гусєва. Олег зараз далеко не той, який він був раніш, але, проте, він нагнітав ситуацію зі свого флангу.

Найстрашніше, що гравці не виконують одну мою установку. Я їм дозволяю йти в обіграш, коли вони знаходяться на фланзі. Прошу їх, щоб вони не боялися прагнути пробитися в штрафну, коли мають перед собою одного захисника. Навіть якщо вони втратять м'яч у такій ситуації, нічого страшного не буде. Але вони цього не роблять, як я їх не прошу. У підсумку, з місця виконують передачу до воріт. Іноді такий пас проходить, але частіше на таку передачу виходить ближній захисник, і м'яч іде в аут у кращому випадку, а в гіршому ми отримуємо контратаку на наші ворота.

Так що робота має бути велика. Але я думаю, що десь ми "вирулимо". Тому що вже зараз є зрушення, є рух. Мені особисто сподобалася гра моєї команди. Особливо в першому таймі. Незважаючи на всі помилки, допущені моїми підопічними.

- До матчу існувала думка, що на нас чекає "закрита" гра, але в другому таймі команди зіграли в "відкритий" футбол з великою кількістю голевих моментів. За рахунок чого так відбулося?

- Я вам можу лише сказати, що коли ми розробляли план на гру "Спортинга", на тренерській раді надійшло пропозиція грати другим номером: поставити одного нападаючого, відійти назад, чекати шансу в контргрі. Але я сказав, що це не моя гра, я не люблю грати в такий футбол. У підсумку, ми побудували свою гру таким чином, як ви сьогодні усі бачили. І, узагалі ж, вийшло все нормально. Я вважаю, що хлопці зараз набирають хід. Сьогодні ми повинні були виграти. Я був упевнений по ходу матчу, що ми досягнемо саме такого результату. Але через помилки ми програли. Тільки через помилки!

Пауло Бенту, головний тренер "Спортинга":

- Матч був дуже важливим для нашої команди, але аж ніяк не вирішальним. Попереду у нас ще багато матчів, багато роботи. Із сьогоднішньою перемогою наша місія, безумовно, не закінчена. Але результатом, звичайно, я задоволений. А насамперед я задоволений тією віддачею, що продемонстрували мої гравці. Але поряд з цим деякі труднощі в нас сьогодні були. Зокрема, ми розслаблювалися після того, як забивали м'ячі. Особливо це стосується першого гола.

Це привело до того, що ми досить часто дозволяли суперникові розпоряджатися м'ячем у нашому штрафному майданичку, допускали чимало помилок біля своїх воріт, за що, у підсумку, поплатилися пропущеним голом. Щось подібне було і після другого забитого нами м'яча, але, на щастя, ми не дозволили суперникові знову зрівняти рахунок. Але, вважаю, що в якійсь мірі нам і не повезло: ми цілком могли виграти сьогоднішній матч із рахунком 3:1. Однак, у загальному і цілому, я задоволений сьогоднішньою грою і досягнутим результатом. При цьому, підкреслюю, ще більше я задоволений тим, як зіграла моя команда з погляду віддачі кожного гравця.

- Ви могли б когось виділити з ваших гравців? Оцініть гру Полги і Стойковича, на адресу яких останнім часом звучало чимало критики.

- Я не особливо люблю когось виділяти в індивідуальному порядку. Повторюся, я в цілому задоволений тим, як зіграла вся команда, задоволений тим, як склався для нас матч. Що стосується Полги і Стойковича, то я вважаю, що вони обидва були важливі в цьому матчі для нашої команди і зіграли в ньому свою цілком визначену роль. Стойкович діяв досить надійно, його впевненість передалася польовим гравцям. Утім, для критики місце завжди найдеться. Можливо, у ряді епізодів він перестарався, але в цілому з грою нашого воротаря сьогодні усе було в порядку. Задоволений я і Полгой. Але, повторюся, ми повинні бути задоволені результатом і тим, що це плід зусиль усієї команди, усіх гравців.

- Чи очікували ви, що вашій команді удасться так легко перемогти "Динамо"?

- Я б не сказав, що це була легка перемога. Ми зустрічалися з гарною командою, що створила нам чимало труднощів. Це спостерігалося і до першого гола, а після того, як ми відкрили рахунок, і зовсім був період, коли "Динамо" володіло повною перевагою. Після другого забитого м'яча нам також було непросто. Я готовий визнати також, що в нашій перемозі сьогодні є визначена "допомога" з боку суперника, але це не означає, що ми не гідні досягнутого результату.

dynamo.kiev.ua
  • 0

#364 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 09:12

Гм,Сабо задоволеной поразкою своєї команди??Та Гнати його нах треба після таких поразок в нашому чемпіонаті і в Лізі!
  • 0

#365 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 14:11

Це просто неймовірно :) , якщо не Спортинг то кого ми повинні обігравати :) . І що цікаво хорошого дало те, що злили гру Нафтовику?! Куди ділась та команда що боролась за вихід, або хоч на третьому місці завершала груповий турнір, таке враження, що ми повторяємо досягнення Спартака 2002 року.
Тепер всі надії на Шахтар.
  • 0

#366 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 03.10.2007 – 17:28

Спокійно панове, не панікуйте. Слухайте що каже тренер Сабо.
По створених моментах Динамо мало вигравати, однак як ви бачили гра була у відкритий футбол, а в ноьму фарт відіграє неабияку роль. Не все втрачено,кияни набирають хід.
  • 0

#367 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.10.2007 – 23:30

Перегляд дописуkatapulta (3.10.2007 17:28) писав:

Спокійно панове, не панікуйте. Слухайте що каже тренер Сабо.
По створених моментах Динамо мало вигравати, однак як ви бачили гра була у відкритий футбол, а в ноьму фарт відіграє неабияку роль. Не все втрачено,кияни набирають хід.
гарний жарт
  • 0

#368 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 03.10.2007 – 23:33

ухх, приємно дивує Шахтар. показує досить хороший футбол і результат .
файно,файно :)
  • 0

#369 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 04.10.2007 – 01:01

В Лізі перемога на виїзді для наших команд останніх семи років - величезна рідкість. Хоч кроти порадували. 2 місце в групі не за горами, чого їм бажаю як патріот України.

П.С. аби ж ви знали, що було в Києві вночі і біля НСК після програшу у вівторок...у-у-у... але ж було по ділу! на жаль :)
  • 0

#370 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 01:24

Перегляд дописуІржавий Цвях (4.10.2007 01:01) писав:

В Лізі перемога на виїзді для наших команд останніх семи років - величезна рідкість. Хоч кроти порадували. 2 місце в групі не за горами, чого їм бажаю як патріот України.

П.С. аби ж ви знали, що було в Києві вночі і біля НСК після програшу у вівторок...у-у-у... але ж було по ділу! на жаль :)
і шо було ?
  • 0

#371 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 08:11

Перегляд дописуІржавий Цвях (4.10.2007 02:01) писав:

2 місце в групі не за горами, чого їм бажаю як патріот України.

В них перше місце, Мілан програв Селтіку..
  • 0

#372 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 04.10.2007 – 09:11

"Бенфіка" - "Шахтар" - 0:1
Гол: Жадсон 42

"Шахтар": П`ятов, Кучер, Фернандіньо, Жадсон (Кастільо 77), Ілсіньо (Дуляй 79), Левандовськи (Хюбшман 78), Брандау, Рац, Чигринський, Срна, Лукареллі.

"Бенфіки": Кім, Едкарлос, Луізао(к), Лео, Оскар Кардосо, Кацураніс, Руй Кошта, Максі Перейра, Ді Марія (Бінья 62), Нелсон (Нуну Гомеш 45), Родрігес.

Попередження: Кардосо (69), Срна (78), Родрігес (78), Фернандіньо 82, Кастільо (83)

Турнірне становище: 1. Шахтар - 6. 2. Селтік - 3. 3. Мілан - 3. 4. Бенфіка - 0.

Мірча Луческу, головний тренер "Шахаря"
- Результат сьогоднішньої гри закономірний. Ми дуже добре провели цей матч, створили багато моментів, для того щоб вразити ворота суперника, контролювали хід зустрічі і перевершили "Бенфіку" в організації гри. Сьогоднішня перемога принесла дуже важливі очки. Безумовно, цей результат додасть упевненості напередодні двобою з "Міланом".

Ми добре вивчили суперника. Постаралися ізолювати Руя Кошту, Ді Марію і Родрігеса - у нас це вийшло, їм приходилося грати тільки довгими передачами на Кардосо, але саме в цій зоні добре справилися зі своїми обов'язками Кучер з Чигринським. Останні кілька хвилин суперник цілком розкрився, намагався зрівняти рахунок. У нас вийшли дуже гарні контратаки, але, на жаль, ми не реалізували моменти.

- Що ви скажете про "Бенфіку"?
- Повторюся, ми дуже добре вивчили суперника і сьогодні були сильніше.

- Вітаю з перемогою. Скажіть, вам легко було визначити стартовий склад на сьогоднішній матч?
- Ні, ми практично не змінили склад після гри з "Селтіком", за винятком того, що замість Хюбшмана з'явився Чигринський. Переможний склад не міняється. Сьогодні ми добре зіграли, і думаю, що рахунок не зовсім відповідає тому, що було на футбольному полі.

- Чи можна говорити про те, що сьогоднішній "Шахтар" - найсильніший при вашому керівництві?
- Так, я вважаю, що, маючи в півзахисті таких виконавців, як Ілсіньо, Фернандіньо і Жадсон, ми дуже сильні. Якщо згадаєте, якими ці футболісти були, коли приїхали в Донецьк, і порівняєте із сьогоднішнім днем, то побачите велику різницю. Щороку команда росте. Ми поставили задачу на цей сезон грати навесні в Лізі чемпіонів, і така можливість в нас є.

-Чи не боялися ви за здоров'я своїх гравців, коли наприкінці матчу "Бенфіка" відверто "рубала" футболістів "Шахтаря"?
- Це нормальне явище. Футболісти суперника не могли собі дозволити програти цей матч, тому діяли жорстко. Напевно наступний матч чемпіонату пропустять кілька футболістів. Просто "Бенфіка" не хотіла програвати команді, яку напевно, ще не зовсім поважає.

Хосе Антоніо Камачо, головний тренер "Бенфіки":

- Пане Камачо, результат по грі?
- Ми не змогли забити гол у перші 30 хвилин гри. А щоб перемагати, потрібно забивати, такі закони футболу. У "Шахтаря" це вийшло.

- Вам сподобався футбол у виконанні ваших підопічних?
- Так, я задоволений грою своєї команди. Просто ми не змогли забити гол, тому немає результату.

- Пане Камачо, яке враження справив "Шахтар"?
- Вважаю, що "Шахтар" дуже гарна команда з підбором якісних виконавців. Донецький клуб демонструє досить технічний футбол. Але сьогоднішній матч не підводить риску під боротьбою в Лізі чемпіонів. Попереду ще є ігри. Давайте дочекаємося закінчення групового етапу.

- Що ви можете сказати про суддівство?
- Це не в моїй компетенції, не хотів би говорити на цю тему. Арбітр дав свисток після 90 хвилин гри, і це означало, що зустріч закінчена. На цьому усе.

www.shakhtar.com
  • 0

#373 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 04.10.2007 – 10:01

Рятуйте! SOS! "Динамо" в небезпеці

Цікаво, чи справді так Суркісянам начхати на свою команду, чи як?
  • 0

#374 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 04.10.2007 – 10:03

Цитата

і шо було ?
відповідь:

Цитата

не хочу что б динамо опускалось до уровня дынама менськ

После проигранного португальскому «Спортингу» матча болельщики киевского «Динамо» устроили погром в центре Киева.
Добавил: IGVAR

Трудно передать словами то, что творилось в микст-зоне и у входа в стадион НСК «Олимпийский». После финального свистка французского арбитра практически все болельщики украинского клуба в унисон стали скандировать: «Позор», «Ганьба». После того как президент «Динамо» вышел к журналистам, чтобы дать свою оценку происходящему, ему просто не дали это сделать фанаты украинского клуба.

На этот раз выкриками дело не ограничилось. В босса киевского гранда полетели предметы. Признаться, микст-зона стадиона «Олимпийский» в этот момент больше походила на поле битвы. Как только игроки «Динамо» появились в поле зрения разъяренных болельщиков, они тут же как один потянулись за мобильными телефонами, лишь бы кто-то из знакомых побыстрее подобрал на машине.

Уезжать со стадиона на клубном автобусе было чревато последствиями.

Самым смелым оказался марокканский легионер «Динамо» Бадр эль-Каддури, который отправился прямо в разъяренную толпу. Толпа-то расступилась, но какие эмоции бурлили в душе горячего африканца, когда он выслушивал все, что о нем думают, можно лишь догадываться.

Остальные последовать примеру эль-Каддури не решились. Все игроки киевского клуба стояли рядом со столь же, без преувеличения, шокированными журналистами.

Завидев среди окружающих полузащитника «Динамо» Тараса Михалика, толпа болельщиков обратилась к нему примерно так:

«Тарас, эй, Тарас, иди сюда, давай поговорим о футболе как мужики, а не как б...!»

«Хватит уже позорить Украину, обезьяны. Валите откуда приехали», – это болельщики обратились легионерам украинского клуба.

После этого ничего не оставалось, как ввести в действие спецподразделения БАРС, которое смогло оттеснить фанов подальше от выхода со стадиона.

Едва выбравшись со стадиона нужно было пережить еще один шок. В радиусе примерно трех километров центр украинской столице отдаленно напоминал свой реальный облик. Разбитые билборды, бутылки, а также разорванные листовки, извещающие о матче между киевским «Динамо» и лиссабонским «Спортингом».

В двух километрах от НСК «Олимпийский», а это самый центр города, очень быстрой походкой в сопровождении четырех сотрудников внутренних органов направлялся к своей машине Тарас Михалик.

– Тарас, нечасто вас увидишь в самом центре Киева...
– Это точно.

– Как можете прокомментировать произошедшее?
– А как это можно вообще видеть, вы же все сами видите. Я такого в жизни не видел и, дай бог, не увижу. Это все ужасно...

После этого в наш разговор вмешался спутник Михалика.

– Мы, конечно, понимаем интерес прессы к этой теме, но Тарас будет отвечать на вопросы, касающиеся непосредственно игры в футбол. То, что сейчас происходит, футболом явно не назовешь….

– Ладно. Что вы можете сказать по игре?
– Да, что тут говорить? Нелогичный результат, сами себе два мяча привезли. Что еще сказать... Не знаю.
soarce: _http://white-blue.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=828&start=90
  • 0

#375 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 04.10.2007 – 12:51

дуже гарно шахтар зіграв, чекаєм матчу з міланом...
  • 0

#376 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 05.10.2007 – 01:14

Опа, оце шахтар красавці, тепер в лізі я за них, молодці хлопці, але тупо не подобаєься гра Лукареллі((((( капєц, італієць, тіпа крутий, а поки не грає((
  • 0

#377 Alex LM

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 05.10.2007 – 11:49

Шахта просто МОЛОДЦІ!...

А Динамо... Чого всі від Сабо хочуть?
Дочекаймося другого кола Ліги, тоді подивимося на гру киян... Сьогодні прийшов, завтра давай результат. Так не буває.

По грі ДК не гірше португальців так точно виглядав...
  • 0

#378 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 07.10.2007 – 10:29

програш охтирці в чемпіонаті, два програши в лізі чемпіонів........ давайте не будемо гаоврити про динамо :D :) :)
  • 0

#379 Гість_Миротворець_*

• Гості

Відправлено 10.10.2007 – 17:32

Порушення пункту правил 1.2. МОВОЮ СПІЛКУВАННЯ НА ФОРУМІ Є ЛИШЕ УКРАЇСНЬКА МОВА.
  • 0

#380 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.10.2007 – 13:42

Взяв квитки на матч Динамо-Манчестер.
Ціна квитків 20,40,50, 100, 200 гривень
  • 0