Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 26.09.2007 – 21:47

Перегляд дописуОсколок Життя (26.09.2007 20:46) писав:

чому ви не читаєте книжки про Мару, Сварога, Велеса, Перна?.. такі книжки де описані обряди в їх честь... чому?..
бо це дохристиянські відживші обряди. Хоча так, для загального розвитку можна проглянути чим люди гнівили Єдиного Бога.
  • 0

#82 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 22:14

Перегляд дописуСварус (26.09.2007 21:13) писав:

ґґ, "Велесова книга", "Саньтії-веди Перуна" це точно не "Біблія" ))

велесова книга... ммм... вона більше історична книга)))...

Перегляд дописуLMax (26.09.2007 22:47) писав:

бо це дохристиянські відживші обряди. Хоча так, для загального розвитку можна проглянути чим люди гнівили Єдиного Бога.
відживші... хм... навіть для вас вони не відживші... вони є... і їх дотримуються і зараз... але не така велика кількість...

Християни не повністю винищило язичництво)))... ха-ха...
  • 0

#83 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.09.2007 – 22:42

Так, описує історію, але і про звичаї теж не замовчує.
  • 0

#84 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 11:53

Перегляд дописуОсколок Життя (26.09.2007 23:14) писав:

відживші... хм... навіть для вас вони не відживші... вони є... і їх дотримуються і зараз... але не така велика кількість...
добре що менше - менша розплата буде...

Цитата

Християни не повністю винищило язичництво)))... ха-ха...
ніц смішного ні в одному, ні в другому розумінні ;)
  • 0

#85 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 12:18

31И сказала старшая младшей: отец наш стар, и нет человека на земле, который вошёл бы к нам по обычаю всей земли; 32итак напоим отца нашего вином и переспим с ним, и восставим от отца нашего племя. 33И напоили отца своего вином в ту ночь; и вошла старшая и спала с отцом своим, а он не знал, когда она легла и когда встала.

34На другой день старшая сказала младшей: вот, я спала вчера с отцом моим, напоим его вином и в эту ночь, и ты войди, спи с ним, и восставим от отца нашего племя.

35И напоили отца своего и в эту ночь, и вошла младшая и спала с ним; и он не знал, когда она легла и когда встала.

Моисей (Бытие) 19, 31
  • 0

#86 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.09.2007 – 17:26

і?
  • 0

#87 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 09:15

Перегляд дописуSER_ROCKO (28.09.2007 08:34) писав:

Це він напевно приводить рядки з біблії про інцест. Взагаліто якщо припустити що людство пішло від двох людей - Адама і Єви і якщо припустити що був всесвітній потоп і в ньому вижила лише сім"я Ноя то виникає питання яким ще шляхом крім інцесту могло збільшитись населення людства? :D Доречі знаєш чому до інцесту таке негативне ставлення в сус-ві? Не тому що внаслідок цього можуть народитись виродки і зовсім не тому що це не угодно чийомусь богові, а тому що суспільство не хотіло допустити збільшення сили і влади сімей через інцест. То яке, ЛМах, по твоєму в біблії ставлення до інцесту?
:( Ти виступаєш за інцест ?

Цитата

а тому що суспільство не хотіло допустити збільшення сили і влади сімей через інцест

А тепер з наукової точки зору.
Якщо б не відбувалося кровозмішування, то поступово відбулося б виродження. Не було б зовсім тої сім'ї ;)

От нещодавно в статті читав, що в африканських племенах, які живуть малою общиною і далеко від інших людей, коли в плем'я приходить гість то має право вибрати для себе будь-яку жінку. І якщо жінка завагітніє то це вважається великою честю. Таке робиться перш за все для того, щоб плем'я не виродилось.

Повідомлення відредагував Dema V: 28.09.2007 – 09:13

• 0

#88 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 13:43

Перегляд дописуSER_ROCKO (28.09.2007 08:34) писав:

Це він напевно приводить рядки з біблії про інцест. Взагаліто якщо припустити що людство пішло від двох людей - Адама і Єви і якщо припустити що був всесвітній потоп і в ньому вижила лише сім"я Ноя то виникає питання яким ще шляхом крім інцесту могло збільшитись населення людства? ;) Доречі знаєш чому до інцесту таке негативне ставлення в сус-ві? Не тому що внаслідок цього можуть народитись виродки і зовсім не тому що це не угодно чийомусь богові, а тому що суспільство не хотіло допустити збільшення сили і влади сімей через інцест. То яке, ЛМах, по твоєму в біблії ставлення до інцесту?
іди і ляж зі своєю мамою чи сестрою. Я тобі не забороняю. Ти свободєн.

В Біблії немає ставлення (чийого?) до інцесту, там йде виклад інформації. Ставлення кожен собі сам створює своє.

Моє ставлення не змінилося.
  • 0

#89 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 14:57

Перегляд дописуLMax (28.09.2007 14:43) писав:

іди і ляж зі своєю мамою чи сестрою. Я тобі не забороняю. Ти свободєн.

В Біблії немає ставлення (чийого?) до інцесту, там йде виклад інформації. Ставлення кожен собі сам створює своє.

Моє ставлення не змінилося.

Добре. Поїхали далі. Вибачте за російську....

34Не думайте, что я пришёл принести мир на землю; не мир пришёл Я принести, но меч. 36И враги человеку – домашние его.

Матфей 10, 34

Перегляд дописуDema V (28.09.2007 10:15) писав:

:( Ти виступаєш за інцест ?

А тепер з наукової точки зору.
Якщо б не відбувалося кровозмішування, то поступово відбулося б виродження. Не було б зовсім тої сім'ї ;)

От нещодавно в статті читав, що в африканських племенах, які живуть малою общиною і далеко від інших людей, коли в плем'я приходить гість то має право вибрати для себе будь-яку жінку. І якщо жінка завагітніє то це вважається великою честю. Таке робиться перш за все для того, щоб плем'я не виродилось.

Я?! Боронь Боже. Мене просто та Біблія дуже лякає))))
  • 0

#90 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 16:16

Цитата

Я?! Боронь Боже. Мене просто та Біблія дуже лякає))))

це було питання до SER_ROCKO
  • 0

#91 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 17:53

Цитата

Наскільки я знаю в біблії інцест виправданий бо він був єдиним способом продовження роду Адама і Єви, Лота і його дочок, родини Ноя і т.д.

Сам щойно сказав що незнаток біблії, а тут уже переконуєш у чомусь.

Дочки Лота думали, що вони єдині люди, але потім їхніх нащадків винищив Бог.

На рахунок Адама і Єви це є окремий вийняток бо цей шлюб вважають священним.

І якщо тобі всеодно на якусь релігію то це не означає що треба таке писати.
  • 0

#92 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 28.09.2007 – 18:47

Я не впевнена, щодо Біблії, але православна церква інцест засуджує, це точно. Якби там не було, але більшість з нас вихована саме на християнських цінностях і традиціях, це привито нам з дитинства, хочемо ми цього чи ні, та живемо ми в християнській цивілізації. Хай навіть і не точно, але Біблію часто цитує ледь не кожен, і справді, важко знайти людину яка б не тримала Біблію в руках. Мабуть, все таки щось є в цій книзі, що примушує мільйони людей щодня звертатися до неї. Хоча я, особисто багато чого не сприймаю в ній.
  • 0

#93 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 20:28

http://uk.wikipedia.org/wiki/Інцест
  • 0

#94 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 21:13

Перегляд дописуpinguiarium (28.09.2007 15:57) писав:

34Не думайте, что я пришёл принести мир на землю; не мир пришёл Я принести, но меч. 36И враги человеку – домашние его. Матфей 10, 34
це про те що поділяться на віруючих і не віруючих в одного Бога. Зараз ми це бачимо.

Цитата

Мене просто та Біблія дуже лякає))))
до цього: http://jesuschrist.ru/forum/469693

Перегляд дописуSER_ROCKO (28.09.2007 19:29) писав:

Хочу докопатись до істини. Я ж питаюся в людей які більше за мене знають цю книжку. Ну от припустимо що Адам і Єва це вийняток бо їх шлюб священний. А їх нащадки? Получається що все населення людства - результат інцесту. (о я накрутив)

5Соблюдайте постановления Мои и законы Мои, которые исполняя, человек будет жив. Я Господь. 6Никто ни к какой родственнице по плоти не должен приближаться с тем, чтобы открыть наготу. Я Господь. 7Наготы отца твоего и наготы матери твоей не открывай: она мать твоя, не открывай наготы ее. 8Наготы жены отца твоего не открывай: это нагота отца твоего. 9Наготы сестры твоей, дочери отца твоего или дочери матери твоей, родившейся в доме или вне дома, не открывай наготы их. 10Наготы дочери сына твоего или дочери дочери твоей, не открывай наготы их, ибо они твоя нагота. 11Наготы дочери жены отца твоего, родившейся от отца твоего, она сестра твоя по отцу, не открывай наготы ее. 12Наготы сестры отца твоего не открывай, она единокровная отцу твоему. 13Наготы сестры матери твоей не открывай, ибо она единокровная матери твоей. 14Наготы брата отца твоего не открывай и к жене его не приближайся: она тетка твоя. 15Наготы невестки твоей не открывай: она жена сына твоего, не открывай наготы ее. 16Наготы жены брата твоего не открывай, это нагота брата твоего. 17Наготы жены и дочери ее не открывай; дочери сына ее и дочери дочери ее не бери, чтоб открыть наготу их, они единокровные ее; это беззаконие.

24Не оскверняйте себя ничем этим, ибо всем этим осквернили себя народы, которых Я прогоняю от вас: 25и осквернилась земля, и Я воззрел на беззаконие ее, и свергнула с себя земля живущих на ней. 26А вы соблюдайте постановления Мои и законы Мои и не делайте всех этих мерзостей, ни туземец, ни пришлец, живущий между вами, 27ибо все эти мерзости делали люди сей земли, что пред вами, и осквернилась земля; 28чтоб и вас не свергнула с себя земля, когда вы станете осквернять ее, как она свергнула народы, бывшие прежде вас; 29ибо если кто будет делать все эти мерзости, то души делающих это истреблены будут из народа своего. 30Итак соблюдайте повеления Мои, чтобы не поступать по гнусным обычаям, по которым поступали прежде вас, и чтобы не оскверняться ими. Я Господь, Бог ваш

І ще: http://project.megarulez.ru/forums/showpos...mp;postcount=10
  • 0

#95 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 21:37

Перегляд дописуLMax (27.09.2007 12:53) писав:

добре що менше - менша розплата буде...
ніц смішного ні в одному, ні в другому розумінні ;)
розпалата за що?.. за те, що в декотрих людей не такі погляди, як у християн?.. це вже тупо...
язичництво відроджується... хоча я вважаю, що воно не всі теперішні язичники - дійсно язичники... але то таке... завжди існували і існують такі люди, що просто для тусні сують свого носа в не своб тарілку...

до речі... сьогодіні ішов додому... побачив плакат: "християнська партія"... гиг... християни знову сують носа у владу)))...
  • 0

#96 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 10:03

Перегляд дописуОсколок Життя (28.09.2007 22:37) писав:

розпалата за що?.. за те, що в декотрих людей не такі погляди, як у християн?.. це вже тупо...
я про так званих "християн", які далі виконують язичницькі обряди.

Цитата

до речі... сьогодіні ішов додому... побачив плакат: "християнська партія"... гиг... християни знову сують носа у владу)))...
це не християни, а слово тільки. Справжнім християнам огидно це.

Перегляд дописуSER_ROCKO (28.09.2007 22:46) писав:

Ну нарешті то шо я хотів прочитати :( Тобто значить в біблії інцест засуджується. Це тупо. Що в ньому такого поганого? Якщо відкинути виродження.
ти хоч соображаєш що пишеш: "що поганого якщо ВІДКИНУТИ [погане] виродження"? Ну хіба що ти поклоняєшся смерті... то тоді виродження це сам клас для тебе....

Цитата

навіть якщо інцест відкрито не виражаться то всеодно людина шукає партнера схожого на свого родича.
не знаю такого. Я, наприклад, уникаю людей, які схожі нам моїх родичів. Тільки зараз це осмислив.

Цитата

Не забувайте - всі люди результат інцесту Адама, Єви і їх дітей ;) Людство поступово вироджується :D
смерть тільки один переміг. А так смерть ще ніхто не переміг.
В Книзі Урантії є версія що нащадки адамітів схрещувались з племенами земними, які звалися звірями в Бутті, але це були якраз предки людства, що розвинулися з мавп.

Повідомлення відредагував LMax: 29.09.2007 – 10:06

• 0

#97 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 10:06

Цитата

але це були якраз предки людства, що розвинулися з мавп.

еорія Дарвіна зазнала краху, уже навіть вчені у це не вірять.
  • 0

#98 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 10:07

Перегляд дописуDema V (29.09.2007 11:06) писав:

еорія Дарвіна зазнала краху, уже навіть вчені у це не вірять.
це все крайності судження. Якщо відкидати щось то ніколи не побудується цілісна картина.
  • 0

#99 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 10:09

Зрештою ти правий, бо це було надто давно.
  • 0

#100 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 17:53

Перегляд дописуSER_ROCKO (29.09.2007 17:57) писав:

Розшифруй, бо я не соображаю шо ти пишеш. При чому тут смерть? Я просто стверджую що інцест не є чимось поганим і противним сус-ву. Єдиним його недоліком є можливість народження всяких виродків(не буду наводити приклади :D ) .
ну то чому ти відкидуєш цю можлвість осуджуючи те що в Біблії сказано про інцест. Ти будеш цю можливість народження виродків ігнорувати?

Цитата

А треба знати. Я не беруся тобі це все роз"яснювати тому рекомендую почитати Зигмунда Фройда. Заміть, я не вказую тобі шо ти маєш робити :D
тож не означає що я маю шукати схожих на своїх родичів, бо так написав Фройд?

Цитата

А я такого не знаю. Це не канонізовано церквою, це противне вченню церкви :D Ця версія антихристиянською з точки зору християнства :) :D
будеш знати. Тобі яка різниця, ти ж не християнин.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних