Перейти до вмісту

Ліга Чемпіонів

Повідомлень в темі: 1396

#1001 G27

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 470 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 06.05.2009 – 23:07

3.14іздєц барселона настрій попортила :rolleyes: :ggggg: ;) ;) другий раз за тиждень..спершу реал 2-6 обіграла, тепер один момент поламав всю гру...жаль челсі, судья мудак ше той 2 100% пеналя..

phobos: +10% Попередження (за пунктом правил 2.2.2).

Повідомлення відредагував phobos: 07.05.2009 – 10:33

• 0

#1002 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 06.05.2009 – 23:19

На щастя хоч Барса розбавила оцю остогидлу англійську гегемонію ! :rolleyes:
  • 0

#1003 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.05.2009 – 23:27

Браво Барса!!!! Віват!!! :rolleyes:
  • 0

#1004 G27

Писар

• Користувачі
  • 470 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 23:33

katapulta, Misercord

ви гру дивились??? барса грала жахливо, повний 0..і ви радієте за те що вони пройшли челсі? по грі вони і близько до челсі не стояли...мені неприємні обидві ці команди, але блін челсі заслужило на цей фінал і пора вже змиритись з тим що англійський футбол зараз на голову вищий за іспанський, італійський і тим більше за німецький...

Повідомлення відредагував G27: 06.05.2009 – 23:33

• 0

#1005 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.05.2009 – 23:43

Перегляд дописуG27 (7.05.2009 00:33) писав:

katapulta, Misercord

ви гру дивились??? барса грала жахливо, повний 0..і ви радієте за те що вони пройшли челсі? по грі вони і близько до челсі не стояли...мені неприємні обидві ці команди, але блін челсі заслужило на цей фінал і пора вже змиритись з тим що англійський футбол зараз на голову вищий за іспанський, італійський і тим більше за німецький...
Барса перед цим мала тяжкий матч з Реалом на виїзді - і відіграла його на 200%, так що навіть цю поразку їй би пробачили. По-друге, Челсі не на першому місці турнірної таблиці, а Барса так. А який футбол краще - побачимо в фіналі. Я не ярий прихильник Барси, але дивитися матч фіналу ліги чемпіонів, який можна побачити в регулярному чемпіонаті Англії мені не цікаво. А от Барселона - МЮ значно веселіше. Переможців не судять.
  • 0

#1006 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 06.05.2009 – 23:53

Не дивився. Я сконцентрований цієї весни на Кубку УЄФА а лігочемпіонські голи тільки по новинах дивлюсь. Мені байдуже яку там гру показала FCB, головне те що не буде англійського фіналу.

Цитата

пора вже змиритись з тим що англійський футбол зараз на голову вищий за іспанський, італійський і німецький...
Вищий за рахунок найбільшої концентрації капіталу в футболі. Забери звідти найдорожчі вершки світового футболу і Англія займе своє улюблене 4-те місце у таблиці коефіцієнтів УЄФА :rolleyes:
  • 0

#1007 G27

Писар

• Користувачі
  • 470 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 23:54

Перегляд дописуMisercord (7.05.2009 00:43) писав:

Я не ярий прихильник Барси, але дивитися матч фіналу ліги чемпіонів, який можна побачити в регулярному чемпіонаті Англії мені не цікаво. А от Барселона - МЮ значно веселіше. Переможців не судять.

не згідний, матч у фіналі ЛЧ завжди буде відрізнятись від матчу чемпіонату, різна ціна тих матчів..при програші у чемпіонаті є всі шанси відігратись потім з іншими противниками, а в фіналі ЛЧ шанс тільки один і комани грають до останнього..про переможці, я б не сказав що барса переможці вони швидше везунчики ніж переможці..
  • 0

#1008 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 07.05.2009 – 08:52

нарешті, хоч фінал буде цікавий, а не як в прошлому році дві англійські команди :rolleyes:

Forca Barcelona!!!! :ggggg: Прикріплений файл  barcacw2.gif   9.37К   0 Кількість завантажень:
  • 0

#1009 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 09:32

+1, англійський фінал було б не цікаво, каталонці молодці :rolleyes:
  • 0

#1010 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.05.2009 – 09:55

хоч і вболівав за Барсу, але їх вихід вийшов якимось не дуже приємним і не по грі. Челсі грало хоч і на контратаках, але гостріше. Ще й Овребо як мінімум 2 пеналя не поставив...
  • 0

#1011 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 07.05.2009 – 10:52

Барса звичайно молодчина, але МЮ найкращий тому кубок за ним!!!!!!!
  • 0

#1012 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 07.05.2009 – 11:31

Реал зараз ніякий... його Барса розклала на атоми в чемпіонаті, а перед тим Ліверпуль в лізі чемпіонів... це все проблеми Реалу, а тут Барса зустрілась з справді організованою командою... і виникли труднощі... Ну може можна списати що не було Пуйоля, Маркеса... але це все в захисті... в принципі я б на місці арбітра дав би пенальті за гру рукою Піке, дав би жовту Абідалю і не дав би пеналь на останніх секундах, бо там було щось середнє між рукою і корпусом... Але якби не вилучили Абідаля невідомо як би матч далі пішов.. Одним словом, Барса в фіналі... звичайно що Челсі не задоволені, але те що вони не втримали 1-0 граючи в більшості - то суто їхні прорахунки. Не можна сказати що УЄФА тягнув Барсу щоб не було знов англійського фіналу - це дурне як на мене... Якби тягнув Барсу то не вилучили би Абідаля :rolleyes: Отак то
  • 0

#1013 Weltmeister

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:м.Івано-Франківськ

Відправлено 07.05.2009 – 11:51

Чеслі краще грало,жаль,що так несправедливо здули(
але,втім,зате фінал таки цікавішим буде)

думаю,що МЮ переможе,але хз)
  • 0

#1014 G27

Писар

• Користувачі
  • 470 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 14:06

Фабрегас

якщо не помиляюсь то в правилах пише, що люба гра рукою випадкова і не випадкова в штрафному майданчику порушення, а в другому випадку мяч зацепив руку хоча не настільки явно як в моменті коли грав рукою Піке. Взагалі челсі само винно(хоча барса на перемогу не заслуговує, футбол показали ніякий), що програло але в цьому матчі не останню роль зіграв арбітр помилок допустив багато..Але результат є, барса в фіналі, і думаю що буде дуже цікавий матч, вболіватиму за МЮ.

Повідомлення відредагував G27: 07.05.2009 – 14:09

• 0

#1015 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 07.05.2009 – 15:04

Незаслужена перемога барси!!! Хоч я і не є прихильником Челсі, проте Барсу я люблю ще менше! Ше й суддя дроворуб. Так, Челсі грало на контратаках, але грало НАБАГАТО краще, і захист був на висоті...
  • 0

#1016 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 15:12

Перегляд дописуG27 (7.05.2009 15:06) писав:

Фабрегас

якщо не помиляюсь то в правилах пише, що люба гра рукою випадкова і не випадкова в штрафному майданчику порушення, а в другому випадку мяч зацепив руку хоча не настільки явно як в моменті коли грав рукою Піке.
Штрафной удар

Штрафной удар (англ. direct free kick) — официальный русский термин прямой свободный удар (употребляется редко) — в футболе специально назначаемый удар по воротам в случае нарушения правил.

Штрафной удар назначается в случае, если игрок, когда мяч находился в игре, совершил одно из следующих нарушений правил:

пинок или попытки пнуть соперника;
подножки или попытки поставить подножку сопернику;
прыжки на соперника;
нападение на соперника;
удары или попытки ударить соперника;
толчки соперника;
при отборе мяча у соперника игрок овладевает мячом, вступая в контакт с соперником до того, как коснется мяча;
задержки соперника;
плевки в соперника;
умышленная игра руками (включая голкипера вне его штрафной площади).

Штрафной удар выполняется любым игроком команды, противоположной той, игрок которой нарушил правила, с места нарушения. Если нарушение правил совершено игроком в пределах штрафной площади своей команды, вместо штрафного удара назначается пенальти.
===============================
(с) Вікіпедія
  • 0

#1017 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 15:38

мені ще здалося ,що Алвеш Малуду в штрафному завалив, а Овребо дав штрафний лише.
  • 0

#1018 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.05.2009 – 15:44

Перегляд дописуfregat (7.05.2009 16:38) писав:

мені ще здалося ,що Алвеш Малуду в штрафному завалив, а Овребо дав штрафний лише.
мені теж так здалось, помоєму воно так і було...

Я притримуюсь такої думки. Пенальті - це дуже серйозне покарання, наприклад от в тому місці, де було це порушення, на пів метра далі за штрафним майданчиком - це штрафний, ситуація не надто небезпечно, а на пів метра і вже в штрафному -це пенальті... якось не справедливо. Тому думаю пенальті треба давати якось розумно... бо це дуже серйозне покарання... :rolleyes:
  • 0

#1019 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 16:36

мені й здалося,що Овребо просто побоявся ставити пенальті в такій ситуації.
Цікаво на скільки матчів дискваліфікують Дрогба і Босінгву?!
  • 0

#1020 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2009 – 17:37

Барса-МЮ - ну шо ж, побачимо чи складе Пеп Гвардіола ше один залік.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних