Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#621 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 12.08.2010 – 11:17

Перегляд дописуZuzik (12.08.2010 11:35) писав:

ну що і треба було показати... як легко боротися з аргументами, які ніхто ніколи не наводив! :)

Та ніхто і не боретця. Як завжди чиста паржать.
Я ж розумію, що лохам аргументів не потрібна, їх від аргументів і фактів вже давно спасли до їх народження. :ggggg:
  • 0

#622 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 11:25

Перегляд дописуOdonacer (12.08.2010 12:17) писав:

Та ніхто і не боретця. Як завжди чиста паржать.
Я ж розумію, що лохам аргументів не потрібна, їх від аргументів і фактів вже давно спасли до їх народження. :)
звичайно ж ніхто не бореться... Так... часом як та вдова бідного унтерофіцера сам себе різкою по задниці... як от в цьому дописі :ggggg:
  • 0

#623 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 11:36

Перегляд дописуZuzik (12.08.2010 12:25) писав:

звичайно ж ніхто не бореться... Так... часом як та вдова бідного унтерофіцера сам себе різкою по задниці... як от в цьому дописі :ggggg:

Так а який сенс, якщо в тебе подвійне задоволення від того, хто б"є і хто отримує. :ggggg:
Ти тільки дуже не захоплюйся, а то так і кончишся у власному подвійному оргазмі. :)
  • 0

#624 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 11:41

Перегляд дописуOdonacer (12.08.2010 12:36) писав:

Так а який сенс, якщо в тебе подвійне задоволення від того, хто б"є і хто отримує. :ggggg:
Ти тільки дуже не захоплюйся, а то так і кончишся у власному подвійному оргазмі. :)
читаю і не розумію... потім зрозумів де помилка... в ніці... ви букву Д з Н переплутали :ggggg:
  • 0

#625 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 12:05

Перегляд дописуZuzik (12.08.2010 12:41) писав:

читаю і не розумію... потім зрозумів де помилка... в ніці... ви букву Д з Н переплутали :)

Це в тебе напевно сутіночні спогади про библяйного жида Анана.
Не хвилюйся, мій Nick не має відношення до нього. Odonacer це мій пращур, котрий держав південні кордони великої слав"янської держави на місці сучасної Італії.

Якщо тобі щось незрозуміло чому так, то можеш жити і дрочитись в межах жидьонка Ананія і його походеньок. Це твій шлях.

Повідомлення відредагував Odonacer: 12.08.2010 – 12:08

• 0

#626 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 12:09

Перегляд дописуOdonacer (12.08.2010 13:05) писав:

Не хвилюйся цей Nick не має відношення до нього. Odonacer це мій пращур, котрий держав південні кордони великої слав"янської держави на місці сучасної Італії.
Мамонтів теж ви пасли? :ggggg: слАв«янин... хоч би апостроф навчилися набирати...
З.І. В мене звичайно спогади про жидів... Вони дали багато слів в медичний словник... Там про вас теж є трішки :ggggg:
І я не хвилююся про походження вашого ніку... я вже переконаний, що ви даремно пращура ображаєте... в ніку у вас таки помилка :)
  • 0

#627 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 12:19

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 08:55) писав:

Довелося мені якось прочитати "Невідому Біблію"
Можливо, я згоден н е з усім, що пише автор
Проте лише і виключно "Невідомиа Біблія" змусила мене прочитати всю біблію цілком. Чому? Її автор пише:
У зв"язку з цим стало цікаво, а хто з форумчан читав цю книгу? Бо бачу, що обговорюють не одну релігійну тему :)
...математику неможливо не розуміти, її можна просто не знати. Думаю це стосується всього, що можна назвати наукою.
Невже грамотною є людина, яка знає букви, може послідовно їх прочитати? Можливо зрозуміти написане, чи те що мав на увазі автор, пишучи ці літери? Особисто я, вважаю що читати біблію неофітам не варто. Біблія вимагає
потужного культурного фундаменту, без якого прочитане не обєднається в голові зухвалого читача. Біблія не може бути ні доброю ні поганою, вона є такою якою є. Це продукт багатьох поколінь людей, яким не був байдужий світ в якому вони жили...не спішіть опоганювати будь що зроблене не вами...не розумієте, не можете зрозуміти - займіться
тим, що доступне і зрозуміле вам...зробіть краще від того, що вам не сподобалось, це буде набагато достойніше,
ніж витрачати хвилини, а то і години на обкидування болотом того, чого ви не розумієте... поки що, а можливо не зрозумієте ніколи.
  • 0

#628 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 12:33

Перегляд дописуZuzik (12.08.2010 13:09) писав:

в ніку у вас таки помилка :)

То ви не вмієте читати. Виж тільки букви читаєте не розуміючи значення слів.

Перегляд дописуПастух (12.08.2010 13:19) писав:

Особисто я, вважаю що читати біблію неофітам не варто.

А вони її не читають.
Судячи з дописів, ти теж іі не читаєш, а тільки цитуєш.
То яка тобі від бібли користь? Мабуть тільки прикладна, щоб прикладати її до срамних місць для власного задоволення.
  • 0

#629 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 12:39

Перегляд дописуOdonacer (12.08.2010 13:28) писав:

То ви не вмієте читати. Виж тільки букви читаєте не розуміючи значення слів.
То ви не вмієте писати :ggggg: букви плутаєте :) щоcm складніше за матюг сільського хлопця викликає помилки в буквах... :ggggg:

Перегляд дописуOdonacer (12.08.2010 13:33) писав:

То яка тобі від бібли користь? Мабуть тільки прикладна, щоб прикладати її до срамних місць для власного задоволення.
А який широкий світогляд в нашого шляхетного слАв»и :ggggg: Чого не вхопиться коментити - одні піськи на умі... це мабуть від важкого багажу знань...
  • 0

#630 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 12:41

Перегляд дописуOdonacer (12.08.2010 13:33) писав:

А вони її не читають.
Судячи з дописів, ти теж іі не читаєш, а тільки цитуєш.
...помиляєшся шановний добродію. Читаю її з раннього дитинства, особливо багато часу приділяв читанню цих
книг в зрілому віці. Дуже люблю її читати між рядками, там найцікавіше...крім Біблії зачитуюсь Кораном, Бхагават
Гітою. Звичайно не байдужий до праць Олени Блаватської.
  • 0

#631 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 12:45

Перегляд дописуПастух (12.08.2010 13:41) писав:

...помиляєшся шановний добродію. Читаю її з раннього дитинства, особливо багато часу приділяв читанню цих
книг в зрілому віці. Дуже люблю її читати між рядками, там найцікавіше...крім Біблії зачитуюсь Кораном, Бхагават

Спробуй почитати під обгорткою, там саме суть.... у пісок...як ананій.. :)
  • 0

#632 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 12:52

Перегляд дописуПастух (12.08.2010 13:41) писав:

навіщо ви це? в нього може виникнути когнітивний дисонанс... чорнобілі (не про ЧоБі мова) ж мислять категоріями наші/чужі...
а ту ще й Rоран і Бхагават Гіта... це занадто... ми можемо їх втратити :)

Перегляд дописуOdonacer (12.08.2010 13:45) писав:

Спробуй почитати під обгорткою, там саме суть.... у пісок...як ананій.. :ggggg:
Який красивий само ПіАр... хоч помилку виправте... :ggggg:
  • 0

#633 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2010 – 12:58

Перегляд дописуZuzik (12.08.2010 11:35) писав:

2 речення з аргументацією "я чув на базарі як одна бабця іншій казала що чула..." і тут же "ці факти"!

Маю вам сміренно нагадати, пане, що ще жодна людина не ставила під сумнів існування дитячих Євангелій, а в них існування саме таких віршів. Але це є факт :ggggg:
Ви є першою людиною, хто поглузував з цього приводу. Нажаль, замість ознайомлення, ви витрачаєте час на виказування свого повного невігластва і необізнаністі у літературі.

Також, якщо вас це зацікавить, можу повідомити, що Біблія не завжди була такою, як є нині. За різних соборів, кількість включенних до неї книг була різною. Наприклад, за часів Лаодикийского собору, у 343 році перелік книг був наступний:
Старий Завіт
1 Битіє. 2 Ісход. 3 Левіт. 4 Числа. 5 Второзаконіє. 6 Ісус навін. 7 Судді, Руфь. 8 Єсфірь. 9 Царств перша і друга. 10 Царств третя і четверта. 11 Параліпоменон перша і друга. 12 Ездри перша і друга. 13 Книга псалмов ста п"тдесяти. 14 Притчи Соломона. 15 Екклисіаст. 16 пісня Пісень. 17 Іов. 18 Дванадцять пророків. 19 Ісайя. 20 Ієремія, Варух, плач и посланіє. 21 Ієзекииль. 22 Данііл.
Новий Завіт
від Матфея, від Марка, від Луки, від Иоанна, Іакова перше, Петра друге, Іоанна три, Иуды перше, Римлянам, к Коринфянам два, к Галатам одне, к Ефесєям одне, к Филиппийцям одне, к Колоссаєм одне, к Солуняном два, к Евреям одне, к Тимофію два, к Титу одне, и к Филимону одне.

Інші були додані згодом. Наразі мало в кого з віруючих виникають сумніви, що додані з часом книги є також "святим писанням"

Таким чином, ваша заява про те, що податковий кодекс не входить до переліку книг Біблії наразі є вірним, але не виключено, що наступний собор додасть і інші відомі світу (і, нажаль, геть невідомі вам) книги. :ggggg:

Маю надію, ви не будете в майбутньому виставляти себе посміховиськом у речах, в яких геть не тямите :)

Повідомлення відредагував Тесс: 12.08.2010 – 13:00

• 0

#634 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 13:12

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 13:58) писав:

Маю вам сміренно нагадати, пане, що ще жодна людина не ставила під сумнів існування дитячих Євангелій, а в них існування саме таких віршів. Але це є факт :ggggg:
Ви є першою людиною, хто поглузував з цього приводу. Нажаль, замість ознайомлення, ви витрачаєте час на виказування свого повного невігластва і необізнаністі у літературі.
що є факт? що жодна людина не стваила під сумнів існування... і далі по тексту? чи про те що вони існують? Чи про те що описано в дитячих Євангеліях є факт? Я може і невіглас, сперечатися тут не буду, але хоча б не плутаю тепле з м'яким, як це робите постійно Ви.

Таким чином, ваша заява про те, що податковий кодекс не входить до переліку книг Біблії наразі є вірним, але не виключено, що наступний собор додасть і інші відомі світу (і, нажаль, геть невідомі вам) книги. :ggggg:
І про Собор я з вами сперечатися не буду... Дуже можливо що так і буде... Я своїм... гм... невіглаством цього передбачити не в стані... зате я в стані відрізнити коли ви пробуєте в своєму шкільному захопленні спробувати апелювати до книг які не включені в Біблію для того що б аргументувати якість цієї ж Бібілї... схожим страждає і решта ваших... гм... ідей...

Маю надію, ви не будете в майбутньому виставляти себе посміховиськом у речах, в яких геть не тямите :)
це звичайно смішно, але не так кумедно як пацанячі аргументи з блискавкою в сраці... я більш ніж переконаний, що стосовно блискавок в сраці більш тямущої людини нам годі шукати :ggggg:
  • 0

#635 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 13:53

Цитата

що є факт? що жодна людина не стваила під сумнів існування... і далі по тексту? чи про те що вони існують? Чи про те що описано в дитячих Євангеліях є факт?
Те, що ці книги існують.
Те, що описано в цих євангеліях я сам навряд чи фактом назову, рівно як і взагалі збірник єврейскої маячні. Але що є факт для християн - вирішують попи. А я лишень послався на книгу одного з тогочасників. Сподіваюся, ви зазвичай не заперечуєте усіх книг, що не увійшли до Біблії? =)

Наприклад, попи вирішили, що дві глави Битія (перша і друга) мають бути присутні, хоча їжаку зрозуміло, що вони цілком виключають одна одну.

И сотворил Бог рыб больших и всякую душу животных пресмыкающихся, которых произвела вода, по роду их, и всякую птицу пернатую по роду ее. И увидел Бог, что это хорошо. И был вечер, и было утро: день пятый. (Бытие 1:21-23)
И сказал Бог: сотворим человека по образу Нашему [и] по подобию Нашему, и да владычествуют они над рыбами морскими, и над птицами небесными, [и над зверями,] и над скотом, и над всею землею, и над всеми гадами, пресмыкающимися по земле. И сотворил Бог человека по образу Своему, по образу Божию сотворил его; мужчину и женщину сотворил их. И был вечер, и было утро: день шестой.
(Бытие 1:26-31)

И создал Господь Бог человека из праха земного, и вдунул в лице его дыхание жизни, и стал человек душею живою... И насадил Господь Бог рай в Едеме на востоке, и поместил там человека, которого создал. (Бытие 2:7-8). И сказал Господь Бог: не хорошо быть человеку одному; сотворим ему помощника, соответственного ему. Господь Бог образовал из земли всех животных полевых и всех птиц небесных, и привел [их] к человеку, чтобы видеть, как он назовет их, и чтобы, как наречет человек всякую душу живую, так и было имя ей. (Бытие 2:18-19).
И создал Господь Бог из ребра, взятого у человека, жену, и привел ее к человеку. (Бытие 2:22).

Сподіваюся, зрозуміло, що неможливо створити спершу чоловіка, потім тварин, потім жінку і одночасно створити спершу людей, а потім тварин? Але це є "християнський факт". :)

Повідомлення відредагував Тесс: 12.08.2010 – 13:54

• 0

#636 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 14:27

Таких "фактів" є багато.
Наприклад, родословна Ісуса.

Якщо довіряти Матвєю, вона така:
Давид – Соломон – Ровоам – Авія – Аса – Іосафат – Іорам – Озія – Іоафам – Ахаз – Єзекія – Манассія – Амон – Іосія – Іоаким – Ієхонія – Салафііль – Зоровавель – Авіуд – Еліаким – Азор – Садок – Ахім – Єліуд – Єлізар – Матфан – Іаков – Іосиф - Ісус(Матвея 1:1-16 )
А якщо текстам Луки, то така:
Давид – Нафан – Маттафай – Маінан – Мелеай – Єліаким – Іонам – Іосиф – Іуда – Симеон – Левия – Матфат – Іорим – Єлієзер – Іосия – Ір – Елмадам – Косам – Аддій – Мелхій – Нірій – Салафііль – Зоровалель - Рисай – Іоннан – Іуда – Іосиф – Симеий – Маттафий – Мааф – Наггей – Єслим – Наум – Амос – Маттафій – Іосиф – Іаннай – Малхий – Левія – Матфат – Ілия – Іосиф - Ісус(Луки 3:23-32)

Якщо трохи згадати, що Ісуса начебто янгол зачав, то взагалі обідві версії хибні і Іосиф ніякий не батько.

Але всі три версії попи вважають єдиним "християнським фактом" :)

Повідомлення відредагував Тесс: 12.08.2010 – 14:27

• 0

#637 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 14:48

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 14:53) писав:

Те, що ці книги існують.
Те, що описано в цих євангеліях я сам навряд чи фактом назову, рівно як і взагалі збірник єврейскої маячні. Але що є факт для християн - вирішують попи. А я лишень послався на книгу одного з тогочасників. Сподіваюся, ви зазвичай не заперечуєте усіх книг, що не увійшли до Біблії? =)
Ні. Ви як дурник похіхікали над дописом слАв«янина, який просив процитувати що корисного можна взяти з дитячих Євангелій в контексті корисності Бібілї... Це звичайно надзвичайно весело, але ніякого стосунку до Бібілії не має. Правда вас це не сильно... гм.... тоді турбувало... Ви або не читаєте, або не думаєте про що пишете :ggggg:... І при цьому маєте нахабство розказувати про невігластво інших... :ggggg:

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 14:53) писав:

Сподіваюся, зрозуміло, що неможливо створити спершу чоловіка, потім тварин, потім жінку і одночасно створити спершу людей, а потім тварин? Але це є "християнський факт". :ggggg:
Вас турбує фраза "Господь Бог образовал из земли всех животных полевых и всех птиц небесных, и привел [их] к человеку, чтобы видеть, как он назовет их, и чтобы, как наречет человек всякую душу живую, так и было имя ей."
Бідося, а де сказано, що він саме в той момент з землі створював тварин, а не всього лише наголошується на тому що він привів до людини тварин раніше ним створених? ;) Таки дійсно відсутність організованого навчального процесу на останніх місяцях канікул викликає загострення самовпевненості...
А чи не думали ви що мова йде про конкретно населення Едему? Ну як варіант. Що там створювалися унікальні для того місця в поміч звірі? ;) Або ж як варіант з чого ви взяли чо з 1-ї глави події 25-го вірша відбувалися раніше 26-го? ;)
Або що ці процеси не були інспіровані одночасно або ж паралельно?

Але це так, лірика на задану тематику... просто дуже... гм... радує така активна позиція новоявлених іконоборців :)

Ви спершу з своїми словами розберіться, а потім будемо переходити до проблем можливості чи неможливості існування переданого знання. І чи попи самі так вирішили, чи їм хтось підказав... Хоча боюсь, це знову ж таки вимагатиме трішки іншого підходу, а ніж шкільні задачі на пошук кіно-ляпів :ggggg:

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 15:27) писав:

Якщо трохи згадати, що Ісуса начебто янгол зачав, то взагалі обідві версії хибні і Іосиф ніякий не батько.
школота — геть з інтернетів!

Повідомлення відредагував Zuzik: 12.08.2010 – 14:47

• 0

#638 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 14:49

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 07:55) писав:

Довелося мені якось прочитати "Невідому Біблію"
Можливо, я згоден н е з усім, що пише автор
Проте лише і виключно "Невідомиа Біблія" змусила мене прочитати всю біблію цілком. Чому? Її автор пише:

У зв"язку з цим стало цікаво, а хто з форумчан читав цю книгу? Бо бачу, що обговорюють не одну релігійну тему :)
Багато питань в голосувані не враховані. Не достатньо прочитати Біблію в одному перекладі і все зрозуміти. Для розуміння Біблії потрібно багато чого, скажімо: історичне тло подій, порівняння різних перекладів при можливості текстів мовою оригіналу, розуміння тогочасних звичаїв і традицій і т. д., і т. п.
  • 0

#639 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 17:39

Цитата

Перепрошую, святий дух... та в контексті взагалі байдуже хто. Головне - не Іосіф.

Цитата

Але це так, лірика на задану тематику
Погоджуся, це є лірика: брати догму і під неї різними шляхами "підганяти" текст, грунтуючись на припущеннях, перестановках, небуквальності, "непостіжимості волі", виразанні тексту і т.д. і т.п.

В даному випадку ви вирізали текст і на цьому підгрунті використали припущення.
Ваші дії можу охарактеризувати так:
Зображення

Доречі, нагадаю, щоб обгрунтовувати саме створення світу, треба теж добре погратися текстом, аби вийшло хоч щось більш-менш схоже на правду. Наприклад повирізати "твердь", "мале світило", "воду над твердю" ну і так далі.
Грайтеся :ggggg: Поле для вашої діяльності безмежне :)

Щодо школоти. Я ще раз наголошую на тому, аби ви не застосовували це слово по відношенню до мене.

Перегляд дописуЗЮП (12.08.2010 15:49) писав:

Багато питань в голосувані не враховані. Не достатньо прочитати Біблію в одному перекладі і все зрозуміти. Для розуміння Біблії потрібно багато чого, скажімо: історичне тло подій, порівняння різних перекладів при можливості текстів мовою оригіналу, розуміння тогочасних звичаїв і традицій і т. д., і т. п.

Можливо.
Та деякі християни вважаюсь, що її взагалі необов"язково читати (мовляв, основне знаю, інше попи розкажуть).

Повідомлення відредагував Тесс: 12.08.2010 – 17:43

• 0

#640 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 12.08.2010 – 21:33

з цією "твердю" справа і так ясна як божий день: давні народи, в т.ч. й семітські, вважали небесну сферу твердим блакитним куполом.

От і вся науковість, правдивість. Те, що місяць - не джерело світла (не світило) , а рефлектор (відбивач), - біблієписюнів теж у вусі не шкребло.

Ну і шо там мудрого в біблії?

Повідомлення відредагував Родослава09: 12.08.2010 – 21:35

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних