Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#641 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2010 – 21:35

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 18:39) писав:

Зображення
А можна картинку в більшому розширенні? :)
  • 0

#642 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 22:22

Вуйко Дмитро

http://opium.2bb.ru/.../1b/983-1-f.jpg

Мотивація у суперечці звичайної людини:
- у мене є м"ячик
- докажи
- ось він
- ок

Мотивація у суперечці релігійного фаранатика:
- у мене є м"ячик
- докажи
- А ЯК ТИ ДОКАЖЕШ, ЩО ЙОГО НЕМА?
- omg!! ПГМ!!

Повідомлення відредагував Тесс: 12.08.2010 – 22:26

• 0

#643 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 12.08.2010 – 22:28

недогоняю тему
це про біблію чи про євангелі ?? чи про релігійні течії взагалі ??
якшо так, то біблію прочитав на половину, бо невистачило терпіння прочитати всю цю маячню докінця
а дурнувате опитування знесіть нафіг - тупістю дме :)

Повідомлення відредагував d^.^b: 12.08.2010 – 22:30

• 0

#644 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.08.2010 – 23:12

Теми об"єднано.
  • 0

#645 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 08:36

Перегляд дописуOdonacer (12.08.2010 11:14) писав:

І яку цінну інформація для всього людства ви винесли з дитячої Єванхгелії.
Поділиться, може це буде цікаво всім християнам, які не читали ще жидівськойї біблєйної міхфології.

Дитяче Євангеліє- невелика кількість ілюстрованих дитячих оповідань, які передусім орієнтовані на молодь, яка тільки починає знайомитися з життям у свіх його проявах.Розповідає про найважливіше:хто такий Ісус Христос, за що Він помер, а також те, чого Він нас навчав.
Тому для себе,тоді як для дитини,все ж якусь користь знайшла.
  • 0

#646 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 13.08.2010 – 10:41

Перегляд дописуМонблан (13.08.2010 09:36) писав:

Дитяче Євангеліє- невелика кількість ілюстрованих дитячих оповідань, які передусім орієнтовані на молодь, яка тільки починає знайомитися з життям у свіх його проявах.Розповідає про найважливіше:хто такий Ісус Христос, за що Він помер, а також те, чого Він нас навчав.

Ви вважаєте, що народні українські казки гірше по користі, чи може, наприклад в казках Пушкіна трупацької святості не вистачає? :)

Повідомлення відредагував Odonacer: 13.08.2010 – 10:42

• 0

#647 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 12:48

Не знаю, чи звертали ви увагу, але з невідомих мені причин у народних казках чомусь зазвичай священник (піп, попаддя) - негативний персонаж (злий, жадібний, заздрисний). Не знаю, чому так.

Повідомлення відредагував Тесс: 13.08.2010 – 12:49

• 0

#648 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 13:24

Перегляд дописуТесс (13.08.2010 13:48) писав:

Не знаю, чи звертали ви увагу, але з невідомих мені причин у народних казках чомусь зазвичай священник (піп, попаддя) - негативний персонаж (злий, жадібний, заздрисний). Не знаю, чому так.

Звертав.
Він чужий, і одяг в нього теж чужий. І веде він себе також, як чужинець. Хоча зараз, вони дуже багато навчились як добре прикидатись своїми. Вважаю, що після того, коли їм добряче дали по сраці після комуністичного переворота. Вони зрозуміли своє місце і хто вони є насправді, але це, на мій погляд, ще гірше, тому що тільки потворствує мистецтву поповського лукавства і одночасно робить цю брехню ще більш цинічною.
  • 0

#649 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 13.08.2010 – 15:40

Голосувала за:
Прочитав майже все за віключенням пари книг
і за:
Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом
причому я атеїстка.
Читала теж коран, але не так багато як біблію. Фактично все вважаю маячнею, хоча можна з цього зробити деякі загальнолюдські висновки, ОДНАК цих висновків порівняно з кількістю тексту в обох книгах відносно мало.
пи.си. влом мені читати 27 сторінок (нормально взагалі не читаю цього розділу, програмування вже більше читаю, хоча я нуб)), тому якщо я повторила те, що хтось уже писав - сорі.
  • 0

#650 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 20:09

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 15:27) писав:

Таких "фактів" є багато.
Наприклад, родословна Ісуса.

Якщо довіряти Матвєю, вона така:
Давид – Соломон – Ровоам – Авія – Аса – Іосафат – Іорам – Озія – Іоафам – Ахаз – Єзекія – Манассія – Амон – Іосія – Іоаким – Ієхонія – Салафііль – Зоровавель – Авіуд – Еліаким – Азор – Садок – Ахім – Єліуд – Єлізар – Матфан – Іаков – Іосиф - Ісус(Матвея 1:1-16 )
А якщо текстам Луки, то така:
Давид – Нафан – Маттафай – Маінан – Мелеай – Єліаким – Іонам – Іосиф – Іуда – Симеон – Левия – Матфат – Іорим – Єлієзер – Іосия – Ір – Елмадам – Косам – Аддій – Мелхій – Нірій – Салафііль – Зоровалель - Рисай – Іоннан – Іуда – Іосиф – Симеий – Маттафий – Мааф – Наггей – Єслим – Наум – Амос – Маттафій – Іосиф – Іаннай – Малхий – Левія – Матфат – Ілия – Іосиф - Ісус(Луки 3:23-32)

Якщо трохи згадати, що Ісуса начебто янгол зачав, то взагалі обідві версії хибні і Іосиф ніякий не батько.

Але всі три версії попи вважають єдиним "християнським фактом" :)
Чайник він і в Біблії чайник :ggggg: :ggggg: :ggggg: . В Матвія родовід Ісуса по його прийомному батькові Йосипові. В Луки родовід по його матері Марії. Оскільки в євреїв родовід вівся по чоловічі лінії і за звичаєм зяття часто називали "син" тестя оскільки, чоловік і жінка згідно з Біблією є одним тілом, то в Луки зновуж Йосип як чоловік Марії.
  • 0

#651 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 16.08.2010 – 17:42

Перегляд дописуЗЮП (13.08.2010 21:09) писав:

Чайник він і в Біблії чайник :ggggg: :prapor3: :unsure: . В Матвія родовід Ісуса по його прийомному батькові Йосипові. В Луки родовід по його матері Марії. Оскільки в євреїв родовід вівся по чоловічі лінії і за звичаєм зяття часто називали "син" тестя оскільки, чоловік і жінка згідно з Біблією є одним тілом, то в Луки зновуж Йосип як чоловік Марії.

Туфта. Від початку і до кінця - туфта. А ще вірніше - тільки від кінця, бо початку, ти, ЗЮПе, ніфіга не знаєш. Зате обізвав Тесса чайником. Воно, знаєш, може вже краще бути чайником в біблії, аніж кончєним бараном. Дивись сюди, бара...(тьху ти!)... умніку:
У Матвія, родовід Христа ніби то "доводить" що Ісус був нащадком Авраама, Давида, Соломона....ну і інших царів Ізраїлю.
У Луки - від Аврама до Давида все співпадає, а от далі починається розбіжність. Сходиться все вже тільки на Йосипові - батькові Ісуса, котрий в одному родоводі названий сином Якова, а в іншому - сином Ілії. Ідем далі. Твоє (вірніше, не твоє, ти просто провякав чужу стару, як світ, шнягу) намагання пояснити цю несуразицю тим, що родовід у Луки написано по лінії Марії, матері Ісуса : "был как думали сын Иосифов, Илиев, Матфатов...", смішне, як анекдот. Бо ось цю фразу: "як думали" пропонують капловухим сприймати як доказ тОго, що мається на увазі не Йосип - батько Іси, а .....Ілій, котрий ніби то був батьком Марії. Круто, да ? Щоправда, ані слова про те, які для цього є причини, в списку родоводу навіть не натякається. У тебе, ЗЮПе, теж, ні мур-мур. (Цікаво, нафіга жидівському богу тре було УДОХновлять Луку на такі придурошні варіації, в такій простенькій речі, як родовод ?) Ну та, добре, ідемо далі.
Деякі барани, в цьому випадку, мекають про те, що Марія не згадується по тій причині, що родовід вівся по чоловічій лінії. Шняга, пацани, повірте старому Безбожнику. В тому ж євангеліє від Матвія жінка згадується направо і налєво, навіть там, де її, кляту, можна було б і не згадувать. Дивимось сюди, наприклад: "Юда породив Фареса та Зару від Тамари; Фарес породив Есрома; Есром породив Арама; Салмон породив Вооза від Рахави; Вооз породив Оведа від Рути; Овед породив Єссея". (Матв. 1/3,5).
Видно тобі, ЗЮПе, оте чорненьким виділене ?...чи нє ? Може ти в курсі дєла, чого ото Лука постіснявся назвати Марусю-"богородицю" в родоводі ?
Ідем далі. Існує ще версія, що розбіжність у родоводі можна пояснити тим, що батьком дитини міг бути не тільки той, до чийого роду вона належала, але і той, від кого був зачата. Така фігня, дійсно, у жидів була :
"Якщо брати живуть разом, і один із них помре, не маючи в себе сина, то дружина померлого не має виходити на сторону за чоловіка чужинця, але дівер її мусить увійти до неї і взяти її собі за дружину, і жити з нею. І первісток, котрого вона вродить, залишиться із йменням брата його померлого, щоб ім'я його не стерлося в Ізраїлі". (Повт.Зак. 25/5,6)
Тобто, якщо один з братів помирав бездітним, то інший повинен був трахнуть вдову, не дозволяючи померлому залишитись без спадкоємця. Але тут така неприємність : батьком дитини, по любому, вважався не той, котрий трахнув вдову, а....покійник, (круто, блін!) той же, хто був біологічним батьком в якості такого - не розглядався, згідно виділеного мною вище (6). В цьому сенсі, виглядає якось дивно і дико вести родовід через тих, хто здох, не трахнувши свою дружину.
Отже, ми маємо дві трактовки відмінностей родоводу у Матвія і Луки. Вони обидві дууууже сумнівні, оскільки, (як я вище подав приклади), продиктовані не вимогами біблії, а явним бажанням зробити протиріччя таким собі "кажущімся". В цьому сенсі слід додати, що обидва родовіди взагалі досить слабенько підтверджені байблою, а особливо, версія від Матвія, котра, по великому рахунку, взагалі нічим не підтверджена.
І нарешті. Дивимось родовід від Матвія : від Давида, він ведеться по лінії царів аж до передостаннього царя - Єхонії. Далі, через нащадків Єхонії - до Ісуса. При цьому вказано, що від Аврама до Ісуса пройшло 42 покоління. Це, якщо навіть включити в дану цифру покоління Аврама і Ісуса. Але от яка неприємність : у старому заповіті перераховані всі царі Юдеї. І їх, від Аврама до Ісуса, не 42, а 45. Таким чином, у родоводі Матвія пропущено аж три покоління царів. Ось так, пропущено:
В першій Літопису (3/11-12) вказано, що сином Озії був Іоас, а не Іоафам, як у Матвія. Знову таки, сином Іоаса, не міг бути вказаний Матвієм - Амасія. Сином же Амасії був Азарія, (якимось дивом загублений Матвієм), а от вже тільки у Азарії, народився Іоафам, котрого, пришелепок Матвій, вперто називає сином Озії (Охозія), який в 1-й Літопису (3/11-12) вказаний як прапрадід, але аж ніяк не батько Іоафама.
Таким чином, ЗЮПе, перш ніж обізвать Тесса чайником в біблії, слід спочатку поглянути у люстерко : а раптом на голові є баранячі роги ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.08.2010 – 17:47

• 0

#652 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 04.09.2010 – 22:17

Цитата

В посланні до коринтян:
"Щодо дiвоцтва я не маю повелiння Господнього; а даю пораду як той, хто одержав вiд Господа милiсть бути вiрним Йому; отже, з огляду на нинішні утиски‚ вважаю за краще, що добре людинi залишатися так".
Розумієш ? Павло вважає, що краще людині холостякувати. Щоправда, він підкреслює це як свою власну думку, а не "повеління від господа". А цікавим (це принагідно) є те, що кожен христянин, як і сєктанти, верещать, що мов все писання богонатхненне. Павло сам каже : "не маю повеління" а їм хоч кілок на голові теши....
От-от, Павло жене отсєбятіну, не маючи повеління Господнього, але в тому ж Новому Заповіті є: "Усе Писання богонатхненне".
Але ж це сама Церква, Петрова наступниця, вирішувала, що є в каноні, тобто входить в "Усе Писання", а що неканонічне і Усьому Писанні бути не гідне. Отож, вони "нав'язували" Єгові " - оце, Господи, ти натхнув", а оце щось не схоже, аби ти до такого додумався і таке надихав... бо воно суперечить іншим книгам або є вже надмірною брехнею... ))))) Знову ж людський фактор у створенні "іміджу" власного Бога.

Повідомлення відредагував Родослава09: 04.09.2010 – 22:20

• 0

#653 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 05.09.2010 – 02:59

Перегляд дописуМонблан (13.08.2010 09:36) писав:

Ви читали спеціяльно редаговану версію, де виріфзане все непристойне.
Навіть якщо Mein Kampf подібним штибом відцензурувати вийде цукерка.

Перегляд дописуТесс (13.08.2010 13:48) писав:

Це для всіх загадка. :) B)
  • 0

#654 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 19.09.2010 – 22:11

Цитата

Ці слова апостол Павло записав у Рим. 13.

Ось фрагмент:

1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога. 2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.
Отже, Біблія вигідна владі, хіба ні? А от простим людям влада перекриває кисень. Тому Біблія - нам не указ.

Ішли на революції - і будемо іти! :happy1:

Повідомлення відредагував Родослава09: 19.09.2010 – 22:12

• 0

#655 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.09.2010 – 18:06

Перегляд дописуРодослава09 (12.08.2010 11:12) писав:

все логічно (і Вам не вдасться втопити мене в софістиці, пане Зузіку). Я ж не сказала "саме тому".
"тому" означає імплікацію, "саме" воно чи не саме
  • 0

#656 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 29.09.2010 – 21:43

Перегляд дописуЗЮП (13.08.2010 21:09) писав:

Оскільки в євреїв родовід вівся по чоловічі лінії і за звичаєм зяття часто називали "син" тестя оскільки, чоловік і жінка згідно з Біблією є одним тілом, то в Луки зновуж Йосип як чоловік Марії.

Нє, ну диви яке брехло...шось я цю туфту пропустив, ЗЮПе. Дивись сюди :
"Тому нехай залишить чоловік батька свого і матір свою, і поєднається з дружиною своєю, і будуть одна плоть".(Буття 2/24)
А тепер сюди :
" Чи ви не знаєте, що той, хто злягається з перелюбницею стає одним тілом з нею? Адже сказано: Двоє будуть одна плоть." (1 коринт. 6/16)
Тобі шо, ЗЮПе, тре розжувать що мова йде про трах ? А ти тут, оцю простеньку фігню, пафосно назвавши "одне тіло", подаєш як причину тОго, що родовід у жидів подається від пейсатого мужика. Іди вчи байблу. Ги ги ги.
  • 0

#657 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 16:51

От якби мені якийсь зюп роз'яснив такі слова

Цитата

"І зостався Яків сам. І боровся з ним якийсь Муж, аж поки не зійшла досвітня зоря. І Він побачив, що не подужає його, і доторкнувся до суглобу стегна його. І звихнувся суглоб стегна Якова, як він боровся з Ним. І промовив: Пусти Мене, бо зійшла досвітня зоря. А той відказав: Не пущу Тебе, коли не поблагословиш мене. І промовив до нього: Як твоє ймення? Той відказав: Яків. І сказав: Не Яків буде називатися вже ймення твоє, але Ізраїль, бо ти боровся з Богом та з людьми, і подужав."(Буття 32:24-...)

Те, що цей муж, з яким боровся Яків , був ангелом, ми читаємо в пророка Осії:
" Та в Господа з Юдою пря, і Якова Він навістить за путями його, за ділами його йому зверне.
4 Він в утробі тримав за п'яту свого брата, а в силі своїй він боровся із Богом,
5 і боровся він з Анголом, та й переміг. Плакав він, і благав він Його, у Бет-Елі знайшов Він його, і там з нами говорить.
6 А Господь Бог Саваот, Його Ймення Господь."(Осії 12:3-...)

Виходить, що євреї (Ізраїль) може перемагати Єгову? :happy1:

Свідки Єгови такого, мабуть, не втнуть. Але ось Ізраїль перемагає всіх - Бога, людей. Деколи, за Біблією, йому це вдається.

Це для нас, "инших народів", МАЄ БУТИ ПОВЧАЛЬНОЮ ПРИТЧЕЮ від євреїв!!!

Повідомлення відредагував Родослава09: 09.10.2010 – 16:53

• 0

#658 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 19:24

І щоб ні в кого не виникали сумніви, що ж то за "Муж" боровся з Яковом наведу ще одну біблійну цитату:

Цитата

У Вихід 15:3 записано: «Господь — Муж війни‚ ЄГОВА — Йому Ймення!»
www.watchtower.org/k/jt/article_01.htm

Отже, євреї крутять єговою та сонцем не згірш того цигана, котрий, як мовиться у відомий приказці, теж наловчився керувати рухом небесного світила.

а от перебороти єгову - це вже 2вищий пілотаж" крутійства! :cool1:
  • 0

#659 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 09.10.2010 – 20:14

Перегляд дописуРодослава09 (9.10.2010 17:51) писав:

От якби мені якийсь зюп роз'яснив такі слова

Виходить, що євреї (Ізраїль) може перемагати Єгову? :cool1:

Свідки Єгови такого, мабуть, не втнуть. Але ось Ізраїль перемагає всіх - Бога, людей. Деколи, за Біблією, йому це вдається.

Це для нас, "инших народів", МАЄ БУТИ ПОВЧАЛЬНОЮ ПРИТЧЕЮ від євреїв!!!

А мені ця боротьба двух мужів щось інше нагадує. Це так діти описують, коли підглядають як мама с папой борються і хто кого там поборов.
По перше суглоби стегна якісь дивні до яких торкаються коли подужати не можуть, і по-друге якесь благання, щоб відпустили, коли цей суглоб і так звихнутий вже, але всеодно треба ще і благословити. Тіпа, а пацеловать...? і далі благославіння, О як я благодарна Вам, мій господарю...
А після злягання цих двух мужів виявляється, той який благав відпустити, дає йому ще тітул Ізраїля, а собі тітул Бога і всіх людей в своєї сра...тобто своїй особі.

Здається я тепер знаю від кого сталися ті підараси.
  • 0

#660 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.11.2010 – 22:02

Шановні біблознавці. наведіть будь-ласка цитати, де в біблії згадується про святу воду.
а то я тут подумав, що Іван хрестив Ісуса в Йордані, але не памятаю щоб йордан перед тим освятили.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних