Перейти до вмісту

Відмінники та двієчники

Повідомлень в темі: 62

#21 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.06.2007 – 17:58

знаю що 90 з лишком% лауреатів Нобелівської премії - в школі були двієчниками..а Ейнштейн взагалі в школі вважався дауном і поступав 7 раз...але так і не вступив здається...
особисто я бачу що зазвичай відмінники - люди яку тупо зазубрюють...якось пам`ятаю в школі на уроці вчителька,яка заміняла нашу звичайну, задала одній такій відмінниці питання..такеее елементарне,ну не знаю як...і що? стояла як пеньок,не знала що сказати..а чому? бо зазубрила все з книжки..а та спиталася нестандартне...завучки завжди думають стандартами..
  • 0

#22 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Теребовля

Відправлено 04.06.2007 – 18:25

Середні трієчники - ось оптимальний варіант для ВСЕБІЧНОГО розвитку особистості. Але незабуваємо про геніїв котрих не признала країна - як то Сікорський, Сахаров, і багато інших які були видатними людьми і залишаються ними до сьогодні, , , і вчилися вони зовсім не погано в школі. То ще раз доводить шо школа дає базові знання а все інше залежить від таланту і працелюбності.
  • 0

#23 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 04.06.2007 – 18:30

Перегляд дописуGENTOR (2.05.2007 02:44) писав:

А я відмінник по життю... Дякуючи природі, маю прекрасну пам'ять і фізичну силу і красу ну і все чого тільки побажати можна... Вірші учу вже на уроках поки до мене черга дійде, бо я посередині у списку і з якого б кінця не почали я все-одно посередині! До контрольних готуюсь на перервах... До екзаменів просто вибираю білети які найбільше сподобались і саме ті білети випадають! Це все так нудно... :cool2: Двієчником бути так важко, для мене це неможливо :) За життя жодного урока не прогуляв...
З однієї сторини це класно, з іншої - жах! Краще просто стати метеликом і літати по квітках красивих... :)

Настільки гарно сказано :wacko: ...

В мене десь теж така ситуація :) Щоправда я ще умудрялася прогулювати уроки (як втім і тепер пари прогулюю :) ) і якось воно все з рук сходить завше... Чудеса, що тут скажеш :wacko:

Якщо чесно, я думаю, що те, ким ми будем в майбутньому випливає лише з нашого стилю життя та того, що ми маєм в душі і серці
  • 0

#24 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 10:16

Перегляд дописуЯ вам не ДЯДЯ (4.06.2007 13:51) писав:

В нас взагалі застаріла модель навчання. Школа не вчить жити в нинішніх умовах. Шо толку від золотої медалі?? Ну підеш ти в мед чи пед чи навчатися якомусь виробництву, зарплата мізерна, визнання ніякого, кар*єра - якповезе, а грошей на вступ на екзамени і т. д. потрібно дофіга, питання коли ти їх відробиш??? Батьки ставлять собі найвищу ціль - це дати дітям освіту але не задумаються над тим нашо тим дітям вища освіта якщо більшість випускників вузів працюють не по спеціальності, в кращому разі йдуть в підприємництво а то й взагалі продавати на базар а для цього дві вищих освіти не потрібно.
Кожна людина вибирає свій шлях самореалізації і мені здається шо вища освіта найменьшим чином впливає на подальшу долю людини, так в чому ж смисл навчатись. В мене вища економічна, за спеціальністю я працював 3 місяці, зараз я підприємець, а гроші рахувати вчуть в третьому класі, нашо дальше вчитись (шутка) Школу потрібно полюбому закінчувати, але потім дитина повинна сама вибирати чи йти вчитись чи йти працювати.

Знову якась фігня з цінностями, якась їх підміна, ось тут цінується інтелект, а тут гроші, а ще тут щоб людина була хороша, а там ще щось, всі говорять про те чого їм не вистачає... Ботанам - свободи, двієчникам тим які відмінники не вистачає завдань, які б для них були важкі, а може і просто терпіння... А простим двієчникам невистачає уваги...
Ніколи не стремився бути відмінником... Головне для мене було бути спеціалістом в чомусь, але всестронньо обізнаним, тому переважно вчитись я любив... А по великому рахунку дійсно не це важливо, важливо яка ти людина, а якщо ти гарна людина, то і голові щось там булькати буде, а як воно вже буде в голові булькати це справа кожного...
  • 0

#25 BECH

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Там, де нас нема...

Відправлено 08.06.2007 – 00:59

Я - "відмінник", за оцінкам. А так по життю то "відмінник", то "двієчник".
На мою думку - треба брати все від життя. Тому важливий баланс між "двієчником" і "відмінником". А взагалі-то я одна непостійність. :yes:
  • 0

#26 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 13.06.2007 – 11:13

Перегляд дописуKassandra (4.06.2007 17:58) писав:

знаю що 90 з лишком% лауреатів Нобелівської премії - в школі були двієчниками..а Ейнштейн взагалі в школі вважався дауном і поступав 7 раз...але так і не вступив здається...
особисто я бачу що зазвичай відмінники - люди яку тупо зазубрюють...якось пам`ятаю в школі на уроці вчителька,яка заміняла нашу звичайну, задала одній такій відмінниці питання..такеее елементарне,ну не знаю як...і що? стояла як пеньок,не знала що сказати..а чому? бо зазубрила все з книжки..а та спиталася нестандартне...завучки завжди думають стандартами..
Ну не треба так узагальнювати! В твоєму розумінні, виходить відмінник=завучка=стандартне мислення. І наголошуєш на слові завжди. Як би це зараз не прозвучало, але я відмінниця, закінчила школу з золотою медаллю, зараз на відмінно вчуся в вузі, я ніколи і нічого не зазубрювала, просто читала і намагалася зрозуміти. І моє мислення аж ніяк не стандартне! Перевірено на практиці. Розумію, що ти узагальнила ситуацію, але не варто так категорично казати "завжди". :angry12:
  • 0

#27 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 13.06.2007 – 11:36

Перегляд дописуKassandra (4.06.2007 18:58) писав:

Генії - то окрема категорія і окрема розмова ;)

Перегляд дописуKassandra (4.06.2007 18:58) писав:

особисто я бачу що зазвичай відмінники - люди яку тупо зазубрюють...
Тупий стереотип....
Підозрюю, що він виник на основі бажання виправдати себе :angry12:

Повідомлення відредагував Роланд: 13.06.2007 – 11:36

• 0

#28 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:$ майже КИЇВ $

Відправлено 14.06.2007 – 22:06

Перегляд дописуЯ вам не ДЯДЯ (4.06.2007 12:51) писав:

В нас взагалі застаріла модель навчання. Школа не вчить жити в нинішніх умовах. Шо толку від золотої медалі?? Ну підеш ти в мед чи пед чи навчатися якомусь виробництву, зарплата мізерна, визнання ніякого, кар*єра - якповезе, а грошей на вступ на екзамени і т. д. потрібно дофіга, питання коли ти їх відробиш??? Батьки ставлять собі найвищу ціль - це дати дітям освіту але не задумаються над тим нашо тим дітям вища освіта якщо більшість випускників вузів працюють не по спеціальності, в кращому разі йдуть в підприємництво а то й взагалі продавати на базар а для цього дві вищих освіти не потрібно.
Кожна людина вибирає свій шлях самореалізації і мені здається шо вища освіта найменьшим чином впливає на подальшу долю людини, так в чому ж смисл навчатись. В мене вища економічна, за спеціальністю я працював 3 місяці, зараз я підприємець, а гроші рахувати вчуть в третьому класі, нашо дальше вчитись (шутка) Школу потрібно полюбому закінчувати, але потім дитина повинна сама вибирати чи йти вчитись чи йти працювати.
А ти впевнений, щоб ти став тим же підприємцем без тієї ж економічної освіти????

Звісно, у більшості випадках трапляється так, що ти не працюєш по спеціальності, але коли у людини є вища освіта, то ця людина по іншому веде себе в суспільстві, якось більш вихованіше - це я так помічала по своїх друзях!!!

Перегляд дописуsergiusz (5.06.2007 10:05) писав:

якщо брати по оцінкам в школі - я майже двійочник, але по рівню знань я напевно багато кого вздрюкаю в класі
В мене такий самий, мабуть, однокласник, як і ти. Він, можливо, знає більше мене,от реально більше, він інтелектуально дуже розвинута особистість, завзятий КВНщик, але просто ставляють йому в 2 рази менші оцінки, тільки тому, що він розбишака.
  • 0

#29 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 14.06.2007 – 22:13

Перегляд дописуСОНЬКА (14.06.2007 23:06) писав:

[…] коли у людини є вища освіта, то ця людина по іншому веде себе в суспільстві, якось більш вихованіше - це я так помічала по своїх друзях!!! […]
свята неправда ) люди поступають у ВиШі вже людьми, а не дітьми )
  • 0

#30 СОНЬКА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:$ майже КИЇВ $

Відправлено 14.06.2007 – 22:24

Перегляд дописуFreelancer (14.06.2007 22:13) писав:

свята неправда ) люди поступають у ВиШі вже людьми, а не дітьми )
Для тебе може і неправда, але для мене правда. І причому тут поступають людьми чи не людьми???
Як не як, але ВНЗ дає якийсь рівень вихованості, щоб там не говорили!!! :ggggg:

Я не хочу образити тих, у кого не було можливості вчитися У ВНЗ, або ж просто не хотіли, і моє ставлення до тих і до інших однакове, але просто щось у цьому є!!!

Повідомлення відредагував СОНЬКА: 14.06.2007 – 22:27

• 0

#31 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 06.07.2007 – 00:11

Перегляд дописуbastet (21.08.2006 03:23) писав:

до кого ви відносетесь?
я двієшниця, але навчаюсь майже навідмінно
а я навпаки: відмінник ;)
...але навчаюсь на двійки :)
  • 0

#32 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 09.08.2007 – 09:38

Как гласіт народная мудрасть:
Лучше съехать жо*ой с тёрки
Чем учится на пятёрки! ;)
Школу закінчив на хорошиста... Але в душі двієчник!
  • 0

#33 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2007 – 10:05

нелюблю відмінників, бо це неправильно, або я незнаю просто людей які дійсно знили все так як має знати відмінники, ну і тим більше нацку робили трієсники, бо трієчники переважно мрійники, в мене 5 тільки з інформатики, фізики і трудовго навчання, а є трійки, в тому числі і з зарубіжної літератури(ха ха ха)
от Максвел був трієчником, у Ферма здається 2 з математики було, і нічого, залишили такий слід в науці, що здається на завжди,
  • 0

#34 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.10.2007 – 15:36

Дуже рідко трапляються люди зодном типом характеру, в основному в кожному намішано всього потроху, а дечого більше.
В навчанні я більше 2-ниця.
А от як було сказано про життя, про вечерю, та про прасування сорочок, то я більше себе відношу до відмінниці.
  • 0

#35 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.10.2007 – 16:31

Тему перемістив. Усім читати перший допис, і пам'ятайте, що тема не про ваші оцінки у школі.
  • 0

#36 Вовкулака

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень
  • Місто:Вже не Вінниця...

Відправлено 24.10.2007 – 19:08

ТО все звісно сумно якимось тестом оцінювати відмінник ти чи двійочник, але ще сумніше, щоб якась зовсім інша людина, яка навіть не уявляє про ваш внутрішній стан, знання в інших облстях і все таке, оцінювала ваш рівень в життєдіяльності на цій грьобаній планеті!!! Головну роль повинна відігравати самооцінка людини! І щоб вона розвивалась і існують такі засоби як освіта - навчання, тести і все таке, які лише частково вимальовують контури особистості, яка себе в подальшому сама оцінить!!!
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 24.10.2007 – 19:25

Згідно першого допису - двієчник десь на 80%, здається
З.І. І радий з того :cool2:
  • 0

#38 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.10.2007 – 22:22

Нууу... я виходжу якийсь мішаний тип... хм... посуд я просто мити не люблю і не завжди я уроки роблю, але примусити себе працювати вмію... отака я садо-мазо :cool2:
  • 0

#39 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 25.10.2007 – 16:29

грр... ненавиджу ці поділи на "Перша колонка" та "Друга колонка"...

я постійно кажу з гордістю "Я - *моє ім"я*!.."...
  • 0

#40 Гість_vov4uk_*

• Гості

Відправлено 31.12.2007 – 22:27

Лузер не той хто не знає, а той що не хоче знати
:)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних