Перейти до вмісту

Домашні пологи проти пологових будинків

Повідомлень в темі: 285

#101 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.08.2010 – 10:47

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 22:46) писав:

Мої, дійсно біжать. І що далі? Де дурні?
Тю, та де ви таке взяли, що біжать?? А як біжать, то майже всіх відправляють додому доходжувати до справжніх перейм, в крайньому випадку, якщо термін вже підходить, кладуть в лікарню на дородове, де від лікаря залежить, чекатимуть перейм, чи стимулюватимуть...

Щодо професійності фахівців в пологовому будинку можу навести приклад маминої подруги, що народжувала за рік до мене (2 роки тому).
На відміну від нас вона не домовлялася заздалегідь. Але, приїхавши до пологового із переймами, спитала в прийомній, яка в них найкраща акушерка на зміні, а в акушерки, який найкращий лікар. Звісно, пообіцяла віддячити. І акушерка виявилася дійсно найкращою, бо коли в неї дитина йшла неправильно, вона її під час пологів руками розвернула, і народився здоровий хлопчик. Допомога лікаря не знадобилась.

Перегляд дописуManfred (31.07.2010 23:27) писав:

Повторюю: коли народиш свого і від першої секунди бачитимеш його і як відпульсовує пуповина, тоді і розказуватимеш.
В пологовому дитину після пологів одразу викладають жінці на живіт, а потім прикладають до грудей. Жінка бачить своє дитя з першої секунди. А ще дітей в пологових зараз навіть не миюсь, а тільки обтирають, лишаючи першородні рідини на шкірі. Із цим мама розбереться потім сама.

Повідомлення відредагував reyneke: 01.08.2010 – 10:57

• 0

#102 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.08.2010 – 11:14

Перегляд дописуKassandra (31.07.2010 19:09) писав:

комусь може й дивно, але ні.
В інтернеті доволі прикладів.

Цитата

У нас умер ребенок. Родился мертвым. Рожали дома с акушеркой Юлией Постновой (Директор Родительской школы Драгоценность.)
Роды начались стремительно, отошли воды, схватки с самого начала очень сильные. Я совершенно не отличала начало и конец.
Муж позвонил Юле, она попросила проверить открытие как учили, но я так кричала, что она решила выехать сразу. Юля приехала,
проверила раскрытие, сердце ребенка, боль была очень сильная. Занятия голосом, которые проводили в школе, помогли справляться
с болью. Схватки так и продолжились не сбавляя силы в течение пяти часов. За это время произошло полное раскрытие, боль
закончилась, мы пошли в ванную. Там я очень легко, за несколько потуг, родила. Сразу за ребенком родился послед и большое количество
крови сгустками. Наш малыш не дышал. Уже побелел. Еге трясли, обливали, делали исскуственное дыхание - все тщетно. Юля говорила
что этого не может быть, что все шло хорошо, что она даже не заподозрила недоброе - скорее всего у него пороки в развитии.
Не буду, да и не смогу описать весь ужас пережитого, состояние сна и неправды. Мы вызвали скорую, Юля уже уехала, сказав
что ее имя не может фигурировать в родах, так как она работает акушером в роддоме номер 16. Мы это знали и не винили ее в
происходящем. Я думала что произошло что-то непредвиденное, совершенно непредсказуемое, я была уверена в ее большом опыте
домашних родов, да и ее работа в роддоме вселяла уверенность что этот человек увидит неправильное течение родов,
сможет вовремя среагировать. На курсах мы заранее оговаривали подготовку документров и всего необходимого для роддома,
на экстренный случай. Нам также говорили что роды процесс нескоротечный, и всегда можно увидеть что что-то не так.
Экспертиза показала что наш ребенок совершенно здоров, без паталогий в развитии, причина смерти - гипоксия плода.
Звідси: http://www.roddoma.i...php?f=39&t=6807
  • 0

#103 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.08.2010 – 11:43

про приклади.

в нас сусідка вдома народжувала. років 5 тому було. жила через будинок, а орала так, що аж у нас у дворі чутно було. здається релігійна сім"я була. не знаю чи готувалися вони до пологів- це справа інтимна, звідки кому чужому знати. але акушерка з нею була. чи бабка повивальна.. а є різниця? така перелякана була, коли швидка приїхала. дитина померла. чи мертвою народилася- хз. Після того вони ще півроку жили і з"їхали. Якось ця жіночка напилася, вже пізно було, а я перед подвір"ям своїм сиділа, хлопця чекала. Ну п"яний брєд важко зрозуміти, але вона тоді плакалася, шо в неї тепер шось з трубами(фалопієвими мабуть?..) і дітей в неї ніколи не буде. казала, що їй щоночі сниться, як вона народжувала у крові. і як вона сильно ненавидить свого чоловіка, що змусив її так страждати.
я в цьому не шарю, поясніть, хто розбирається, шо такого могло з нею під час пологів статися? більше інформації не маю, на жаль.

ще з більш давнього, у школі в однокласниці мама так народжувала. вдома. померла і мама, і дитина. ми потім всім класом на похорони ходили. вдруге ми всім класом ходили на похорони дівчини на клас старше, яку майже біля школи пограбували і вбили. сама винна, бо о другій ночі по вулиці шлялася. я а чьом? на фіга ризикувати життям :happytwo:

в моєї мами неприємні спогади про моє і брата народження. наприклад, коли вона мене народжувала, то мене з мами видавлювали. по животу били, мама потім з синякми ходила. але то було за кілька років до розвалення союзу. зараз теж жахливих лікарень повно. але можна ж вибирати, і ясна річ, шо обирати класну лікарню, класного лікаря. шоб і самій було класно. і взяти туди свою класну акушерку, якшо вже так хочеться знайти її десь "на стороні". принайні в разі чого- в лікарні більше шансів вам допомогти.
  • 0

#104 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 01.08.2010 – 12:11

Перегляд дописуreyneke (1.08.2010 12:14) писав:

В інтернеті доволі прикладів.

Звідси: http://www.roddoma.i...php?f=39&t=6807
Так само в інтернеті доволі прикладів і як діти помирали в лікарні

Цитата

Глаза у нее были по пять копеек, когда узнала, что ребенок, которого она девять месяцев со мной вела (у нас не было вообще к чему придраться по карте, все анализы, узи хорошие) умер. А все из-за того, что на последнем плановом КТГ в консультации при роддоме аппарат уже показал начавшуюся гипоскию плода -- на что она перечеркала результаты ручкой и написала, что всё отлично и замечательно. Позже этого листа в обменной карте не нашли (как улику ошибки врача), да и вообще потом они всю карту мою переписали заново, чтобы мы не завели на них уголовное дело. Еще позже они достали липовые документы, что у ребенка обнаружили множественную патологию органов и прочую дурь. Я могла бы ее простить, но после звонка, где она мне преспокойным тоном заявила, что это произошло не от гипоксии, а из-за множественной патологии органов %))) я ее не прощу. Ребенок у нас был абсолютно здоровый, он задышал еще в утробе, нахлебался вод и мекония. На вторые сутки умер.

той самий сайт...

я про те, що й ПБ - не вихід...

Перегляд дописуSensssorika (1.08.2010 12:43) писав:

і взяти туди свою класну акушерку, якшо вже так хочеться знайти її десь "на стороні".
ну подумай логічно, хто допустить сторонню акушерку в ПБ?
  • 0

#105 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.08.2010 – 12:21

Перегляд дописуKassandra (1.08.2010 13:11) писав:

знайди гарну лікарню з гарним лікарем і це питання відпаде само собою. а так ти наче виправдовуєш таким чином свою неспроможість знайти гарного лікаря в лікарні. акушерки твої ніколи в лікарня не працювали, хіба на мясокомбінатах ? існує ймовірність, що під час пологів може статися така ситуація, що акушерка обі вдома не допоможе. ти не можеш відкидати таку ймовірність. в лікарнях теж ніхто не застрахований і всяке буває, але в разі чого в шансах допомогти тобі то лікарня явно виграє у ДП. але и ладна ризикувати життям. та ладно би ще й своїм, а то дитини. ну як так можна..

а ще таке. платити 600 баксів акушерці- можна ті ж самі гроші пустити в лікарню, шоб з тобою носилися як з писано торбою.
  • 0

#106 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 01.08.2010 – 14:05

Так само в інтернеті доволі прикладів і як діти помирали в лікарні
Я цього ніколи і не заперечувала. Це ж в тебе не було поганих прикладів домашніх пологів.

На партнерські пологи допустять будь-кого.

я про те, що й ПБ - не вихід...
Чому ж при ускладненнях їдуть саме в пологовий будинок?
  • 0

#107 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.08.2010 – 21:58

Перегляд дописуManfred (1.08.2010 22:49) писав:

Так по чиєму боці прогрес?
Прогрес на боці реанімації.
  • 0

#108 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 01.08.2010 – 22:07

Перегляд дописуManfred (1.08.2010 23:03) писав:

У нашої акушерки не було таких випадків за 20 років практики жодного. То де прогрес у цьому разі?
Виходить, у вашої акушерки й практики-то не було. Так, суто поспостерігати приїздить, ги.
  • 0

#109 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.08.2010 – 23:30

Перегляд дописуManfred (1.08.2010 22:49) писав:

Ще залишилося відмовитися від уколів з хемією, яка потрапляє просто до немовляти та передчасного перерізання пуповини. І зауважте, що все це приватні акушерки роблять протягом останніх, як мінімум 20 років, а ПБ починають робити тільки зараз неохоче переймаючи таки їх методи. Так по чиєму боці прогрес?
Щось я зовсім нічого не розумію. Сестра народила трьох, і не стимулювали жодного разу, і хімії не кололи.

Кума - теж народила сама в ПБ, ніц не кололи... Що за якісь дивні страхи перед ПБ? Я теж сторонник народження дитини в ПБ, ситуації під час пологів бувають різними. Сестра прекрасно носила третю дитину, народила без проблем, але через те, що всі троє дітей народжувались майже підряд і плід був прикріплений в одному й тому ж місці - почалась крвовтеча, яку не могли передбачити лікарі. Ледь врятували. Страшно подумати, що б було, якби таке сталось вдома.
  • 0

#110 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.08.2010 – 23:49

Перегляд дописуManfred (1.08.2010 23:40) писав:

А я розмовляв з лікарями у трьох найкращих ПБ, де є платні відділення і в усіх був повний набір "спецій" від яких вони не відмовлялися і відмовлятися не збираються. У моєї сестри про яку я згадував вище все те саме було, що і у згаданих мною ПБ. Щиро заздрю, коли це правда, що у Вас є такі ПБ, як ви намалювали, це чудово, що щось рухається у притомному напрямку.
Він в нас один єдиний, ділиться на обласний та на міський. Насильного наколювання хімією і стимулювання - нема.
  • 0

#111 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 08:55

Перегляд дописуManfred (1.08.2010 23:23) писав:

Пруф, або наклеп.
Припускаю, що у вас просто розвинувся комплекс вини за втрачену вашою дитиною кров і натомість отриману дозу хемії, і що ви могли, але нічим цьому не запобігли. І тепер ви намагаєтесь вимістити це на тих, хто мав "нахабство" таки запобігти цьому. Продовжуйте, блск., це "шляхетно" і показово з вашого боку :happytwo:
Пане Manfred, моя дитина крові не втрачала, про що я вище написав - ви так учепилися за те, чого не було написано, але що самі додумали, що лякаєте.
Пруф? Легко! Яка ж у лікаря практика, якщо все гаразд? Це так і я можу практикувати без ускладнень: приїхати, потеревенити та й додому, ги. Чьо там практикувати, якщо ви й без мене такі вумні й у вас усе гаразд?

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 00:40) писав:

Щиро заздрю, коли це правда, що у Вас є такі ПБ, як ви намалювали, це чудово, що щось рухається у притомному напрямку.
Здається, всюди є пологові, що спеціялізуються на природних пологах. А в якому місці вам довелося шукати?

Я от розумію кликати акушерку в село: районна лікарня все одно ніц обладнання не має, так хоч фахівець дуже пристойний. Але в місті де купа фахівців, закладів, будь-чого - не розумію, чому це проблема.
p.s.

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 00:40) писав:

Я вже не кажу про щеплення, це взагалі окрема широка тема. Так ось, народжуючи вдома теж не потрібно буцатися з лікарями ще й на цю тему.
Це дійсно окрема тема: http://www.tereveni....showtopic=18047
  • 0

#112 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 09:23

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 10:15) писав:

Хоч це і окрема тема, але виникає вона безпосередньо після народження дитини у ПБ, де людина має зіткнутися з додатковими труднощами знаходячись у стані післяпологового стресу і має відстоювати свою точку зору на самоті із переважаючим кількісно колом лікарів, які мають свої інтереси і тиснуть на психіку. Вам та вашій дружині це треба?
Да, дуже важко 3 рази поставити підпис про відмову. По 1 підпису на 1 щеплення. Дуже важко.
Про який післяпологовий стрес іде мова?:happytwo:
До речі, я народжувала із чоловіком, так що ще постає питання, хто переважає кількісно: 1 медсестра із бумажкою, чи двоє батьків.
  • 0

#113 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 09:42

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 10:10) писав:

Буду радий помилитися. Переконайте мене у зворотньому.

Відкриваємо будь-який форум, наприклад цей: http://www.poltavaforum.com/

Цитата

Полтавская ЦРБ

Рожал с женой, отдельный зал, условия неплохие... я плохохо сказать не могу.

Цитата

1й городской роддом г. Полтавы

Вставлю свои пять копеек. Рожала в первом летом 07 года. Ни с кем не договаривалась и платила только страховку. Хоть меня и жахали рассказами про то, какой галимый первый, но все равно рожать пришлось там и я об этом не жалею! Привезли меня часов в 10 утра, на приемнике сидела противная старая карга, но с ней мы общялись не долго, она провела все манипуляции и меня положили в родзал. На родах был муж, он от меня не отходил ни на шаг и контролировал врачей. Я во время родов даже глаз не открывала, так мне было легче рожать :happytwo:. Акушерка попалась хорошая, она мне очень помогла, по сути работу при родах выполняет она , а врач при необходимости заходит и контролирует, конечно если роды нормальные. Врач, которая у меня принимала, мне не очень понравилась, грубоватая, но опять же мы с ней не общались долго. Сделав все свои дела она удалилась, а дальше меня вела уже другая врач, очень хорошая женщина! Рожала я на первом этаже, у меня была отдельная палата с душем и туалетом, только я и малыш. Правда с санузлом мне просто повезло т.к. он был наверно у едениц. остальные обходились общим. воды горячей не было 1,5 суток, потом включили. персонал в детском просто супер, в любое время к ним приходила, даже в 3 ночи, и они помогали с малышом, все показывали и объясняли! выписали нас на третий день. я понесла сладкий презент врачу, которая меня курировала и в детское, акушерке после родов сразу дали 50 или 100 грн (не помню). Если кто хочет поподробнее могу рассказать про свои впечатления от роддома в аське 330526578.

• 0

#114 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 10:24

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 10:04) писав:

Яка ж у вас про це може бути інфа, коли ви були за дверима. З вашою жінкою та дитиною могли робити все, що завгодно. Що-що, а до вчасного, а не завчасного перерізу пуповини, ще у ПБ не дійшли, тому практично 100% того, що ваша дитина не отримала свою кров назад, а подарувала її лікарям, з вашої волі та безвідповідальности. Ну бувають такі чоловіки, як ви, яким пофігу, що поробиш, в усіх свої недоліки.
По-перше, я маю першоджерельну інфу, патамуша був не за дверима, а поряд і з дружиною, із дитиною.
По-друге, те, що з вашої дитини вичавили при пологах кров, котру вона згодом повертала - це ваша особиста думка. У мене ж моя особиста думка.

Ви неуважно читаєте, я вище писав, що проблемні випадки були, але ВСІ вони були вирішені нею і не було жодного нещасного закінчення пологів.
Значить безпроблемні ці випадки, ґґґ.

Місто Санкт-Петербург з великою кількістю ПБ на всі смаки, а природних пологів було не знайти, тільки приватну акушерку.
Це треба панні Sensssorik'і розповісти, бо вона реклямувала найкращі принаймні дитячі поліклініки того славнозвісного міста.
Особисто я москалям ніц не дивуюся. Хоча і в них дещо файне трапляється:
"В роддоме № 16 давно уже с успехом проводятся семейные роды. За дополнительную плату есть возможность пригласить родственника, например, организовать роды с мужем, выбрать индивидуальную бригаду для своих родов и жить в послеродовой палате повышенной комфортности. От себя замечу, что цены вполне реальны, не самые высокие в городе."© http://spbpartrodi.r...oddom-№-16-spb/
"В некоторых роддомах санкт-петербурга возможно присутствие мужа на родах по договоренности прямо на месте – без предварительного заключения договора. Но об этом лучше узнать заранее, не оставлять на последний момент. И вы должны понимать, что при таком варианте вы не можете быть уверены в том, что мужу все-таки разрешат присутствовать. Всегда есть риск, что с вами в одном родзале разместят еще одну женщину – если мест больше не будет."© http://spbpartrodi.r...e-rody-history/

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 10:15) писав:

Хоч це і окрема тема, але виникає вона безпосередньо після народження дитини у ПБ, де людина має зіткнутися з додатковими труднощами знаходячись у стані післяпологового стресу і має відстоювати свою точку зору на самоті із переважаючим кількісно колом лікарів, які мають свої інтереси і тиснуть на психіку. Вам та вашій дружині це треба?
Дружині ні, а я будь-якого лікаря на місце поставлю. Проте! Із вашими жахами стикнутися не довелося: мирно сказали категоричне "ні" щепленням - ніхто не заперечував ані у пологовому, ані у поліклініці згодом.
  • 0

#115 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 10:25

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 10:10) писав:

Просто фахівцям це елементарно невигідно, трудозатрат море, грошей стільки ж. Звідки ж мотивації взятися?
А чим ви мотивували вашу акушерку?
  • 0

#116 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 10:27

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 11:25) писав:

Ви плутаєте безпроблемні та вирішенні. Різницю відчуваєте?
Я відчуваю різницю між домом та лікарнею: відчуваю, не всі проблемні випадки можна вирішити вдома - суто з причини браку обладнання та препаратів, а іноді й вільних рук фахівців.

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 11:26) писав:

За який час перерізали пуповину?
2 хвилини.
  • 0

#117 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 10:43

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 10:29) писав:

Ці підписи для того, щоб лікарі заспокоїлися?
Ці підписи для держави.
  • 0

#118 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 10:46

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 11:32) писав:

Коли людина у професії 20 років, то як думаєте чи має вона мотивацію? Коли ви про платню, то вона була навіть вища за ПБ, але це того вартувало.
"Не хлібом єдиним..."©, так-так.
А щодо платні, то можна й пологовому домовитися, якщо ви не можете, то чи це проблема пологового - питання.

Всі проблемні випадки вирішуються якісною підготовкою до пологів: практичними та теоретичними заняттями та докладним передпологовим оглядом, коли є проблеми нормальна акушерка сама відвезе вас у ПБ.
Я не розумію, що заважає нормальній акушерці приймати пологи одразу у пологовому, не розумію... Бо може ж і не встигнути відвезти потім.

Мої співчуття вашій дитині.
Із моє дитини не вичавлювали кров - не розумію, до чого тут ваші співчуття?

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 11:44) писав:

Держава йде далеко і з піснями, коли йдеться про стан моєї дружини та дитини.
Але ж лікарів я виправдав, так?
  • 0

#119 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 10:56

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 10:29) писав:

Коли ви народжували і не знаєте, що таке післяпологовий стрес, то я не вірю, що ви народжували, може це вам наснилося тільки? Або може народжували наколота, тоді це не дивно. Я пам'ятаю свою дружину після пологів, людині було взагалі не те що до якихось підписів, а взагалі ні до чого. Ці підписи для того, щоб лікарі заспокоїлися? Тоді виникає питання хто є центром процесу вони чи породілля? Чий стан і спокій важливіший? Ось у цьому і полягає основна різниця між пологами у ПБ та вдома. Вдома людина залишається людиною, особою, а у ПБ, вона — пацієнт, статистична одиниця.
Може то в ваших домашніх пологах було щось не так, якщо в вашої дружини був такий стрес, що їй було ні до чого?
  • 0

#120 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 10:59

Перегляд дописуManfred (2.08.2010 11:55) писав:

А ви хотіли, щоб людина ризикувала всім задарма? Особисто я недовіряв би такій людині, яка настільки не цінує свою важку працю.
Щодо цитування Евангелія у такому перекрученому значенні, то це блюзнірство, яке не ще вибачливе невіруючій людині, яка не розуміє значення цього вислову, але ніяк не християнину.
Та це, як раз, ви всім ризикуєте, ще й доплачуєте за ризик. А акушерка не ризикує.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних