Перейти до вмісту

Повернення до правдивого Бога

Повідомлень в темі: 109

#61 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 09.09.2010 – 06:53

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (8.09.2010 07:16) писав:

Розслабтесь. Яхве любить всіх людей. але ж не гоїв.

Читай цитату, ЗЮПе. Це справедливі слова. "Люди" для Єгови по Біблії - це тільки жиди. Всі інші "гої", себто скот, бидло. Син Давидів Єшуа Ма-шіах називав неєвреїв "щенятами" - і це факт, бо алегорія та означає: з людського столу, тобто зі столу євреїв, гої можуть живитися крихтами, себто працювати за копійки на їх фабриках, заводах, "приватних фірмах".Мій чоловік працює в обленерго і живиться крихтами суркіса, я живлюсь крихтами, які падають зі столу табачника, ви- зі столу фірташа.
Бо в нас силою забрали наших Богів, збройно захопили владу при підтримці германців - і загнали нас в стійла.
Всі ходять, цілують дупу христу та єгові, а хто не бажає бути в них худобою - прирікають на голодну смерть. Що не ясно?

Повідомлення відредагував Родослава09: 09.09.2010 – 06:54

• 0

#62 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 09.09.2010 – 08:40

Перегляд дописуЗЮП (8.09.2010 23:14) писав:

Голод на Україні, на скільки я знаю, від атеїстів.

Ні, це від партії жидів комунистів, які по суті не відрізняються від партії жидів йєговистів.

Перегляд дописуЗЮП (8.09.2010 23:14) писав:

Спецслужби США вважали Свідків агентами КДБ, кигібісти вважали агентами ЦРУ, ви - агентами євреїв, це все безпідставно.

Одне й те саме жидівське кубло. Та ж двопартійна шахрайська система, яка грається солдатиками. І ти ЗЮПе і є той солдатик. Як кажуть бухгалтера МШП (МБП по російськи). Малоцінний Швидко-зношуючийся Предмет.

Повідомлення відредагував Odonacer: 09.09.2010 – 08:40

• 0

#63 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 09.09.2010 – 10:40

Перегляд дописуРодослава09 (9.09.2010 07:53) писав:

Читай цитату, ЗЮПе. Це справедливі слова. "Люди" для Єгови по Біблії - це тільки жиди. Всі інші "гої", себто скот, бидло. Син Давидів Єшуа Ма-шіах називав неєвреїв "щенятами" - і це факт, бо алегорія та означає: з людського столу, тобто зі столу євреїв, гої можуть живитися крихтами, себто працювати за копійки на їх фабриках, заводах, "приватних фірмах".Мій чоловік працює в обленерго і живиться крихтами суркіса, я живлюсь крихтами, які падають зі столу табачника, ви- зі столу фірташа.
Бо в нас силою забрали наших Богів, збройно захопили владу при підтримці германців - і загнали нас в стійла.
Всі ходять, цілують дупу христу та єгові, а хто не бажає бути в них худобою - прирікають на голодну смерть. Що не ясно?
Жили б ви за князів Русичів, живилися крихтами з їхнього столу і лизали їх ..., чи ви думаєте що вони ліпші. А тепер ваші крихти ліпші ніж вишукані князівські обіди а ви щей жалієтеся. Є багаті християнські країни (США, Англія, Німечина, Італія...) в яких не менше євреїв ніж в нас. Живуть багато але багато вживають "антидеприсантів", мабуть від того що щасливі :lol: . Щастя незалежить від багатства чи національного самоусвідомлення.
Якщо не можна змінити проблему, потрібно змінити погляд на проблему. СвідкиЄгови кируючись Біблійними принципами почувають себе щасливими в кожній країні і не залежно від матеріального стану.

ПС Може досить шукати виних в своїх проблемах, а взятися за вирішення...
  • 0

#64 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 09.09.2010 – 21:06

Перегляд дописуЗЮП (9.09.2010 11:40) писав:

СвідкиЄгови кируючись Біблійними принципами почувають себе щасливими в кожній країні і не залежно від матеріального стану.

Брехня. Судячи з тексту, цю фразу про щасливість тебе примусили завчити дословно.

А ось одне із досліджень вчених.

Цитата

Доктор Дж. Спенсер вивчив статистику по всіх психіатричних лікарнях Західної Австралії в період з січня 1971 р. по грудень 1973 р. Середній показник кількості психічнохворих на 1000 населення серед "Свідків Єгови" виявився в 1,54 разу вище загального. З них з діагнозом параноїдної шизофренії в 3,68 разів. З неврозами в 1,95 разів. Автор дослідження передбачає, що ці цифри занижені, оскільки "Свідки Єгови" завжди прагнуть повністю уникнути будь-якого роду психіатричної допомоги особливо в умовах лікарні. Причини цього лежать в ученні суспільства. За даними доктора Спенсера опитувані вважають, що при відданості організації вони захищені від хвороб, у тому числі і душевних. Це підтверджує вивчення видань секти, які формують образ "Свідка Єгови" як щасливу і радісну людину. Якщо у сектанта виникає душевний розлад, він починає вважати себе винним перед Єговою. Це ще більш загострює перебіг хвороби.
Напевно, що в середовищі єговістів психічні захворювання вважаються проявом одержимості нечистою силою. Тому хворого "позбавляють спілкування", що ще більш обтяжує перебіг хвороби. Такі люди не потрапляють в статистику як члени секти, тому можна зробити висновок, що реальний відсоток хворих постраждалих від "Суспільства" набагато вище приведеного.

Повну статю можна прочитати тут

ЗЮПе, тебе часом не відлучили від спілкування, що ти на форумі відробляєш свою хворобу?
Дивись, бо такі речі запускати вкрай небеспечно. :lol:
  • 0

#65 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 09.09.2010 – 22:33

Перегляд дописуOdonacer (9.09.2010 21:06) писав:

Брехня. Судячи з тексту, цю фразу про щасливість тебе примусили завчити дословно.

А ось одне із досліджень вчених.

Повну статю можна прочитати тут

ЗЮПе, тебе часом не відлучили від спілкування, що ти на форумі відробляєш свою хворобу?
Дивись, бо такі речі запускати вкрай небеспечно. :lol:
Ви про ті речі з жовтої преси надрукованої опонентами Свідків читаєте тож зрозуміло що нічого хорошого вони написати не могли. Дійсний стан речей я бачу кожен день. Я не говорю що серед Свідків апсолютно нема нещасливих людей, але завдяки підтримці з боку співвіруючих, нещастя лекше зносити.

Повідомлення відредагував ЗЮП: 09.09.2010 – 22:39

• 0

#66 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.09.2010 – 23:57

Перегляд дописуЗЮП (6.09.2010 19:33) писав:

Англійська версія була перекладена з мов оригіналу.
Фуйня. Дивимось сюди :
Летом 2001 года Общество Сторожевой Башни издало Библию, состоящую из Ветхого Завета в Синодальном переводе и своей собственной версии Нового Завета, именуемой «Христианские Греческие Писания — Перевод нового мира». Многие новозаветные отрывки в этом новом издании звучат совсем не так, как в других переводах Библии. Поскольку Свидетели Иеговы отрицают Божественность Иисуса Христа, то и «Перевод нового мира» (ПНМ) отражает их богословские представления. В таблице Вы найдете несколько примеров.
Иногда предлагаемое ПНМ чтение соответствует одному из нескольких вариантов перевода, возможных с учетом неопределенности греческого текста — однако выбор, сделанный в таких случаях Сторожевой Башней, бросает тень на Божественность Иисуса Христа, о которой ясно говорится в других отрывках Писания. В других случаях перевод, предлагаемый Обществом, не имеет никакой опоры на греческий текст
. Роджер ДеЛозиер.

Цитата

Переклад "Нового Світу" ,як і більшість інших поширених перекладів, не є дослівним. Метою перекладачів є передавати якнайточніше думки, заложені в тексті, а не окремі слова.
Ха ха ха ха ! Дивись сюди свідку нещасний: передмова до твого НМ в оригіналі : "The translaters of this work, who fear and love the Divine Author of the Holy 'Scriptures, feel toward Him a special responsibility to transmit his thoughts and declarations as accuratly as possible".
Тобто, тут говориться, що ті хто перекладав цю працю, хто боїться і любить Божественого Автора Святих Писань, ті відчувають до Нього особливе відчуття відповідальності передати його думки і слова наскільки точно, наскільки це можливо".
Ти поЙняв, ЗЮПе?...нє? ...от нещастя ж...ніхрєна ти не поЙняв...єгова розумом обділив. По- перше, ти толкнув шнягу щодо тОго, ніби то словам не надавалось вже такого значення. Але ж у передмові говориться зовсім протилежне. Це - раз.
Далі, ти вшарашив ту ж фуйню, шо і твої СОсєктанти : "передати його думки...."...капєц!...а де ви їх, інтєрєсно нашкрябали, ті думки ? де, ЗЮПе?...ну тобто, якщо автор, на грецькій, записав у НЗ слово "господь", а ви, засранці єговині, записали слово "єгова", то це шо? ....ви передали думку автора ?....тобто автор думав записати "єгова", але чомусь записав "господь"....так чи шо, по вашому ?....піпєц, блін ! не свідки, а якісь довобонуті "провидці" чужих думок "по грецькі"! Це -два.

Цитата

В даному випадку ви вміло вириваєте слова з контексту і часу написання.

Фуйня. Цитати твого Рутерфорда подані мною повністю, а не в контексті.

Цитата

Свідки, на відміну від вас, визнають свої помилки і змінюють свої погляди, якщо на це є підстави.

Фуйня. Когда мы, НЕСМОТРЯ НА ОШИБКИ СТАРЕЙШИН С РАДОСТЬЮ СЛЕДУЕМ ИХ РУКОВОДСТВУ, мы доказываем свою любовь к Христу." (Вартова Вежа, 15 жовтня, 2009 р, стор.17 абзац 18)

Цитата

ПС Я лрипускаю що у вас було важке життя, але в цьому не винні ні євреї, ні учасники форуму, ні я.

Фуйня. Нормальна житуха.

Цитата

Побажання: навчіться вести розмову в тактовний спосіб, не ображаючи поглядів інших.

Фуйня. У свідків немає власних поглядів...і ніколи не було... і не буде. За вас думають "старєйшіни", а ви....ви "с радостью" чухраєте за їх вказівками... впєрьод....зарє навстречу. Ги ги ги.

Олеська: Порушення правил п.2.2.2.
  • 0

#67 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 10.09.2010 – 08:51

Перегляд дописуЗЮП (9.09.2010 23:33) писав:

Ви про ті речі з жовтої преси надрукованої опонентами Свідків читаєте тож зрозуміло що нічого хорошого вони написати не могли. Дійсний стан речей я бачу кожен день. Я не говорю що серед Свідків апсолютно нема нещасливих людей, але завдяки підтримці з боку співвіруючих, нещастя лекше зносити.

Ні, це інші речі. Це була цитата з кандідатської дисертациї Дмитра Євменова "ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ І ВЧЕННЯ ТОВАРИСТВА СТОРОЖОВОЇ БАШТИ"

Але вам всеодно заборонено це читати, а то одразу загубите своє апсолютне щастя і не поїдете вже ніколи в Сємікаракори.
  • 0

#68 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 10.09.2010 – 13:00

Цитата

Переклад нового світу
Визначення. Переклад Святого Письма, зроблений на сучасну англійську мову безпосередньо з єврейської, арамейської та грецької мов комітетом, який складався з помазаних Свідків Єгови. Про свою роботу комітет висловився так: «Перекладачі цієї праці, сповнені страхом і любов’ю до Божественного Автора Святого Письма, відчувають перед Ним особливу відповідальність якомога точніше передавати його думки й проголошення. Вони також відчувають відповідальність перед проникливими читачами, які, намагаючись отримати вічне спасіння, покладаються на переклад натхненого Слова Всевишнього Бога». Вперше цей переклад був виданий в кількох частинах у період між 1950 і 1960 роками. Видання іншими мовами базуються на англійському перекладі.
На чому базується «Переклад нового світу»?

Основою для перекладу Єврейських Писань послужила «Biblia Hebraica» Рудольфа Кіттеля, видання 1951—1955 років. У переглянутому виданні «Перекладу нового світу» 1984 року було зроблено поправки відповідно до видання «Biblia Hebraica Stuttgartensia» 1977 року. Крім того, до уваги бралися рукописи Мертвого моря та численні ранні переклади на інші мови. При перекладі Християнських Грецьких Писань використовувався головним чином стандартний грецький текст 1881 року, приготований Весткоттом і Гортом, але до уваги бралися і декілька інших стандартних текстів, а також численні ранні переклади іншими мовами.
Хто були перекладачі?
Коли Комітет перекладу Біблії нового світу передавав видавниче право на свій переклад у дар, його члени виразили прохання залишитись анонімними. Пенсільванське біблійне і трактатне товариство «Вартова башта» (Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania) вшанувало їхнє прохання. Перекладачі не шукали слави для себе, а прагнули принести честь лише Божественному Автору Святого Письма.
З бігом часу інші перекладацькі комітети займали подібну позицію. Наприклад, на суперобкладинці «Нової американської стандартної Біблії» (видання з примітками, 1971) зазначено: «Ми не наводили імен жодних вчених для довідки чи рекомендації, тому що, на нашу думку, Боже Слово мають рекомендувати його власні достоїнства».
Чи це дійсно науковий переклад?
Оскільки перекладачі побажали залишитись анонімними, на це запитання неможливо тут відповісти, посилаючись на їхню освіту. Цей переклад мусить оцінюватися за його достоїнствами.
Який це переклад? По-перше, це точний, здебільшого буквальний переклад з мов оригіналу. Він не є вільною парафразою, в якій перекладачі випускають подробиці, котрі вважають неважливими, і додають думки, які, на їхній погляд, будуть корисними. Для допомоги дослідникам у ряді видань поміщено багато приміток, в яких наведено різночитання там, де певні вирази можна по-різному правильно перекласти, і подається також список конкретних стародавніх рукописів, на основі яких перекладено те чи інше місце.
Декотрі вірші можуть для когось звучати незвично. Котрий переклад правильний? Читачам пропонується розглянути підтвердження з манускриптів, наведені в примітках «Перекладу нового світу» (видання з примітками), прочитати пояснення в додатку і порівняти, як це місце передано в кількох інших перекладах. Як правило, з’ясовується, що деякі інші перекладачі також бачили потребу передати думку подібним способом.
Чому в Християнських Грецьких Писаннях вживається ім’я Єгова?
Слід зазначити, що те ім’я вживається не лише в «Перекладі нового світу». У перекладах Християнських Грецьких Писань на єврейську мову Боже ім’я можна знайти у віршах, де безпосередньо цитуються натхнені Єврейські Писання. В «Емфатичному діаглоті» («The Emphatic Diaglott», 1864) ім’я Єгова вживається 18 разів. У перекладах Християнських Грецьких Писань принаймні на 38 інших мов також вживається Боже ім’я у звичній для тих мов формі.
Той факт, що Ісус Христос наголошував на імені свого Отця, свідчить про те, що він сам вільно вживав його (Матв. 6:9; Ів. 17:6, 26). За словами Ієроніма, що жив у четвертому столітті н. е., апостол Матвій написав своє Євангеліє спершу по-єврейськи, а в цьому Євангелії цитуються численні уривки з Єврейських Писань, які містять Боже ім’я. Інші письменники Християнських Грецьких Писань цитували з грецької Септуагінти (переклад Єврейських Писань на грецьку мову, початий близько 280 року до н. е.). Ранні копії цього перекладу містили Боже ім’я, написане єврейськими літерами,— це підтверджують фрагменти автентичних рукописів, які дійшли до наших днів.
Джордж Говард, професор університету в Джорджії (США), писав: «Оскільки тетраграма [чотири єврейські літери, якими пишеться Боже ім’я] усе ще вживалася в рукописах грецької Біблії, які складали Писання ранньої церкви, то розсудливим є висновок, що письменники Н[ового] З[авіту] при цитуванні з Писань зберігали тетраграму в біблійному тексті» («Журнал біблійної літератури» [«Journal of Biblical Literature»], березень 1977 року, с. 77).
Чому декотрі вірші нібито пропущені?
Хоча ці вірші можна знайти в декотрих перекладах, їх, однак, немає в найдавніших наявних біблійних рукописах. Порівняння з іншими сучасними перекладами, як-от католицьким перекладом Хоменка, показує, що інші перекладачі теж усвідомлювали, що вірші, про які йде мова, не належать до тексту Біблії. У деяких випадках вони були взяті з іншої частини Біблії і додані копіїстом до тексту, який переписувався.

Повідомлення відредагував ЗЮП: 10.09.2010 – 13:01

• 0

#69 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.09.2010 – 13:51

Перегляд дописуЗЮП (7.09.2010 11:39) писав:

Те, яким є Бог, часто видно по його поклониках.

Ану ж, ЗЮПе, здивуй мене отим : "видно по його поклониках". Це воно шо?...і про шо?....от є байбла, в ній є єгова...байбла написана жидами. Єгова, описаний і сприйнятий жидами, по їхній же біблії зовсім не так, як це робите ви, "свідки". По іншому описаний і сприймається він також і в ісламі. Таким чином, ЗЮПе, ваш, свідків", "єгова"....це хто, ЗЮПе?....він звідкіля взявся?...з якого такого "святого письма" ви його вишкрябали?....хто ваш боХ, ЗЮПе ?....адже, невизнаючи Христа як рівного богу, не визнаючи трійці, ви, свідки, по суті, стоїте на жорсткому монотеїзмі, але ж....євреї (та і мусульмани теж) є монотеїстами, однак їх єгова, в їхній же біблії, по їх сприйняттю, зовсім другой парєнь, ЗЮПе. Ну то шож повинно бути видно по таких поклонниках, як ти ? У вас шо? своя древня історія є?...ви байблу написали?....мо то ви, свідки, поклонялись йому в часи єврея Аврама?....а дурні жиди ото таку фігню понаписували? Ги ги ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.09.2010 – 14:06

• 0

#70 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.09.2010 – 14:24

Перегляд дописуЗЮП (7.09.2010 11:39) писав:

Крім того з ваших коментарів я зрозумів, що найбільшою перевагою Рода є те, що він ваш , не єврейський.
Ніфіга ти не зрозумів...Род....розумієш?...нє?...а, ну да...тебе ж єгова сотворив а не наРОДив, як це і має бути з Людиною. Незрозумієш ніколи. Он він навіть Марусю трахнути не втямив...якесь довбонуте непорочне зачаття....шо воно таке?...у нього, єгови, не стоїть?...чи як воно ?...короччє, шо сотворив, шо непорочне зачаття, це з області НЕнародив....ото і вся різниця, ЗЮПе, боги....вони, знаєш, рєбята не горді...вони, коли є істинні і свої в доску є РОДоначальниками...то тіко єгова, божок гидко-мерзопакосний, РОДити не тямить...кастрат нещасний...суржик-творіння капловухим підкинув...а те творіння якесь чудне і чужинське вийшло...навіть старечі хвороби у жидів якісь дивні, не як у людей РОДу...корочч, ЗЮПе, непонятне сущєство ти...ти навіть генетичної інформації ніякої не маєш від свого РОДу, ти тіко ділишся ІНФОРМАЦІЄЮ про ІНФОРМАЦІЮ....класичний зомбі, ги, або єврей....без РОДу і племені, без відчуття туги за РІДною Батьківщиною...а звідкіля?...пісок єговин.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.09.2010 – 14:37

• 0

#71 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 09:22

Я ото думаю, навіщо Богу ім"я взагалі? (Про численні прояви Бога на Землі тут річь не йде.)
От я наприклад, маю ім"я. Навіщо воно мені? А для того, щоб мене розрізняли за ім"ям від інших і кликали тільки мене, бо таких як я багато. А якби я був один, то і розрізняти не потрібно ні від кого. Якщо двоє, то достатньо буде Ти. Ей, Ти і все. Він Ти і Я теж Ти. Обоє Ми.
І навіщо тоді Богу ім"я, якщо він один і єдин? Розрізняти від людей? Так і так різниця є. То Бог, а то Люди.
Он небо. Воно одне. Воно Небо. Його не будуть називати наприклад, Небо Василь. Чи Небо Петро, чи Небо Єгова. Також не називають НебоСкай, чи НебоХіммель. І ніхто за назву неба не гризеться і не каже яка назва правильніша.
А якщо прийде якась жидяра і скаже яка назва Неба сама правдива, то тут можна тільки пореготати, і послати куди подалі. А якщо так скаже якийсь твій земляк, то тут вже справа більш сурьозна. Тут вже напевно людині пороблено і його треба до бабки рятувати і негайно. А якщо не він один, а стадо чмошників ще почне на Небо молитися и називати його чужим ім"ям, то тут вже треба своє Небо і свою Землю визволяти від падлючних ворогів, які прокралися на нашу Землю гадити і пердіти в наше святе Небо.

А тепер питання, навіщо різні жиди пруться до нашого Бога і називають його чужими іменами? Їм що, свого Неба, в сенсі Бога не вистачає? Чому нікого це не ображає. Чому ми дожились до того, що якщо хтось на українській мові назве Йєгову підарасним ім"ям це вважається за образу, а нашого Бога якісь покидьки можуть ображати жидярським ім"ям їхнього підара і це нормально.
Божеж-боже, куди Світ котиться, далі ж вже нікуди, бо вже ж давно докотилися ... :lol:
  • 0

#72 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 10:11

Перегляд дописуOdonacer (11.09.2010 10:22) писав:

Я ото думаю, навіщо Богу ім"я взагалі? (Про численні прояви Бога на Землі тут річь не йде.)
От я наприклад, маю ім"я. Навіщо воно мені? А для того, щоб мене розрізняли за ім"ям від інших і кликали тільки мене, бо таких як я багато. А якби я був один, то і розрізняти не потрібно ні від кого. Якщо двоє, то достатньо буде Ти. Ей, Ти і все. Він Ти і Я теж Ти. Обоє Ми.
І навіщо тоді Богу ім"я, якщо він один і єдин? Розрізняти від людей? Так і так різниця є. То Бог, а то Люди.
Он небо. Воно одне. Воно Небо. Його не будуть називати наприклад, Небо Василь. Чи Небо Петро, чи Небо Єгова. Також не називають НебоСкай, чи НебоХіммель. І ніхто за назву неба не гризеться і не каже яка назва правильніша.
А якщо прийде якась жидяра і скаже яка назва Неба сама правдива, то тут можна тільки пореготати, і послати куди подалі. А якщо так скаже якийсь твій земляк, то тут вже справа більш сурьозна. Тут вже напевно людині пороблено і його треба до бабки рятувати і негайно. А якщо не він один, а стадо чмошників ще почне на Небо молитися и називати його чужим ім"ям, то тут вже треба своє Небо і свою Землю визволяти від падлючних ворогів, які прокралися на нашу Землю гадити і пердіти в наше святе Небо.

А тепер питання, навіщо різні жиди пруться до нашого Бога і називають його чужими іменами? Їм що, свого Неба, в сенсі Бога не вистачає? Чому нікого це не ображає. Чому ми дожились до того, що якщо хтось на українській мові назве Йєгову підарасним ім"ям це вважається за образу, а нашого Бога якісь покидьки можуть ображати жидярським ім"ям їхнього підара і це нормально.
Божеж-боже, куди Світ котиться, далі ж вже нікуди, бо вже ж давно докотилися ... :lol:

Брате, так мало бути. Епоха Христа-водолія завершилась, а з ним і панування савло-християнської ідеології, тепер ми маємо повертатись до Рідних Богів та спокійно і без зайвого галасу славити Їх. Час настав.
  • 0

#73 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 12:58

Цитата

12 Коваль тне з заліза сокиру, і в горючім вугіллі працює, і формує божка молотками та робить його своїм сильним раменом, а при тім той голодний й безсилий, не п'є води й мучиться...
13 А тесля витягує шнура, визначує штифтом його, того ідола, гемблями робить його та окреслює циркулем це, і робить його на подобу людини, як розкішний зразок чоловіка, щоб у домі поставити.
14 Настинає кедрин він собі, і візьме граба й дуба, і міцне собі викохає між лісними деревами, ясен посадить, а дощик вирощує.
15 І стане людині оце все на паливо, і візьме частину із того й зогріється, теж підпалить в печі й спече хліб. Також виробить бога й йому поклоняється, ідолом зробить його, і перед ним на коліна впадає.
16 Половину його він попалить в огні, на половині його варить м'ясо та їсть, печеню пече й насичається, також гріється та приговорює: Як добре, нагрівся, відчув я огонь...
17 А останок його він за бога вчинив, за боввана свого, перед ним на коліна впадає та кланяється, йому молиться й каже: Рятуй же мене, бо ти бог мій!
18 Не знають і не розуміють вони, бо їхні очі зажмурені, щоб не побачити, і стверділи їхні серця, щоб не розуміти!
19 І не покладе він до серця свого, і немає знання ані розуму, щоб проказати: Половину його попалив я в огні, і на вугіллі його я пік хліб, смажив м'ясо та їв. А решту його за огиду вчиню, буду кланятися дерев'яній колоді?
20 Він годується попелом! Звело його серце обманене, і він не врятує своєї душі, та не скаже: Хіба не брехня у правиці моїй?
(Iс.44:12-20)

Оце про вас і ваших богів, в більш культурний спосіб, або ще...

Цитата

18 І до кого вподобите Бога, і подобу яку ви поставите поруч із Ним?
19 Майстер божка відливає, золотар же його криє золотом, та виливає йому срібляні ланцюжки.
20 Убогий на дара такого бере собі дерево, що не гниє, розшукує вправного майстра, щоб поставив божка, який не захитається.
21 Хіба ви не знаєте, чи ви не чули, чи вам не сповіщено здавна було, чи ви не зрозуміли підвалин землі?
(Iс.40:18-21)

• 0

#74 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 13:40

Перегляд дописуЗЮП (11.09.2010 13:58) писав:

Оце про вас і ваших богів, в більш культурний спосіб, або ще...

Це ти привів з Исая 44, яке починається словами "А тепер ось послухай, о Якове, рабе Мій, та Ізраїлю, якого Я вибрав."

Розумієш, ЗЮПе, це пояснення для жидівських рабів, яких твій підар Йєгова обрав і якого ти цитуєш. Це цитата не для мене, не для Безбожника, ні для Онука Велеса, ні для інших людей, які не мають ніякого відношення до твоїх жидопідсосів. Це цитата для тебе ЗЮПе, тому читай її сам собі скільки забажаєш і хоч лобам апстіну на кожне слово бийся за для найбільшого ефекту, мені на твого лоба, як кажуть, наплювати і розтерти. :lol:

Перегляд дописуОнук Велеса (11.09.2010 11:11) писав:

Брате, так мало бути. Епоха Христа-водолія завершилась, а з ним і панування савло-християнської ідеології, тепер ми маємо повертатись до Рідних Богів та спокійно і без зайвого галасу славити Їх. Час настав.

Мало-не-мало це не важливо. Важливо те, що цього лайна не повинно бути.

Повідомлення відредагував Odonacer: 11.09.2010 – 13:46

• 0

#75 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 17:28

Перегляд дописуOdonacer (11.09.2010 14:40) писав:

Це ти привів з Исая 44, яке починається словами "А тепер ось послухай, о Якове, рабе Мій, та Ізраїлю, якого Я вибрав."

Розумієш, ЗЮПе, це пояснення для жидівських рабів, яких твій підар Йєгова обрав і якого ти цитуєш. Це цитата не для мене, не для Безбожника, ні для Онука Велеса, ні для інших людей, які не мають ніякого відношення до твоїх жидопідсосів. Це цитата для тебе ЗЮПе, тому читай її сам собі скільки забажаєш і хоч лобам апстіну на кожне слово бийся за для найбільшого ефекту, мені на твого лоба, як кажуть, наплювати і розтерти. :lol:
А подібності не знаходиш між тогочасним єврейским язичництвом і вашим, тими божками і вашими?
  • 0

#76 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 18:23

Перегляд дописуЗЮП (11.09.2010 18:28) писав:

А подібності не знаходиш між тогочасним єврейским язичництвом і вашим, тими божками і вашими?

Ти натякаєш на те, що тебе і всіх інших єговнутих необхідно до дошок поприбивати і на сонці виставити?
О-о-о, твої аналогії дійсно можуть бути цікаві ... тільки для псіхіатра. Хочеш про це поговорити, тоді скажи, це твої страхи по життю, коли ти став сєктантом, чи ти дійсно бажаєш свого розпяття і вважаєш такий кінець за мету свого життя? :lol:

Повідомлення відредагував Odonacer: 11.09.2010 – 18:24

• 0

#77 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 18:56

Я прекрасно розумію, звідки така зневага до Рідних Богів з вашого боку. Я впевнений, що ви не маєте зеленого поняття ні про пантеон Богів прадавньої Русі, ні про їх функції, ні взагалі про те, чому в Україні існують люди, які їх славлять. Я ж, на відміну від вас, в своєму житті був колись давно на зборах членів вашої секти, тому знаю вашу ідеологію зсередини. І якщо пам"ятаєте, навіть колись писав на форумі, як "пастор" закликав вбивати та душити тих, хто не погоджується з його вченням - я це чув на власні вуха і нічого не перебільшую. Він вживав саме ці два дієслова - вбивати та душити. Що мене стурбувало тоді, це те, що жоден з присутніх не виглядав не те що занепокоєним цими словами, а навпаки - всі радісно підгукували та кивали головами.
Ви, мабуть, думаєте, що хтось тут намагається переконати вас відмовитись від своєї релігії. Я з достатньою долею впевненості можу заявити, що свідків неможливо ні в чому переконати, тому що ваша релігія будується на зомбуванні свідомості людини. Це не просто метафора. Справа в тому, що свідомість зомбованої людини є двополярною - або так, або ні. Все те, що говорять члени секти сприймається позитивною частиною свідомості і засвоюється, а все інше, особливо те, що протирічить релігійним догмам - або блокується, або зустрічається з агресією. Свідомість - це ж не просто і не тільки здатність сприймати білий світ органами почуттів, це, перш за все - рівень духовного розвитку. Чим вищий рівень свідомості - тим людина духовно багатша. Так от, наші "божки", а насправді Рідні Боги прадавньої Русі, були джерелами духовного розвитку людей, через які русичі з"єднувались з Абсолютною Енергією.
Я би особисто дуже хотів, щоб ви хоча б на декілька секунд задумались над цим дописом, але я майже впевнений, що ваша свідомість відразу заблокує будь-які спроби сприйняти цю інформацію і відправить її до корзини сміття. Але я дивлюсь на життя позитивно, то ж може і з вами колись можна буде поговорити, як з особистістю, а не як ретранслятором юдейських книжок.
  • 0

#78 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.09.2010 – 19:34

Амінь народ. Невже ви думаєте, що хтось читає ці мегатексти? Коротше, поясніть в кого вірити.
  • 0

#79 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 11.09.2010 – 20:24

У всього людства повинен бути новий Бог -Динамос. Ось справді правдивий Бог. А не Яхве чи Аллах. бо вони тиранічні деспоти.

Повідомлення відредагував Родослава09: 11.09.2010 – 20:24

• 0

#80 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 21:56

Перегляд дописуОнук Велеса (11.09.2010 18:56) писав:

Я прекрасно розумію, звідки така зневага до Рідних Богів з вашого боку. Я впевнений, що ви не маєте зеленого поняття ні про пантеон Богів прадавньої Русі, ні про їх функції, ні взагалі про те, чому в Україні існують люди, які їх славлять. Я ж, на відміну від вас, в своєму житті був колись давно на зборах членів вашої секти, тому знаю вашу ідеологію зсередини. І якщо пам"ятаєте, навіть колись писав на форумі, як "пастор" закликав вбивати та душити тих, хто не погоджується з його вченням - я це чув на власні вуха і нічого не перебільшую. Він вживав саме ці два дієслова - вбивати та душити. Що мене стурбувало тоді, це те, що жоден з присутніх не виглядав не те що занепокоєним цими словами, а навпаки - всі радісно підгукували та кивали головами.
Ви, мабуть, думаєте, що хтось тут намагається переконати вас відмовитись від своєї релігії. Я з достатньою долею впевненості можу заявити, що свідків неможливо ні в чому переконати, тому що ваша релігія будується на зомбуванні свідомості людини. Це не просто метафора. Справа в тому, що свідомість зомбованої людини є двополярною - або так, або ні. Все те, що говорять члени секти сприймається позитивною частиною свідомості і засвоюється, а все інше, особливо те, що протирічить релігійним догмам - або блокується, або зустрічається з агресією. Свідомість - це ж не просто і не тільки здатність сприймати білий світ органами почуттів, це, перш за все - рівень духовного розвитку. Чим вищий рівень свідомості - тим людина духовно багатша. Так от, наші "божки", а насправді Рідні Боги прадавньої Русі, були джерелами духовного розвитку людей, через які русичі з"єднувались з Абсолютною Енергією.
Я би особисто дуже хотів, щоб ви хоча б на декілька секунд задумались над цим дописом, але я майже впевнений, що ваша свідомість відразу заблокує будь-які спроби сприйняти цю інформацію і відправить її до корзини сміття. Але я дивлюсь на життя позитивно, то ж може і з вами колись можна буде поговорити, як з особистістю, а не як ретранслятором юдейських книжок.
Щодо агресивного сприйняття, то проаналізуйти дописи на форумі і побачите хто тут агресивний, хоча ви мабуть найтактовніший із РВ. Я не можу судити про випадок, якому ви були свідком, лише можу говорити про те, що я вже кілька років чую на зібраннях і читаю в публікаціях, а це повна протилежність тому, що говорите ви. Скажімо навчається любити навіть ворогів своїх і в кожному опонентові бачити майбутнього брата.
Доводилось мені зустрічати людей з малочисельних сект, які називають себе "Свідками Єгови", "Ільїнці (Єговісти)", ... які проповідують в агресивній манері. Одного разу на ТВ показували сюжет, якоби зібрання Свідків Єгови, при тому кожен, хто хоч раз був справді на наших зібраннях, міг зрозуміти що то були не Свідки, оскільки в Свідків зібрання проходять за стандартним зразком. Можливо ви були свідком саме такого. Щодо мого знання РВ, то правда, що знаю її по окремим фрагментам. Маю книжку на цю тему, але ніяк не вистачає часу, щоб її почитати. Проте є загальні принципи мого світосприйняття і сприйняття Бога, за якими я визначився з релігією. Щодо зомбування, то чи переконуваня на основі різних джерел, основним з яких є Біблія, можна назвати зомбуванням. Наші публікації зазвичай містять посилання на різні джерела, які при бажанн,і можна перевіряти. Можливо і видно деяку зневагу до богів оскільки я бачу, якій цілі такі вірювання служать, але в мене немає зневаги до людей, які мають щиру віру, скоріше я їх щиро шкодую.

Перегляд дописуРодослава09 (11.09.2010 20:24) писав:

У всього людства повинен бути новий Бог -Динамос. Ось справді правдивий Бог. А не Яхве чи Аллах. бо вони тиранічні деспоти.
Деякі Біблійні історії важко зрозуміти через брак інформації, це при тому що вона збереглася більш менш впервозданому вигляді, що вже говорити про письмена які на основі усних передань в РВ. Серед богів РВ були також злі "Макош"...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних