Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#201 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 04.08.2010 – 16:36

Перегляд дописуKassandra (4.08.2010 17:31) писав:

у нас у Львові або на спині або на кріслі в розкаряку..

то шукайте інший пологовий будинок
не може такого бути, щоб іменно у всіх на спині або на кріслі

Перегляд дописуKassandra (4.08.2010 17:33) писав:

а у ПБ клізму роблять)))

не у всіх
клізму зроблять, тю
ну і що?
  • 0

#202 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 16:47

у нас у Львові або на спині або на кріслі в розкаряку..

Цитата

Роддом №1 делает упор на новые технологии. Сотрудники роддома №1 идут на поводу у желания женщины: как ей удобно, так пусть и рожает.
...
Есть в роддоме шведские стенки и мячики, на которых женщина может провести первый период схваток. Если будущей маме это комфортно – пожалуйста! Однако, по словам Людмилы Дмитриевны, пока наши женщины почему-то боятся рожать сидя или стоя, хотя вертикальные роды считаются более физиологическими. В основном женщины предпочитают рожать лежа на спине или на боку.
http://kp.ua/daily/270608/46375/

а у ПБ клізму роблять)))
В тому, де народжувала я, не роблять. Акушерка на попередній співбесіді попереджала, щоб не стіснялася, бо роби-не роби, а дитина ідучи все одно що-небудь вичавить. :ggggg:

Повідомлення відредагував reyneke: 04.08.2010 – 16:49

• 0

#203 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.08.2010 – 17:03

Перегляд дописуreyneke (4.08.2010 17:47) писав:

http://kp.ua/daily/270608/46375/

В тому, де народжувала я, не роблять. Акушерка на попередній співбесіді попереджала, щоб не стіснялася, бо роби-не роби, а дитина ідучи все одно що-небудь вичавить. :ggggg:

рейнеке, уявіть собі що ви працюєте у державному дитсадку. Наприклад завідувачкою. І от до Вас приходить дядько з гезети. Ви йому будете розказувати що у вас в дитсадку вже давно в туалеті ремонту нема, чи половина ліжок поламані?(я не кажу що всі такі дитсадки.наразі я описую повністю уявну ситуацію).Ні, Ви будете хвалити який Ваш дитсадок чудовий і файний. Отут і так саме...
Розмішила мене в оцій статті оце

Цитата

Поэтому сразу после появления на свет мы кладем младенца маме на грудь, чтобы он почувствовал тепло ее тела. Если женщину «кесарили» и она находится под наркозом, то ребенка даем на руки отцу, ведь очень хорошо, когда малыш сразу после появления на свет осеменится такой семейной флорой, – считает врач

Мому братиську на руки малу дали на 5 хвилин аж на наступний день і то тільки тоді коли заплатив сестричці. Кесарили на Джамбула.

А про клізму не догнали...жартувала я..
  • 0

#204 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.08.2010 – 22:30

Перегляд дописуKassandra (4.08.2010 18:03) писав:

Мому братиську на руки малу дали на 5 хвилин аж на наступний день і то тільки тоді коли заплатив сестричці. Кесарили на Джамбула.
"Дружину в операційну забрали в 16-17, мене поверхом нижче положили в "родильний зал" роздгнули топлесс (чи топлесс то тільки кобітам, а в чоловіків голий торс ??) і буквально через 18 хвилин мені привезли двох малявок.. та положили на груди (тіпа АХуєнна така Гамериканська методика передачі свого Духу та мікрофлори).."(с) http://ivansstef.liv...l.com/1419.html
Розпитайте пана принагідно - він і місцевий, і почасти знаний, ги.
  • 0

#205 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 23:00

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 18:34) писав:

А навіщо її забирати, коли можна повернути дитині почекавши трохи більше, як 2 хвилини, як у зава? До речи, за скільки хвилин перерізали пуповину вашій дитині?
Це ви прикидаєтеся, йа зрозумів.
http://www.mama-tato...icle/a-705.html

Ми рівно настільки "фаїхівці", щоб зробити вибір, не більше.
Пізно виправдовуватися.
  • 0

#206 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.08.2010 – 23:34

Перегляд дописуzav (4.08.2010 23:30) писав:

"Дружину в операційну забрали в 16-17, мене поверхом нижче положили в "родильний зал" роздгнули топлесс (чи топлесс то тільки кобітам, а в чоловіків голий торс ??) і буквально через 18 хвилин мені привезли двох малявок.. та положили на груди (тіпа АХуєнна така Гамериканська методика передачі свого Духу та мікрофлори).."(с) http://ivansstef.liv...l.com/1419.html
Розпитайте пана принагідно - він і місцевий, і почасти знаний, ги.
це ще тільки доводить що раз на раз не приходить..Навіщо мені розпитувати іванстеффа, якщо я можу розпитати свого брата,а?

О,і спекулюєте словами, заве...

Цитата

Палата 6*9 ілі 9*12 де стоять 6 ліжок .відповідно 6 породіль +6 супроводжуючих + 8 дітей (після нашої двойні,родились ще два хлопчики).. І ота вся ПИЗДОБРАТІЯ в 20 чоловік розмістилась в кімнаті 22-25 квадратних метра.. Яка тут нахуй Гамериканська програма..

У мене ж вдома лише я, чоловік та дитина...еге ж..
  • 0

#207 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 07:44

Перегляд дописуKassandra (5.08.2010 00:34) писав:

це ще тільки доводить що раз на раз не приходить..Навіщо мені розпитувати іванстеффа, якщо я можу розпитати свого брата,а?
Ні, це доводить, що ти заздалегідь уважаєш усіх, хто народжує у пологовому такими, які не готуються до пологів, адже коли до пологів готуються, то вони й пологовому проходять пречудово, виграючи в домашніх меншими ризиками.

Перегляд дописуKassandra (5.08.2010 00:34) писав:

О,і спекулюєте словами, заве...
Ти вела мову про забирання дитини після кесаріва - то хто спекулює, перестрибуючи на іншу тему?
  • 0

#208 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 09:11

Перегляд дописуKassandra (2.08.2010 18:42) писав:

А загалом - позитивно.Такий варіант прийнятний...Але(повторюся) чи реальний він у Львові? Ні.
Хто з нас львів'янин? Зробіть його реальним у Львові! Чи у вас акушерку домашніх пологів зі швидкою під хатою знайти реальніше?

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 09:46) писав:

А вона малюкові була потрібна найбільше не колись, а тоді, коли він народився.
Ваші мрії мене не обходять.
Хочете подати в тему корисні відомості - зазначайте джерело.

А де вам якісь виправдовування привиділися? Моя дитина отримала всю свою кров зі всіма стовбурними клітинами, а ваша?
А моя її не втрачала.

Про всіх не скажу, є просто переконані, є малопоінформовані, як ви, але переважна більшість просто байдужих до подробиць, якось там народила, лікарі все зробили, як їм треба от і гаразд.
Увага, питання!
Яким чином домашні пологи виявилися би кращими за пологи у пологовому для останніх?
  • 0

#209 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 09:31

та що ж ви так до тієї пуповини причепилися? у багатьох пологових її перерізають, коли вона перестає пульсувати, але це така відносно нова тенденція:ggggg:
ну відрізали рано, ну то й що?:)
  • 0

#210 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 09:47

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 10:35) писав:

Це відповідь на обкакування ДП. В обох варіянтах є свої і відчутні недоліки, але кожен робить свій вибір, майте до нього повагу, або матимете срач.

:ggggg: чого ж на обкакування? пане, я просто поцікавилася, щож страшного стається, коли пуповину перерізають рано?
  • 0

#211 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 09:47

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 10:19) писав:

Це просто смішно! Скажіть, а як ваша дитина впала та забилася, ви теж у неї про джерело в інтернеті запитуєте? Чи таки довіряєте своїм очам і вмикаєте мозок?
Покажіть приклад: увімкніть ваш мозок і поясніть мені як грубим фізичним тиском на тіло можна вичавити з кровоносної системи кров? Можете для наочності подати ваші фоточьки, де ви з себе подібним чином вичавлюєте кров - тоді я повірю своїм очам /якщо не фотощоб, звісно, ґґґ/.

Пізно виправдовуватися. 2 хвилини сказали про це більше, ніж усі ваші статті.
Так я ніяких статей і не наводив - жодного наукового свідчення про вичавлювання крові з кровоносної системи грубим фізичним тиском на тіло не знайшлося.
Це ви самі замріялися, й принагідно заплуталися.

Вони "кращі" у лапках, бо дозволяють їм ні про що не думати і не опікуватися ні чим. Ну бувають такі люди, яким на все пофігу, народилось, щось якось от і добре, їм дійсно ДП ні до чого. Чи ви наполягаєте, що ви саме з цієї категорії?
Я щось казав про себе? Не зістрибуйте з теми "домашні пологи врятують світ!".
Якщо до пологів у пологовому часто не готуються, то як можна порівнювати статистику пологів у пологовому зі статистикою пологів удома? Адже початкові умови різняться істотно... Оце і є те перекручення, що ви його тут використовуєте вже скоро 20 сторінку.
p.s. Підсумую мої особисті висновки:
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Домашні пологи при однакових вихідних умовах програють пологам у пологовому будинку ризиками - зокрема обладнанням, препаратами, фахівцями та додатковими можливостями порятунку дитини в разі виникнення ускладнень.
Репутація майже всіх домашніх акушерок так само заляпана кров'ю немовлят, як репутація акушерок пологових будинків - ніяких переваг домашні акушерки не мають ані в досвіді, ані в інших якостях.
Зорганізувати гарні пологи у пологовому будинку можливо у більшості міст. Окремо стоїть Санкт-Пітербург - це виключення, ганьба та незрозумілість, в якій відсутні партнерські пологи.

• 0

#212 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 05.08.2010 – 10:04

На мій погляд ПБ по культурі і любові до рожаниці і до дитя не можуть дотягнути до ДП, а ДП не можуть дотягнути по реанімаційному обладненню.
Ото і вся різниця.

Повідомлення відредагував Odonacer: 05.08.2010 – 10:05

• 0

#213 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 10:10

Перегляд дописуOdonacer (5.08.2010 11:04) писав:

На мій погляд ПБ по культурі і любові до рожаниці і до дитя не можуть дотягнути до ДП, а ДП не можуть дотягнути по реанімаційному обладненню.
Ото і вся різниця.

при оплаті пологів у ПБ звичайно ж буде присутня культура, і все таке

але до сраки та культура при екстренних ситуаціях
  • 0

#214 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 11:08

До речи, за скільки хвилин перерізали пуповину вашій дитині?
Бачу, вас дуже турбує доля знекровлених малюків, гиги.

Мабуть саме тому це в Англії практикують останні 200 років? Може в Америці акушерки якісь не такі?
Саме чому?

Нє, не казки, якби народжувала у ПБ, цілком імовірно, що кричала би, больовий поріг мабуть такий самий, як і у матері. А тепер питання: а навіщо погоджуватися на це, коли можна без крику і природним шляхом? Навіщо боротися з організмом, а не використати те, що закладено у нього природою?
І шо ж вона вдома не кричала? І шо ж ви не знайшли пологового, в якому природньо?

Коли не помиляюсь, ви давали цитату зі статті, де було сказано, що у Києві та Москві по одному ПБ таке практикує? Де серед них Пітер?
Помиляєтеся. В Києві ті ж вертикальні пологи практикують мінімум 3 пологові: №2, №7, Червоний Хутір (про два останні цікавились самі, про 2ку розповідала знайома), може ще в якихось практикують, не знаю, не цікавилася, бо обирали між 7 та ЧХ.

У Пітері немає. А наче ж немаленьке місто. От і висновуйте про ставлення до породілль у ПБ.
Чому я повинна за вас шукати?

Цитата

Отделение «Семейные роды» при 18 РД
Родильное отделение имеет два отдельных родильных зала, оснащенных самым современным медицинским оборудованием. В каждом родильном зале находятся по кровати для ведения родов (производства Швеция). Для облегчения процесса родов мы давно успешно используем в своей практике усовершенствованные гидромассажные ванны, аромотерапию, аудио-, видеооборудование.
Зображення
Проведение родов в индивидуальном родильном зале по новейшим щадящим методикам, снижающим травматизм во время родов. Роды проводит индивидуальная бригада специалистов: Ваш персональный акушер-гинеколог, опытная акушерка, неонатолог.
Совместное проживание после родов вместе с ребенком и мужем в апартаментах класса «Люкс». Домашнее индивидуальное 4-х разовое питание, которое рекомендуется для кормящей мамы.
http://www.rody18.spb.ru/family.php

Той же 18 пологовий.

Цитата

Индивидуальные роды
Первый период родов (схватки) проходит в водной среде, что позволяет уменьшить усталость, болевые ощущения, снять напряжение. Этому же способствуют и различные приспособления, которыми оснащены родильные залы (канаты, мячи, пуфы).
Как только малыш появляется на свет, его выкладывают на живот мамы, и прикладывают к её груди. Папа имеет возможность взять на руки и искупать своего ребенка в первые минуты жизни.
Ежедневно, в 12-00 (кроме субботы и воскресения) проводятся групповые собеседования, на которых Вы можете познакомиться с нашим родильным домом, условиями пребывания на отделениях, комплексом предлагаемых услуг. После собеседования Вы сможете в индивидуальном порядке познакомится заранее с Вашим персональным доктором.
http://www.rody18.sp.../individual.php
Далі шукайте самі.

Про слінг на пологах, оце воно:

Цитата

Зображення
Для вертикальных родов в родилке висят платки-слинги прикрепленные к потолку. Можно и стоя на нем повиснуть и кровать под него подкатить. На фотке он и родильный стул, сзади сиденье для партнера.
В нас було шось подібне, в смислі оця центральна табуретка, схожа на унітаз. Позаду було ліжко, на якому сидів чоловік, я на нього опиралася, а акушерка сиділа там де кружок перед стільцем.

До речі, я про пози в ПБ, колись в цій темі вже постила:

Перегляд дописуreyneke (7.07.2009 16:43) писав:

Але зараз, наприклад, у києвських пологових багато що практикують...
Та навіть у обмінній карті, що видається вагітній, куди заносяться всі результати аналізів, і яку тре мати із собою на пологах, є сторінка про те, в яких позах можна нарождувати. Ось:

Зображення

Зображення

• 0

#215 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 11:09

Я бачу біль і страждання.

Зображення

Зображення

Зображення
  • 0

#216 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 11:14

Odonacer, та невже?:ggggg:))
чистеньким воно ж не народжується
ггггг
  • 0

#217 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 11:21

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 12:19) писав:

У нас народилося без жодної крови на шкірі.

я переглядала кіно про пологи на лекціях школи відповідального батьківства, то там маля так само було без крові, але було чимось замурзане
  • 0

#218 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 11:24

Пізно виправдовуватися. 2 хвилини сказали про це більше, ніж усі ваші статті.
Що ж ці 2 хвилини сказали? Цікаво, чому дитина навіть не в обмороці після такої грандіозної (ви казали 40%?) втрати крові?
  • 0

#219 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 11:28

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 12:23) писав:

Неможливо знайти те, чого не існує. Це для вас новина?
А ви увесь мій допис почитали? Там де про 18 пологовий. Чи його не існує?

Перегляд дописуManfred (5.08.2010 12:23) писав:

А скільки у Києві всього ПБ? Це щоб оцінити пропорцію.
Десь 12.
  • 0

#220 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 05.08.2010 – 11:28

Перегляд дописуДуховна необмеженість (5.08.2010 12:14) писав:

Odonacer, та невже?:ggggg:))
чистеньким воно ж не народжується
ггггг

Я не про чистоту, я про біль і страждання.

Подивиться хоч на ці світлини, бо тут вже інша аура.

Зображення

Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних