Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#121 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 02.08.2010 – 11:31

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 11:55) писав:

Мені шкода будь-якої дитини, яка мусить страждати через байдужість своїх батьків.
Мій син передає вам подяку, в тому сенсі, що йому страждати не довелося.

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 11:57) писав:

Ви просто показали, що лікарі у ПБ не можуть самі виборсатися з тієї системи у якій вони знаходяться. Надто велика структура завше неповороткіша, консервативніша і менш мобільна за малу.
Але вона потужніша.

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 12:02) писав:

Те що ми ризикуємо — це ясно. Але те, що ви не розумієте чим ризикує акушерка змушує серйозно застановитися питанням: а ви дійсно уявляєте про що говорите? Після першого ж невдалого випадку її кар'єра закінчена.
Ну, чому ж! Вона завжди зможе повернутися до пологового, з якого вийшла! Гигиги!
p.s. І як щодо наукової статті про витиснення третини крові з кровоносної системи дитини при пологах? Дуже все ж цікаво.
  • 0

#122 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 11:35

Процес пологів — це важка, але необхідна праця яку треба зробити всім жінці та дитині. І яку їм не дають їм зробити у ПБ.
Якщо жінка готова до пологів психічно і фізично, і народжує в спокійній обстановці, то звідки взятися стресу?

Те що ми ризикуємо — це ясно. Але те, що ви не розумієте чим ризикує акушерка змушує серйозно застановитися питанням: а ви дійсно уявляєте про що говорите? Після першого ж невдалого випадку її кар'єра закінчена.
а якщо перший невдалий випадок буде саме ваш? Вам не здається, що здоров"я дитини і дружини важливіше, ніж карь"єра якоїсь там акушерки?
  • 0

#123 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 11:41

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 12:33) писав:

Я розумію, що вам важко прийняти свою провину, що сталося те сталося, назад не повернеш. Але невизнання помилки робить її хронічною.
Про яку саме мою помилку ви мрієте вже третю сторінку?
Я вас двічі запитав про посилання на наукову працю, в якій би пояснювалося як саме з кровоносної системи дитини вичавлюється третина крові при пологах, проте ви якось підозріло мовчите.

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 12:38) писав:

Повторюю, мене переконує те, що я бачив своїми очами, а коли наукова стаття каже протилежне, то вона крокує за рожевим кроликом.
У вас якийсь надприродний зір, напевно.

Я не вірю у випадковість, яка продовжувалась протягом 20 років, це закономірність.
Закономірна відмова від проблемних випадків - ніхто ж не сперечається. Але досвіду відмова не надає.
  • 0

#124 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 11:56

Коли ви народжували у наколотому стані, то мені вам це важко пояснити, досвід в принципі неможливо передати, його можна тільки пережити самотужки
Вам просто важко повірити, що багато хто народжує в ПБ без хімії (це організувати не важче, ніж знайти акушерку на домашні пологи), і що ви ризикували життям власної дитини лише тому, що дружина перелякалася пологового будинку, а ви не спромоглися знайти гарного лікаря і розвіяти її страхи.
  • 0

#125 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 12:22

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 10:29) писав:

Зверніть також увагу на наступне:

Цитата

Применяются и любые методы обезболивания, включая эпидуральную. Во время родов женщина полностью обеспечивается лекарственными препаратами, одноразовыми расходными средствами, современным саморассасывающимся шовным материалом, одноразовым комплектом белья для родов.

І відмовитися від цього неможливо.
До речі, фраза вами процитована, означає лише те, що вам не потрібно везти із собою власні ліки (в де-яких пологових до списку необхідних речей вони включені) всі ліки є в лікарні, і в разі необхідності їх застосують. Я вже мовчу про епідуралку, яка застосовується не інакше як по бажанню породіллі.
  • 0

#126 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 12:38

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 12:47) писав:

Ось цитата з однієї методички нашої акушерки:
У разі цитування доречно зазначати джерело повістю: назву, прізвище автора, рік видання.
А крім однієї методички вашої акушерки ці відомості ще десь в науковій літературі зустрічаються? Є пояснення, яким дивним чином грубим фізичним навантаженням на тіло можна вичавити з його кровоносної системи бодай мілілітр крові?

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 12:47) писав:

Я знайомий з величезною кількістю людей, які народжували з нашою акушеркою, проблемних випадків були одиниці і всі вони були нею успішно вирішені. Ці люди (включно з проблемними), як одна сім'я, а акушерка їм, як член родини до якої вони часто збираються просто попити чайку та побазікати про пологи та дітей. Хоч один ПБ може похвалитися такою тривалою вдячністю з боку батьків та теплим людським спілкуванням?
Коли "ПБ" стане особистістю, він безумовно зможе, але доки це будівля - наврядчи.
Я так зрозумів, що ваша акушерка при перетині порогу ПБ утрачає фаховість нанівець. Навіть якби вона працювала у ПБ, навіть якби вона працювала там насамоті, він би все одно не зміг би похвалитися такою тривалою вдячністю.
  • 0

#127 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.08.2010 – 12:48

не читатиму шо ви тут нафлудякали. понос в вас чи шо.
мама моя почитала трохи, сказала, шо Манфреду треба дати кам"яного топора і послати полювати на мамонта. а мене насильно в лікарню відвезе,якшо я отакими домашніми пологами дуріти почну.

в мене таке питання: а якшо у жінки є протипоказання якісь, проблеми зі здоров"ям і вагітність проходить дуже тяжко, ймовірність, шо вона може ту дитину не доносити- агромнєйшая. то народжувати самій вдома- це для неї якнайкрщий вихід?

в мене, наприклад, серце слабке. і дужєе малий викид крові(56% всього), я постійно задихаюся, в мене паморочиться голова і зараз у жару + 45 за останні 2 дні тричі втрачала свідомість. в менш жаркі дні, не так часто. на будь-який фізичний біль (коліном вдарилася, шлунок болить) в мене починає колоти десь в серці. терпіти біль я можу, але тільки не серця. м"язи там чи шо. болить так, що краще здохнути, ніж терпіти. здається мені, шо домашні пологи для мене- пряма дорога на той світ. навіть без варіантів "все ще може бути добре".

Манфред же ж вважає, шо жінка з дитиною мають пройти якийсь там ефемерний шлях. а я не буддистка. бгг
  • 0

#128 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.08.2010 – 13:45

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 14:35) писав:

Я мушу тебе розчарувати, але більшість з людей, які пройшли домашні пологи, це цвіт петербурзького бомонду, а ніяк не люди з кам'яного віку. Пологи ж у ПБ — це для народу, для простих людей, що особливо ні над чим таким не заморочуються.
цум Байсшпіль ? )
от в Європі, жінка якшо народжує вдома, то перед домом часто стоїть про всяк випадок швидка, та ще й така , шо там тобі все необхідне обладнання присутнє. і лікар і теде. перетраховуються.

Ця тема не для тебе, можеш далі не читати. Тобі — тільки у ПБ, бо я трохи в курсі твоїх проблем.
тема про пологи загалом.

і чого це мені не можна вдома? самі ж доводите, шо гарна акушерка і рідні стіни- наше всьо! і залог успіху і бла-бла. і судячи з Ваших же доводів, шо моя дитина, виходить, приречена народитися в жахливих лікарських уовах, та ще і ..забула шо Ви там казали.. про якийсь шлях..типу дитина себе потім відчуватиме уродом чи шо.

чи Ви нарешті вже погодитесь, шо здорових жінок не так вже і багато(чогось згадалося, як у нас в 10му класі був медогляд і абсолютно здоровими із 30ти виявлися 3 людини і ті хлопцями були гг) , плюс в деяких під час вагітності з"являються проблеми(наприклад оті 56 відстоків в мене є нормою, а в когось отак викид крові знижується підчас вагітності. ну не до 56, але все рівно знижується), а вже під час самих пологів так і подавно можуть з"явитися нєжданчікі. нє ?

Все, що я писав вище про пологи вдома тільки для людей зі здоров'ям без особливих відхилень від норми.
і про шлях також ? (((
скільки таких абсолютно здорових і шо робити НЕ здоровим?

Повідомлення відредагував Sensssorika: 02.08.2010 – 13:46

• 0

#129 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.08.2010 – 14:40

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 15:08) писав:

Лєна, в курсі усіх европейських примочок, це взагалі, її улюблена тема. Машина з усім необхідним і адреса найближчого ПБ, це те, що вона знає на пам'ять.
цум Байсшпіль значить "на-приклад". тобто просто цікавлюся хто так народжув з "бомонду" )

Тема-то про пологи загалом, але прислухайся до моїх слів, це не для тебе. Мама має рацію, тебе не слід пускати на жодні пологи вдома. Це навіть не обговорюється.
та я і не збиралася. життя надто цінне, щоб ним отак гратися.

Щодо загального нездоров'я нації, то як не дивно, але одна з причин цього явища теж практика пологів у ПБ. Мій тато, який народився у селі без жодних ПБ все життя насміхається над "здоров'ям" мого покоління, аж зло бере )
Але ж Ваш батько не народжував. а так при пологах вдома загроза і для дитини , і для матері. мама моя мене навіть у лікарні ледве народила. ну ладно, в мами теж здовров"я нема. от веснянка. казала, шо в неї саме під час пологів проблеми почалися. як з таким вдома боротися? ходила здорова, ні на шо не жалілася, почалися пологи і афігєть. ну от шо тоді вдома робити?

От кстаті. я веду здоровий спосіб життя. їм в принципі все, але дотримуюся власної дієти. не з гламурною метою схуднути, а бо так здоров"є вимагає. фізичні вправи- хіба йога. але від екології нікуди не дінешся. ну і більшість продуктів зараз такі, шо хіба живи натуральним господарством. це я про тата Вашого. Спробував би він народитися в сучасної жінки в наш час.
В моєї бабусі нема целюліту, хоча вона і важить як три мене. зате зараз дівчатка вже в 15 років ним страждають, і худющі при цьому. тому порівнювати наш час і з тим, шо було колись не можна.

Різні умови були. і те, шо хтось зараз народжуватиме вдома- це не значить, шо народжуватиме в тих самих умовах, що народжували сто і більше років тому. сто років тому не було таких екологічних катастроф.
А зараз навіть воду питну, нормальну смачну воду, знайти- проблема. я, наприклад, вже просто звикла до води з крану. хоча там і стоїть..як же ж воно називається. фільтр? ну різниця муж водою, яка у раковині, шоб посуд мити, і тою, де фільтр- величезна. у одної моєї бабусі- скважина. я до тої води кілька днів звикаю. а от в іншої бабки взагалі воду пити на можу- несмачна вона мені, аж плююся. а бабулі мої таку все життя п"ють.

Думаю, ми всі зараз не такі, якими були люди 100 років тому. І природа не така. Повітря, вода... і теде.
  • 0

#130 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.08.2010 – 15:56

повторю: серйозні скланощі можуть виникнути під час пологів навіть у здорової до цього жінки. шо тоді ?
де вдома брати необхідне обладнання і потрібних фахівців ?
  • 0

#131 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 16:50

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 16:29) писав:

Цитата

Гакель ваша акушерка з якою ви народжували?
Саме так.
Це та, котра в "Колибєльці" працювала, чи якась інша? Не побоялися зв"язуватися? Ходять чутки, що в неї предостатньо косяків...

Ось вам розповідь.

Цитата

Юля - роды в 1998г (ребенок-инвалид)

Я родила в Колыбельке в 1998 году мальчика. Первый ребенок. Привели нас знакомые. Курсы с первых недель, баня, бассейн, полное послушание, УЗИ не делала, анализов не сдавала, носила легко, фанатела по полной. О родах в роддоме даже не думала. Таз широкий, здоровье отменное, ребенок желанный, муж любящий.

За неделю до родов Ермакова определила тазовое предлежание, сказала, что отбывает в Лондон как раз на предполагаемый период родов, и предложила рожать в роддоме. Для нас грянул гром среди ясного неба. Как в роддоме, если в роддоме нельзя и плохо??? Нам на лекции показывали благополучный исход тазовых родов в домашних условиях. Ермакова щелкает такие роды как орешки! Я - к Гаккель, к Чугреевой, что делать? Порешали они, посоветовались и согласились. Потом, правда, стало считаться, что мы их уговорили.

Без подробностей: предлежание оказалось ножным, роды затяжными, головка застряла, ребенок посинел, голову Лена Гаккель вынимала руками, шею свернула, на живот давили, вытолкали. Первый крик к сороковой минуте. Расщелина губы и нёба. Муж в обмороке. Уколы адреналина в пуповину, массаж сердца, дыхательный мешок. Откачали.

Муж, очнувшись, повез ребенка в 1 ДГБ на своей машине. Час в приемном покое. Ребенок остыл. Реанимация. Отделение патологии новорожденных. К 1 году диагноз – ДЦП как последствие шейной родовой травмы и асфиксии. Отношение к нам врачей, которые лечат нашего ребенка все эти годы, описывать?

Мальчику почти 8 лет, он самостоятельно не ходит и не говорит. На операцию по небу нас не берут из-за ДЦП. Гаккель ни разу не позвонила. С Чугреевой долго продолжали дружить домами. Деньги Ермаков тогда с нас не взял. Выдал видео (мы потом его стерли – невозможно это пересматривать) и фото. Лена Ермакова пригласила нас бесплатно посещать детские занятия, бассейн и баню. Вердикт был – ребенок не хотел жить из-за расщелин, Гаккель – дура, что взялась. Мы долго верили в этот бред.

Второго рожали в Радуге в 15 роддоме в 2001. Врач Сошнева Л. И., акушерка Лидочка. В бассейне сама родила мальчика 5 кг. Благополучно. Слава Богу! Выписалась на третий день утром, хорошо отдохнув и отоспавшись в отдельной палате. Никаких прививок и уколов не делали. Мальчик здоров (ттт), хотя тоже шел лицом как-то неправильно.
Звідси: http://www.kolybelka...ru/rody-jul.php

Сама, якби натрапила, хай навіть в інтернеті, на таке про свою акушерку, за кілометр би її обходила.
  • 0

#132 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 17:27

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 13:32) писав:

Як ви вже певно здогадалися, ні про які нетрадиційні положення тіла породіллі, ні про пологи у воду теж у ПБ домовитися нереально.

Якщо вже на те пішло, то ось приклад пологів у ПБ Москви за програмою Радітєльской школи "Драгоценность".

Цитата

Проект Родительской Школы "Драгоценность".

Как проходят наши роды

Если начать с предыстории, то сначала будущие родители проходят подготовку к родам на курсах для беременных, в процессе которой большинство приходит к выводу, что не боятся родов и что готовы к естественным родам без лишних вмешательств. Затем выбирают роддом, максимально устраивающий их по всем параметрам. Если люди решили рожать по программе "Естественные роды", то они выбирают себе акушерку, оформляют документы, посещают акушерские консультации, по необходимости остеопата, в общем, готовятся, перезваниваются со своей акушеркой, сообщая о своем состоянии, задают вопросы... И вот они - долгожданные роды начались. Для начала мы определяемся: точно это уже они? Если да, то акушерка выезжает к Вам домой. Что она там делает? В идеале, у Вас не должно остаться в памяти ее присутствие - ее задача сделать так, чтоб у Вас создалось впечатление того, что Вы рожаете сами. Да, разумеется, она выполняет ряд действий, как то: посмотреть раскрытие, оценить динамику процесса и то, как он идет, успокоить будущих родителей и членов их семьи, помочь настроиться на происходящее, сделать массаж, попеть вместе с Вами на схватках, провести все необходимые для поступления в роддом гигиенические процедуры, помочь собрать необходимые вещи и документы, созвониться с врачом, разъяснив ситуацию и согласовать время приезда в роддом.…После Вы вместе с акушеркой и врачом определяетесь: когда вам отправляться в роддом и едете туда. В родильном доме вы сначала поступаете в приемное отделение, где Вас встретит акушерка приемного отделения, оформит все необходимые документы, там Вы переоденетесь и пойдете в свою палату, где и будете находиться все время родов в присутствии мужа и акушерок (доктор не сидит рядом с Вами все роды, он регулярно заходит проконтролировать процесс, поинтересоваться состоянием малыша и Вашим). Мы включаем музыку, приглушенный свет и забываем, что мы в роддоме (многие действительно рассказывают о том, что роды им показались по настоящему "домашними"). Для того, чтобы было легче переживать схватки Вы можете воспользоваться ванной, гимнастическим мячом, петь, двигаться и делать все, что помогает Вам. Для облегчения и увеличения эффективности потуг можно использовать родовой стульчик или слинг. Рождение ребенка (в том случае, если доктор сочтет это возможным, т.е. роды идут хорошо и нет никаких опасений) происходит в этой же палате в той позиции, в которой Вам удобней, если это позволяет акушерская ситуация. При этом мы стараемся без особой надобности не включать яркий свет и не разговаривать, т.е. ребенок появляется на свет в тишине и комфорте. Непосредственно в момент появления ребенка на свет рядом с Вами будет находиться врач акушер-гинеколог и неонатолог. Ребенка кладут Вам на живот, прикладывают к груди, ждут, когда отпульсирует пуповина и только тогда пережимают ее. Если состояние мамы и ребенка хорошее, то их оставляют в покое примерно на час, после происходит осмотр и обработка, ребеночка купают, одевают и уже примерно через два часа после рождения мамочку оставляют с ребеночком отдохнуть, поспать или просто насладиться обществом друг друга.

Звідси: http://www.gemschool.ru/content/news.php?n...pic=n-16rd.html

До речі, в Києві в ПБ часто практикують вертикальні роди.

Повідомлення відредагував reyneke: 02.08.2010 – 17:30

• 0

#133 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 02.08.2010 – 17:42

Перегляд дописуreyneke (2.08.2010 18:27) писав:

Якщо вже на те пішло, то ось приклад пологів у ПБ Москви за програмою Радітєльской школи "Драгоценность".
ключове слово - в Москві. Але не у Львові...

Цитата

Для облегчения и увеличения эффективности потуг можно использовать родовой стульчик или слинг.
Та, і до чого там слінг?

А загалом - позитивно.Такий варіант прийнятний...Але(повторюся) чи реальний він у Львові? Ні.

Повідомлення відредагував Kassandra: 02.08.2010 – 17:43

• 0

#134 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 02.08.2010 – 18:05

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 15:33) писав:

Для більшости здорових і нормальних людей, пологи вдома, найліпший вибір
Ну да, Ти б вбив таким чином: 1. сина Веснянки (здорова ж була); 2. сестру Вакуолі (теж здорова, кровотеча раптом виявилася); 3. ВТФ, ібо сама каже, що ледве вижила, а її мама здорова як кінь.
Якщо чесно, то за кожну смерть при пологах вдома по судах би тягала, на місці прокурора, за ненавмисне вбивство, але таки вбивство.
  • 0

#135 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 02.08.2010 – 19:04

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 18:53) писав:

Ти не тих збираєшся судити. У більшости випадків причина всіх цих речей саме система ПБ, я про це вже писав вище. Жінка відчуває себе не в своїй тарілці, вона стискається від страху, а мала би розслабитися, але де там розслабитися серед чужих байдуже налаштованих до неї людей, з різними приладами, це лише одна з багатьох причин, їх можна наводити і аналізувати довго. Але чи варто, коли ти вже все про всіх вирішила?
Тих, ібо якщо Ти уважно читав, що писали вище згадані форумчанки, то всі причини виявилися незалежно від дій лікарів, тобто раптом та непередбачувано, та не врятували б їх вдома. Якщо при пологах вдома хтось би помер (дитина або матір), а не було б у цьому вини акушерки, то одразу прокурор мав би зайти та суд мав би зайнятися тими, які завинили, тобто батьками, ібо не забезпечили всіх можливих умов для врятування дитини/матері.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 02.08.2010 – 19:06

• 0

#136 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.08.2010 – 19:07

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 19:53) писав:

Коли це про кровотечу, то, коли уважно читали вище я вже коментував це. Саме у ПБ вона, як не дивно і має тенденцію траплятись і часто через ігнорування природних позицій і нав'язування породіллі неприродних, але зручних лікарям. Виходить, що створюємо проблеми і потім їх героїчно із застосуванням медичної техніки долаємо, а може таки не створювати з самого початку?
я задала конкретне питання

Перегляд дописуSensssorika (2.08.2010 16:56) писав:

повторю: серйозні скланощі можуть виникнути під час пологів навіть у здорової до цього жінки. шо тоді ?
де вдома брати необхідне обладнання і потрібних фахівців ?
невже тобі так важко відповісти?

Насмішили, щоб Лєна та голову звернула, ви надто довірливі до інет-тролів та флудерів. Ви б побачили як вона це робить на власні очі, тоді б і писали, а в інеті вам кого завгодно обкакають з ніг до голови, не відмиєте. Коли і працювала у ПБ, то явно багато років назад, бо приватну практику має 20 останніх років. Можливо якись час поєднувала, але стосунку до сумнозвісного випадку точно не має. Про нього у Пітері тільки лінивий не чув і не обговорював. Щодо виймання дитини, то це наріжний камінь її підходу до пологів, щоб не тягти дитину, а дати їй максимальну свободу на виході. Максимум підтримувати. Про те, що вона когось тягла обов'язково їй розповім, як побачу, поржемо :ggggg:
яка передбачувана реакція.
дайте мені контакт вашої Лєни. раз вже так розрекламували.

Я радий і за Москву і за Київ, але у моєму місті цього наразі немає і мабуть нескоро буде.
може не вмієте шуати?

Ти не тих збираєшся судити. У більшости випадків причина всіх цих речей саме система ПБ, я про це вже писав вище. Жінка відчуває себе не в своїй тарілці, вона стискається від страху, а мала би розслабитися, що має надзвичайне значення для успішних пологів, але де там розслабитися серед чужих байдуже налаштованих до неї людей, з різними приладами, це лише одна з багатьох причин, їх можна наводити і аналізувати довго. Але чи варто, коли ти вже все про всіх вирішила?
в гарній лікарні має бути комфортно. відчуваєш себе захищеною, як на операції. бо поряд лікарі.
а вдома наприклад я, наодинці з якоюсь чужою людиною відчувала б себе..ото точно шо згвалтованою. така інтимна обстановка і якась коза поряд,яка ше й не відподає ні за що. репутація..фігня ваша репутація завжд можна сказати шо оббрхали.
та я взагалі пологи вдом. буеее. нагадує ритуал якоїсь секти :ggggg:

Одне можна точно виснувати з цієї дискусії: страх затуляє людям розум, лікарі ж мистецьки грають на цьому і маніпулюють свідомістю людей.
це тому Ви мені радите тільки в лікарні народжувати? бо я дурна, боюся, ну і лікарям треба з чогось жити ?
  • 0

#137 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 19:13

Перегляд дописуSensssorika (2.08.2010 20:07) писав:

це тому Ви мені радите тільки в лікарні народжувати? бо я дурна, боюся, ну і лікарям треба з чогось жити ?
знаєш чому з тобою неможливо вести нормальні дискусії? бо ти перекручуєш. Писали тобі - в ПБ, бо протипоказання за станом здоров'я!
  • 0

#138 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.08.2010 – 19:18

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 20:12) писав:

Я ж відповів і про те, що саме у ПБ кровотеча має тенденцію виникати і про причини. І про машину під вікном. Мені що повторювати по 10 разів? Чи ти таки даси собі клопіт прочитати і вдуматись у прочитане?
ой вибач, туплю, в нас +45 і мені хрєново. і я казала шо не читала все шо ви тут понаписували. ну то таке.
засунь свої прічітанія про ПБ кудись подалі. бо я тебе про інше питаю. про ДОМАШНІ пологи. в тебе під вікном стояла машина? ти ж нічого про це не кажеш. це я сказала. бо якось народжувати двома, а під вікном мати швидку- кагбе суперечить всьому шо тобою до цього було сказано :ggggg: але я так розумію твою думку, шо швидка під вікном таки необхідна? а навіщо ?

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 20:12) писав:

Повторюю, неуважно читаєш, її сайт вже давав: http://lenagakkel.info більше повторюватись не збираюсь.
а оце вже дякую.
і я вірю тому, шо про неї знайшла рейнеке. ясна річ, шо клієнтам своїм вона про промахи свої не розказуватиме. ДП- це ж такий бізнес, а у бізнесі про себе треба лише хороше. шоб якомога краще продаватися.
  • 0

#139 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.08.2010 – 19:25

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 20:17) писав:

Приїдеш до Пітера пошукаєш краще, заздалегідь співчуваю тобі, через втрачені дарма час і сили.
свекруха народила п"ятьох дітей, звісно шо в ПБ. і всі здорові. уяви?

Між має бути і є завжди чомусь існує величенька різниця. Не помічала? Коли будеш лежати у ПБ, обов'язково згадай цю свою думку )))
а то я в лікарнях ніоли не лежала. та щороку по два тижні в неврології. нічо приємного. терпіти не можу лікарні. але лише там я і дитина будемо в безпеці, тому терпітиму будь що, аби все закнчилося добре. хз, може я не така нєженка, як деякі.

Аж ніяк, це стосується тих у кого немає жодних проблем ні із здоров'ям ні із перебігом вагітности. Тебе це не стосується. Я ж казав, тобі не варто цю тему взагалі читати, не послухала, тепер ображаєшся.
ти ж так палко доводив завові, шо його дитина неповноцінна саме тому, шо народилася в ПБ. ну і? я не хочу, шоб в мене були неповноцінні діти.

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 20:22) писав:

Про всяк випадок від якого ніхто і ніколи не застрахований. Можна й на рівному місці дошкульно впасти, але задача акушерки зробити це місце саме рівним, тобто все залежне від неї. Так і у нас теж стояла.
ага! боялися? значить не повністю довіряли і ДП і акушерці тій.
а можна було одразу в лікарні.

Перегляд дописуKassandra (2.08.2010 20:13) писав:

знаєш чому з тобою неможливо вести нормальні дискусії? бо ти перекручуєш. Писали тобі - в ПБ, бо протипоказання за станом здоров'я !
бгг
тобі веснянка, ВакуОлька і ВТФ сказали про хороший стан здров"я і проблеми з пологами?
*знак оклику
*ще один знак оклику

Повідомлення відредагував Sensssorika: 02.08.2010 – 19:26

• 0

#140 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 20:41

Перегляд дописуSensssorika (2.08.2010 20:25) писав:

бгг
тобі веснянка, ВакуОлька і ВТФ сказали про хороший стан здров"я і проблеми з пологами?
*знак оклику
*ще один знак оклику
ти знаєш до всіх нюансів як в них проходили пологи? я - ні.
Тому тут я нічого не можу сказати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних