Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#561 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 09.06.2010 – 09:16

Перегляд дописуБезбожник (9.06.2010 04:51) писав:

Щодо Істини, Манфреде, то твій задрипаний божок так і не знайшов що відповісти шляхетному Пілату на питання : "що є Істина ?". І не тому, що багатозначно промовчав (справжній бог так не поступив би), а тому що поняття про це не мав. Адже Пілат не був безграмотним рибаком Андрієм чи Петром, і голіма туфта від Ісуса не проконала б. Тому і мусив змовчати. Та і була на те причина. Адже Ісус до цього епізоду вже не раз осоромився повним незнанням писання, розкидаючись фразами, з ніби то Закону, котрих там і близько немає.

А я знаю, я знаю що таке істина.

Яка хата, такий тин, який батько, такий син.

Істина, це те що виходить із тина. У Христа ні дому ні тину не було, та і батько у нього умовний якийсь, не повноцінний, тому і істини він не міг знати.
Пожалійте його убогого. :rolleyes:
  • 0

#562 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 22:08

Перегляд дописуВласюк (2.06.2010 17:37) писав:

Пані Сенсоріко, порівняйте:
Біблія, Буття, 6, 19-20
Цитата
19 І впровадиш до ковчегу по двоє з усього, з усього живого, із кожного тіла, щоб їх заховати живими з тобою. Вони будуть самець і самиця.

20 Із птаства за родом його, і з худоби за родом її, і з усіх плазунів на землі за родом їх, по двоє з усього увійдуть до тебе, щоб їх зберегти живими.

Біблія, Буття, 7,2-3
Цитата
2 Із усякої чистої худоби візьмеш собі по семеро, самця та самицю її, а з худоби нечистої двоє: самця та самицю її.

3 Також із птаства небесного по семеро, самця та самицю, щоб насіння сховати живим на поверхні всієї землі.
Вже забуває, не пам'ятає... )))

Ось Вам серйозніше завдання
:
Біблія, Єв. від Матвія, 11:14, 17:10-13
Цитата
2 Із усякої чистої худоби візьмеш собі по семеро, самця та самицю її, а з худоби нечистої двоє: самця та самицю її.

3 Також із птаства небесного по семеро, самця та самицю, щоб насіння сховати живим на поверхні всієї землі.
Цитата
10 І запитали Його учні, говорячи: Що це книжники кажуть, ніби треба Іллі перш прийти?

11 А Він відповів і сказав: Ілля, правда, прийде, і все приготує.

12 Але кажу вам, що Ілля вже прийшов був, та його не пізнали, але з ним зробили, що тільки хотіли... Так і Син Людський має страждати від них.

13 Учні тоді зрозуміли, що Він їм говорив про Івана Христителя.

а тепер Біблія, Єв. від Івана, 1:19-26, відповідь самого Івана:
Цитата
19 А це ось свідоцтво Іванове, як юдеї послали були з Єрусалиму священиків та Левитів, щоб спитали його: Хто ти такий?

20 І він визнав, і не зрікся, а визнав: Я не Христос.

21 І запитали його: А хто ж? Чи Ілля? І відказує: Ні! Чи пророк? І дав відповідь: Ні!
22 Сказали ж йому: Хто ж ти такий? щоб дати відповідь тим, хто послав нас. Що ти кажеш про себе самого?

23 Відказав: Я голос того, хто кличе: В пустині рівняйте дорогу Господню, як Ісая пророк заповів.

24 Посланці ж із фарисеїв були.

25 І вони запитали його та сказали йому: Для чого ж ти христиш, коли ти не Христос, ні Ілля, ні пророк?

26 Відповів їм Іван, промовляючи: Я водою хрищу, а між вами стоїть, що Його ви не знаєте.

Отож, Христос блефував, брехав. Оскільки ні Єшуа, ні Іван не були ніякими пророками. Причому Іван визнав це перед людьми чесно, тим самим виявивши брехливість Єшуа. Але ж який з брехуна пророк????
Уважно читайте: семеро чистої худоби, і двоє нечистої. Які тварини чисті - які ні, маєте Біблію, знайдете.
Щодо серйознішого питання, то я вже відповідав вашій подрузі, на жаль, видалили десь.

Цитата

Лук.1:17 І він сам перед Ним буде йти в духу й силі Іллі[/b], щоб серця батьків привернути до дітей, і неслухняних до мудрости праведних, щоб готових людей спорядити для Господа.
Тут ангел цитує з деяким доповненням:

Цитата

Малахії 4:5 Ось Я пошлю вам пророка Іллю, перше ніж день Господній настане, великий й страшний!
Пророк Ілля жив за 500р. до того, як Малахія писав своє пророцтво. Іван був пророком в "дусі і силі Іллі", а не самим Іллею. Ісус, маючи на увазі "пророка в дусі і силі Іллі", а не самого Іллю, який давно помер, сказав вище вами процитовані слова. Зверніть увагу, що Ісус сказав:

Цитата

11 А Він відповів і сказав: Ілля, правда, прийде, і все приготує.

12 Але кажу вам, що Ілля вже прийшов був, та його не пізнали, але з ним зробили, що тільки хотіли... Так і Син Людський має страждати від них.
Отже, не тільки Іван, а і інші люди в майбутньому мали виконувати працю подібну до тієї, яку виконував пророк Ілля.
Не знаю, пане Власику, чи вам це зрозуміло, тому що тут криється ще дві причини нерозуміння Біблії.
2 ПРИЧИНА - НЕРОЗУМІННЯ БІБЛІЇ: СПОСІБ СПРИЙНЯТТЯ.

Цитата

1 Коринтян 2:10 А нам Бог відкрив це Своїм Духом, усе бо досліджує Дух, навіть Божі глибини. 11 Хто бо з людей знає речі людські, окрім людського духа, що в нім проживає? Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого. 12 А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам, 13 що й говоримо не вивченими словами людської мудрости, але вивченими від Духа Святого, порівнюючи духовне до духовного. 14 А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно.
[b]3 ПРИЧИНА - ПОГАНЕ ЗНАННЯ БІБЛІЇ, ЇЇ СТИЛЮ і МЕТИ.

• 0

#563 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.06.2010 – 23:54

Перегляд дописуЗЮП (15.06.2010 23:08) писав:

Не знаю, пане Власику, чи вам це зрозуміло, тому що тут криється ще дві причини нерозуміння Біблії.

Ти уважніше читай ніки користувачів і не спотворюй.

Цитата

2 ПРИЧИНА - НЕРОЗУМІННЯ БІБЛІЇ: СПОСІБ СПРИЙНЯТТЯ.
3 ПРИЧИНА - ПОГАНЕ ЗНАННЯ БІБЛІЇ, ЇЇ СТИЛЮ і МЕТИ.

О ! ЗЮП знає біблію. Та ще й радить бути уважним. Так я ж тебе вже питав щодо неї. Ну мо ЗЮПе здивуй, все таки мене, про СТИЛЬ І МЕТУ от цього : (повтор).

Ось "шедевр" від "пророка" Ісайя:

"И будет в последние дни, гора дома господня будет поставлена во главу гор и возвысится над холмами, и потекут к ней все народы. И пойдут многие народы и скажут: придите и взойдем на гору господню, в дом бога Иаковлева и научит он нас своим путям и будем ходить по стезям его; ибо от Сиона выйдет закон и слово господне — из Иерусалима. И будет он судить народы и обличит многие племена; и перекуют мечи свои на орала и копья свои — на серпы: не поднимет народ на народ меча и не будет более учиться воевать". (Ісайя 2/2-4)

А ось "шедевр" від "пророка" Міхея :

"И будет в последние дни: гора дома господня поставлена будет во главу гор и возвысится над холмами, и потекут к ней народы. И пойдут многие народы и скажут: придите и взойдем на гору господню и в дом бога Иаковлева, — и он научит нас путям своим, и будем ходить по стезям ею; ибо от Сиона выйдет закон и слово господне — из Иерусалима. И будет он судить многие народы и обличит многие племена в отдаленных странах; и перекуют они мечи свои на орала и копья свои — на серпы не поднимет народ на народ меча и не будет более учиться воевать". (Міхея 4/1-3)

Ба, як я уважно читаю. А тепер чекаю не менш уважну аргументовану біблією відповідь.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.06.2010 – 23:55

• 0

#564 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 08:36

Перегляд дописуБезбожник (16.06.2010 00:54) писав:

Ти уважніше читай ніки користувачів і не спотворюй.

О ! ЗЮП знає біблію. Та ще й радить бути уважним. Так я ж тебе вже питав щодо неї. Ну мо ЗЮПе здивуй, все таки мене, про СТИЛЬ І МЕТУ от цього : (повтор).

Ось "шедевр" від "пророка" Ісайя:

"И будет в последние дни, гора дома господня будет поставлена во главу гор и возвысится над холмами, и потекут к ней все народы. И пойдут многие народы и скажут: придите и взойдем на гору господню, в дом бога Иаковлева и научит он нас своим путям и будем ходить по стезям его; ибо от Сиона выйдет закон и слово господне — из Иерусалима. И будет он судить народы и обличит многие племена; и перекуют мечи свои на орала и копья свои — на серпы: не поднимет народ на народ меча и не будет более учиться воевать". (Ісайя 2/2-4)

А ось "шедевр" від "пророка" Міхея :

"И будет в последние дни: гора дома господня поставлена будет во главу гор и возвысится над холмами, и потекут к ней народы. И пойдут многие народы и скажут: придите и взойдем на гору господню и в дом бога Иаковлева, — и он научит нас путям своим, и будем ходить по стезям ею; ибо от Сиона выйдет закон и слово господне — из Иерусалима. И будет он судить многие народы и обличит многие племена в отдаленных странах; и перекуют они мечи свои на орала и копья свои — на серпы не поднимет народ на народ меча и не будет более учиться воевать". (Міхея 4/1-3)

Ба, як я уважно читаю. А тепер чекаю не менш уважну аргументовану біблією відповідь.
Не можу зрозуміти, що стосовно тих уривків ви хочете знати, чи вас дивує те, що два різні чоловіки, які жили майже в один і той самий час написали одне і те саме. Доречі те, як збувається це пророцтво в наші дні, то саме те, проти чого ви зараз безуспішно боретеся. Стиль тут пророчий, а пророцтва передавалися здебільшого дослівно. Тут важливо розуміти символіку, скажімо "гора дому господнього" символізує поклоніння правдивому Богові. Вам це не зрозуміти по причині №2. Є в Біблії розповідний стиль, наприклад в Євангелії, проте лікар Лука більше уваги приділяє зціленням і деталям стосовно хвороб в порівнянні з іншими, податківець Матвій більше звертає увагу на цифри,а Іван, який найближче спілкувався з Ісусом, згадує деталі, про які не згадують інші, і більше приділяє уваги почуттям...
  • 0

#565 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.06.2010 – 10:36

ЗУПе, дивись, а про "нечистих" птахів нічого не сказано - просто в одному місці "по парі", а через кілька рядків - "по семеро"

Цитата

Також із птаства небесного по семеро, самця та самицю
Напевно "Єгова" одразу передумав - ану ж якесь пернате там здохне, і переведеться рід. :rolleyes:

І дивно - Іван ішов у "дусі і силі" Іллі, але пророком чомусь себе не вважав. Ісус же його вважав пророком.

Повідомлення відредагував Власюк: 16.06.2010 – 11:02

• 0

#566 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 11:08

Ось слова Ісуса про Івана з євангелії від Матвея, 11 розділ

Цитата

14 Коли ж хочете знати, то Ілля він, що має прийти.

І ось те, про що писала Родослава:

Цитата

У Новому Заповіті бачимо теж домінуючий "людський" фактор:
порівняймо Євангеліє від Матвія (23 розділ) та Перше послання ап. Павла до коринтян (розділи 4 та 12).

Христос повчає: "отців... вчителів

Цитата
не називайте собі

, а апостол Павло бере та й називає певні категорії християн як духовними батьками (розділ 4), так і вчителями (розділ 12).

Що скажеш, ЗЮПо, - це тому такі ляпи Павло допускає, бо не ходив безпосередньо з Ісусом?
Перше послання ап. Павла до коринтян, 4:15

Цитата

Бо хоч би ви мали десять тисяч наставників у Христі, та отців не багато; а я вас породив у Христі Ісусі через Євангелію..
Бачимо, що Павло позиціонує себе як Отець, це потішно. :rolleyes: Йому слова Ісусові попри мешта.
Перше послання ап. Павла до коринтян, 12:28

Цитата

28 А інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями, потім дав сили, також дари вздоровлення, допомоги, управління, різні мови.

29 Чи ж усі апостоли? Чи ж усі пророки? Чи ж усі вчителі? Чи ж усі сили чудодійні?

Повідомлення відредагував Власюк: 16.06.2010 – 11:32

• 0

#567 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 11:39

Перегляд дописуЗЮП (16.06.2010 09:36) писав:

Не можу зрозуміти, що стосовно тих уривків ви хочете знати,

А ти подумай, подумай.

Цитата

чи вас дивує те, що два різні чоловіки, які жили майже в один і той самий час написали одне і те саме.

Точніше - один і той же "чоловік". І мене це, як і решта, зовсім не дивує. Дивує інше, що вони не написали одне і те ж, слово в слово, буква в букву, взагалі. Тобто, усю біблу. Від початку до кінця. Ги ги ги.

Цитата

Доречі те, як збувається це пророцтво в наші дні, то саме те, проти чого ви зараз безуспішно боретеся. Стиль тут пророчий, а пророцтва передавалися здебільшого дослівно. Тут важливо розуміти символіку, скажімо "гора дому господнього" символізує поклоніння правдивому Богові. Вам це не зрозуміти по причині №2.
Не повертай дишло в секстанстському стилі. "Ти от скріпкі не отвлєкайся" по причині номер 3.

Цитата

Є в Біблії розповідний стиль, наприклад в Євангелії, проте лікар Лука більше уваги приділяє зціленням і деталям стосовно хвороб в порівнянні з іншими, податківець Матвій більше звертає увагу на цифри,а Іван, який найближче спілкувався з Ісусом, згадує деталі, про які не згадують інші, і більше приділяє уваги почуттям...

А ще там є Савл, Петро, Тимофій.......А Єшуа тут при чОму ? Ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.06.2010 – 11:41

• 0

#568 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 11:50

Євангелія від Матвія, 23 частина
Ісус перечить Павлу ОСТРО:

Цитата

6
І люблять вони передніші місця на бенкетах, і передніші лавки в синагогах,

7
і привіти на ринках, і щоб звали їх люди: Учителю!

8
А ви вчителями не звіться, бо один вам Учитель, а ви всі брати.

9
І не називайте нікого отцем на землі, бо один вам Отець, що на небі.

10
І не звіться наставниками, бо один вам Наставник, Христос.

• 0

#569 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 14:39

Перегляд дописуВласюк (16.06.2010 12:08) писав:

І ось те, про що писала Родослава:
Цитата
У Новому Заповіті бачимо теж домінуючий "людський" фактор:
порівняймо Євангеліє від Матвія (23 розділ) та Перше послання ап. Павла до коринтян (розділи 4 та 12).

Христос повчає: "отців... вчителів

Цитата

Цитата
не називайте собі

, а апостол Павло бере та й називає певні категорії християн як духовними батьками (розділ 4), так і вчителями (розділ 12).

Що скажеш, ЗЮПо, - це тому такі ляпи Павло допускає, бо не ходив безпосередньо з Ісусом?
Перше послання ап. Павла до коринтян, 4:15
Бачимо, що Павло позиціонує себе як Отець, це потішно. :rolleyes: Йому слова Ісусові попри мешта.
Перше послання ап. Павла до коринтян, 12:28
Тут ще одна причина нерозуміння Біблії.
4 ПРИЧИНА НЕРОЗУМІННЯ БІБЛІЇ - РІЗНИЦЯ МІЖ МОВОЮ ОРИГІНАЛУ І МОВОЮ ПЕРЕКЛАДУ, НЕТОЧНІ ПЕРЕКЛАДИ.
По порядку Матвія 23:8 "А ви вчителями не звіться" - тут вжите грецьке слово "rabbi", що означає буквально "мій величний, мій славний вчитель" і є титулом звеличення, подібно як тепер деякі священики люблять, щоб їх називали отець , найсвятіший... Далі - "бо один вам Учитель"- тут вжите інше грецьке слово "kayhghth\v"-наставник, у 1Коринтян 4:15 вжите слово "paidagwgo\v"- вихователь, провідник дітей; а 1 Коринтян 12:28 гр. слово "dida\skalon"- викладач.
Отже, ніякої суперечності нема, просто в деяких перекладачів бідний словниковий запас. В цьому випадку 4 грецькі слова перекладено одним "вчитель". Ісус застерігав, щоб не брали собі почесних титулів, а Павло говорив про факт, що дехто в зборі може навчати, а не про звеличення. Подібно і зі словом "Отець".
  • 0

#570 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 15:59

Перегляд дописуЗЮП (16.06.2010 15:39) писав:

Подібно і зі словом "Отець".
З цього місця - детальніше.

(Господи, які ж дурні ту біблію перекладали, виявляється :rolleyes: ).
  • 0

#571 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 11:11

Перегляд дописуВласюк (16.06.2010 16:59) писав:

ЗЮП - у пошуках дєталєй. Ги.

Цитата

(Господи, які ж дурні ту біблію перекладали, виявляється :wacko: ).

Не скажи....от ЗЮП деталі познаходить і просвітить нас. :rolleyes:
  • 0

#572 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 17.06.2010 – 15:51

(Господи, які ж дурні ту біблію перекладали, виявляється ;) ).

Він пішов вивчати мову оригіналу.
Як вивчить, прийде і я-а-а-к ляпне, що розумні люди українською не розмовляють. І що ти йому тоді скажеш? <_<
  • 0

#573 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 17.06.2010 – 21:23

(Господи, які ж дурні ту біблію перекладали, виявляється <_< ).
Які вам деталі? Подивіться контекст Ісусових і Павлових слів, включіть дефрагментацію і стане все зрозуміло. Отець - це по-українському батько, думаю розумієте, що в Ісусових словах не йшла мова про те, щоб його учні не називали своїх батьків батьками. Ісус говорив про фарисеїв, які самозвеличувалися і любили, щоб їх кликали "равві", "отець" і застерігав учнів від цього. Павло не вживає слово "отець" як титул самозвеличення, а говорить, що "родил вас во Христе Иисусе благовествованием.", навернув в християнство.
  • 0

#574 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 20.06.2010 – 14:58

5 ПРИЧИНА НЕ РОЗУМІННЯ БІБЛІЇ: НЕ СПРИЙНЯТТЯ ЖОРСТОКОСТІ ОПИСАНОЇ В ДЕЯКИХ КНИГАХ СТАРОГО ЗАПОВІТУ.
На початку хочеться сказати, що ми на теперішній час не володієм повною інформацією стосовно тих війн, оскільки це відбувалося давно, а книги, які більш детально про це описували і були доступні в ті часи, безповоротно втрачені.

Цитата

Числа 21:14 Тому розповідається в Книжці воєн Господніх: Вагев у Суфі, і потоки Арнону
2 Самуїла 1:18 та й сказав навчити Юдиних синів пісні про лука. Ось вона написана в книзі Праведного:
Також в Біблії згадуються такі книги як "Хронік юдиних царів", "Хронік ізраїлевих царів", "Хвалебних пісень" і ін. Ці книги не збереглися до наших часів, але можливо містили цінну історичну інформацію.
Інший момен, неточність деяких перекладів в окремих місцях спотворює інформацію.

Цитата

1Хронік 20:3 А народ, що був у ньому, повиводив, і перетинав їх пилками, і забивав залізними долотами та сокирами... І так робив Давид усім аммонітським містам. І вернувся Давид та ввесь народ до Єрусалиму.
Це в перекладі "Огієнка"

Цитата

1 Хронік 20:3 А людей, що були в ньому, вивів і приставив до роботи пилою, залізними рискалями й сокирами. Те саме зробив Давид і з усіма аммонськими містами. І повернувся Давид і все військо в Єрусалим.
В перекладі Хоменка; УБО...

Цитата

Додаткове підтвердження достовірності книги Суддів дають археологічні знахідки. Найяскравішими є знахідки, пов’язані з характером ханаанського культу Ваала. Майже всю інформацію про цей культ науковці черпали з біблійного опису, аж поки 1929 року не було розпочато розкопок стародавнього ханаанського міста Угаріт (сучасне Рас-Шамра, розташоване на сирійському узбережжі навпроти північно-східного мису острова Кіпр). Археологи виявили, що поклоніння Ваалу характеризувалося матеріалізмом, крайнім націоналізмом та розпустою. Очевидно, що кожне ханаанське місто мало свою святиню Ваала, а також місця поклоніння, так звані висоти. У місцях поклоніння могли бути зображення Ваала, а назовні біля вівтарів — кам’яні стовпи, які, мабуть, являли собою фалічні символи Ваала. Ці місця були забризкані кров’ю огидних людських жертв. Коли ізраїльтяни осквернилися культом Ваала, вони також приносили в жертву своїх синів і дочок (Єрем. 32:35). У цих містах була священна паля, яка представляла матір Ваала, Ашеру. Дружині Ваала, богині плодючості Ашторет, поклонялися за допомогою гидких статевих обрядів, а «освячені» чоловіки й жінки займалися храмовою проституцією. Не дивно, що Єгова наказав знищити культ Ваала та його здичавілих прихильників. «Не змилосердиться око твоє над ними, і не будеш служити їхнім богам» (Повт. 7:16).
Археологія в деяких моментах показує, чому деякі ханаанські народи мали бути знищені. Можна бути впевненим, що Бог діяв справедливо, просто в нас недостатньо інформації, щоб зрозуміти ці історії до кінця.

<a href=http://www.areanda.com >продвижение веб сайтов</a>

<a href=http://www.areanda.com >продвижение сайта yandex</a>

Повідомлення відредагував ЗЮП: 20.06.2010 – 15:00

• 0

#575 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 20.06.2010 – 22:57

Цитата

1Хронік 20:3 А народ, що був у ньому, повиводив, і перетинав їх пилками, і забивав залізними долотами та сокирами... І так робив Давид усім аммонітським містам. І вернувся Давид та ввесь народ до Єрусалиму.
Після жовтневого перевороту 1917 року в Росії, знищення УНР в 1918-1920 р.р., "чрезвичайок", репресій і голодоморів 20-30-40-х років, після Бронштейна, Кагановича, Бермана... - я ЦЬОМУ ВАРІАНТУ ВІРЮ СВЯТО І ВОВІКИ ВІКІВ.
  • 0

#576 Богатир

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 12:33

Читаю Біблію часто. Можу сказати, що завжди щось нове відкриваю. Висловлю свої думки, чи можна довіряти цій книзі. Звичайно, що Божому слову довіряти потрібно. Біблія написана так, що можна все щось нове і нове для себе відкрити, а іноді її зрозуміти важко. Чому? Я завжди звертаю увагу на два нюанси: 1). переклад Біблії, адже оригінальною мовою її може читати далеко не кожен і 2). хто може просвітити її зміст, пояснити, як слід би її трактувати, напоумити читача. Щодо другого нюансу скажу, що в діяннях апостолів є уривок, в якому йдеться про скопця, що читає пророка Ісаю і не може зрозуміти, що пророк пише про Ісуса Христа. Його апостол випадково під проводом Святого Духа наздоганяє і навчає істині. А хто ж тоді повинен напоумити нас щодо змісту Біблії? Апостолів уже серед нас як живих людей в тілі немає. Виходить, що тільки Церква, яка була ними заснована. До речі церквою були й зібрані книги Біблії і завдяки старанню тільки Церкви до нас Святе Письмо і дійшло.
  • 0

#577 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 21.06.2010 – 16:09

Перегляд дописуБогатир (21.06.2010 13:33) писав:

Висловлю свої думки, чи можна довіряти цій книзі. Звичайно, що Божому слову довіряти потрібно.
Для Вас Біблія- боже слово? А як бути з Родом - нашим слов'янським Богом? Про нього в біблі не пише!

Значить, біблія - не для нас, слов'ян?

Повідомлення відредагував Власюк: 21.06.2010 – 16:09

• 0

#578 s_e_r_g

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень
  • Місто:Київ (Гуртожиток)

Відправлено 21.06.2010 – 16:16

Цитата

Значить, біблія - не для нас, слов'ян?
Біблія для всіх. Кожен може взяти щось для себе.
  • 0

#579 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.06.2010 – 16:35

Перегляд дописуЗЮП (20.06.2010 15:58) писав:

Археологія в деяких моментах показує, чому деякі ханаанські народи мали бути знищені. Можна бути впевненим, що Бог діяв справедливо, просто в нас недостатньо інформації, щоб зрозуміти ці історії до кінця.

Браво!! Все прояснюється, просто є неповноцінні народи, не "арійці", так би мовити.
  • 0

#580 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.06.2010 – 01:07

Перегляд дописуkalamar (21.06.2010 17:35) писав:

Браво!! Все прояснюється, просто є неповноцінні народи, не "арійці", так би мовити.

Ги ги ги. "Свідок" ЗЮП, "облічіл" всю ідеологію свого ж духовника - Чарльза Русела. Оце то подав обіцяні деталі.
Гей, Власюк ! Ти поняв відповідь ЗЮПа на свій запит про Отця ? ВиявляєЦЦЯ : "чому деякі ханаанські народи мали бути знищені. Можна бути впевненим, що Бог діяв справедливо, просто в нас недостатньо інформації, щоб зрозуміти ці історії до кінця."
Слухай, ЗЮПе, ми тут терплячі, а тому з задоволенням почекаємо коли ти подаси для розширення нашого свтогляду оту "недостатню інформацію". Я так розумію, що в тебе є на мобілці номер небесної канцелярії. Наряд чи Єгова відмовиться дати таємну інформацію своєму ж "свідку". Давай, ЗЮПе. Свідчи. Шо там тобі Єгова нашептав з приводу "справедливого" вбивства хананеян ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних