Перейти до вмісту

випадкові відкриття

Повідомлень в темі: 23

#21 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 16.11.2007 – 03:30

Колумб шукав Індію, а випадково відкрив Америку. А ще я знаю дівчину, яке зовсім випадково виявила, що в неї швидко росте живіт. А трапляються ще випадковіші відкриття:

Цитата

— Судові лікарі — стерви, — відізвався невеличкий скоцюрблений чоловічок. — Недавно на моїй луці випадково викопали якийсь кістяк, і судові лікарі заявили, ніби той чоловік сконав від удару по голові якимсь тупим предметом сорок років тому, а мені тридцять вісім, проте мене посадили, хоч я маю і метрику, і копію з церковної книги, і посвідчення на право проживання.
Ярослав Гашек. "Пригоди бравого вояка Швейка"

• 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2009 – 11:36

мило
  • 0

#23 Krokua

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.03.2009 – 02:24

Випадкових відкридтів десятки. І є ще кілька тисяч які були отримані гігантськими зусилями багатьох вчених. Якщо гарно подумати то будь яке відкриття випадкове, інакше це небулоб відкридтям, результат пошуку непередбачуваний за означенням :D
  • 0

#24 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 02:45

Для любителів котів. 1811 року по-моєму, в лабораторії одного хіміка кішка завалила бутильок з сірчаною кислотою на попіл водоростей (у нас кажуть жабурИння). Над ним з*явився хвіолєтовий димок, що змусило цього хіміка звернути на це увагу. Так був відкритий ЙОД. :D Лаври мабуть треба розділити між хіміком і кошаком.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних