Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#81 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2010 – 20:59

Перегляд дописуОлеська (30.07.2010 21:33) писав:

Бувають вийнятки. В грудні під час буревію світло вирубило в місті і навіть запасний генератор лікарні. Наш роддом був без світла пів доби. Одні пологи приймались майже під свічки. Так-от фігня.
ну там хоч генератор був певний час і все ж таки шансів більше.
  • 0

#82 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 21:00

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 20:53) писав:

а які причини?
серйозні. І непередбачувані. ти хочеш за моїм випадком зробити якісь висновки для себе? Я не збираюся тут вести свій блог.До теми просто сказала - що НІХТО не застрахований. А ілюзіями і я жила.
  • 0

#83 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2010 – 21:26

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 21:50) писав:

Те що я не вагітна, ще нічого не означає. Ти може теж завагітній, щоб мені отут невагітній вказувати що є краще.
ДП - якраз і є контроль. Прочитай, як взагалі відбувається процес пологів, попитай в мами.
ну от моя мама декого тут в безвідповідальності звинуватила. бгг

докладніше про контроль. і я ж просила список акушерок. чи де ви їх там берете. жалко шо лі?
  • 0

#84 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 21:37

Перегляд дописуЛасочка:) (30.07.2010 21:28) писав:

Ну так власне, це і є природний відбір. Твій син має жити і саме тому ситуація склалася так, що він опинився біля хороших лікарів і вижив. Принаймні, це моя власна думка про теорію природного відбору.
нуу..природний відбір, то за теорією Дарвіна - без утручання людського. І оці всі випадки смертей в умовах домашніх пологів, як не крути - теж природний відбір. Якщо покладатися тільки на природу, треба мати неабияку сміливість. Чи то просто в умовах цивілізації і розвитку медицини психологічний комфорт забезпечують люди,які знають свою справу.

Але таке рішення не має формувати чиясь одна чи декілька життєвих ситуацій. Тут головне усе дообре зважити. І вирішити,як для тебе найкраще.
  • 0

#85 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.07.2010 – 23:20

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 15:34) писав:

Як сказав ще один наш знайомий фахівець з домашніх пологів, чоловік почувається у пологовому приблизно так, ніби його дружину ґвалтують у його присутності, а він нічим зарадити їй не здатний.
Як чоловік, котрий перебував із дружиною на пологах, відповідально відповідаю: ваш знайомих фахівець - брехло.

Так, як і те, як проходить вагітність, так і самі пологи мають величезний вплив не лише на фізичне здоров'я дитини, але й на його психіку, у майбутньому. Це для вас новина?
Про пологи це для мене не новина, а натуральне відкриття, що вартує нобелівки.

Ні, наша акушерка заздалегідь нам докладно розповідала про те, чим відрізняються одні від других, тому ми були готові.
А раптом би ви не вгадали?

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 15:34) писав:

То ти хочеш сказати що ДП - шкідливі?
Ви питали про наркотики - я відповів про наркотики.
Про домашні пологи я висловився ще на початку тему.

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 15:34) писав:

Що вони вдома))))
Це недолік.
Я ж питав про перевагу.

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 19:37) писав:

Саме так. А незгодні завше є і будуть. Коли все пройде чудово, скажуть випадковість.
Ви ж кажете "випадковість", коли все прохожить гарно у пологовому, то чому ми не маємо права на подібну заяву?

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 19:37) писав:

Загалом, страх — одне з найглибших з почуттів і одне з найнепереможніших. Тому, я дуже поважаю свою дружину за те, що вона таки перемогла його у собі і зважилася на це.
О, дааа... ви би її ще з гранатою проти танку!

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 20:05) писав:

Гроші є. А бажання в ПБ - нема. Який би лікар гарний не був і скільки б йому не заплатили, для нього пологи - це конвеєр, і діятиме він по свому сценарію, щоб не казали батьки.
Туфта!
Якщо фахівець гарний, то він гарний всюди. І навіть на роботі в нього нарізу не конвєєр - патамуша він фахівець.

p.s. Незадоволеним медіяруванням раджу писати скарги, листи та записи у власному бльозі.
  • 0

#86 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 15:29

Гроші є. А бажання в ПБ - нема. Який би лікар гарний не був і скільки б йому не заплатили, для нього пологи - це конвеєр, і діятиме він по свому сценарію, щоб не казали батьки.
В пологовому сценарій пологів (тобто без знеболювання, без стимуляції і тд), обговорюється з лікарем завчасно. І повір, якщо ви домовились не з ідіотом, і все йде нормально, то ніхто без твоєї згоди нічого тобі не робитиме. І дуже важливо (дужжжжжже!) довіряти свому лікарю.
Не розумію, чому така довіра до тьоті-акушерки вдома і нема довіри до лікаря в лікарні...

Взагалі-то акушерка - це не баба Параска з сусіднього двору. Акушерка діятиме))
Ну, чесно.Смішно з тих питань. Звісно, що рятуватиме.
А якщо не зможе врятувати? Що тоді? Втіче?
Ну про цю жіночку із її шістьма пологами, троє з яких важкі, якось дивно читати... Для неї важливіше і надалі народжувати самій, ніж здоров"я її дитини, яка народжується зараз.
А акушерки, які почали переживати, але в пологовий не відправили, то взагалі... А якби їм ТАК не повезло, жінка і далі не могла б розродитися, і в дитини зупинилося б серце?................. Ні, можливо дитину і відкачали б вдома, але нащо все це? Лише щоб мамка народжувала і далі сама?

Кассандро, а негативних прикладів домашніх пологів в тебе нема?
  • 0

#87 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 19:43

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 20:27) писав:

З огляду на те, що він приймає пологи вже кілька десятків років, припускаю, що ваш досвід незіставний з його )
То давайте зіставимо!
Він був на пологах уласної дружини у пологовому будинку?
Я був. Відчуття гвалтування дружини не мав.

Ну ми ж вгадали, отже все не так складно, коли вмієш рахувати хвилини. Загалом, дивно від чоловіка чути про страхи, переважно жінки бояться, а чоловіки їх заспокоюють, нє?
Страхи?
Це здоровий песимізм!
У вас узагалі якесь дивне ставлення: усі, хто народжують у пологових будинках - дурній й необізнані на процесі, приїздять на тренувальних, мають стимулювання й купу проблем, натомість усі, хто народжують удома, вельми розумні, трохи не фахівці-акушери й жодних проблем не мають. Смішно читати.

Де саме, я таке казав?
Визначайтеся: або у пологових все системно гаразд, або системно негаразд без жодних щасливих пологів.
  • 0

#88 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 21:04

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 20:56) писав:

Був і на пологах у ПБ і на домашніх і може їх зіставити, ви ж — ні, тому ваша думка важить у даному разі у десятки разів менше за його.
Ви натякаєте, що якби моя дружина народжувала вдома, то у мене би з'явилося відчуття її згвалтованості? Ну, хіба.
І я не питав, чи був він на пологах узагалі, я питав, чи народжувала його дружина у пологовому з ним, і як він тоді почувався?
Якщо ж йому плякалися чоловіки, котри відчували себе згвалтованими на пологах дружини згвалтованість їхніх дружин при пологах у пологовому, то їм варто полікуватися найперше.

Де саме я назвав своїх опонентів дурнями? Фантазуєте?
Наприклад, там, де сказали, що вони біжуть до пологового на тренувальних переймах, із чого відгрібають проколювання та стимулювання... натомість до пологів удома готуються! Хоча це вже не ви, це панна Kassandr'а написала: напевно, до пологів у пологовому не готуються жодним чином.

Повторюю запитання: де я сказав, що у пологових тільки випадковість?
Якщо ви не казали про випадковість, то вочевидь присутня систематичність: у вас є вибір - визнати систематичність негараздів або систематичність гараздів.
  • 0

#89 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 21:30

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 22:27) писав:

Мої ж батьки і діди народжувалися тисячоліттями вдома, це погано?
Ваші діди не літали у космос, це погано?

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 22:29) писав:

Вже відповів, народжувала і він саме так почувався, тому і сказав цю фразу.
О! Отже допомога фахівців найперше потрібна йому самому, проти його допомоги мені, котрий почувається гаразд після пологів дружини у пологовому будинку.
  • 0

#90 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 21:43

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 11:09) писав:

Коли дитина народжується природним чином її зазвичай не б'ють по дупці, і вона не плаче, це теж її перше враження від цього світу і воно не повинно бути забарвлене насильством.
А це нічого, що:

Цитата

Первый крик новорожденного
Вскоре после рождения ребенок начинает дышать. Легкие впервые наполняются воздухом, затем следует рефлекторный выход воздуха и – первый крик! Крик расширяет легкие и выталкивает слизь из дыхательных путей. Вопреки стереотипу, обычно детей не шлепают, чтобы они громче кричали. Чаще всего врач просто энергично растирает спинку малыша. Не удивляйтесь, если ребенок не закричит сразу же после рождения. Ему требуются секунды, а иногда и минуты, чтобы перейти на легочное дыхание!
(с) http://www.detskaya....ie_rebenka.html
  • 0

#91 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 21:46

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 22:39) писав:

Я вважаю неприродною систему прийому пологів у ПБ, все решта ваші фантазії, які ви мусите залишити собі.
З яких же причин?
p.s. За ходом справи: а чи вважаєте природнім пересування на автомобілі?

А нафіг мені наукова стаття, коли я бачив це на власні очі? Це вам вона потрібна, бо вам лікарі цього не дали у ПБ побачити ви й шукайте.
Ви на власні очі бачили, як з дитини вичавилася третина крові? О...

Це софістика, по суті щось є?
Це не софістика, це - науковий прогрес. Можна запитати про пеніцилін, або про інші цікавинки, котрих не було у ваших пращурів, і котрі є у вас. Може погано жити у будинках - це ж неприродно! Краще у печері, чьо?!

Він саме і став фахівцем після того, як ознайомився на досвіді власної родини з пологами у ПБ. На багатьох це справляє "незабутнє" враження )
На мене теж справило - вдома пологів не проводитиму.
  • 0

#92 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 22:09

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 22:46) писав:

Та купа літератури на цю тему, читни хоч Станіслава Ґрофа, для прикладу. Про вплив перебігу вагітности на формування психіки людини ти теж ніц не чула? І ще запитання, ти завше називаєш брєдом те, чого не знаєш?
Та да...

Цитата

В этот момент сила сжатия матки составляет около 50 килограмм, представьте себе, что такое давление выдерживает тело 3-х килограммового ребенка.
Пірніть у воду на 5 метрів - матимете пів кіла на кожен квадратний сантиметр вашого тіла. Чому ж із вас кров нікуди не вичавлюється? Ніпарядок, ги.

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 22:46) писав:

Мої, дійсно біжать. І що далі? Де дурні?
У вас дурні. Але ви їх узагальнюєте до всіх, хоча в мене - розумні.
  • 0

#93 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 22:16

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 22:52) писав:

Що саме нічого? Що у ПБ досі луплять дитину? Коли вже десь припинили цю практику, я лише радий, що і там з'являються люди, що ставляться з повагою до природи людини.
Звідки ви взяли, що дітей у пологових луплять? Може ще й дрючком, аби руцю не забити?
  • 0

#94 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 22:24

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 23:04) писав:

Дуже погано, коли прогрес наступає на горлянку людській природі, у якій надзвичайно багато передбачено механізмів саморегуляції і про які більшість поняття зеленого не має.
Прогрес завжди наступає на горлянку тваринні природі, патамуша він є природою людською. Відсутність прогресу для людини - ось що насправді неприродно.
  • 0

#95 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.07.2010 – 22:24

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 23:18) писав:

Ну і в тебе ніякий, тому і не важать твої слова про вичавлювання крови ніц. Як потримаєш у своїх руках, тоді і казатимеш.
кого? дітей- тримала. а своїх- тепер не знаю чи триматиму.
такі страсті розказуєте. Дом Малюткі- та сама "лікарня" по суті. тільки дитбудинок. і ніхто там дітей не лупить.
хочу майстер-клас по вичавлюванню крові з немовлят. якась дияволопоклонницька лікарня прям.
  • 0

#96 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.07.2010 – 22:26

А ви маму свою запитайте :happytwo:
моя мама сказала, шо без лікарні вона і мене на народила б і сама померла б. це при тому, шо в лікарні з нею не найкращим образом поводилися. але мама так сказала.
  • 0

#97 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 22:27

А ви маму свою запитайте :happytwo:
А ви питали? Бо моя пологів не пам'ятає - саме через людську природу.
  • 0

#98 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 31.07.2010 – 22:27

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 22:21) писав:

Яка сувора матеріялістична категоричність, мені ніколи цього не осягнути, що люди знаходять у подібному погляді на Всесвіт?
Манфреде, не повіриш - людина, в момент народження, це тільки тварина з первинними інстинктами, нічого більше. Оця душевна організація та свідомість об'єктивної дійсності це результат процесу, який відбувається роками пізніше.
І вже таке запитання - якщо в Тебе був би вибір: Твоя донька народжується метвою або живою, але з "комплексом власної неспроможності" - Ти що б вибрав? Справді варто ризикувати?
  • 0

#99 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 31.07.2010 – 22:33

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 22:30) писав:

Варто, бо я вже ризикував. А щодо спогадів, то вони є і у мене і моїх знайомих, не сумнівайся є психічна діяльність. Може коли завагітнієш сама переконаєшся.
Ну файно, у Тебе та у Твоїх знайомих, але не у Твоєї доньки. І що зробиш, коли виявиться, що у Твоєї доньки також купа комплексів (бо колись "той" вік прийде, я у цьому не сумніваюся)?
  • 0

#100 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.07.2010 – 22:46

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 23:26) писав:

Невже? Тобто можна порахувати в умі, а можна на калькуляторі. Инколи так звикаєш до калькулятора, що вже відзвичаюєшся рахувати в умі. Це прогрес чи регрес розумової діяльности людини?
Давайте ви й у хфорум припинете писати, "ну шоп ваще так!"(с), ги. Писатимете листи, наприклад, на адресу медіяторів із текстами дописів.

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 23:35) писав:

Ну так от так само відзвичаюються і народжувати, коли за першої ліпшої нагоди роблять уколи та стимулюють організм, який має всі механізми власні, щоб народити здорову дитину без дози хемії, яка їй саме під пологи, ну конче необхідна.
Щось ми всю хімію проґавили, от біда...
p.s. А ще краще - виступатимете прилюдно!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних