Перейти до вмісту

Дитина і технічний прогрес.

Повідомлень в темі: 78

#41 Puma

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 21:14

Цитата

мобілки - зло. вони викликають нестримну агресію у беззахисних перед шкідливим випромінюванням дітей.
у вас є наукові підтвердження?

Цитата

а як будете зідзвонюватись з малюком, коли він піде в перший клас, і як будете контролювати витрати на мобільний звязок... ? тільки на словах це все легко...
ну це легко. я підключила дитині послугу мтс команда. там можна контролювати буквально все: дзвінки, витрати, вап та інтернет. плюс до всього, коли буде в мене матетиринська параноя буду маячок включати — теж є в цій програмі. так що будемо намагатися апаратними методами) це і хороший вихід, тому що сучасні діти дуже кмітливі, у налаштуваннях телефону багато чого змінити можуть. так що будемо випробовувати цю систему поки.
  • 0

#42 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 31.08.2010 – 21:27

Перегляд дописуPuma (31.08.2010 22:14) писав:

у вас є наукові підтвердження?

о, цицьки святої агати, я ж іронізував. прочитайте допис на який я відповідав)

Цитата

ну це легко. я підключила дитині послугу мтс команда. там можна контролювати буквально все: дзвінки, витрати, вап та інтернет. плюс до всього, коли буде в мене матетиринська параноя буду маячок включати — теж є в цій програмі. так що будемо намагатися апаратними методами) це і хороший вихід, тому що сучасні діти дуже кмітливі, у налаштуваннях телефону багато чого змінити можуть. так що будемо випробовувати цю систему поки.

отак змалку дітей будуть привчати до контролю, до обмеження свободи. щоб з під материнського каблука вони переходили під чобіт Системи™, яка контролюватиме їх через соціальні мережі, кредитні картки, ті ж мобільні телефони, через провайдерів, електронну почту, шпигувати за допомогою супутників і вживляти електронні чіпи під шкіру :yes:
  • 0

#43 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2010 – 21:39

Перегляд дописуSensssorika (31.08.2010 20:21) писав:

а була б мобілка, то ти б,звісно, подзвонила б мамі? чи не побоялася б взяти слухавку, коли б тобі заплакана і сива мати дзвонила б?
Навіщо? Навіть мама би не телефонувала, а всього лиш запитала "маячьокъ" /широко реклямована послуга Київзірки/.

Перегляд дописуSensssorika (31.08.2010 20:21) писав:

ти не повіриш, але форум кагбе прєдпалагаєт, шо я на все зі своєї башні дивитимуся :yes:
Це будь ласка, тільки ж ви зажди намагаєтеся ту вежу в когось на макітрі примостити.

Перегляд дописуValdis (31.08.2010 21:37) писав:

мамі треба, не дитині, зараз мами звикли контролювати своїх чоловіків, і відповідно за малюками тех так привчились приглядати...
Ви, напевно, чоловік і батько, що так авторитаретно мовите.

Тема взагалі кудись поїхала за дахом деяких дописувачів... ну, нехай, мну не шкода.
Але поясніть мені таке: шо делать із сучасними електронно-інтерактивними іграшками? Там вашої ненависної техніки - просто через край!!1
  • 0

#44 Smarta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 09:45

Перегляд дописуValdis (31.08.2010 21:37) писав:

мамі треба, не дитині, зараз мами звикли контролювати своїх чоловіків, і відповідно за малюками тех так привчились приглядати...

А що поганого в контролі? Нам, українцям, саме його і бракує. От мій чоловік не палить, дитина не сидить допізна перед телевізором, інтеренет навмисне підключили тільки на один компютер. А дитина думає, що так воно повинно бути. Треба привчити "маля", що по телефону тільки говорять, і по максимуму нашпигувати апарат маячками, мтс командами там всякими - я за абсолютний контроль в цій галузі.
  • 0

#45 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 10:03

Перегляд дописуSmarta (1.09.2010 10:45) писав:

А що поганого в контролі? Нам, українцям, саме його і бракує. От мій чоловік не палить, дитина не сидить допізна перед телевізором, інтеренет навмисне підключили тільки на один компютер. А дитина думає, що так воно повинно бути. Треба привчити "маля", що по телефону тільки говорять, і по максимуму нашпигувати апарат маячками, мтс командами там всякими - я за абсолютний контроль в цій галузі.
Ви і чоловіка контролюєте, щоб не палив? Цілодобово? ги
Цікаво, що станеться, коли дитина дізнається, що може бути по іншому.
  • 0

#46 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 12:32

Перегляд дописуreyneke (1.09.2010 11:03) писав:

різко зросте трафік :yes:
з.і. Просто, перестане довіряти батькам і почне шукати заборонених плодів...
  • 0

#47 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.09.2010 – 12:52

Перегляд дописуSmarta (1.09.2010 10:45) писав:

мдяяя....як собаку, привчати... А може просто краще навчати?

Перегляд дописуreyneke (1.09.2010 11:03) писав:

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 13:32) писав:

різко зросте трафік :yes:
з.і. Просто, перестане довіряти батькам і почне шукати заборонених плодів...
во-во...чиста правда..
  • 0

#48 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.09.2010 – 13:29

УжосНах. А я оце думав, що це у мене крайній ступінь параної.

З. І. Дитину у технічному прогресі зацікавить якась одна річ одначе, рештою вона не цікавитиметься особливо. Відповідно, слід знайти лише цю одну і навчити користуватись ефективно та безпечно.
  • 0

#49 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 14:22

технічний прогрес знаменитий тим, що усі його прибамбаси копіює успішно іграшкова промисловість. Хоче дитя телефон - нате, хай зрозуміє його функцію у іграшці - а потому - можна й справжнє давати. воно не викликатиме аж такого зачудування і захоплення. Який сенс забирати у дитини те, в чому вона житиме усе одно?
  • 0

#50 blonda

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 03.09.2010 – 15:41

веснянка +100000
про іграшки дуже правильно сказали, бо е дитячи комп*ютери, телефони, тому і шарять вони швидше і не так як ми.
ну кароче, подарували ми свому бевззику мобілку , буде брати в школу, але купу умов, на уроках ніні, музончик не качати, відео не знімати, побачимо наскільки її хватить, це все не робити, бо якраз коли кажешь НІ НІ, все получаеться навпаки, думаемо скористатися МТС командою, їх послугою, "батьківський нагляд" здаеться, де можна все непотрібне школярику моему прикрити :yes:
  • 0

#51 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.10.2010 – 11:42

Мій допис трохи виб'ється з обговорення проблеми використання дитиною мобільних телефонів. Недавно спілкувалась з 14 річною дівчинкою в якомусь дописі я про це вже здається згадувала. Вона зараз вчиться в тій школі в якій навчалась я, так ось вони зараз там вивчають Іліаду Гомера - вона її не читає бо вона віршована, там клас весь такий не читає так би мовити. Але вона бачила декілька фільмів і серіалів, усе це в голові у неї перемішалось я десь через п'ятнадцять хвилин розмови змогла їй пояснити де в її розповіді був Ахіллес, а де Одісей) Про Єлену я взагалі мовчу.. Так я це до того, що зараз діти починають користуватись новими джерелами інформації і в набагато більших кількостях, аніж це робили ми: інтернет - сила. Вся суть в тому що деколи їхні голови не навчені фільтрувати цю інформацію, це тепер починається з шкільного віку і закінчується університетом, коли виходить студент і читає тобі з видрукуваного листочка сам не розуміючи, що читає. Але це я не на дітей сварюсь зараз, а на вчителів, які кажуть що діти дурніші стають з кожним поколінням, а насправді самим просто лінь знайти нові методи навчання з використанням сучасних джерел інформації. Вибачайте якщо вибилась із теми... :gryzin:
  • 0

#52 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.10.2010 – 14:56

Да фіґня всі ці ваші мабіли. Відчуваю, перша розмова з дитиною за питанням безпеки буде про інфобезпеку та в’ютні інтернетікі.
  • 0

#53 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 11.11.2010 – 00:58

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 14:29) писав:

що поганого? Ну, наприклад випромінювання. Або те, що дитина вважає його лише забавкою і не цінує того, що батьки потратили на неї гроші. Як результат легко може загубити або взагалі, бавитись ним у футбол(мдя,і таки випадки бачила).
Я своїй дитині дам мобільний років так не раніше ніж з 8ми та й то найдешевший(двонилка-читалка смс). Хоче краще - хай заробить у старшому віці.
Думаю дитнці телефон потрібен, якщо ходить на якісь секції чи ще якісь заняття (веду мову про дошкільнят і не про дитсадочки).
Маю меншу сестру (10р.) , то в неї телефон є кілько років - в школу щодня не бере, бо за квартал від дому. А от на танці (іноді повертається о8-9 вечора) бере зазвичай. Мо' воно й не так потрібно, але мамі спокійніше. З тої ж причини маю намір придбати малюкові телефона, коли виникне потреба. Ну, а то що там має бути все найпростіше - то й так ясно.

Перегляд дописуКрихітка (31.08.2010 16:47) писав:

:) чесно, завжди мріяла хоч раз покосити траву чи попасти худобу - так ні, не дали.
Гиг, пощастило. Коли пасеш годинку - то романтика. А коли схоплюєшся о 4 ранку, щоби пробігти селом та зібрати корівок, а повертаєшся зі степу додому о 8 вечора, та так кілька днів... :angry2:

Перегляд дописуNameless One (31.08.2010 20:51) писав:

мобілки - зло. вони викликають нестримну агресію у беззахисних перед шкідливим випромінюванням дітей. тому не давайте дітям мобілки доки вони не навчаться відбиватися від 3-х і більше гопніків.
А-а-а!!! Заберіть у мене телефони! Мого "Терена" на трьох не вистачить :)

Наш малюк має з народження власного компутора, яким користуюся зазвичай я :) . У два роки сам ставить диски з мультиками. Оце тіко трагедія - все ніяк не навчу його користати мишу, а на батьківських сайтах такі гарненькі тренажери для 1,5-3річних...

З абеткою познайомився з допомоги інтерактивної іграшки (чим не тех.прогрес?) і надалі окрім різних книжечок-магнітиків має диска з допомоги якого можна вчити букви (а також початкові навики читання) в ігровій формі. Ма'ть якби сама мала такого - ще раніше навчилася б читати :unsure: .
  • 0

#54 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.11.2010 – 06:57

ще цікаво у кого з активних дописувачів є діти старші хоча би 1,5 річного віку..
а то таке враження що попав на форум мама-тато..
там також люблять брєдятіну про надпотужні поля.. )
  • 0

#55 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.12.2010 – 22:16

Такий от прогрес, да: http://ask.metafilte...at-the-keyboard
http://home.dlma.com...oad/Maddie.html
  • 0

#56 elle

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 16:40

Я за те, щоб діти мали доступ до технологій. Здоров'я вберегти можна лише стимулюючи його спортом, правильним харчуванням і сном. Обмежуючи ж дитину в читанні, інтерактивних іграх, віртуальному спілкуванні можна лише ретрограда виростити.
  • 0

#57 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.02.2011 – 17:52

Перегляд дописуelle (8.02.2011 16:40) писав:

Я за те, щоб діти мали доступ до технологій. Здоров'я вберегти можна лише стимулюючи його спортом, правильним харчуванням і сном. Обмежуючи ж дитину в читанні, інтерактивних іграх, віртуальному спілкуванні можна лише ретрограда виростити.
обмежувати в чомусь доведецця інакше дитина обере щось одне і заб"є на все інше
  • 0

#58 Білобока

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 17.02.2011 – 17:44

Я почала дозволяти дивитись мультики після 2-х років, по трошку, і це були навчальні мультики. Загалом ми дивимось мультики 2 рази на день по 30 хвилин, максимум годину.
  • 0

#59 koldzerdan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 06.06.2011 – 10:53

А я навпаки вважаю що не можна ні в чому обмежувати дитину... Якщо обмежувати дитину, вона може вирости замкнутою і немотивованою
  • 0

#60 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 06.06.2011 – 11:08

Перегляд дописуkoldzerdan (6.06.2011 11:53) писав:

А я навпаки вважаю що не можна ні в чому обмежувати дитину...
або розбещеною та інфантильною.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних