Перейти до вмісту

Біблія


Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

 1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

  Процент голосів: 25.71%

 2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

  Процент голосів: 14.29%

 3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

  Процент голосів: 8.57%

 4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

  Процент голосів: 17.14%

 5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

  Процент голосів: 11.43%

 6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

  Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

 1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

  Процент голосів: 20.00%

 2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

  Процент голосів: 31.43%

 3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

  Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#541 літо

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 122 повідомлень
 • Місто:рай

Відправлено 27.05.2010 – 08:33

Перегляд дописуБезбожник (27.05.2010 03:12) писав:

Супер ! Лишається тіко привітати христян з таким висновком.

А тепер, знайди хоч щось подібне у віруваннях інших релігій і покажи сюди. Бажаю удачі ! :lol:

казка=міф.. то лиш моя думка і не треба сюди всіх приплітіти.. хай християни продовжують вірити у те що вірили, не розчаровуйте їх..
а ви можете написати свою думку про Біблію не цитуючи її? все ж цікаво... як ви на живо відповідаєте.
пс.може ви вже десь писали але мені поки на очі не попалось, вибачте якшо не уважне...
пс.2. кожне рулігійне угрупування впроваджувало жорсткі умови життя для кращого контролю стадом, у кожного з таких угрупувань була своя родзинка.. ориґінальний ж колись народ жив :rolleyes: не то шо зараз.. і не треба шукати тупої кальки.. як не крути схожість є..
 • 0

#542 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.05.2010 – 10:22

Перегляд дописуліто (27.05.2010 09:33) писав:

казка=міф.. то лиш моя думка і не треба сюди всіх приплітіти.. хай християни продовжують вірити у те що вірили, не розчаровуйте їх..

Не буду.

Цитата

а ви можете написати свою думку про Біблію не цитуючи її?

Можу. Лабуда, від початку і до кінця.

Цитата

все ж цікаво... як ви на живо відповідаєте.

Уже відповів.
 • 0

#543 ЗЮП

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 222 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 01.06.2010 – 22:32

1 причина: знайдені, на перший погляд, суперечності в Біблії.

Часто можна почути закид, ніби Біблія суперечить сама собі. Зазвичай ті, хто так говорить, не читали Біблію, вони лише повторюють чиїсь слова. Однак деяким людям здається, що вони знайшли в Біблії справжні суперечності, і це їх непокоїть.
ЯКЩО Біблія справді Боже Слово, її зміст повинен відзначатися послідовністю і не бути суперечливим. Чому ж тоді деякі уривки на перший погляд суперечать іншим? Слід взяти до уваги, що, хоча Біблія є Словом Бога, вона писалася багатьма людьми протягом декількох століть. Усі ті люди були різного походження, писали різними стилями та мали різні здібності, і це, звичайно, позначилось на результаті їхньої праці.
2 Крім того, коли якусь подію описує кілька осіб, то хтось з них може включити подробиці, які пропустить інший. До того ж різні люди розкривають одну й ту саму тему по-різному. Один, наприклад, описує події в хронологічному порядку, а інший дотримується інакшого принципу. У цьому розділі ми розглянемо певні біблійні уривки, котрі дехто вважає суперечливими, і побачимо, як їх можна узгодити, взявши до уваги сказане вище.
Безсторонні свідки
3 Деякі «суперечності» виникають тоді, коли один і той же випадок описано в Біблії кілька разів. Наприклад, в Матвія 8:5 сказано, що, коли Ісус прийшов у Капернаум, «наблизився до нього сотник, благаючи» Ісуса зцілити слугу. Однак в Луки 7:3 говориться, що цей сотник «послав юдейських старійшин, аби вони попросили його [Ісуса] прийти і врятувати життя цьому рабу». Тож хто звертався до Ісуса — сотник чи послані ним юдейські старійшини?
4 Відповідь очевидна: сотник послав до Ісуса юдейських старійшин. Чому ж тоді Матвій каже, що цей чоловік сам благав Ісуса? Тому що сотник звертався до Ісуса через старійшин, які говорили від його імені.
5 Щоб ліпше це зрозуміти, розгляньмо приклад з 2 Хронік 3:1. Там сказано: «Зачав Соломон будувати Господній дім в Єрусалимі». Трохи пізніше говориться: «Закінчив Соломон дім Господній» (2 Хронік 7:11). Чи дійсно Соломон власноруч побудував храм? Звичайно, що ні. У будівництві брала участь велика кількість майстрів та робітників. А Соломон був організатором усієї праці, тим, хто відповідав за неї. Тому Біблія говорить, що храм побудував він. Подібно до цього, в Євангелії від Матвія сказано, що до Ісуса звернувся сотник, а в Луки уточнюється, що він звернувся до нього через юдейських старійшин.
6 Ось ще один подібний приклад. В Матвія 20:20, 21 написано: «Мати Зеведеєвих синів підійшла до Ісуса зі своїми синами і почала вклонятися йому та чогось просити». Вона просила Ісуса про те, щоб її сини зайняли найвидатніші становища в його Царстві, коли він почне правити. Про цю ж подію в Євангелії від Марка сказано: «Підійшли до нього [Ісуса] Яків та Іван — два сини Зеведея — і сказали: «Учителю, зроби для нас, що попросимо» (Марка 10:35—37). Тож хто звернувся з проханням до Ісуса — сини Зеведея чи їхня мати?
7 Зрозуміло, що з проханням звернулося двоє синів Зеведея, як і стверджує Марко. Але вони зробили це через свою матір. Вона говорила за них. Підтвердження цього можна знайти в книзі Матвія. Там розповідається про реакцію інших апостолів, які, дізнавшись, що́ зробила мати Зеведеєвих синів, обурилися не на неї, а «на тих двох братів» (Матвія 20:24).
8 Чи ви коли-небудь чули, як двоє людей описують подію, свідками якої вони були? Якщо так, то чи звернули ви увагу, що кожен згадував ті подробиці, які справили на нього особливе враження? Можливо, хтось пропускав деталі, про які повідомляв інший. Однак вони обидва говорили правду. Щось подібне відбувалося, коли різні люди описували події з життя Ісуса в чотирьох Євангеліях або інші історичні події в Біблії. Кожен подавав правдиву інформацію, навіть якщо один згадував ті подробиці, які пропускав інший. Розглянувши всі розповіді, можна ліпше зрозуміти описані події. Такі відмінності підтверджують, що біблійні оповіді складались незалежно одна від одної. А їхня узгодженість щодо головного змісту доводить, що вони правдиві.
Беріть до уваги контекст
9 Часто, коли нам здається, що ми знайшли якусь суперечність, достатньо подивитись на контекст. Візьмімо, наприклад, питання про дружину Каїна, яке нерідко ставлять люди. У Буття 4:1, 2 написано: «Породила [Єва] Каїна, і сказала: «Набула чоловіка від Господа». А далі вона породила брата йому Авеля». Як відомо, Каїн убив Авеля. Після цього сказано, що він мав дружину і дітей (Буття 4:17). Якщо в Адама і Єви було тільки двоє синів, то звідки Каїн взяв собі дружину?
10 Відповідь неважко знайти. Візьмімо до уваги факт, що Адам і Єва мали більше ніж двох дітей. Контекст показує, що в них була велика сім’я. У Буття 5:3 ми читаємо, що Адам став батьком ще одного сина, на ім’я Сиф, а в наступному вірші сказано: «І породив він синів і дочок» (Буття 5:4). Тож Каїн міг одружитись з однією зі своїх сестер або навіть племінниць. Тоді, на зорі людської історії, коли люди ще були близькі до досконалості, такий шлюб, очевидно, не становив небезпеки для майбутніх дітей, як це є сьогодні.
11 Контекст також допомагає нам зрозуміти те, що декому здається суперечністю в словах апостола Павла і Якова. В Ефесян 2:8, 9 Павло каже, що християни рятуються вірою, а не вчинками. Там написано: «Ви були врятовані завдяки вірі... не завдяки вчинкам». Натомість Яків наголошує важливість учинків. Він пише: «Як тіло без духу мертве, так і віра без учинків мертва» (Якова 2:26). Як узгодити ці два твердження?
12 Взявши до уваги контекст Павлових слів, ми побачимо, що одне твердження доповнює інше. Апостол Павло говорить про намагання юдеїв виконувати Мойсеїв закон. Вони вважали, що скрупульозне дотримання Закону зробить їх праведними. Павло показав, що це неможливо. Оскільки ми народились з успадкованою гріховністю, то ніколи не зможемо завдяки вчинкам стати праведними, а отже, заслужити спасіння. Врятуватись ми можемо лише завдяки вірі у викупну жертву Ісуса (Римлян 5:18).
13 Яків же робить важливе доповнення, що віра сама по собі не має цінності, якщо не підкріплена ділами. Людина, яка заявляє, що вірить в Ісуса, повинна довести це своїми вчинками. Безплідна віра — це мертва віра, і вона не веде до спасіння.
14 Апостол Павло повністю погоджувався з цим. Він часто говорив, якими вчинками християни повинні виявляти свою віру. Наприклад, християнам у Римі він написав: «Коли людина вірить серцем, це веде до праведності, а коли свою віру визнає прилюдно устами, це веде до спасіння». Прилюдно визнавати свою віру, тобто ділитися нею з іншими, необхідно для спасіння. (Римлян 10:10; дивіться також 1 Коринфян 15:58; Ефесян 5:15, 21—33; 6:15; 1 Тимофія 4:16; 2 Тимофія 4:5; Євреїв 10:23—25). Однак право на вічне життя християнин не може заслужити ані якимись вчинками, ані намаганнями дотримуватись Мойсеєвого Закону. Це «дар від Бога» тим, хто виявляє віру (Римлян 6:23; Івана 3:16).
Різні аспекти
15 Іноді різні люди, які описували в Біблії одну й ту саму подію, робили це з різних поглядів і будували свою розповідь по-різному. Якщо брати до уваги такі відмінності, то неважко пояснити уривки, які здаються суперечливими. Один з прикладів міститься в книзі Числа 35:14 (Кул.), де Мойсей говорить, що земля на східному березі Йордану була «по сім боці» річки. У той же час про цю ж землю Ісус Навин говорить, що вона була «по тім боці» річки (Ісуса Навина 22:4, Кул.). Яке з цих тверджень правдиве?
16 По суті, вони обидва правдиві. Згідно з книгою Числа, ізраїльтяни тоді ще не перетнули Йордан і не ввійшли до Обітованої землі, тому для них східний берег Йордану був «сим боком». Однак Ісус Навин уже перейшов Йордан і перебував на західному березі річки, в Ханаанському краї. Тож для нього східний берег був «тим боком».
17 Крім того, комусь може здаватись, що в тексті Біблії є суперечності, через те як побудовано розповідь. У Буття 1:24—26 говориться, що тварини були створені раніше, ніж людина. Однак, прочитавши Буття 2:7, 19, 20, можна подумати, що людина була створена раніше, ніж тварини. Чому така розбіжність? Тому що ці два уривки описують створення у двох різних аспектах. Перший розповідає про створення неба і землі та всього, що на них (Буття 1:1—2:4). Другий зосереджується на створенні людини та її гріхопадінні (Буття 2:5—4:26).
18 Перша розповідь побудована в хронологічному порядку і послідовно описує шість «днів». У другій — події викладаються з урахуванням тематичної важливості. Після короткого вступу вона прямо переходить до створення Адама, оскільки далі йтиметься саме про нього та його сім’ю (Буття 2:7). У міру необхідності вводиться інша інформація. Ми дізнаємось, що Адам після його створення мав жити в Еденському саду. Тож тепер згадується, що Бог насадив цей сад (Буття 2:8, 9, 15). Потім Єгова сказав Адаму дати імена «всій польовій звірині, і всьому птаству небесному». Отже в цьому місці доречно було згадати, що «вчинив Господь Бог із землі» усіх тих істот, хоча їхнє створення почалося задовго до появи Адама (Буття 2:19; 1:20, 24, 26).
Читайте уважно
19 Іноді, коли здається, що ми знайшли якусь суперечність, необхідно лише уважно читати і обмірковувати прочитане. Саме такий підхід можна застосувати, розглядаючи історію про завоювання Єрусалима ізраїльтянами. Єрусалим був серед міст, які належали до спадщини Веніяминового племені. Однак члени цього племені не змогли здобути міста (Ісуса Навина 18:28; Суддів 1:21). Біблія також говорить, що Єрусалим не змогло завоювати і плем’я Юди,— так, наче він належав до його спадку. Згодом плем’я Юди підкорило місто, спаливши його (Ісуса Навина 15:63; Суддів 1:8). Проте, згідно з Біблією, через сотні років Давид також захопив Єрусалим (2 Самуїла 5:5—9).
20 На перший погляд усе це здається заплутаним, але насправді тут немає жодних суперечностей. Межа між наділами Веніямина і Юди проходила вздовж долини Гіннома, якраз через стародавній Єрусалим. Місто, яке пізніше назвали Давидовим Містом, фактично лежало на території Веніяминового племені, як і говориться в Ісуса Навина 18:28. Але, очевидно, євусейське місто Єрусалим частково лежало і в долині Гіннома, отже воно заходило на територію Юдиного племені, тому члени цього племені також мали воювати з ханаанеянами, які жили там.
21 Плем’я Веніямина не змогло підкорити Єрусалим. А племені Юди вдалося завоювати місто, і воно було спалене (Суддів 1:8, 9). Та, очевидно, військо Юди пішло далі, і деякі з колишніх мешканців міста знову заволоділи ним. Потім воно стало вогнищем опору, з яким не могло впоратись ані плем’я Юди, ані плем’я Веніямина. Тож євусеяни залишалися в Єрусалимі доти, доки Давид не завоював його через кількасот років.
22 Інший приклад міститься в Євангеліях. Ось що розповідається в Євангелії від Івана про те, як Ісуса вели на страту: «Несучи свій стовп мук, він прийшов на місце» (Івана 19:17). Проте в книзі Луки говориться: «Дорогою, ведучи Ісуса від Пилата, вони схопили одного киренянина, на ім’я Симон, який ішов зі села, і поклали стовп мук на нього, щоб він ніс його за Ісусом» (Луки 23:26). Хто ж ніс знаряддя страти Ісуса — сам Ісус чи Симон?
23 Спочатку Ісус, очевидно, сам ніс свій стовп мук, як і говорить Іван. А потім, за словами Матвія, Марка і Луки, решту дороги до місця страти нести стовп змусили киренянина Симона.
Доказ безсторонності
24 Щоправда, в Біблії є уривки, які здаються суперечливими і які важко пояснити. Однак не слід відразу робити висновок, що це справжні суперечності. Часто нам просто бракує інформації. Біблія дає знання, яких достатньо, щоб задовольнити нашу потребу в духовному. Але якби Біблія описувала кожну подробицю всіх згаданих у ній подій, то замість невеликої, зручної в користуванні книжки ми мали б величезну, громіздку бібліотеку.
25 Говорячи про служіння Ісуса, апостол Іван вдався до виправданого перебільшення: «Ісус робив ще багато чого іншого, і якби все детально описати, то, думаю, весь світ не вмістив би написаних сувоїв» (Івана 21:25). Тим більш було б неможливо записати всі подробиці довгої історії Божого народу від патріархів до християнського збору I століття.

Повідомлення відредагував ЗЮП: 01.06.2010 – 22:41

 • 0

#544 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2010 – 00:36

Перегляд дописуЗЮП (1.06.2010 23:32) писав:

Слід взяти до уваги, що, хоча Біблія є Словом Бога, вона писалася багатьма людьми протягом декількох століть. Усі ті люди були різного походження, писали різними стилями та мали різні здібності, і це, звичайно, позначилось на результаті їхньої праці.

Ридаю - пан бог не зміг пояснити своїм обранцям, що їм треба було написати. В результаті вони тупо переклали на грецьку єврейське П'ятикнижжя і назвали це новою релігією. :D
 • 0

#545 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7001 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.06.2010 – 05:52

причина нерозуміння біблії - бо свідомість людини не жида вперто опирається навязуванні їй цього маразму як правильної істини.
 • 0

#546 Власюк

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 776 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.06.2010 – 12:19

Перегляд дописуManfred (2.06.2010 12:30) писав:

Коли саме нав'язуванню, то це навіть добре, а ось коли Істині, то дійсно геть кепські справи у тієї "свідомости" :D
От я не розумію, навіщо в біблії описано те, як євреї нищили поголовно мирне населення завойованих ними народів?

Зі світської точки зору - з євреями всьо ясно, з релігійної - я розумію, що єгова садист, і про любов ніяку не може йтися ні під яким соусом.
Повірити у те, що яхве з любові (чи з любов'ю) нищить мільярди людей: дітей, молоді, жінок, чоловіків - даруйте, до такої стадії лоховства я ще не дійшов.
 • 0

#547 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2010 – 13:29

Перегляд дописуManfred (2.06.2010 13:34) писав:

Тодішній історичний контекст був такий, що люди мали геть "погані" звички розглядати вбивство, грабіж, як розвагу.

Я один щось не розумію, який це має стосунок до "книги, даної богом для побудови за нею свого життя"?
Давайте тоді підручники дітям в школі писатимемо олбанською, бо це зараз модно, такий зараз "контекст".

Перегляд дописуManfred (2.06.2010 13:34) писав:

от і вбивали одне одне, потім ще вуха нарізали з мертвих і вихвалялися їх кількістю, називаючи це "геройством".

А "добрий і милосердний бог" "вклав" опис цього "у вуста пророкам своїм", причому вихваляючи, аби вони і далі несли світло ції поведінки в історії. Ги.

Перегляд дописуManfred (2.06.2010 13:34) писав:

От Олександр Македонський якось зустрів в Азії ціле місто своїх земляків, що переселилися туди через якісь історичні обставини і щось вони йому не сподобались, взяв і знищив, усіх, включно з жінками та дітьми. Хтось згадує сьогодні про це? А чого, бо "герой"?

Дайте вгадаю - бо Македонський не вигадував релігію, яку вже два тисячоліття намагаються нав"язати всьому світові?
 • 0

#548 Власюк

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 776 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.06.2010 – 13:37

Перегляд дописуManfred (2.06.2010 13:34) писав:

Хтось згадує сьогодні про це? А чого, бо "герой"? Я вже мовчу за наших предків-поган, що своїх дітей у жертву своїм богам приносили
А де пише, що дітей вбивали? "закласти" - це могло бути присвячення богу, як ото хрещення християнське (паралелі в обрядовості православного християнства та язичництва не бачить хіба сліпий).
До того ж, єпископ - це християнин, він не хотів, можливо, повертати до віри свої предків, йому пост'юдаїзм сподобався (вважаю, зі шкурних інтересів). А отже, єпископ християнський - сторона зацікавлена. Чи довіряю я свідченню єпископа чи христянина Огієнка? - ні. І зацікавлені ці християни були опоганювати наших предків та їх святі писання. А підсували русичам обрізаного жида, жидівські писання, бо за це їм добре платили, з цього вони зробили собі гешефт. Ще й князям хабарі давали.

Повідомлення відредагував Власюк: 02.06.2010 – 13:38

 • 0

#549 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 02.06.2010 – 14:11

Перегляд дописуВласюк (2.06.2010 14:37) писав:

До того ж, єпископ - це християнин, він не хотів, можливо, повертати до віри свої предків, йому пост'юдаїзм сподобався (вважаю, зі шкурних інтересів). А отже, єпископ християнський - сторона зацікавлена. Чи довіряю я свідченню єпископа чи христянина Огієнка? - ні. І зацікавлені ці християни були опоганювати наших предків та їх святі писання. А підсували русичам обрізаного жида, жидівські писання, бо за це їм добре платили, з цього вони зробили собі гешефт. Ще й князям хабарі давали.

Ось з цього і виникае нерозуміння.

Там, що Manfred навів написано


Цитата

що зцілений Христом говорить жидам: „Чи ли на високия холми хощете м`я повести, іде же ви своя діти бісом закаласте?

Тобто він говорить жидам, що не хоче йти вїхнє те місце, де дітей закладають бісам. А напевно пішов би в те місце, де дітей закладають справжньому богу.

А цитата що передувала, якщо до неї жидів не ліпити, то має звичайний нормальний глузд.

Цитата

На горах та холмах любили міститися боги, — тут їм приносили жертви, і ставили їхні боввани (ідоли), як то робив князь Володимир у Києві.

Ну ставили, ну приносили жертви, ну і що? Тільки жиди не знали що до чого. Вони не знали, да і зараз не знають, що ідолам не поклоняються і жертв не приносили. Їх лаїли тих ідолів, а потім знищували.
А були позитивні персонажі, які звались Кумірами і то, їм теж не поклонялись, так як жиди і християне бухкаються лобами і валябться лайном перед ними. В бібли від цього тільки й залишилось в заповідях про Кумирів, які не створиши собі. Бо робили їх як для себе, так і для своєї родини, так і для села і багато для чого. Хто зробив, того він і буде, монополії на церковних ідолів тоді ще не було.
 • 0

#550 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4618 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.06.2010 – 15:24

Перегляд дописуManfred (2.06.2010 13:34) писав:

Пане Власюк, ви плутаєте тепле з м'яким. Тодішній історичний контекст був такий, що люди мали геть "погані" звички розглядати вбивство, грабіж, як розвагу. Ну не було тоді інтернету, щоб какашками одне одне на форумах обкладати, от і вбивали одне одне, потім ще вуха нарізали з мертвих і вихвалялися їх кількістю, називаючи це "геройством". Або чаші робили з черепів своїх колишніх ворогів. Чи можливо сьогодні назвати таких людей "героями"? А тоді запросто. От Олександр Македонський якось зустрів в Азії ціле місто своїх земляків, що переселилися туди через якісь історичні обставини і щось вони йому не сподобались, взяв і знищив, усіх, включно з жінками та дітьми. Хтось згадує сьогодні про це? А чого, бо "герой"? Я вже мовчу за наших предків-поган, що своїх дітей у жертву своїм богам приносили:
Чого в Индії не було таких проблем із "історичним контекстом"? Гаутама Сідхартха жив задовго до Ісуса Христа, він був звичайною людиною, й був зрозумілий. Як так, що всемогутньому богу треба було пристосовуватись до тогочасних крутих норовів, а звичайній людині - ні?

Звідколи Огієнко став авторитетним історичним джерелом?

По темі, не тільки із нерозумінням проблема.
Марк Твен казав
"It ain't the parts of the Bible that I can't understand that bother me, it is the parts that I do understand."
"Не ті частини Біблії які я не розумію мене турбують, а ті, які я справді розумію"
 • 0

#551 Katod

  вєтєран

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3642 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2010 – 15:54

:D
а релігія завжди була продовженням політики, або навіть сама заміщала її, ті вбивства народів, це ж просто для того, щоб позбавити себе заставляння асимілювати, чи самим асимілюватися до іншої культури, це дешево, і одноразово, просте вирішення проблеми

і ще, з давніх давен було найкошерніше і найжирніше місце шамана, ти керуєш всім, та ще й кров не в тебе на руках, потрібно скерувати так, щоб чійсь син не дожив до престолу, кажеш, він проклятий, в нього демони, той син починає біткатися, і всі якось терміново починають розуміти, що таки він проклятий, а шаману що, Профіт
звичайно Шаман Шаману різнь
от згоден Сідхартха був мужик, і взагалі якби всі відкрили в собі Драхму, ніхто б не хотів в рай:yes:

є один нюанс який цікавить мене безпосередньо, як вплинула релігію на розвиток технології, що булоб якби християнство не підминало під себе такі гори трупів
звичайно, кочування літератури і всякі інволюції викликані правлінням того чи іншого нещасного закомплексованого хлопця з короткими геніталіями дає про себе знати...
ну це я так, я б хотів щоб Будда був першим космонафтом, хоча, якщо так взяти, то Гагарін ним таки став, я маю наувазі Буддою:)
 • 0

#552 Гість_Гість_*

 • Гості

Відправлено 02.06.2010 – 16:26

Зображення
оця з косічками зараз сидить на моєму дивані і дивиться мультики. вона вірить, що життя створили мультиплікатори. вона так мило сміється, шо я їй вірю. ви "як виникло життя, біблія, непорозуміння"..сходіть на пляж, панове, літо всьоткі :ggggg:

Повідомлення відредагував Sensssorika: 02.06.2010 – 16:28

 • 0

#553 Katod

  вєтєран

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3642 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 02.06.2010 – 16:33

Перегляд дописуSensssorika (2.06.2010 17:26) писав:

Зображення
оця з косічками зараз сидить на моєму дивані і дивиться мультики. вона вірить, що життя створили мультиплікатори. вона так мило сміється, шо я їй вірю. ви "як виникло життя, біблія, непорозуміння"..сходіть на пляж, панове, літо всьоткі :ggggg:
а на вєліках можна?
бо коли я їду на вєліку, мені здається, що я на кордоні, спереді майбутнє, ззаді минуле, і я його творю, воно вискакую спід коліс і стає реальним:lol:
 • 0

#554 Власюк

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 776 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.06.2010 – 16:37

Пані Сенсоріко, порівняйте:
Біблія, Буття, 6, 19-20

Цитата

19 І впровадиш до ковчегу по двоє з усього, з усього живого, із кожного тіла, щоб їх заховати живими з тобою. Вони будуть самець і самиця.

20 Із птаства за родом його, і з худоби за родом її, і з усіх плазунів на землі за родом їх, по двоє з усього увійдуть до тебе, щоб їх зберегти живими.

Біблія, Буття, 7,2-3

Цитата

2 Із усякої чистої худоби візьмеш собі по семеро, самця та самицю її, а з худоби нечистої двоє: самця та самицю її.

3 Також із птаства небесного по семеро, самця та самицю, щоб насіння сховати живим на поверхні всієї землі.
Вже забуває, не пам'ятає... )))


Ось Вам серйозніше завдання
:
Біблія, Єв. від Матвія, 11:14, 17:10-13

Цитата

13 Усі бо Пророки й Закон до Івана провіщували.

14 Коли ж хочете знати, то Ілля він, що має прийти.

Цитата

10 І запитали Його учні, говорячи: Що це книжники кажуть, ніби треба Іллі перш прийти?

11 А Він відповів і сказав: Ілля, правда, прийде, і все приготує.

12 Але кажу вам, що Ілля вже прийшов був, та його не пізнали, але з ним зробили, що тільки хотіли... Так і Син Людський має страждати від них.

13 Учні тоді зрозуміли, що Він їм говорив про Івана Христителя.

а тепер Біблія, Єв. від Івана, 1:19-26, відповідь самого Івана:

Цитата

19 А це ось свідоцтво Іванове, як юдеї послали були з Єрусалиму священиків та Левитів, щоб спитали його: Хто ти такий?

20 І він визнав, і не зрікся, а визнав: Я не Христос.

21 І запитали його: А хто ж? Чи Ілля? І відказує: Ні! Чи пророк? І дав відповідь: Ні!
22 Сказали ж йому: Хто ж ти такий? щоб дати відповідь тим, хто послав нас. Що ти кажеш про себе самого?

23 Відказав: Я голос того, хто кличе: В пустині рівняйте дорогу Господню, як Ісая пророк заповів.

24 Посланці ж із фарисеїв були.

25 І вони запитали його та сказали йому: Для чого ж ти христиш, коли ти не Христос, ні Ілля, ні пророк?

26 Відповів їм Іван, промовляючи: Я водою хрищу, а між вами стоїть, що Його ви не знаєте.

Отож, Христос блефував, брехав. Оскільки ні Єшуа, ні Іван не були ніякими пророками. Причому Іван визнав це перед людьми чесно, тим самим виявивши брехливість Єшуа. Але ж який з брехуна пророк????

Повідомлення відредагував Власюк: 02.06.2010 – 17:02

 • 0

#555 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 02.06.2010 – 16:53

Перегляд дописуKatod (2.06.2010 17:33) писав:

а на вєліках можна?
бо коли я їду на вєліку, мені здається, що я на кордоні, спереді майбутнє, ззаді минуле, і я його творю, воно вискакую спід коліс і стає реальним:ggggg:

Ухти...я обожнюю вєлік.
Вєлік краще бібли адназначна. До тогож все зрозуміло, де в нього що і навіщо. Мабуть то дійсно Бог надихав Людину, коли вона створювала вєлік.
 • 0

#556 Родослава09

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 717 повідомлень
 • Місто:Велесниця

Відправлено 02.06.2010 – 17:49

Цитата

7 Як вони ж відійшли, Ісус про Івана почав говорити народові: На що ви ходили в пустиню дивитися? Чи на очерет, що вітер гойдає його?

8 Та на що ви дивитись ходили? Може на чоловіка, у м'які шати одягненого? Аджеж ті, хто носить м'яке, по палатах царських.

9 По що ж ви ходили? Може бачити пророка? Так, кажу вам, навіть більш, як пророка.

10 Бо це ж той, що про нього написано: Ось перед обличчя Твоє посилаю Свого посланця, який перед Тобою дорогу Твою приготує!

11 Поправді кажу вам: Між народженими від жінок не було більшого над Івана Христителя! Та найменший у Царстві Небеснім той більший від нього!

12 Від днів же Івана Христителя й досі Царство Небесне здобувається силою, і ті, хто вживає зусилля, хапають його.

13 Усі бо Пророки й Закон до Івана провіщували.

14 Коли ж хочете знати, то Ілля він, що має прийти.

15 Хто має вуха, нехай слухає!

16 До кого ж цей рід прирівняю? До хлоп'ят він подібний, що на ринку сидять та вигукують іншим,

17 і кажуть: Ми вам грали, а ви не танцювали, ми співали вам жалібно, та не плакали ви...

18 Бо прийшов був Іван, що не їв і не пив, вони ж кажуть: Він демона має.

19 Прийшов же Син Людський, що їсть і п'є, вони ж кажуть: Чоловік ось, ласун і п'яниця, Він приятель митників і грішників. І виправдалася мудрість своїми ділами.

20 Ісус тоді став докоряти містам, де відбулося найбільш Його чуд, що вони не покаялись:

21 Горе тобі, Хоразіне, горе тобі, Віфсаїдо! Бо коли б то в Тирі й Сидоні були відбулися ті чуда, що сталися в вас, то давно б вони каялися в волосяниці та в попелі.

22 Але кажу вам: Легше буде дня судного Тиру й Сидону, ніж вам!

23 А ти, Капернауме, що до неба піднісся, аж до аду ти зійдеш. Бо коли б у Содомі були відбулися ті чуда, що в тобі вони стались, то лишився б він був по сьогоднішній день.

24 Але кажу вам, що содомській землі буде легше дня судного, аніж тобі!...
Та це просто пєстня! )))))

А який Христос "лагідний" у своїх прокльонах!!! )) Базарній перекупці дасть фору!
 • 0

#557 Хтось_дивний

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1037 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 02.06.2010 – 17:50

Теми з"єднав, офтоп видалив. ЗЮП - усне попередження за п.п. 2.10.
 • 0

#558 Родослава09

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 717 повідомлень
 • Місто:Велесниця

Відправлено 03.06.2010 – 07:41

Перегляд дописуManfred (2.06.2010 13:34) писав:

єпископ... що "зцілений Христом" говорить жидам: „Чи ли на високия холми хощете м`я повести, іде же ви своя діти бісом закаласте?

Ну то хто своїх дітей "закладав бісам" - русичі чи жиди???

Я здавна підозрювала, що Манфред - крутій, як і христос та всі християни.

Аж тут Манфред явно "проколовся". Вилізло шило з міха, "жидовствуючий" підспівувачу, з чим тебе і поздоровляю! ))))

Повідомлення відредагував Родослава09: 03.06.2010 – 07:42

 • 0

#559 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.06.2010 – 21:48

Цитата

Цитата(ЗЮП @ 1.06.2010 23:32)
Слід взяти до уваги, що, хоча Біблія є Словом Бога, вона писалася багатьма людьми протягом декількох століть. Усі ті люди були різного походження, писали різними стилями та мали різні здібності, і це, звичайно, позначилось на результаті їхньої праці.

Та ти шо ? Це ж треба. Кажеш багатьма ? Декілька століть ? Різного походження ? Писались різними стилями ? Тоді дивись сюди, ЗЮПе, і не шмаляй лабуду :
(Я подам на російській, бо воно найкраще відображає "пророцтва" брехунів-"пророків")

Ось "шедевр" від "пророка" Ісайя:

"И будет в последние дни, гора дома господня будет поставлена во главу гор и возвысится над холмами, и потекут к ней все народы. И пойдут многие народы и скажут: придите и взойдем на гору господню, в дом бога Иаковлева и научит он нас своим путям и будем ходить по стезям его; ибо от Сиона выйдет закон и слово господне — из Иерусалима. И будет он судить народы и обличит многие племена; и перекуют мечи свои на орала и копья свои — на серпы: не поднимет народ на народ меча и не будет более учиться воевать". (Ісайя 2/2-4)

А ось "шедевр" від "пророка" Міхея :

"И будет в последние дни: гора дома господня поставлена будет во главу гор и возвысится над холмами, и потекут к ней народы. И пойдут многие народы и скажут: придите и взойдем на гору господню и в дом бога Иаковлева, — и он научит нас путям своим, и будем ходить по стезям ею; ибо от Сиона выйдет закон и слово господне — из Иерусалима. И будет он судить многие народы и обличит многие племена в отдаленных странах; и перекуют они мечи свои на орала и копья свои — на серпы не поднимет народ на народ меча и не будет более учиться воевать". (Міхея 4/1-3)

Розкажи но мені ЗЮПе, шо це воно ? Саме найцікавіше, що і Ісайя і Міхуїл...(тьху ти !) Міхей, ЗЮПе, Міхей, вважаються святими пророками. Ніфіга собі пророцтва ! Де ти тут побачив різні стилі та різні здібності різних людей-писак бейбли ??? Так і я вмію "пророчить".

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.06.2010 – 21:57

 • 0

#560 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.06.2010 – 03:51

Перегляд дописуManfred (2.06.2010 12:30) писав:

Коли саме нав'язуванню, то це навіть добре, а ось коли Істині, то дійсно геть кепські справи у тієї "свідомости" :rolleyes:

Щодо Істини, Манфреде, то твій задрипаний божок так і не знайшов що відповісти шляхетному Пілату на питання : "що є Істина ?". І не тому, що багатозначно промовчав (справжній бог так не поступив би), а тому що поняття про це не мав. Адже Пілат не був безграмотним рибаком Андрієм чи Петром, і голіма туфта від Ісуса не проконала б. Тому і мусив змовчати. Та і була на те причина. Адже Ісус до цього епізоду вже не раз осоромився повним незнанням писання, розкидаючись фразами, з ніби то Закону, котрих там і близько немає.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних