Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#681 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6661 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.12.2010 – 21:22

Перегляд дописуБілий Дракон (9.12.2010 19:13) писав:

Скип’ятити, ось мертва вода вийде. Додайте антисептику, вийде жива вода :happy1:
це неправда,і ти це знаєш, нащо таке кажеш?
  • 0

#682 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.12.2010 – 21:50

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (9.12.2010 21:22) писав:

Все залежить від того, що і як ти називаєш.
  • 0

#683 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 22:04

Перегляд дописуkalamar (9.12.2010 17:44) писав:

На жаль рукописів там у вас бракує. Щодо Ісаї, то не всі ті "пророцтва" Ісаєю написані, пророцтва згодом добавлялись, по мірі відбування подій, які ті "пророцтва" пророкують. Ви не можете довести неупередженій та незаангажованій людині, що ті пророцтва справді написані до пророкованих подій, отакі насправді у вас геть кепські справи. Немає у вас фактів які якось перехресно можна було б перевірити.
Звичайно то не суттєво для віруючого, бо для нього Біблія правдива бо богодухновенна, у самій Біблії написано, що вона богодухновенна.
Тішить одне- що фактів і доказів в мене значно більше, ніж у вас. А те, чи ви будете довірями їм, чи низькопробним писакам -це ваша особиста справа.
  • 0

#684 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 09.12.2010 – 23:59

Перегляд дописуЗЮП (9.12.2010 22:04) писав:

Тішить одне- що фактів і доказів в мене значно більше, ніж у вас. А те, чи ви будете довірями їм, чи низькопробним писакам -це ваша особиста справа.
Довіряти? Достовірним фактам не треба довіряти, бо вони достовірні. А ті «факти», що в когось сховані в шафі й не бажаються надаватися, не можуть називатися фактами. Це якісь секрети вже.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 09.12.2010 – 23:59

• 0

#685 Погромник

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 10.12.2010 – 00:04

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (9.12.2010 19:06) писав:

я тобі відкрию страшну таємницю - отримати структуру води ідентичну освяченій священниками, сьогодні можливо атеїстичними технічними засобами. причому в самій біблії про структуру води нічого не сказано, бо їм це було просто невідомо. хоча священна вода була давно відома у "язичницьких" культах, і в народному епосі згадується жива і мертва вода, але нічого подібного в біблії.
Наскільки, я знаю то "жива вода" це та вода, в якій малий вміст дейтерію, і замерзає вона раніше звичайної, а потім лід росширюється і спливає на поверхню, в наслідок чого коли морози найсильніші, маємо максимум води очищеної від важкої, В той же час в шарі льоду найбільший вміст важкої води...Тала вода з нього є шкідливою для людей, і мешканці верхніх широт її не вживають, можливо це знали і наші дохристиянські предки...
Тут з посиланням на радядські наукові джерела
А структурування води біополем, щось не віриться

Повідомлення відредагував Погромник: 10.12.2010 – 00:13

• 0

#686 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 10.12.2010 – 02:01

Структурированная вода

Цитата

Премия в один миллион долларов, объявленная за проверяемый опыт, демонстрирующий память воды, никем не получена

Ну знатаки структурованої і святої води, хто хоче мільйон? Все ж очевидно, вам треба лише звернутися у відповідну комісію та надати «факти і докази». Потім поділитеся.
  • 0

#687 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 10.12.2010 – 17:36

Перегляд дописуБілий Дракон (10.12.2010 00:59) писав:

Довіряти? Достовірним фактам не треба довіряти, бо вони достовірні. А ті «факти», що в когось сховані в шафі й не бажаються надаватися, не можуть називатися фактами. Це якісь секрети вже.
Це ви напевно до пана "Каламаря" з тим питанням звертайтесь. Я навів деякі факти стосовно книги "Даниїла",а пан "Каламар" зробив закид стосовно книги "Ісаї", оскільки він не навів жодних доказів -той відповідати нема на що.
  • 0

#688 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4218 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 10.12.2010 – 17:58

Перегляд дописуПогромник (10.12.2010 00:04) писав:

Наскільки, я знаю то "жива вода" це та вода, в якій малий вміст дейтерію, і замерзає вона раніше звичайної, а потім лід росширюється і спливає на поверхню, в наслідок чого коли морози найсильніші, маємо максимум води очищеної від важкої, В той же час в шарі льоду найбільший вміст важкої води...Тала вода з нього є шкідливою для людей, і мешканці верхніх широт її не вживають, можливо це знали і наші дохристиянські предки...
Тут з посиланням на радядські наукові джерела
А структурування води біополем, щось не віриться
В звичайній воді і є малий вміст дейтерію. Й цей вміст при кип'ятінні чи заморожуванні змінюється мізерно, бо різниця в масі молекул двох типів води не велика. Тому справжньою проблемою є отримання важкої води, тобто мертвої води за вашою термінологією. Виробництво важкої води дороге й затратне, круто було б якби мертву воду можна було отримувати святінням :ggggg: .

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (9.12.2010 21:22) писав:

Срібло - антисептик. А хрестики срібні.

Перегляд дописуЗЮП (10.12.2010 17:36) писав:

Це ви напевно до пана "Каламаря" з тим питанням звертайтесь. Я навів деякі факти стосовно книги "Даниїла",а пан "Каламар" зробив закид стосовно книги "Ісаї", оскільки він не навів жодних доказів -той відповідати нема на що.
Та перше наведене вами пророцтво, щодо падіння Вавилона, якраз із Ісаї й було. Коли на вашу думку жив Ісая? Насправді та книга написана кількома авторами у різний час, що видно із змісту самої книги. Із пророцтвами Даниїла та сама катавасія, власне то взагалі не слід розглядати як пророцтва, то радше просто виклад минулої історії в пророчому стилі. Пророчий стиль просто літературний прийом, який автори використали для викладу уже минулих щодо них подій.
  • 0

#689 Погромник

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 100 повідомлень

Відправлено 10.12.2010 – 18:15

Перегляд дописуkalamar (10.12.2010 17:58) писав:

Виробництво важкої води дороге й затратне, круто було б якби мертву воду можна було отримувати святінням   :ggggg:  .

Але оскільки в нас наука поступово стає православною, то хай попи думають як зробити православний термоядерний реактор....Заливається звичайна вода, приходить піп, святить...І починається контрольована термоядерна реакція, а Україна має екологічно чисту дешеву енергію в необмеженій кількості, яку продаємо за кордон...А рівень життя стає як в Кувейті. Слава Ісусу
  • 0

#690 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 12.12.2010 – 11:47

Перегляд дописуkalamar (10.12.2010 18:58) писав:

Та перше наведене вами пророцтво, щодо падіння Вавилона, якраз із Ісаї й було. Коли на вашу думку жив Ісая? Насправді та книга написана кількома авторами у різний час, що видно із змісту самої книги. Із пророцтвами Даниїла та сама катавасія, власне то взагалі не слід розглядати як пророцтва, то радше просто виклад минулої історії в пророчому стилі. Пророчий стиль просто літературний прийом, який автори використали для викладу уже минулих щодо них подій.
Ви маєте право на свою думку, Але якщо не наведете вагомих доказів то маєте шанс стати-" заслуженим теревенщиком".
  • 0

#691 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4218 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.12.2010 – 18:10

Перегляд дописуЗЮП (12.12.2010 11:47) писав:

Ви маєте право на свою думку, Але якщо не наведете вагомих доказів то маєте шанс стати-" заслуженим теревенщиком".
Мені немає потреби тут щось доводити, то вам треба довести, що ті пророцтва написані до пророкованих подій. Ви можете навести напр. старопис із пророцтвами, датування якого (методами прийнятими в науці) показує, що даний старопис із пророкуванням падіння Вавилона справді існував до падіння Вавилона. Чи надати хоча б якійсь непрямі докази. Напр. що в такому то столітті до падіння Вавилона, такий то товариш посилається на Біблейське пророцтво, табто якщо й не текст тієї глави Біблії, то хоча б якийсь достатньо давній текст в якому згадується той текст Біблії.

А я вам нічого не доводив, я лише написав, що не бачу підстав прийняти ваше твердження щодо того, що то справді пророцтва, а не просто літературний прийом. Як непрямий аргумент - зміст самих тих книг. Гіпотетично написані Ісаєю пророцтва написані різними людьми у різний час, ті люди жили у різних політичних ситуаціях (Асирія, Вавилон), й ці різні політичні обставини просто відбились на тому, що ті люди написали, звідки й видно, що то написано різними людьми у різний час.
  • 0

#692 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 13.12.2010 – 21:27

Воно й пациківській кобилі зрозуміло, що пророцтва Ісаї написані після подій, про котрі ці "пророцтва" нібито перед-віщають.

Повідомлення відредагував Родослава09: 13.12.2010 – 21:34

• 0

#693 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.12.2010 – 00:36

Перегляд дописуРодослава09 (13.12.2010 21:27) писав:

Воно й пациківській кобилі зрозуміло, що пророцтва Ісаї написані після подій, про котрі ці "пророцтва" нібито перед-віщають.

Так то ж кобила....а то ЗЮП. Шо ти рівняєш ?
  • 0

#694 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 14.12.2010 – 09:47

Перегляд дописуБезбожник (14.12.2010 00:36) писав:

Зрозумілож, в них же стать різна. :ggggg:
  • 0

#695 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 19.12.2010 – 21:24

Перегляд дописуРодослава09 (13.12.2010 22:27) писав:

Вот ви і видали своє настояще імя :) .

Цитата

Перегляд дописуOdonacer (14.12.2010 10:47) писав:

Зрозумілож, в них же стать різна. :)
І ви пацани, з тієї ,високоінтеликтуальної, конюшні... :)
Базіки і пустомелі.
  • 0

#696 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 20.12.2010 – 17:13

Перегляд дописуБезбожник (16.08.2010 18:42) писав:

Туфта. Від початку і до кінця - туфта. ...
НЕ буду відповідати на ту.... Скажу наступне: ці родоводи писалися Матвієм і Лукою в час, коли будь-хто міг їх перевірити , коли б вони були неправдиві - то це зруйнувало б довіря першостолітніх християн до тих Євангелій, не кажучи про ворогів , для яких такі помилки чи неточності були б неоціненим подарком. Ці родоводи, в 1 ст., були неспростовним доказом на месіанство Ісуса. Матвій спочатку написав своє Євангеліє на єврейській, а потім переклав на грецьку. Оскільки очевидно в 70 р. під час захоплення римлянами Єрусалиму родоводи були знищені, то в нас можливості перевірити їх немає.
  • 0

#697 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 20.12.2010 – 21:47

Перегляд дописуЗЮП (19.12.2010 21:24) писав:

Вот ви і видали своє настояще імя :) .

рада була ощасливити Вас :)

Тобто по суті у Вас, шановний ЗЮПе, зауважень нема???
Слава Богу! :)
  • 0

#698 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 20.12.2010 – 22:12

Перегляд дописуЗЮП (19.12.2010 21:24) писав:

І ви пацани, з тієї ,високоінтеликтуальної, конюшні... :)
Базіки і пустомелі.

О да, пробач, що що ми побачили різницю між тобою і Пациківською Кобилою.

А ви занєте яке ім'я у Пациківської Кобили? У всіх людей є особисте ім'я. А багато хто дає ім'я навіть своєї домашньої тварині. То хіба не логічно, що у Пациківської Кобили теж має бути ім'я? Важко уявити собі спілкування і взаємини між людьми без використання особистих імен. Чи міняється що-небудь, коли мова заходить про наші взаємини з Пациківською Кобилою? Як не дивно, мільйони людей, що заявляють, що вірять в Паціківську Кобилу, не називають її по імені. Проте Кобиляче ім'я відоме людям впродовж багатьох століть. Читаючи цю серію статей, ви дізнаєтеся про часи, коли Кобиляче ім'я широко використовувалося. І більш того, про те, що, означає знати Кобилу по імені.

Повну серію статей про Паціківську Кобилу ви знайдете в виданнях Сторожової Стайні.
  • 0

#699 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 21.12.2010 – 16:49

Перегляд дописуРодослава09 (20.12.2010 22:47) писав:

Тобто по суті у Вас, шановний ЗЮПе, зауважень нема???
Слава Богу! :)
Тобто по суті у Вас аргументів на підтримку вашого голослівя немає, то й відповідати немає на що. Все ж було б цікаво прочитати щось варте уваги на цю тему . Як на вашу думку, коли саме були написані ці пророцтва?

Я ніколи не ставлю за ціль когось ображати. Вибачте, якщо ви себе образили моїми устами. :)
  • 0

#700 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 26.12.2010 – 08:53

Перегляд дописуЗЮП (21.12.2010 16:49) писав:

Тобто по суті у Вас аргументів на підтримку вашого голослівя немає, то й відповідати немає на що. Все ж було б цікаво прочитати щось варте уваги на цю тему . Як на вашу думку, коли саме були написані ці пророцтва?

Що значить нема аргументів?

Я висловила своє переконання, що біблійні пророчі історії - це розвод лохів. Я не вірю, що ці пророцтва були проголошені наперед і збувалися. Я кажу, що вони були записані постфактум!

І аргумент єдиний, котрий описується таким запитанням: чому зараз нема пророків, нема таких точних (в розумінні історичному часу та за дійовими особами) пророцтв?
Де ваші свідкоєговістські пророки? А нема! - бо кожен зараз би вивів таких шарлатанів і брехунів на чисту воду!

Легше всього видавати колишню брехню (біблійні пророцтва нібито провіщені наперед) за правду в ситуації, коли перевірити то практично неможливо. та й не потрібно. Бо який толк від тих пророцтв сучасним людям.
Адже щодо теперішнього часу в біблії пророцтва неконкретні, розпливчасті, мовиться про "війни, землетруси і помір місцями", "повстане брат на брата і народ на народ"... - що ж тут особливого??? Таке завжди в усі часи існувало! Що за лажа? де конкретні і зрозумілі маркери? Нема!
Тому вважаю біблійні пророцтва ТУФТОЮ!

Повідомлення відредагував Родослава09: 26.12.2010 – 08:55

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних