Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#141 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.08.2010 – 21:45

Перегляд дописуKassandra (2.08.2010 20:41) писав:

ти знаєш до всіх нюансів як в них проходили пологи? я - ні.
Тому тут я нічого не можу сказати.
Кассандро, навіть якби ти знала ситуацію пологів усіх своїх знайомих і не знайомих -- ти б не змогла точно визначити алгоритм того, чому стаються непердбачувані ситуації під час пологів. Вдома чи в Пб - однаково.Для мене ПБ - на щабель вищий бодай тим, що там буде на кілька можливостей більше урятувати мою дитину у разі ускладнень.
  • 0

#142 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 02.08.2010 – 21:50

Перегляд дописувеснянка (2.08.2010 22:45) писав:

Кассандро, навіть якби ти знала ситуацію пологів усіх своїх знайомих і не знайомих -- ти б не змогла точно визначити алгоритм того, чому стаються непердбачувані ситуації під час пологів. Вдома чи в Пб - однаково.Для мене ПБ - на щабель вищий бодай тим, що там буде на кілька можливостей більше урятувати мою дитину у разі ускладнень.
можна питання? чи ставила ти собі запитання чи ускладення пішли не через лікарів у ПБ?
  • 0

#143 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 21:54

а з дописів пана Манфреда видно, що його позитивний досвід пологів удома вводить його в облуду об"єктивного погляду на ПБ. Нє вєрю(с) й усьо. Мої співчуття. Хоч я більш ніж певна(теж через власний досвід) - хорошого фахівця і людину можна і в ПБ знайти.

Перегляд дописуKassandra (2.08.2010 21:50) писав:

можна питання? чи ставила ти собі запитання чи ускладення пішли не через лікарів у ПБ?
я не собі ставила.Я була в курсі усього від початку до кінця. Ні, це не через лікарів. Чи лікаря. Це особливості кожного ІНДИВІДУАЛЬНОГО випадку. У цьому випадку - мого.
  • 0

#144 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.08.2010 – 23:23

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 20:12) писав:

Повторюю, неуважно читаєш, її сайт вже давав: http://lenagakkel.info більше повторюватись не збираюсь.

Цитата

Практика ХОРА — направлена на восстановление законов природы. Она напрямую пробуждает инстинкт жизни, эволюционный инстинкт выживания вида.
Для вынашивания животика — наилучший вариант разгрузки позвоночника + физическая и психическая стабильность возрастает в несколько раз. Помогает вынашивать ребенка радостно, легко, естественно.
Для рождения ребенка — помогает правильно родить, в зоне инстинкта, не уходя в истерики, страхи и фантазии. Помогает правильно распределить нагрузку на позвоночник мамы и ребенка во время потуг (работа по силовым линиям).
Это и есть — НАВЫК ПРАВИЛЬНОГО УСИЛИЯ, на который можно опираться в родах. Приобретается при постоянстве занятий.
После родов — самый результативный вариант восстановления и поддержания себя в стабильном состоянии неистощимой готовности = основа успешности послеродовой жизни.
І після цього всього вашій дружині "було ні до чого", така потужна методика.

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 20:38) писав:

На будь-якій Лєниній тусівці ти побачиш, щонайменше, 25 малюків і всі її (з нею народжені) і всі здорові, уяви?
На будь-якій тусівці нашої акушерки ви побачите не менше здорових малюків /яких вона приймала у пологовому буднку/. Щоправда, в'явити не зможете.
  • 0

#145 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.08.2010 – 02:45

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 19:12) писав:

Я ж відповів і про те, що саме у ПБ кровотеча має тенденцію виникати і про причини. І про машину під вікном. Мені що повторювати по 10 разів? Чи ти таки даси собі клопіт прочитати і вдуматись у прочитане?
Манфреде, що за єрунду городите? Якщо у сестри третій малюк прикріплений був в одному й тому ж місці, кровотеча була б і вдома. лікарі тут ні до чого.
І все ж таки, як би ви не ратували за роди вдома, все ж перестрахувались - викликавши машину під вікно. Знач підсвідомо (ап"ять підсвідомість) не були впевнені в вправності акушерки і в закінченні пологів на всі 100%.
  • 0

#146 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 09:59

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 19:53) писав:

Насмішили, щоб Лєна та голову звернула, ви надто довірливі до інет-тролів та флудерів. Ви б побачили як вона це робить на власні очі, тоді б і писали, а в інеті вам кого завгодно обкакають з ніг до голови, не відмиєте. Я розумію у неї багато конкурентів та заздрісників, гідних її знищити, коли не реально, то віртуально. Коли і працювала у ПБ, то явно багато років назад, бо приватну практику має 20 останніх років. Можливо якись час поєднувала, але стосунку до сумнозвісного випадку точно не має. Про нього у Пітері тільки лінивий не чув і не обговорював. Щодо виймання дитини, то це наріжний камінь її підходу до пологів, щоб не тягти дитину, а дати їй максимальну свободу на виході. Максимум підтримувати. Про те, що вона когось тягла обов'язково їй розповім, як побачу, поржемо :ggggg:
Дадада, поржіть. Ось тут: http://www.dp.ru/?ArticleID=bb9c601d-d675-...95-0123a6918685 , наприклад, стаття, де говорить (сама Лєна), що в неї стаж вже не 20 років, як ви кажете, а чомусь лише 13...

Цитата

Свои первые домашние роды я приняла в октябре 1997-го. А скоро буду принимать трехсотые роды.
7 років туда-сюда, яка різниця.

Перегляд дописуKassandra (30.07.2010 20:16) писав:

Послуги акушерки - від 500-700$ Думаю за такі гроші, акушерка робить свій графік таким, що нічого не накладеться.
Там і про це є:

Цитата

К тому же, бывает, что в разных концах города в одну и ту же ночь начинаются трое родов. Поэтому разъезды просто сумасшедшие.

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 20:38) писав:

На будь-якій Лєниній тусівці ти побачиш, щонайменше, 25 малюків і всі її (з нею народжені) і всі здорові, уяви?
Звичайно, хворі по домівках сидять.
  • 0

#147 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 10:36

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 11:27) писав:

Хочеш нас зіштовхнути? А ти виявляється інтриганка :ggggg:
відкрили Омерику. я взагалі одіозна і хамка , але мене це не хвилює. наразі я лише зауважила, шоЛастівочка працює в ПБ, хз ким, але ж казала, шо працює. За твоїми словами, працівники ПБ тільки те і роблять, шо калічать життя. ну і де я помилилася?

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 11:27) писав:

У пана Зава теж секта? А його жінка у ПБ народжувала. Тоді виходить, що секта — це ПБ? :ggggg:
мій прєпод по дискретці вигнаві би тебе за таку логіку і не допустив би до екзамену :ggggg:

Більшість народжує в ПБ. І Більшість таки задоволена. а нещасні випадки бувають усюди. я тобі вже сотий раз про ризик говорю.
  • 0

#148 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 11:02

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 11:50) писав:

По-перше, коли одіозна хамка приїде мешкати до Пітера, то задовбається всім пояснювати, що закінчила філфак, а не ПТУ, ну забуватимуть тутешні весь час.
яка мила образа :ggggg: але я нікому нічого пояснювати не збираюся, нащо? :ggggg:

По-друге, помилилася у тому, що приписуєш мені те, чого я не писав. Я пишу про систему, а не про лікарів. Вони можуть бути чудовими фахівцями, але система їх ламає і підгрібає під себе. Найкращі з них борються з нею і саме їм ми маємо подякувати за той прогрес, який таки є у деяких просунутих ПБ. Але чекати, коли система стане цілком досконалою таке ж безглуздя, як чекати від науки відкриття сенсу життя. Пологи вдома вже мають всі найпрогресивніші методи у своєму арсеналі і людині не треба ні з ким і ні з чим боротися і марно витрачати свою енергію на битву з вітряками.
бла-бла-бла. вопсчєм, ти вважаєш Ластівочку людиною системи і поганим лікарем. ай-ай-ай.

Я розумію, що дозволено ПБ, те не дозволено приватній акушерці. Я зрозумів якої логіки тебе навчили :ggggg:
мене не вчили, а розвивали. логіка або є, або ти - Манфред.

Більшість це завше тупий натовп, що помиляється. Історію рухає пасіонарна меншість. Ти цього не знала?
це дуже влучно сказано про віруючих людей, які відносять себе до певної релігії :happy1:

Цей щлях для тих, хто хоче і може його пройти. Тобі це навіщо? Для тебе є ПБ.
я не можу зрозуміти змісту цього "шляху". нормальна людина себе обергітиме,а не приречуватиме на страждання(нічо не має проти будистів, але ж це брєд)
  • 0

#149 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 11:47

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 19:53) писав:

Насмішили, щоб Лєна та голову звернула, ви надто довірливі до інет-тролів та флудерів. Ви б побачили як вона це робить на власні очі, тоді б і писали, а в інеті вам кого завгодно обкакають з ніг до голови, не відмиєте. Я розумію у неї багато конкурентів та заздрісників, гідних її знищити, коли не реально, то віртуально. Коли і працювала у ПБ, то явно багато років назад, бо приватну практику має 20 останніх років. Можливо якись час поєднувала, але стосунку до сумнозвісного випадку точно не має. Про нього у Пітері тільки лінивий не чув і не обговорював. Щодо виймання дитини, то це наріжний камінь її підходу до пологів, щоб не тягти дитину, а дати їй максимальну свободу на виході. Максимум підтримувати. Про те, що вона когось тягла обов'язково їй розповім, як побачу, поржемо :ggggg:
Тафайте разом реготати! Йа люблю реготати, гиии!

Цитата

Далее рассматривался Эпизод Кати Сахаровой.
Узнала о Ермаковых от сестры.
Ермаковой сразу было сказано об осложненном анамнезе.
Что ответила Ермакова, думаю догадаться несложно.
20 августа у Кати стали отходить воды. Ермакова осмотрела в бане, сказала, что все нормально, ходить еще долго сможешь.
Кстати, сердцебиение прослушивалось и при этом присутствовала Валеева!
21 августа на лекции отошло еще часть вод. Ермакова: «Ничего страшного - воды обновляются и на эту тему можешь вообще не подходить ко мне!»
24 августа начались схватки. Отошла пробка.
Рекомендации Ермаковой - расслабиться и принять ванну.
К вечеру схватки через 5 минут. Раскрытие 2 см.
Ермакова сказала пить мяту, пустырник, коньяк.
Плюс дала таблетки гинипрала и нош пы!!!!!
26 августа схватки усилились. Ермакова настаивала, что волноваться нечего - это предвестники!!! Надо поспать и отдохнуть.
Забрали Катю в свой коттедж, ее подругу туда не пустили.
Ермакова сделала Кате два укола баралгина и укатила на лекции.
Через какое-то время посмотреть на Катю приехала Гаккель.

26августа Ермакова стала вручную открывать Кате шейку.
Мерили серцебиение - в какой то момент оно перестало прослушиваться. Ермакова сказала, что аппарат сломался.
27 августа возили Катю в баню на занятия.
28 августа Ермакова говорила, что пора бы и рожать. Осматривала Катю, при осматрах были и Валеева и Гаккель.
Отвели Катю в свою ванну, которая была не мытая с волосами!!!! Уже стали появляться выделения от зеленых до коричневых.
29 августа тужили Катю. Этим же числом отвезли в роддом.
О том где и скем рожала сказали не говорить. Скажи, что ты дня два назад почувствовала легкие схватки.
Катя позвонила девушке, которая занималась у Ермаковых, и у которой был тф знакомой акушерки из 1 роддома. И пока ехала договорилась, что та ее примет.
В роддоме когда это все увидели - срочно подняли ее в операционную.
Кое как всей бригадой удалось вытужить ребенка.
Катя уже практически теряя сознание услышала, что педиатр этому ребенку не понадобиться…….
У ребенка мацерация 2-3 степени. Точного диагноза, по каким причинам умер ребенок из-за гнилостных изменений установить в экспертизе невозможно!!!!!!!
Понимаете чего добивалась Ермакова!!!!!
Две недели на грани жизни и смерти. Был риск удаление матки, но, слава богу, обошлось.
© http://www.kolybelka...ru/sessions.php
  • 0

#150 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 12:09

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 12:59) писав:

Ви Америку відкрили, про цей випадок "сторічної" давности всі у Пітері знають, але це ж не Лєнині пологи були, була там присутня, як молодий початківець, але не більше, це були пологи Єрмакової і вона понесла за них відповідальність. У Лєни таких випадків на її пологах не було, ви хоч весь інтернет перерийте носом.
Теж нівроку жартуєте!
Моя черга:

Цитата

Наконец то появилась Гаккель Елена.
У Ермаковых она не работала, а снимала помещение. Денег никаких им не платила, так стеночки разрисовывала.
Настаивала, что работником «Колыбельки» никогда не была.

Знает ли какой они деятельностью занимаются-знает
Денег при ней никто не платил. Кто то с курсов обращался за помощью в родах. К ней, когда человек понимал ценность родов дома, тоже обращались.
Про случай с Катей Сахаровой она ничего не помнит. Какая то была девушка у них дома в 2003 году, уставшая, все время лежала. Наблюдали они за процессом, но было непонятно рожает или нет. Дома девушка была у Ермаковых, чтобы не ездить лишний раз, так было всем удобно. Зачем ее вызвали, ответила наверное, как специалиста, но она не смогла определить рожает Катя или нет. Про «сломавшийся» аппарат для серцебиения, про термин мацерация - ну конечно она ничего не помнит, ну кто бы сомневался.
Пояснила, что у нее не очень с памятью. Ну с совестью видать тоже.
Балло задал вопрос - есть ли у нее опыт практической работы акушеркой? Нету.
Никаких осмотров Гаккель никогда у рожениц не производиа, как и Ермакова.
Все определялось только визуально.
Я спросила - как она может определить визуально раскрытиие шейки. – Ответила что по промежности, типа определенной пульсации.
Спросила, как же она сможет определить визуально патологичны ли роды развиваются или нет? - Сказала, что патологичность родов не может определить никто (Ну наверное имела ввиду работников «Колыбельки»).

• 0

#151 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 12:41

Коли ви в курсі цього, то чому написати таку дурню у попередньому дописі?
То ви дурню в своєму попередньому дописі написали, де казали про 14 годин після яких жінка ніяка.
Чи ви вже забули?

Знав, що лікарі бувають рідкісними циніками, але ваш приклад просто вражає.
Не льстіть собі. Я не лікар.

Ви Америку відкрили, про цей випадок "сторічної" давности всі у Пітері знають, але це ж не Лєнині пологи були, була там присутня, як молодий початківець, але не більше, це були пологи Єрмакової і вона понесла за них відповідальність. У Лєни таких випадків на її пологах не було, ви хоч весь інтернет перерийте носом.
А в Лєни пальці затерпли 03 набрати? Тим паче, що вона, як ви кажете, до відносин з "Колибєлькою" мала акушерський досвід, і знала, чим може скінчитися, якщо води відійшли 20-21 серпня, а дивилася вона її перший раз аж 26 серпня, і ще раз за 2 дні (нічого, що серцебиття в дитини тоді вже не було?).

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 13:29) писав:

Заве, вас губить неволодіння темою. Лена у часи, коли Єрмакова мала практику була звичайним початківцем і як і кожен початківець могла чогось не знати.

Манфреде, не помітили, що не в"яжеться це:

Перегляд дописуzav (3.08.2010 13:09) писав:

Цитата

Про случай с Катей Сахаровой она ничего не помнит. Какая то была девушка у них дома в 2003 году, уставшая, все время лежала.
із цим:

коли вона тільки на 2004 рік мала майже 300 пологів
і цим:

Цитата

Свои первые домашние роды я приняла в октябре 1997-го. А скоро буду принимать трехсотые роды.
А як же ще 7 років практики в пологовому будинку (чи де там вона свій 20літній стаж напрацювала...)?

Повідомлення відредагував reyneke: 03.08.2010 – 12:47

• 0

#152 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 12:52

Якою була дитяча смертність 100 років тому? Манфреде, ти якийсь дивний.
  • 0

#153 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 13:13

Заве, вас губить неволодіння темою. Лена у часи, коли Єрмакова мала практику була звичайним початківцем і як і кожен початківець могла чогось не знати. Але до чого це сьогодні, коли вона тільки на 2004 рік мала майже 300 пологів і жодного негативного випадку? Шукайте ще :ggggg: і головне, заве, більше грязі народ це любить :ggggg:
Ятрите нівроку!
Не відставатиму!
300 пологів - це за скільки років? Таки з якого року Гаккель припинила бути початківцем? Скільки з того року становить її досвід? Ви тут ніби про 20 років вище писали, чи мені привиділося?
p.s. А ще ви оминули увагою заяву пані Гаккель про відсутність в неї акушерського досвіду - це станом на час засідання - 2009 рік, між іншим. Але якщо брати час, про який ідеться в справі "калыханькі", то все одно більше 13 років ну ніяк! А ви все про 20 років та про двадцять років...
  • 0

#154 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 13:17

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 13:57) писав:

Це ти про Англію? Так може тому вони й вирішили 200 років тому запровадити у себе домашні пологи офіційно?
які були 200 років тому ПБ у тій же Англії?
зауваж, ти агутієш якраз ПРОТИ ПБ, а не ЗА ДП. і сам собі суперечиш, коли кажеш, шо з проблемами здоров"я краще народжувати в ПБ. Виходить, шо ДП- надто примітивні і недосконалі. в той же час як ПБ підходять без винятку усім.
  • 0

#155 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 13:29

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 14:26) писав:

ДП — важка праця, що потребує здоров'я, витривалости та певної мотивації. ПБ — це полегшений варіянт. То у чому ж тут суперечність? Легкий варіянт дійсно краще підходить нездоровим.
тбто ти виступаєш за те, шоб жінка якомога більше страждала? народжуючи "в муках" (с) ? ви там мазохісти чи шо ? :ggggg:
  • 0

#156 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.08.2010 – 13:31

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 12:29) писав:

Ну ясно, тупі ці англійці, що двісті останніх років практикують домашні пологи і не знають бідолашні, що мама Сенсоріки дивиться на них, як на гівно кам'яний вік, а Німесіс поставила би їх за цю практику усіх до стінки.
Манфреде, не хами, бо останні пости доводять, що ти хамло, а до цих пір якось з тобою можна було вести дискусію.
По-перше, ти чоловік, ти своїм життям не ризикуєш. По-друге, пологи вдома це нестача спеціалізованого обладнення для рятування і підтримки життя та мені пофіг, що твої предки так народжували, смертельність тоді теж була набагато вища. І жодна акушерка, навіть найкраща, не справиться сама з кровотечею або фіг зна з чим ще, а тобі тут багато хто сказав з власного досвіду, що були здоровими до пологів. І якщо чиясь смерть буде наслідком незабезпечення всіх необхідних умов, тобто інакше кажучи: недбалості, то особу, яка відповідає за такий стан речей, треба солідно покарати, як у всіх випадках чиєїсь смерті спричиненою недбалістю. А рішення, де народжувати належить до батьків, тому і вони відповідальні за всю ситуацію.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 03.08.2010 – 13:32

• 0

#157 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 13:34

Люди, взагалі, суперечливі істоти і я не виняток. Але у даному випадку я вбачаю послідовність своїх думок. ДП — важка праця, що потребує здоров'я, витривалости та певної мотивації. ПБ — це полегшений варіянт. То у чому ж тут суперечність? Легкий варіянт дійсно краще підходить нездоровим.
Мені подобається, як ви муки при пологах класифікує як природність, а немуки при таких самих пологах як неприродність. Так об'єктивно, що я просто не можу не зауважити, гигиги.
Мучилася мати - природні пологи, чьо. Не мучилася? Це все легкий різновид, лікарі винні, кров вичавили з немовляти /випили потім, так/, мати взагалі егоїстка й слабачка з дитячими комплексами страхів, котрі виникли в неї внаслідок її неприродного народження, в якому теж винні лікарі, система, держава і таке інше, і тому подібне, да.

Ви не знаєте як пишуть протоколи, особливо у Росії? Ех заве, запальний ви хлоп, але чудний, як і всі ми ))
Ой, та наче методички там пишуть якось інакше, й не кажіть!
  • 0

#158 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 13:38

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 14:32) писав:

Мабуть, без метафор ніяк. Людина, що займається спортом, йогою, будь-якою діяльністю до чогось себе примушує. Значно приємніше лежати на дивані. Отже, людина, що робить зусилля — мазохіст? Так ясніше?
я конкретно запитала. від йоги шкоди ніякої, в той час як від спорту- повно. дурне порівняння в тебе.

ти хочеш сказати шо примушував дружину народжувати вдома?
  • 0

#159 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.08.2010 – 13:40

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 14:38) писав:

Не всякі муки є природними. У ПБ теж є муки, наприклад від неприродної позиції, від якої кровотеча часто і буває.
Ну, а як нема у пологовому мук - це що, не катастрофа хіба?
  • 0

#160 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.08.2010 – 13:41

Перегляд дописуManfred (3.08.2010 14:38) писав:

від якої кровотеча часто і буває.
як часто? звідки такі висновки? джерело у студію.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних