Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#181 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.08.2010 – 10:31

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 11:11) писав:

Це ви про ПБ, так буває, що там діти не народжуються і навіть, техніка не допомагає.
Та да, коли породілля до пологового домашні акушери підкидають після виникнення непередбачуваних ускладнень, то й не народжуються, угу. Одночасно й статистика домашніх пологів не псується, чьо!

Почати хоча б з того який саме лікар прийматиме пологи, хіба може жінка обирати?
Узагалі-то може. Причому цілком офіційно.

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 10:47) писав:

ДП несуть психологію успішних пологів, і переважно вони так і проходять.
Я так подумав, що пологи у пологовому несуть психологію ганебних пологів, проте переважно проходять не менш успішно, ги.
  • 0

#182 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 04.08.2010 – 11:07

домашні пологи, пологи в роддомі...
будь-які домашні пологи становлять підвищений ризик для дитини та й для самої породілі
а якщо неправильне положення плоду, чи гіпоксія, чи слабка пологова діяльність, чи обвиття пуповиною?
ніц в такому випадку акушерка не зробить.
Мені скоро народжувати, і роботи я це буду тільки в лікарні
  • 0

#183 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 11:21

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 11:31) писав:

а для когось головне у пологах це №7:

Кожному своє.
Ви мене добили.

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 11:31) писав:

У стосунках з акушеркою це якісно инший рівень, ви не просто її обираєте, ви часто спілкуєтесь, розповідаєте їй про свої проблеми, радитесь, стаєте друзями або добрими знайомими на все життя. Чи відбувається таке з лікарями, які приймають пологи у ПБ?
Та юлі ті лікарі? Лікар лише приймає рішення про застосування ліків або процедур, проте більшість /нехірургічних/ маніпуляції здійснює звичайний акушер. Вибрали акушера - акушер вибрав гарного лікаря. Чьо? Хоча й з лікарем теж можете потеревенити - є можливість. Принаймні в Києві.
  • 0

#184 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 11:22

По-друге, от бачите скільки незручностей треба подолати, щоб чоловіка кудись допустили
Скільки? Мати флюорографію та зайти на 5 хвилин до жіночої консультації, здати мазок на стафілокок із носа? Скільки незручностей... жах!

Наприклад, з переконання її мами, яка не могла повірити, що не кричати жінка під час пологів просто фізично нездатна. Я вже не кажу про жаскі розповіді моєї мами, я вже краще їм повірю, аніж вашим казкам.
Ну вірте казкам ваших мам далі.

Це ви про ПБ, так буває, що там діти не народжуються і навіть, техніка не допомагає.
Це ви, в тому числі, і про випадки із ускладненнями після домашніх пологів, так.

А фізичний бік справи ніхто й не відкидає
Тоді не треба ля-ля про

Цитата

Дома люди настраиваются на "всё идёт, как надо", а в больнице на "если что, меня спасут". Вот и идут патологии.

А щодо того скільки ми разом обішли ПБ і мали співбесід писав вище. Чи вони всі (лікарі з ПБ) нам брехали?
А ви точно по ПБ ходили? Бо якось дивно чути це:

Почати хоча б з того який саме лікар прийматиме пологи, хіба може жінка обирати?
Жінка, якщо хоче, обирає собі лікаря. Якщо нема змоги зробити це офіційно (виклик лікаря на пологи за офіційні гроші через касу, чи куди там), то ніхто вам не забороняє домовлятись з лікарем неофіційно. Чи ви не знали про таку практику? Тут на початку теми раз 10 казали про те, що варто шукати нормального лікаря і ніхто не стимулюватиме, не різатиме і тд, вас те ні на які думки не наштовхнуло?
  • 0

#185 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 12:53

шановний Manfred, узд показує все, просто спеціаліст такий вам трапився, який не зміг його зрозуміти або навіть просто побачити на екрані

до теми пускання чоловіка на пологи--партнерські пологи в тій лікарні, де я буду народжувати, всіляко заохочуються. І труднощів з цим ніяких, дійсно, потрібно мати лише флюорографію, і все:ggggg:

так що не перебільшуйте

Повідомлення відредагував Духовна необмеженість: 04.08.2010 – 12:58

• 0

#186 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 13:19

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 12:45) писав:

Дик у тому і справа, що ці речі не суттєві для системи ПБ, зробили свою справу і прощавайте. Товарно-грошові стосунки, без усього зайвого. А між тим, один з головних чинників нормальних пологів можливість розслабитись для жінки. А як розслабитись на конвеєрі?
Особисто знайомий з 3 жінками, котрим удалося розслабитися "на конвеєрі". Напевно, всі наколоті, були, угу.

Самі лікарі радили, бо у Пітері практика ДП завдяки Лєні явище розповсюджене і знане.
Мені здавалося, ми вже з'ясували ступінь досвідченості вашої Лєни: ніякий /вона сама засвідчила/. Тому Лєна - це лише лекції, баня та хора. Робити з неї трохи не засновника домашніх пологів у Петрі - жарт, якому я не можу протистояти.
  • 0

#187 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 13:24

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 14:21) писав:

Я вас зрозумів, нічого страшного, ну помилилася людина, з ким не буває, особливо, коли ідеться про офіційну медицину, то ж приватних акушерок можна тут розмазувати по стінці, але не лікарів.
Що ж ваша "досвідчена" акушерка не діягностувала?

Дуже мало, хто відмовляється від хемії у ПБ.
Джерело, будь ласка, джерело.
  • 0

#188 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 13:44

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 14:30) писав:

Мої знайомі, друзі, які народжували у ПБ.
Ну, такі у вас друзі. У мене власні - без хемії.
  • 0

#189 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 14:02

Чудово, тобто мами нам своїм дітям брешуть, а дозвольте спитати з якою метою? Навіщо це їм так ошукувати своїх дітей?
А чия мама розповідала, що жінка під час пологів не може не кричати? І це ви в них попитайте, нащо воно їм.

Ми говорили дуже докладно і скрізь нам пояснювали одне і те ж: ми не хочемо зайвої відповідальности, а раптом щось? Нє, не хочете хемії, або там хочете якісь прогресивні положення тіла під час пологів, водичку тощо — народжуйте вдома. Самі лікарі радили, бо у Пітері практика ДП завдяки Лєні явище розповсюджене і знане.
Дивина...

У нас, наприклад, було подвійне обвиття, але УЗІ його не показало. От вам і офіційна медицина з технікою.
І де б ви народжували, якби знали?
  • 0

#190 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 15:14

Я вас зрозумів, нічого страшного, ну помилилася людина, з ким не буває, особливо, коли ідеться про офіційну медицину, то ж приватних акушерок можна тут розмазувати по стінці, але не лікарів.

ну як це нічого страшного. Навіть дуже страшно, і серед лікарів бувають непрофесіонали, які можуть зробити помилку, яка коштуватиме життя. Так само цю помилку може зробити і акушерка

а вам не здається, що краще, коли і лікар, і акушерка працюють разом під час пологів?
  • 0

#191 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 15:26

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 15:21) писав:

Навів, вам не сподобалося? Чим саме? Ви ж теж навели своїх трьох знайомих, які народжували у ПБ. Мене влаштує, коли ви запитаєте у них про хемію. Для мене це нормальне джерело. А для вас ні? Ви вірите більше папірцям, як живим людям? Тоді у нас просто несумісні критерії довіри.
Це не джерело, це ваші особисті спостереження, котрі треба подавати не у вигляді "Дуже мало, хто відмовляється від хемії у ПБ.", а як "Дуже мало, хто з моїх друзів, знайомих відмовивляється від хемії у ПБ.".
Мої друзі свого часу розказували мені повний перебіг пологів, тому в мене нема потреби перепитувати їх щоразу "чи не було в них хемії? чи точно-точно не було? упевнені, що не було? а може все ж була?..". Якщо ви вірите слову вашої дружини, котра вірить слову її акушерки, то так і треба писати, а не розповідати "казки" про погані-погані пологові будинки, де п'ють дитячу кров.

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 16:19) писав:

Для мене та моєї дружини головне, щоб це були люди, яким ми довіряємо і з якими не маємо засадничих розбіжностей у переконаннях та поглядах на те, якими мають бути пологи, бо вони явно не місце для дискусій.
Я так зрозумів, що у вас із дружиною медична освіта, як ви так ретельно шукаєте однодумців у цій неоднозначній справі.
  • 0

#192 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 15:30

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 16:27) писав:

До речи, дружина підказує, що у вконтактє є величезна група присвячена домашнім пологам. Хто хоче може знайти там для себе купу інфи.

копійка ціна тій інформації
її пишуть люди з медичною освітою чи що?
там так само купа інформації і про вагітність, але відсотків 70% з неї повні нісенітниці
  • 0

#193 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 15:35

Самі запитали

Чудово, тобто мами нам своїм дітям брешуть, а дозвольте спитати з якою метою? Навіщо це їм так ошукувати своїх дітей?
самі й відповіли.

Коли мама моєї дружини так стверджує, це говорить тільки про те, що у її пологовому досвіді ніц иншого не було. А де він був ви самі розумієте.

А я що ні разу за всю тему не писав про те, де, на мою думку, треба народжувати у разі нездоров'я або проблем з перебігом вагітности? Чи хтось неуважно читає?
То ви народжували б в пологовому, правильно?

Але ж ви писали, що в вас не було ускладнень під час вагітності. І лунала думка, здається від Кассандри, що акушерка може зауважити завчасно що може піти щось не так, вжити потрібних заходів. Як же так сталося, що в вас, по суті, були патологічні пологи?
Ви знаєте, що при подвійному обвитті, крок в сторону і дитині забезпечене кисневе голодування із можливою зупинкою серця, як наслідок, а може й кровотеча в мами через відшарування плаценти. Що б ви тоді робили? Добре, що все добре, але так ризикувати через комфорт дружини, який можна зорганізувати і в ПБ...

Повідомлення відредагував reyneke: 04.08.2010 – 15:39

• 0

#194 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.08.2010 – 15:49

Перегляд дописуreyneke (4.08.2010 16:35) писав:

Але ж ви писали, що в вас не було ускладнень під час вагітності. І лунала думка, здається від Кассандри, що акушерка може зауважити завчасно що може піти щось не так, вжити потрібних заходів. Як же так сталося, що в вас, по суті, були патологічні пологи?
Як бачите, акушерка і вжила відповідних заходів.
Який висновок?(це риторичне)
  • 0

#195 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 16:05

Перегляд дописуKassandra (4.08.2010 16:49) писав:

висновок такий, що просто пощастило
  • 0

#196 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 16:07

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 16:41) писав:

Ні, не п'ють, просто забирають. Так кажете через за 2 хвилини перерізали? Ще раз мої співчуття вашій дитині.
Хочете - можете самі забрати. Зараз є гемабанки для зберігання тої крові, їх фахівець приїздить на пологи, збирає кров.
  • 0

#197 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 16:16

Цитата

Согласно выводам специалистов из США, риск смерти ребенка при родах на дому вдвое превышает аналогичный показатель при родах в стационаре и составляет 0,2 процента.

http://medportal.ru/...7/30/homebirth/
  • 0

#198 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 16:21

Не зауважив казок, це її досвід, який є правдою, а не казками. Де казки про які ви писали?
ЇЇ правда в тому, що вона не могла народжувати без крику, але вам вона розказувала про всіх, в тому числі і про вашу дружину. Чи це не казки?

Так чому ж ваші лікарі так провели УЗІ, що дитина так ризикувала? Все чудово казали, ми й віримо, це ж сама офіційна медицина каже. А вона виявляється неспроможна поставити правильний діягноз, так яка їй ціна і довіра після цього?

З діагнозом чи без, дитина навряд чи розмоталася б. Але ризикувала б меньше, якби народжувалась у ПБ.

Перегляд дописуKassandra (4.08.2010 16:49) писав:

Кассандрочко, а якби було недостатньо цих заходів, чи вона помилилася б? Ніхто не застрахований. Так само як і з ідеальною вагітністю можуть бути проблемні пологи, що лишній раз доводить випадок пана Манфреда.

Більше того, якби ми поїхали у ПБ, це ще невідомо як би все скінчилося через позу у якій би дружина народжувала, адже вона значно підсилює тиск на дитину, отоді б все й скінчитися могло погано, а так спокій, вода, зміна позицій, от і пронесло. Я вже не згадую про блискавичну швидкість, з якою Лєна розмотала обвиття. Багаторічний досвід.
Так і запишемо: на домашніх пологах може пронести, а може і ні.
А позу і у пологовому можна обирати, я вже писала, що не всі народжують на кріслі в розкаряку.

Повідомлення відредагував reyneke: 04.08.2010 – 16:26

• 0

#199 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 16:28

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 16:33) писав:

У всіх хто народжує є медична освіта? Бо всі роблять свій вибір де і з ким народжувати, за вашою логікою мусить бути :ggggg:
Не всі шукають однодумців аж так ретельно, щоби й "не маємо засадничих розбіжностей у переконаннях та поглядах на те, якими мають бути пологи"©. У вас переконання, засадничі розбіжності... ви нівроку фахівці, я так зрозумів.
  • 0

#200 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.08.2010 – 16:33

Перегляд дописуreyneke (4.08.2010 17:21) писав:

А позу і у пологовому можна обирати, я вже писала, що не всі народжують на кріслі в розкаряку.
у нас у Львові або на спині або на кріслі в розкаряку..

Перегляд дописуreyneke (4.08.2010 17:21) писав:

Так і запишемо: на домашніх пологах може пронести, а може і ні.
а у ПБ клізму роблять)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних