Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#241 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 06.08.2010 – 05:43

Перегляд дописуzav (6.08.2010 00:10) писав:

Та як сказати, як сказати: http://potamuchta.li...com/139248.html
Та й реанімацію в хату не запхаєш ну ніяк. Тут дехто пробував, але не вийшло, ґґґ.

Перший пологовий будинок (пологовий госпіталь) в Москві (і в Росії) був відкритий в 1764 при Виховному будинку і мав три відділення: “для сєкрєтна радящіх”, “для нєзаконних дєтєй”, і “для жєнчин замужніх, но нє жилающіх аставіть рєбьонка”.
  • 0

#242 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.08.2010 – 08:21

Перегляд дописуManfred (6.08.2010 08:39) писав:

Ось це:
Ну, от бачите, це звичайна стимуляція. Дружина народжувала природно - без стимуляції. І пологовий тут ні до чого, адже жінка сама обирає, коли до нього висуватися /або чоловік вибирає, проте зазвичай жінка впирається, тому таке/.

А як ви думаєте, дитині, яка щойно відкрила очі, вперше! те світло теж сподобалося? У ДП світло притлумлюється зумисне саме щоб не нашкодити тендітним зоровим почуттям дитини. У ПБ, у пріоритеті функціональність і зручність лікарів, тому світло направлене і яскраве. А дитина... ну вже якось впорається, куди ж їй бідолашній діватися, не одна вона така через це проходить.
Син не скаржився. Його більше хвилювало, що його взагалі випхали "в страшну непривітну природу"© - лежав, насупившись, на мамі.

Ви надто складно для мене пишете. Не забувайте, що я "не фахівець". Так погано, чи добре ДП?
Пологи вдома - погані, а пологи в лікарні з елементами одомашнення - нівроку гарні. Так зрозуміліше?

От для мене такі виступи мають мету висловити свої переконання і знайти людей з подібними, людям з протилежними показати инший бік справи, тобто пошук рівноваги, коли я бачу, що більшість на чомусь надто напосідає, мені здається це хибною світоглядною асиметрією, яку я намагаюсь виправити. Також, дізнатися самому про щось нове і невідоме, а для вас?
А для мене головне якомога докладніше поінформувати читача цього всього диспуту /чи дискурсу, забув слово файне, ґґґ/ про питання, аби він має чимбільше об'єктивних

Коли б не відрізана пуповина та відсутність водички та світло, то можна вважати, що вас, в цілому, пронесло.
Про пуповину ми вже з'ясували, що нічого не з'ясували. А про водичку ви самі відмовилися пояснювати, тому і це теж записуємо у ваші особисті хвантазії, ги.

Ну тобто, розуміємо, що відбулося. Сестра проґавила, але лікар, коли він по боці пацієнта міг би сам розповісти їй, які вона має права. Але чомусь не розповів, чому ж саме? З якою метою? А тепер уявімо собі на мить, скільки таких необізнаних, як моя сестра народжують щодня? Ви уявляєте собі масштаби цього бізнесу?
І що би він їй коли розповів? На самих пологах запропонував хутко зателефонувати до кріосховища та викласти додатково $1000? В'являю... особливо масштаби бізнесу, да, зважаючи, що неправильно зібрана кров нічого не варта.
Проте мені сподобалося, як ви з теми вичавлювання плавно перейшли на тему використання того, що не вичавлювали, ги.

Натомість, Лєна нам розповіла сама все про пуповину і вона залишилась у нас навіть після відрізання, нікуди вона її не забирала і грошей на ній не робила. Чому? Чи не тому, що вона по боці пацієнта?
Тому що в неї нема відповідного обладнання, бугога!

У ПБ пацієнт, це пасивне тіло, яке терпить всі маніпуляції фахівців. При цьому йому треба ще й бути максимально обізнаним, щоб контролювати цих самих лікарів, як у випадку з пуповиною, світлом тощо.
О, давайте ще про світло розкажіть, угу.
А що в домашніх пологах обізнаним можна не бути, довіряючи сумнівній акушерці, то я ще раніше зрозумів.

Мені не потрібно контролювати людину, яка від мене ніц не приховує у процесі пологів, навпаки сама мене попереджує про мої ж інтереси.
Ну, та бо приховують, коли знають, гагага! Сама, певно , дивилася, як уперше.
  • 0

#243 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.08.2010 – 08:22

Перегляд дописуManfred (6.08.2010 09:21) писав:

Перчитайте мій діялог зі сестрою, як там вона обирала, там саме про ПБ, він там "до чого".
Із діялогу видно, що ніц вона не обирала.
  • 0

#244 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.08.2010 – 08:26

Перегляд дописуManfred (6.08.2010 09:23) писав:

Ну ще б скаржилась щойно народжена дитина, вона просто жертва вашої необізнаности, а лікарям пофігу.
Ваша казка така нова, ги.

Перегляд дописуManfred (6.08.2010 09:23) писав:

Більше того і ні про що її не попереджувано. Що робить велику честь ПБ :ggggg:
Я зрозумів: якби вона необирала домашню акушерку, то та би їй авжеж усе сказала, да. Щойно по народженню дитини десь так.

Перегляд дописуManfred (6.08.2010 09:25) писав:

Як же вони можуть бути нівроку переймаючи досвід "поганих"? Погане робить поганим все чого трокається, ви хіба не в курсі про ложку дьогтю?
Дик, ложка - то ваша хата. Нема хати - нема ложки. Решта-то мед, вкурили?
  • 0

#245 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.08.2010 – 09:15

Перегляд дописуManfred (6.08.2010 09:38) писав:

А що заважає розповісти? Навіщо приховувати щось? Це вже їх справа знайдуть вони ті гроші чи ні, але коли існує така річ, як лікарська етика, то мав би розповісти про все, як розповідала нам все про наші права наша акушерка.
Та я зрозумів, що вам акушерка все розповіла саме протягом 14 годин.

Або немає потреби у цьому правда ж?
Наврядчи.

До речи, про сумнівність, ви точно знаєте, що в акушерки та лікаря, які приймали ваші пологи не було жодного смертельного або негативного випадку?
Ну, акушерку-то я знаю ще з часів, коли ви про існування домашніх пологів навіть не підозрювали, тому цілком обізнаний і про негативні випадки за її присутності. Але зважаючи, що ці випадки завжди спричиняють лікарі, а не акушери /ібо акушери у пологову ніяких ліків не прописують, маніпуляцій важливих не проводять/, то я цілком покладався на її вибір лікаря, тим більше останній з'явився лише наприкінці /з "бригадою" у складі педіятра, ги/.
Смертельних випадків наша акушерка не мала і присутньої на них не була. Узагалі, за кілька років у її пологовому стався лише один смертельний випадок і шкандаль був на весь район /теж забули серцебиття дитини проконтролювати, до речі/.

Кілька місяців семінарів та фізичних занять на яких докладно обговорюється весь процес пологів, підготовка до нього та подальший період. Кілька сотень прийнятих пологів + медична освіта.
Увага, питання: чому ж ваша сестра не відвідувала подібні кількамісячні семінари?
А тепер у вас лікарі винні, що протягом пологів лекцію їй не прочитали?

Тобто на здоров'ї вашої дитини вам не залежить?
На щастя, здоров'я дітей не залежить від ваших особистих хвантазій.

Перегляд дописуManfred (6.08.2010 09:48) писав:

Не мрійте. Навпаки, саме перед народженням були і лекції і заняття, на яких все докладно обговорюється. Підготовчий період є головним. Людину, яка не його проходить Лєна, взагалі, не бере, бо така людина не є підготовленою і це може спричинити дійсно до негативних випадків, таким тільки у ПБ, де за них все зроблять.
Навпаки що? Навпаки, при НЕобиранні акушерки домашніх пологів звідкись би намалювалися лекції та заняття заднім числом? /Уважніше четайте слова, бо вже не перший раз щось собі мрієте./
Що ж вас дивують пологи вашої сестри, не розумію.

Наша хата це спокій, затишок, свобода дій для породіллі, її середовище у якому їй звично і зручно, бо все для неї. Не вкурив, де дьоготь? Або може для вас дьоготь саме ваша хата і тому ви обрали ПБ?
А також відсутність усіх можливих препаратів, обладнання, фахівців та засобів порятунку життя, я пам'ятаю.
  • 0

#246 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 06.08.2010 – 12:32

А що заважає розповісти? Навіщо приховувати щось? Це вже їх справа знайдуть вони ті гроші чи ні, але коли існує така річ, як лікарська етика, то мав би розповісти про все, як розповідала нам все про наші права наша акушерка.
В жіночій консультації вагітним роздають разом із купою журналів, рекламу гемабанку. Ваша сестра мала б знати шо то таке і як то робиться. Договір із установою, що надає комплект для збору крові і зберігатиме її в кріохранилищі, підписується заздалегідь. Про що мав би лікар попередити породіллю? Що вона прогавила цю можливість, чи про що? Тим паче, що це не обов"язкова процедура.

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 18:33) писав:

Навпаки я стверджую, що все суто індивідуально і саме це забезпечують ДП, а у пологових, як ви самі з'ясували або розкорячка або у ліпшому випадку вертикальні, які дійсно не всім підходять.
Зате є реанімація.
Під час моїх пологів були доступні будь-які пози. Лише ванни не було. Але за відсутності бажання туди лізти, я якось це пережила.

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 18:33) писав:

Не тіште себе марними сподіваннями, просто це дуже показовий момент, який свідчить про ступінь вашої участи у самому процесі. До речи, у вас були партнерські?
Моя участь в процесі безпосередня. На відміну від вас. :ggggg:
Партнерські.
  • 0

#247 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.08.2010 – 22:31

Перегляд дописуManfred (6.08.2010 12:09) писав:

Ну от бачите і на старуху буває порнуха, як виявляється. А от наша контролювала серцебиття і обладнання для цього було. А от те що ви довірились ПБ, де був смертельний випадок не свідчить про вашу легковажність і безвідповідальність? Адже там була й реанімація і все необхідне, га?
Е, яка ще порнуха на чию бабу?
Смертельні випадки є в кожному пологовому - патамуша пологових мало, а пологів - багато.
Але ви можете по вашій акушерці рівнятися: 3 на 1000.

Моя сестра теж відвідувала якісь семінари або курси, організовані десь при ПБ, але судіть самі, які це були курси, коли вона не була поінформована про засадничі речі. Натомість ми нашою акушеркою були поінформовані досить ґрунтовно. Відчуйте різницю: де медицина для людини, а де людина для медицини.
Якісь... якісь там... ок.
Я відчув, коли побачив "абменку" розміром з книгу - там стіко понаписувано про всевсевсе...

Увага питання: тепер коли ви почули про пуповинну кров і навіть самі дещо почитали в інеті, чи прослідкували би за тим, коли її перерізатимуть і за рівнем її відпульсованости? Чи так само посиділи б у куточку поки лікарі все зроблять, як їм треба? До речи, ви договір підписували про неї?
Тепер? Про збір пуповинної крові батьками - відкриття лише для вас, мені то давно відомо. Що ж до рівня відпульсованості, то ваші алегорії про мачалку не внушають.
У нашій країні збирати пуповинну кров варто лише вам - аби вона лікарям не дісталася, ги. Решті вона мало допоможе, бо використати її згодом доволі проблематично, зважаючи на законодавчі процедури.

Я розумію, що вам з вашим ставленням до приватного акушерства складно у це повірити, але це факт: лекції можна прослуховувати навіть у тому випадку, коли ви не збираєтесь народжувати з акушеркою, із загальноосвітньою метою.
Ви би спершу анатомію повчили, ніж про мачалки розповідати.

Мене дивує ставлення лікарів (не всіх) до питань лікарської етики. А також безглузда неприродність пологів у ПБ, особливо, коли народжується дитина у не надто заможній родині, яка не може собі дозволити заплатити і приречена до умов далеких від того, чим би мала опікуватись саме медицина — антисанітарія, наприклад, про комфорт, особливо психологічний, вже взагалі якось не згадую.
Мене дивує ставлення до власних пологів вашої сестри, а також ваші спроби знайти винного.

Це проблеми вашої пам'яти, про препарати та обладнання яке було у нас вже писав, звісно реанімацію привезти зі собою акушерка нездатна, але поза цим все необхідне передбачується обговорюється і закуповується сам бігав по аптекам і все закупав по списку.
Чому я нічого не закуповував?.. Ледар, певно.
  • 0

#248 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 07.08.2010 – 10:03

І чого на людину накинулись? Бо вони вирішили народити свою дитину вдома? І все обійшлося? В чому ви намагаєтесь переконати Манфреда? У них все добре і дитинка здорова, і батькам нічого не бракує? І в Касі все буде добре, я більш ніж впевнена :ggggg:
  • 0

#249 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 13:27

Перегляд дописуЛастiвочка (7.08.2010 11:03) писав:

І чого на людину накинулись? Бо вони вирішили народити свою дитину вдома? І все обійшлося? В чому ви намагаєтесь переконати Манфреда? У них все добре і дитинка здорова, і батькам нічого не бракує? І в Касі все буде добре, я більш ніж впевнена :ggggg:
Дик, він уважає, що не "обійшлося", а "закономірність упродовж 20 років", ще й стверджує, наче добре буде в геть усіх, і що у пологових породіль катують.
От ви, як фахівець, можете надати список, в кого буде добре?
  • 0

#250 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 15:49

Перегляд дописуzav (7.08.2010 14:27) писав:

Дик, він уважає, що не "обійшлося", а "закономірність упродовж 20 років", ще й стверджує, наче добре буде в геть усіх, і що у пологових породіль катують.
От ви, як фахівець, можете надати список, в кого буде добре?
Ну як на мене, то кожна пара вправі чинити як хочуть і вважають за потрібне. Думаю, що фігу-дві ви б прислухались до форумних порад. Ви всеодно зробили (зробите) як самі вирішите. Ви можете дослухатись до порад товаришів, які вже пройшли щось подібне, але зробите ви по-своєму, правда?

Цитата

можете надати список, в кого буде добре?
Ні, не можу, бо нещодавно були звичайні пологи без ускладнень, але жінка тепер - наш пацієнт :ggggg: . Але повторюсь, за ці роки надивилась досить, тому все частіше приходить думка де б я не народжувала б і з ким :) Але це питання особисте тому утримуюсь від публічних коментарів
  • 0

#251 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 16:03

Перегляд дописуЛастiвочка (7.08.2010 16:49) писав:

Ну як на мене, то кожна пара вправі чинити як хочуть і вважають за потрібне. Думаю, що фігу-дві ви б прислухались до форумних порад. Ви всеодно зробили (зробите) як самі вирішите. Ви можете дослухатись до порад товаришів, які вже пройшли щось подібне, але зробите ви по-своєму, правда?
Правда. Саме тому я не даю порад, і не стверджую, що домашні пологи - суцільне зло.

Перегляд дописуЛастiвочка (7.08.2010 16:49) писав:

Ні, не можу, бо нещодавно були звичайні пологи без ускладнень, але жінка тепер - наш пацієнт :ggggg: . Але повторюсь, за ці роки надивилась досить, тому все частіше приходить думка де б я не народжувала б і з ким :) Але це питання особисте тому утримуюсь від публічних коментарів
До речі, а коли ви пуповину перерізуєте? Гиии...
  • 0

#252 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 07.08.2010 – 16:09

Перегляд дописуzav (7.08.2010 17:03) писав:

Правда. Саме тому я не даю порад, і не стверджую, що домашні пологи - суцільне зло.

До речі, а коли ви пуповину перерізуєте? Гиии...
я її взагалі не перерізаю, гиии
  • 0

#253 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 09:36

Перегляд дописуManfred (9.08.2010 10:14) писав:

Тоді у чому різниця, коли є і там і там? І коли у ДП в акушерок ще є виправдання, що реанімаційного обладнання не було, то у лікарів такого виправдання немає!
У лікарів те виправдання, що до них ідуть усі, а до домашніх - одиниці після підготовки, обстежень, та переляку акушерок після питань про можливі ускладнення.

Щодо нашої акушерки, тема не розкрита, спробуйте ще. Єдиний випадок, який ви нарили не є її, але її колеги, яка понесла вже відповідальність. До того ж після того вже минуло досить часу, щоб зробити з невдачі колеги відповідні висновки і підвищити свою кваліфікацію сотнями вдалих.
Нехай покращує, нехай! Менше 1 на 1000 вона все одно не досягне, нажаль.

Ну дик поділіться досвідом, що ж ви з того вичитали? Чи ви тіко по-діягоналі, га?
У мене є інтернет - у ньому таки більше.
Проте наголос на офіційності та розповсюдженості обмінки.

Де відповідь на моє запитання? Сконцентруйтеся <_<
Є там відповідь є, ви би самі сконцентрувалися, ги.

Анатомію я вивчав 9 років у різних учбових закладах задовго до пологів. Ніц поганого в алегорії з мочалкою не зауважив. Тіло людини просякнуте вологою, так само, як і мочалка і так само під час стискання цієї вологи позбувається. Раджу підучити анатомію вам.
Вибачте, а де ви таку мураву гарбаєте? Йа, в сенсі, підучити, да.

Так до "власних" чи сестри? Ви б уже визначилися, що там вас дивує.
Те, як ви шукаєте винногго.
Мені тепер все писати вам двічі двічі?

Яко ілюстрацію розповідаю історію, яку почув від сусіда по купе на вихідних. У нього доньці 4 місяці. Ну звісно не міг не запитати як народжували? Народжували у Воронежі, у ПБ. Каже у них там нова система, коли у породіллі починаються перейми, то її кладуть під наркоз, за певний час вона виходить з наркозу у розслабленому стані і легко народжує дитину. Отакі справи.
Йа радий, що ви нарешті дізналися про епідуралку, гагага!

Ну їх логіку я можу зрозуміти. Це дійсно вельми важливо для жінки розслабитися під час пологів, а у ПБ це майже неможливо, з причин, які вже обговорювалися вище. От і доводиться лікарям ставити наркоз. Лишається тільки поспівчувати дитині, яка народжується з конячою дозою наркозу у крові. Звісно це не "катування", але підберіть слово самі, що це таке?
Ви плутаєте розслаблення, котре цілком можливе у пологовому, з повним знеболюванням, котрого бажає сама жінка. Саме тому вона пологовий і обирає - бо у домашніх пологах епідуралку не роблять.
  • 0

#254 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 09:56

Перегляд дописуManfred (9.08.2010 10:52) писав:

У Лєниній методичці теж лише спрощено і стистло розповідається те, що є у підручниках з акушерства та неонаталогії, перевірено моєю дружиною.
Лєніна методичка офіційна? Розповсюджена? У Полтаві наявна може?

Я не шукаю винного, я показую лише инший бік справи, на який ви не звертаєте уваги: що у ПБ, які ви так полум'яно захищаєте теж є недоліки і досить відчутні, з иншого боку і у ДП, на які ви так нападаєте є переваги.
Ви якщо були би уважними, то помітили би, що зі самого початку теми я наголошував саме на недоліках пологових будинків, проте домашні пологи мають більші ризики - цей недолік усунути неможливо ніякими перевагами.

Як на мене, то ліпше не знати, особливо, коли ідеться про власну дитину та дружину. Я сподіваюсь, що ваші пологи пройшли без неї?
Завжди ліпше знати, ібо тоді можна відмовитися, ги.

І у цьому їх велика перевага над ПБ. Бідні діти, які народжуються під час такого знеболювання.
Чому ж бідні?..
  • 0

#255 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 10:57

Перегляд дописуManfred (9.08.2010 11:52) писав:

Це практично єдиний ваш аргумент, але у тому і справа, що медичне обладнання сьогодні теж розвивається і багато приборів стають настільки компактними, що їх привезення на пологи не становить жодних проблем для акушерки, особливо, коли вона на машині.
Дадад, і реянімацію в хату, да.

Що ж до зіставлення ризиків, то тут ваш страх за життя дитини, перемагає ваш страх за її подальше здоров'я, що прикро, адже:

Відомий англійський вчений, який відстоював право жінки народжувати так, як дано їй природою, Дік-Рід, запитав якось у лікаря-акушера, для чого той стимулював породіллю, хоча в тому не було жодної потреби. „Адже у дитини можуть бути потім проблеми з нервовою системою аж до епілепсії,” – вів він далі. На ці слова лікар відповів, що його завдання провести пологи, а далі вже будуть проблеми педіатрів.
Ще би не плутали мій уявний острах з вашою наявною неспроможністю забезпечити умови у пологовому будинку...

Я скільки не відмовляється? Навіщо взагалі, це робити?
Статистки не скажу... припущу 20-30% тих, кому запропонували. Роблять шоп нібалєло.
Ви якби народжували, я би з вами потеревенив - навіщо та прощо, але зважаючи на вашу необізнаність у питанні болю під час пологів - ніц сенсу.

Бо батьками пофігу на те, як вони житимуть після такого, аби живі були, а що вже там наковталися під час пологів це справа десята, еге?
І що ж вони там наковталися під час епідуралки? Розкажіть докладніше, будь ласка.
  • 0

#256 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 11:35

Перегляд дописуManfred (9.08.2010 12:10) писав:

До речи, тут на початку теми багато хто обурювався через те, що я написав, що дитина повзе по пологових шляхам, так ось. Існує доказ цього. Це один з 12 рефлексів, які спостерігаються у немовляти після народження, а саме 9-й:
Ніхто нікуди не повзе: ноги випрямляє та й по всьому.

Я так розумію, що реанімація це єдине, що у вас асоціюється з пологами, це певно після ПБ, у вас переляк?
Напевно ні.

Нє, ну я ж не звір який, щоб силувати дружину до ПБ проти її волі, я залишаю це вам <_<
Якби ще вона сама відмовлялася, да.

Пізно виправдовуватися після того, як самі написали, що у куточку сиділи.
БУГОГА!
У вас там сусіда не верещав, часом? Анеґдод...

Мені досить знання, що моїй дружині ніц не вколювали під час пологів, і дитина нічого не ковтала поза тим, що природа їй призначила, а ви там робіть, що хочете у своїх ПБ, це ваша особиста справа і відповідальність.
Ні, це ви робіть у вашій хаті, котра тимчасово перетворилася на пологовий, що бажаєте, і якщо чогось не знаєте, то й мовчіть, а не хвантазуйте.
  • 0

#257 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 11:51

Перегляд дописуManfred (9.08.2010 12:43) писав:

Ось такий "природний добір" у ПБ.
Наведіть, будь ласка, статистику передчасних пологів удома.

Перегляд дописуManfred (9.08.2010 12:43) писав:

Я довіряю фахівцям, а не вам.
Бібікайте хоч інколи:

Саме так. Науку не поважаю і не довіряю. Вважаю людей, що моляться на неї наївними і довірливими створіннями.

Я не знаю, як ваша, а моя сама відмовилась.
Моя теж сама відмовилася від пологів удома.

Таваріщ, ви вже стільки показали своїх "знань", що цілком досить, щоб зрозуміти, чому саме ви обрали ПБ, ви статтю про статистику вчіть, що вище наедена і вам відкриється, що то у вас за "знання".
Але на питання про те, що ковтає дитина при пологах з епідуралкою, ви так і не відповіли...
  • 0

#258 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.08.2010 – 13:04

Перегляд дописуManfred (10.08.2010 13:49) писав:

А ось як у домашніх пологах батьки поводяться з пуповиною (світлинка з Вікіпедії) даючи їй нормально повернути всю кров дитині:

Зображення

знаєте в чому іронія цього фото?
домашні пологи як всі кажуть проходять в інтимній атмосфері, без яскравого світла. а тут новонародженого фотографують зі спалахом.
бачите очі відсвічують у маляти? ефект червоного ока - спалах прямо в очі бив. ось це фото змарнувало усі намагання батьків зробити появу дитини на світ якомога комфортнішою.
  • 0

#259 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.08.2010 – 15:09

Перегляд дописуManfred (10.08.2010 14:44) писав:

Про яку саме статтю вам ідеться? Можливо ми говоримо про різні.
Я про цю: "*9 Mercer J Med Hyp 2009."©, на котру посилається та стаття, котру ви навели. Таке враження, що для вас це відкриття... ви що, читали в ній лише про емоції?

Перегляд дописуManfred (10.08.2010 14:44) писав:

Так це ж за вашими словами все хвантазії? Чому саме так?
Із цікавості, напевно. Як і першого разу. У вільну від уваги до дружини та дитини хвилину.
Я ж слідкуватиму, а не відслідковуватиму наглядачем, ги.
  • 0

#260 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.08.2010 – 13:38

Перегляд дописуManfred (11.08.2010 14:07) писав:

А назву статті слабо навести?
Дик, вам і слабо - ваша ж стаття.

Ви шо не довіряєте лікарям у ПБ?
Не більше, ніж наша акушерка.

Та будь ласка:
"топать самому пешком через весь город 5 километров в гору зимой"©

Наступний пункт, який чомусь залишився поза увагою обговорення — інфекції у ПБ:
Так я не зрозумів: ви готові гарантувати відсутність жодних інфекцій удома?

Стаття якогось анонімуса, ґґґ.

Чергова семінарка із заняттями йоги теж надихає.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних