Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#421 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.06.2009 – 13:00

Глюк в голосуванні виправила. Голосуємо заново, форму голосування знімювати вже не буду.
  • 0

#422 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 17.06.2009 – 20:03

Перегляд дописуEqilibrium (16.06.2009 18:11) писав:

Біблія - це Слово Боже...
Бог не може помилятися ! Він є чистою досконалістю. "Проста" людина може інтерпретувати Святе Писання як хоче, але християнин слухає голосу Церкви. Помилки з"являються тоді, коли різні секти та "псевдо-церкви" починаю видавати різні тлумачення Біблії не з оригіналу, а перклади із англійської, німецької і т.д.
Мені здається, що послання, яке несе Біблія настільки багате, що не треба ступоритися на різних історичних нюансах.
Давайте залишимо дослідження Біблії - церковним науковцям, ми ж - просто ВІРУЙМО.........
Ну по перше всі течії християнства толкують з перекладів а не з єврейських і грецьких оригіналів.По друге які саме церкви ви називаєте псевдо?і За якими критеріями

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.06.2009 19:36) писав:

ти зараз кажеш як москаль. маячня, бо з точністю до навпаки. Бо коли немає бога, коли все дозволено, то немає сенсу коритися. атеїсти на відміну від віруючих - некеровані. А керовані - ті що вірують в ідолів типу Леніна. І християнська релігія мало відрізняєця від віри в вічноживого Леніна і настання комунізму.
Будь яка ідеологія може бути використана для збидлювання народу і контролю.Хоч віра хоч атеїзм(що і показала практика нашої зокрема держави) інша справа що при цьому від самої ідеології мало що лишається
  • 0

#423 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дике поле

Відправлено 18.06.2009 – 11:49

В цій книзі книг, котра прийшла до нас з давнини віків, говориться саме про духовну складову нашого існування, але
якщо читати вдумливо, даються і чисто практичні поради. в т.ч. і про метання бісеру
  • 0

#424 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.06.2009 – 11:54

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 10:28) писав:

Щодо ідолів, то у Біблії все однозначно: не сотвори собі кумира. У тому і справа, що Ви плутаєте віру в ідолів і віру у Бога :) От Ви кажете, що віруючі керовані, але керовані Ким і ким керовані атеїсти-комуняки, що вбивали ченців і відрізали перса черницям? А невіруючих можна легко навернути до вбивства, грабунку будь-якого злочину, бо вони не мають жодних внутрішніх обмежень, які мають віруючі.

Що може зупинити невіруючого від убивства у стані афекту? Ну страх земного покарання, але хіба не можна його уникнути? Можна і це всі розуміють, тому, коли є досить мотивації невіруючий піде і вб'є, вкраде тощо. Над ним немає нікого, хто міг би його зупинити. Тоді, як поряд з віруючим завше є Той Хто сказав не вбивай і не кради.

"не сотвори собі кумира" - це лиш тому, що Яхве неконкурентноздатний, і намагається досягти монополії підлими методами. Згадай того ж Мойсея - чому така заповідь є? тому що Яхве не витримав конкуренції навіть до золотої статуетки бичка! І тому досягнув монополії силою - знищивши ту статуетку і покаравши єретиків.

віруючі керовані жрецями, проповідниками, і їм запросто переконати віруючого, що саме це конкретне вбивство - це не гріх, а богоугодне діло. для прикладу можуть застосовуватися історії з біблії про жорстоку розправу над єретиками.
віруючу людину можна вмотивувати на гріх просто переконавши словами. А невіруючі треба переконувати іншими аргументами, більш цінними.

Ну от спробуй мене переконати! грошей не вистачить!

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 11:57) писав:

Поясни, навіщо атеїсту бути чесним, для чого? Адже, вміло шахруючи він досягне у цьому житті значно більших успіхів, аніж залишаючись невідь для чого чесним.
пояснюю - ті атеїсти, які не чесні - вони не зізнаються, що вони атеїсти, бо вони займають високі посади в усіх релігійних ієрархіях. Тому нечесні атеїсти брешуть, що вони самі віруючі з усіх віруючих. А хто зізнався, що він атеїст - той чесний.
Як я зізнаюсь, що я сатаніст - в мене немає сенсу тебе обманювати, аби схотів тебе обманути, то прикинувся б глибоко набожним.
  • 0

#425 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 12:07

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 11:42) писав:

.... на місце Бога була поставлена звичайна людина (тільки людина ©),....

..... Їх моральні принципи є переважно склепані нашвидкуруч хиткі конструкції, що розлітаються на друзки за першого ж сильного пориву вітру.
в християнстві на місце бога поставлена теж людина. причому ті всі надзвичайні фокуси, які показав Ісус - це ще далеко не все, на що здатні деякі звичайні люди сьогодні. І ще на приближені до бога місця поставлені жінка, яку штучно запліднили, потім різні деспоти і психи...

моральні принципи формуюця на основі закону - з людьми треба поводитись так, як хочеш, щоб вони поводились з тобою.
заповіді ж - як треба поводитись, щоб сподобатись богу, щоб пустив тебе до раю. це правила поведінки раба.
  • 0

#426 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 12:13

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 13:05) писав:

Коли нечесні атеїсти прикидаються віруючими, то до чого тут справжні віруючі? Це, як комуняки переодягалися в однострої вояків УПА і чинили звірства, які потім приписувалися УПА. Чудова у Вас атеїстів тактика, а головне ефективна :)
тут я маю на увазі церковників, а не вояків. якби попи вірили в бога, вони б не чинили того, що чинять.

Ну, коли Ви вірите у сатану, то мабуть і Бог для Вас має існувати, чи не так?
немає віри в сатану. це символізм. Тобто символічне наслідування образа сатани, як нескореного, як богоборця. По суті - бунтарство. прагнення до самовдосконалення а не до милості господа (-ря).

А у сатаністів теж є свій "моральний кодекс"?
моральний кодекс для групи осіб - це накладені обмеження. сатаністи ж прагнуть до зняття всіх обмежень.
  • 0

#427 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 12:22

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 10:46) писав:

До того ж віруючий переважно не допускає таких випадків ще і через чітку систему пріоритетів: Дух - душа (царина емоцій) - тіло (плоть). Тобто Дух керує всім решта.

Ви мабуть не знаєте, але Душа не керує всім.
Мені навіть незручно казати Вам такі прості істини, що душа у живої людини дуже багато залежить від тіла.
А коли Тіло и Душа гармонійно поєднуються тоді буде Вам щастя.

А от те, що кажуть, що духовна людина це людина віруюча у бога, то це ще одно лукавство з боку церкви. І скільки Ви не будете молити свого лукавого бога позбавити вас від лукавого, а в лукавстві вам сидіти вічно...

Духовна людина це людина Духу. Духу Творця, Духу Воїна, Духу Дії взагалі на благо себе і благо світу. А Дух якоїсь віри в щось примарливе зовні за для вимолювання якогось блага та царства для себе це не духовність, це справа упиря.
  • 0

#428 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 12:53

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 13:33) писав:

Про таких сказано: "Прах Ви є у прах і повернетеся". Ви мабуть не знаєте і мені незручно Вам такі прості істини говорити, але у християнстві Дух і душа — різні поняття, які означають часто навіть протилежні речі.

Швидко ви забуваєте свої слова і так дуже часто.
Дух - душа (царина емоцій) - тіло (плоть). Тобто Дух керує всім решта.

А від християнської душі ніякого сенсу нема ні людям ні природі, бо вона зникає чи в вічному кайфі, чи в вічних страджаннях. Тому приміряйте прах до себе, бо лукавство та брехня це ваш бог і від вас прах тільки і лишиться

В гармонії щось обов'язково головує, а щось підкорюється. Бо коли все однаково головне, то буде хаос і плутана, на кшталт: лебідь, рак і щука. Коли Дух головує, а тіло підкорюється, то все гаразд.

Про підкору це вам краще відомо. Для рабів головний господь(-арь), вам і какати по його вказівці.

А от "лукавим" чогось називають зовсім иншу істоту. А Ви мабуть намагаєтеся перекрутити і нав'язати думку, що біле — насправді чорне і навпвки.

То про лукавого вашому богу відомо, це він ними керує та вводить вас в покусу. Бо ви його і просити постійно щоб він її на вас не напускав і не спокушав.

А Хто Творець? В кого цій людині вчитися?

Ви мабудь загубилися в своєї біблії....

Хто ця людина якої необхідно вчитися творити благо для себе, та для людей?
Це ви, чи хтось інший?

Повідомлення відредагував Огiрок: 18.06.2009 – 12:59

• 0

#429 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 13:33

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 13:17) писав:

.....Бого-людина, а не просто людина....
....Так це ж слова Христа :) ....
чим докажеш?

....Гаразд, оживіть-но мерця для початку....
лікарі роблять це постійно. ну принаймні деякі лікарі.

а заповідями гербуєте, нелогічно якось, адже Христос прийшов саме їх продовжити.
тю... абсурд! заповіді Мойсея добре подовжували фарисеї, а Ісус їх критикував, і деякі заповіді скасував.
Символічно: Мойсей закінчив епоху тільця, розпочав епоху овна, Ісус закінчив епоху овна, розпочав епоху риб.
  • 0

#430 anonymous

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 14:15

Зображення

Олеська: Порушення правил за п. 2.7.
  • 0

#431 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 15:01

Перегляд дописуManfred (18.06.2009 14:48) писав:

Вчіть матчасть, такі речі тре знати, коли вже взялися говорити про Біблію, то хоч потрудіться її прочитати, щоб не зганьбитися так знову :)
ну от знову ж . назву теми згадай -

Цитата

Чи може помилятися Біблія, чи є в ній помилки
ти вважаєш, що біблія - аксіома, а я вважаю, що біблія - теорема, а то й взагалі міф. Математику в школі вчив? Тож докажи!

Вчив я матчасть - Геркулеса проковтнуло чудовисько, а він з середини його розрізав.
  • 0

#432 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 15:05

а зодіак я сюди припер до астрономії. Епоха - це рух сонячної системи в галактиці відносно зодіакальних сузірь. Ось зараз настає епоха водолія, а дві тисячі років тому починалась епоха риб.

І це ще одна теорія трактування біблії: Ісус накормив натовп хлібом і двома рибами - зодіакальним знаком. А Мойсей прогнав епоху тільця - тобто золота статуя, ідол - був не ідолом а символом епохи, яка закінчилася з Мойсеєм, і почалася епоха овна. Отож по міфах постійно приносили в жертву богу овнів....
  • 0

#433 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.06.2009 – 18:24

Флуд видалено, оффтоп переміщено сюди: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry464185 . Огірок та Конвалія - усні попередження.
  • 0

#434 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 18.06.2009 – 19:36

Я нещодавно від друга (який дивився якийсь там документальний фільм, не пам'ятаю який) чув, що Євангелій є близько 30, а ті основні 4, що є у Письмі, вибірка найбільш схожих між собою. До речі знайшли Євангелію від Юди, яку близько 3-4 років збирали мало не по пилинках і там знайшли досить нові цікаві факти. Я наведу деякі з них (почув від друга). Юда не був зрадником Ісуса, він виконував його місію; Юду вбили апостоли, бо заздрили йому через те, що Ісус саме йому доручив дану місію. Решту не згадаю, треба буде запитатись, що то був за фільм.
  • 0

#435 Kvito4ka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.06.2009 – 19:48

Відповідаю на питання: в біблії помилок не може бути
  • 0

#436 vdv86

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 18.06.2009 – 20:20

І чого це в Біблії не може бути помилок???? Її ж люди писали... Та й взагалі мені здається шо релігія дуже сумнівна штука, раніше люди вірили в камінь, в сонце в вогонь.... потім з розвитком цивілізації вибрали собі людиноподібних Богів... :)
  • 0

#437 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 19.06.2009 – 08:19

Перегляд дописуKvito4ka (18.06.2009 20:48) писав:

Відповідаю на питання: в біблії помилок не може бути

Нє-а...є-є-є.... :)

Перегляд дописуЕней (18.06.2009 20:36) писав:

Я нещодавно від друга (який дивився якийсь там документальний фільм, не пам'ятаю який) чув, що Євангелій є близько 30, а ті основні 4, що є у Письмі, вибірка найбільш схожих між собою. До речі знайшли Євангелію від Юди, яку близько 3-4 років збирали мало не по пилинках і там знайшли досить нові цікаві факти. Я наведу деякі з них (почув від друга). Юда не був зрадником Ісуса, він виконував його місію; Юду вбили апостоли, бо заздрили йому через те, що Ісус саме йому доручив дану місію. Решту не згадаю, треба буде запитатись, що то був за фільм.

Якщо Юду вбили, то хтож зробив допис за нього хто його вбив?
  • 0

#438 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.06.2009 – 09:39

Одного не можу зрозуміти, якщо християнство - то зло, а Біблія - дбєд, то чого всі так за неї чіпляються і проти неї виступають? Чому воно всім атеїстам очі мозолить?

Євангеліє від Юди, про яке згадується вище, належить до апокрифів. Саме тому, що в Біблії немає помилок, туди входять лише достовірні писання.
  • 0

#439 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.06.2009 – 10:16

Перегляд дописуManfred (19.06.2009 10:07) писав:

Тому що християнство доводить, що 2 х 2 таки 4, а не 5, як вважають атеїсти. Самі подумайте, хіба можуть вони таке стерпіти? ;)
Нічого такого не доводить, навіть на метафору цей вислів слабенький, бо сам казав, що віра це не знання (а математику сприймаю як науку). І нічого Біблія не доводить так насправді.
  • 0

#440 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 19.06.2009 – 10:19

Перегляд дописуОгiрок (19.06.2009 08:19) писав:

Нє-а...є-є-є.... ;)

Якщо Юду вбили, то хтож зробив допис за нього хто його вбив?

А він міг Євангелію написати ще до смерті, або недописати. Просто я з фільмом не ознайомлений.

Перегляд дописуконвалія (19.06.2009 09:39) писав:

Одного не можу зрозуміти, якщо християнство - то зло, а Біблія - дбєд, то чого всі так за неї чіпляються і проти неї виступають? Чому воно всім атеїстам очі мозолить?

Євангеліє від Юди, про яке згадується вище, належить до апокрифів. Саме тому, що в Біблії немає помилок, туди входять лише достовірні писання.

Я, наприклад, не атеїст, я просто вірю у свої переконання. А мозолить мені очі не Біблія, а релігія, яка втовкмачується на кожному кроці кожному громадянинові на рівні держави (принаймні в Україні), що зменшує мої шанси на вибір мною правильного світогляду

А звідки можна знати, що саме даних 4 Євангелії є найдостовірнішими? Вони просто найбільше "підходять" "релігіоманам"

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних