Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#721 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.01.2011 – 01:36

Розпочав Біблію читати цілком, заради власного розуміння. І власне з перших сторінок суперечності:

Цитата

І промовив до нього Господь: Через те кожен, хто вб'є Каїна, семикратно буде пімщений. І вмістив Господь знака на Каїні, щоб не вбив його кожен, хто стріне його. Буття 4.15

Хто мав зустріти його, як людей на пальцях можна перерахувати?

Цитата

І сталося, що розпочала людина розмножуватись на поверхні землі, і їм народилися дочки.

І побачили Божі сини людських дочок, що вродливі вони, і взяли собі жінок із усіх, яких вибрали.

І промовив Господь: Не буде Мій Дух перемагатися в людині навіки, бо блудить вона. Вона тіло, і дні її будуть сто і двадцять літ.

За тих днів на землі були велетні, а також по тому, як стали приходити Божі сини до людських дочок. І вони їм народжували, то були силачі, що славні від віку. Буття 6.1-4

Хто такі Божі сини?

Повідомлення відредагував bamik: 20.01.2011 – 01:37

• 0

#722 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 09:40

Перегляд дописуManfred (20.01.2011 09:20) писав:

Ви дійсно не знаєте, чи тільки прикидаєтесь йолопом?

Запитайте у фахівця. Раджу, бо у подібному випадку його пояснення мені вельми допомогли.

Я дійсно не знаю - і хотів спитати Вас як у фахівця. Однак відповіді нормальної не побачив, а тільки образливий тон.
Напр.,
чи може християнин натякати на те, що хтось "йолоп". Натякаю Вам, Манфреде, прочитати ще раз про "вічний вогонь" та "геєнну огненну". ;)

Цитата

5:22 А Я вам кажу, що кожен, хто гнівається на брата свого, підпадає вже судові. А хто скаже на брата свого: рака, підпадає верховному судові, а хто скаже дурний, підпадає геєнні огненній.
Біблія, Євангелиє від Матвія

З усього видно, що я Вам не брат, і при нагоді Ви мене можете замочити, як Йосип єгиптянина

Цитата

11 І сталося за тих днів, і підріс Мойсей. І вийшов він до братів своїх, та й приглядався до їхніх терпінь. І побачив він єгиптянина, що бив єврея з братів його.
12 І озирнувся він туди та сюди, і побачив, що нікого нема, та й убив єгиптянина, і заховав його в пісок.
13 І вийшов він другого дня, аж ось сваряться двоє євреїв. І сказав він несправедливому: Нащо ти б'єш свого ближнього?
14 А той відказав: Хто тебе настановив за начальника та за суддю над нами? Чи ти думаєш убити мене, як ти вбив був єгиптянина? І злякався Мойсей та й сказав собі: Справді, та справа стала відома!
Вихід 1

Біблія - це насправді захопливі оповідки :)

Повідомлення відредагував Власюк: 20.01.2011 – 09:42

• 0

#723 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 10:43

вношу поправку:
не Йосип убив єгиптянина, а Мойсей. Моя цитата те потверджує )))

По-друге, хто Вам сказав, що я образився? :lol: Просто я угдедів спробу мене образити. Вважайте, що спроба Вам не вдалася. ;)

По-третє, у Ваших дописах бачу намагання подати чорне білим.

Але я не ідіот, щоб повірити Вашим, Манфреде, хитрим вивертам. :)

ВКАЖІТЬ НАМ ТРАДИЦІЙНЕ ТРАКТУВАННЯ біблійного речення

Цитата

І Яковів залишок буде між людьми, серед численних народів, як лев між лісною худобою, як левчук між отарами овець, що як він переходить, то топче й шматує, і немає нікого, хто б зміг урятувати.
- і не якимось розпливчатим посиланням, а подайте трактування ЦИТАТОЮ, як того вимагають Правила форуму та етикет спілкування, а не робіть з когось йолопа. Традиційного трактування я не знаю - і Ви, Манфреде, його теж не НАВЕЛИ КОНКРЕТНО.

Повідомлення відредагував Власюк: 20.01.2011 – 11:05

• 0

#724 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 12:16

Перегляд дописуManfred (20.01.2011 11:43) писав:

... то цілком впораєтесь із пошуком офіційного тлумачення будь-якого місця Біблії, нехай це буде для вас тестом, дерзайте!

Мене не цікавить "офіційне пояснення", - я хочу чути Ваше пояснення, Манфреде! :)

Ми для чого тут на форумі сходимося? - Потеревенити, наскільки видно з назви форуму.

А Ви мене посилаєте бозна куди, Манфреде. ;) Так нефайно.
  • 0

#725 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 13:02

Перегляд дописуManfred (20.01.2011 12:55) писав:

то чому я повинен задовольняти вашу цікавість?
злив зараховано зрозуміло
  • 0

#726 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 13:12

Перегляд дописуManfred (20.01.2011 13:07) писав:

Прикро, що тест на "не ідіота" так і не подолали? З иншого боку, це багато що пояснює ;-)
не посилайте нікого бозна куди - і буде вам щастя.
Ви, Манфреде, не подолали тест на "не ідіота" - це ж очевидно, оскільки цитати не подали. (в той же час накрапали багато постів). Я ж пояснюю Вам ВКОТРЕ: мене офіційна версія НЕ ЦІКАВИТЬ. Я ж не ідіот добровільно порпатися в лайні! Я хочу знати думку співрозмовників-форумчан. Ви натякнули на традиційне пояснення , АЛЕ прямої відповіді уникаєте - Ваша справа ))))
З чим Вас і вітаю.

Повідомлення відредагував Власюк: 20.01.2011 – 13:20

• 0

#727 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 13:54

Перегляд дописуManfred (20.01.2011 13:45) писав:

А от тут пан ганебно пересмикує.
дійсно? )))
Оскільки Ви задали питання Родославі про традиційне тлумачення, а я Вам натякав, що традиційні пояснення для мене не авторитет (отже, я не міг Вам відповісти питанням на питання - бо Ви не мені ставили питання! :) ). Хотів уточнити, ЯКЕ САМЕ традиційне пояснення Ви маєте на увазі, але Ви злиняли.

Шануймоси.

Повідомлення відредагував Власюк: 20.01.2011 – 13:55

• 0

#728 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 14:32

Перегляд дописуManfred (20.01.2011 14:12) писав:

А хіба Радослава, то не ваш клон?
По-перше, Родослава. Майте хоч елементарну повагу до моїх клонів. :)

По-друге, а хіба Manfred - то не мій клон? хіба незрозуміло, що то я від ранку сам з собою мило спілкуюсь?
Стережіться, на форумі - АТАКА КЛОНІВ. "Враг павсюду" (с) ))))

Повідомлення відредагував Власюк: 20.01.2011 – 14:56

• 0

#729 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 20.01.2011 – 19:08

Перегляд дописуManfred (20.01.2011 14:50) писав:

Щодо "Враг павсюду", то це ви нівроку про себе утнули, бо ж саме вам і увижається той "враг" мало не на кожній сторінці Біблії.
То не проблема Власюка - то проблема біблії. Ги.

Іван Франко... (гадаю, хоч цього Манфред не запише в армію клонів, - хоча... Манфреду закон не писаний)...
Так от - Іван Франко вказує, що вся ця Біблія та її "пророчість" шиті білими нитками:

Цитата

Поперед усього законодавство. В книгах говориться, що Бог через Мойсея дав жидам закон у пустині; в тих частинах книги, де оповідається про різні пригоди, видно, що жиди живуть у пустині як народ кочовий, який мандрує з місця на місце. Але законодавство відноситься зовсім не до кочового, а до осілого народу, такого, що живе по селах і містах, займається рільництвом, садівництвом та плеканням худоби; що більше, майже скрізь у тих законах проводиться думка, що всі жиди повинні виконувати свої релігійні потреби в одному місці, давати данину одному храму, яким був єрусалимський храм не на початку державного життя жидів, а вже після їхнього повернення з вавілонської неволі! Виходить так, що Мойсей, пробуваючи в пустині, давав жидам закони, які не відповідали їхньому тодішньому життю, а такі, що мали ввійти в життя за 100 чи навіть 500 років, і жиди, буцім-то, тут же заприсяглися свято виконувати те, чого в їхньому становищі не тільки не могли виконувати, але й навіть не могли добре зрозуміти!

Цитата

Ось чому вчені люди здогадувалися, що ті закони не могли писатися в пустині для кочівників, а мусили складатися тоді, коли жиди вже осіли в Палестині, і що невідомі нам законодавці тільки підсунули їх під ім’я, щоб надати їм більше поваги. Та нині наука ствердила вже зовсім певно, що законодавство жидівського народу розвинулося під впливом законодавства вавілонського. Ба що більше: недавно віднайдене (1902 р.) зведення законів вавілонського царя Кгаммурабі, який панував 2000 років до н. е., промовисто свідчить, що так звані Мойсеєві закони взяті не раз повністю з того ж вавілонського зведення! І як же ж супроти цього вірити в жидівські казки про боже об’явлення їхньому ”пророкові” Мойсеєві...
http://www.aratta-uk...t_ua.php?id=194
Раджу почитати увесь текст "Сотвореннє світу" І.Франка. :)

Повідомлення відредагував Родослава09: 20.01.2011 – 19:12

• 0

#730 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 19:14

Перегляд дописуbamik (20.01.2011 02:36) писав:

Розпочав Біблію читати цілком, заради власного розуміння. І власне з перших сторінок суперечності:
Хто мав зустріти його, як людей на пальцях можна перерахувати?
Хто такі Божі сини?
А ви її задом на перед читайте, буде набагато зрозуміліше :) ;) .
Якщо врахувати що до потопу люди жили до тисячі років, то пальців вам точно не хватило б, та чи потрібно багато, скажімо Адам міг помститися за Авеля.
Божі сини - це матеріалізовані духовні створіння, які до цього вчинку були ангелами, а коли під час потопу розматеріалізувалися - стали демонами. Гібриди цих матеріалізованих ангелів і людських дочок в Біблії називаються "ніфіліми".

Цитата

Бытие 6:4 В те дни (как и после них), когда сыновья истинного Бога вступали в интимные отношения с человеческими дочерьми и те рождали им сыновей, на земле были нефили́мы. Это были сильные люди, знаменитые в древние времена.

Цитата

Юди 6 І ангелів, які не зберегли свого початкового становища, а покинули належне місце проживання, він тримає у вічних кайданах під покровом густої темряви для суду великого дня. 7 Подібно до них, Содом і Гоморра та довколишні міста теж свого часу погрузли в блуді та неприродно використовували плоть; вони також стали для нас застережливим прикладом, зазнавши суду й покарання вічним вогнем.

• 0

#731 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 20:11

Перегляд дописуРодослава09 (20.01.2011 20:08) писав:

То не проблема Власюка - то проблема біблії. Ги.

Іван Франко... (гадаю, хоч цього Манфред не запише в армію клонів, - хоча... Манфреду закон не писаний)...
Так от - Іван Франко вказує, що вся ця Біблія та її "пророчість" шиті білими нитками:

Раджу почитати увесь текст "Сотвореннє світу" І.Франка. :)
По-перше, євреї не мали бути кочовим народом, а лише через свій непослух і недовіру до Бога вони стільки років кочували. Закон давався їм для життя і виконання його в обітованій землі.
Візміть для прикладу закони про царя, в яких говориться в майбутньому часі і пророкується, що євреї захочуть вибрати царя і даються вказівки щодо їх відносин з ним.

Цитата

Повт.17:14 Коли ти ввійдеш до того Краю, що Господь, Бог твій, дає тобі, і посядеш його, і осядеш у ньому, та й скажеш: Нехай я поставлю над собою царя, як усі народи, що в моїх околицях,
27. Повт.17:15 то, ставлячи над собою царя, якого вибере Господь, Бог твій, конче з-посеред братів своїх поставиш над собою царя, не зможеш поставити над собою чоловіка чужинця, що він не брат твій.............

По-друге, чи ви особисто порівнювали кодекс Хамурапі і закон, даний через Мойсея, зокрема стосовно закону про царя ? Возьмімо такий історичний перебіг : пр.2000р.до н.е.- кодекс Кгаммурабі; приблизно 1512 р.до н.е.-сінайське законодавство; пр. 1117р.до н.е.-перший цар в Ізраілі; пр.605р.до н.е. євреї попадають під вплив Вавилону і його культури, після чого не було в них царя.
Отже в любому випадку ні Франко, ні ви,Родославо, не состоялися як знавці Біблії.
  • 0

#732 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 20.01.2011 – 21:28

Перегляд дописуЗЮП (20.01.2011 19:14) писав:

А ви її задом... читайте...

ти, ЗЮПе, точно задом читаєш, а не головою.

Цитата

24. Тому що Господь, Бог твій, є вогонь, що поглинає, Бог ревний .
Повт, 4:24
Отож, ти є ВОГНЕПОКЛОННИК. А у вогню МОЗКУ нема, і про це кажуть ВЧЕНІ. )))

Франко пише, що "не раз", себто в окремих місцях, ДЕЯКІ закони Кгамураппі були здерті , а не геть увесь кодекс Хамураппі.
Та й чому ти впевнений, що переписувачі не робили дописувань до текстів саме в 600-400 р.р. до н.е. - в епоху вавилонської неволі?
У тебе є оригінали тестів Біблії, котрі старіші 600 р. до н.е.? Коротше, у тебе все це вилами по воді писано! До речі, а хіба у Вавилоні не було царя? То навіщо вавилонянам царя поневоленого народу - вони царя єврейського скасували! )))))

Але мова йде про біблійну хронологію - Закони, які дав нібито Мойсей юдеям виявилися такими, що їх можливо було зрозуміти євреям на 500 років пізніше!

А який єгова милосердний:

Цитата

16. А в містах цих народів, котрих Господь, Бог твій, дає тобі на володіння, не залишай живим жодного, що дихає.

17. Але прокляни їх: хеттеїв, і амореїв, і ханаанеїв, і періззеїв, і хіввеїв, і євусеїв, як наказав тобі Господь, Бог твій.

i 

+10 за п.п.2.2

Повідомлення відредагував bamik: 20.01.2011 – 23:06

• 0

#733 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 21.01.2011 – 12:40

Перегляд дописуManfred (20.01.2011 23:17) писав:

Родослава09,
) а всю Біблію, ніц подібного по собі не залишили.

ну та бо навіщо Франкові перекладати УСЮ ту єврейську писанину???
  • 0

#734 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 21.01.2011 – 14:40

Перегляд дописуРодослава09 (20.01.2011 22:28) писав:

Повт, 4:24 Тому що Господь, Бог твій, є вогонь, що поглинає, Бог ревний .
Отож, ти є ВОГНЕПОКЛОННИК. А у вогню МОЗКУ нема, і про це кажуть ВЧЕНІ. )))

Франко пише, що "не раз", себто в окремих місцях, ДЕЯКІ закони Кгамураппі були здерті , а не геть увесь кодекс Хамураппі.
Та й чому ти впевнений, що переписувачі не робили дописувань до текстів саме в 600-400 р.р. до н.е. - в епоху вавилонської неволі?
У тебе є оригінали тестів Біблії, котрі старіші 600 р. до н.е.? Коротше, у тебе все це вилами по воді писано! До речі, а хіба у Вавилоні не було царя? То навіщо вавилонянам царя поневоленого народу - вони царя єврейського скасували! )))))
Ваше бажання щось умне з Біблії сказати, нагадує мені, передродові потуги.
Тетраграматон "ЙГВГ" в українській мові часто передається як Єгова. Бог сам розкрив значення свого імені вірному слузі Мойсеєві. Коли Мойсей спитав про Боже ім’я, Єгова відповів: «Я виявлюся тим, ким я виявлюся» (Вихід 3:14, НС ). У перекладі Ротергама (англ.) ці слова передано так: «Я стану тим, ким захочу». Отже, Єгова може стати тим, ким потрібно, для того щоб виконати свої наміри.

Видно шановна пані набралася розуму від камяних і деревяних ідолів, адже в них стільки мозгів, і про це кажуть ВЧЕНІ. :) ;) :lol:
А у вас є оригінал текстів Біблії, щоб стверджувати достовірність вашого бачення?
Я вам писав, порівняйте кодекс Хамурапі і Сінайскі Закони, і видайте тут нам в чому там плагіат.
  • 0

#735 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 21.01.2011 – 14:41

Перегляд дописуManfred (21.01.2011 14:20) писав:

А нашо йому тоді, взагалі, було братися за "ту єврейську писанину"? Ніц логіки :-)
Логіка у його викритті біблійних міфів є. От, наприклад, я з превеликою цікавістю прочитав Франкове "Сотворенє світу".
Після прочитання відчув гордість за мислителів мого народу та зневагу до рабів, котрі "цураються свого", стаючи "підніжками, гряззю" чужинецьких влад, релігій, богів.

Біблія теж цікава книжка. Але приймати її як "священну"???? Воістину, Манфреде

Цитата

Ніц логіки
:)
  • 0

#736 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 21.01.2011 – 18:48

Цитата

Але це ще не все, жидівський народ має ще й інші книги, що також належать до святого письма, книги історичні та пророцькі з часів, коли жиди жили в Палестині і мали своїх царів і свою державу. Отже то цікава річ, що жодна з тих книг нічогісінько не згадує про ті ніби-то найстарші Мойсеєві книги, які повинні б бути основою всього релігійного та громадського життя: ані жидівські царі Давид, Соломон та їх наступники аж до вавілонської неволі, ані жидівські пророки такі як Амос, Єремія, Ісая, нічогісінько не знають про Мойсеєві книги і про Мойсеїв закон. Навпаки, пророки в своїх писаннях голосять віру та науку в значній мірі противну від тієї, яка проголошена в Мойсеєвих книгах: бо коли Мойсеєві книги надають величезну вагу жертвам і принесенням, то пророки раз у раз говорять, що Бог не хоче від людей жертв, бридиться їх принесеннями, що дим і кров різаних та палених звірів зовсім неприємні йому.

Цитата

Аж пару сот літ пізніше, коли жидівська держава пропала безповоротно, розбита асирійцями та вавілонцями, і коли залишки жидівського народу з дозволу персів повернулися з довголітньої (70-літньої) вавілонської неволі знову до Палестини, аж у ті часи, на 500 чи 400 років до н.е., жиди стають чимось таким, що відповідає Мойсеєвим законам: це вже не народ, а церква; на чолі їх стоїть не король, а архієрей; довколо нього стоять не пророки, а книжники (рабіни); увесь той люд має лише один храм у Єрусалимі, а окрема верства людей, розсипаних по всьому краю - левитів - має привілей жити без праці, тільки із жертв і десятин, як і вся решта людності мусить приносити для храму. Ті жертви означені та описані масою приписів, які були зовсім невідомі давніше, за самостійного політичного життя жидів, і, очевидно, не могли бути 700 літ раніше написані Мойсеєм, хоч тепер їх видано під його іменем.

Маємо ще один дуже важливий доказ того, що так звані Мойсеєві книги в тій формі, як їх читаємо тепер, були списані не Мойсеєм 1000 років до н.е., а жидівськими рабинами та архієреями після повернення жидів з вавілонської неволі. Цей доказ, це мова книг.

Я вже згадував, що святі книги жидів, зокрема й так звані Мойсеєві книги, написані гебрейською мовою, якою говорили жиди тоді, коли мали свою державу, але яку потім, повернувшись з Вавілонської неволі, легко забували, замінюючи її так званою халдейською або арамейською. За часів, коли жив на світі Ісус Христос, стара гебрейська мова була вже мертва; її розуміли, нею писали тільки книжники, рабини, а простий народ говорив по-арамейськи. Книжники не лише розуміли стару гебрейську мову, але й пробували писати нею хоча, зрозуміло, не могли іноді вберегтися від того, щоб до старої мови не домішувати дещо трохи й нової арамейщини. Отже, придивляючись до так званих Мойсеєвих книг, учені мовознавці помітили, що мова тих книг має деякі домішки такої арамейщини. Як би її писав Мойсей у Синайській пустині 1000 років до н.е. то такі домішки були б зовсім неможливі, бо тоді й самої арамейщини ще й на світі не було, бо ця мова виробилася аж пізніше, під час вавілонського панування.

Хтось каже, ніби Франко недостатньо знає гісторію?

Думайте, читайте!

Повідомлення відредагував Родослава09: 21.01.2011 – 18:53

• 0

#737 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 21.01.2011 – 22:24

Перегляд дописуРодослава09 (21.01.2011 19:48) писав:

Хтось каже, ніби Франко недостатньо знає гісторію?

Думайте, читайте!
При всій повазі до Франка ,повний бред і незнання ні Біблії ні Біблійної історії. Можу навести десятки Біблійних цитат, які повністю спростовують ті закиди, але при умові пані Родославо, що ви покаєтеся. :D
Щодо мови написаня, то скажіть Франко, дослідники на яких він опирається, чи мали можливість читати тексти написані рукою Мойсея- щоб робити такі висновки? Вони могли читати тільки копії зроблені звичайнож після вавелонської неволі, більш того навіть після життя Ісуса Христа, а це вже був час масоретів а не соферімів. <_<
  • 0

#738 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 11:14

Перегляд дописуЗЮП (21.01.2011 22:24) писав:

... повний бред і незнання... Біблії...Можу навести десятки Біблійних цитат, які повністю спростовують ті закиди...
цитат хочете? їх є у мене, будь ласка:

Цитата

«Навіщо Мені те кадило, що з Шеви приходить, запашний очерет із далекого краю? Цілопалення ваші не любі Мені, ваші ж жертви Мені не приємні!» (Єр. 6:20).

Цитата

«Зненавидів Я, обридив Собі ваші свята, і не нюхаю жертов ваших зборів… І коли принесете Мені цілопалення та хлібні жертви свої, Я Собі не вподобаю їх, а на мирні жертви ваші із ситих баранів не погляну… Усунь же від Мене пісень своїх гук, і не почую Я рокоту гусел твоїх, і хай тече правосуддя, немов та вода, а справедливість як сильний потік!» (Ам. 5:21-24).

Цитата

«А ви, Ізраїлів доме, так говорить Господь Бог: Кожен ідіть, служіть своїм божкам! Але потім ви напевно будете слухатися Мене, і святого Ймення Мого ви вже не зневажите своїми дарунками та своїми божками…» (Єз. 20:39).

Цитата

«Нащо Мені многота ваших жертов? говорить Господь. Наситився Я цілопаленнями баранів і жиром ситих телят, а крови биків та овець і козлів не жадаю! Як приходите ви, щоб явитися перед обличчям Моїм, хто жадає того з руки вашої, щоб топтали подвір’я Мої? Не приносьте ви більше марнотного дару, ваше кадило огида для Мене воно; новомісяччя та ті суботи і скликання зборів, не можу знести Я марноти цієї!.. Новомісяччя ваші й усі ваші свята ненавидить душа Моя їх: вони стали Мені тягарем, Я змучений зносити їхКоли ж руки свої простягаєте, Я мружу від вас Свої очі! Навіть коли ви молитву примножуєте, Я не слухаю вас, ваші руки наповнені кров’ю… Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь!» (Іс. 1:11-20).

Зі ншого боку цитати перших глав Біблії:

Цитата

А Авель, він також приніс від своїх перворідних з отари та від їхнього лою. І зглянувся Господь на Авеля й на жертву його, Буття, 4:4
Вихід, 8
22 А Мойсей відповів: "Не годиться так робити; бо ми маємо приносити Господу, Богу нашому, жертви, що ними гидують єгиптяни; як же ми могли б принести у них перед очима мерзотні для них жертви? Вони вкаменували б нас.
Вихід 10
25 Сказав Мойсей: "Ти сам мусиш дати нам у руки жертви й приноси, щоб ми могли принести їх Господеві, Богу нашому.
26 Наша скотина теж піде з нами, не залишиться ні копита; бо з неї братимемо на службу Господеві, Богу нашому; бо ми й самі не знаємо, чим служитимемо Господеві, аж покіль не прийдемо туди."
Вихід 13
15 А тому, що фараон уперся не відпустити нас, Господь побив усіх первенців у землі Єгипетській, від первенця людини до первістка скотини; тим і приношу в жертву Господеві всіх первістків самчиків, а всіх первенців із моїх синів викуповую.
Вихід 20
24 Жертовник із землі спорудиш мені і приноситимеш на нім усепалення свої, і мирні жертви свої: овець твоїх і волів твоїх. На всяке місце, де я захочу, щоб прославлялось моє ім'я, я прийду до тебе і поблагословлю тебе.

Цитата

Вихід: 29. Посвячення Арона та синів його 1-9; жертви при свяченнях 10-28; наслідство 29-30; пир 31-35; щоденні жертви 36-46
і т.д.
Це дійсно - бред якийсь. То єГові подобаються жертви, то не подобаються. Як капризна дівуля!
ЗЮПЕ, ДЕ ГАРАНТІЯ, ЩО ЄГОВА ВЖЕ НЕ ПЕРЕДУМАВ ТЕБЕ РЯТУВАТИ?
Може, за щирість він уже зглянувся на РІДНОВІРІВ? ))))

Повідомлення відредагував Родослава09: 22.01.2011 – 11:15

• 0

#739 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 22.01.2011 – 19:33

Перегляд дописуРодослава09 (22.01.2011 12:14) писав:

цитат хочете? їх є у мене, будь ласка:
Цитата
«Навіщо Мені те кадило, що з Шеви приходить, запашний очерет із далекого краю? Цілопалення ваші не любі Мені, ваші ж жертви Мені не приємні!» (Єр. 6:20).

Цитата
«Зненавидів Я, обридив Собі ваші свята, і не нюхаю жертов ваших зборів… І коли принесете Мені цілопалення та хлібні жертви свої, Я Собі не вподобаю їх, а на мирні жертви ваші із ситих баранів не погляну… Усунь же від Мене пісень своїх гук, і не почую Я рокоту гусел твоїх, і хай тече правосуддя, немов та вода, а справедливість як сильний потік!» (Ам. 5:21-24).

Цитата
«А ви, Ізраїлів доме, так говорить Господь Бог: Кожен ідіть, служіть своїм божкам! Але потім ви напевно будете слухатися Мене, і святого Ймення Мого ви вже не зневажите своїми дарунками та своїми божками…» (Єз. 20:39).

Цитата
«Нащо Мені многота ваших жертов? говорить Господь. Наситився Я цілопаленнями баранів і жиром ситих телят, а крови биків та овець і козлів не жадаю! Як приходите ви, щоб явитися перед обличчям Моїм, хто жадає того з руки вашої, щоб топтали подвір’я Мої? Не приносьте ви більше марнотного дару, ваше кадило огида для Мене воно; новомісяччя та ті суботи і скликання зборів, не можу знести Я марноти цієї!.. Новомісяччя ваші й усі ваші свята ненавидить душа Моя їх: вони стали Мені тягарем, Я змучений зносити їх… Коли ж руки свої простягаєте, Я мружу від вас Свої очі! Навіть коли ви молитву примножуєте, Я не слухаю вас, ваші руки наповнені кров’ю… Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь!» (Іс. 1:11-20).

Зі ншого боку цитати перших глав Біблії:
Цитата
А Авель, він також приніс від своїх перворідних з отари та від їхнього лою. І зглянувся Господь на Авеля й на жертву його, Буття, 4:4
Вихід, 8
22 А Мойсей відповів: "Не годиться так робити; бо ми маємо приносити Господу, Богу нашому, жертви, що ними гидують єгиптяни; як же ми могли б принести у них перед очима мерзотні для них жертви? Вони вкаменували б нас.
Вихід 10
25 Сказав Мойсей: "Ти сам мусиш дати нам у руки жертви й приноси, щоб ми могли принести їх Господеві, Богу нашому.
26 Наша скотина теж піде з нами, не залишиться ні копита; бо з неї братимемо на службу Господеві, Богу нашому; бо ми й самі не знаємо, чим служитимемо Господеві, аж покіль не прийдемо туди."
Вихід 13
15 А тому, що фараон уперся не відпустити нас, Господь побив усіх первенців у землі Єгипетській, від первенця людини до первістка скотини; тим і приношу в жертву Господеві всіх первістків самчиків, а всіх первенців із моїх синів викуповую.
Вихід 20
24 Жертовник із землі спорудиш мені і приноситимеш на нім усепалення свої, і мирні жертви свої: овець твоїх і волів твоїх. На всяке місце, де я захочу, щоб прославлялось моє ім'я, я прийду до тебе і поблагословлю тебе.

Цитата
Вихід: 29. Посвячення Арона та синів його 1-9; жертви при свяченнях 10-28; наслідство 29-30; пир 31-35; щоденні жертви 36-46

і т.д.
Це дійсно - бред якийсь. То єГові подобаються жертви, то не подобаються. Як капризна дівуля!
ЗЮПЕ, ДЕ ГАРАНТІЯ, ЩО ЄГОВА ВЖЕ НЕ ПЕРЕДУМАВ ТЕБЕ РЯТУВАТИ?
Може, за щирість він уже зглянувся на РІДНОВІРІВ? ))))
Ось які жертви в законі були правильні:

Цитата

Чис.6:14 І принесе він Господеві жертву свою, одне безвадне однорічне ягня на цілопалення, і одну безвадну однорічну вівцю на жертву за гріх, і одного безвадного барана на жертву мирну,
А от жертви які Бог ненавидів: .

Цитата

Мал.1:8 І коли ви проносите в жертву сліпе, це не зле? І як кульгаве та хворе приносите, чи ж це не зле? Принеси но подібне своєму намісникові, чи тебе він вподобає, чи підійме обличчя твоє? промовляє Господь Саваот.
Мал.1:13 І до того говорите: Ось стільки праці! і ним нехтуєте, говорить Господь Саваот, і приносите крадене, і кульгаве та хворе, і таку жертву хлібну приносите. Чи буде воно Мені миле з рук ваших? говорить Господь.
Крім того, Єгові не подобалося, коли євреї лицемірили, приносячи жертви і святкуючи свята, ніби стараючись відкупитися від Єгови, або дати йому хабаря. Це в деяких ваших цитатах чітко видно, проаналізуйте контекст.

Цитата

5 кажучи: Коли то мине новомісяччя, щоб нам збіжжя продати? і субота, щоб нам відчинити збіжеві комори? Щоб зменшити ефу, і щоб шекля побільшити, і щоб викривляти обманну вагу, 6 щоб купувати за срібло нужденних, а вбогого за взуття, і попродати послід збіжевий? 7 Господь присягнув славою Якова: Не забуду ніколи усіх їхніх вчинків!

В одному можу погодитися з Франком, що за часу царів, навіть таких слухняних як Давид, Соломон, Асса, Йосафат, закон не виконувався в повній мірі, не кажучи вже про неслухняних царів, які приймали язичницьке поклоніння.
З чого це видно?

Цитата

2Царів 22:8 І сказав Хілкійя, первосвященик, до писаря Шафана: Я знайшов у Господньому домі Книгу Закону! І дав Хілкійя ту Книгу Шафанові, і той перечитав її.
Що це за книга Закону і що вірний цар Йосія зробив згідно з тим, про що прочитав в цій книзі?

Цитата

11 І сталося, як цар почув слова Книги Закону, то роздер свої шати... 12 І наказав цар священикові Хілкійї, і Ахікамові, Шафановому синові, і Ахборові, Міхаїному синові, і писареві Шафанові, і Асаї, царевому слузі, говорячи: 13 Ідіть, зверніться до Господа про мене й про народ, та про всього Юду, про слова цієї знайденої книги. Великий бо гнів Господній, що запалився на нас за те, що батьки наші не слухалися слів цієї книги, щоб робити все, що написано про нас.

Цитата

25 А такого царя, як він, не було перед ним, що навернувся б до Господа всім своїм серцем, і всією душею своєю, і всією силою своєю, за всім Мойсеєвим Законом, і по ньому не повставав такий, як він.

Отже видно,що за царів до Вавилонської неволі Мойсеїв Закон був, інша справа - наскільки його виконували. І в наші дні є Закон Христів, але наскільки його виконують ті, що називають себе християнами, це вже інше питання.

І таки Єгова зглянувся над РВ, інакше я б тут не тратив часу, проповідуючи вам.
  • 0

#740 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 24.01.2011 – 13:40

Перегляд дописуManfred (24.01.2011 09:43) писав:

Франко міг знати історію не більше, ніж це могла дозволити історія, як наука у його час, але у тому і відмінність між релігією та наукою, що остання весь час змінює свої висновки згідно з останніми дослідженнями та відкриттями.
Релігія теж змінює свої висновки стосовно:
- руху Землі;
- властивостей неба та його мешканців;
- ролі жінок у церковній діяльності
і дечого іншого.

Повідомлення відредагував Власюк: 24.01.2011 – 13:42

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних