Перейти до вмісту

Відмінники та двієчники

Повідомлень в темі: 62

#41 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.01.2008 – 12:09

Перегляд дописуrainy (13.06.2007 11:13) писав:

Ну не треба так узагальнювати! В твоєму розумінні, виходить відмінник=завучка=стандартне мислення. І наголошуєш на слові завжди. Як би це зараз не прозвучало, але я відмінниця, закінчила школу з золотою медаллю, зараз на відмінно вчуся в вузі, я ніколи і нічого не зазубрювала, просто читала і намагалася зрозуміти. І моє мислення аж ніяк не стандартне! Перевірено на практиці. Розумію, що ти узагальнила ситуацію, але не варто так категорично казати "завжди". :)
ну власне!завучки просто зазубрюють..А ти намагалася розуміти..часта проблема наших вчителів в тому,що йдуть строго по програмі..А треба хоч іноді від неї відхилятися..

Цитата

Тупий стереотип....
Підозрюю, що він виник на основі бажання виправдати себе
не тупий а має певну логіку в собі..Блін,та я ходячий приклад того..є в групі пару дівчаток,які не можуть не зазубрити..при чому я взагалі до того дійшла,що не можу нічого як там загалом вчити..все сприймаю по ходу..і думаю такий метод найкращий..І трійки в мене тільки з математичних предметів,з профільних якраз все добре..головне побільше трендіти..
З.І.Виправдати себе я не намагаюся...і не надійтеся :D

Гетьмане,пардон,легкий оффтоп,але хтіла відповісти.
  • 0

#42 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мукачево

Відправлено 01.01.2008 – 18:47

Не можна людей ділити на 2 категорії! Звичайно, є приклади класичних "відмінників" і "двієчників". Та найчастіше люди мають риси і тих і тих. Щодо мене, я більше відношу себе до "двієшників", чим до "відмінників" (по характеру, а не оцінкам в школі). Але є багато таких от "відмінників", які змальовані в статті, які роблять все для системи іне мають своїх власних життевих цілей і світогляду. На мою думку, доцільніше ділити людей на кольорових, які генерують ідеї, вибирабть свій життевий шлях, роблять те шо подобається, і "сіру масу", яка пливе по течії. Особисто я відношу себе до перших.
  • 0

#43 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 09.03.2008 – 14:43

Трохи вирішив доповнити початковий текст:

Цитата

Вы считаете, я преувеличиваю?
Ну да. Я и сама так считаю.
<<... тому що ні справжніх двійошників, ні справжніх відмінників не буває!
Хоча б раз за все життя відміннику в голову приходить чудернацька ідея, яку, здавалося б, він би не втілив у життя навіть під дулом кулумета діда Опанаса, який би вважав цього відмінника останнім москалем на Україні! Але в цей момент щось на вухо каже відміннику:"Оглянись. Подивися, що в тебе за спиною? В тебе є що згадати, окрім гучних аплодисментів твоїх друзів на День народження чи похвал вчителів у школі, які тебе перед батьками називали зразковим учнем?" І тут відмінник усвідомлює, що повинен зробити щось таке, що запам"яталося б йому на все життя. І він це робить. Вранці він думає:"Ну навіщо я це зробив? Я зглумився перед усіма друзями! Мій бос чув, як я обзивав його дурнуватим ослом, який нічого не тямить! Але ж я був п"яний! Можливо, він мене зрозуміє!?" І таке з відмінником більше ніколи не повторюється, або ду-у-же рідко(під час депресій і т.п.)
В свою чергу припадами "відмінникив" час від часу стражають і двійошники! Особливо коли на душі їм дуже погансько і коли вони самі перед собою роблять висновок, що вони останні свині на цій землі! Це називається ідеальний день. Двійошник встає о 7-ій ранку. Голиться(якщо це чоловік), робить красиву зачіску(якщо це жінка), одягає чистий, попрасований одяг і приходить на роботу першим, при цьому паркуючи свою машину у потрібному місці і не порушуючи при цьому жодного правила! Весь робочий день він наполегливо працює, навіть не виходячи "на перекур" як зазвичай. Співробітники, особливо відмінники, дуже дивуються, а двійошники просто вирішують, що ця людина з"їхала з глузду! Ввечері двійошник купує своїй жінці квіти. А якщо це жінка, то готує смачнющу вечерю, яка підходить під всі смакові примхи чоловіка! Але вранці все повертається на свої місця>>

Ось це от таке невеличке моє доповнення.
Запитаєте навіщо я його писав?
Так от, писав я все це, щоб показати що нема ні абсолютного двійошника, ні абсолютного відмінника! Це так само як не існує яскраво вираженого меланхоліка, чи яскраво вираженого холерика! Тому і вирішив трохи підкорегувати тему, як мені здалося у потрібну сторону.
А себе я більше відношу до двійошників, бо просто так вважаю, от і все!

• 0

#44 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.03.2008 – 16:46

та це пофіг, головне не хорошистом, хоча більшість відмінінників - це просто соціальноозабочєні хорошисти.
  • 0

#45 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 11.03.2008 – 21:57

я - вроді би двієшник :) , 1-шу цитату почав читати, але важко дається мені на тому "язику" щось прочитати (серйозно) :ggggg:
  • 0

#46 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.03.2008 – 00:18

Супер Статейка. Я відкрив очі. Виявляється я самий натуральний відмінник, хоч і золотої медалі не маю (зате маю червоний диплом). Але я відмінник тепер вже в іншому сенсі! :cool1:
  • 0

#47 BvsG

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:bland

Відправлено 16.03.2008 – 10:18

Тема рул, я далеко не той і не той, я просто "розуміючий" :happytwo:
  • 0

#48 ХаМКа

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Збараж

Відправлено 16.03.2008 – 13:48

в навчанні майже відмінниця, в житті буває по різному, але в більшості випадків все проходить на найнищому рівні((
  • 0

#49 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 17.03.2008 – 22:12

Я відмінник, як сказав Sergiy_K, хорошист :) .
Я люблю добро :) , любов :) , позитив :) , комфорт, але водночас я дуже лінивий :) :) :P . Але в навчанні я вже майже до двійошника докотився.., і знов кажу майже :) , ну настоящий хорошист :ggggg:
  • 0

#50 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 24.05.2010 – 11:27

Перегляд дописуbastet (21.08.2006 02:23) писав:

На самом деле, все мы делимся не на белых и черных, мужчин и женщин или евреев и антисемитов. Мы делимся на отличников и двоечников. И между нами веками длится классовая борьба...
Я з цими твердженнями не згоден. Крім 2 крайнощів є ще й середні варіанти. А автор твердження відкидає це, аби нав"язати думку про неминучу конфронтацію між цими двома крайніми групами. А насправді тих, хто відноситься до крайніх груп, меншість, а більшість проміжних, і всі можуть жити дружно.

Я завжди докладав зусиль до навчання стільки ж, як двійочники, але оцінки мав середні, бо міг викручуватися з усяких ситуацій. А в інституті в Туркменістані був майже відмінником (правда, там мені оцінки ставили по блату), хоча зусиль докладав не більше. А на практиці видно, що не все так однозначно, як у табелях і щоденниках: двійочники в житті часто більше добиваються, бо у них вільніше мислення, а відмінники в житті непрактичні. От у нас на роботі був 1 відмінник, що з медаллю закінчив школу (не виключено, що медаль куплена, ну то вже інша історія) - таке тупориле створіння...
  • 0

#51 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 25.05.2010 – 00:05

навіть у школі у мене були добрі оцінки по предметах, які подобалися. по тим, які не подобалися чи яких не розуміла, я мала, звісно, двійки. так і в житті - гарно виходить тільки те, в чому зацікавлена.
  • 0

#52 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 31.05.2010 – 14:25

Не повірите, але я з першого до одинадцятого класу був круглим відмінником. Навіть золоту медаль дали. А дружив завжди з учнями середньої успішності. Відмінники мене дратували. Ботаники... :D
  • 0

#53 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 04.07.2010 – 16:49

Як на мене,то можна ще й відмінників поділити : зубрили і людям,яким вчитись дійсно подобається.Перших мені щиро жаль: у шкільні роки нічого окрім книжки не бачать,та й поговорити з ними ніпрощо.''Радості'' у цій ситації додають батьки,які кажуть,мол,вчись,шо ж люди скажуть (зазвичай таке буває у вчительський сім''ях).
Освіта в країні обов''язкова,але успішність кожний робить сам,от.
  • 0

#54 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 21:07

Був двійочником, став відмінником потім знову, двійочником .Це не існуючі поняття кожна людина ,у чомусь двійочник у чомусь відмінник . Цікаво ,хто яку школу закінчив - хто пройшов школу життя ,а хто якусь віртуальну з купою віртуальних знань .
Вартість оцінки залежать від людині яка їх виставляе, від деякої людини приємніше отримати задовільно чим від іншої відмінно з одного предмету .Тому навіть якщо ви відмінник це не гарантує що у вас в житті кращі шанси ніж у трійошників чи хорошистів .Оцінки можуть виставляти не тільки за знання ,але й за блюзніртсво,корисніть чи красу :)
Якщо кортить повиправляти чужі помилки - запропонуйте свою кандидатуру у якості редактора :ggggg: .МОжна також і у якості троля ,якщо кортить виправляти тільки мої помилки .

Повідомлення відредагував SimonRay: 11.08.2010 – 21:36

• 0

#55 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 21:12

Перегляд дописуSimonRay (11.08.2010 22:07) писав:

Був двійочником, став відмінником потім знову, двійочником .Це не існуючі поняття кожна людина ,у чомусь двійочник у чомусь відмінник . Цікаво ,хто яку школу закінчив - хто прошов школу життя ,а хто якусь віртуальну з купою віртуальних знань .
Вартість оцінки залежать від людині яка їх виставляе, від деякої людини приемніше отримати задовільно чим від іншої відмінно з одного предмету .Тому навіть якщо ви відмінник це не гарантує що у вас в житті кращі шанси ніж у трійошників чи хорошистів .Оцінки можуть виставляти не тільки за знання ,але й за блюзніртсво,корисніть чи красу :)
у вас знаки питання пропущені. Видно їх ви проходили на двійковому етапі життя...
З.І. Вимагаю фотокопію диплому/атестату про закінчення (або хоча б довідку про навчання) школи життя! Державне Свідоцтво про смерть не пропонувати!

Ах, да! (с)
типовний разгільдяй... оримував 3, бо з вашими даними ви б мали знати на 5, а 4 це тим хто старався :ggggg: :ggggg: :ggggg:
  • 0

#56 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.08.2010 – 21:34

Всі відмінникі чи двієшники, один я харашист гг
  • 0

#57 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 21:40

Перегляд дописуВуйко Дмитро (11.08.2010 22:34) писав:

Всі відмінникі чи двієшники, один я харашист гг
школу життя пройшли? виписку з атестату в студію!
  • 0

#58 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 21:47

Перегляд дописуZuzik (11.08.2010 22:40) писав:

школу життя пройшли? виписку з атестату в студію!
Атестат в підлих партизанів з технікума. Відвоюю, покажу! :)
  • 0

#59 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 21:48

Перегляд дописуВуйко Дмитро (11.08.2010 22:47) писав:

Атестат в підлих партизанів з технікума. Відвоюю, покажу! :)
ви вже в технікумі жизні? інститут жизні проходити плануєте? чи то пак, як казав Альоша Пєшков - університети :ggggg:
  • 0

#60 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 21:50

Перегляд дописуZuzik (11.08.2010 22:48) писав:

ви вже в технікумі жизні? інститут жизні проходити плануєте? чи то пак, як казав Альоша Пєшков - університети :ggggg:
Інститут. Київський Поучатєльний Інститут жизні, він же КПІ :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних