Перейти до вмісту

Повернення до правдивого Бога

Повідомлень в темі: 109

#41 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.09.2010 – 14:37

Перегляд дописуБезбожник (5.09.2010 15:07) писав:

Нє, нє, Вітольде. Машиах до юдеїв ше не прийшов....вони його чекають...а Ісу тюкнули....Закон...все правильно, згідно нього, лжепророк, пророцтва котрого не збуваються і не є істинні - має бути вбитий...сам же Ягве юдеїв цьому вчить у Законі...а Ісус що ?, жодне пророцтво не збулось по сьогоднішній день, а рай...рай для юдеїв, Вітольде, це вся Земля...така у них мєчта, воно є вказане у старому заповіті..та і в новому :"мало, помалу...." короччє, жиди рулять, Росія то....їхня, вже давно...такі багатства...тупотерплячий народ, всі хрестяться.. клондайк...нафіга їм, жидам, рай там, де каже байбла...одні камінці та горби, а Раша...Раша - це майбутнє. ги ги ги.
шо ти все за рашу, он америка - теж земля обітованна, і всі інші території. А хіба ж не рай після другої світової їм настав?
Їхній спаситель - то Гітлер. а продовжують вони ждяти спасителя просто для отмазки, вони то знають, що він уже приходив, просто гої цього не повинні знати.
  • 0

#42 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 06.09.2010 – 18:33

Перегляд дописуБезбожник (1.09.2010 20:02) писав:

Туфта. НіФуя вони не цікавились. Зробили переклад "нового міра" з АНГЛІЙСЬКОЇ версії....при чОму тут греки ?....уму нерастяжімо. Ось так ви їх "досліджували", тих греків : "А если совершаю, то вы, хоть и не верите мне, верьте делам, чтобы вы, познав, знали, что Отец в единстве со мной и я в единстве с
Отцом". (Іоан.10/38)
Оте; "в единстве" присобачили самі від себе, бо в грецьому перекладі такого терміну і близько немає. Сдунься, ЗЮПе, метеликом....зубами не скрипи....гидко.
Англійська версія була перекладена з мов оригіналу.
Переклад "Нового Світу" ,як і більшість інших поширених перекладів, не є дослівним. Метою перекладачів є передавати якнайточніше думки, заложені в тексті, а не окремі слова. Якщо ви хочете дослівно, то користуйтеся підрядковими перекладами,або так званими дослівниками. Перекладачі НС ставили за ціль передавати так думки, щоб сучасний читач зрозумів їх так, як їх розуміли сучасники написання тих текстів.

Перегляд дописуБезбожник (1.09.2010 20:02) писав:

Рутерфорд....даааа, це ще той парєнь. Ось кілька його "шедеврів":
"Размер носа также как и размер глаз - немаловажен. Человек с маленьким носом не может иметь здравомыслия, несмотря на то, что у него могут быть другие положительные качества. Так же и человек со вздернутым носом наделен чувством справедливости не больше, чем мопс - способностями пастушечьей собаки."
Або :
"Лечение катаракты и сенной лихорадки: вдохните унцию измельченной в порошок коры душистого перца, прочихайтесь - и так несколько раз в день. Один читатель следовал данному рецепту и у него два месяца не было сенной лихорадки!"
Або :
онзиллэктомию** называют незначительной операцией. Если это так, то быть здоровым - операция вдвойне сложная. Если какому то фанатичному докторишке не нравятся ваши миндалины, идите и убейте себя ножом. Это более дешево и менее болезненно".
Ще :
"Человеческие следы длиной семь футов, найденные в Калифорнии, сделаны гигантами из 6-й главы Бытия."

Коментарі зайві.

Я не ідеаліст і до жодних вчень не ставлюся з таким поглядом. В даному випадку ви вміло вириваєте слова з контексту і часу написання. Свідки, на відміну від вас, визнають свої помилки і змінюють свої погляди, якщо на це є підстави. Свідки не заявляють що їх публікації є якимось способом натхнені Богом, а лише результатом досліджень з Божою допомогою.

Цитата

Даниїла 12:4 А ти, Даниїле, заховай ці слова, і запечатай цю книгу аж до часу кінця. Багато-хто дослідять її, і так розмножиться знання.
9 І він сказав: Іди, Даниїле, бо заховані й запечатані ці слова аж до часу кінця. 10 Багато-хто будуть очищені, і вибіляться, і будуть перетоплені; і будуть несправедливі несправедливими, і цього не зрозуміють усі несправедливі, а розумні зрозуміють.
Оскільки я не ідеаліст, то свій погляд на релігії формую на основі порівняння. На теперішній час я не знаю іншої релігії, в якої вчення більше узгоджувалися з Біблією ,якій я довіряю.

ПС Я лрипускаю що у вас було важке життя, але в цьому не винні ні євреї, ні учасники форуму, ні я. Побажання: навчіться вести розмову в тактовний спосіб, не ображаючи поглядів інших.
  • 0

#43 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 06.09.2010 – 20:19

Перегляд дописуЗЮП (6.09.2010 19:33) писав:

На теперішній час я не знаю іншої релігії, в якої вчення більше узгоджувалися з Біблією ,якій я довіряю.

А от я тепер знаю, що Біблія не описує правдивого Бога. Бо правдивий Бог ніколи не потопить невинних діток, не погубить первістків.

Бог нашого народу - Род. Хоч у ньому правди не більше, ніж у нас, грішних. Але любий Род для нас - РІДНИЙ (слова, зауважте, однокореневі). Тому саме РОД є справедливішим для РУСИНІВ, аніж Йєгава.

Повідомлення відредагував Родослава09: 06.09.2010 – 20:27

• 0

#44 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.09.2010 – 05:39

Перегляд дописуРодослава09 (6.09.2010 21:19) писав:

А от я тепер знаю, що Біблія не описує правдивого Бога. Бо правдивий Бог ніколи не потопить невинних діток, не погубить первістків.

Бог нашого народу - Род. Хоч у ньому правди не більше, ніж у нас, грішних. Але любий Род для нас - РІДНИЙ (слова, зауважте, однокореневі). Тому саме РОД є справедливішим для РУСИНІВ, аніж Йєгава.

Та може він жид, то чого Ви до нього причепилися. В нього і так вічна трагедія, бо він не знає мови оригінала біблії. Він навіть не знає який він той орігінал. От так і живе розіп"ятий, в душі жид, а розмовляє українською, тай ще й винен чимось по життю усім замоордованим по біблії жидам. :)
  • 0

#45 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 10:39

Перегляд дописуРодослава09 (6.09.2010 20:19) писав:

Те, яким є Бог, часто видно по його поклониках. То хто, пані Родослава тут на форумі в коментарях є більш агресивним, нетактовним, з крайніми націоналістичними поглядами, недоброзичливим, поклоники Єгови чи Рода.?..
Крім того з ваших коментарів я зрозумів, що найбільшою перевагою Рода є те, що він ваш , не єврейський. Адже в кожній темі можна висловити погляд з точки зору богів РВ. Покищо ви займаєтеся критикою інших поглядів і вірувань, очевидно через те, що про свої можете сказати мало.
  • 0

#46 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 10:58

Перегляд дописуЗЮП (7.09.2010 11:39) писав:

Те, яким є Бог, часто видно по його поклониках. То хто, пані Родослава тут на форумі в коментарях є більш агресивним, нетактовним, з крайніми націоналістичними поглядами, недоброзичливим, поклоники Єгови чи Рода.?..
Крім того з ваших коментарів я зрозумів, що найбільшою перевагою Рода є те, що він ваш , не єврейський. Адже в кожній темі можна висловити погляд з точки зору богів РВ. Покищо ви займаєтеся критикою інших поглядів і вірувань, очевидно через те, що про свої можете сказати мало.

Шановний товаришу ашкеназі, не потрібно змішувати поняття. Боги древньої України відображали цілісну картину побудови Всесвіту: були і добрі Боги (переважна більшість), і злі Боги. Відповідно до них, такі були і люди - сповнені поваги до Природи та життя. Інша річ, що закон Роду вимагає захисту пам"яті предків та Рідних Богів, тому іновірців, які пропагували іншу віру, завжди карали на горло. Нагадую вам, що тоді українці не були зараженими савло-християнськими вірусами свідомості на кшталт покори насильству, а сповідували принцип господарювання на власній землі у відповідності до того, як їхні предки встановили. А предки встановили дуже просто - захищати рідну землю від всього, що несе загрозу і славити рідних Богів, які є захистом цієї землі.
  • 0

#47 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.09.2010 – 12:20

Перегляд дописуЗЮП (7.09.2010 11:39) писав:

Покищо ви займаєтеся критикою інших поглядів і вірувань, очевидно через те, що про свої можете сказати мало.
Про Єгову з упевненістю можна казати рівно так само мало, як і про Рода. І не можна сказати, що саме Єгова правдивий. Ібо практика, дійсність - критерій істини.

А те, що жиди написали томи різних фантазій, напівправди та жорстоких залякувань, то це відомо всім мислячим людям. І це не значить, що Бог такий, як його зображують в єврейських писаннях.

Народ презентує свого Бога.
Почитайте про лагідність Єгови під час потопу, під час виходу "його народу" з Єгипту, війни "Єгови" під час царювання Саула і т.д. і т.п., а тоді критикуйте Родославу.
Ви стали жидівським рабом через те, що мілко плаваєте, себто неглибоко мислите.

Читайте ще й мудрі книжки, а не лише Біблію.

Повідомлення відредагував Власюк: 07.09.2010 – 12:21

• 0

#48 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 07.09.2010 – 12:35

• 0

#49 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 19:44

Перегляд дописуОнук Велеса (7.09.2010 11:58) писав:

Шановний товаришу ашкеназі, не потрібно змішувати поняття. Боги древньої України відображали цілісну картину побудови Всесвіту: були і добрі Боги (переважна більшість), і злі Боги. Відповідно до них, такі були і люди - сповнені поваги до Природи та життя. Інша річ, що закон Роду вимагає захисту пам"яті предків та Рідних Богів, тому іновірців, які пропагували іншу віру, завжди карали на горло. Нагадую вам, що тоді українці не були зараженими савло-християнськими вірусами свідомості на кшталт покори насильству, а сповідували принцип господарювання на власній землі у відповідності до того, як їхні предки встановили. А предки встановили дуже просто - захищати рідну землю від всього, що несе загрозу і славити рідних Богів, які є захистом цієї землі.

Не розумію одного в вашому мислені, а також в мислені ваших однодумців- це принадлежність богів до певної національності. На мій погляд істиний Бог - він Бог для всіх націй, національними можуть бути хібащо ідоли, або звичаї.
Як на мене, то в наші дні багато людей не готові служити Богові, який від них вимагає дотримуватися якихось норм, тому вони шукають виправдання в поклонінні якимось божкам, які більше їм підходять.
"Для декого боги - це слуги, які мають задовільняти інтереси своїх поклоників"
  • 0

#50 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 20:06

Перегляд дописуЗЮП (7.09.2010 20:44) писав:

На мій погляд істиний Бог - він Бог для всіх націй, національними можуть бути хібащо ідоли, або звичаї.

Ололо...жидівський бох як завжди хоче бути єдиним для всіх. Бгггг :lol:
Мутанти ашкеназі за глобалізацію.

Жидівський бох за світову йєговську ревалюцію на всій землі. Йеговіри всіх стран єднайтесь. Прогресивний йєговський пролетаріят не має ні національності ні батьківщини ні ідолів, ні звичаїв, він вище цього.

Суровиє годи уходьат
Борьби за свободу страни;
За німі другіе пріходьат,
Ані будут тоже трудни.

• 0

#51 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 21:03

Не розумію одного в вашому мислені, а також в мислені ваших однодумців- це принадлежність богів до певної національності. На мій погляд істиний Бог - він Бог для всіх націй, національними можуть бути хібащо ідоли, або звичаї.
Як на мене, то в наші дні багато людей не готові служити Богові, який від них вимагає дотримуватися якихось норм, тому вони шукають виправдання в поклонінні якимось божкам, які більше їм підходять.

Род - це, звичайно, Бог один для всіх. Він правдивий Бог.

А Єгова - божок та ідол для Авраама, Соломона, Мойсея, Шауля, Єшуа, Маріам... Ви не відчуваєте якої нації то Бог? Бог - Ісака, Якова і Давида - це аж ніяк не Бог наших Родославів та Ярославів.
  • 0

#52 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 22:06

Перегляд дописуРодослава09 (7.09.2010 22:03) писав:

Род - це, звичайно, Бог один для всіх. Він правдивий Бог.

А Єгова - божок та ідол для Авраама, Соломона, Мойсея, Шауля, Єшуа, Маріам... Ви не відчуваєте якої нації то Бог? Бог - Ісака, Якова і Давида - це аж ніяк не Бог наших Родославів та Ярославів.
В скількох країнах живуть поклоники Рода? Єгові обєднано поклоняються в 236 країнах і при тому не почувають себе чимось зобовязаними євреям.
  • 0

#53 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 08.09.2010 – 05:44

Перегляд дописуЗЮП (7.09.2010 23:06) писав:

Єгові обєднано поклоняються в 236 країнах і при тому не почувають себе чимось зобовязаними євреям.

Збоченців скрізь багато і вони люблять збиратися до купи, щоб не відчувати свою неповноцінність. :lol:
  • 0

#54 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.09.2010 – 06:16

Розслабтесь. Яхве любить всіх людей. але ж не гоїв.
  • 0

#55 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 08.09.2010 – 07:44

Перегляд дописуЗЮП (7.09.2010 23:06) писав:

В скількох країнах живуть поклоники Рода? Єгові обєднано поклоняються в 236 країнах і при тому не почувають себе чимось зобовязаними євреям.
Ти що - за жидівський Інтернаціонал ім. Єгови?

Нам це не підходить.

Знову Ви влаштуєте русичам новий голодомор - і скажете, що це кара гоям від Єгови.

Ні-ні, це наш наРОД, мій народ вже відчув на свої шкурі. У нас, в Західній Україні це було легше, м'якше, але все одно було. Прочитайте "Борислав сміється" Івана Франка (http://www.ukrcenter...рислав-Сміється). Хто там головні визискувачі робочих-русинів? Герман Гольдкремер та Леон Гаммершляг - євреї, юдеї за вірою, котрі безперечно вірять у Яхве, користуються послугами рабинів.

Цитата

Бенедьо Синиця, головний герой повісті, слухає розповіді людей про страждання робітників, і перед ним постають страшні картини: «Ріпники і про те розказували, як хворі їх товариші умирали... як не раз аж по кількох днях найдено умерлого без людської помочі ріпника в якім-небудь відлюднім закамарку».
Однак серед оцього людського пекла був і панський рай. Голодними селами, випаленими посухою полями до Дрогобича «летіла» запряжена парою коней бричка. Важливі художні штрихи — «голод стогне на селі», а панські коні «гладкі і здорові, візник крепкий, ситий і гарно зодягнений...». А в бричці — статечний, червонолиций, розкішно вбраний пан. Це «найбільший бориславський туз», підприємець Герман Гольдкремер.
http://www.ukrtvory.com.ua/10tu58.html
Сьогодні рабиновичі, фельдмани, суркіси, фірташі несуть нам спасіння через таких от безголових ЗЮПів, через модернізовану яхвістську релігію???
Горе нам, русичі!

Повідомлення відредагував Родослава09: 08.09.2010 – 07:46

• 0

#56 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 08.09.2010 – 08:03

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (8.09.2010 07:16) писав:

Розслабтесь. Яхве любить всіх людей. але ж не гоїв.

Та може ЗЮПу щось зі стола перепаде. Головне для раба це віра в доброту Господина.

"...так, Господи! Но и псы едят крохи, которые падают со стола господ их".
Хэванхелія від Матфєя, гл. 15 ст 22-28
  • 0

#57 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.09.2010 – 10:32

Добре, давайте я поясню. Існує Безпочатковий Бог, Абсолютна Енергія, який визначає розвиток всього живого у Всесвіті. На Землі, а конкретно на території сучасної України, прадавні арії визначали 108 Його персоніфікацій, які вони називали Рідними Богами. Ось ці Боги мали "національність", тому що Земля, як і людина є живим організмом і так само як і людина має різні форми свідомості, які у відповідності з їх функціями можуть бути локалізовані в різних точках планети чи мати там свої центри. Ці “органи”, що збирають, перетворюють і розподіляють Енергію, яка протікає через них, називаються центрами енергії. Так ось, Бог Хорс є чоловічим аспектом України, а богиня Дана її жіночим аспектом.

Тепер щодо єгови. Це був бог юдейських племен, який теж має свою, юдейську "національність". Той факт, що зараз нараховується багато послідовників цієї секти говорить лише про незнання та нерозуміння енергетичних процесів. Кожен егрегор, на кшталт єгови, живиться енергією його послідовників. Але тут ось яка ситуація. Егрегори мають здатність контролю над душами, тобто, неважливо в якій земній формі буде ваше тіло, ваша душа буде все одно служити енергетичним харчем для егрегора єгови. Саме тут і полягає відмінність між Рідними Богами і чужими. Для Рідних Богів має значення духовний розвиток людей, аби вони могли, паралельно розвиваючись, давати силу Рідним Богам, які, в свою чергу, захищали та оберігали людей. Чужим егрегорам байдуже до вашого духовного розвитку, їм потрібно харчування. В цьому сенсі активісти секти свідків є прямим чином душоловами. І мені тільки залишається заздрити вашому єгові, що він має стільки послідовників, які радісно живлять його енергією, зраджуючи Богів тієї землі, хліб якої вони їдять.
  • 0

#58 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.09.2010 – 14:18

Перегляд дописуОнук Велеса (8.09.2010 11:32) писав:

В цьому сенсі активісти секти свідків є прямим чином душоловами. І мені тільки залишається заздрити вашому єгові, що він має стільки послідовників, які радісно живлять його енергією, зраджуючи Богів тієї землі, хліб якої вони їдять.
Через таких ЗЮПів наш народ, як це не дивно, і зазнав поневірянь.

Бо якби ми вшановували Рідних Богів, свій рід, народ, то не допустили би до влади євреїв-атеїстів.
А так бронштейни-кагановичі-бермани осідлали Русь, прикриваючись інтернаціоналізмом та атеїзмом, - і вигубили десятки мільйонів русичів. І зараз нас обкрадають.

От Вам і правдивість Єгови.

Повідомлення відредагував Власюк: 08.09.2010 – 14:21

• 0

#59 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 08.09.2010 – 22:14

Перегляд дописуРодослава09 (8.09.2010 08:44) писав:

Ти що - за жидівський Інтернаціонал ім. Єгови?

Нам це не підходить.

Знову Ви влаштуєте русичам новий голодомор - і скажете, що це кара гоям від Єгови.

Сьогодні рабиновичі, фельдмани, суркіси, фірташі несуть нам спасіння через таких от безголових ЗЮПів, через модернізовану яхвістську релігію???
Горе нам, русичі!

Цитата

Єгові обєднано поклоняються в 236 країнах і при тому не почувають себе чимось зобовязаними євреям.
Голод на Україні, на скільки я знаю, від атеїстів.
Спецслужби США вважали Свідків агентами КДБ, кигібісти вважали агентами ЦРУ, ви - агентами євреїв, це все безпідставно.

Онук Велеса сказав:

Добре, давайте я поясню. Існує Безпочатковий Бог, Абсолютна Енергія, який визначає розвиток всього живого у Всесвіті. На Землі, а конкретно на території сучасної України, прадавні арії визначали 108 Його персоніфікацій, які вони називали Рідними Богами. Ось ці Боги мали "національність", тому що Земля, як і людина є живим організмом і так само як і людина має різні форми свідомості, які у відповідності з їх функціями можуть бути локалізовані в різних точках планети чи мати там свої центри. Ці “органи”, що збирають, перетворюють і розподіляють Енергію, яка протікає через них, називаються центрами енергії. Так ось, Бог Хорс є чоловічим аспектом України, а богиня Дана її жіночим аспектом.

Тепер щодо єгови. Це був бог юдейських племен, який теж має свою, юдейську "національність". Той факт, що зараз нараховується багато послідовників цієї секти говорить лише про незнання та нерозуміння енергетичних процесів. Кожен егрегор, на кшталт єгови, живиться енергією його послідовників. Але тут ось яка ситуація. Егрегори мають здатність контролю над душами, тобто, неважливо в якій земній формі буде ваше тіло, ваша душа буде все одно служити енергетичним харчем для егрегора єгови. Саме тут і полягає відмінність між Рідними Богами і чужими. Для Рідних Богів має значення духовний розвиток людей, аби вони могли, паралельно розвиваючись, давати силу Рідним Богам, які, в свою чергу, захищали та оберігали людей. Чужим егрегорам байдуже до вашого духовного розвитку, їм потрібно харчування. В цьому сенсі активісти секти свідків є прямим чином душоловами. І мені тільки залишається заздрити вашому єгові, що він має стільки послідовників, які радісно живлять його енергією, зраджуючи Богів тієї землі, хліб якої вони їдять.
Спочатку подумав: "Маячня", але побачив в цьому деякий сенс. Ось деякі думки з Біблії на цю тему.

Цитата

Але князь перського царства стояв проти мене двадцять і один день, і ось Михаїл, один із перших начальників, прийшов допомогти мені, а я позоставив його там при начальниках перських царів.
(Дан.10:13)
Тут описується боротьба між духовними істотами- ангелами і демонами. Демона названо "начальником перських царів", а архангела Михаїла " один із перших начальників" Божого народу.

Цитата

Дан.12:1 І повстане того часу
Михаїл, великий той князь, що
стоїть при синах твого народу
, і
буде час утиску, якого не було від
існування люду аж до цього часу. І
того часу буде врятований із народу
твого кожен, хто буде знайдений
записаним у книзі.
А ось ще.
Обявлення 16:14 це духи демонські, що чинять ознаки. Вони виходять до царів усього всесвіту, щоб зібрати їх на війну того великого дня Вседержителя Бога.

Цитата

Матвія 8:29 І ось, вони стали кричати, говорячи: Що Тобі, Сину Божий, до нас? Прийшов Ти сюди передчасно нас мучити? 30 А оподаль від них пасся гурт великий свиней. 31 І просилися демони, кажучи: Коли виженеш нас, то пошли нас у той гурт свиней.
Бачимо саме демони прагнуть володіти кимось . Що вони з цього мають- чи силу, чи просто кайф- це вже інше питання. Єгові ж не потрібно отримувати силу від своїх поклоників, він сам джерело енергії.

Цитата

RST77 Иов.37:23  Вседержитель! мы не постигаем Его. Он велик силою, судом и полнотою правосудия. Он никого не угнетает.

Повідомлення відредагував ЗЮП: 08.09.2010 – 22:15

• 0

#60 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.09.2010 – 06:04

Перегляд дописуЗЮП (8.09.2010 23:14) писав:

Спочатку подумав: "Маячня", але побачив в цьому деякий сенс. Ось деякі думки з Біблії на цю тему.

Немає жодного значення, що ви або я думаємо з цього приводу, або що каже ваша юдейська книжка. Суть речей від цього ніяк не зміниться.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних