Перейти до вмісту

Суперечка про філологію

Повідомлень в темі: 58

#21 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 01.09.2010 – 14:55

Суперечка про те, що філологи у мовах шарять стільки само, що випускник ПТУ.
  • 0

#22 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.09.2010 – 14:56

Перегляд дописуNеmesis (1.09.2010 15:55) писав:

Суперечка про те, що філологи у мовах шарять стільки само, що випускник ПТУ.
дивно... мені видалося що початково тема твердила що українська мова настільки важка що ніц путнього на ній не напишеш...
  • 0

#23 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 01.09.2010 – 14:58

І звісно, ця теорія від людини, що в одному реченні зуміла зробити 7 помилок (так, я порахувала).

Перегляд дописуZuzik (1.09.2010 14:56) писав:

дивно... мені видалося що початково тема твердила що українська мова настільки важка що ніц путнього на ній не напишеш...

Перегляд дописуBlackvistaspam (30.08.2010 00:23) писав:

Річ у тому ,що українська мова настільки складна(та ж складносурядність і складнопідрядність), що навіть філологу не завжди вистачить інтелекту ,щоб написати щось мовою " золотого пера " .

• 0

#24 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.09.2010 – 14:58

класно.
  • 0

#25 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 15:02

Перегляд дописуNеmesis (1.09.2010 15:58) писав:

І звісно, ця теорія від людини, що в одному реченні зуміла зробити 7 помилок (так, я порахувала).
у нас з вами різні асоціації з "золотим пером"...
з.і. Це в мене 7 помилок? щось мало... старію видно... Але що мені путнє писати, якщо навіть філологам не вистача інтелекту... куда нам сірим, убогим і недолугим :yes:

Повідомлення відредагував Zuzik: 01.09.2010 – 15:03

• 0

#26 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.09.2010 – 15:18

Там читання на 2 години)
І Гумбольдт теж написав багато праць з мовознавства.

Цитата

Для теоретичної лінгвістики особливе значення має остання тритомна праця, зокрема перший том її, який має окрему назву «Про відмінність будови людської мови і про вплив цієї відмінності на розумовий розвиток людського роду».

хай живе вікіпедія!
  • 0

#27 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 15:22

Перегляд дописуNatalie) (1.09.2010 16:18) писав:

хай живе вікіпедія!
і смерть філологам! амінь! :yes:
  • 0

#28 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 16:03

Перегляд дописуNatalie) (1.09.2010 16:18) писав:

Там читання на 2 години)
І Гумбольдт теж написав багато праць з мовознавства.

хай живе вікіпедія!

ну Гумбольдт це вже ближче, це років триста різниці із Еразмом)))
але синхронний аналіз де Соссюра це наше всьо!

і, знаєте, теоретична лінгвістика та філологія це ну дуже різні речі.
це як Україна і Троєщина: Троєщина є частиною України, але Україна аж ніяк не складається з однієї тільки Троєщини.
так шо давайте вирішуйте на кого нависати - на теоретиків мовознавства чи на філологів.

доречі, мене задовбало вже що люди плутають ці два поняття - філологія та мовознавство (ну або лінгвістика)
люди, читайте словники йопта!

Повідомлення відредагував Neorlandina: 01.09.2010 – 16:08

• 0

#29 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 01.09.2010 – 18:44

Я знаю, що древні мови(культуру) вивчають антропологи, так як до антропології маю деяке відношення,але я чогось не чув щоб цим займались філологи. Крім того антропологія перекриває більшість сучасних наук, де навчаються дітлахи сучасних ворюг ,бо знання з цієї сфери дуже високо цінуются тими ж бандюгами .
(Досить проста теорія,шукаеш вуз з найдорощою освітою - дивишся які ж знання високо цінуються ... математик ?,- ні не вгадали :стиліст лінгвіст,живодер адвокат і тд).
Люди ,як завжди намагаются усе подробити так, що в майбутньому ,щоб прикрутити гайку до болта буде потрібна окрема професія.І ця професія буде дуже цінуватись бо гайку без диплома прикрутити не дадуть.

Головне щоб кількістьм унусів була парна - я їх потом перемножу.
  • 0

#30 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 00:31

Перегляд дописуBlackvistaspam (1.09.2010 19:44) писав:

Я знаю, що древні мови(культуру) вивчають антропологи, так як до антропології маю деяке відношення,але я чогось не чув щоб цим займались філологи. Крім того антропологія перекриває більшість сучасних наук, де навчаються дітлахи сучасних ворюг ,бо знання з цієї сфери дуже високо цінуются тими ж бандюгами .
(Досить проста теорія,шукаеш вуз з найдорощою освітою - дивишся які ж знання високо цінуються ... математик ?,- ні не вгадали :стиліст лінгвіст,живодер адвокат і тд).
Люди ,як завжди намагаются усе подробити так, що в майбутньому ,щоб прикрутити гайку до болта буде потрібна окрема професія.І ця професія буде дуже цінуватись бо гайку без диплома прикрутити не дадуть.

трактат про підсвідоме... або "Хомо дебіліус школотус інтернетуус ордінанус ін теревеніус супплаюс"...
бандюги сподобалися... після напруги шкільної лінійки ганджубас був особливо продуктивний...

з.і. він ще часом лопаткою в пісочниці ковиряє... зацініт... антрополог йопта... а філологи йдуть лісом... привіт філологам!!! :yes:
  • 0

#31 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 02.09.2010 – 00:43

тут, коротше, трактати, "чим заплутаніше, тим більш здаватимусь розумним".

П.С.: Шановні відвідувачі сайту, також до вашої уваги пропонуються розділи "кохання" та "секс", щоб не здійснювати останнього з власним мозком,пропоную одразу вийти з теми.
  • 0

#32 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 00:59

Перегляд допису---- (2.09.2010 01:43) писав:

тут, коротше, трактати, "чим заплутаніше, тим більш здаватимусь розумним".

П.С.: Шановні відвідувачі сайту, також до вашої уваги пропонуються розділи "кохання" та "секс", щоб не здійснювати останнього з власним мозком,пропоную одразу вийти з теми.
ги... я все таки вірю в 1 вересня... це ж день звільнення гінтернетів від засилля "борців за правду" з 3-ма класам (як за щастя) сєрмяжской правдіь :yes:
  • 0

#33 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 02.09.2010 – 01:08

Перегляд дописуZuzik (2.09.2010 01:59) писав:

ги... я все таки вірю в 1 вересня... це ж день звільнення гінтернетів від засилля "борців за правду" з 3-ма класам (як за щастя) сєрмяжской правдіь :yes:
Якраз з 1-го вересня школота нахлине в вконтакті, під виглядом пошуку інфи для рефератів про філологію. А ти нормально написав про філологію, ну, ще оформити.
  • 0

#34 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 01:11

Перегляд допису---- (2.09.2010 02:08) писав:

Якраз з 1-го вересня школота нахлине в вконтакті, під виглядом пошуку інфи для рефератів про філологію. А ти нормально написав про філологію, ну, ще оформити.
інфу воно шукало все літо... має бути період релаксації і звільнення рефлекторних знань... реферати ближче до листопада повалят...
  • 0

#35 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 11:37

Зузик ,таке відчуття ,що ви з якоїсь гомо-сектус еректус ,постійно сиплете лайно з вашого рота . Напевно ви також проамерикус ,бо там такі секти досить ПОПУлярні .
  • 0

#36 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 11:49

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 12:37) писав:

Зузик ,таке відчуття ,що ви з якоїсь гомо-сектус еректус ,постійно сиплете лайно з вашого рота . Напевно ви також проамерикус ,бо там такі секти досить ПОПУлярні .
букву «І» українську навчіться правильно натискати на клав... а то до путя навіть нік написати не можете...
але я радий що ви вже пробуєте копіювати троянусів... ще трошки і гляди почнете навіть справді латинські слова в гінтернетах шукати :yes: Хоча спершу боло б непогано навчитися зв'язувати слова в межах речення. Якщо я проамерикус, то де ТАМ популярні секти? :lol: Знову двійка... ех... рано вас сьогодні зі школи відпустили...
  • 0

#37 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 14:00

Перегляд дописуBlackvistaspam (1.09.2010 19:44) писав:

нє, ви трохи не до кінця розкрили тему.
насправді то всьо жиди і москалі винуваті (хоча насправді це одне і те ж).
  • 0

#38 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 14:35

Історія про те ,як євреї написали біблію і зокрема саму історію досить цікава . Але враховуючи їх кабалістичну релігію - нам до них ще досить далеко щодо справ проектування майбутнього .Там ще добавити легенду про десяту расу Атлантиди і Бермутский трикутник ,то така каша вийде ,що не кожен посвячений її з'їсть.
Незнаю щодо ніку ,але я написав український варіант перекладу ,тобто Зузик,якщо вас влаштовує жидівський варіант, то нехай буде Зузік :yes: .
Який сенс має розкривати історричні секрети,якщо стадо баранів сприйме тебе за божевільного ?).
  • 0

#39 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 15:05

Перегляд дописуBlackvistaspam (2.09.2010 15:35) писав:

Історія про те ,як євреї написали біблію і зокрема саму історію досить цікава . Але враховуючи їх кабалістичну релігію - нам до них ще досить далеко щодо справ проектування майбутнього .Там ще добавити легенду про десяту расу Атлантиди і Бермутский трикутник ,то така каша вийде ,що не кожен посвячений її з'їсть.
Незнаю щодо ніку ,але я написав український варіант перекладу ,тобто Зузик,якщо вас влаштовує жидівський варіант, то нехай буде Зузік :yes: .
Який сенс має розкривати історричні секрети,якщо стадо баранів сприйме тебе за божевільного ?).
переклад чого дурнику? писати не вмієте, читати не вмієте... зате нахваталися слова "жид" і все вже вам жидівське... буква «і» жидівська? Ви б спершу хоча б щось в житті путнє зробили, а не розказували які всі дурні, один ви в темноті віків і вселенських масонських змов узріли правду... І що б ми то бідні робили...
Філологію ви вже продемонстрували, історію теж (і це ще не навівши жодного факту... мало хто так встигав обісратись)... що там у вас ще по щоденнику сьогодні? додавання?
  • 0

#40 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 02.09.2010 – 15:56

Перегляд дописуZuzik (2.09.2010 16:05) писав:

переклад чого дурнику? писати не вмієте, читати не вмієте... зате нахваталися слова "жид" і все вже вам жидівське... буква «і» жидівська? Ви б спершу хоча б щось в житті путнє зробили, а не розказували які всі дурні, один ви в темноті віків і вселенських масонських змов узріли правду... І що б ми то бідні робили...
Філологію ви вже продемонстрували, історію теж (і це ще не навівши жодного факту... мало хто так встигав обісратись)... що там у вас ще по щоденнику сьогодні? додавання?
Буква "І" настільки жидівська ,що ви навіть не маєте уяву. В іудеїв був такий полководець Ісус(буква "і" там дуже популярна в іменах) ,ото народу він перебив на землях ханаанських ))). Та і взагалі : вивчіть кабалу , мовотворення трошки ,укр. літератури почитайте.
Помилки - це мій особистий стиль ,якщо така салага, як "ви" неможе речення без паузи(такої як кома) дочитати - то це ваші проблеми . Мій мовний стиль унікальний - куштуйте на здоров'я.
Сьогодні ми вивчали ,як з роками людина перетворюется на мавпу,напевно в ваші 35, ви вже перетворились на старого пердуна-маразматика і намагаетесь повчати сучасну молодь,але нажаль молоді на вас велике ***** .Крім того вас ,як і католицьких священників чомусь дуже цікавить сучасна молодь ,напевно мої підозри щодо вашої пед-орієнтації небезпідставні - шукайте дітлахів з хору чи ще кось ,в кінці-кінців у мене нема бажання спілкуватись з такою секс-меншиною як ви.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних