Перейти до вмісту

Все про Nokia тут

Повідомлень в темі: 454

#81 Turbo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 16:17

Можливо всі знають що існує така Nokia! Я думав що це непоганий телефон, а ви як гадаєте? Дехто каже що він глючить прошивка погана! :D Розповівдайте як він!
  • 0

#82 Hostile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 17:30

ніяк :D
  • 0

#83 Turbo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 01.03.2007 – 22:27

Перегляд дописуHostile (28.02.2007 17:27) писав:

ніяк <_<

Це типу прокол, :blink: чи це фіговий телефон? :cool2:
  • 0

#84 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 01.03.2007 – 22:46

як на мене - цеглина. Досить інтелектуальна, але цеглина... <_<
  • 0

#85 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 01.03.2007 – 23:39

Користуюсь з осені 2006-го! По-перше цеглина також гут: в самообороні пригодицця :blink: крім того в пригоді стане якшо оріх роздовбати :blink: а якшо серйозно - покишо єдиний смарт який може позмагатись з багатьма телефонами-плеєрами і перемогти! особливих глюків не помічав, прошивка ше за квітень минулого року, наразі влаштовує...Глюки можуть бути в твоїх знайомих з різних причин: через ПЗ яке вони позаливали на смарт... через необережне користування... Я наприклад запримітив собі Нокію Н73, але задня кришка, шо закриває об"єктив шось не дуже мене влаштовує, тому як і до 3250 суди по-своїх потребах.... Я скажу хібашо шо задоволений екраном, звучанням муз. файлів, об"ємним але не великим розміром в порівнянні з Нокією 3230 ! Камера в освітленому приміщенні або вдень на вулиці - :cool2:, а от ввечері, або темному приміщенні - <_<
  • 0

#86 juRa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Рівнещина, Кузнецовськ

Відправлено 06.03.2007 – 23:30

Купив недавно е70 вражень куча
що сподобалось найбільше так це екран + йцукен клавіатура (до речі цю тему я на ній надрукував )
Куча можливостей, інет нормальний правда клава маэ проблеми з "і,Ї,ґ,є" такщо помилки можуть траплятись

хто бажаэ можу скинуть силки на характеристики цієЇ моделі
також проконсультувати нарахунок Е70 можливості поради і т.д . хто може то хай скине силку на нормальну аську, онлайн ігри чи блютуз ігри для симбіЇ9
  • 0

#87 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 07.03.2007 – 13:04

Перегляд дописуjuRa (6.03.2007 23:27) писав:

що сподобалось найбільше так це екран + йцукен клавіатура (до речі цю тему я на ній надрукував )
Куча можливостей, інет нормальний правда клава маэ проблеми з "і,Ї,ґ,є" такщо помилки можуть траплятись

і,Ї,ґ,є - усі моделі (3 штуки), котрі я мучав - ці літери не другкували! Російські літери на внутрішній клаві підтримуються, а українські??? :cry:
  • 0

#88 juRa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 07.03.2007 – 18:51

Фіни короче полінувались нормально все зробити і літери і,ї,є,ґ винесені в символи, ліва частина йцукен клав. кнопка Chr(символи) там знизу повинні бути
принаймні в мене так
  • 0

#89 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.03.2007 – 00:52

Перегляд дописуweb-nation.org (7.03.2007 13:01) писав:

і,Ї,ґ,є - усі моделі (3 штуки), котрі я мучав - ці літери не другкували! Російські літери на внутрішній клаві підтримуються, а українські??? :cry:
думаю сира прошивка чи симбіан, в мене на 6680 всі укр літери прекрасно йдуть, якщо тільки оригінал, а не......

Перегляд дописуjuRa (6.03.2007 23:27) писав:

хто бажаэ можу скинуть силки на характеристики цієЇ моделі
також проконсультувати нарахунок Е70 можливості поради і т.д . хто може то хай скине силку на нормальну аську, онлайн ігри чи блютуз ігри для симбіЇ9
по асьці - шукай на теревенях, є лінки, щодо інфи про е70 дивись повний фарш тут _http://www.helpix.ru/nokia/e70/
  • 0

#90 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень

Відправлено 08.03.2007 – 10:15

juRa, а взагалом, як враження від мобіли і від сімбіан (той едішн)? бо я знаю (начитався), що там глюків багацько, потипу, що висне, що тормозить (сам бачив)... як там справи з батарейкою під час активно-фанатичного користування?

і ще питаннячко - де і за скільки взяв (якщо не хо публікувати - в ПМ)

add: і ще птаннячко! Де мона придбати такого кольору http://www.mobile-re...a/image/e70.JPG ? бо реально "сріблясті" не пруть (інших в живу не бачив)... якось сіро виглядають...

add2: ну і ще одне питання додам =) Скіьки тягне батарейка на перегляді конвертованих фільмів (mpeg 320*240@24)? (в мене Dell Axim X30 вистачає на 4 години повного заряду)

дуже потрібен девайс з нормальною клавою, щоб мона було набирати двома пальцями... чекаю на айФон... може хтось ще щось порадить окрім Е70?
  • 0

#91 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 09.03.2007 – 11:39

ІМХО краще дозбирати 300-400 грн і брати N71 - набагато кращий варіант.
  • 0

#92 juRa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 10.03.2007 – 18:18

Мобіла супер, екран задушитись можна +клавіатура такщо кпк непотрібен,

якщо тобі потрібен телефон а не магнітофон, бо динамік порівняно з декотрими іншими моделями тихіше грає но це єдиний мінус, звук регулювати можна через еквалайзер, в наушниках звук супер.

тормозить це правда но на чучуть :aaa: комп теж інколи глючить :cool2: також коли відкриваєш телефон то теж підвисає,через те, що екран перестроюєця.

якщо ти маєш на увазі нарахунок повного завісання то такого небуло

програми ти можеш "згорнути" так що будь уважим бо спочатку я не вїхав як їх потім закрити і телефон починав конкретно, глючить оперативка забивалась(кого цікавить то жмеш і тримаєш кл. меню і відкривається віконце з запущеними програмами, так можна і переключати з одієї на іншу)

перший день батарейка тримала десь приблизно з 7:30 до 21 активного користуваня ну там клацав розбирався що да як і т.д.
но 7годин вона тримаю спокійно

брав у себе такщо подороще буде 1970грн у фокстроті. Були дешевше на 80грн але на складі не було
Ось тут кажуть що взагалі перестали випускати цю модель http://mabila.ua/com...icial/?aid=1504

і на рахунок кольору теж там кажуть що чорного ніде нема в Україні +ціна росте дуже швидко, ціни можеш глянуть на прайсі
http://www.price.com.ua/ там ціни Київ, Донецьк, Дніпропетровськ

фільми не дивився, флеху ще не купив(флуху 2гіга спокійно тяне) но думаю теж 7 годин протянеі з розширеням на весь екран 416*352 на таком екрані дивитись фільми одне задоволення.

здається на всі питання відповів
  • 0

#93 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень

Відправлено 11.03.2007 – 17:58

juRa, дякую!

отримую зарплатню - якщо все одразу не прогуляю - куплю собі нову мабільку! :cool2:
  • 0

#94 GeniusB

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Борислав

Відправлено 13.03.2007 – 16:14

Який смартфон ліпший NOKIA N70 ЧИ N72
  • 0

#95 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 13.03.2007 – 17:03

Перегляд дописуGeniusB (13.03.2007 16:11) писав:

Який смартфон ліпший NOKIA N70 ЧИ N72
Обидва погані :cool1:
  • 0

#96 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2007 – 18:42

72 кращий...
новіша платформа, кращий екранчик...
і суб"єктивно - він симпатичніший
:cool1:

у мене правда 3250, але теж непоганий, слабший за 72, але кращий за 70
  • 0

#97 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 14.03.2007 – 16:00

BHAAD
Яка ж в N72 новіша платформа? Як була Symbian 8, так і залишилась... Екран такий самий. Взагалі-то N72 - це обрізана N70(без фронтальної камери і 3G) тільки з красивим корпусом.
Погоджуюсь з Mr. Sirus Iton - і 70 і 72 - вчорашній день. Сьогодні смартфони треба брати мінімум на Symbian 9.1 або WinMobile SE 5.0
  • 0

#98 Schneider

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Київ -> Бар

Відправлено 25.03.2007 – 17:56

Е70 у мене з листопада. телефон супер - з усіма наворотами. Ну трохи підвисає. :itshe: Але єдина незручність - коли відсилаєш смс (ммс) - то коли тобі дзвонять в цей час,ти пропускаєш дзвінок, тому що телефон "висить" :angry12: і десь через хвилину ти бачиш у себе пропущений дзвінок, хоч від телефона не відходив. Чув що незабаром вийде Е90 Communicator. Цікаво, він буде підвисати?
  • 0

#99 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2007 – 21:04

Як вам ця модель?може хтось може дати пару сайтів з бесплатними прогами для неї? :cool2:
  • 0

#100 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 29.03.2007 – 00:57

_http://www.helpix.ru/nokia/6260/ почитай про телефон
програми - дивись пости по форуму по Nokia, є багато
  • 0