Перейти до вмісту

Неодружені

Повідомлень в темі: 82

#41 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 06.09.2010 – 15:31

Без штампу не тру - а раптом утече - піди потім докажи, що твоє було і діти спільні і всьо такоє.
  • 0

#42 Comari4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.09.2010 – 21:25

Перегляд допису:-) (6.09.2010 15:31) писав:

Без штампу не тру - а раптом утече - піди потім докажи, що твоє було і діти спільні і всьо такоє.
Треба бути !!!ВИБАЧТЕ!!!тупим створінням, щоб тікати від такої цікавої людини, як ти.
  • 0

#43 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.09.2010 – 21:43

Перегляд дописуComari4ka (6.09.2010 22:25) писав:

Треба бути !!!ВИБАЧТЕ!!!тупим створінням, щоб тікати від такої цікавої людини, як ти.
ГГ

Вибачте, не втримався))

А щоб було по темі - шлюб не дуже то і спинить людину від втечі, якщо вона справді цього хоче. Знаю по своїй родині)
  • 0

#44 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 06.09.2010 – 22:02

Перегляд дописуKatod (6.09.2010 12:18) писав:

шлюб з одного боку це запорука того що на старості збережуться деякі соціальні зв"язки, адже з віком бажання їх створювати падає
Головне щоб було бажання, а можливості є в кожному віці. Якщо нема бажання, то навіщо це робити.
  • 0

#45 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.09.2010 – 22:05

Перегляд дописуNameless One (6.09.2010 22:43) писав:

А щоб було по темі - шлюб не дуже то і спинить людину від втечі, якщо вона справді цього хоче. Знаю по своїй родині)

Правда. Ні юридичний, ні релігійний - від втечі не врятує жоден при відповідному бажанні. І навпаки.
  • 0

#46 Comari4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 06.09.2010 – 22:26

Перегляд дописуTwinkle (6.09.2010 23:05) писав:

Правда. Ні юридичний, ні релігійний - від втечі не врятує жоден при відповідному бажанні. І навпаки.
А навіщо взагалі когось тримати? Я,наприклад,кохаю.він теж має до мене почуття,але має іншу.а я і не тримаю. Хоч на всі 4 сторони!
  • 0

#47 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 06.09.2010 – 22:44

Перегляд дописуComari4ka (6.09.2010 23:26) писав:

А навіщо взагалі когось тримати? Я,наприклад,кохаю.він теж має до мене почуття,але має іншу.а я і не тримаю. Хоч на всі 4 сторони!
Тому що ви ще не почали щось творити разом. А як почнете щось будувати, буде дуже шкода, якщо вас покинуть на уламках будмайданчика.
  • 0

#48 Comari4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 06:50

Перегляд дописуВим’я Короля (6.09.2010 22:44) писав:

Тому що ви ще не почали щось творити разом. А як почнете щось будувати, буде дуже шкода, якщо вас покинуть на уламках будмайданчика.
Знаєш після декількох обломів страшно щось починати будувати,так хочеться"з'їхати на готову хату";-)
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.09.2010 – 07:45

Головне, щоб Вас кохали.

Перегляд дописуВим’я Короля (6.09.2010 23:44) писав:

Спільні творіння теж не втримують пару одне біля одного.
  • 0

#50 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 08:37

Я поєздатий, ага, навіть Ви це визнали. :)

Все це ваше кохання це фуфло і воно скороминуче. Дєвушки хочуть тепла, а дєвушок хочуть трахнути.

Перегляд дописуComari4ka (7.09.2010 07:50) писав:

Знаєш після декількох обломів страшно щось починати будувати,так хочеться"з'їхати на готову хату";-)
Тому й облом, що штампа в паспорті немає. Поставили штамп - тоді давайте. B)
  • 0

#51 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.09.2010 – 09:21

а я, а від мене, теж нетреба тікати, я теж такий оригінальний, в принципі такий як і всі інші:)

Перегляд допису:-) (7.09.2010 09:37) писав:

Все це ваше кохання це фуфло і воно скороминуче. Дєвушки хочуть тепла, а дєвушок хочуть трахнути.
ну от неправда, кохання не фуфло, це доведений факт, що кохання виникло в міоцені, разом з дріопітеками, тоді і виникло в примітивному вигляді це почуття, і разом з дріоптеками еволюціонувало, особини які піддавалися цьому почуттю краще переносили навантаження, і ефективніше розмножувалися, причому разом з цим почуттям архіологи розкопали моногамію
  • 0

#52 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 12:06

Перегляд допису:-) (7.09.2010 09:37) писав:

Тому й облом, що штампа в паспорті немає. Поставили штамп - тоді давайте. :)

Так, так, ми вже всі зрозуміли що ти проти сексу до шлюбу)))
  • 0

#53 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 12:12

Перегляд дописуNameless One (7.09.2010 13:06) писав:

Так, так, ми вже всі зрозуміли що ти проти сексу до шлюбу)))
Я за секс віздє і всігда. Але різностатевий. ГГ.
А от фрикції це взагалі нецікаво.
  • 0

#54 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 12:18

Перегляд допису:-) (7.09.2010 13:12) писав:

Я за секс віздє і всігда. Але різностатевий. ГГ.
А от фрикції це взагалі нецікаво.

Якщо не цікаво то можу порадити спробувати навчити бухів імпортувати звіти з 1С в БестЗвіт, підписувати і відправляти їх в ДПА і ПФУ. Стільки сексу буде що запам'ятається на довго)
  • 0

#55 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 12:55

Перегляд дописуNameless One (7.09.2010 13:18) писав:

Якщо не цікаво то можу порадити спробувати навчити бухів імпортувати звіти з 1С в БестЗвіт, підписувати і відправляти їх в ДПА і ПФУ. Стільки сексу буде що запам'ятається на довго)
Бачте, Чорний Властєлін, Ви знову ж таки про фрикції, але вже з мозком. Фрикції на цю тематику я маю і без Вас. І ващє, тоді виходить, що бух тут я, бо ж я не вмію. ОТ. Якщо Ви звичайно ж не мали на увазі бюстгалтери.
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.09.2010 – 12:14

Цитата

А по моему незамужняя девушка - это девушка у которой все впереди, и поклонники и свидания и отношения и замужество! А у замужних все уже позади и им ничего больше не светит. У них скучная, серая, однообразная жизнь и они тешат себя надеждами, что это и есть великое счастье и они кому-то нужны. Хотя большинство мужей через пару-тройку лет заводят себе любовницу. Но жены свято верят, что они одни-единственные, любимые и нужные.
.....
Как раз замужним до всего есть дело, так как жизнь у них скучная. Первый вопрос, который они задают знакомым девочкам, которых давно не видели, это: Замуж вышла? Как будто без мужа женщина никто, и зовут ее никак! У меня одна "подруга" как то спросила, я сказала, нет не замужем, она мне говорит: бедняжка, когда ты свою личную жизнь то налаживать будешь? Я ее спрашиваю: ты очень счастлива? Она мне говорит, да, конечно, мой муж ТАК МЕНЯ ЛЮБИТ! А между тем я знаю ее мужа, потому что в нашем районе часто появляется, у него роман с одной девушкой, и я это знаю! Я бы промолчала, но она сказала, что незамужняя женщина в 28 лет - это жалкое зрелище. И тогда я выдала ей всю правду о ее муже! Не знаю, что у них там произошло, но ее муж сейчас живет с той девушкой, с которой встречалася, она сама разведенка с двумя детьми. Я тут ее видела и подковырнула, что разведенка - это жалкое зрелище!
....
во-во, ограниченные и примитивные клуши. у которых единственная мечта в жизни отхватить мужика и заставить(!) его женить на себе.

(с) атсюда :(

Цитата

«Я в церкви уже больше 10 лет. На многие вопросы в жизни Господь помог мне найти ответы. Кроме одного: почему я до сих пор не замужем?..»
....
100 невестам задали вопрос: «Для чего вы выходите замуж?» 99 ответили: «Чтобы быть счастливой». И лишь одна сказала: «Чтобы был счастлив мой муж». Кто же выходил замуж по большой и настоящей любви – 99 или та одна? // та всі сто ідіотки, треба обом щасливими бути,а не шоб хтось один
(с) звідси

руководство холостяка, школа выживания (весь сайт присвячений бгг)
  • 0

#57 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 12:43

Перегляд дописуSensssorika (24.09.2010 13:14) писав:

28 років, хм...
У мене роздуми прості: якщо жінка не вільнавіддітей, то коли і яким вона бачить народження її дітей?
  • 0

#58 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.09.2010 – 12:49

Перегляд дописуzav (24.09.2010 12:43) писав:

28 років, хм...
У мене роздуми прості: якщо жінка не вільнавіддітей, то коли і яким вона бачить народження її дітей?
чесно кажучи, не встигла ознайомитися з цим сайтом(та й бажання такого не маю), просто зазначила, шо вони, тобто неодружені, об"єднуються навіть у такі от "клани" .

жінка в принципі може народити і у 40 років (моя сверуха,наприклад, п"яту дитину десь в такому віці і народила), аби здорова була. але чи буде сенс. тобто..часто жінки "атчаявшись" у пошуках чоловіка просто в паніці вже вагітніють у я б сказала запізньому для цього віці і народжують для самих себе. аби не залишатися ну геть самотньою.
  • 0

#59 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.09.2010 – 12:54

Перегляд дописуSensssorika (24.09.2010 13:49) писав:

чесно кажучи, не встигла ознайомитися з цим сайтом(та й бажання такого не маю), просто зазначила, шо вони, тобто неодружені, об"єднуються навіть у такі от "клани" .
Людям властиво об'єднуватися. З інетом це стало в рази простіше зробити.

Перегляд дописуSensssorika (24.09.2010 13:49) писав:

жінка в принципі може народити і у 40 років (моя сверуха,наприклад, п"яту дитину десь в такому віці і народила), аби здорова була. але чи буде сенс. тобто..часто жінки "атчаявшись" у пошуках чоловіка просто в паніці вже вагітніють у я б сказала запізньому для цього віці і народжують для самих себе. аби не залишатися ну геть самотньою.
Мова не про п'яту, про першу. Не треба про принципи, краще про ймовірність і вирогідість, ги.
Бідні діти...
  • 0

#60 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.09.2010 – 13:01

Перегляд дописуzav (24.09.2010 12:54) писав:

Мова не про п'яту, про першу. Не треба про принципи, краще про ймовірність і вирогідість, ги.
Бідні діти...
тобто Ви вважаєте, шо жінці конче треба завагітніти і народитии дитину до 30 років, навіть якшо вона залишається неодруженою, ба навіть більше- не має поряд чоловіка, з яким би могла створити сім"ю ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних