Перейти до вмісту

Суперечка про філологію

Повідомлень в темі: 58

#41 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.09.2010 – 16:08

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 16:56) писав:

Буква "І" настільки жидівська ,що ви навіть не маєте уяву. В іудеїв був такий полководець Ісус(буква "і" там дуже популярна в іменах) ,ото народу він перебив на землях ханаанських ))). Та і взагалі : вивчіть кабалу , мовотворення трошки ,укр. літератури почитайте.
Помилки - це мій особистий стиль ,якщо така салага, як "ви" неможе речення без паузи(такої як кома) дочитати - то це ваші проблеми . Мій мовний стиль унікальний - куштуйте на здоров'я.
Сьогодні ми вивчали ,як з роками людина перетворюется на мавпу,напевно в ваші 35, ви вже перетворились на старого пердуна-маразматика і намагаетесь повчати сучасну молодь,але нажаль молоді на вас велике ***** .Крім того вас ,як і католицьких священників чомусь дуже цікавить сучасна молодь ,напевно мої підозри щодо вашої пед-орієнтації небезпідставні - шукайте дітлахів з хору чи ще кось ,в кінці-кінців у мене нема бажання спілкуватись з такою секс-меншиною як ви.
таки дійсно читання кабал і решти фігні шкідливо для школярів і як наслідок для суспільства...
Вам мабуть треба виписати всі імена в жидівських релігійних текстах... ви сі вдавите... всі букви жидівські :D Бо на всі знайдеться який небудь Аарон або Мойша :yes:
Я звичайно старий пердун і троха навіть маразматик, але перджу явно більш розумні речі ніж ви пробуєте говорити... у жидів букви "І" не було в принципі... В них курде взагалі голосних в алфавіті малувато було... ну але то ж треба не дурниці за іншими ляпати а часом щось почитати і подумати... а не накопіпастити...

У вас не помилки - помилки у всіх бувають... у вас відсутність будь-якого зв'язку між словами в реченні... Хоча мабуть це дуже точно відбиває ваші... гм... розумові процеси... точніше їх відсутність... так... блукаючі елктричні імпульси в драглистій сірій речовині :lol:

з.і. Ваш мовний стиль настільки ж унікальний як і в будь-якого школьніґа... Хоча з таким підходом - всретеся в автобусі і будете кричати що це такий стиль... :ggggg:
  • 0

#42 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 16:35

Уже до процесів в голові дійшли,цікаво чим ви керувались ,коли обирали собі свй нік,ну прямо собача кличка ? Після цього ви ще критикуєте мій хід думок :yes: .
  • 0

#43 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 16:41

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 17:35) писав:

Уже до процесів в голові дійшли,цікаво чим ви керувались ,коли обирали собі свй нік,ну прямо собача кличка ? Після цього ви ще критикуєте мій хід думок :yes: .
Я критикую хід думок? Ви собі лестите... Я критикую те що ви тут каляцькаєте... а думки я не можу ваші критикувати... їх просто нема... або ви їх дуже хитро приховуєте :lol:
  • 0

#44 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 16:49

Перегляд дописуZuzik (2.09.2010 17:41) писав:

Я критикую хід думок? Ви собі лестите... Я критикую те що ви тут каляцькаєте... а думки я не можу ваші критикувати... їх просто нема... або ви їх дуже хитро приховуєте :yes:
І все таки ви не хочете пояснити свій тролячий нік.
  • 0

#45 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 16:54

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 17:49) писав:

І все таки ви не хочете пояснити свій тролячий нік.
А хтось просив? І що означає пояснити нік?
з.і. а чим він вас так тролить? нік цей?
  • 0

#46 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 17:00

Перегляд дописуZuzik (2.09.2010 17:54) писав:

А хтось просив? І що означає пояснити нік?
з.і. а чим він вас так тролить? нік цей?
Значить я просто спілкуюсь з собакою ,а вона людського слова не розуміє - тільки,-"Гав Гав ,Гав Гав" :yes: Тобто ,ви кажете що ви настільки звірячи,що до вас нічого не дойде ?
Давно так не сміявся з таких дурнів,яким так важко щось розумне надрукувати.
  • 0

#47 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 17:05

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 18:00) писав:

Значить я просто спілкуюсь з собакою ,а вона людського слова не розуміє - тільки,-"Гав Гав ,Гав Гав" :lol: Тобто ,ви кажете що ви настільки звірячи,що до вас нічого не дойде ?
Давно так не сміявся з таких дурнів,яким так важко щось розумне надрукувати.
в пациєнта пішли судоми... рефлексія... надіюсь скоро прийде щасливе виздоровлення суспільства від ще одного недорозвинутого школьніга... :yes:
  • 0

#48 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 02.09.2010 – 17:07

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 15:56) писав:

Буква "І" настільки жидівська
Буква "і" виступає також в ізольованих мовах, наприклад, японській, тобто як сама назва вказує - без будь-якого впливу іншої мови, тому не бредіть. Потім дивуєшся, чого ніхто тебе не сприймає серйозно.
Почни писати правильно (твій стиль це не виправдання робити помилки, справді), почитай (трохи іншої літератури ніж роботи ксенофобічних псевдонауковців) дещо авторитетних текстів, повернись після цього, тоді поговоримо.

Блін, я так обурилася, що зупинила писати магістерську :yes:

Повідомлення відредагував Nеmesis: 02.09.2010 – 17:09

• 0

#49 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 17:34

Краще бути недорозвиненим школьніком ,чим - вже старим осаном.Ну хоч дайте граматичний аналіз одному з моїх речень ,бо я чогось більше помилок у вас нараховую чим у себе .Кожне вставне слово виділять комами - прямо роботи якісь .
Знаю багато прикладів людей - які спілкуються в одній манері,а пишуть у іншій ,враховуючи усі правила. Звісно,коли починаеш з ними спілкуватись ,то вони не дотримуються встановлених правил ,треба вгадувати що вони мали на увазі сказавши два слова.Запишіть ваше тупе спілкування на магнітофон і підрахуйте там кількість допущених помилок ,а потім вже пишіть що в тебе багато поимлок,багато помилок - прямо як транслятор мови програмування теж тупий і тільки лается,але на відміну від вас він вказує на помилки і незрозумілі для нього ситуації.
  • 0

#50 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 02.09.2010 – 17:49

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 17:34) писав:

Краще бути недорозвиненим школьніком ,чим - вже старим осаном.Ну хоч дайте граматичний аналіз одному з моїх речень ,бо я чогось більше помилок у вас нараховую чим у себе .Кожне вставне слово виділять комами - прямо роботи якісь .
Знаю багато прикладів людей - які спілкуються в одній манері пишуть у іншій ,враховуючи усі правила. Звісно,коли починаеш з ними спілкуватись ,то вони не дотримуються встановлених правил ,треба вгадувати що вони мали на увазі сказавши два слова.Запишіть ваше тупе спілкування на магнітофон і підрахуйте там кількість допущених помилок потім вже пишіть що в тебе багато поимлок,багато помилок - прямо як транслятор мови програмування теж тупий і тільки лается,але на відміну від вас він вказує на помилки і незрозумілі для нього ситуації.
Гаразд, хоча нормально не тицяю пальцем за помилки, то у цьому випадку зроблю виняток. Все червоним - помилки. Які? Почитай, казала ж наче, що спочатку література, потім дискусія.
Помилки робить кожен і ніхто від них не вільний. Але якщо вже читаю такий брєд від так "грамотної" людини, що так недбало пише (я теж пишу недбало в таких розділах як Ігри, там мені пофіг, як пишу, але в Мовах принаймні намагаюся писати правильно, якщо мені не виходить, то на це виправдання є, значно краще ніж "мій стиль"), то складно мені втриматися, чесно.
Буква "і" жидівська... ржунімагу...
До речі, буква "і" латинська (в грецькій тільки зі зазначеним наголосом нагадувала наше "і"), євреї такого алфавіту не вживали. А якщо говоримо про голосний "і", то вже казала - ізольовані мови. І зупиніть тупити.
  • 0

#51 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 02.09.2010 – 18:07

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 12:37) писав:

Зузик ,таке відчуття ,що ви з якоїсь гомо-сектус еректус ,постійно сиплете лайно з вашого рота . Напевно ви також проамерикус ,бо там такі секти досить ПОПУлярні .
Хоч я і намагаюся лайливих слів не вживати, але, буває, як зайдеш в якусь гілку і як(!!!) почитаєш подібні перли, саме вилітає: "Люди добрі! Це ж не спілкування! І не теревені! Це ж капець!"
  • 0

#52 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 18:12

Ну по-пеше я ніколи не говорив ,що я правильно пишу і те ,що я пишу - правильно :yes: . Це просто тупі зомбі всю інфу жеруть,як можуть. По-друге відсутніть коми - я не вважаю за помилку ,бо то нлп прийом(яким багато хто користуєтся) .По-третє, у нас в країні дві мови і на клавіатурі 2 розкладки ,тому є путаниця між "і" та "Ы" і "e" та "є" .
Буква "і" жидівська... ржунімагу... - одна фраза 7 помилок. Та що вас з кандидатури знавця граматики знято.Ржіть далі.
Ви намагаетесь писати правильно ? ,-тобто і для вас характерна велика кількість помилок.
"На когось гавкаю а на себе не зважаю,бо своє гавно не так смердить ",- непогана філософія для такої людини ,як "Ви" .
  • 0

#53 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 02.09.2010 – 18:19

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 19:12) писав:

"На когось гавкаю а на себе не зважаю,бо своє гавно не так смердить ",- непогана філософія для такої людини ,як "Ви" .
Даруйте, а це для кого???
  • 0

#54 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 18:21

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 19:12) писав:

Ну по-пеше я ніколи не говорив ,що я правильно пишу і те ,що я пишу - правильно :yes: . Це просто тупі зомбі всю інфу жеруть,як можуть. По-друге відсутніть коми - я не вважаю за помилку ,бо то нлп прийом(яким багато хто користуєтся) .По-третє, у нас в країні дві мови і на клавіатурі 2 розкладки ,тому є путаниця між "і" та "Ы" і "e" та "є" .
Буква "і" жидівська... ржунімагу... - одна фраза 7 помилок. Та що вас з кандидатури знавця граматики знято.Ржіть далі.
Ви намагаетесь писати правильно ? ,-тобто і для вас характерна велика кількість помилок.
маразм крєпчал... що не пердне - то все нові і нові сторони свого багатогранного організму демонструє... :lol:
  • 0

#55 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 18:25

Перегляд дописуZuzik (2.09.2010 19:21) писав:

маразм крєпчал... що не пердне - то все нові і нові сторони свого багатогранного організму демонструє... :yes:
Від старого пердуна доброго слова і не чекав .Що вже такий старий ,що дівки на тебе не заглядають ,дак змінив орієнтацію почав прилипати до хлопців ?
Правду кажуть - як на говно наступиш(на вас Зузик ,на вас) то воно ще потім довго воняти буде.

Повідомлення відредагував Blackvistaspam: 02.09.2010 – 18:25

• 0

#56 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 18:33

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 19:25) писав:

Від старого пердуна доброго слова і не чекав .Що вже такий старий ,що дівки на тебе не заглядають ,дак змінив орієнтацію почав прилипати до хлопців ?
Правду кажуть - як на говно наступиш(на вас Зузик ,на вас) то воно ще потім довго воняти буде.
ги... а воно взагалі хоч раз може запам'ятати тему попереднього допису... хоча б свого? мабуть ні... не влазить в оперативку :yes:
це ж треба мати де пам'ятати... а там жидівська буква І все зайняла :lol:
  • 0

#57 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 18:37

Перегляд дописуZuzik (2.09.2010 19:33) писав:

ги... а воно взагалі хоч раз може запам'ятати тему попереднього допису... хоча б свого? мабуть ні... не влазить в оперативку :yes:
це ж треба мати де пам'ятати... а там жидівська буква І все зайняла :lol:
Ну пан фіккалоїд - "жжот напалмом" :ggggg: .Ще пана Петросяна підпалиш.
  • 0

#58 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.09.2010 – 00:29

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 18:34) писав:

Знаю багато прикладів людей - які спілкуються в одній манері,а пишуть у іншій ,враховуючи усі правила. Звісно,коли починаеш з ними спілкуватись ,то вони не дотримуються встановлених правил ,треба вгадувати що вони мали на увазі сказавши два слова.Запишіть ваше тупе спілкування на магнітофон і підрахуйте там кількість допущених помилок ,а потім вже пишіть що в тебе багато поимлок,багато помилок - прямо як транслятор мови програмування теж тупий і тільки лается,але на відміну від вас він вказує на помилки і незрозумілі для нього ситуації.

це називається шизофазія. начебто мовлення зв.язне, але ніякого сенсу немає.
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.09.2010 – 07:38

Тему закриваю, як абсолютно флеймову та недоречну (як для українського форуму).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua