Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#461 Kvito4ka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 19.06.2009 – 19:00

Дуже цікава книга ;) :
Митрополит Вениамин (Федченков). "Всемирный светильник преподобный Серафим Саровский." - тут ви знайдете відповіді на всі всі ваші питання, й також чому християнство вважається "найправильнішою" серед релігій
  • 0

#462 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 19.06.2009 – 19:28

Перегляд дописуManfred (16.06.2009 13:55) писав:

Гаразд, приймається.

Панство,
зверніть увагу ми з паном Огірком наче живемо в одне сторіччя, пишемо однією мовою, а скільки виникає непорозумінь на рівному місціА Ви кажете Біблія, коли ми тут не завше потрапляємо порозумітися,

От і ми про це, що Біблію писали такі ж халамидники як Манфред з Огірком. Бог досконалий і не помиляється.
  • 0

#463 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.06.2009 – 21:12

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.06.2009 18:58) писав:

Світлоносний, ти такі подробиці пишеш...
Детально та ґрунтовно. Поки що єдина особа, що зацитувала Біблію, тобто предмет про які всі сперечаються хз скільки часу

ти й справді то читав? І є ж час на такі дурниці витрачати...
Много буков? Вибачай, але немає сенсу дискутувати на серйозні теми, якщо лінь читати. Тоді йди у забавку у флуд, там такого не вимагають.

Ти ж знаєш, що той, хто біблію прочитає, той відразу єретиком стане, тому святенники її і забороняли читати. Я прочитав зовсім мало, і цього мені вистачили, а віруючі - менше від мене читали, бо вже б невіруючими стали.
Брєд. Тепер зрозуміла, після посту Світлоносного, що тема не в тому розділі, що повинна бути. Тут не йдеться про віру, чи віриш у Небо, Пекло іт.д. Йдеться про сухий аналіз Біблії з технічної точки зору. І у те, що ти прочитав більше ніж віруючі, не вірю, бо сам доказав, що не дуже любиш читати та узагалнювати таку велику частину людства на своєму тлі - звичайна манія величія.

Тепер моє особисте питання до Світлоносного - чого Ви не створили тему в Науці/Літературі, де був би спокійний аналіз саме таких суперечних деталей (або інакше: сподіваюсь, що такий був би), якщо Ви від початку знали про те, що написали (цитати з Біблії, бо це зараз так виглядає, наче у Вас був такий план був - кинути тільки натяк, знаючи саме ці деталі, та почекати, аж всі посваряться, в принципі не наводячи саме Біблії)? І чи якщо мова про саме такі технічні помилки (остаточно Біблія писалася кількасот століть та утримати безугавність навіть не те, що тяжко, а неможливо), то чого у першому пості Ви згадали про істину?
Щодо істини - треба було б насамперед запитати віруючих людей, але я сама як атеїстка можу вже сказати, що це самі ті правила, що стосуються людей та їхніх основних прав (право до життя, до свого майна, до пошани іт.д.). Тобто в принципі те, що зараз містить Міжнародна Карта Прав Людини. У все інше треба вірити.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 19.06.2009 – 21:14

• 0

#464 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 19.06.2009 – 21:24

в біблії лише одна помилка - буквальне сприйняття біблії сучасними людьми і націоналістичножидівські домішки
  • 0

#465 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6644 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.06.2009 – 21:41

Перегляд дописуAdios (19.06.2009 22:24) писав:

в біблії лише одна помилка - буквальне сприйняття біблії сучасними людьми і націоналістичножидівські домішки
гггг, так справді - в біблії лише одна помилка - весь її текст, бо його читають неправильно, ггггг
  • 0

#466 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 21:54

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (19.06.2009 20:28) писав:

От і ми про це, що Біблію писали такі ж халамидники як Манфред з Огірком. Бог досконалий і не помиляється.

То ти помилився...
Якби я написав Біблію, то вона би релігією для дурнів не стала.
  • 0

#467 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.06.2009 – 22:38

Флуд видалено. Оффтоп знову ж таки перенесено сюди: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry465589 . Не відхиляйтесь від теми.
  • 0

#468 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 06:55

Перегляд дописуAdios (20.06.2009 00:30) писав:

ну і звідки стільки впевненості??
назватися найрозумнішим ненаважуся, а ти?
;)

і давай без образ!! то не дурні – то емоціонально зомбовані люди!

Біблія на мій погляд це тільки протиречлива ментальна концепція для загального споживання.
Такі речи створювалися для якоїсь сповна визначеної мети, яку сучасні віруючи вже не бачать, а тільки сліпо вірують. І тому, якщо мені закортить писати щось на зразок біблії, то мета в мене буде значно людяніша, хочаб за для об"єднання, щоб принести мир, а не для того, щоб принести міч, і не для того, щоб мене любили більш, чим свого батька та матір.

Віра це дуже сильна річь, яка є особистим багатством кожної людини. Якщо хтось її бездумно віддає для чогось незрозумілого, та ще чужеРідного, то це на мій погляд насамперед злочин проти себе і проти свого роду.

Повідомлення відредагував Огiрок: 20.06.2009 – 06:56

• 0

#469 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 14:22

доречі згадав слова Істархова, він каже:
біблія складена з двох частин - старий заповіт /урізаний та адаптований під гоїв іудаізм/ та новий заповіт /євангеліє ісуся/

погоджуюсь – віра це сильна штука, але це негативна риса
вірити і знати – то різне – віра не потребує ніяких доказів
коли віриш то просто думки вже в один бік повернуті, постійно один і той самий шлях по моску протоптують)
а інші частини мозку бездії залишаються, тобто з часом відмирають
  • 0

#470 Mr. President

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.06.2009 – 17:32

А на що людина, власне, здатна без віри? У Біблії все написано правильно, її писали дуже розумні люди і хоча б це потрібно поважати ) У теперішній час тільки віра может зробити життя прекрасним ) Є світло, а темрява- відсутність світла; є любов, а ненависть - відсутність любові; є правда, а брехня - відсутність правди; є віра, а безвір'я - це пустота, тіло без душі. Життя - є поєднані любов і віра. Це високі і прекрасні речі ) Віра - це те, що можна просто взяти, а не хочеш - іди далі, прочитай про своє життя у книзі Антона Шандора ЛаВея ;) Бажаю вам вірити і любити ))))
  • 0

#471 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 18:09

Перегляд дописуMr. President (20.06.2009 18:32) писав:

А на що людина, власне, здатна без віри? У Біблії все написано правильно, її писали дуже розумні люди і хоча б це потрібно поважати ) У теперішній час тільки віра может зробити життя прекрасним ) Є світло, а темрява- відсутність світла; є любов, а ненависть - відсутність любові; є правда, а брехня - відсутність правди; є віра, а безвір'я - це пустота, тіло без душі. Життя - є поєднані любов і віра. Це високі і прекрасні речі ) Віра - це те, що можна просто взяти, а не хочеш - іди далі, прочитай про своє життя у книзі Антона Шандора ЛаВея ;) Бажаю вам вірити і любити ))))

Віра поняття значно ширше релігії.
А Ваш допис взагалі не має віднощення до теми "помилок" біблії і релігії теж.
  • 0

#472 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.06.2009 – 15:46

Флуд видалено. Панове Огірок, Світлоносний, Adios та Хмурий Князь Вітольд - останнє попередження. Далі підуть штрафи. Нагадаю п. правил:

Цитата

2.4. Публікувати дописи, що містять цілеспрямоване розпалювання міжнаціональної, міжрасової, міжрелігійної ворожнечі;

• 0

#473 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:14

А на що людина, власне, здатна без віри?
Чомусь у мене є така підозра, що люди, які зробили компухтєр, навіть той, яким ти зараз користуєшся, ані трішечки невірили в бога чи у якесь там святе писання біблії :itshe:

У Біблії все написано правильно, її писали дуже розумні люди і хоча б це потрібно поважати ) У теперішній час тільки віра может зробити життя прекрасним ) Є світло, а темрява- відсутність світла; є любов, а ненависть - відсутність любові; є правда, а брехня - відсутність правди; є віра, а безвір'я - це пустота, тіло без душі. Життя - є поєднані любов і віра. Це високі і прекрасні речі ) Віра - це те, що можна просто взяти, а не хочеш - іди далі, прочитай про своє життя у книзі Антона Шандора ЛаВея :rolleyes: Бажаю вам вірити і любити ))))
Насправді ти бажаєш бути тупими нерозвинутими істотами. У теперішній час тільки віра може подарувати ілюзію щастя. Є світло, яке невпізнаєш без темряви. Є ненависть - не завжди відсутність любові, не завжди жага помсти, не завжди дитячі комплекси. Є правда, є брехня, а є і неповна правда чи неповна брехня)) І безвір’я - це не пустота, а лише відмова від емоціональної одержимості. Життя насправді доволі складна штука, а ти описуєш як поєднання двух слів.

Перегляд дописуОлеська (21.06.2009 16:46) писав:

Флуд видалено. Панове Огірок, Світлоносний, Adios та Хмурий Князь Вітольд - останнє попередження. Далі підуть штрафи. Нагадаю п. правил:

Цитата

2.4. Публікувати дописи, що містять цілеспрямоване розпалювання міжнаціональної, міжрасової, міжрелігійної ворожнечі;

Хіба я розпалюю міжрелігійну ворожнечу??? о__0
Чи я знову щось пропустив? -.-
  • 0

#474 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:22

Перегляд дописуAdios (26.06.2009 22:14) писав:

І безвір’я - це не пустота, а лише відмова від емоціональної одержимості. Життя насправді доволі складна штука, а ти описуєш як поєднання двух слів.

Без віри людини немає.
Скажи в кого ти віриш і я скажу хто ти.
Якщо ти віриш в Христа, то ти раб. Якщо в себе, то ти Бог.
  • 0

#475 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:41

Перегляд дописуОгiрок (26.06.2009 22:22) писав:

Без віри людини немає.
Скажи в кого ти віриш і я скажу хто ти.
Якщо ти віриш в Христа, то ти раб. Якщо в себе, то ти Бог.
А якщо ні в кого, то я ніхто? Яка неочікувана відповідь! :itshe:

А якщо саме слово "Віра" для мене має зовсім інше значення, то що ти скажеш тоді?
  • 0

#476 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 21:56

Перегляд дописуAdios (26.06.2009 22:41) писав:

А якщо ні в кого, то я ніхто? Яка неочікувана відповідь! :itshe:

А якщо саме слово "Віра" для мене має зовсім інше значення, то що ти скажеш тоді?

Так для мене теж Віра та Духовність має зовсім небіблійське значення. Для мене віра це особисте, але я можу це обговорювати з ким завгодно і як завгодно, бо обговорювачем є насамперед тільки мій розум.
  • 0

#477 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.06.2009 – 23:52

збірка текстів різних авторів, місцями нормально, но в основному розраховано на дибілоїдів які її читати повністю ні за які каврішки не будуть. Купа тупізмів, хто не вірить читайте Лео Таксиль "Забавная Библия"

Кілька цікавих фактів про трактування

Ніде в Біблії не сказано що райський змій був дияволом, напроти з усього видно що це просто змія, яка доречі в тих народів просто сприймалась як дуже підступна тварина, крім того вірили що тварини говорять, так що уся міфологія про змія спокусителя коту під хвіст

Також зі словом люцифер лажа, ніде не сказано що це диявол

Потім ще географічний прокол коли афтар дає координати раю між річками, доречі рай досі має бути там охороняємий серафимом чи чимось таким, а гугл ерс його не баче, хотя там радіус получався кілометрів сто :itshe:
  • 0

#478 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6644 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.06.2009 – 10:56

Перегляд дописудомовик (27.06.2009 00:52) писав:

Потім ще географічний прокол коли афтар дає координати раю між річками, доречі рай досі має бути там охороняємий серафимом чи чимось таким, а гугл ерс його не баче, хотя там радіус получався кілометрів сто :itshe:

біблейський опис раю співпадає з описом атлантиди, який Платон зробив по Єгипетських міфах. А Атлантида знаходилась за Геракловими стовпами, тобто від Греці на захід далі за гібралтар.
  • 0

#479 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 19:12

Перша таємниця біблейського «Буття».

Тлумачі християнського вчення вселяють людям думку про первородний гріх, який зробили Адам з Євою, з”ївши плід з дерева пізнання добра і зла. Що ж це за дерево, плоди якого мають таку силу? І навіщо Бог посадив в раю це дерево? Адже якщо Бог всеведющ, він заздалегідь повинен був знати, що змій спокусить Єву, а та, у свою чергу, умовить Адама спробувати плід. Виходить, що Бог на будь-якому етапі міг запобігти цій події. Він міг не садити це дерево в райському саду. Він міг не пускати в райський сад змія. Він міг не дати змію зустрітися з Євою. Чому ж він нічого цього не зробив? Вивчимо текст.

Цитата

2:4. Вот происхождение неба и земли, при происхождении их, в то время, когда Господь Бог создал землю и небо.
2:5. И всякий полевой кустарник, которого ещё не было на земле, и всякую полевую траву, которая ещё не росла; ибо Господь Бог не посылал дождя на землю, и не было человека для возделывания земли;
2:6. Но пар поднимался с земли и орошал всё лицо земли.

Ключовими словами тут є: «якого ще не було на землі; яка ще не зростала». Це говорить про те, що на планетах у цей момент жодної рослинності ще не було, оскільки Бог створив її лише ще в думках своїх. А на землю Бог ще не посилав дощу, тобто думки свої на землю він ще не посилав.

Цитата

2:7. И создал Господь Бог человека из праха земного, и вдул в лице его дыхание жизни, и стал человек душою живою.
 2:15. И взял Господь Бог человека, и поселил его в саду Едемском, чтобы возделывать его и хранить его.
Звернемо увагу на те, що тут нічого не сказано про те, що людина створена за образом і подобою божою. Більш того, тут ясно сказано, що людина стала душею, а не тілесним створенням, оскільки зроблений був не з глини або каменя, а з праху, тобто з найдрібніших частинок первоелементов, невагомих, як хмара. Принаймні, людина не володіла настільки матеріальним (біологічним) тілом, наскільки ми звиклися його сприймати. Отже, на самому початку людина була створена безстатевим, безтілесним і безправним. Це не був біологічний організм, а була всього лише душа жива. У цьому уривку під садом Едемським мається на увазі не місце на планеті Земля, а Мозок Бога, а під рослинами маються на увазі думки Бога. На користь цього твердження можна привести згадку про чотири річки, що беруть свій початок в одному місці. Ніде на Землі немає чотирьох річок, що витікають з одного місця. Проте можна поглянути на людський мозок, розділений на долі, щоб зрозуміти, що це були за річки. А назви? Це всього лише умовність. Отже, людина зобов'язана була: «обробляти сад» – пізнавати думки Бога, а також «зберігати сад» – зберігати в пам'яті все пізнане. Отже, свободою волі він не володів. А раз людина не мала свободи волі, то не можна вважати її зробленою за образом і подібністю до Бога.

Цитата

2:16. И заповедовал Господь Бог человеку, говоря: от всякого дерева в саду ты будешь есть;
2:17. А от дерева познания добра и зла, не ешь от него; ибо в тот день, в который ты вкусишь от него, смертию умрёшь.
Навіщо ж Бог посадив дерево пізнання добра і зла? Річ у тому, що на самому початку, до створення світу, Бог вміщав в собі і добро і зло. Згодом він відлинув зло, вибравши для себе дорогу добра і творення, проте десь в глибині його мозку, збереглася пам'ять про той час, коли добро і зло ще не розділилося. Таким чином, дерево пізнання добра і зла, це не дерево в нашому розумінні, а куточок пам'яті, де збереглося знання про те, що окрім добра існують і зло. Дотик людської душі, що не відає ні добра, ні зла, до цієї частини Божої пам'яті, повинен був поселити в ній такі протиріччя, які могли розірвати її на частини. Бог це знав, тому і постарався попередити людину про небезпеку. Бог не те, щоб строго дуже суворо забороняв людині їсти плоди цього дерева, а, по отцовськи, намагався захистити його від біди. Так і ми запобігаємо нашим дітям про небезпеку гри з сірниками. Адже ми не збираємося вбивати дитятко за порушення заборони. Ми просто боїмося, що дитя, влаштувавши пожежу, може постраждати у вогні.

Цитата

2:18. И сказал Господь Бог: не хорошо быть человеку одному; сотворим ему помощника, соответственно ему.
2:19. Господь Бог образовал из земли всех животных полевых и всех птиц небесных, и привёл к человеку, чтобы видеть, как он назовёт их…
Душа людська не знаючи ні добра, ні зла, ні страждань, ні задоволень, мучилася відвертою нудьгою. Людина не бачила мети свого існування, не могла пізнати думки Бога, не розуміла гармонії життя. Кажучи сучасною мовою, людина впала в стан депресії. Бог і зробив тварин, для того, щоб людина, спостерігаючи за їх життям, позбавилася від нудьги. Причому, звірів Бог зробив вже не з праху, як людини, а із землі, тобто з «грубої матерії», з речовини. Бог сподівався, що людина, спостерігаючи за життям тварин, краще зрозуміє його думки. Проте цим надіям не призначено було збутися.

Цитата

2:20. И нарёк человек имена всем скотам и птицам небесным и всем зверям полевым; но для человека не нашлось помощника, подобного ему.
Людина не виявила жодної цікавості ні до птиць, ні до тварин, серед них не знайшлося помічника йому. Він, як і раніше, страждав депресією. Замість пізнання думок Бога, чоловік зайнявся самоспогляданням. А так, як в нім не було жодних протиріч, те самоспоглядання загрожувало перетворитися на самолюбованіє. І Бог зважився на кардинальну зміну душі людської.

Цитата

2:21. И навёл Господь Бог на человека крепкий сон; и, когда он уснул, взял одно из ребер его, и закрыл то место плотию.
2:22. И создал Господь Бог из ребра, взятого у человека, жену, и привёл её к человеку.
Бог розділив безстатеву людську душу на дві половинки (чоловічу і жіночу), наділивши їх різними якостями так, щоб лише в злитті один з одним вони складали єдине, повноцінне ціле. Бог сподівався, що, пізнаючи один одного, ці дві половинки душі пізнають гармонію його думок. Ребро ж, це поняття умовне, як частина душі. Проте і цього разу не все вийшло так, як бажав Бог. Адам виявився настільки інфантильним, що просто не звертає уваги на Єву. Він продовжував насолоджуватися райським блаженством нічогонероблення. Єва ж, як і всяка жінка, бажала уваги і захоплення, ніжності і любові. Вона бажала душевного тепла і більш ніж Адам хотіла зрозуміти мрію Бога. Звичайно ж, вона стала думати, як збудити в Адамі ці відчуття. Ось ці її бажання, сполучені з жіночою цікавістю, і стали тим змієм, який підказав Єві спробувати плодів з дерева пізнання добра і зла. Отже, змій – прагнення людські пізнати невідоме і приховане, і цей змій не десь зовні, а в самій душі людської. Якщо ж хтось стверджує, що Бог дійсно міг допустити, щоб в раю повзали якісь змії, здатні спокусити людину, той називає Бога недалекоглядним і необачним. Тобто зводить на Бога наклеп.

Цитата

3:6. И увидела жена, что дерево хорошо для пищи, и что оно приятно для глаз и вожделенно, потому что даёт знание; и взяла плодов его, и ела; и дала также мужу своему, и он ел.
3:7. И открылись глаза у них обоих, и узнали они, что наги, и сшили смоковные листья, и сделали себе опоясания.
Адам і Єва були душами, а для душі поняття наготи, це поняття відсутністі свідомості, тобто думок і знань. Вони спробували мислити (зшили листя смокв), але це лише внесло сум'яття до їх свідомості. Адам зрозумів, що він не робив того, для чого створив його Бог, і йому стало соромно. Саме тому він сховався від Бога. Відчуття сорому за те, що він не виправдав надій, які покладалися на нього, змусило його ховатися від Бога.

Цитата

3:21. И сделал Господь Бог Адаму и жене его одежды кожаные, и одел их.
Невже Бог убив якусь тварину, щоб з його шкури зробити одяг для людей? Якщо це так, то перше вбивство зробив саме Бог, що є хулою на Бога. Звичайно ж, Бог не вбивав жодної тварини. Він одягнув душі, тобто дав Адаму і Єві біологічні тіла з шкірним покровом. А так, як біологічні тіла не можуть існувати в просторі чистої енергії, Богові довелося відправити Адама і Єву на одну з планет, де вони могли б здійснити свій вибір: пізнавати добро і зло у всіх їх проявах. Адже в раю вони не могли цього зробити, оскільки там не було зла. Природньо, що життя в біологічному тілі відрізняється від життя Духу, тому Бог повинен був розповісти Адаму і Єві про ті труднощі, які їх чекали на планеті, тобто провести інструктаж.

Цитата

3:19. В поте лица твоего будешь есть хлеб, доколе не возвратишься в землю, из которой ты взят; ибо прах ты, и в прах возвратишься.
Тут Бог говорить про те, що людина – душа безтілесна, і душею безтілесною він стане після закінчення життя Земного, і повернеться в мозок Бога, тобто туди, звідки був узятий. Якби йшлося про те, що людина перетвориться на грунт, то сказано було б - перетворишся на землю, а сказано ж було – повернешся. Отже, в даному випадку йдеться не про грунт, а про те місце, з якого була узята душа, тобто про Едемській саду, який в мозку Бога.
Для чого Бог дав людям біологічні тіла? Це було необхідно для порятунку душі людською від руйнування. Сумніви і протиріччя, що оселилися в людській свідомості, могли привести до розпаду душі. Біологічне тіло призначалося для того, щоб перейняти на себе негативну енергію, дозволивши душі накоплювати лише позитивну. Саме ця негативна енергія, накопичена за час земного життя, сприяє розкладанню тіл після смерті людини. Тіла ж святих, які змогли прожити життя так, щоб не накопичити негативної енергії, не розкладаються, а лише висихають, муміфікуються.

З вищевикладеного можна зробити декілька виводів: ·
Адам був створений до створення тварин і птиць. ·
Адам був створений як душа жива, виткана з тонкої, а не з грубої матерії. ·
Адам і Єва не здійснювали гріха, а просто самі вибрали свою життєву дорогу: дорога пізнання зла у всіх його проявах.
Бог визнав цей вибір; створив людині умови для цього пізнання, помістивши в матеріальний світ, і забезпечив людину інструментом для пізнання, уклавши душу в біологічне тіло. А також, попередивши про труднощі на цій дорозі.

Мій переклад з книги Вєд К.В. Липських

Повідомлення відредагував Огiрок: 27.06.2009 – 19:14

• 0

#480 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 27.06.2009 – 20:52

Друга таємниця біблейського «Буття».

Друга таємниця полягає в тому, що Адам і Єва були не єдиними людьми, створеними Богом. Якщо ми не слухатимемо пояснення богословів, а самі вдумливо прочитаємо Буття, ми виявимо цей факт.

Цитата

1:25. И создал Бог зверей земных по роду их, и скот по роду его, и всех гадов земных по роду их. И увидел Бог, что это хорошо.
1:26. И сказал Бог: сотворим человека по образу Нашему; и да владычествуют они над рыбами морскими, и над птицами небесными, и над скотом, и над всею землею, и над всеми гадами, пресмыкающимися по земле.
1:27. И сотворил Бог человека по образу Своему, по образу Божию сотворил его; мужчину и женщину сотворил их.
Що ж виходить з цього тексту? По-перше, що цю людину Бог створив пізніше, ніж тварин (Адама ж він створив до того, як створив тварин). По-друге, що ця людина була відразу створена за образом і подобою Бога. По-третє, що цього разу Бог вже не експериментував, а відразу створив пару людську: чоловіка і жінку, і відразу наділив їх біологічними тілами зі всіма статевими відмінностями.

Цитата

1:28. И благословил их Бог, и сказал им Бог: плодитесь и размножайтесь, и наполняйте землю, и обладайте ею, и владычествуйте над рыбами морскими, и над птицами небесными, и над всяким животным, пресмыкающимся по земле.
Як бачите, цих людей Бог відразу благословив на статєве кохання. Крім того, цим людям Бог дав у володіння Землю, у відмінності від Адама з Євою, які, в цей час, жили в раю. На те, що Богом було створено два людства, вказує і слова Каїна.

Цитата

4:14. Вот, Ты теперь сгоняешь с лица земли, и от лица Твоего я скроюсь, и буду изгнанником на земле; и всякий, кто встретится со мною, убьёт меня.
Кого міг боятися Каїн, якщо окрім його і його батьків на землі нікого не було? Відповідь напрошується сама собою: він боявся нащадків іншої людини. Причому нащадки цієї людини жили, видно, не на тій планеті, на якій жив Адам, а на іншій. На це вказують слова Каїна: «...сгоняєшь з лиця землі», і «від імені Твого я сховаюся.». Тут йдеться швидше за все про переселення на іншу планету, віддаленішу від центру Всесвіту. Це припущення підтверджується тим, що в писанні не сказано нічого про взаємини між нащадками Каїна і Сифа. Якби і ті, та інші жили на одній планеті, вони б обов'язково зіткнулися, як зіткнулися Каїн і Авель, залишивши слід в біблейській історії. Хто ж такі нащадки Каїна, рід якого так загадково уривається? І де Каїн узяв собі дружину? Найімовірніше саме Каїніти стали мешканцями континенту, який називався Атлантидою. Це пояснює припинення роду Каїнітів саме за часів Ноя. А дружину він узяв собі з нащадків іншої людини, але не Адама.
Взагалі, при вивченні цих текстів, треба розуміти, що під ім'ям Адам треба розуміти не одну людину, а ціле людство, яке, у свою чергу, підрозділялося на окремі раси: Каїн, Авель, Сиф. Війна між двома расами, каїном і Авелем, привела до загибелі однієї раси і до переселення з батьківської планети на іншу. Замість переселеної раси, на батьківській планеті з'явилася інша раса - Сиф, яка, у свою чергу, почала ділитися на народи. Одним з цих народів був народ - Ной, який розділився на нації Сім, Хам і Іафет. Це повинно бути справедливо тому, що відповідає реальності, оскільки поодинці людина не змогла б вижити на землі. Тим більше не змогла би побудувати місто.

Цитата

4:17. И познал Каин жену свою; и она зачала, и родила Еноха. И построил он город; и назвал город по имени сына своего: Енох.
Цим пояснюються і тривалі терміни життя: близько дев'ятисот років, це близько 20 поколінь, що змінюють один одного. Якщо для людини 900 років життя – термін позамежний, то для народу або нації сповна природний. Поглянете на історію землі. Народи діляться на нації, які, розвиваючись, стають самостійними народами, а народ-батько поступово затухає і зникає. Цим же пояснюється те, що деякі «діти» вказуються без згадки імені.

Цитата

5:4. Дней Адама по рождении им Сифа было восемьсот лет, и родил он сынов и дочерей.
Тут навіть не вказується загальна кількість синів і дочок. Це тому, що ці нації не існували окремо, а вливалися в старшу націю, зливалися з нею, умножали її і ставали єдиним народом під ім'ям старшої нації.
А що ж друге людство? Чому про нього більше немає згадок в Біблії. Звичайно є, лише треба уміти розгледіти це. Адже ходили ж нащадки Ния до різних народів, до Халдеїв, до Єгиптян і так далі. Лише про походження цих народів в Біблії не говориться нічого, оскільки Біблія, це історія людства Адамітов. Нащадки ж другого людства були розселені по різних планетах, для придбання расових ознак: біла раса, жовта раса, чорна раса, червона раса. А потім переселені на Землю, для випробування кращої виживаємості. А також, щоб в результаті змішення расових ознак, народилося нове людство. Саме цим пояснюються расові війни. Саме цим пояснюється окупація американського континенту, який став справжнім міксером для приготування коктейля з різних рас. Ной з синами був переселений на Землю вже після того, як тут з'явилися інші люди.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних