Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#21 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.07.2010 – 10:02

Всі вище наведені приклади вкотре доводять РІЗНІСТЬ життєвих ситуацій. Ви спочатку завагітнійте. а тоді слухайте, що вам скаже ваш здоровий організм. А поки це все лише - "хачю бліноооф..со смєтаной".
  • 0

#22 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2010 – 10:03

Перегляд дописувеснянка (30.07.2010 10:56) писав:

не смішіть, кричать тому, що у кожного різний больовий поріг, це індивідуальна особливість,яка ще й від характеру жінки залежить

лікарі - то ще ті наганячі страху, але у цьому випадку, беручи до уваги рівень життя в Україні. законодавство і т. ін. - не кожен може таке собі дозволити.

мене доречі лікарі ніфіга не лякають. мене більше засмучує бюрократичність будь-якого процесу, що відбувається.
ці всі талончики, бамажки, штампи, заяви, підписи, бігання по кабінетах. жахи.

о, доречі, маю контакти дуже класного акушера-гінеколога в Києві. я колись до нього випадково потрапила, а виявляється він ледве не легендарний.
кажуть і народжувати у нього (в лікарні, не вдома) не сильно дорого.
  • 0

#23 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 30.07.2010 – 10:06

Перегляд дописувеснянка (30.07.2010 10:58) писав:

на цьому ж сайті - http://life.pravda.c.../4a092ea69aca0/
о,і потім ще повну статтю нарила на http://newworld.in.ua/article4.html

Цій бульварній статті я не дуже довіряю. Ніякої конкретики. Та ж стаття що я раніше наводила вказує значно більше цифр(якщо вже на пішло)
  • 0

#24 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 10:09

Перегляд дописувеснянка (30.07.2010 11:02) писав:

Всі вище наведені приклади вкотре доводять РІЗНІСТЬ життєвих ситуацій. Ви спочатку завагітнійте. а тоді слухайте, що вам скаже ваш здоровий організм. А поки це все лише - "хачю бліноооф..со смєтаной".
от влане що різність..не хочу щоб погана різність вийшла зі мною.
  • 0

#25 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 10:14

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 10:06) писав:

на цьому ж сайті - http://life.pravda.c.../4a092ea69aca0/
о,і потім ще повну статтю нарила на http://newworld.in.ua/article4.html

Цій бульварній статті я не дуже довіряю. Ніякої конкретики. Та ж стаття що я раніше наводила вказує значно більше цифр(якщо вже на пішло)
цифри можуть нічого не допомогти у твоїй конкретній ситуації. Найкращий вихід - знайти хорошого лікаря і бути здоровою під час вагітності й до - ось і вся гарантія.

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 10:09) писав:

от влане що різність..не хочу щоб погана різність вийшла зі мною.
беручи до уваги власний досвід, я теж сподівалася на всьо гуд, а забрали в лікарню несподівано й оговтатись не встигла,як народила. Просто зараз ти думаєш критерієм "Я", а не "МИ"(я про дитину). Ти хочеш, і ти зможеш, якшо все нормально влаштуєш і припильнуєшся. Хоч і тут існує ризик.
п.с. в тих статтях, що ти навела як посилання знову ж таки підкреслено позитивний бік пологів удома для породіллі.Про дитину малувато.

Повідомлення відредагував веснянка: 30.07.2010 – 10:18

• 0

#26 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 30.07.2010 – 10:14

Ризикувати життям і здоровям мами і дитини через примху не розумно.
  • 0

#27 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 10:21

Перегляд дописувеснянка (30.07.2010 11:14) писав:

цифри можуть нічого не допомогти у твоїй конкретній ситуації. Найкращий вихід - знайти хорошого лікаря і бути здоровою під час вагітності й до - ось і вся гарантія.

беручи до уваги власний досвід, я теж сподівалася на всьо гуд, а забрали в лікарню несподівано й оговтатись не встигла,як народила. Просто зараз ти думаєш критерієм "Я", а не "МИ"(я про дитину). Ти хочеш, і ти зможеш, якшо все нормально влаштуєш і припильнуєшся. Хоч і тут існує ризик.
А яка гарантія що хороший лікар буде таким же ж хорошим і у моєму випадку? У тих прикладах, що я наводила, лікарі теж "начебто" були хорошими.
  • 0

#28 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 10:26

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 10:21) писав:

А яка гарантія що хороший лікар буде таким же ж хорошим і у моєму випадку? У тих прикладах, що я наводила, лікарі теж "начебто" були хорошими.
це питання наводить на думку, яка виникла у мене,коли я мала необережність перглядати деякі львівські форуми щодо обговорення лікарів і їхніх методик - одні хвалять, одні незадоволені. І хтось ,керуючись більшістю плюсів цього лікаря, йде до ньогго. а потім виявляєцця - шо він "хам і з гумором у нього проблєми", до чого я веду - ти ж розумієш - що питання довіри до кваліфікації людини в кожного різне. Тобто ти сама обираєш собі лікаря, і в тих же домашніх пологах теж. Ризик в будь-якому разі є.
  • 0

#29 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 10:31

Перегляд дописуDynkan 113 (30.07.2010 11:14) писав:

Ризикувати життям і здоровям мами і дитини через примху не розумно.
Дункане, це не примха, а здорове побоювання.
  • 0

#30 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2010 – 10:34

яка різниця в пошуках гарного лікаря для пологів у лікарні і гарної акушерки для пологів удома? алхіміки, бть.

Перегляд дописуNeorlandina (30.07.2010 10:48) писав:

штука в тому, що більшість збираються народжувати вдома саме тому, що лікарів бояться.
це вина лише тих, хто неспроможний знайти нормального лікаря.
  • 0

#31 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 10:40

Перегляд дописуSensssorika (30.07.2010 11:34) писав:

яка різниця в пошуках гарного лікаря для пологів у лікарні і гарної акушерки для пологів удома? алхіміки, бть.

Яка різниця? Не факт що той лікар виявиться таким же ж хорошим і не пустить тебе під ніж.Та й лікарня є лікарня.
Акушерка:теж певний ризик є. Але в ДП акушерка лише помагає, ти ж сама контролюєш пологи. Плюс вся її увага лише до тебе, а не ще до 10 породіль.
  • 0

#32 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 10:44

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 10:47) писав:

ДП несуть психологію успішних пологів, і переважно вони так і проходять.
Ще раз кажу, від психології тут не настільки все залежить. Ну от я була налаштована позитивно, я і зараз думаю, що все пройшло супер. І не боляче було, і не кричала. Але... якщо згадувати... мурашки по спині, як все могло не добре скінчитися... Пологи виявилися патологічними: дитина не правильно увійшла в родові шляхи і довго через них йшла, після пологів не відходив послід - акушерка якісь маніпуляції проводила і я пам"ятаю ту струю крові, що її по лікоть заляпала, і її здивовано-стурбоване обличчя, після чого всі забігали... і послід під загальним наркозом виймали руками. При цьому при всьому мене не стимулювали (вкололи окситоцин 1 раз на потугах, коли зникли схватки, а дитину вже видно), не різали, народила сина без розривів. Акушерка зі мною носилася. Приймала дитину не в свою зміну, їхала спеціально за нами.
А вагітність в мене була чудова, і по узд ніяких відхилень... Налаштовувалась, що все пройде як по підручнику.

До речі, в нас були майже домашні пологи, бо приперлися до пологового будинку вже майже із повним розкриттям (8-9 см), і народжувала в пологовому я десь години 3-4...
  • 0

#33 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2010 – 10:49

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 11:40) писав:

Яка різниця? Не факт що той лікар виявиться таким же ж хорошим і не пустить тебе під ніж.Та й лікарня є лікарня.
Акушерка:теж певний ризик є. Але в ДП акушерка лише помагає, ти ж сама контролюєш пологи. Плюс вся її увага лише до тебе, а не ще до 10 породіль.
шо у вас за такі дивні лікарні? у нас акушерка на породіллю, а не на 10. щодо "під ніж"- хай вам зав розкаже про присутність чоловіка при пологах. ну і може таки треба декому і під ніж? не всі можуть народити самі. далеко не всі.
контролювати пологи самій? хм. якшо це 5та вагітність- я ше розумію. а якшо вперше то ..а ти знаєш як і шо контролювати? звідки ти знаєш про те, чого ше ніколи робила? чи достатньо почитити форумів і гайда ?

кагбе, я ще у першому пості зауважила, шо мені по фік де народжувати: вдома, чи в лікарні. але! особисто мені однієї акушерки поряд мало. я занадто люблю своє рідне ненароджене, щоб отак ним ризикувати. може просто ретельніше треба пологовий будинок обирати і лікаря. а ти ладна ризикувати життям власної дитини? :blink:
  • 0

#34 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 10:49

Перегляд дописуSensssorika (30.07.2010 10:34) писав:

часто дехто навіть вповні й не розуміє. який він має бути?смішили фрази з форумів - "щодня зустрічав на коридорі і питав як я","сюсюкався" тощо. Блін, чимало собі уявляють ту компетнецію як просте бла бла і "чувство юмара".
Нормальний лікар мав би розбиратися в перебігові вагітності, фіксувати показники аналізів і узд , ну й ще й мав мати би довіру самої жінки,яка вибрала його нє за красіві глаза.
  • 0

#35 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.07.2010 – 10:53

Перегляд дописувеснянка (30.07.2010 11:49) писав:

часто дехто навіть вповні й не розуміє. який він має бути?смішили фрази з форумів - "щодня зустрічав на коридорі і питав як я","сюсюкався" тощо. Блін, чимало собі уявляють ту компетнецію як просте бла бла і "чувство юмара".
Нормальний лікар мав би розбиратися в перебігові вагітності, фіксувати показники аналізів і узд , ну й ще й мав мати би довіру самої жінки,яка вибрала його нє за красіві глаза.
а шо тоді має робити акушерка? гризти печиво і читати Блока, поки жінка тужиться?
не знаю. мене особисто заспокоїло б просто одне те, шо поряд кваліфікована людина. а на її почуття гумору мені по фік.
  • 0

#36 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 11:00

В Пітері колись був Центр Родітєльской Культури "Колибєлька" (здається так називалося), який спеціалізувався на домашніх пологах. В 2008 його закрили а в 2009 організаторів осудили на 5 років.

Цитата

ОТЗЫВЫ О РОДАХ
Роды с Еленой и Алексеем Ермаковыми
Роды в октябре 2008г, когда ЕРМАКОВЫ УЖЕ НАХОДИЛИСЬ ПОД СЛЕДСТВИЕМ И СУДОМ!!! (ребенок умер в реанимации)
Аноним - (ребенок жив, но большие проблемы со здоровьем и у родителей психологическая травма)
Незнакомка - роды в августе 2006г (ребенок умер в родах)
Ольга В. - роды в марте 2006г (ребенок умер в родах)
Татьяна М. - роды в апреле 2006г (ребенок умер на след.день в результате сепсиса, разрыва легкого)
Ольга Т. - роды в октябре 2005г (ребенок умер на след.день, в родах была длительная реанимация)
Марта - роды весной 2005г (все живы и здоровы, но моральных травм достаточно!)
Кристина - роды в 2005г (все живы и здоровы, но у родителей сильно расшатана психика!!!)
Настя - роды у подруги в 2004г (ребенок умер в родах, у матери сильные разрывы) (ребенок умер в родах)
Яна - роды в 2004г (ребенок умер в родах)
Катерина - роды в 2004г (рожали в роддоме, т.к сложились ужасные впечатления от курсов в "Колыбельке")
Рассказ со слов подруги - роды в 2004г (погибли двое детей у двух подруг)
Аноним - роды в 2003г (у ребенка долго лечили последствия гипоксии и кишечной палочки)
Екатерина С. - роды в августе 2003г (ребенок умер в родах, мать едва спасли - сепсис)
Ирина О. - роды в октябре 2003г (ребенок-инвалид)
Аноним - роды летом в 2003г (ребенка едва откачали врачи, тяжелые последствия для здоровья)
Аноним - роды в мае 2002г (чуть не погибли и мать, и ребенок)
Ольга Г. - роды в ноябре 2001г (ребенок-инвалид)
Анна М. - роды в августе 2001г (ребенка спасли экстренным кесаревым, у матери серьезные осложнения)
Елена - роды в 2001г (ребенок умер в родах, мать едва спасли)
Юля - роды в 1998г (ребенок-инвалид)
Ольга - роды в 1997г (чуть не погибли и мать, и ребенок, у ребенка была угроза ДЦП)
Елена - роды в 1995г (чуть не погибли и мать, и ребенок)
Роды с домашней акушеркой Ириной Мартыновой, Питер
Незнакомка - роды в 2008г (ребенок умер в родах)
Ира Б. - роды в 2002г (ребенок-инвалид)
Роды с домашней акушеркой Молли Калигер, Питер
Наталья - роды в сентябре 2008г
Роды с домашней акушеркой Юлией Постновой, Москва
Даша - роды в марте 2008г (ребенок умер в родах)
Татьяна - роды в марте 2001г (ребенок умер через несколько дней)
Роды с домашней акушеркой ЦТА Татьяной Мирошниченко, Москва
Аноним - роды в январе 2009г
Роды с домашней акушеркой, Киев
Людмила (ребенок умер в родах)

Докладніше кожну історію пологів можна почитати тут:
http://www.kolybelka....ru/hystory.php
  • 0

#37 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 11:14

Перегляд дописуManfred (30.07.2010 11:18) писав:

Я кажу лише те, чому сам був свідком. Пологи у нас від перших переймів ішли 14 годин. У моєї сестри, яка народжувала у пологовому — 3 години. Як то кажуть, без коментарів.
А чому без коментарів? Бувають і стрімкі пологи. А ще не зрозуміло, коли твоя сестра приїхала до палогового, може як йа! :blink: І ще раз про себе: перші натяки на перейми я відчула десь о 6 -7 годині вечора, а в пологовий приїхали десь о 2ій-3ій ночі... А в 6 з копійкамии народила.

І все одно я не розумію, що мішає поїхати до тої ж супер-акушерки в пологовий? Бо, прочитавши текст по першому посиланню, стає зрозуміло, що вона таки працює в пологовому...

Цитата

Я пізніше подзвонив акушерці особисто і розпитав про: її кваліфікацію (практикуючий акушер з ліцензією, працює на ставці в пологовому будинку)
Щоб вона прийняла пологи там... а не вдома. Чи вона одна така на Україну? Та ніколи не повірю. Ще раз кажу. Шукайте лікаря, який буде за природні пологи з мінімальним медичним втручанням.

Манфреде, а ваша акушерка в пологовому працює?
  • 0

#38 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 11:30

Перегляд дописуreyneke (30.07.2010 12:00) писав:

В Пітері колись був Центр Родітєльской Культури "Колибєлька" (здається так називалося), який спеціалізувався на домашніх пологах. В 2008 його закрили а в 2009 організаторів осудили на 5 років.

Докладніше кожну історію пологів можна почитати тут:
http://www.kolybelka....ru/hystory.php
а я все чекала коли випливе про цю історію у цій темі...
Питання: а скільки дітей помирають у ПБ? Ніхто не рахував?

Цитата

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Україні щороку помирає близько 5 000 немовлят.

На Вінниччині у 2009 році, не проживши і тижня, померла 71 дитина, у 2008 році – 88 дітей. Показник перинатальної смертності (смертність життєздатних плодів до початку пологової діяльності у матері - з 28 тижня вагітності) у 2009 році – 125 дітей, у 2008 році - 113 дітей.

• 0

#39 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 11:40

Kassandra, помирають всюди, але в пологовому будинку більший шанс відкачати, бо є реанімація. А що буде вдома? Навіть швидка під вікном це не гарантія.
  • 0

#40 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 30.07.2010 – 11:56

Перегляд дописуreyneke (30.07.2010 12:40) писав:

Kassandra, помирають всюди, але в пологовому будинку більший шанс відкачати, бо є реанімація. А що буде вдома? Навіть швидка під вікном це не гарантія.
Нюанс в тім, що ускладення можуть йти і через лікарів, які спішать завершити пологи.

Цитата

Кололи дімедрол з ношпою, навіть тоді коли схватки не припинялися, тиснув на живіт і тягнув дитину за голову, як результат - каліцтво дитини (ДЦП). Ще й 200 у.о. за пологи взяв, бо "вони зробили усе, що могли"

Цитата

Сначала, я была рада, но теперь понимаю, что не всё так гладко было. Самая большая ошибка то, что она непоставила диагноз - большой плод. Довольно длинный родовой период, стимуляция чем только можно было. Кесарить не успели, головка уже была глубоко, еще она не хотела КС без соглашения родствиников, а телефона у нас дома небыло, говорила, что ето очень дорого. Послеродовые внутричерепные гематомы. У невролога на учете до сих пор, ребёнку 5 лет. Еще один ньюанс, мне сказала, что роды не считаются тяжелыми, но мужу сказала, что нужно доплотить (она из-за меня всю ночь не спала). Зашивал практикант (её родственник) ети швы мешают по сей день.

Цитата

Проколювання ,стимуляція за 2-ва тиждні до терміну ( бо йшов в відпустку),через два тиждні температура в мами- 40. Направив на вакуумну чистку, після чого відкрилась внутрішня кровотеча і зразу перенесли на операційний стіл. Після операції пояснив, що то була лопнувша кіста (яку ніхто на УЗД не бучив).

Цитата

дитина була обмотана пуповиною, сказала пробувати народжувати самій,бо в породіллі низький тиск (породілля моя братова). Пробувала-пробувала, все порозривала, побачивши що ситуація критична почала кесерити.. та було вже пізно.. порозрізали..дитину витягнули вже мертвою..задусилась пуповиною.....

Цитата

Домовлялися про партнерські роди (з чоловіком),на консультаціях нічого не пояснював,відійшли води- приїхали в ПБ -чоловіка відправили - виявляється треба було щось попередньо оплатити і здати аналізи.Всі перейми під капельницею,пологи так само,що кололи невідомо. Поклали в передродовій саму серед ночі під капельницею зі словами - через 2 години не родиш -будем кесарити.В родзалі на кріслі перейми і потуги припинились - укол, і всі пішли пити чай, а ти поки що тужся Витискання дитини, розріз. 40хв.чистки. Якщо маєш гроші- влиєм плазму, ні - буде переливання(втрата крові більше фізіологічної) З 1год.ночі до 8 ранку - в коридорі під капельницею під родзалом - раптом треба буде ще щось робити.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних