Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#401 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.06.2009 – 23:30

Перегляд дописуЗа межею (15.06.2009 22:33) писав:

чи можуть помилятися люди що писали цю книгу? І чому ви їм вірите? Жиди написали книгу

Вони написали Тору. А Біблія - це така собі Тора-лайт, для гоїв. Тому про помилки нема сенсу говорити - якщо вони там і є, то закладені навмисне.

Перегляд дописуManfred (15.06.2009 23:46) писав:

Та багато хто намагався писати псевдобіблії та псевдоевангелії, але чомусь їх позабували і віруючі і невіруючі. А про Біблію чомусь і понині сперечаються все ті ж віруючі з невіруючими :)

Так само як з ішими книжками, піснями та фільмами - у кого реклама краща, того довше і пам"ятають.
  • 0

#402 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.06.2009 – 23:56

Нехристиянин. Біблія — міф.

Такого варіанту нема :)
  • 0

#403 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.06.2009 – 07:48

SevSt а Ви читали? Чи хоча б гортали?
  • 0

#404 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 08:11

Перегляд дописуManfred (15.06.2009 23:46) писав:

Ніц не маю проти юродства від Бога у 2-у значенні, але зворот "не юродствуйте" має зовсім инакше значення, сподівався, що це не потребує жодних пояснень.

Скажу Вам таку річь, тільки ви не ображайтесь. В більшості віпадків слова пояснень не потребують. З цього мова і складається і з цього складається нормальне спілкування. Юродивий та юродство це звичайні слова. Юродство це якість юродивого, а "юродствує", це дія юродивого.

А якщо Ви звикли до постійних пояснень значення звичайних слів, як виверти з біблії, то я цьому не винен і як раз вважаю це юродством.
Та для мене це не дивно, якщо юродиві в святих.
А для Вас абсурдне це божественне откровення не знамо чого.

Кожному своє....
  • 0

#405 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 16.06.2009 – 10:52

Перегляд дописуManfred (16.06.2009 11:23) писав:

Щодо вивертів з Біблії, поясніть, блск., про які саме виверти Вам ідеться?

Мова йде не про виверти, як ви це називаєте, а про умови, в яких записувалось Святе Письмо.
Наприклад, коли ми читаємо вислів "багатому так важко ввійти в Царство Боже, як верблюдові пройти через вушко голки". А хто знає, що вушко голки - то вхід в Єрусалим, через яких верблюд міг ввійти лише розвантаженим і на колінах? Є дуже багато таких нюансів.

ПС. Може про юродивих варто створити окрему тему?
  • 0

#406 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 10:56

Юродствувати — дія, що належить юродивому, а вираз "не юродствуйте" вживається іронічно у переносному значенні слова, коли хочуть сказати, що хтось вдає зі себе юродивого не будучи ним насправді. Або зумисне блюзнірствує, каже речі далекі від здорового глузду, тобто вдає зі себе юродивого у 1-у значенні (див. вище визначення). Так зрозуміло?

А ще кажете вивертів немає... Коли юродство видається за слово боже, а здровий глузд, чи гумор за юродство.

Щодо вивертів з Біблії, поясніть, блск., про які саме виверти Вам ідеться? А цей Ваш вислів: "А для Вас абсурдне це божественне откровення не знамо чого." і потготів залишився для мене загадковим, яке таке "абсудне" до чого це, звідки Ви таке взяли?

О-о-о.. це дуже велика тема. Почніть самі з початку, коли було слово і у кого воно було, та ким воно стало бути. Приклейте до нього різну купу тлумачень і почніть вивертати з грецького орігіналу про логос і так до нестями...
Далі додайте ще безлічь сучасних тлумачень і тоді вам не знадобиться власний розум вже ніколи взагалі, бо ви будете вже мати власний словник значення слів та обертів, як інструмент по професійному розіп"янню духа від тіла.
  • 0

#407 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.06.2009 – 11:03

Голосування невірне, бо не можу там знайти відповіді для себе. Я атеїстка, але не бачу там помилок. Для мене тут навіть питання не в правильності чи неправильності. По-перше, сприймати буквально не можна, бо вийшов би брєд фізично неможливий для сприйнаття з фізичної точки зору (типу 7 днів для створення світу). Натомість якщо інтерпретувати за істиною (принципи, мораль тощо), то тут не можна говорити про правильність-неправильність. Таким самим чином можна запитати про Тору, Коран іт.д. Кожен сам собі вибирає, що хоче.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 16.06.2009 – 11:03

• 0

#408 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 11:55

Враховуючи побажання деяких дописувачів, додала ще один варіант опитування.
  • 0

#409 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 11:59

Перегляд дописуконвалія (16.06.2009 11:52) писав:

вушко голки - то вхід в Єрусалим, через яких верблюд міг ввійти лише розвантаженим і на колінах? Є дуже багато таких нюансів.

пані часто бачила верблюдів, які пересуваються на колінах?
Там звичайна помилка в одну літеру при перекладі - не "верблюд", а "канат".
  • 0

#410 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 12:00

Я християнка. Читала біблію, щоправда до кінця так і не осилила. Вважаю будь-яке "слово боже" в друкованому вигляді нісенітницею. На мою думку - це людські фантазії про Бога, його "слова", та події давнини. Можна назвати книгу "релігійні міфи".
  • 0

#411 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.06.2009 – 12:05

Вчора дивилася передачу про "Євангеліє від Іуди". Паралельно там критикувалися інші Євангелія . Від Матвія,Луки,Марка і хто там ще- я не фанатка. Боже,якшо ти є, ти препоганий паблішер.
  • 0

#412 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.06.2009 – 12:16

Перегляд дописуNеmesis (16.06.2009 12:03) писав:

Голосування невірне, бо не можу там знайти відповіді для себе. Я атеїстка, але не бачу там помилок. Для мене тут навіть питання не в правильності чи неправильності. По-перше, сприймати буквально не можна, бо вийшов би брєд фізично неможливий для сприйнаття з фізичної точки зору (типу 7 днів для створення світу). Натомість якщо інтерпретувати за істиною (принципи, мораль тощо), то тут не можна говорити про правильність-неправильність. Таким самим чином можна запитати про Тору, Коран іт.д. Кожен сам собі вибирає, що хоче.
На який там день Бог створив денне світило і нічне, і розділив світло від темряви? Тобто в перший день створення світу не було того земного дня - земний день це лиш освітлення половини земної півкулі, а доба 5 млрд років тому тривала близько 5 теперішніх годин. Тож тут немає помилки.
Основна помилка там, де пишуть, що жиди були в рабстві у Єгиптян, тікали звідти, а їх доганяли, хотіли повернути.... :)
  • 0

#413 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 12:25

Перегляд дописуManfred (16.06.2009 12:24) писав:

Пане Огірок,
поясніть, блск., де я у наведеному діялозі з паном Добронравом видав "юродство за слово боже, а здровий глузд, чи гумор за юродство"?

Добронрав писав, що "Тлумачення біблії це вже єресь..."

Ви відповіли "Невже, а як же тлумачна Біблія? Не юродствуйте."

Тому я замислився від такого "дивного" оберту з Вашого боку і написав, що "Не треба так... На юродстві все христянсьтво тримається."
Тим я хотів Вам закомпліманіти і тому потім написав, що на мою думку виверти біблії це теж юродство.

Ви, пане Manfred, не видавали юродство за слово боже, навпаки, для Вас це нормально і божествєнно і я про це теж писав, що кожному своє.

Пробачте будь ласка. Я не хотів Вас образити. :)
  • 0

#414 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.06.2009 – 15:33

відділити світло від темряви - все одно, що речовину відділити від вакууму... "небо тверде, немов дзеркало вилите" - це біблійний вислів... навколо цього речення цілі трактати виводять, замість признатися - давні жиди наївно вірили, що хтось на небі відчиняє заслони, і з неба ллється вода у вигляді дощу... от тобі й божественість Біблії...
  • 0

#415 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 16.06.2009 – 17:11

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (15.06.2009 00:30) писав:

Помилки у Біблії.

Чи точно передає слово Яхве його волю?
Чи він і цього разу надав людині право вибору, а акож право на перекрученя його волі?
Біблія - це Слово Боже...
Бог не може помилятися ! Він є чистою досконалістю. "Проста" людина може інтерпретувати Святе Писання як хоче, але християнин слухає голосу Церкви. Помилки з"являються тоді, коли різні секти та "псевдо-церкви" починаю видавати різні тлумачення Біблії не з оригіналу, а перклади із англійської, німецької і т.д.
Мені здається, що послання, яке несе Біблія настільки багате, що не треба ступоритися на різних історичних нюансах.
Давайте залишимо дослідження Біблії - церковним науковцям, ми ж - просто ВІРУЙМО.........
  • 0

#416 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 16.06.2009 – 19:03

Перегляд дописуEqilibrium (16.06.2009 17:11) писав:

Біблія - це Слово Боже...
Бог не може помилятися ! Він є чистою досконалістю. "Проста" людина може інтерпретувати Святе Писання як хоче, але християнин слухає голосу Церкви. Помилки з"являються тоді, коли різні секти та "псевдо-церкви" починаю видавати різні тлумачення Біблії не з оригіналу, а перклади із англійської, німецької і т.д.
Мені здається, що послання, яке несе Біблія настільки багате, що не треба ступоритися на різних історичних нюансах.
Давайте залишимо дослідження Біблії - церковним науковцям, ми ж - просто ВІРУЙМО.........
То може її написав сам Саваоф? :)
І що це за науковці такі, це не ті часом що вважають, що світу 6000 років, і що світ був створений за 6 днів? :)
Ви можете просто Вірити, особливо в те що вам скажуть "науковці", а ми не віруємо, ми думаємо....Або ж для чого людині мозок? Мабуть для того, щоб вчити псалми та молитви :angry1:
  • 0

#417 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 16.06.2009 – 19:11

Перегляд дописуEqilibrium (16.06.2009 18:11) писав:

Людина яка вірує не думаючи в народі звуть наївним дурнем, іноді лохом.

Але це, як я розумію, не відноситься до віри в істинність біблії, яка прийшла від святих хреків? Тут же все зовсім інше. Так? :)

Повідомлення відредагував Огiрок: 16.06.2009 – 19:12

• 0

#418 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.06.2009 – 19:46

Слово боже? Круто сказано)) Маю один примірник такої брошюрки) Думаю тему приналжності її до бога обговорювати навіть і намагатись не треба, краще обговорювати хибність концептів, що вона представляє)) Але в даній сфері я не компетентний, бо багато нечитав, а з того що читав нічого хибного не знайшов.
  • 0

#419 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.06.2009 – 22:55

Флуд видалено.
  • 0

#420 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 17.06.2009 – 04:28

Перегляд дописуManfred (16.06.2009 17:06) писав:

Дивина, а у мене якось ніколи це місце не викликало жодних сумнівів, небо тверде, бо непорушні, вічні й незмінні його закони, а на землі все мінливе й оманливе (порівняйте з поняттям сансари у буддизмі), воно народжується і зникає, будується і руйнується і єдине, що постійне — це зміни, тому і назвали його хлябь, бо хливке і нетривале, а небо — твердь, бо твердиня.

Хлябь та твердь це закладені поняття жіночого та чоловічого початку. Матінко Земля, м"яка та готова для народження. Небо-Отець огортає Землю та запліднює її. Навіть в слові неба збреглося дієве коріння Йеба. Але це йебо само в собі без жінке безплідне, та не потрібне нікому.
Якщо ви захоплюєтесь твердю, як чоловік, то це не дивно, але якщо ви його обожествляєте і робити єдиним щастям своїм в своїй вірі, то це прямий шлях до гомосексуалізму.

Воно і не дивно, що за християнсьтво так спаплюжили Землю-матінку рідну і постійно породжують різних підарів, фригідних жінок та безсексуалов-чернеців.

Свята троїця це Бог-Отець, Богиня-Мати, та Бог-Син. Це природня троїця. Християне вилучили жінку з цеї троїці, та добавили казна що теж чоловічого роду, а жінку використали, як пробірку, зробивши їй взагалі неприродне запліднювання і назвавши його непорочним, тим самим оголосивши природній способ запліднення порочним.

Христянсьтво це релігія знищення людства та розуму на Землі, знищення у людині божествєнного початку. У християн навіть символ являє собою символ боговбивства.

Тому біблія не помиляється. Вона добре робить свою брудну вбивчу справу.

Повідомлення відредагував Огiрок: 17.06.2009 – 04:43

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних