Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#601 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 24.06.2010 – 23:48

Перегляд допису---- (25.06.2010 00:40) писав:

Самі Ви Лживый. Біблія - крута книга, не то що підроблені поганські каракулі.

Ну дик...які проблєми ?....розвінчайте ту брехню !!! Єстєссно, з допомогою байбли. Тобто байблою по брехні, байблою ! Вона ж товста.
І потім...пане, з яких це пір писання так розхвилювало Вуду ? Ги.

ПС. До речі. Пан не в курсі, хто ото вони : "один", "другий", ну і... "третій"..., то що "виступив" ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.06.2010 – 23:56

• 0

#602 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2010 – 07:55

Довелося мені якось прочитати "Невідому Біблію"
Можливо, я згоден н е з усім, що пише автор
Проте лише і виключно "Невідомиа Біблія" змусила мене прочитати всю біблію цілком. Чому? Її автор пише:

Цитата

Заголовок настоящего сочинения наверняка удивил Вас, уважаемый читатель. Как это: Библия - и вдруг - неизвестная! Да она самая читаемая книга в мире!

Увы, уважаемый читатель, много раз автор убеждался: Библия, возможно, самая издаваемая, самая покупаемая книга, но никак не самая читаемая. Мало кто даже из верующих христиан и иудеев действительно знаком с мнением Библии по тем или иным вопросам. О Библии они судят по словам священнослужителей, по всевозможным катехизисам, учебникам закона «Божьего» (здесь и ниже в кавычки взято ред., ну не мой это «Господь»!), пересказам, экранизациям - короче говоря, по чему угодно, но только не по самой Библии.

Автор сразу заявляет, что не ставит себе задачей «дискредитировать», «опорочить» Библию. Он не оспаривает свободу любого человека верить в библейского «Бога», в Сатану, в богиню Кали - в кого угодно. Верь - но знай, ВО ЧТО веришь!

У зв"язку з цим стало цікаво, а хто з форумчан читав цю книгу? Бо бачу, що обговорюють не одну релігійну тему :)
  • 0

#603 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.08.2010 – 08:17

Біблія містить цінну інформацію для людства. Вона унікальна вже тому, що писалась століттями.
Всього написаного в Біблії не знаю,не читала.Хоча в школі проходили,по-моєму,дитяче Євангеліє.Було досить цікаво.
''Бог не в церкві,а в серці''-цього у житті якось притримуюсь.В церкву ходжу рідко,але певні основи знаю.ВВажаю,що це набагато краще,ніж щодня читати Псалми і молитись,а потім грішити.
  • 0

#604 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 09:03

Варіанти відповідей символізують

Цитата

Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином
Залишився байдужим
Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом
байдужі до кого відносяться? до християн чи до атеїстів? :)

З.І. Творіння різних нових Таксілів в великих дозах шкідливо впливає на слабу свідомість...

З.З.І. Автор книги нічим іншим як видиранням на його думку "неприємних" фактів не виділився.

Цитата

Трудно сказать, что именно подвело Ивана Николаевича -- изобразительная ли сила его таланта или полное незнакомство с вопросом, по которому он собирался писать, -- но Иисус в его изображении получился ну совершенно как живой, хотя и не привлекающий к себе персонаж. Берлиоз же хотел доказать поэту, что главное не в том, каков был Иисус, плох ли, хорош ли, а в том, что Иисуса-то этого, как личности, вовсе не существовало на свете и что все рассказы о нем -- простые выдумки, самый обыкновенный миф.

• 0

#605 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 09:16

Цитата

байдужі до кого відносяться? до християн чи до атеїстів?
Та хоч до культу Ктулху =))) Мається на увазі, что книга не змінила сітогляду, яким би він не був.

Zuzik

Як би там не було, то є факт, что більшість людей думають, ніби вони християни, а насправді свяю священну книжку не читали.

А фраза "Вір, але знай, у що віриш" взагалі стала моїм життєвим кредо.

Доречі, заклик до читання є сам по собі добрий.

Повідомлення відредагував Тесс: 12.08.2010 – 09:22

• 0

#606 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 09:28

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 10:16) писав:

Та хоч до культу Ктулху =))) Мається на увазі, что книга не змінила сітогляду, яким би він не був.
якщо будь-яка інформація не міняє світогляду то значить або індивідуум цієї інформації не отримував, або ж тупо бреше...
все що проходить через свідомість міняє її

Як би там не було, то є факт, что більшість людей думають, ніби вони християни, а насправді свяю священну книжку не читали.
КО спішить на допомогу - це ж стосується і будь якої діяльності людини...
Ви вирішили нести світло в темні маси? :)

А фраза "Вір, але знай, у що віриш" взагалі стала моїм життєвим кредо.
Я радий за Вас, надіюсь часу на ще щось, окрім перевірки власних переконань у вас вистачає...

Доречі, заклик до читання є сам по собі добрий.
до читання взагалі чи до читання Біблії? Хоча жодне з тверджень не є абсолютним добром... А якщо про Біблію - то це ви вже прямо виправдовуєтеся...
  • 0

#607 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 09:37

Перегляд дописуZuzik (12.08.2010 10:28) писав:

до читання взагалі чи до читання Біблії?

Ну... принаймні християнами принаймні Біблії, так :)
  • 0

#608 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 09:42

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 10:37) писав:

Ну... принаймні християнами принаймні Біблії, так :)
Почніть з короткого курсу філософії, історії, релігієзнавства... потім будете нам тут очі відкривати на християн...
  • 0

#609 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 09:47

Перепрошую... курс філософії не є священною книгою. Це по-перше.
По-друге, у цій темі я не ставив питання "порекомендуйте, що мені почитати", сподіваюся, це очевидно? =)
І по-третє немає жодного натяку на якесь "відкривання очей". Ви помилилися темою і оффтопите.
  • 0

#610 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 09:49

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 10:47) писав:

Перепрошую... курс філософії не є священною книгою. Це по-перше.
По-друге, у цій темі я не ставив питання "порекомендуйте, що мені почитати", сподіваюся, це очевидно? =)
І по-третє немає жодного натяку на якесь "відкривання очей". Ви помилилися темою і оффтопите.
а інтернети таки від школоти тупіють... це факт.

З.І. Скоро 1 вересня... стане трішки легше... :)
  • 0

#611 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 09:58

Я вдруге прошу перестати мене ображати. Майте повагу.
  • 0

#612 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 10:00

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 10:58) писав:

Я вдруге прошу перестати мене ображати. Майте повагу.
Вас знову щось образило? :)
  • 0

#613 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 12.08.2010 – 10:00

Перегляд дописуZuzik (12.08.2010 10:49) писав:

а інтернети таки від школоти тупіють... це факт.

ні, зовсім не факт. Безапеляційні твердження ніколи не були ознакою сильного інтелекту))) Адже саме на канікулах є час подумати про речі, які вище шкільної програми. я б сказала, що деякі дописувачі, флудери на форумах, тупіють саме В Інтернеті. Але то моя думка.

Я Біблію прочитали майже всю, ну за винятком епізодів, котрі здавалися мені занадто нудними та гидкими.
Нічого там мудрого в тій біблі не побачила. тому стала рідновіркою.
  • 0

#614 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 10:04

Перегляд дописуРодослава09 (12.08.2010 11:00) писав:

ні, зовсім не факт. Безапеляційні твердження ніколи не були ознакою сильного інтелекту))) Адже саме на канікулах є час подумати про речі, які вище шкільної програми. я б сказала, що деякі дописувачі, флудери на форумах, тупіють саме В Інтернеті. Але то моя думка.
подумати, дорога Родославо, подумати, а не з першою ж думкою ломитися в тіж самі інтернети і ощасливлювати всіх радісною думкою отриманою з щойно прочитаною книги...

Перегляд дописуРодослава09 (12.08.2010 11:00) писав:

Я Біблію прочитали майже всю, ну за винятком епізодів, котрі здавалися мені занадто нудними та гидкими.
Нічого там мудрого в тій біблі не побачила. тому стала рідновіркою.
Она любила собирать чайнички, а он наоборот — работал водителем танка. (с) :)
  • 0

#615 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 12.08.2010 – 10:12

Перегляд дописуZuzik (12.08.2010 11:04) писав:

Она любила собирать чайнички, а он наоборот — работал водителем танка. (с) :ggggg:
все логічно (і Вам не вдасться втопити мене в софістиці, пане Зузіку). Я ж не сказала "саме тому".

але однією з причин, чому я стала рідновіркою, була та, що я не сприйняла біблію як непомильне "шьвіте" писання.))) шо неясно? :)

Повідомлення відредагував Родослава09: 12.08.2010 – 10:14

• 0

#616 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 12.08.2010 – 10:14

Перегляд дописуМонблан (12.08.2010 09:17) писав:

Біблія містить цінну інформацію для людства. Вона унікальна вже тому, що писалась століттями.
Всього написаного в Біблії не знаю,не читала.Хоча в школі проходили,по-моєму,дитяче Євангеліє.Було досить цікаво.
''Бог не в церкві,а в серці''-цього у житті якось притримуюсь.В церкву ходжу рідко,але певні основи знаю.ВВажаю,що це набагато краще,ніж щодня читати Псалми і молитись,а потім грішити.

І яку цінну інформація для всього людства ви винесли з дитячої Єванхгелії.
Поділиться, може це буде цікаво всім християнам, які не читали ще жидівськойї біблєйної міхфології.

І ще, раніш бидло не читало нічого розумного, бо не могло, але засуджувало, а ви мабуть інші, ви не читали сповна велику жидівську казку для гоїв і здається читати не збираєтесь, але одобрямс. Чого це так, ви просто віруюча, як звичайна довірлива лошиця, яких багато, чи це особистий принцип життя такий у вас?

Повідомлення відредагував Odonacer: 12.08.2010 – 10:26

• 0

#617 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 10:19

Перегляд дописуРодослава09 (12.08.2010 11:12) писав:

все логічно (і Вам не вдасться втопити мене в софістиці, пане Зузіку). Я ж не сказала "саме тому".

але однією з причин, чому я стала рідновіркою, була та, що я не сприйняла біблію як непомильне "шьвіте" писання.))) шо неясно? :)
Логічно було б якби було написано "одна із причин чого я не стала/не залишилася християнкою"... Відкидання християнства не означає надання переваги якійсь іншій релігії, включно з атеїзмом... а так - таки дійсно "наоборот водітєль танка"... це не софістика. Це ваші спроби сховатися за "Я ж не сказала саме тому" софістика :ggggg:
  • 0

#618 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 10:23

Odonacer
Може цю.

Цитата

сын Анны книжника стоял там рядом с Иосифом, и он взял лозу и разбрызгал ею воду, которую Иисус собрал. Когда увидел Иисус, что тот сделал, Он разгневался и сказал ему: Ты, негодный, безбожный глупец, какой вред причинили тебе лужицы и вода? Смотри, теперь ты высохнешь, как дерево, и не будет у тебя ни листьев, ни корней, ни плодов. И тотчас мальчик тот высох весь
(Евангелие детства III)

А може цю

Цитата

Он (Иисус) снова шел через поселение, и мальчик подбежал и толкнул Его в плечо. Иисус рассердился и сказал ему: ты никуда не пойдешь дальше, и ребенок тотчас упал и умер.
(Евангелие детства IV)

Хоча ці тексти не увійшли в офіційну редакцію Біблії, деякі вважають, що Євангелія дитинства мають там бути.
Так чи інакше, про ці факти цікаво довідатися :)

Повідомлення відредагував Тесс: 12.08.2010 – 10:23

• 0

#619 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 12.08.2010 – 10:28

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 11:23) писав:

Odonacer
Може цю.
(Евангелие детства III)

А може цю
(Евангелие детства IV)

Хоча ці тексти не увійшли в офіційну редакцію Біблії, деякі вважають, що Євангелія дитинства мають там бути.
Так чи інакше, про ці факти цікаво довідатися :ggggg:

Який жах.
Виявляється жидівський бох не тільки діктує бейблу, а ще й щось в неї і вичьорківає....Бгггг :)
  • 0

#620 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 12.08.2010 – 10:35

Ви таки знайшли одне одного... ну прямо пара чобіт... правда на одну ногу :)

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 11:23) писав:

Так чи інакше, про ці факти цікаво довідатися :ggggg:
2 речення з аргументацією "я чув на базарі як одна бабця іншій казала що чула..." і тут же "ці факти"!

В Бібілію багато чого не ввійшло, що б дехто (гм...) хотів туди внести... наприклад в Біблію не входить Податковий кодекс... Але більшості поборників це пофіг - вони й статті з ПК туда внесуть як "развєнчівающіє міфи"... :ggggg:

Перегляд дописуOdonacer (12.08.2010 11:28) писав:

Який жах.
Виявляється жидівський бох не тільки діктує бейблу, а ще й щось в неї і вичьорківає....Бгггг :ggggg:
ну що і треба було показати... як легко боротися з аргументами, які ніхто ніколи не наводив! :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних