Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#221 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 05.08.2010 – 11:38

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 12:33) писав:

Згоден. Тому що у водичку. Але де ж та водичка у ПБ? Водичка буває тільки у ДП.

Вода в технологічний процес ПБ не входить.
Технології ПБ йдуть іншим напрямком.

Зображення

Цікаво як дитина тут застережливо придивляється до світу, який його ще не вдарив, не травив хімією і ще не душив.

Повідомлення відредагував Odonacer: 05.08.2010 – 11:42

• 0

#222 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 12:11

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 12:20) писав:

У нас народилося без жодної крови на шкірі.
Моя дитина теж без крові на шкірі народилася. В ПБ. Шо з того?

А вас ні? Тоді мої співчуття вашій дитині. До речи, коли вашій перерізали пуповину? За скільки хвилин?
Ваші співчуття моїй дитині не потрібні, коли їй перерізали пуповину, вона була рожевого кольору.
А щодо стовбурових клітин, то їх повно, наприклад, в грудному молоці.

Увесь, ви надто довірлива людина. Важить тільки досвід, все решта в грубу.
Це каже людина, що вірить в практику Хора.

Тобто 3 з 12, чудова пропорція, чи не так? Нічого, що 9 практикують пологи кам'яного радянського віку?
Це нічого, що ви зараз брешете? Де я казала, що в 9 лишившихся ПБ точно-точно все роблять по старінкє? І шо ж ви так впевнені, що там нічого не змінилось? Самі бачили?
Пологи кам"яного віку практикують, як раз, вдома.

Згоден. Тому що у водичку. Але де ж та водичка у ПБ? Водичка буває тільки у ДП.
Водичка буває, наприклад, в 18 ПБ (і не виключення, що не в ньому єдиному).

Повідомлення відредагував reyneke: 05.08.2010 – 12:14

• 0

#223 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.08.2010 – 12:18

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 10:35) писав:

Це відповідь на обкакування ДП. В обох варіянтах є свої і відчутні недоліки, але кожен робить свій вибір, майте до нього повагу, або матимете срач.
Обкакування?
Була би потреба, чесне слово.

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 16:41) писав:

Так чому ж ваші лікарі так провели УЗІ, що дитина так ризикувала? Все чудово казали, ми й віримо, це ж сама офіційна медицина каже. А вона виявляється неспроможна поставити правильний діягноз, так яка їй ціна і довіра після цього?
Але можна й інакше поставити питання:
1) за який час до пологів робилося останнє УЗД?
2) хто гарантує, що з часу останнього УЗД не було обставин, що сприяли виникненню подвійного обвиття?
3) хто може підтвердити діягноз акушерки про подвійне обвиття?
  • 0

#224 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.08.2010 – 12:31

До речі, у Канаді домашні пологи є цілком узаконені і існують спеціальні клініки. Зазвичай із жінкою у неї вдома присутні дві акушерки. Невже вся Канада дурна, що таке у них доволено?

Цитата

A Canadian study published in 2006 in the British Medical Journal demonstrated that by and large,women who gave birth at home, had fewer medical interventions, including epidurals, episiotomies, use of forceps, vacuum extraction, and C-sections, than women who gave birth in hospitals. Data from over 5000 women in Canada and the US who planned home births with certified midwives was compared with the data of over 3 million women with low-risk hospital births. Overall, the study showed that safety is similar for home and hospital births, when they are low risk.

кому треба буде, перекладу.
  • 0

#225 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 12:33

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 12:01) писав:

Тобто ви цього не можете осягнути і стверджуєте, що ваш мозок увімкнений? Пане, це очевидно кожному, хто був присутній на пологах. Ви бачили вашу дитину, якого кольору було її тіло? А пуповин, коли ви її перерізали? Вам не потрібно для цього надприродній зір або ланка з інтернету сподіваюсь, де було би сказано, що дійсно той хто бачить дитину може також бачити колір її тіла?
Я не перерізав пуповини - нема мені чим зайнятися на пологах, окрім забавки шукати.
Дитина мала рожевенький колір шкіри.
Так я не зрозумів: у вас мозок не вмикається чи ви слів не може добрати для пояснення феномену витиснення крові з кровоносної системи людини при грубому фізичному тиску на її тіло? У чому біда, які ускладнення? Чекаю на вашу відповідь терпляче.

Заве, як батько і чоловік я вас розумію. Якби я втрапив у таку халепу і моя дитина була пограбована так як ваша, я би певено теж виправдовувався і все заперечував, бо це дійсно страшно, куди сумління після такого дівати? Виривати останню стеблинку за яку ви хапаєтесь я не буду, вірте й надалі, що все було чудово.
Ваші жарти чимраз кумедніші, не маю ніц протиставити...

А я щось сказав, що вони врятують світ? Не зістрибуйте з теми "я нічого не хочу знати про те, що пологи у ПБ мають недоліки, ви мене не переконаєте без буквочок".
Я знаю, які недоліки мають пологи у пологовому - тому їх завчасно й усунув. Ви їх усунути не спромоглися - так і кажіть.

А як можна взагалі серйозно ставитися до статистики і стверджувати, що твій мозок при цьому увімкнений? Рахує хто?
Так ви ж і рахуєте, тю... з 6 сторінки теми стверджуєте про небезпеку пологів у пологовому будинку.
p.s. Про перерізання пуповини батьком при пологах - це як ми в Криму на екскурсію морем їздили: на зворотньому шляху оголосили про фоткання біля керма - як то бідне судно штирило без ніякого шторму, йой. Ото те саме й про перерізання батьком пуповини - сенсу ніц, зате морока.
  • 0

#226 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 12:35

і ще одна цікава стаття(англійською)

http://www.canada.com/topics/lifestyle/par...d9-b384234f42b2
  • 0

#227 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 12:45

Зорганізувати гарні пологи у ПБ, у більшости міст неможливо. Окремо стоять Київ та Москва де аж цілих 1! ПБ обіцяє хоч якісь поступки породіллі у тому, що вона матиме у звичайних ДП.
Ну, брехати-то навіщо?
Лише у Києві кілька пологових надають широкий спектр "домашніх" послуг офіційно, не кажучи вже про неофіційні можливості впорядкування цього процесу.

Перегляд дописуKassandra (5.08.2010 13:31) писав:

кому треба буде, перекладу.
Ти не те виділила:
"safety is similar for home and hospital births, when they are low risk."©
Йа питаю: зважаючи на подвійне обвиття, де у пана Manfred'а цей low risk? Якби подвійне обвиття було діягностоване до пологів - чи змінило би подружжя пана Manfred'а їхнє рішення щодо пологів удома?
  • 0

#228 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 12:58

До речі, окрім 18го пологового будинку, "водичка" в Пітері є тут:

Пологовий Будинок №17

Цитата

Это семейные роды в специальной родильной палате - с бассейном, ванной, специальным помостом и креслом вместо кровати, по выбору роженицы.
http://www.rd15.deti-spb.ru/

Пологове відділення російсько-фінської клініки "Скандинавія"

Цитата

Уменьшить болевые ощущения в процессе схваток можно и с помощью гидромассажной ванны. Бурлящая горячая вода расслабляет, снимает напряжение, притупляет боль.
Помогает расслабиться и специально подобранное видео-музыкальное сопровождение.
http://www.avaclinic...tent.php?id=230

Пологовий будинок №9

Цитата

Специально для родильного зала отделения была оборудована ванна-джакузи для массажа поясничной области. Многим женщинам комфортно в воде во время схваток. Это позволит уменьшить усталость, болевые ощущения, снять напряжение.

Родильный блок оснащен многофункциональным регулирующим акушерским креслом на пневматике(возможность родов в вертикальном положении), а также всеми современными приборами, необходимыми для наблюдения за ходом родов и за ребенком с первых же секунд после его рождения. Постоянное наблюдение за ребенком в процессе родов, наблюдение за снабжением его кислородом, за ионным балансом крови дает возможность в случае, если становится необходима реанимация, произвести ее в самых лучших условиях.

Также практикуются и другие методы немедикаментозного обезболивания: это различные кресла-качалки, мячики, хождение, сидение в удобных позах, массаж и др.
Зображення
http://www.roddom9spb.ru/personal.php

Повідомлення відредагував reyneke: 05.08.2010 – 13:00

• 0

#229 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 13:24

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 14:20) писав:

Випадковість. Вам просто пощастило, иншим пощастило менше.
Та ви шо. Серйозно?

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 14:20) писав:

Пуповина, яка відпульсувала білого, а не рожевого кольору. Ще раз мої співчуття вашій дитині.
Я мала на увазі дитину, а не пуповину. Дитина була рожева.
  • 0

#230 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 13:33

Перегляд дописуzav (5.08.2010 13:45) писав:

Ну, брехати-то навіщо?
Лише у Києві кілька пологових надають широкий спектр "домашніх" послуг офіційно, не кажучи вже про неофіційні можливості впорядкування цього процесу.

Ти не те виділила:
"safety is similar for home and hospital births, when they are low risk."©
Йа питаю: зважаючи на подвійне обвиття, де у пана Manfred'а цей low risk? Якби подвійне обвиття було діягностоване до пологів - чи змінило би подружжя пана Manfred'а їхнє рішення щодо пологів удома?
заве,а де я писала що треба з ускладненнями народжувати вдома? Нема протипоказань - це і є low risk.
А друге питання...Це не до мене - це до Манфреда.

Повідомлення відредагував Kassandra: 05.08.2010 – 13:33

• 0

#231 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 14:36

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 14:24) писав:

Вірити можна у те, чого не бачив, а хору я знаю, а не вірю у неї, бо бачив, як вона працює на потугах.
Після неї ваша дружина була ніяка - да, я пам'ятаю.

Були присутні, чи фантазуєте? Коли вдома пологи кам'яного віку, то чому ж ПБ врешті решт переймають, хоч і так неохоче їх методи, невже деградують?
Дадад, викидають нах обладнання, препарати, звільняють лікарів /нащо вони потрібні такі йолопи!/, переобладнують будівлю у щось середнє між банею та басейном, гигиги...

Тоді навіщо обкакуєте? Чи це через переповненість субстанцією?
Ви такі ображені, ой.

Все згідно розкладу який нам призначили, це було останнє друге УЗІ перед пологами, від першого ми відмовилися.
Який же розклад вам призначили?
Я питав про час, а не про те, що чи згідно з призначеним розкладом, чи незгідно.

Ніхто не ґарантує і це і є офіційна медицина, яка нічого не ґарантує, але ви ніяк цього не втямите.
Отже ви не знаєте. Ок.

Всі хто були присутні. Моя дружина та я, Лєна та її учениця. Можливо про це був зроблений відповідний запис у медкартці. Але не мрійте сканувати і викладати тут я ніц вам не збираюсь.
Учениця, ага. Ок.
  • 0

#232 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 14:43

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 14:33) писав:

От бідачка, навіть цей почесний обов'язок не дали хлопові зробити.
Узагалі-то дали. Щоправда, я не просік "почесності" та "обов'язковості", тому відмовився.

А пуповина?
Нажаль, не пам'ятаю.

Так слів дібрати неможливо, щоб пояснити очевидні речі: візьміть вогку мочалку і стисніть, коли вода з неї не потече, то я з вами погоджусь.
О, чудово!
Порівняти тіло з мочалкою, о... при тому, що давлять на тіло, а витискається лише кров із кровоносної системи, а не все підряд. Мені відкриваються нові обрії жартування.

Тобто ваша жінка народжувала у водичці і в різних позах, чому ж ви раніше не розповіли про це?
Я щось не зрозумів: вас там остаточно зазомбували, що діти лише у воду народжуються? Навіщо вона на пологах? Це для вас першочергова річ?
Пози булі ж найрізноманітніші.
  • 0

#233 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 14:49

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 14:39) писав:

Домашніх? Що ви таке кажете, ви ж раніше казали, що реанімацією все це закінчується, чи вже змінили думку? Що ж це вони переймають досвід такої "небезпечної і безглуздої" речі?
На відміну від дому, реанімація у пологовому зовсім поряд. Про що й мова.

Це у вас мозок вимкнувся, чи просто не уважно читаєте? Вже відповідав.
Вибачте, проґавив. Нагадайте, будь ласка, номер допису, де можна почитати вашу відповідь.

У тому і справа, що лише "під час перейм" не більше. А ми народжували у водичку. Різницю відчуваєте? Чи ви просто не в курсі що воно таке?
Я теж не в курсі: розкажіть, будь ласка, докладніше.
  • 0

#234 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 14:50

А пуповина?
А пуповину перерізала акушерка, якій я в повній мірі довіряю, і мені її контролювати нема потреби.

Вірити можна у те, чого не бачив, а хору я знаю, а не вірю у неї, бо бачив, як вона працює на потугах.
І як же вона працює?

Були присутні, чи фантазуєте? Коли вдома пологи кам'яного віку, то чому ж ПБ врешті решт переймають, хоч і так неохоче їх методи, невже деградують?
Щось не бачу, щоб пологові будинки відмовлялись від реанімації та операційної.

Зніміть цю лапшу з вух, у 18 у воду не народжують. Хіба дають посидіти у ванній під час перейм не більше. Принаймні так було, коли ми готувалися народжувати.
Але ж ви розказуєте, що в ПБ лише в одній неприродній позиції можна народжувати... а тут, бачите, вже й в ванні посидіти можна, і вертикальні пологи. То навіщо брехали? Чи просто не цікавилися і не знали?

Всі хто були присутні. Моя дружина та я, Лєна та її учениця. Можливо про це був зроблений відповідний запис у медкартці. Але не мрійте сканувати і викладати тут я ніц вам не збираюсь.
А раніше ви про ученицю не згадували.
  • 0

#235 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 16:29

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 15:48) писав:

Ви можете ґаранатувати, що не було таких обставин у вашому випадку?
Можу.
Моя дружина останні тижні перед пологами не напружувалася, ніяких стресів, травм, незвичних ситуйовин не мала. Та й УДЗ випадково зробили двічі.

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 15:49) писав:

Повторюю запитання: якого кольору була пуповина, коли її перерізали? Хоч на це ви звернули увагу? Чи ви взагалі на все з кутка дивилися?
Не дуже. Я на обличчя дивився - дружини і дитини, а не на пуповину. Така от невдача...
  • 0

#236 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 16:31

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 16:07) писав:

Жінка знаходиться у воді у басейні і там же народжує. Ці пологи не практикуються у ПБ. Але вони проходять значно легше для самої породіллі. Коли щось незрозуміло — запитуйте.
Чому ви вважаєте, що це розповсюджується на всіх?
Мені, наприклад, було не зручно тужитися вертикально, хоча всі кричать, що при вертикальних пологах сила тяжіння допомагає і бла-бла-бла... Поки були ще вдома, бажання залізти у воду не виникало (нагадую, ми в пологовий приїхали трохи не в останню мить). Знаю дівчат, яким абсолютно всі пологи, включно з потугами, було зручніше лежати.

Чудові пологи, у яких ви навіть не пам'ятаєте кольору пуповини. А хоч час перерізання пам'ятаєте, приблизно?
О! Я зрозуміла. Для вас головним моментом в пологах було перерізання пуповини. Мабуть для вашої дружини так само.
А навіщо мені ці спогади? Щоб на форумі триндіти, да.

А як тренується спортсмен, щоб взяти якусь вагу? Так само і тіло жінки на цих заняттях, це спеціяльна йоґа для вагітних, де вони тренуються правильно дихати, напружувати та розслаблювати певні групи м'язів, і на потугах під час пологів це все й спрацьовує. Я навіть не уявляю, як без правильно поставленого дихання жінка може народити, тут дійсно тільки у ПБ.
100 років назад не було ніякої йоги для вагітних. І уявляєте, народжували.
А ви що, справді думаєте, що жінки, які народжують в ПБ, до пологів не готуються?

А що це змінює?
Та це, зазвичай, лікарська практика. Я думала домашні акушерки якісно інші.
  • 0

#237 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 16:47

Що ж ви там робили, взагалі?
Переймався станом дружини.
А що ви там робили? Проходили прискорені курси акушерства?

Тіло так само просякнуте вологою, як і мочалка, не подобається доберіть инше порівняння, суть я думаю ви вхопили і це головне.
Ущіпніть себе й розкажіть, як із вас волога покрапала. Можна з фоточьками.

Тобто ви і цього не знаєте? Ок.
Ні, не знаю. Давайте літературу, джерела, будь ласка.

Наприклад?
Лежачи на спині, на боку, стоячи, сидячі тощо.

Так ви ж наче писали, що вони надають послуги "домашніх" пологів, нє? Чи по-різному розуміємо це слово?
Четаєте неуважно.
Я писав:

Можете звернути увагу на слово послуг, на лапки навколо слова "домашніх" тощо.

Біжу і спотикаюсь. Шукайте в темі, ніц за вас шукати не збираюсь. Можу дати лише наводку, що це була відповідь на запитання рейнеке.
На запитання "Якби подвійне обвиття було діягностоване до пологів - чи змінило би подружжя пана Manfred'а їхнє рішення щодо пологів удома?" ви не відповідали, ібо його до мене ніхто не ставив. Вас питали лише про в'явні ускладнення, але я питаю про наявне.
Ви з одного боку стверджуєте про необхїідність народжувати у пологовому в разі ускладнень, а з іншого захищаєте домашні ускладнені пологи. Ви би визначилися.

Розповідаю докладніше. Жінка знаходиться у воді у басейні і там же народжує. Ці пологи не практикуються у ПБ. Але вони проходять значно легше для самої породіллі. Коли щось незрозуміло — запитуйте.
Потуги тривають недовго - чим же тут вода допомагає? Докладніше, будь ласка. Можна посиланнями, хоча би.

Чудові пологи, у яких ви навіть не пам'ятаєте кольору пуповини. А хоч час перерізання пам'ятаєте, приблизно? Коли вам її дали потримати вперше? І чи була вже перерізана пуповина на той момент?
Мене не дивує, що для вас у пологах головне колір пуповини та потримати дитину.
Потримати дали коли виписувалися - доти дитину мати тримала, патамуша так дитині зручніше /ну, і ще мати жадіна, але то таке/.
  • 0

#238 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 19:49

Перегляд дописуzav (5.08.2010 20:27) писав:

Без акушера. Це тупо.
  • 0

#239 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 21:14

ПБ начебто і з"явились як раз для безпритульних і виконували свою функцию безкоштовно, бо той, хто мав дім і гроші, народжували завжди дома.
Думаю, що авторитет ПБ значно зрос при совдєпії для розмноження пролетарієв. До речі, я чув, що тоді мамкам і з дитиною більше місяця не давали сидіти, може даже менше. Начебто з роботи відпускали кормити, чи при заводі тримали яслі і жінка до них бігала. З цього і виросла ця порочна карна система совдєповських ПБ, де любов до людини врядчи поселиться.
  • 0

#240 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 23:10

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 19:04) писав:

Так ущипнути чи стиснути, це здається різні речі, нє? Дитина коли проходить пологовими шляхами саме стискається, а не щипається. До речи, ви бачили хоч якісь схеми розрізи, як саме вона їх проходить? Це щоб уявити ступінь стискання.
Не зволікайте ані миті - наводьте схеми негайно!

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 19:04) писав:

Ще питання, коли вас та вашу дружину познайомили з бригадою, чи одразу вони вам обом сподобалися, чи змінювали ви свій вибір? Хемії у вас жодної не було, ні-ні? А світло було наскільки яскраве?
А що таке бригада? Ми з акушеркою народжували. Потім лікар підійшов. Потім педіятр... - це бригада?
Що то є - хемія? А то вас послухати, то й чай після пологів - хемія. Я вже й так заляканий.
Світло... хм... якщо я фотографував на ISO400 при витримці 1/20 с - це для вас дуже яскраво? Бо нам не муляло.

Перегляд дописуOdonacer (5.08.2010 22:14) писав:

ПБ начебто і з"явились як раз для безпритульних і виконували свою функцию безкоштовно, бо той, хто мав дім і гроші, народжували завжди дома.
Думаю, що авторитет ПБ значно зрос при совдєпії для розмноження пролетарієв. До речі, я чув, що тоді мамкам і з дитиною більше місяця не давали сидіти, може даже менше. Начебто з роботи відпускали кормити, чи при заводі тримали яслі і жінка до них бігала. З цього і виросла ця порочна карна система совдєповських ПБ, де любов до людини врядчи поселиться.
Та як сказати, як сказати: http://potamuchta.li...com/139248.html
Та й реанімацію в хату не запхаєш ну ніяк. Тут дехто пробував, але не вийшло, ґґґ.

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 19:33) писав:

Ага, цікаво, коли ви стверджуєте, що ДП це погано, то чому ж козиряєте цими "ганебними" домашніми послугами у виконанні ПБ? Виходить ви таки визнаєте їх прогресивність, але страх усе переважує, еге?
Я вже писав про прогрес домашніх пологів, на горлянку якого наступає реанімація пологового будинку.
Послуги - вони і є послуги, а не домашні пологи в цілому.

Визначитися тут майже неможливо, бо у цьому разі дійсно виник би тваринний страх і затьмарив розум, визначатися просто було би нікому. Тому думаю, що швидше за все я би через це затьмарення обрав би ПБ, але зараз (без впливу страха), згадуючи нашу ситуацію не можу не визнати, що саме природність наших пологів можливо і врятували нас від подальшого негативу, тому думаю тут вищі сили визначили те, що не здатний був визначити я, як звичайна людина, яка не може бачити ситуацію у повному обсязі всіх можливих подробиць та чинників.
Я що зрозумів, що наука для вас важить сильно менше вищих сил. Ну, нехай, це справа особиста.

Заве, потуги тривають дуже по-різному, инколи навіть дуже довго. І давайте з вами домовимось, я ніяких посилань вам не дам (ну хіба матиму час та натхнення) просто як виникне бажання ще раз спитати про джерело, одразу згадайте, добре. Мені ліньки. От як плануватимемо другу дитину ото буде мотивація рити інтернет, щоб про щось нове у даній царині дізнатися, а так, щоб когось вороже до мене налаштованого у чомусь переконувати, не мотивує.
Ви наївно вважаєте, що я тут переконую вас, хоча я вже давно нікого не переконую прилюдно. Прилюдні виступи мають дещо іншу мети, ги.

А матері хоч одразу після народження дитину дали або виклали на живіт? Чи забрали десь? І коли одразу (сподіваюсь на це) то скільки першого свого часу дитина провела з нею, хоч приблизно?
Спершу мамі на живіт до грудей, а потім - згодом лише - на огляд невеличкий /Апгар перевірити та й по всьому/.

Заве, заздрили чи про реанімацію думали під час перегляду?
Ну, ви-то точно про реанімацію думали, коли неідеальні дивилися, ги.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних