Перейти до вмісту

"Поліція" чи "Міліція"?

Повідомлень в темі: 71

Опитування: Яким має бути найменування? (40 користувачів проголосувало)

Яким має бути найменування?

1. Поліція! (22 голосів [55.00%])

Процент голосів: 55.00%

2. Міліція. (18 голосів [45.00%])

Процент голосів: 45.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.08.2010 – 16:07

Взагалі-то тема швидше мовна ніж політична..
Але мені імпонує "поліція"
  • 0

#22 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 22.08.2010 – 16:17

Перегляд дописуКрихітка (22.08.2010 17:07) писав:

Взагалі-то тема швидше мовна ніж політична..
Але мені імпонує "поліція"

Міліція-поліція, а всеодно залишаться мусорами.
Їх навіть копами у нас ніхто ніколи не назове, бо коп це сімвол навіть благородний, як медноголового, але всеж принципового виконувача своїх обов"язків.
  • 0

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.08.2010 – 19:03

Прошу дорожну авто інспекцію не плутати з міліцією. Вважаю, що ДАІ має підпорядковуватися Міністерству транспорту і не має права носити вогнепальну зброю. Їхня справа - контролювати порядок на дорогах. Як би там не переназвали ДАІ - але інспектор - не міліціонер і не поліцейський.

Міліція, воно чого міліція? - бо від слова military. вона військова. Така служба має бути. Але повноваження у них мають бути інші. Це має бути воєнізована охорона, що займається контррозвідкою та підготовкою партизанського руху опору. Повноваження міліції - затримувати озброєних злочинців, що є внутрішньою загрозою для країни.
А слідкувати за порядком - то вже справа поліції. Поліція має бути розділена по мажоритарним округам, і начальник поліції - посада виборна. Поліцейські повинні розуміти, від кого вони залежать, і кого мають охороняти, хто їм платить, і чій спокій вони повинні забезпечувати.
  • 0

#24 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 22.08.2010 – 20:45

Різниця очевидна
Зображення
Зображення
Тим більше:
Міліція(від лат. militia-- військова служба, військо)-- нерегулярні підрозділи озброєних громадян, що формуються тільки на час війни, громадське ополчення.
Поліція (від дав. грецької ἡ πολιτεία-- держава, місто)-- система державних служб та органів для охорони суспільного порядку.
  • 0

#25 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 23.08.2010 – 09:51

Зміни в цьому органі є просто життєво необхідними для нас. Так чому б не почати з назви, це був би гарний початок.
До речі, на противагу тим, хто бачить в міліції лише виродків, скажу, що маю кілька знайомих (і хлопців, і дівчат), які пішли працювати в міліцію, бо просто не знайшли роботи за своєю спеціальністю, а підвернулась можливість піти в міліцію, доля так склалась. Вони витрачають своє життя і нерви на цю довбану роботу, виконують свої обов'язки добросовісно і при цьому залишаються доброзичливими людьми та ще й змушені отаке про себе вислуховувати. Так-що не треба усіх під одну гребінку. Подивіться навколо, невже на вашій роботі немає виродків? А в роботі у міліції мало солодкого і приємного, так ще й кожна нова влада пільги рветься відібрати, тоді там точно нормальних людей не залишиться. Так-що зміни потрібні однозначно.
  • 0

#26 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.08.2010 – 10:08

Перегляд дописуВадя Ротор (22.08.2010 10:04) писав:

Та жахливі нахабні мордовороти. Як вони можуть розраховувати на хороше до себе ставлення, коли самі в стосунках із людьми нахабніють?
Особисті спостереження чи інформація від достовірного джерела БіБіСі?
  • 0

#27 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 23.08.2010 – 12:21

Відомство з прийому хабарів - це більше мідповідає суті. Тому пропоную бути чесними і міліціянтів / поліціянтів чесно називати хабарниками.
  • 0

#28 А.Ч.

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 05:16

як гімно не назви - смердіти буде однаково
  • 0

#29 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 05:46

Перегляд дописуКукуся жовторота (23.08.2010 10:51) писав:

Зміни в цьому органі є просто життєво необхідними для нас. Так чому б не почати з назви, це був би гарний початок.

Гарним і логічним початком було би створити десь "показову" поліцію для обмежених задач для набуття необхідного іміджу і контролю. А потім поступово поширювати, а миліцію розганять. І всеодно це дуже тонка справа, яка може перетворитись в формальний перегон мусорського оборзєвшого контінгенту з одного вєдомства до іншого, та щей за гроші. А просто перейменувати, то від цього бандюки в погонах кращі не стануть.
Може тоді Верховну Раду перейменуєм в який небудь Парламент чи Конгрес і тоді заживьом? З чогось починати треба? :)

Перегляд дописуКукуся жовторота (23.08.2010 10:51) писав:

До речі, на противагу тим, хто бачить в міліції лише виродків, скажу, що маю кілька знайомих (і хлопців, і дівчат), які пішли працювати в міліцію, бо просто не знайшли роботи за своєю спеціальністю, а підвернулась можливість піти в міліцію, доля так склалась. Вони витрачають своє життя і нерви на цю довбану роботу, виконують свої обов'язки добросовісно і при цьому залишаються доброзичливими людьми та ще й змушені отаке про себе вислуховувати. Так-що не треба усіх під одну гребінку. Подивіться навколо, невже на вашій роботі немає виродків? А в роботі у міліції мало солодкого і приємного, так ще й кожна нова влада пільги рветься відібрати, тоді там точно нормальних людей не залишиться. Так-що зміни потрібні однозначно.

На жаль ці гарні хлопці і дівчата не прикриють поширеного бандітізма ментів, коли вже мало кого знайдеш хто від них не постраждав.
Ти Кукуся мабуть не мала справ з ментярськими злочинцями.

Повідомлення відредагував Odonacer: 28.08.2010 – 05:47

• 0

#30 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 11:15

Перегляд дописуOdonacer (28.08.2010 06:46) писав:

Гарним і логічним початком було би створити десь "показову" поліцію для обмежених задач для набуття необхідного іміджу і контролю. А потім поступово поширювати, а миліцію розганять. І всеодно це дуже тонка справа, яка може перетворитись в формальний перегон мусорського оборзєвшого контінгенту з одного вєдомства до іншого, та щей за гроші.
Ну от уже якісь думки, пропозиції. )) А то в першому пості обізвав, принизив усіх міліціонерів і усе, живіть, так би мовити, собі люди і я з вами разом далі з такою міліцією.

А просто перейменувати, то від цього бандюки в погонах кращі не стануть.
Може тоді Верховну Раду перейменуєм в який небудь Парламент чи Конгрес і тоді заживьом? З чогось починати треба? :)
А я й не кажу поміняти тільки назву. Просто назва теми так звучить, от я й сказала свою думку, що так, з цього тре починати і на цьому не крапка, а кома мала б бути. На жаль, я особисто дільних пропозицій щодо того які саме зміни треба робити дати не зможу в такому питанні, але такі як ти, бачу, зможуть, у тебе є потенціал, ти маєш, що сказати, так-що кажи. B)

На жаль ці гарні хлопці і дівчата не прикриють поширеного бандітізма ментів, коли вже мало кого знайдеш хто від них не постраждав.
Ти Кукуся мабуть не мала справ з ментярськими злочинцями.
А ти Odonacer мабуть не мав справ з міліцією, коли вона дійсно допомагала. Я ж не заперечую, що там нема злочинності, це все-одно, що плювати в очі і казати, що то дощ іде. Але ж і ти, якщо вже взявся критикувати, то розглядай повну картину дійсності, а не лише її погану частину.
  • 0

#31 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 11:26

Перегляд дописуКукуся жовторота (28.08.2010 12:15) писав:

А ти Odonacer мабуть не мав справ з міліцією, коли вона дійсно допомагала. Я ж не заперечую, що там нема злочинності, це все-одно, що плювати в очі і казати, що то дощ іде. Але ж і ти, якщо вже взявся критикувати, то розглядай повну картину дійсності, а не лише її погану частину.

Довго думав і намагавсь пригадати, коли мні менти щось там допомогли. Не зміг.
Згадав про пісенку про опасну службу, яка на перший погляд не видна. Подумав ще раз. Уявити цю невидну важку службу не зміг.

Тому пробачте, я старався, але повну картину дійсності с гарними ментами уявити не зміг. :)
  • 0

#32 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 11:40

Перегляд дописуOdonacer (28.08.2010 12:26) писав:

Згадав про пісенку про опасну службу, яка на перший погляд не видна. Подумав ще раз. Уявити цю невидну важку службу не зміг.

Тому пробачте, я старався, але повну картину дійсності с гарними ментами уявити не зміг. :)

Ну тоді дійсно, я тобі нічого не доведу. Тільки повторюсь, що всіх міліціонерів все ж обзивати не треба, ти сам навіть обмовився, що там є гарні дівчата й хлопці.
А якщо все ж ти бачиш, що нічого доброго від тої міліції нема, то давай вобше будем пропагувати, щоб на фіг розігнали той нікому не потрібний орган, а тих людей, які там працюють, виженемо вулиці підмітати, так мабуть ліпше буде. Чи все-таки є якась потреба в цьому органі на даний час? Може не в такому, як наш, а видозміненому?

П.С. Підкреслила словосполучення "на даний час", бо може все ж настане такий час, що таки дійсно такого органу буде не потрібно, думаю всі тіки за.
  • 0

#33 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 11:53

Перегляд дописуКукуся жовторота (28.08.2010 12:40) писав:

Ну тоді дійсно, я тобі нічого не доведу. Тільки повторюсь, що всіх міліціонерів все ж обзивати не треба, ти сам навіть обмовився, що там є гарні дівчата й хлопці.

Я тобі повірив, що там є гарні хлопці та дівчата.
А-а-а згадав, іноді я бачу в метро таких дівчаток в форменніх шляпках. Вони тільки всі маненькі такі, але виглядають прикольно.

Перегляд дописуКукуся жовторота (28.08.2010 12:40) писав:

А якщо все ж ти бачиш, що нічого доброго від тої міліції нема, то давай вобше будем пропагувати, щоб на фіг розігнали той нікому не потрібний орган, а тих людей, які там працюють, виженемо вулиці підмітати, так мабуть ліпше буде. Чи все-таки є якась потреба в цьому органі на даний час? Може не в такому, як наш, а видозміненому?

П.С. Підкреслила словосполучення "на даний час", бо може все ж настане такий час, що таки дійсно такого органу буде не потрібно, думаю всі тіки за.

Ну і що буде, коли ментів не буде?

Куплю зброю і буду почувати себе набагато захищеннішим.
В усякому разі вірішу проблему с собаками це точно.
  • 0

#34 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 12:54

Перегляд дописуMarshal (12.08.2010 18:36) писав:

Слідом за РФ в Україні відновили обговорення (розпочатого ще українським міністром Кравченком) можливого повернення дореволюційного найменування "Поліція" нашій міліції. (http://podrobnosti.u.../12/707729.html) Що ви вважаєте з цього приводу?
Пропоную щось більш відповідне: злочинці на службі, друзі зеків.
  • 0

#35 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 12:14

Перегляд дописуOdonacer (28.08.2010 12:53) писав:

Я тобі повірив, що там є гарні хлопці та дівчата.
А-а-а згадав, іноді я бачу в метро таких дівчаток в форменніх шляпках. Вони тільки всі маненькі такі, але виглядають прикольно.
Та ти шо, як прикольно! :wub:
А за довіру вдячна.

Перегляд дописуOdonacer (28.08.2010 12:53) писав:

Ну і що буде, коли ментів не буде?
Куплю зброю і буду почувати себе набагато захищеннішим.
Та ти лукавиш, хлопче. А хто писав у темі "Сухий закон":

Перегляд дописуOdonacer (3.02.2010 21:23) писав:

Це як подивитись.
Як на мене сухий закон діє і захищає наше життя. Більш того, він (Закон) наповнює його справжнім сенсом.
Приводжу приклади.
Сухий закон для тих хто за кермом. Порушники караються по всій суворості...іноді смертю...іноді тягнуть і невинних.
Сухий закон для тих, хто жадає успіху в житті, здорової сім"ї, здорових дітей. Інші вимирають.
Так значить все ж потрібний орган, який слідкуватиме за виконанням законів, за твоєю ж логікою?

Перегляд дописуOdonacer (3.02.2010 21:23) писав:

В усякому разі вірішу проблему с собаками це точно.
А собаки чим перед тобою завинили?
От люди! Спочатку приручили це створіння, але чомусь не всіх представників, тому й бродяжки з'явилися. А тепер винищити хочуть.
І взагалі, ти думаєш одне, а пишеш інше, як мені здається. :D
  • 0

#36 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 30.08.2010 – 14:06

Перегляд дописуКукуся жовторота (30.08.2010 13:14) писав:

Так значить все ж потрібний орган, який слідкуватиме за виконанням законів, за твоєю ж логікою?

Потрібен, а якжеж. Тільки він повинен виконувати свою роботу.
Зараз ті органи, які повинні виконувати цю роботу, її або не виконують, а якщо щось виконують, то вкрай погано. Інакше би про це мова не йшла.

Перегляд дописуКукуся жовторота (30.08.2010 13:14) писав:

А собаки чим перед тобою завинили?
От люди! Спочатку приручили це створіння, але чомусь не всіх представників, тому й бродяжки з'явилися. А тепер винищити хочуть.
І взагалі, ти думаєш одне, а пишеш інше, як мені здається. :wub:

Собаки загризають кішок і людей. Хто повинен захищати людей і кішок від собак?
Наприклад, якщо хтось вб"є безпритульну собаку, то його можуть швиденько запровадити в буцигарню. Прикладів вже багато.
А якщо собаки загризуть людину, то тим собакам нічого не буде. Не буде нічого і тим хто їх підгодовував, не буде нічого і місцевій владі, яка повинна контролювати кількість безпритульних псів в районі.
Так кого в даному випадку захищає міліція. Певно, що не людей і навіть не кішок. :D

До речі, позавчора до мене тулилась одна псінка невеличка, бо боялась беспритульної свори. Коли ми з нею дійшли до одного дома, то вона як чухнула до одного під"їзда, я так гадаю до себе додому. Теж псінка потребувала захисту. Ояк буває.

Повідомлення відредагував Odonacer: 30.08.2010 – 14:20

• 0

#37 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.09.2010 – 14:47

"Наші" рулящі поцани навіть негодні вигадати якийсь оригінальний проект розпилу бабла, тому копіпастили всепідряд з рашки і продовжують так діяти при всіх властях
  • 0

#38 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 28.09.2010 – 14:46

Прихований текст

Бердянська податкова стрыляє в робітнтиків.

Податкова стріляє в роботяг. Прокурор Запорізької області санкціонує маски шоу проти неіснуючої фірми в Бердянську за адресою де знаходяться ряд успішних підприємств. Причому реанімується закрита справа 2008 року. При цьому під шумок намагаються вивести документи інших підприємств. Два з них досить відомі у місті великої соціально політикою. Мабуть, комусь це не дає спокою. Природно, робочі турбуються за свої робочі місця, їх не пускають на їхню роботу, причому туди, де взагалі не повинна проходити перевірка. Податківці провокують людей, причому це робиться бездарно і добре видно на відео ... Тварюки в масках починають стріляти в людей. Одного робочого поранили кулею в обличчя по дотичній, двоє середньої тяжкості - у ноги, один у важкому стані - поранення в низ живота, причому в нього стріляли впритул. Тепер намагаються зам'яти цю справу, вже з'явився поранений серед податкової та поширюють неправдиву інформацію, що була перестрілка з охороною підприємства. В одному місці в уповільненому режимі добре видно як у роботяг стріляють на ураження на рівні людини. Коротше, беззаконня великого начальства провокує підлеглих на злочин і вони з легкістю стріляють у людей.

Повідомлення відредагував І Цвях: 28.09.2010 – 14:47

• 0

#39 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 29.09.2010 – 22:20

Перегляд дописуOdonacer (28.08.2010 12:26) писав:

Тому пробачте, я старався, але повну картину дійсності с гарними ментами уявити не зміг. :lol:

Звісно не допоможе тобі мент, коли ти його ось так називаєш. З якої статі допомагати людині, яка у зверненні до тебе вибирає слово з презирливою конотацією? Як той казав, яке звернення така й відповідь.
  • 0

#40 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.11.2010 – 16:50

новини про росію я черпаю з башоргу.
ось наприклад таке: міліціонер пише, що в нього дід ветеран, і сказав що як внук стане поліцаєм то він його задушить. щось типпу того.
чому міліціонери не хочуть ставати поліцаями?
з часів великої вітчизняної війни склався стереотип, що поліцай - зрадник.
радянська влада вважала що все населення окупованих території мало стати злочинцями, терористами і пожертвувати своїм життям для шкоди окупантів. а якщо люди хочуть жити мирним життям і чесно трудитися і підтримувати порядок на окупованих територіях з новими тимчасовими адміністративними утвореннями - то це зрада.

і нібито, якимось кривим чином, міліціянти не хочуть ототожнюватися з окупантами.
а що ж самі міліціянти? В Україні, так само як і в Росії, міліціянти захищають інтереси жидів, кавказців, туристів, але ні в якомі разі тільки не українців, чи росіян. хоч самі міліціянти - це українці і росіяни, але зі своїх захистять лише брата, кума, свата, та й то не завжди.

Чи розпочалося це з татаромонгольського іго? Чи може ще раніше? Князі Варяги утримували "дружину" з варягів, вони не були словянами, але словяни їх прийняли, в деяких випадках зборами віче варягів звали, так би мовити наймали.
варяги були окупантами, звісно ж вони не захищали інтереси холопів, смердів і т.д.

А ось як уже було "татаромонгольське іго", тоді російський святий герой Олекса Неврюй (Алєксандр Нєвській) сформував праобраз сучасної міліції. Відтепер у князівську стражу наймали словян. і використовували їх проти словян. для збору податків, які віддавали ординцям.

сучасна міліція - це явні шістки окупантів. сьогодні вони охороняють макові поля від українців. поля, що орендують армяни в українців, щоб вирищувати мак. мабуть армяни печуть значно смачніші маковики і кутю смачнішу готують, чи не так?

міліціянти кришують всю організовану злочинність, працють лише у випадку пяної сімейної бійки, чи дрібної господарської кражі по типу алкаш мішок зерна вкрав. коли ж діло йде про металобрухт, то тут уже бізнес закручений і організований, тому таких "металістів" дуже важко знайти, не зважаючи на те, що всі вони у них на обліку.

i 

Приєднано.

Повідомлення відредагував bamik: 30.11.2010 – 17:08

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних