Перейти до вмісту

Василь Шкляр

Повідомлень в темі: 26

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 04.04.2011 – 11:27

бачила ,кстаті, Шкляра вчора у "Таврії-В" ,(кажися, є лише на півдні країни, це мережа супермаркетів і ТЦ). але не "Чорного Ворона". а якийсь інший роман. примірників з 10 було. здається, ніхто не цікавиться і не купує. більшість народу стирчали біля полиць з Коельо і хто там ті Сутінки написав я не памятаю.
а в книжкових магазинах його взагалі в нас нема. Шкляра цього.
  • 0

#22 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 04.04.2011 – 11:29

В мазагинах є.
І беруть нормально.

Вищеописаний стан речей, до речі, говорить не про рівень письменника чи його творів, а лише про те що попса - всюдисуща і таки рулить :angry2:
  • 0

#23 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 04.04.2011 – 18:20

"Залишенець" мені сподобався.
Стиль написання мені імпонує. Зацікавило мене і те, що події розвиваються в моєму регіоні.
  • 0

#24 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 28.04.2011 – 10:32

Цитата

Жиди здійняли рейвах навколо «Чорного ворона»

У п'ятницю, 25 лютого, на прес-конференції «Річниця президентства Віктора Януковича: успіхи та очікування» генеральний директор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький звинуватив цьогорічного лауреата Шевченківської премії Василя Шкляра в ксенофобії.

Красовицький був чомусь першим спікером і почав говорити про письменників, цитував роман "Чорний ворон": «Кацап'юги; карячконогі, пихаті й нахраписті москалі; у тій колотнечі з вошивою кацапнею; видно, що жид, але жид хороший; жидо-кацапську комуну (а хіба не правда? почитайте відповідні теми нашого форуму); що таке жидо-московська комуна і наш нарід, протверезівши, знову візьметься за зброю; то сунула жидівська самооборона; Болбочан, який без їхньої допомоги розчищає від москалів пів-України, Крим».
Завершивши цитування, пан Красовицький фактично осудив комісію Шевченківської премії за те, що дала нагороду ксенофобу і висловив своє обурення таким ходом подій.

«Потім слово взяв присутній депутат Європарламенту пан Мирський, повідомляє в своєму блозі bank_ova . Сказав, що у Європарламенті є група по боротьбі із ксенофобією. Попросив Красовицького надіслати йому переклад книги і він на найближчому засіданні за це візьметься. Крім того попросив по прізвищах з'ясувати, хто голосував за присудження премії».

Нагадаємо, що видавництво "Фоліо" видає книжки ксенофоба та ворога української культури міністра торгівлі освітою Дмитра Табачника, пише «Друг читача».
http://muza.in.ua/ku....go-vorona.html

Повідомлення відредагував Родослава09: 28.04.2011 – 10:32

• 0

#25 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 28.04.2011 – 11:26

Цитата

— Попрощаймося тут, — сказав він і став у його узголів'ї. Помовчав, потім звернувся до мертвого: — Ти був відважним козаком і справжнім оборонцем рідного краю. Ніколи не ховався від кулі за чужу спину. Ти знав, на що йдеш заради матері України. Єдине, чим змогла тобі віддячити мачуха-доля, це смертю в бою. Спасибі їй і за це. — Ворон нахилився і поцілував Коляду спершу в схрещені руки, тоді в чоло. — Прости і прощавай. Там зустрінемося.

Слава УКРАЇНІ!!!

КОЛЯДА, до речі, - це ще й назва свята РІДНОВІРІВ. Так шо в цьому бачу певний символічний підтекст.

Але ми відРОДимо Україну та Коляду!!!!!! :8:

Повідомлення відредагував Родослава09: 28.04.2011 – 11:27

• 0

#26 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 28.04.2011 – 17:23

Перегляд дописуРодослава09 (28.04.2011 12:26) писав:

Слава УКРАЇНІ!!!
КОЛЯДА, до речі, - це ще й назва свята РІДНОВІРІВ. Так шо в цьому бачу певний символічний підтекст.
Але ми відРОДимо Україну та Коляду!!!!!! :8:
В іншій темі було питання якою мовою спілкуються українці в потойбіччі.
Особисто я не памятаю, може ви щось про це знаєте?
Я припускаю, що то взагалі не мова звуків, але яка то мова? Хтось памятає себе до народження?
  • 0

#27 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.11.2013 – 09:48

Читав "Залишенець. Чорний ворон" та "Кров кажана" - сподобалось, однак поки не має бажання читати його ще. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних