Перейти до вмісту

Повернення до правдивого Бога

Повідомлень в темі: 109

#81 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 11.09.2010 – 22:40

Перегляд допису---- (11.09.2010 20:34) писав:

Коротше, поясніть в кого вірити.

Пане, є такий абсурд : жити в приРОДІ. А тепер, для прояснення, аналогічний абсурд : жити в приСІМ*Ї. Як воно виглядає, пане ? ЧОРТі шо. Згідні ? Тепер робимо простеньку річ : викидаємо "при". Після такої нескладної"операції", потрапляємо куди треба : живемо В СІМ*Ї, тобто, в РОДІ. От і вся премудрість Віри. Однак...пане..., перш ніж вірити, потрібно відати. Інакше можна "влєтєть" і прожити все життя в приРОДІ. Тобто - ПОРЯД. І тоді в людини виникає питання : "кому вірити" ? А хіба ж діти питають : хто мій Батько, хто моя Мама ? Вони, діти, про таке Відають. Генетично, пане...подумате самі...з вашою то моЩнячою логікою....он діти, пане...Відають...допоки їм не засеруть мізки кавалком магічно-психологічного лайна, тицьнувши тільцем у "святу водичку" і намалюють на лобі зірку Давида, назвавши це - "хресним знаменням". І тепер, ті, вчорашні діти, опиняються ПОРЯД - в приРОДІ...сбоку пріпьока...незрозуміло де...і питають: кому вірити ? Виростають цілі покоління без РОДу-племені...тиняються, як сліпі кошенята-примари... від конфесії до конфесії....новий різновид людей - ЗЮПоїдигуманоїди, не встигли життя РОЗПОЧАТИ, а вже ФІНІШ, ім СКАЗАЛИ: раби, грішні, вони ПОВІРИЛИ, а себе запитати "ХТО Я? ЗВІДКИ? НАФІГА?"....слабо?...ЗГАДАТИ...тільки і усіх ділов то.

Перегляд дописуЗЮП (11.09.2010 22:56) писав:

Деякі Біблійні історії важко зрозуміти через брак інформації, це при тому що вона збереглася більш менш впервозданому вигляді, що вже говорити про письмена які на основі усних передань в РВ.

Хрєнотень. А за сім, питання : куди поділись, наприклад, бібліотека Ярослава Мудрого ? Куди поділась бібліотека Івана Третього ? Куди поділась Олександрійська бібліотека ? Питання зрозуміле ?
Щодо усних переказів, то чія б мичала....

Цитата

Серед богів РВ були також злі "Макош"...

Чо? Серйозно ? Ну і....скільки сотень тисяч...чи мо міліонів дітей первістків, знищив власноручно злюка Макош під час виходу жидів з Єгипту ? Га? ЗЮПе ? Не чую !

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.09.2010 – 22:42

• 0

#82 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.09.2010 – 06:45

Перегляд дописуЗЮП (11.09.2010 22:56) писав:

Серед богів РВ були також злі "Макош"...

Все-таки перш, ніж говорити про Рідних Богів, треба вам таки прочитати ту книжечку, бо Макоша - це одна з богинь стихій, Богиня Землі. Інші Боги стихій: Ярило - вогню, Стрибог - вітру, Купайла - води. Ех, Ляпіс, Ляпіс...
  • 0

#83 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.09.2010 – 19:53

Перегляд дописуРодослава09 (11.09.2010 21:24) писав:

У всього людства повинен бути новий Бог -Динамос.

А чому повинен? А як бути з тією частиною людства, що не вірить у ніякого Бога? Ви їх будете знищувати?

Перегляд дописуРодослава09 (11.09.2010 21:24) писав:

Ось справді правдивий Бог. А не Яхве чи Аллах. бо вони тиранічні деспоти.

Складається враження, що усі ці Боги - це лише чиїсь вигадки. І ваша фраза для мене прозвучала приблизно так: "Ось новий Бог, давайте всі разом у нього повіримо". Виходить так, ніби спочатку придумується якийсь Бог з гарною характеристикою (по місцю роботи :wacko: ), а потім усіх заставляють у нього повірити. Чи я не правильно вас зрозуміла?
  • 0

#84 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.09.2010 – 20:07

Перегляд дописуБезбожник (11.09.2010 22:40) писав:

Пане, є такий абсурд : жити в приРОДІ
бгагага
naturе!
таке враження шо ти фанатик того Трьохлєбова і Ко. люблять вони отак по словам розбирати не розбираючись.
  • 0

#85 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.09.2010 – 22:29

Перегляд дописуSensssorika (12.09.2010 21:07) писав:

бгагага
naturе!
таке враження шо ти фанатик того Трьохлєбова і Ко. люблять вони отак по словам розбирати не розбираючись.

Нє, ну це шось з анекдоту : "і мені в жопу масла"...чула?..нє?...очєнь жаль...ТрьоХлібинний, це ХТО ? І шо таке фанатик ?, я дійсно, хрєново розумію сєй термін, оскільки мені по барабану всі ТриХлібні, разом взяті, з КО на додачу. Що стосується масла в жопі, то це буває якщо людина кудись спішить без толку, а по дорозі до неіснуючої мети, користуючись чужою інформацією, великорозумно ділиться своєю інформацією про ту, чужу інформацію, плутаючи загальноприйняте поняття "природа" і "при-РОДІ", тобто, "поряд", або "в РОДі" перебуваючи в кровному звязку з татом, мамою, братиками, сестричками, близькими родичами, рідними дітьми...розказую в подробицях, яко ото для дитинки-нєсмишльониша...есс-но, маючи на увазі те, що це і є моя Віра, оскільки - мого РОДу. Ну як ото в дєтстві: ходить гарбуз по городу й питаєЦЦя свого РОДУ...тоже не чула?...от біда ж...корочч, в жопу масла, і все тут...а члени РОДу...на Марсі? чи як воно ?
  • 0

#86 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.09.2010 – 15:53

Про правдивого Бога співається в народній пісні:

Цитата

Ой Роде наш красний, Роде наш прекрасний, -
Не цураймося, признаваймося,
Бо багацько нас є.

• 0

#87 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень

Відправлено 14.09.2010 – 20:50

Безбожник: у мене при-Роді всі християни - і я християнин. А фанатик ви тому, що тема про Свідків Єгови, а читаю далі про ваші вірування і ваш рід...
Власюк: У вас та ж проблема. Не бачу в тій пісні і натяку на Бога. А скоріш на національну чи сімейну приналежність... муть чистої води...
  • 0

#88 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.09.2010 – 20:56

Перегляд дописуMisercord (14.09.2010 21:50) писав:

Безбожник: у мене при-Роді всі християни - і я християнин. А фанатик ви тому, що тема про Свідків Єгови, а читаю далі про ваші вірування і ваш рід...
Власюк: У вас та ж проблема. Не бачу в тій пісні і натяку на Бога. А скоріш на національну чи сімейну приналежність... муть чистої води...
я ж казала, шо вони фанатики Трьохлєбова! :wacko: таку муть навидумують..омг

жизнь при Роде 1
жизнь при Роде 2

Повідомлення відредагував Sensssorika: 14.09.2010 – 21:01

• 0

#89 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.09.2010 – 01:00

Перегляд дописуОнук Велеса (12.09.2010 07:45) писав:

Все-таки перш, ніж говорити про Рідних Богів, треба вам таки прочитати ту книжечку, бо Макоша - це одна з богинь стихій, Богиня Землі. Інші Боги стихій: Ярило - вогню, Стрибог - вітру, Купайла - води. Ех, Ляпіс, Ляпіс...
А для чого ви витрачаєте зусилля займаючись безперспективною справою - намаганням вивести з далекого маргіналу вашу віру? Це теж саме, що нав*язати американцям якесь індіанське вірування, чи індіанську мову.
Відчуваєте марність своїх потуг, чи ви дійсно - фанат?
  • 0

#90 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 15.09.2010 – 05:34

Безбожник: у мене при-Роді всі християни - і я християнин.

То ваші пращури до хрещення по деревам ще стрибали? :wacko:
  • 0

#91 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 15.09.2010 – 06:11

Перегляд дописушпіц (15.09.2010 02:00) писав:

А для чого ви витрачаєте зусилля займаючись безперспективною справою - намаганням вивести з далекого маргіналу вашу віру? Це теж саме, що нав*язати американцям якесь індіанське вірування, чи індіанську мову.

Далекий маргінал? Так, звичайно, для людей матеріалістичного складу характеру це все є далеким, маргінальним і непотрібним. І це зовсім не є поганим, просто існують люди з іншим типом мислення та світосприймання. Я, наприклад, маю повне право знати, в що вірили мої пращури до насильного охристиянізовування земель Русі, просто тому, що я шаную моїх далеких предків, серед яких були великі воїни та волхви. Для вас це звичайна казочка на ніч, а для мене - річ набагато серйозніша. То ж я, мабуть таки, справді фанат, бо я не тільки не відчуваю "марність моїх потуг", а отримую незрівняне задоволення, вивчаючи матеріали про пантеон Богів та їхні функції. Ви будуєте своє життя навколо суспільних відносин, а я - навколо роботи з тонкими енергіями, в цьому вся різниця.
  • 0

#92 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.09.2010 – 09:24

Перегляд дописуOdonacer (15.09.2010 06:34) писав:

То ваші пращури до хрещення по деревам ще стрибали? ;)

Нє. Вони у них, мабуть, христянами були ще від великого вибуху влаштованого отцем-єговою.

Безбожник: у мене при-Роді всі християни - і я християнин.
А "христяни", це ХТО ? І ЯК ? Конкретніше, можна ? Ну от....наприклад, придурки...у них все відпрацьовано з плином століть. Існують дурбудинки, там у них єдина "програма", засоби лікування...втихомирення, і таке інше...а "христяни" це шо ?...сотні конфесій, різні програми, ворогують поміж собою ось уже, ні багато, ні мало 2000 років...фігассє!...мо пан (пані) розкаже, що воно таке - "христяни" ? Га ? Найцікавіше те, шо ті конфесії "христян" ростуть як гриби у лісі і сьогодні...ну хто років 100 назад чув про "христян" Сандея ? Ги ги...цікаво, скіко конфесій буде у "христян" ще через сотню років ? Тисяча? міліон?

Цитата

А фанатик ви тому, що тема про Свідків Єгови, а читаю далі про ваші вірування і ваш рід...

Аааа..ну да. Якшо я на російськомовному форумі пишу Рідною мовою, то мене обзивають фанатиком-націоналістом. А якщо на українськомовному пишу про Рідну Віру, то обзивають фанатиком Рідної Віри...це ж треба...добре, що хоч не обзивають "христянином", тобто, фанатиком ЧУЖОЇ віри. Ги.

Цитата

Я так розумію, що у пана (пані), окрім переходу на особистості, сказати, по суті, немає що ? Нафіга його ото "умнічать" ? Пан (пані) христянин ?...ну дик...впєрьод і с пєснєй. Ділов то, на копійку.

Перегляд дописуSensssorika (14.09.2010 21:56) писав:

я ж казала, шо вони фанатики Трьохлєбова! :wacko: таку муть навидумують..омг

Цитата

Ше чудніше...ніфіга оті посилання ? Для кого ? Шо воно таке ? Ніякої "біблії" у Рідновірів не існує...вже про це казалось раніше. Не існує і якихось вказівних документів, чи догматів, а вже інтернет посилань...І не може існувати...аби щось говорить про Віру РОДу, треба, як мінімум, хоч би щось у цьому кумекать, а вже тоді стане зрозумілим відповідь на питання : а нахрєна я толкаю сюди посиланняя ?...воно пасує до Віри РОДу, як корові сідло...хоч стій, хоч падай. Смішно все це.

А ти "розмути" ту воду...подай її сюди у вигляді чистесенького кришталю...а вже тоді буде про що говорити...а так, це все безпідставні власні емоції, але аж ніяк не аргумент.

Перегляд дописушпіц (15.09.2010 02:00) писав:

Ги ги ги...яким американцям? з яких це пір США, наприклад, стали христянською країною ? І де вони, ті індіанці?...знищені Вірою Христовою...хіба не так ? та шо тепер?...нафіга було займатись безперспективною справою і виводити з минулого демократію в Україні, долаючи маргіналів-комуністів?...нафіга ?...безперспективна справа...хіба ні ?...вони шо? поза владою ?...тутечки вони, скрізь..були, є, і будуть,..таракани.. адже це гілка христянства. Ги.
Можна подумать, шо всі вони (ВСІ) вчорашні комсомольці і комуністи, раз! і переіначились...а всі "зміни" то...замість, до мавзолею, почухрали до церкви...про людське око... для капловухих, а суть?...народ все так само: без бабла, без бабла, без бабла, і раби, це точно.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.09.2010 – 09:04

• 0

#93 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.09.2010 – 10:02

Перегляд дописуОнук Велеса (15.09.2010 07:11) писав:

Ви будуєте своє життя навколо суспільних відносин, а я - навколо роботи з тонкими енергіями, в цьому вся різниця.
Про які тонкі енергії ви говорите? Докладніше, будь-ласка.

Перегляд дописуБезбожник (15.09.2010 10:24) писав:

Ги ги ги...яким американцям? з яких це пір США, наприклад, стали христянською країною ?
США так само не є християнською країною, як пан Безбожник є натхненним проповідувачем Свідків Єгови, П*ятидесятників і і штовханням в маси фан-клубу Януковмча.

Цитата

де вони, ті індіанці?
Пан знає про американські резервації для індіанців?
Схоже ні, інакше не задавав би дитячих питань.
  • 0

#94 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 15.09.2010 – 10:17

Перегляд дописушпіц (15.09.2010 11:02) писав:

Про тонкі енергії, знані в народі як "поганські божки", які ж іще. Боги - це теж живі істоти, тільки неорганічного характеру, на відміну від нас з вами.
  • 0

#95 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 15.09.2010 – 10:53

А я бачу. Не зневажаючи при тому Вашу думку словами "муть" чи "маячня сивої кобили".

Правдивий Бог є душею народу. Про це висловлювався Достоєвський, це повторила Родослава.
Ми свівтворимо свого Бога, це синергетичні речі.
Однак тисячу років тому велика частина нашого роду була згвалтована християнством. І прикро, що не визнають того, не кажуть, що це паскудно, а навпаки заявляють, що знайшли правду - ось де скрут свідомості. Ходить тоді така нікчема і верзе: я - правдивий байстрюк жидівський (як ото ЗЮП).
То чому ж ми дивуємось, що після цього на наші хребти залазять бронштейни-кагановичі-фельдмани-кернеси-геймани-табачники-рабиновичі і поганяють нами, як худобою (гоями)???????

І запитання до таких "цілувальників дупи христової", котрий, як відомо, говорив про інші народи, відмінні від євреїв, як про "щенят":

Ви, християни, поклонники Єгови, хвалитеся, що є щенятами????

Повідомлення відредагував Власюк: 15.09.2010 – 10:56

• 0

#96 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.09.2010 – 11:16

Перегляд дописушпіц (15.09.2010 11:02) писав:

США так само не є християнською країною, як пан Безбожник є натхненним проповідувачем Свідків Єгови, П*ятидесятників і і штовханням в маси фан-клубу Януковмча.

Пан знає про американські резервації для індіанців?
Схоже ні, інакше не задавав би дитячих питань.

Та ж сама фігня. Коли сказати немає що по суті - починається перхід на особистості...при цьому, геть у вивернутому світі.
  • 0

#97 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 18.09.2010 – 21:18

Лиш один з-поміж сеї юрби
У шатрі не дрімає
І на крилах думок і журби
Поза гори літає.

Се Мойсей, позабутий пророк,
Се дідусь слабосилий,
Що без роду, без стад і жінок
Сам стоїть край могили.

Все, що мав у житті, він віддав
Для одної ідеї,
І горів, і яснів, і страждав,
І трудився для неї.

Із неволі в Міцраїм свій люд
Вирвав він, наче буря,
І на волю спровадив рабів
Із тіснин передмур'я.

Як душа їх душі, підіймавсь
Він тоді многі рази
До найвищих піднебних висот
І вітхнення, й екстази.

І на хвилях бурхливих їх душ
У дні проби і міри
Попадав він із ними не раз
У безодню зневіри.

Та тепер його голос зомлів
І погасло вітхніння,
І не слухає вже його слів
Молоде покоління.

Ті слова про обіцяний край
Для їх слуху — се казка;
М'ясо стад їх, і масло, і сир —
Се найвищая ласка.

Що з Міцраїм батьки і діди
Піднялись до походу,
На їх погляд, се дурість, і гріх,
І руїна народу.

Серед них Авірон і Датан
Верховодять сьогодні;
На пророцькі слова їх одвіт:
«Наші кози голоднії»

І на поклик його у похід:
«Наші коні не куті».
На обіцянки слави й побід:
«Там войовники люті».

На принади нової землі:
«Нам і тут непогано».
А на згадку про божий наказ:
«Замовчи ти, помано!»

Та коли загрозив їм пророк
Новим гнівом Єгови,
То йому заказав Авірон
Богохульні промови.

А на зборі Ізрайля синів,
Честь віддавши Ваалу,
Голосистий Датан перепер
Ось якую ухвалу:

«Хто пророка із себе вдає,
І говорить без зв'язку,
І обіцюе темній юрбі
Божий гнів або ласку, —

Хто до бупту посміє народ
Накликати, до зміни.
І манити за гори, настріть
Кінцевої руїни, —

Той на пострах безумцям усім
Між отсим поколінням
Най опльований буде всіма
І побитий камінням»,

Вечоріло. Поменшала вже
Цілоденная спека,
Над горою край неба палав,
Мов пожежа далека.

Наче дощ золотий із небес,
Полила прохолода;
Починається рух у шатрах
Кочового народа.

Звільна, плавно ступаючи, йдуть
Кам'яними стежками
Чорноокі гебрейки бичем
З глиняними збанками —

Із збанками на головах, ген
Під скалу до криниці,
А в руках їх мішки шкіряні,
Щоб доїти ягниці.

Старші діти по голім степу,
Наче зайчики,грають,
В перегони біжать і кричать
Або з луків стріляють.

Де-де чути квиління з шатра
Або регіт дівочий;
Там хтось пісню заводить сумну,
Наче степ у тьмі ночий.

Та ось старші батьки та діди
Із наметів виходять
І по горах, по голім степу
Скрізь очима поводять:

Чи не видно ворожих їздців
Де за жовтим туманом?
Чи не котить де південний біс
Пісковим гураганом?

Ні, спокій! І розмови пішли
Ті звичайні, сусідські:
Щораз менше в ягниць молока,
І ягнята ось тіцькі!

Навіть що для ослиць не стає
Будякової паші!
Доведеться кудись кочувать
На пасовиська кращі.

Авірон радить край Мадіам,
А Датан іще далі.
А Мойсей? Той замовкне, мабуть,
По вчорашній ухвалі.

А втім, в таборі гомін і рух,
Біганина і крики;
Із шатрів вибігає народ
І малий, і великий.

Що таке? Чи деворог іде?
Чи впав звір у тенета?
Ні, Мойсей! Глянь, Мойсей виходжа
Із свойого намета.

Хоч літа його гнуть у каблук
Із турботами в парі,
То в очах його все щось горить,
Мов дві блискавки в хмарі.

Хоч волосся все біле як сніг,
У старечій оздобі,
То стоять ще ті горді жмутки,
Як два роги на лобі.

Він іде на широкий майдан,
Де намет заповіту
Простяга свої штири роги
В штири сторони світу.

В тім наметі є скриня важка,
Вся укована з міди
В ній Єгови накази лежать,
Знаки волі й побіди.

Та давно вже не входить ніхто
До намету святого,
Його жах стереже день і ніч,
Мов собака порога.

Але камінь великий лежить
Край намету до сходу:
З того каменя звичай велить

Промовлять до народу.
На тон камінь зіходить Моисей —
І жахнулися люде.

Та невже ж волі всіх на докір
Він пророчити буде?
І прийдеться розбить, розтоптать,
Як гнилую колоду,

Кого наші батьки і діди
Звали батьком народу?
Ось між чільними вже Авірон
Червоніє з досади,
А середнім щось шепче Датан,
Лихий демон громади.

• 0

#98 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 19.09.2010 – 11:47

ну і що це доводить? Франко своєю поемою нагадує нам гісторію, натякає на універсальність деяких гісторичних ходів на прикладі не української (русинської), а єврейської громади.

Це ж художній твір, а не "святе писання", ЗЮПчику.
  • 0

#99 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 15:45

Перегляд дописуРодослава09 (19.09.2010 11:47) писав:

ну і що це доводить? Франко своєю поемою нагадує нам гісторію, натякає на універсальність деяких гісторичних ходів на прикладі не української (русинської), а єврейської громади.

Це ж художній твір, а не "святе писання", ЗЮПчику.
Вот імено .

Цитата

універсальність деяких гісторичних ходів на прикладі
В сучасності роль пророка Мойсея виконують -Свідки Єгови, а роль Датана і Авірона- Язичники і Безбожники. Паралелі очевидні.
  • 0

#100 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 15:52

Перегляд дописуЗЮП (19.09.2010 16:45) писав:

Вот імено .
В сучасності роль пророка Мойсея виконують -Свідки Єгови, а роль Датана і Авірона- Язичники і Безбожники. Паралелі очевидні.

А Авадон, ЗЮПе ? Він яку роль виконує ? Шось ти рєзко здувся від цього питання. Га? ЗЮПе ?
І потім. А шо такого нового напророчив Мойсей, ЗЮПе, чого не чув весь пустельний сброд, від єгови ? Га ? Ти шо? байбли не читав ? Шо це, в жопі, за пророк, котрий повторяє те, про що геть усі жиди чули власними вухами ?

Цитата

В сучасності роль пророка Мойсея виконують -Свідки Єгови

А де посилання з байбли ? Ги ги ги.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних