Перейти до вмісту

Все про Nokia тут

Повідомлень в темі: 454

#341 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рогатин

Відправлено 26.10.2009 – 07:53

ДопоможітЬ! Прошивав телефон 6233, завис ПК сюіт, телефон не включається(((( Що робити?
  • 0

#342 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.10.2009 – 09:15

Ну тобі пощастило що нокію шив, з неї ще можна щось зробити у тебе впринципі два варіанта
1) перше нести в СЦ
2) відновлювати його вдома
я десь читав статтю як за допомогою фенікса відновлюється, зара пошукую.

Ось впринципі найшов це почитай, думаю допоможе

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «

• 0

#343 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 26.10.2009 – 09:32

До речі ніколи більше не перепрошивай через софт вар апдейтер, я скільки не шив ним нічого кращого телефону не було, н70 зашив впринципі на перший раз коли він вирубився при перепрошивці таке проканало, на другий в сц шили. Н73 дошив до того що що інтернет відмовився працювати, якщо надумаєш шити ший тільки Феніксом.
  • 0

#344 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 30.10.2009 – 17:29

Nokia відзвітувала за третій квартал 2009 року

Найбільший виробник мобільних телефонів - компанія Nokia відзвітувала за минулий для неї фінансовий третій квартал, де її основні показники виглядають наступним чином:

- Чиста сума продажів компанії склав 9,8 млрд. Євро, що на 20% нижче в порівнянні з минулим роком, і на 1% нижче в порівнянні з попереднім кварталом (19% падіння; в грошових одиницях - на колишньому рівні).
- Чиста сума продажів підрозділу мобільних телефонів і послуг склала 6,9 млрд. Євро, що на 20% нижче в порівнянні з 2008 роком і на 5% вище в порівнянні з минулим кварталом (20% падіння; в грошових одиницях - зростання 6%). Чи не МФСО показники операційної рентабельності склали 11.4% (у третьому кварталі 2008 р. було 18.6%, а в другому кварталі 2009 - 12.2%).
- Валова маржа підрозділу мобільних телефонів і послуг склала 30,9%, тоді як у другому кварталі вона була на рівні 34%.
- Чиста сума продажів підрозділу послуг склала 148 млн. (виставлено рахунків на 172 млн.) Євро. Через дівестіціі свого бізнесу щодо забезпечення інформаційної безпеки ( "Security Appliance") у квітні цього року, компанія відзначає, що чиста сума продажів не може прямо порівнюватися з попередніми періодами.
- Можливий обсяг поставок всіх мобільних телефонів в світі склав 288 млн. штук, що в порівнянні з попереднім роком менше на 7% і стільки ж відсотків вище в порівнянні з минулим кварталом.
- Компанія Nokia відвантажила 108,5 млн. одиниць мобільних терміналів, що на 8% нижче в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і на 5% більше у порівнянні з минулим кварталом.
- Можлива частка ринку для Nokia в третьому кварталі 2009 року склала 38%, яка не змінилася в порівнянні з третім кварталом 2008 року і другим кварталом 2009-го.
- Середня відпускна ціна за мобільний телефон склала 62 Євро, яка була такою ж і в минулому кварталі.
- Чистий сума не МСФЗ продажів NAVTEQ склала 166 млн. Євро, що на 6% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і на 12% вище в порівнянні з минулим кварталом. Операційна рентабельність (не МСФЗ) склала 25.9% (у третьому кварталі 2008 вона була 18.5%).
Чиста сума продажів підрозділу Nokia Siemens Networks склали 2,8 млрд. Євро, що на 21% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і на 14% нижче в порівнянні з минулим кварталом (20% падіння; в грошових одиницях падіння 14%).
- Грошовий потік по поточної операційної діяльності склав 720 млн. Євро.
- Загальні грошові та інші ліквідні активи компанії на кінець третього кварталу 2009 року склали 7,4 млрд. Євро
Зображення

Зображення
  • 0

#345 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 11:40

Хочу собі брати Нокію, але не оприділився з моделлю, хочу смарта з 3G, Найшов кілька моделей Е52; Е55; Е71; 5800 більш менш влаштовують але остаточно не оприділився. Хто шо може сказати що краще брати?
  • 0

#346 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 11:56

Перегляд допису-=Хаос=- (11.12.2009 11:40) писав:

Хочу собі брати Нокію, але не оприділився з моделлю, хочу смарта з 3G, Найшов кілька моделей Е52; Е55; Е71; 5800 більш менш влаштовують але остаточно не оприділився. Хто шо може сказати що краще брати?

Напиши ще ціну.

5800 вже мінусуй з цього списку.
  • 0

#347 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 13:20

я розраховую на суму максимум до 4 тис грн. 5800 впринципі вже відмінусував) тай сенсорні екрани мені вже не сікаві мав 2 кпк, мені важлива функціональністо (GPS Обовязково WI-fi? 3G щоб голосно і чисто звучала музика при дзвінках ну) і щоб був з якісних матеріалів. Бізнес клас думаю за таку ціну найкраще підходе.
  • 0

#348 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 14:16

-=Хаос=-
Якщо сенсорнік не хочеш...

Nokia E52:

+
1) Стабільна платформа;
2) Процик 600 мгц, опер - 256
3) Багато софту
4) Раз"єм 3,5
5) Навігація Nokia Maps
6) комплектація непогана

-
Якість самого телефону

Nokia E71
+
1) Знову ж таки стабільна платформа і софт
2) Якість матеріалів і збірка
3) непоганий екран для читання
-
Якість - буе
Невеликий дисплей
стара платформа

До речі, чого тільки Нокія?

п.с: мені ще подобається Samsung i7110
  • 0

#349 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 14:53

От і я схиляюсь до тої Е52, от тільки хотілось би взнати ще як вона з часом? чи сильно вони мруть?
  • 0

#350 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 06:58

Всьо свіршилось! Взяв собі Е52, коли вчора купляв пару магазинів обійшов придивлявся до апарата як сліпий до дівки, в мобіманії взагалі дали трубку а там той обідок шо навколо телефону ходив вільним ходом, а вони мені втерають шо то так має бути)))) в результаті взяв в Цитрус дискаунті, там апарат взагалі люфту не мав, доречі там теж кілька апаратів таких дивився і в одному в середені ксенонової вспишки буля якась чи то казявка чи то букашка) і там тіп теж почав розказувати шо то так має бути)) (в нашій країна всі хочуть один одного нає....) от зараз сиджу і читаю як то прошивку взломати. може хтось шось може розказати силок кілька дати???
  • 0

#351 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 09:23

-=Хаос=-
Тебе не напрягає той факт, що по даній моделі стільки браку??? Тим більше, що з 4х апп переглянутих тобою ж, 3 - були з якимись "боками"?
  • 0

#352 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 25.12.2009 – 11:23

Да цей факт удручає((( але за ці гроші нічого такого що меніб подобалось не має, а те що в них цей обідок має шат (в одних більше в других менше ) це не критично, головне щоб працював стабільно, і прожив довго, я його як купив в середу то ще батарею не заряджав хоч досить багато розмовляв випробовував GPS закачував з кампа через блютуз проги, шпільки, батарея ще тримає! Доречі в цьому що я вибрав цей обідок практично не має ходу, моя дівчина пробувала то так і не змогла відчути той шат. Я так думаю що шат мають одна з перших моделей можливо партія була бракована хз.
  • 0

#353 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 11:49

Хтось може підсказати прожку шоб два смарта підключити по Wi-Fi??? І Як би мені замутити так шоб я серфив в неті по телефоні через свій ком по блютузі.
  • 0

#354 Збетошний

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Хоростків

Відправлено 29.12.2009 – 12:01

Здорова усім, Народ, хто має NOKIA 5530? Підскажіть, чи варто купляти?
:yes:
  • 0

#355 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 13:48

baron93,

Що тобі сказати, ти сам його мацав?
Це по суті той же 5800, тільки в меншому корпусі і трохи гіршими характеристиками - менше екран, пам"яті, урізана комплектація.
Тут є сімба с60 - чи вона тобі потрібна - вирішуй сам.
Якість самого девайсу мені не дуже сподобалась - 5800 - краще відчувається. 5530 - якось дешевше... і він легше, не має відчуття "увесости".
Диспей не поганий - навіть краще ніж в 5800 - за рахунок меншого розміру. Наче не має такого зерна.
камера - таке щось. не на кожен день але не погано.
Не має 3г, жпс
батарея десь 1.5 дні тримала.

Не поганий плюс: тут якісні навушники :yes:

і, якщо тобі не важлива сімба - поглянь на Самсунг Стар
  • 0

#356 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 04.01.2010 – 20:40

Сьогодні обновився!
Придбав Nokia 6303
  • 0

#357 Raster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 14.04.2010 – 17:39

Что скажете о новой оси ОС Linux Maemo 5, которую нокия начала ставить на свои смартфоны? Есть здесь кто, кто уже успел поюзать?

Порушення пункту правил 1.2, усне попередження

Ярий

• 0

#358 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 14.04.2010 – 20:04

Перегляд дописуRaster (14.04.2010 18:39) писав:

Что скажете о новой оси ОС Linux Maemo 5, которую нокия начала ставить на свои смартфоны? Есть здесь кто, кто уже успел поюзать?

Порушення пункту правил 1.2, усне попередження

Ярий

Сам не юзав, але хтось тут на форумів писав що має нокію н900, але думаю нічого доброго з неї не вийде, все таки випустили один телефон і закрили проект.
  • 0

#359 Valdis

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 09:55

Сам не користуюсь, але в товариша саме Н 900, телефон працює дуже добре, краще ніж з сімбіан 97, а більше нічого подібного на роблять, мабуть тому, що ринок поки що не потребує, все ж телефон не з дешевих, їж не так розмітають, та й конкурувати їм особливо нема з ким.
  • 0

#360 Кам'янчанин

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Кам'янець-Подільський

Відправлено 27.04.2010 – 12:14

Шановні форумчани,хто знає чи можливо на 6600 встановити GPS навігатор?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних