Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#61 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 18:53

якщо нормальну акушерку ви знайти можете, то чому не хочете знайти гарних лікарів? так, послуги їх коштуватимуть недешево, але якого чорта тоді народжувати, якщо ви не маєте достатньо грошей на саме народження й виховання дитини?
  • 0

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2010 – 18:55

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 19:50) писав:

ще раз повторюю що може.
чииииим? в описаних мною випадках. які не так вже і рідко зустрічаються. шо робитиме акушерка?
  • 0

#63 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 30.07.2010 – 19:05

Перегляд дописуWTF? (30.07.2010 19:53) писав:

якщо нормальну акушерку ви знайти можете, то чому не хочете знайти гарних лікарів? так, послуги їх коштуватимуть недешево, але якого чорта тоді народжувати, якщо ви не маєте достатньо грошей на саме народження й виховання дитини?
Гроші є. А бажання в ПБ - нема. Який би лікар гарний не був і скільки б йому не заплатили, для нього пологи - це конвеєр, і діятиме він по свому сценарію, щоб не казали батьки.

Перегляд дописуSensssorika (30.07.2010 19:55) писав:

чииииим? в описаних мною випадках. які не так вже і рідко зустрічаються. шо робитиме акушерка?
звиняй, недобачила той пост.
Взагалі-то акушерка - це не баба Параска з сусіднього двору. Акушерка діятиме))
Ну, чесно.Смішно з тих питань. Звісно, що рятуватиме.

І видно, що зле читаєш тему.Я уже наводила випадок

Цитата

Усі 6-еро її дітей народилися вдома. І всі пологи були дуже різні. І дітки всі також здорові (якби в кого раптом питання виникло).
Найцікавіше мені було те, що її перші пологи були надзвичайно важкими і якби вона народжувала з лікарями, її би кесарили. Малий ішов з ручкою, був великий, дуже довго тривали перейми, вона була надзвичайно виснажена... І попри все вона народила сама. Акушерки дали їй трохи перепочити, а тоді пологова діяльність відновилася сама, при тому з великою силою та активністю.
Що би було, якби з першими ж пологами її порізали? Чи могла би вона решту дітей сама народжувати? Невідомо. Але те, що не всі лікарські рекомендації до кесарського, дійсно такими є, вона однозначно підтверджує.

Ще одні важкі пологи вона мала, коли один із її синочків "застряг на виході". Кожного разу, як ішла перейма, його голова відхилялася і не йшла в пологові шляхи. Тут вже акушерки допомогли дитятку й воно щасливо народилося.
У шпиталі такі випадки теж пускають на КР.

Ще один із малих мав дуже велику голову й вона знову ж таки ніяк не могла розродитися. Акушерки вже самі почали переживати тоді. Одна з них порадила моїй знайомій на переймі голосно закричати й з усіх сил попхати дитину. Це допомогло, при тому розривів практично не було.

І остання історія, яка мене взагалі шокувала. Позитивно.
Після народження однієї з донечок у жінки почалася кровотеча, настільки сильна, що вона зомліла. Акушерки одразу виявили причину - кров*яний згусток застряг у шийці матки й не давав їй закриватися. Вони забрали згусток, кровотеча послабилася, а жінка повернулася до свідомості.
Що чекало її в шпиталі? Підключення до машин, переливання крові, можливо, антибіотики... Коротше, спершу лікували би наслідки, а тоді шукали причину. Тут усунули причину й наслідки самі відійшли.

Повідомлення відредагував Kassandra: 30.07.2010 – 19:09

• 0

#64 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2010 – 19:15

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 20:05) писав:

Гроші є. А бажання в ПБ - нема. Який би лікар гарний не був і скільки б йому не заплатили, для нього пологи - це конвеєр, і діятиме він по свому сценарію, щоб не казали батьки.
звиняй, недобачила той пост.
кагбе акушерка теж не за бесплатно працює, нє ? не думаю, шо ті акушерки живуть лише з отаких от підробітків як по будинкам ходити. стопудофф в лікарнях ше працюють. можливо нать не акушерками, а прибиральницями. о! кстаті, мені цікаво було б побачити їхній графік. ну а раптом одочасно дві клієнтки народжуватимуть.шо тоді? чи от вночі це буде. раптово. і акушерці їхати через півміста. це ше якшо ви її розбудите гг зручно, еге ж?

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 20:05) писав:

І видно, що зле читаєш тему.Я уже наводила випадок
як в отій рекламі з якогось радіо: "алльооо гарааааж!".

Перегляд дописуSensssorika (30.07.2010 19:29) писав:

ну наприклад ? яких таких заходв?
пішла така кровотеча, шо вона не може її зупинити. або дитина не може зробити першого подиху. шо робитиме акушерка? сємачкі жертиме?
і таки де брати таку акушерку як не з тої ж лікарні?
от не може вона вам допомогти і всьо. сама не може. в лікарні змогла б, а сама вдома без необхідної якоїсь там лікарняної єрунди і таких як вона тьотєнєк - не може. шо тагда?
оце я і мала на вазі. чи акушерки такі прям всемогутні?
  • 0

#65 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 19:16

Перегляд дописуSensssorika (30.07.2010 20:12) писав:

кагбе акушерка теж не за бесплатно працює, нє ? не думаю, шо ті акушерки живуть лише з отаких от підробітків як по будинкам ходити. стопудофф в лікарнях ше працюють. можливо нать не акушерками, а прибиральницями. о! кстаті, мені цікаво було б побачити їхній графік. ну а раптом одочасно дві клієнтки народжуватимуть.шо тоді? чи от вночі це буде. раптово. і акушерці їхати через півміста. це ше якшо ви її розбудите гг зручно, еге ж?
Послуги акушерки - від 500-700$ Думаю за такі гроші, акушерка робить свій графік таким, що нічого не накладеться.
І ще одне, де людина працює і ким - завжди легко взнати.

Їхати через півміста? Взагалі-то лікар теж зобов"язаний приїхати до роділлі, навіть якщо не у його зміну.

Та й во, Ластівка в мене приймати буде, як шо щось)))

Повідомлення відредагував Kassandra: 30.07.2010 – 19:18

• 0

#66 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 30.07.2010 – 19:31

Я ще не визначилася з думкою щодо домашніх пологів. Але вважаю, що жінки мають самі відповідати за своїх дітей. Хоче - хай хоч вдома народжує, хоч в ванній, хоч з дельфінами.

Там Веснянка вище про природний відбір писала. Чому побутує думка, що з виникненням лікарень, ліків він зник? в лікарнях теж панує природний відбір. і вдома.
  • 0

#67 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2010 – 19:35

Особисто я не ризикнула б, але якщо люди до того готові чого б ні? Власне то їхні діти, їхнє життя та здоров’я і вибір таки (дуже сподіваюсь) обдуманий і виважений.
Єдиний плюс — вдома. Але то і водночас мінус. Бо! Лікарня має окрім стерильного приміщення всякі там прибамбаси та апарати. Ну ок, здоров’я ідеальне і з положенням плоду все ок, але раптом опа і вимкнули електроенергію! Всьо паніка. Або опа і аварія та відключили воду, всю. В мене вдома часто перебої з електрикою та водою. Тому краще таки в лікарні де такі випадки передбачені.
Взяла б на пологи чоловіка, але щось мені підказує, що його ця перкспектива не тішить. Проте до дітей нам ще далеко то може і переконаю))
Еммм…а ще таке питання. А раптом дитинка не одна, а їх опа і троє! радість звичайно велика, але таки вдома складнувато думаю.
  • 0

#68 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2010 – 19:37

мені вас так..боляче читати. афігєть як боляче. ну не розумію я такої безвідповідальності у вас. бть, це ж таке відчуття, коли в тобі твоя ріда кровинка, твоє дитятко росте! да йолкі, інстинктивно матір намагатиметься знищити будь-які перешкоди,усунути навіть можливість ризику.. шоб , як кажуть "не дай бог" чого не сталося. вдома.. самій. ризковано. занадто ризиковано. не розумію вашої "бєспєчнасті". ніхто не застрахований. ніхто. і сподіватися, шо якш шо , то та акушерка вам помож.. ну так добре, якшо так. а якшо ні? втратити дитину? чи себе?жах.. ладно, самій здохнути, але втрачати дитину- це катастрофічно. не втямлю вашої жаги ризикувати. невже ви всі такі тупі і черстві і дитина для вас лише продукт?? (((
  • 0

#69 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 19:45

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.07.2010 20:35) писав:

Особисто я не ризикнула б, але якщо люди до того готові чого б ні? Власне то їхні діти, їхнє життя та здоров’я і вибір таки (дуже сподіваюсь) обдуманий і виважений.
Єдиний плюс — вдома. Але то і водночас мінус. Бо! Лікарня має окрім стерильного приміщення всякі там прибамбаси та апарати. Ну ок, здоров’я ідеальне і з положенням плоду все ок, але раптом опа і вимкнули електроенергію! Всьо паніка. Або опа і аварія та відключили воду, всю. В мене вдома часто перебої з електрикою та водою. Тому краще таки в лікарні де такі випадки передбачені.
Взяла б на пологи чоловіка, але щось мені підказує, що його ця перкспектива не тішить. Проте до дітей нам ще далеко то може і переконаю))
Еммм…а ще таке питання. А раптом дитинка не одна, а їх опа і троє! радість звичайно велика, але таки вдома складнувато думаю.
Деякі родять і без світла - лише при свічках(ну і ліхтарик акушерці).
А троє...Ну, УЗД ніхто не відміняв))

Перегляд дописуSensssorika (30.07.2010 20:37) писав:

мені вас так..боляче читати. афігєть як боляче. ну не розумію я такої безвідповідальності у вас. бть, це ж таке відчуття, коли в тобі твоя ріда кровинка, твоє дитятко росте! да йолкі, інстинктивно матір намагатиметься знищити будь-які перешкоди,усунути навіть можливість ризику.. шоб , як кажуть "не дай бог" чого не сталося. вдома.. самій. ризковано. занадто ризиковано. не розумію вашої "бєспєчнасті". ніхто не застрахований. ніхто. і сподіватися, шо якш шо , то та акушерка вам помож.. ну так добре, якшо так. а якшо ні? втратити дитину? чи себе?жах.. ладно, самій здохнути, але втрачати дитину- це катастрофічно. не втямлю вашої жаги ризикувати. невже ви всі такі тупі і черстві і дитина для вас лише продукт?? (((
А мені так боляче тебе читати..Ну чому ти така глуха і зациклена на одній думці?
Я не хочу ризикувати в ПБ. Я знаю що Я контролюватиму пологи і ніхто інший. Я не тупа, щоб отак ні з того ні з сього нічорта не знаючи родити вдома замість того щоб здати себе лікарю, най він мастить собі голову зі мною. Пологи - це праця(с)
Дитина для мене - не продукт, отому і переживаю.
  • 0

#70 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2010 – 19:46

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 20:40) писав:

Саме тому ми і народжували вдома, щоб перешкодити лікарям знущатися з нашої доньки.
як би ти сказав, якби шось пішло не так і ти втратив би і доньку і дружину, через те, шо їм своєчасно не надали допомоги? уяви. словами. кажи. бох забирає найкращих, да? а тоді уяви, шо в тебе був би шасн все виправити. і ти знаєш, шо в лікарні тобі б тоді допомогли. все одно вдома народжували б?
  • 0

#71 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.07.2010 – 19:48

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 20:16) писав:

Послуги акушерки - від 500-700$ Думаю за такі гроші, акушерка робить свій графік таким, що нічого не накладеться.
І ще одне, де людина працює і ким - завжди легко взнати.
Ніфіга собі ціни у вас! :happytwo: У нас дешевше.)

По-суті лікар лише контролює процес народження (хіба що чистить опісля ще), а все робить акушерка. У нас були випадки, коли лікар взагалі був відсутній при родах.
А світло і в лікарнях пропадає.
  • 0

#72 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 19:55

Перегляд дописуОлеська (30.07.2010 20:48) писав:

Ніфіга собі ціни у вас! :happytwo: У нас дешевше.)
а що ти хоч...Львів...(ну і це ще плюс 2 дня повного патронажу біля мами)
  • 0

#73 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2010 – 20:03

змоделюйте ситуацію яку я описала. сробуйте відчути. спробуйте подумати про когось, окрім вас самих.
і до жінок. якшо чоловік скаже: "в лікарні і це не обговорюється"- спробуйте йому заперечити.
Касю, ти навіть гадки не маєш шо таке ходити вагітною. Дитинку оберігати хочеться. вже тоді. а краще знайти гарного лікаря і лікарню, ніж яка б там не була гарна акушерка в тебе вдома. бо так БЕЗПЕЧНІШЕ. якшо і "кваліфікаційні умови" лікар в лікарні/акушерка вдома співпадають, то лікарня все одно виграє. бо БЕЗПЕЧНІШЕ.

Перегляд дописуЛастiвочка (30.07.2010 20:53) писав:

ну судячи по віртуальним абортам то в тебе взагалі проблема суцільна не тільки з цим а з гловою узагалі.
Касю, все буде гаразд. Головне, щоб чоловік не хирляком виявився :happytwo: І ти права: надивилась я багато за цей час
я не пихаю усюди фотачкі "своїх синочків" тому я б на томєу місці помовчала б. ти спочатку завагітній.

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 20:55) писав:

Не можу сказати, що зовсім не було страшно. Але, коли людина 20 років приймає пологи і мала різноманітні випадки і всі вони добре скінчилися і не було ситуації, яку б вона не вирішила, це переконує. Коли будеш народжувати у Пітері маякни, я тебе познайомлю з нашою акушеркою, переконаний, що ти зміниш свою думку після спілкування з нею.
не зміню. інстинкт. дитина понад усе. плювала я на свої уподобання. якшо моя дитина народжуватиметься одночасно з концертом, на який я хтіла піти, то це не дитина почекає, а я на концерт не піду. ризик. ризик. ніколи .
  • 0

#74 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 20:20

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 21:15) писав:

Хотів би звернути увагу ще на одну подробицю. Репутація для ПБ — ніщо, бо нікуди не дінуться, хоч би там що, для приватної акушерки — все, бо про кожен випадок знатиме вся сарафанна громадськість вже назавтра і її кар'єра накривається мідним тазком. Відповідно і якість послуг різна.
конвеєр є конвеєр....Ну що їм, одним скаліченим життям менше, одним більше..

Перегляд дописуWTF? (30.07.2010 21:19) писав:

Касандра боїться.
Хтось авторитетний для неї підкинув їй таку ідею, вона зацікавилася. Або сама щось знайшла в і-неті, почитала задоволені відгуку тих, хто вже так народив і тепер вагається: чи самій так, чи як всі?.. Але їй страшно і вона невпевнена, що так буде ліпше. Тому й створила цю тему.
Тому її так бісять пости Сенсоріки. Бо Рена не підтримує її думку і ще більше лякає. :happytwo:
Перепрошую, психолог з мене хирлявий, але я оце сиджу зараз вдома і нуджуся. Ви ж не кричатимете на мене?
ніі,кричати не буду.
Але ж і фігово ти мене знаєш...
і пости її мене смішать(я серйозно)
  • 0

#75 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2010 – 20:29

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 20:45) писав:

Деякі родять і без світла - лише при свічках(ну і ліхтарик акушерці).
А троє...Ну, УЗД ніхто не відміняв))
свічки знач…романтично звичайно, але не те)))
а якщо все одно вирішують вдома і після обстеження?

Перегляд дописуОлеська (30.07.2010 20:48) писав:

А світло і в лікарнях пропадає.
якби в лікарнях це передбачено і є запасні варіанти постачання електроенергії завжди.
  • 0

#76 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 20:31

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.07.2010 21:29) писав:

свічки знач…романтично звичайно, але не те)))
а якщо все одно вирішують вдома і після обстеження?
якщо нема протипоказань і вагітність протікає добре, а якщо ще й мама родить не вперше - то думаю можна.
  • 0

#77 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.07.2010 – 20:33

Перегляд дописуЗимова Дівчина (30.07.2010 21:29) писав:

якби в лікарнях це передбачено і є запасні варіанти постачання електроенергії завжди.
Бувають вийнятки. В грудні під час буревію світло вирубило в місті і навіть запасний генератор лікарні. Наш роддом був без світла пів доби. Одні пологи приймались майже під свічки. Так-от фігня.
  • 0

#78 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 20:39

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 20:40) писав:

Саме тому ми і народжували вдома, щоб перешкодити лікарям знущатися з нашої доньки.
Та що б ті лікарі такого зробили?
  • 0

#79 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 20:43

Перегляд дописуЛасочка:) (30.07.2010 19:31) писав:

Там Веснянка вище про природний відбір писала. Чому побутує думка, що з виникненням лікарень, ліків він зник? в лікарнях теж панує природний відбір. і вдома.
пояснюю
якби не лікарі, то природний відбір би зробив так, що я б не мала зараз сина
але все йшло у вагітності наче нормально, просто раптова гіпоксія плода і припинення серцебиття
шо б я робила вдома?хз
  • 0

#80 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 20:50

Перегляд дописуWTF? (30.07.2010 21:39) писав:

Касандро, тема зокрема стосується тебе і твого рішення народжувати дитя вдома.
І ця твердолобість, ололо...
Вирішила народжувати вдома - народжуй. Думки форумчан щодо пологів вдома ти вже прочитала.
Але ні, ти продовжуєш кидати статті, відео, наче хочеш когось переконати, що то не є проблемно, ба, навіть є чудово.
Не форумчан, а себе ти намагаєшся переконати.
Добре, що пан Манфред знайшов таку файну акушерку, і дружина в нього здорова.
А ти впевнена, що знайдеш таку ж гарну акушерку? Ти впевнена, що раптом не забракне здоров"я на народження власного нащадка?
Ти кажеш, що все хочеш контролювати самостійно. Але чи достатньо в тебе знань і здорового ґлузду?
Як і що ти зможеш контролювати народжуючи власне дитя?
бугогашеньки
Ти надто дурна, аби приймати такі рішення.
Ну, і спочатку завагітній, а потім вже думай про народження. Не жени коней. А ще ліпше - подорослішай, наберися розуму, знайди гідного чоловіка, а тоді вже вагітній.
повторюю, тема не про мене.
Повторюю втретє - до ДП готуються, вчаться і дізнаються.
Я не сумніваюся, а остаточно вирішила.
Те що я не вагітна, ще нічого не означає. Ти може теж завагітній, щоб мені отут невагітній вказувати що є краще.
ДП - якраз і є контроль. Прочитай, як взагалі відбувається процес пологів, попитай в мами.
Моя мама родила мене легко, через 10 хвилин як прибула в лікарню(причому сама і на машині), тобто по факту - природньо, без жодного втручання. Хтось її контролював? Ні, родила вона мене САМА, а не лікар.

Перегляд дописувеснянка (30.07.2010 21:43) писав:

пояснюю
якби не лікарі, то природний відбір би зробив так, що я б не мала зараз сина
але все йшло у вагітності наче нормально, просто раптова гіпоксія плода і припинення серцебиття
шо б я робила вдома?хз
а причини тобі казали?Чому раптова гіпоксія?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних