Перейти до вмісту

Неодружені

Повідомлень в темі: 82

#61 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.09.2010 – 15:33

Перегляд дописуSensssorika (24.09.2010 14:01) писав:

тобто Ви вважаєте, шо жінці конче треба завагітніти і народитии дитину до 30 років, навіть якшо вона залишається неодруженою, ба навіть більше- не має поряд чоловіка, з яким би могла створити сім"ю ?
Тобто я вважаю за краще розмовляти про ризики народження першої дитини жінкою після 30 років.
  • 0

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.09.2010 – 15:40

Перегляд дописуzav (24.09.2010 16:33) писав:

Тобто я вважаю за краще розмовляти про ризики народження першої дитини жінкою після 30 років.
ризик зажди є. можна і в 20 не змогти виносити..

та й тема не про народження дитини, а про несімейних. мати лише дитину- це неповна сім"я. потрібен батько.
можна мати дитину, але не бути заміжньою. жити з батьком дитини щасливо не розписуючись, або бути покинутою цим батьком, бо йому та дитина непотрібна,він її не планував, а тобі 20 років(наче ж оптимальний вік для народження) і ти залетіла. в першому випадку існує сім"я, в другому сім"я неповна.
  • 0

#63 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 24.09.2010 – 18:15

Перегляд дописуComari4ka (6.09.2010 23:26) писав:

А навіщо взагалі когось тримати? Я,наприклад,кохаю.він теж має до мене почуття,але має іншу.а я і не тримаю. Хоч на всі 4 сторони!

Не треба тримати. Я он теж не тримаю, і нікуди не рветься) А от ситуація "має до мене почуття, але має іншу" - то вже не є нормально. Для твого щастя.

Перегляд дописуSensssorika (24.09.2010 13:49) писав:

жінка в принципі може народити і у 40 років (моя сверуха,наприклад, п"яту дитину десь в такому віці і народила), аби здорова була. але чи буде сенс. тобто..часто жінки "атчаявшись" у пошуках чоловіка просто в паніці вже вагітніють у я б сказала запізньому для цього віці і народжують для самих себе. аби не залишатися ну геть самотньою.

Моя двоюрідна тітка народила перше в 42 роки. І не з відчаю - має чоловіка. На 7 років молодшого :( А сенс є завжди. Ти ж сама вважаєш, що діти - наше щастя.

Перегляд дописуzav (24.09.2010 13:54) писав:

Бідні діти...

Деякі - так. Оце саме самотні матері з одним сином кожна мене домахують щоразу за оцінки.
  • 0

#64 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.09.2010 – 19:20

Перегляд дописуTwinkle (24.09.2010 19:15) писав:

А сенс є завжди. Ти ж сама вважаєш, що діти - наше щастя.
протестую. бо якшо дитину собі у забавку народжуєш, то можна і у 40, а якшо хочеш встигнути її нормально виховати, і шоб дитина не мусила вже в 15 років доглядати стару матір, то краще народити раніше.
  • 0

#65 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 21:12

Перегляд дописуSensssorika (24.09.2010 20:20) писав:

протестую. бо якшо дитину собі у забавку народжуєш, то можна і у 40, а якшо хочеш встигнути її нормально виховати, і шоб дитина не мусила вже в 15 років доглядати стару матір, то краще народити раніше.

Рена, ти ж сама тут сперечалася з Завом, що неправильно вважати, що треба будь-що до 30-ти народити дитину, навіть якщо немає чоловіка, з яким ту дитину можна виховувати. А тепер собі суперечиш. Якщо народить в 40, то ще дитина з 15-ти років не буде доглядати стару матір. Мою подругу-однолітку мати народила майже в 42 (мене мама в 32), і мама її зараз ще дуже добре себе почуває, подруга в Америці живе, мама її має таку візу, що може півроку там бути в кожному році, вона якраз зараз там - допомагає новонароджену внучку доглядати. Так що все ще природою доволі гарно передбачено: 40 років - ще не критичний термін.
  • 0

#66 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 22:46

Перегляд дописуSensssorika (24.09.2010 16:40) писав:

ризик зажди є. можна і в 20 не змогти виносити..
Проте саме після 30 років ризик починає зростати істотно. Казав же про ймовірності й вирогідності розмовляти, а ви тупите.

Перегляд дописуSensssorika (24.09.2010 16:40) писав:

та й тема не про народження дитини, а про несімейних. мати лише дитину- це неповна сім"я. потрібен батько.
можна мати дитину, але не бути заміжньою. жити з батьком дитини щасливо не розписуючись, або бути покинутою цим батьком, бо йому та дитина непотрібна,він її не планував, а тобі 20 років(наче ж оптимальний вік для народження) і ти залетіла. в першому випадку існує сім"я, в другому сім"я неповна.
Родина існує в складі батьків та їхніх дітей. Без одного з батьків родина неповна, а без дітей вона не існує. Без дітей - суть коханці, бо ніц роду.
  • 0

#67 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2010 – 10:10

Перегляд дописуTwinkle (24.09.2010 22:12) писав:

Рена, ти ж сама тут сперечалася з Завом, що неправильно вважати, що треба будь-що до 30-ти народити дитину, навіть якщо немає чоловіка, з яким ту дитину можна виховувати. А тепер собі суперечиш. Якщо народить в 40, то ще дитина з 15-ти років не буде доглядати стару матір. Мою подругу-однолітку мати народила майже в 42 (мене мама в 32), і мама її зараз ще дуже добре себе почуває, подруга в Америці живе, мама її має таку візу, що може півроку там бути в кожному році, вона якраз зараз там - допомагає новонароджену внучку доглядати. Так що все ще природою доволі гарно передбачено: 40 років - ще не критичний термін.
аж ніяк не суперечу. зав як завжди не в ті дєбрі лізе. в зава мета- "шлюб і дитина", причому дитина до 30 років бажано. я ж зауважила, шо якшо нема з ким, то як народжувати? по зальоту, чи пробірочки хіба шо.

Перегляд дописуzav (24.09.2010 23:46) писав:

Проте саме після 30 років ризик починає зростати істотно. Казав же про ймовірності й вирогідності розмовляти, а ви тупите.

Родина існує в складі батьків та їхніх дітей. Без одного з батьків родина неповна, а без дітей вона не існує. Без дітей - суть коханці, бо ніц роду.
1. причому тут ризик, до створення сім"ї?

2. мій брат двоюрідний прожив у шлюбі років 7, не могли вони з дружиною завагітніти, потім все-таки всиновили.
їхні сусіди по селу мали сина і доньку. син помер від раку, доньку збило насмерть машиною. років 10 живуть без дітей.

хто з цих двох прикладів насправді є сім"єю? а хто коханцями?
  • 0

#68 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 16:24

Перегляд дописуSensssorika (25.09.2010 11:10) писав:

аж ніяк не суперечу. зав як завжди не в ті дєбрі лізе. в зава мета- "шлюб і дитина", причому дитина до 30 років бажано. я ж зауважила, шо якшо нема з ким, то як народжувати? по зальоту, чи пробірочки хіба шо.
Ви такі кумедні... щось доводите. Незрозуміло що, зате завзято! Ги.

Перегляд дописуzav (24.09.2010 13:43) писав:

28 років, хм...
У мене роздуми прості: якщо жінка не вільнавіддітей, то коли і яким вона бачить народження її дітей?

1. причому тут ризик, до створення сім"ї?
Тільки не скажіть, що при створені родини ризики геть не грають.

2. мій брат двоюрідний прожив у шлюбі років 7, не могли вони з дружиною завагітніти, потім все-таки всиновили.
їхні сусіди по селу мали сина і доньку. син помер від раку, доньку збило насмерть машиною. років 10 живуть без дітей.

хто з цих двох прикладів насправді є сім"єю? а хто коханцями?
Насправді всі є.
  • 0

#69 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2010 – 17:24

Перегляд дописуzav (25.09.2010 16:24) писав:

1.Тільки не скажіть, що при створені родини ризики геть не грають.
2.Насправді всі є.
1.я думаю, шо при створенні сім"ї в кожного свої заморчоки роль грають. якшо мадемуазель завагітніла і народила дитину у 22 роки і живе як матір-одиначка, то шанси вийти заміж в неї приблизно такі самі, як і у бездітної 30річної.
2.так це ж ви сказали, що без дітей родини не існує.
  • 0

#70 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 21:07

Перегляд дописуSensssorika (25.09.2010 18:24) писав:

1.я думаю, шо при створенні сім"ї в кожного свої заморчоки роль грають. якшо мадемуазель завагітніла і народила дитину у 22 роки і живе як матір-одиначка, то шанси вийти заміж в неї приблизно такі самі, як і у бездітної 30річної.
Де я обмовився про шанси одружитися? Ніде.
Я вів мову про шанси подружжя мати дітей. І тут шанси 30-річної панни істотно поступають наявній дитині.

Перегляд дописуSensssorika (25.09.2010 18:24) писав:

2.так це ж ви сказали, що без дітей родини не існує.
Так є ж діти: двоє мертвих і одна нерідна. Якщо батьки пережили власних дітей, або виховують нерідну дитину - усе одно діти є, або були. Власну дитину можна й у 100 років пережити, та хіба ж це привід уважати, наче єє не було? Авжеж ні. Що онуків нема, то прикро, але я питання онуків та продовження роду не торкався, тому повз.
  • 0

#71 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2010 – 21:17

Перегляд дописуzav (25.09.2010 22:07) писав:

Де я обмовився про шанси одружитися? Ніде.
Я вів мову про шанси подружжя мати дітей. І тут шанси 30-річної панни істотно поступають наявній дитині.
Так є ж діти: двоє мертвих і одна нерідна. Якщо батьки пережили власних дітей, або виховують нерідну дитину - усе одно діти є, або були. Власну дитину можна й у 100 років пережити, та хіба ж це привід уважати, наче єє не було? Авжеж ні. Що онуків нема, то прикро, але я питання онуків та продовження роду не торкався, тому повз.
почитайте назву теми і не заходьте в тему більше.

є люди, які не хочуть, або не можуть одружуватися, не хочуть зв"язувати своє життя з кимось. чоловік може мати 5 дітей від різних жінок і з жодним не спілкуватися. трахати баб, жити холостяком до кінця життя. яка родина тут?

жінка ж трохи в іншому положенні. вона може залетіти і залишитися самотньою. а може дуже хотіти дітей, але не мати чоловіка для цього.

всі вони по-своєму одинаки в цьому світі. але є люди, які все-таки свідомо обирають собі життя без людини поряд. он як Неймлес. хочете поговорити про Неймлеса? я -ні. але його позицію ви не захтіли коментувати, хоча вона дуже по темі.
  • 0

#72 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 21:51

Перегляд дописуSensssorika (25.09.2010 22:17) писав:

всі вони по-своєму одинаки в цьому світі. але є люди, які все-таки свідомо обирають собі життя без людини поряд. он як Неймлес. хочете поговорити про Неймлеса? я -ні. але його позицію ви не захтіли коментувати, хоча вона дуже по темі.

Думаю, свою позицію в 20 років така людина ще може змінити - в 30, 40...
  • 0

#73 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.09.2010 – 21:59

швидше думаю
  • 0

#74 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2010 – 22:04

Перегляд дописуTwinkle (25.09.2010 22:51) писав:

Думаю, свою позицію в 20 років така людина ще може змінити - в 30, 40...
я знаю одних такх. їй 21, йому,здається, 26. одружуватися ніхто не збирався,навпаки вважали це дурістю. зустрічаються з першого курсу(зараз на 5му) а сьогодні в них день двух полосок і шоку гг не знааю..може переглянуть свої погляди )))

але не всіх і цим можна одружити. дехто ладен платити більше аліментів, аби тільки матір і дитина його не чіпали і не лізли в його ,чоловіка, особистий простір. буе
  • 0

#75 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 22:08

Перегляд дописуSensssorika (24.09.2010 13:14) писав:

Цитата

А по моему незамужняя девушка - это девушка у которой все впереди, и поклонники и свидания и отношения и замужество! А у замужних все уже позади и им ничего больше не светит. У них скучная, серая, однообразная жизнь и они тешат себя надеждами, что это и есть великое счастье и они кому-то нужны. Хотя большинство мужей через пару-тройку лет заводят себе любовницу. Но жены свято верят, что они одни-единственные, любимые и нужные.
І в 60-70 років "незамужняя девушка - это девушка у которой все впереди", гиги
  • 0

#76 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 25.09.2010 – 22:10

Перегляд дописуSensssorika (25.09.2010 23:04) писав:

я знаю одних такх. їй 21, йому,здається, 26. одружуватися ніхто не збирався,навпаки вважали це дурістю. зустрічаються з першого курсу(зараз на 5му) а сьогодні в них день двух полосок і шоку гг не знааю..може переглянуть свої погляди )))

але не всіх і цим можна одружити. дехто ладен платити більше аліментів, аби тільки матір і дитина його не чіпали і не лізли в його ,чоловіка, особистий простір. буе

Так це вимушений крок буде - якщо буде - якщо справді не хочуть разом бути і дітей мати. А я не про вимушений, а про те, що з часом люди змінюють свої навіть найрадикальніші погляди.

Повідомлення відредагував Twinkle: 25.09.2010 – 22:10

• 0

#77 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.09.2010 – 00:27

почитайте назву теми і не заходьте в тему більше.
От самі й не зазирайте, адже у моєму початковому дописі було посилання на умови народження дитини:

Перегляд дописуzav (24.09.2010 13:43) писав:

28 років, хм...
У мене роздуми прості: якщо жінка не вільнавіддітей, то коли і яким вона бачить народження її дітей?
Ви за "коли" вчепилися, а до "яким" щось терпець урвався дочитати.

є люди, які не хочуть, або не можуть одружуватися, не хочуть зв"язувати своє життя з кимось. чоловік може мати 5 дітей від різних жінок і з жодним не спілкуватися. трахати баб, жити холостяком до кінця життя. яка родина тут?
Ніц він не має в такому разі. То не його діти.

жінка ж трохи в іншому положенні. вона може залетіти і залишитися самотньою. а може дуже хотіти дітей, але не мати чоловіка для цього.
Для народження дитині натепер наявність чоловіка не є обов’язковою. Я так розумію, можна власного клона народити.

Якщо мова про родину, то реєстрація шлюбу неминучий факт: буде вона в старості чи в молодості - неважливо.
Коханці реєстрації авжеж не потребують, тому питання шлюбу теж не стоїть.
Ці дві тези повністю розкривають зміст цієї теми.
  • 0

#78 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.12.2010 – 15:48

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Зображення гг

Зображення

Зображення

Зображення

прям каторга наче :happy1:
звідси

i 

Скріншоти опитування з іншого форуму оформила в спойлер.

Повідомлення відредагував Kassandra: 28.12.2010 – 23:41

• 0

#79 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 21:58

Sensssorika
якесь у тебе трохи рядянське бачення старості, в 30 років жінка вже стара діва і в неї мало шансів вийти заміж, в 55 років дитина вже буде піклуватися над мамою, бо та вже старенька і ніц не може.
Так бувають випадки, що жінки самі не хочуть виходити заміж, але то думаю рідко, бо така вже наша природа, що хочеться нам мати сім*ю. Думаю в більшості дівчата були певно дуже вибагливі в молодості, що досиділи до "старості" і тепер не можуть найти свого принца. Як то кажуть " А наша Галя балувана".
Є ж люди яким просто не щастить. Маю подругу якій 25, і дуже хоче попасти в той заміж. І гарна, і працьовита, і розумна, але все якось не складується. Але на Заході до цього відносяться по простому, жінки до 30 тільки будують кар*єру, а лише потім думають про створення сім*ї, що я важаю не дуже правильним. Так як і то і то можно поєднувати. А то народжують потім діток після 30, і в багатьох бракує 21 хромосому, або є інші дефекти.
Особисто я за народження дітей ( першої дитини) хоча б до 25. Навіть якщо не має чоловіка, і це не обов*язково залітати.
  • 0

#80 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.12.2010 – 22:05

Перегляд дописуЯскрава (28.12.2010 22:58) писав:

Sensssorika
в 30 років жінка вже стара діва і в неї мало шансів вийти заміж
в неї меншає шансів народити. а народити,все-таки краще у шлюбі. і під шлюбом я зараз не штамп в паспорті маю на увазі)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних