Перейти до вмісту

Дитина і технічний прогрес.

Повідомлень в темі: 78

#21 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 31.08.2010 – 16:27

Перегляд дописуNameless One (31.08.2010 16:18) писав:

Гм. Та ви ж самі колись були дітьми, а тепер починається старперське жлобство - мультиків не можна, телефонів не можна, компутерні ігри теж не можна. Не відбирайте в дітей дитинство)
Зі словом "дитинство" у мене асоціюється літо проведене у селі, перший клас, походи на річку та пікніки, вихідні в парку атракціонів і солодка вата..список можна продовжувати
І чомусь ніде в тих спогадах нема тої техніки, без якої зараз життя прямо не уявляється)
  • 0

#22 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 31.08.2010 – 16:35

Перегляд дописуКрихітка (31.08.2010 17:27) писав:

Зі словом "дитинство" у мене асоціюється літо проведене у селі, перший клас, походи на річку та пікніки, вихідні в парку атракціонів і солодка вата..список можна продовжувати
І чомусь ніде в тих спогадах нема тої техніки, без якої зараз життя прямо не уявляється)
бо ти така стара, що
її раніше не було

і власне одне іншому не заважає.
хоча літо проведене в селі і солодка вата це не найкраще що може бути в дитинстві. хіба що хтось настільки любить випасати худобу і косити траву...

от. взагалі дитинство це найкраща пора для отримання досвіду. і якщо дитина цікавиться технікою, то можна сумістити приємне з корисним - вона чомусь навчиться, і для неї це буде приємним заняттям. головне не зациклюватись лише на цьому, а вчити її іншим речам. ну там в гори взяти, чи ще шось таке.
головне це експа, експа і експа. дітей треба вчити, і дітям треба давати а не забирати в них. от.
я кажу це з власного досвіду, як колишня дитина :wub:
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2010 – 16:46

Перегляд дописуPuma (31.08.2010 14:59) писав:

Так про то і мова, що все має бути у комплексі. контструктор то добре, але і не потрібно гребувати арсеналом, яктй там можуть надати комп"ютерні програми. Хоча все має бути у міру і у правильному віці.
Ні, мова ось про що зокрема:

Перегляд дописуValdis (31.08.2010 08:32) писав:

коли і скільки час у дозволяєте дитині дивитись телевізор, грати в компютерні ігри, і т п ...
Ги.
  • 0

#24 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 31.08.2010 – 16:47

Перегляд дописуNameless One (31.08.2010 16:35) писав:

бо ти така стара, що
її раніше не було

і власне одне іншому не заважає.
хоча літо проведене в селі і солодка вата це не найкраще що може бути в дитинстві. хіба що хтось настільки любить випасати худобу і косити траву...

от. взагалі дитинство це найкраща пора для отримання досвіду. і якщо дитина цікавиться технікою, то можна сумістити приємне з корисним - вона чомусь навчиться, і для неї це буде приємним заняттям. головне не зациклюватись лише на цьому, а вчити її іншим речам. ну там в гори взяти, чи ще шось таке.
головне це експа, експа і експа. дітей треба вчити, і дітям треба давати а не забирати в них. от.
я кажу це з власного досвіду, як колишня дитина :D
:wub: чесно, завжди мріяла хоч раз покосити траву чи попасти худобу - так ні, не дали.
Одне діло коли дитина хоче вивчати цю техніку, коли вона дійсно зацікавлена, а не коли засяде за своїм дурнуватим ПСП і не відходить від нього 2 роки з бігалками-стрілялками.
Кажу з власного досвіду як сестра власника дурнуватого ПСП
і я не стара, а в самому розквіті сил)
  • 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2010 – 17:13

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 15:21) писав:

Ну, я думаю техніка ні добра ні погана....Стає вона такою чи іншою в руках людини..
Насправді, техніка і добра, і погана, і стає такою в руцях розробника...

Перегляд дописуPuma (31.08.2010 15:22) писав:

наприклад, що поганого від мобільного телефону?
Зацикленість, і не лише в ньому. Сприйцмання його не як робчого інструменту /іграшка - це теж робочий інструмент, просто інструмент відпочинку, ги/.

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 15:29) писав:

Я своїй дитині дам мобільний років так не раніше ніж з 8ми та й то найдешевший(двонилка-читалка смс). Хоче краще - хай заробить у старшому віці.

Перегляд дописуKrassa (31.08.2010 16:25) писав:

Щодо мобільників тут я з Вами згодна, не розумію батьків, які купують дітям смартфони. Взагалі дитина, особливо в ранньому віці має ставитися до телефона, як до засобу зв'язку з батьками і не більше.

Перегляд дописуКрихітка (31.08.2010 16:40) писав:

Щодо телефонів - телефон така штука з 2 різними сторонами медалі. З одного боку і шкодить і, можливо, розбещує в чомусь дитину, а з іншого - завжди зручно, якщо хочеш дізнатися де твоє чадо і що воно робить. Років з 12-14 можна і телефон завести, раніше - не бачу потреби.
Усіляка інша техніка - тільки по необхідності. Не збираюсь дитині все категорично забороняти, але купувати телефон останньої моделі тільки тому що "у Колі такий самий, а я чим гірше" не думаю, хоча, надіюсь, у моєї дитини не буде цих дурних звичок типу порівнювання матеріальних цінностей.
Тут така справа... мій колишній начальник навпаки купив синові на 10 років, ні, не дорогий, ні, просто сучасний телефон, убачаючи у пристрої більше цифроіого асистента, а не іграшку, з якого дитина могла б і інету залізти /через домішній wi-fi, і відяшку якусь глянути, ну, й зателефонувати теж, можливо використати планувальник тощо.
p.s. Медіярував, карав.
  • 0

#26 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 17:15

От цікаво. В чому різниця телефізора і перегляду мультиків по компьютеру для дитини? Бо ми з 3х місяців періодично дивилися "Бебі Енштейна" по компьютеру, сина вистачало на 5 хвилин. Зараз, якщо чує музику чи розмови з компа, іде дивитися, шо там таке. Через 2-5 хвилин втрачає інтерес і іде займатися іграшками. В той час як дитина подруги, в тому ж віці (11-12 місяців) могла заворожено фтикати в тєлік годину, поки мама його не вимкне.
  • 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.08.2010 – 17:57

мені батьки ніколи нічого не забороняли, не розумію, чого я маю своїм дітям щось забороняти. головне, розвивати в дитині здоровий інтерес.
здоровий- значить, шо якшо захоче свого часу курити- хай курить, але котиків в жертви богам приносити погано.
  • 0

#28 Smarta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 18:28

Купити дитині мобілку таки варто. Уявіть тільки: повертається воно додому зі школи і зайшло до друга на 5 хвилин (по зошит, наприклад), та й загралося там. А ви в той час сивієте, класному керівникові видзвонюєте, вже вся округа шукає ваше чадо. Ні, мені такого не треба. Просто потрібно навчити дитину користуватися мобілкою якомога рідше. Для цього купійть їй найдешевший варіант - він же ж і найнудніший. Заблокуйте інтернет, ігри, все, що зможете - стане ще нудніше. Нехай дитина використовує телефон по прямому призначенню - для спілкування з мамою. І не носить його в кишені!
  • 0

#29 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.08.2010 – 18:38

Перегляд дописуSmarta (31.08.2010 18:28) писав:

Купити дитині мобілку таки варто. Уявіть тільки: повертається воно додому зі школи і зайшло до друга на 5 хвилин (по зошит, наприклад),
у вас школи за тридцять кілометрів від дому?

та й загралося там.
та кагбе виховуйте дитину так, шоб вона в шкільному віці вже головою думала і не загравалась.
якшо я в когось гуляла, то або так, шоб мене не могли знайти, і в сраку тоді собі той телефон засуньте, або ж батьки друга/подруги повідомляли моїй мамі де я. ше й постійно намагалися нагодувати мене у гостях.

А ви в той час сивієте, класному керівникові видзвонюєте, вже вся округа шукає ваше чадо.
даа?

Ні, мені такого не треба.
як же раніше без мобілок жили, ой же ж..біда прям. всі сиві ходили.

Просто потрібно навчити дитину користуватися мобілкою якомога рідше.
угу. мій батько дуже зайнята людина і постійно має бути на зв"язку, бо робота така. ото він мені був би гарним прикладом того,як не треба користуватися мобілками :yes:

Для цього купійть їй найдешевший варіант - він же ж і найнудніший. Заблокуйте інтернет, ігри, все, що зможете - стане ще нудніше. Нехай дитина використовує телефон по прямому призначенню - для спілкування з мамою. І не носить його в кишені!
яке жлобство по відношенню до дитини.

і на балконі її ше поселіть, нічого дитині свою кімнату мати, а раптом тупою і замкнутою виросте і говоритиме погано! :lol:
  • 0

#30 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.08.2010 – 18:55

Перегляд дописуSensssorika (31.08.2010 19:38) писав:

як же раніше без мобілок жили, ой же ж..біда прям. всі сиві ходили.
ооо....я як згадаю яка моя мама була заплакана, коли пару раз я так от "загралася в подруги"...

хм, ти як завжди все до себе міряєш...
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.08.2010 – 19:21

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 18:55) писав:

ооо....я як згадаю яка моя мама була заплакана, коли пару раз я так от "загралася в подруги"...
а була б мобілка, то ти б,звісно, подзвонила б мамі? чи не побоялася б взяти слухавку, коли б тобі заплакана і сива мати дзвонила б?

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 18:55) писав:

хм, ти як завжди все до себе міряєш...
ти не повіриш, але форум кагбе прєдпалагаєт, шо я на все зі своєї башні дивитимуся :yes:

Перегляд дописуValdis (31.08.2010 07:32) писав:

Пропоную тут обговорити цю важливу і актуальну на сьогодні тему, особливо цікавить - коли і скільки час у дозволяєте дитині дивитись телевізор, грати в компютерні ігри, і т п ...
от я і кажу, шо мені нічого не забороняли і я в свою чергу якось ні по чому не фанатіла і нічим ніколи не зловживала. бугага

нічо не маю проти дитячих мобілок(брешу, дуже маю проти!!!), але виправдання у вас до цього ну дурнуваті, шот піпєц.
  • 0

#32 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 19:49

Перегляд дописуSensssorika (31.08.2010 20:21) писав:

а була б мобілка, то ти б,звісно, подзвонила б мамі? чи не побоялася б взяти слухавку, коли б тобі заплакана і сива мати дзвонила б?

ти не повіриш, але форум кагбе прєдпалагаєт, шо я на все зі своєї башні дивитимуся :yes:
суть в тому, що завдяки мобілці цього і можна уникнути)))
а я якось завжди абстрагуюся та пробую бути менш суб"єктивною..
  • 0

#33 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.08.2010 – 20:00

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 19:49) писав:

суть в тому, що завдяки мобілці цього і можна уникнути)))
а я якось завжди абстрагуюся та пробую бути менш суб"єктивною..
а я не хочу бути об"єктивною в суб"єктивних темах. чиїсь діти нехай як в армії виховуються. я ж за себе говорю.

кілька років тому, в школі недалечко від мого дому в Миколаєві, троє дітей другого класу побили свого однокласника, бо в того була мобілка, а в них нє. хлопчик неї навіть не світив ні перед ким, ті випадково в нього побачили. мобілку відібрали, погралися, зламали. у дитини був струс мозку і вона досі заїкається. давайте дарувати дітям побільже випєндрьожу.
  • 0

#34 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:05

Перегляд дописуSensssorika (31.08.2010 21:00) писав:

а я не хочу бути об"єктивною в суб"єктивних темах. чиїсь діти нехай як в армії виховуються. я ж за себе говорю.

кілька років тому, в школі недалечко від мого дому в Миколаєві, троє дітей другого класу побили свого однокласника, бо в того була мобілка, а в них нє. хлопчик неї навіть не світив ні перед ким, ті випадково в нього побачили. мобілку відібрали, погралися, зламали. у дитини був струс мозку і вона досі заїкається. давайте дарувати дітям побільже випєндрьожу.
А може давайте правильно виховувати дітей? Мудрими, співчутливими, готовими допомогти другу?
  • 0

#35 Valdis

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:27

Перегляд дописуPuma (31.08.2010 15:22) писав:

ну тут ваша майстерність як мами навчити дитину нею користуватись.
наприклад, що поганого від мобільного телефону?
а як будете зідзвонюватись з малюком, коли він піде в перший клас, і як будете контролювати витрати на мобільний звязок... ? тільки на словах це все легко...
  • 0

#36 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:32

Перегляд дописуValdis (31.08.2010 21:27) писав:

а як будете зідзвонюватись з малюком, коли він піде в перший клас, і як будете контролювати витрати на мобільний звязок... ? тільки на словах це все легко...
а хто каже що в першому класі їй треба мобілку?
  • 0

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.08.2010 – 20:36

Перегляд дописуKassandra (31.08.2010 20:05) писав:

А може давайте правильно виховувати дітей? Мудрими, співчутливими, готовими допомогти другу?
ти всіх дітей світу зібралася виховати, да? та ще й однаково ))))
  • 0

#38 Valdis

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:37

мамі треба, не дитині, зараз мами звикли контролювати своїх чоловіків, і відповідно за малюками тех так привчились приглядати...
  • 0

#39 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 20:51

Перегляд дописуSensssorika (31.08.2010 21:00) писав:

мобілки - зло. вони викликають нестримну агресію у беззахисних перед шкідливим випромінюванням дітей. тому не давайте дітям мобілки доки вони не навчаться відбиватися від 3-х і більше гопніків.
  • 0

#40 Smarta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 31.08.2010 – 21:05

Перегляд дописуValdis (31.08.2010 21:27) писав:

Насправді це легше, ніж ви думаєте. По-перше, кожна мама знає розклад своєї дитини, знає, коли закінчується останній урок. Я ж не кажу, що треба дзвонити кожних пять хвилин, тільки в самому кінці дня, коли дитина йде додому. Навіть якщо школа знаходиться дуже близько, дитину може кудись понести. По-друге, є різні послуги від операторів мобільного звязку, які допомагають контролювати стан рахунку дитини, вхідні-вихідні дзвінки і т.д. Наприклад, "Дитина під наглядом" чи "Батьківський контроль" від МТС. Ось бачите, не все так складно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних