Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#161 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 13:50

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 14:44) писав:

Та ви знаєте в Росії взагалі люди намагаються триматися подалі від правничих установ, думаю, що це зайве пояснювати.
як довести, що якась(не конкретна) акушерка "посприяла" важким пологам тої чи іншої жінки і мать "допомогла" втратити дитину чи саму породіллю? ну-ну. тобі говорять про юдей, які постраждали від цього - ти кажеш шо люди в неті брешуть. рішення суду для тебе не має значення. ну?

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 14:47) писав:

Писав вже, шукай і читай сама. 45 не виправдання.
а не буду бггг

рішення народжувати і де народжувати- рішення особисте. он якийсь чувак стрибав з гір і на якийсь там раз таки розбився. ризик по-твоєму необхідний? кожна жінка ризикує народжуючи, а ти пропонуєш підвищити рівень ризику ще більше.
  • 0

#162 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 13:59

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 13:47) писав:

Вашу дурню я виокремив, щоб вам зрозуміліше було. Вона полягає у тому, що ви написали буцім жінка "вона всі 14 годин напрягалася". Коли ви розумієте процес природних пологів, і всі його фази то навіщо це кажете? Чи ви дійсно так думаєте? Але тоді ви не знаєте, що таке природні пологи і у чому полягаютть. Отже визначіться вже: або ви знаєте і зумисне написали дурню, або ви не знаєте?
Та це ж ви написали

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 11:11) писав:

Ви хоч якою методикою займайтесь, але після 14 годин пологів все одно буде ні до чого, хоч Кличкам, хоч Ніколаю Валуєву, а слабкій тендітній жінці і поготів.
І куди ви діли якщо? Не виривайте з контексту.

Перегляд дописуreyneke (3.08.2010 11:18) писав:

Співчуваю вашій дружині, якщо вона всі 14 годин напрягалася.
То скільки годин знадобилося вашій дружині, щоб потім бути ніякою і чому ви вважаєте стрес природньою реакція організму на пологи?
Чому відсутність стресу у ПБ ви пов"язуєте саме із "наколотістю" породіллі, а не із природнісю пологів?
  • 0

#163 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 14:29

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 15:08) писав:

Так моя дружина народжувала від перших перейм 14 годин. Цифру перевіряв, щоб бути точним. Повторюю запитання: з чого ви взяли, що всі 14 годин жінка має напружуватися, з якою метою ви це написали? Коли втрачене якщо натякає, що я це сказав, то покажіть де я таке сказав?
Я вже 3 рази цитувала, де ви те сказали. А втрачене "якщо" натякає на припущення про поведінку вашої дружини. Ви цього не спростували, отже, припускаю, що це правда: вона марнувала свої сили не в попад, звідси і стрес і ніяковість дружини опісля. Але ви можете і далі з"їжджати з теми.

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 15:08) писав:

А ви вважаєте, що пологи це не стрес? Будь-які пологи, хоч ДП, хоч ПБ, хоч легкі, хоч важкі, це ж так, як чайку попити, я правильно вас зрозумів?
Я вам задала конкретні питання, ви знову, замість того, щоб на них відповісти, переводите стрілки. Нічого сказати?
  • 0

#164 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 03.08.2010 – 17:36

99,999% моїх предків народжували дома. Я за те щоб закрити і заборонити пологові будинки. Нехай виживають лише найкращі!

п.с. Лєна - крута! Алілуя!
  • 0

#165 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.08.2010 – 19:44

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 20:01) писав:

Наскільки я розумію, хора покликана навчити жінку відчувати своє тіло і розуміти його найменші відрухи. Це робить процес пологів природним, повертає людині те, що вона забула у процесі еволюції, своє інстинктивне начало, яке багато у чому допомагає пологам.
"Для рождения ребенка — помогает правильно родить, в зоне инстинкта, не уходя в истерики, страхи и фантазии. Помогает правильно распределить нагрузку на позвоночник мамы и ребенка во время потуг (работа по силовым линиям)."(с)
Себто людська природа - коли жінці "ні до чого" після пологів"? Це такий інстинкт у неї, да?

Тут хора, вода та положення тіла, яке у ДП жінка може вільно змінювати дуже їй стають у пригоді, але знову ж таки повторюю, цілком зняти стрес нездатне ніщо.
Не треба цілком, але "ні до чого" - чи це не занадто як для усіх переваг домашніх пологів?

Тому після всіх процедур, після того, як наше немовля нарешті упізнало цицьку, поїло і заснуло, ми всі теж поринули у довгоочікуваний сон )
Дивно. Я от не поринув. Хоча добу не спав. День ще по господарству порався.

До речи, про стрес це моя особиста точка зору, яка не збігається з Лєниною, ми навіть, подискутували трохи на цю тему після пологів, вона ввавжає, що коли стрес є, то щось було недопрацьовано у підготовчому періоді. Я вважаю, що у пологах все стес, куди не кинь: сама ситуація, те, що людина вперше у житті народжує і стає мамою, не спить ніч, фізичне навантаження різної сили розтягнуте у 14 годин (у нашому випадку) тощо. І ніяка найліпша підготовка цього змінити не може, а може лише знизити рівень стресу, а не усунути його зовсім. Хоча, можливо тут треба зробити поправку на те, що всі люди мають різну душевну організацію і те, що для одного стрес для другого іграшки, ну або майже. Я відповів на ваше запитання?
Тю, так а ваша дружина якої думки про власний стрес: був чи ні? Може то вам лише здалося, що їй наче "ні до чого"?
І це, якщо жінка вдруге народжує, то стресу вже нема - адже не перші ж пологи? І що це за розтягнуте на 14 годин фізичне навантаження? Та й народжують не лише на ранок...
  • 0

#166 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 20:07

мама мене народжувала- вночі її забрали в лікарню, а на ранок о 10.35 народилася я. це в Миколаєві було, 1ий ПБ.

коли ж народжувала брата, то мама зі мною в селі була у своєї свекрухи. тато був на той час у відрядженні. лікарня там ніяка. маму ввечері туди відвезли, почалися схватки. а на ранок, теж о 10тій вона народила. тільки через півтори доби. бо лікарня там ніяка. лікаря тоді взагалі не було. з мамою акушерка сиділа і полегшити мамі біль не було чим. взагалі від лікарні там одні стіни. мама "природньо" народжувала півтори доби. да на фік такі страждання ! :ggggg:

більше з мамою не говоритиму, бо ужастікі розказує (

Повідомлення відредагував Sensssorika: 03.08.2010 – 20:07

• 0

#167 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.08.2010 – 20:09

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 10:15) писав:

Не вибачаю
Цікаво, чи організовують тру-православні ПБ, задля максимального забезпечення духовної спроможності новонароджених, щоб там все було кошерно: ладан, молитви, освячення лона, шприців та ампул? і як ракети немовлята не літатимуть - а йтимуть по навколоплідним водам :ggggg:
  • 0

#168 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 20:24

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 21:11) писав:

Можна голодувати від нестачі їжі і страждати через це, а можна по ситемі Бреґа і радіти цьому. Наче одне й те саме, а наче цілком різні речі, бо перше вимушений процес, а другий свідомо-обраний. Відчуваєш різницю? Те ж саме і з природними пологами, все залежить від мотивації.
свідомо- шо? мама ні на шо не очікувала. просто хтіла народити . сама зараз каже шо народжувала в умовах сторічної давнини. а народжувала брата мама з вечора 15 до ранку 17 вересня 1991 року. яка гарна природа, еге ж? как в стариє добриє врємєна.
  • 0

#169 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.08.2010 – 21:11

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 21:02) писав:

Біль переймів, потуги, що це, як не фізичне навантаження? Народили саме під ранок, почалося увечері.
Моя дружина на біль не дуже-то скаржилася... про біль під час місячних я від неї більше чув. Хоча й у пологовому народжувала, і без стимуляторів.

Взагалі, жінки дивовижні створіння. Мене дуже вразило, як вона під час потуг, коли було найважче примудрилася пожартувати, чим дуже розядила напруження загального очікування.
Я вже гублюся, хто з вас народжував, ґґґ.
p.s. До речі, трохи помедіярував.
  • 0

#170 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 21:19

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 21:31) писав:

Я ж і кажу, все залежить від того, що вона сама думає про ті умови у яких вона народжує. Коли вона сприймає їх, як жахливі і вимушені
повір, сто років тому саме так і народжували :ggggg: і народжули часто, правда, половина, а то і більше дітей при цьому гинули. і це було нормою, ому ака дитяча смертність нікого не хвилювала жінка була готовою до того, шоїї дитина помре. яка прекрасна перспектива, да?
  • 0

#171 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 21:50

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 22:33) писав:

У тебе просто дивовижна здатність ставити питання, на які я вже наче відповів і розжував все.
так воно ж риторичне було.
У тебе просто дивовижна здатність ставити питання, на які я вже наче відповів і розжував все.

Зрозумій, сьогодні вже наступний етап розвитку почався, все рухається по спіралі, так все ніби повертається до того, що колись було, але разом з тим привноситься і щось нове.
ну да. ікарні, наприклад. гарні лікарні, з гарними фахівцями, облдананням і взагалі умовами.

Сьогодні дитяча смертність теж існує, але не такою мірою, як це було колись. Сьогодні, коли дитина помирає це щось шокуюче і надзвичайне, бо доволі рідке явище.
так це ж ти запевняв про високу смертність і каліцтво в ПБ.

Тому сьогодні вже починають опікуватися не стільки смертністю, яка вважається переважно переможеною, а якістю вагітности, та самого процесу народження дитини. Аналізуються найтонші чинники, які формують дитину ще у череві та під час пологів, які можуть вплинути на її подальшу долю та розвиток.
мені цікаво як це зробити, якшо жінка під час вагітності ні разу не побувала у лікарні. бгг
  • 0

#172 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 21:58

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 22:54) писав:

Це вже все вчорашнє.
да ну?

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 22:54) писав:

Не пригадую. Про неприродні умови та їх наслідки для здоров'я дитини та породіллі дійсно писав, про смертність у ПБ міг написати, що вона теж є, але не більше.
та тут скільки вже прикладів дитячих смертей наводили. ну і раз ти зазначав, шо в ПБ , причому ЛИШЕ ПБ таке може статися, то значить не така вже це і рідкість?

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 22:56) писав:

Про що ідеться: про медогляди чи "на збереження"?
узагалі. звідки ти знаєш, що ти здоровий, якшо ні разу у лікаря не був?
  • 0

#173 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 22:03

До речи, про стрес це моя особиста точка зору, яка не збігається з Лєниною, ми навіть, подискутували трохи на цю тему після пологів, вона ввавжає, що коли стрес є, то щось було недопрацьовано у підготовчому періоді. Я вважаю, що у пологах все стес, куди не кинь
І тим не менше, ви назвали жінок, що народжують без стресу у ПБ, наколотими.. ну-ну...

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 20:52) писав:

Навпаки, все було природно, хоча б тому, що не було розривів. Хора зробила свою справу не сумнівайтесь.
Маса жінок народжує без розривів і у пологовому будинку. Як приклад, можу навести себе і свою сусідку по палаті.

Це складно визначити точно, я так переймався її станом, що можливо й нафантазував собі щось.
Може стрес був якраз у вас, а не в породіллі? :ggggg:

Щоб чоловік там не переживав, це ніщо (я так собі вважаю), порівняно з тим дійством центром якого є жінка.
Ви занадто впєчатлітєльний...
  • 0

#174 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 22:12

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 23:03) писав:

Принаймні для пітерської ґлямурної публіки, що вже зажралася і з жиру біситься це так :ggggg:
Думаю, що десь у провінції, навіть недалеко від Пітера, це дійсно може сприйматися зовсім инакше. Все залежить від точки зору.
гламурна пітерська публіка захопилася відбілюваням свого ануса. цікавий досвід, мда. ти справі вважаєш, шо якщшо глямурні шось роблять, то це правильно? Маднна займається абалою. Думаю. тобі варто спробути. А Річард Гір- будист.

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 23:03) писав:

Ні, сьогодні це рідкість. Тут ми розбирали один єдиний випадок.
да ніфіга)))))

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 23:10) писав:

Ну моя дружина на медогляди ходила, але казала, що там все було формальне і байдуже, вчорашнє, одним словом.
невже в лікарню?? як ти її туди пустив??
  • 0

#175 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 22:27

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 23:16) писав:

А мав би не пустити? З чого б це, раптом?
там же лікарі. система.конвеєр.
ти шо. а раптом би вони шось не так зробили? змусили б твою дружину нервувати чи ше шо? ну і в кінці кінців наші предки не ходили до лікарень.

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 23:16) писав:

Що є правильним?
для мене глямурна публіка- не авторитет. з чого б це мені на неї рівнятися? ну і анус в мене і ак класний, Тьома сказав, шо красівий. хоч мені це і дивно.
  • 0

#176 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 22:55

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 23:39) писав:

У лікарень є своя фунція, яка необхідна, у акушерок своя. Всьому свій час і місце.
ну і яка функція лікарень? і куд дівається ця функція при пологах жінки?

Так що є правильним?
з чого саме? вже задай якось конкретніше питання, бо я тобі і далі можу про гламурні ануси роказувати .бгг

Від моєї дружини про ДП (мовою оригіналу):

Цитата

А в дом. родах главное настрой и подготовка. Что значит "ты не должен был допускать"? Это же не во время схваток решается, а за несколько месяцев до того. Дома люди настраиваются на "всё идёт, как надо", а в больнице на "если что, меня спасут". Вот и идут патологии. А если боишься чего-то, то и рожай в роддоме, и спорить тут не о чем. Я, например, наоборот больницы боюсь, чужих людей и разрезов. Мне дома легче
я думала, ти зможеш перекласти.

жінка завжди боятиметься/переживатиме за життя своєї дитини. не переживає лише та, для якої дитина не має значення. мовою предків: "материнський інстинкт". жінка прагне убезпечити себе і дитину.
  • 0

#177 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 23:02

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 23:56) писав:

Вони забезпечують безперебійний процес народжень, часто ціную якости самого народження. А для поточного моменту якість починає грати куди більшу роль, ніж для вчорашнього.
навіщо вагітній жінці по-твоєму відвідувати лікарню?

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 23:56) писав:

Ось твоя цитата:
Я і запитую: що правильно?
нє, не думаю. нє сатварі сібє куміра чи як там.

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 00:00) писав:

Я не зрозумів, так вона боїться чи не боїться? Чи це просто потік свідомости?
я шо- Джеймс Джойс?
переживає. значить хоч і підсвідомо, але боїться.
  • 0

#178 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 23:16

Перегляд дописуManfred (4.08.2010 00:05) писав:

Медогляди.
навіщо?

Так це ж християнство, а ти невіруюча. Спробуй ще?
так тому ж і кажу. шо своєю головою думаю, а не якихось там .

Ясно, не боїться, отже і не мати зовсім, не ридає не лізе на стінку, ну яка ти мати, треба волосся на собі рвати, щоб усі побачили, що ти мати. Я зрозумів тебе.
заткнися. не тобі судити яка я мати. хамиш- хами. але ж май межі. будь здоров.
  • 0

#179 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 04.08.2010 – 09:29

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 23:10) писав:

Що поробиш люди мистецтва, тонка нервова конституція ))
Ну тоді і не робіть висновки лише по своїй нервовій конституції про всі пологи, включаючи пологи в пологовому будинку, про які в вас лише казки від вашої акушерки і розповідь вашої сестри, що не вточнила всі ньюанси при підготовці до пологів, в данному випадку, при пошуці пологового будинку (цікаво, як можна народжувати, і не знати, що в твоєму місті є партнерські пологи? а може її чоловік аналізи відповідні не здавав, то і не пустили.)

А в дом. родах главное настрой и подготовка. Что значит "ты не должен был допускать"? Это же не во время схваток решается, а за несколько месяцев до того. Дома люди настраиваются на "всё идёт, как надо", а в больнице на "если что, меня спасут".
І звідки ваша дружина знає, як налаштовуються у лікарні? З власних вигадок, як і ви про стрес після пологів? Чи то на ваших курсах вам такого нарозповідали?

Вот и идут патологии. А если боишься чего-то, то и рожай в роддоме, и спорить тут не о чем. Я, например, наоборот больницы боюсь, чужих людей и разрезов. Мне дома легче.
Дададада, а якщо дитина не народилася, то її батьки не хотіли.

Медогляди.
Навіщо, якщо зі слів вашої дружини, якщо настроїтися на "всё идёт, как надо", а не не "если что, меня спасут", в вас не має бути жодної патології? То нащо вашій дружині медогляди?
  • 0

#180 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.08.2010 – 09:53

Люди, не впадайте в крайнощі. Всьому має бути своя міра і кожному своє. Якщо людина вирішила родити вдома - це її рішення і це ще не означає що вона дурна чи божевільна та прирікає маля на смерть. Якщо людина вирішила народжувати в ПБ - це її рішення.
Зрозумійте, що я і Манфред намагаємся тут сказати - ДП - це хороша альтернатива для тих, хто не хоче народжувати у пологовому.
І якщо вирішила родити вдома, не означає що не треба слідкувати за розвитком маляти(як от УЗД робити тощо).
Наприклад у моєї братової дитина була у неправильному положенні, і хоч вони сподівалися до останнього дня що вона повернеться як треба, щоб народити природньо, все ж таки довелося кесарити. Логічно, що за таких умов ні про які домашні пологи і не йдеться.
ДП - не для всіх, а для тих, хто готовий як психологічно, так і фізично/фізіологічно.

Повідомлення відредагував Kassandra: 04.08.2010 – 09:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних