Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#361 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.04.2008 – 16:56

Чому ж не логічно? Звичайно, війни були і до християнства... Але не було війн, що прикривалися ідеологією всесвітньої любові і братерства.
Виправдовувати християнство - це все одно, що виправдовувати марксизм-ленінізм.
Під прапорами і першого, і другого ці війни були самі найзапекліші.
  • 0

#362 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.04.2008 – 11:51

Середньовічне християнство - релігія антихриста.
  • 0

#363 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 12.04.2008 – 18:16

тому що усе християнство – це релігія антихриста ;)

Перегляд дописуAleg_@tor (11.04.2008 10:49) писав:

І що тут фантастичного?
усе, що б вам не казали, кожне слово так перекручуєте...... – оце фантастично!

Я не казав що існує тільки чорне і біле!, а що йде бородьба між добром і злом!
а масло масляне
та яка різниця? йде бородьба між добром і злом
/після цих слів на якусь мить мені навіть здалось, що я потрапив в дітсадок :D/
– ось що важливо!
лише боротьба, і нічого більше!

Ні ну нормально, звідки мені знати чому не можна ніде придбати книгу "Майн Кампф"
Порийся в неті точно є.
не знаєш? не цікаво? ну то й не треба)) теж вірно – нашо зайвий раз мозок ворушити :rolleyes:
  • 0

#364 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 12.04.2008 – 22:59

Люди, а вам не здається що ви товчете воду в ступі? :rolleyes:
  • 0

#365 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 22:48

Перегляд дописуVepr (12.04.2008 19:16) писав:

тому що усе християнство – це релігія антихриста :ggggg:
скажу ще ширше - релігії це і є антихрист в дії. А їх штучне об'єднання в одну і всяка там глобалізація - це його ціль.

Цитата

та яка різниця? йде бородьба між добром і злом
....
– ось що важливо!
Боротьбу можна розуміти двома способами:
Перший це повне непротивлення злу - смирення, розуміння, прощення, прийняття, зцілення. Перед цим йде боротьба внутрішня, з самим собою, зі своїм злом щоб не допуститити його щоб не виник спосіб другий - повстання проти зла його ж методами - спротив, нерозуміння, придушення, відкидання, знищення тощо - тоді це зовнішня боротьба з іншими людьми.

Хто що бачить та шукає у християнстві, а конкретно, людях що діяли під маскою релігійності - те має у своїй власній суті. Не зпроста сказано не судіть і судимі не будете. Вони - це ми у теперішньому часі.
Хто судить когось - той себе судить, а думає що інших, бо бачить тільки, те що його нутро хоче бачити - то є зеркальна проекція його внутрішнього стану на інших людей.

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 13.04.2008 – 23:04

• 0

#366 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 14.04.2008 – 09:40

Перегляд дописуSotnik (11.04.2008 17:56) писав:

Чому ж не логічно? Звичайно, війни були і до християнства... Але не було війн, що прикривалися ідеологією всесвітньої любові і братерства.
Виправдовувати християнство - це все одно, що виправдовувати марксизм-ленінізм.
Під прапорами і першого, і другого ці війни були самі найзапекліші.

Війна є війною. Вбивство нічим не можна виправдати! Коли християнство порушує закон який пропагує то це не християнство!
Ми просто говоримо про різне. Я про християнство яке вчив Ісус, Ви про політиканів, вбивць і лицемірів, які прикривалися
християнством і розширювали свою владу і володіння! це не можна поєднувати!

усе, що б вам не казали, кожне слово так перекручуєте...... – оце фантастично!
Конкретніше...

Бородьба буває різною... Ненависть можна побороти тільки любов'ю, війну тільки миром, зло - добром!
  • 0

#367 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 19.04.2008 – 23:10

Перегляд дописуLemon (12.04.2008 23:59) писав:

Люди, а вам не здається що ви товчете воду в ступі? <_<

А ще красивіше можна сказати "переливаєте із пустого в порожнє" :cry: Ну подобається їм воду вже на 19 сторінок товкти, що ж цим зробиш?

Для мене Біблія - це перш за все "книга книг", яких, по суті, не менше ніж 77. Це пам"ятник давньої літератури, де відображені думки, події, сподівання більш ніж тисячолітнього періоду письмової історії і, можливо, також ж періоду усних преказів, коли ще слово не втілювалось у знаки. Різнобічність змісту Біблії та її жанрів зумовлена тим, що найстаріше частини з"явилися ще до нашої ери, а інші - пізніше. В Біблії мені подоблось читати саме історичні оповідання, любовну поезію, деякі філософські роздуми та настави. Багато незрозумілого і я можу сказати, що я поважаю цю книгу за те, що вона зветься Біблією, хоч вона може простояти у мене на полиці дуже довго разум із іншими забутими книжками.

В розмови дискусіянтів влазити не буду, хоча було б що сказати,бо якщо подивитися, що тема саме про Біблію, а не чи дозволений інцест і "чи можна з вівцями, чи ні"...
  • 0

#368 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень
  • Місто:Львова

Відправлено 20.04.2008 – 22:54

Я не люблю Цю книгу називати "Біблія". Це дуже по-сектанському. Я називаю її Святе Письмо. Для мене це перша з усіх книг, яка тільки була написана. Вона вказує на те, як я маю жити на землі, і як я маю чинити, щоб попасти на небо.
  • 0

#369 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.04.2008 – 00:02

Перегляд дописуKirin (20.04.2008 23:54) писав:

Я не люблю Цю книгу називати "Біблія". Це дуже по-сектанському.
вже не кажучи про тавтологію :rolleyes:
  • 0

#370 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 13.07.2008 – 20:03

Був я вгостях в одного колєги в селі. Побачив на поличці стареньку біблію, коли взяв книжку в руки то помітив сторінки які були зєднані між собою ще в типографії!!!! Ці сторінки НІКОЛИ не відкривали!!! Бабця колєги пояснила що це "Св'ята книга, яку лишній раз рухати не треба"...
  • 0

#371 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 20:34

Перегляд дописуMiguel (13.07.2008 21:03) писав:

Був я вгостях в одного колєги в селі. Побачив на поличці стареньку біблію, коли взяв книжку в руки то помітив сторінки які були зєднані між собою ще в типографії!!!! Ці сторінки НІКОЛИ не відкривали!!! Бабця колєги пояснила що це "Св'ята книга, яку лишній раз рухати не треба"...
В мене в дома біблія роками валялась під ліжком з іншими старими книжками яким незнайшлось місця поряд з хорошими книгами. Поки я ту біблію не викинув нафіг, а ніхто з моєї релігійної родини цього навіть не замітив. А ше насмілюються вступати зі мною в полеміку на рахунок християнства :happy1:
  • 0

#372 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 13.07.2008 – 20:49

Перегляд дописуMiguel (13.07.2008 20:03) писав:

А їм не треба читати, бо віруючі люди вірять, а не думають. Але якщо це "святе письмо" уважно прочитати, то віри трохи зменшиться, а "святе письмо" захочеться використати замість паперу "Обухів" :happy1:
  • 0

#373 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 13.07.2008 – 21:03

Біблію потрібно читати і досліджувати а не використовувати як "обухів" чи минулотижневу газетку...
  • 0

#374 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 13.07.2008 – 23:25

Перегляд дописуДобронрав (13.07.2008 21:49) писав:

А їм не треба читати, бо віруючі люди вірять, а не думають. Але якщо це "святе письмо" уважно прочитати, то віри трохи зменшиться, а "святе письмо" захочеться використати замість паперу "Обухів" :happy1:
ти шо!! читай уважно скільки влізе, а заклятовіруюча людина тобі на будь-яку сторінку знайде купу таких поясненнь, таких відповідей та історій, шо і сам забудишся, про що хотів було сказати ;)
по правді по правді кажу тобі! ;)
  • 0

#375 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.07.2008 – 17:51

То не віруюча людина, та талановитий агітатор, що знає ціну своїй брехні. Справді віруюча людина аргументу для суперечки не знайде. Їм не треба щось доводити, їх складно спровокувати, вони вже заагітовані, а разом з релігійним зомбуванням, їм програмують і екран-захист від чужих агітацій.
Я ось стикнувся з агітатором, що спробував бум мене загітувати, та зась. абсолютно безталанний агітатор. на мою агітацію не повівся, тупо ....(утік)

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 14.07.2008 – 18:13

• 0

#376 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 20:16

ну так то ж я і маф на увазі під заклятовіруючими :lol:
нешарю в усіх цих розумних термінах :happy1:
а звичайні віруючі – то їхні здобич, яка, в свою чергу, шукаює вже свою здобич))
наче в чужаках:
виповзли оті тварюки, схопили людину, проникли їй у душу і через деякий час з тієї душі народжуються ще одна тварюка....

а ще хочу просто зауважити:
оцей екран-захист, про який ти згадав, не тільки шкодить нервам інших людей))
він психічно деградую саму здобич
адже фактично думки, то потік нейронів /чи як їх там/ по мозку
і коли ставиться блок, щоб думки більше не йшли у небажаному для “святих” напрямку, то оті нейрони просто оминають ту ділянку мозку
тобто фактично мозок поступово перестає повноцінно функціонувати

яка від цього користь і чи готовий заплатити таку ціну – нехай кожен відповість сам для себе
:prapor3:
  • 0

#377 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.01.2009 – 15:16

Як відомо, точиться багато суперечок навколо того правильними чи ні є різноманітні варіанти прекладу Бібілї, чи відображають вони те саме, що повинні були відображати первинні тексти. З цього випливає і множинність трактувань суті цієї книги, вже не говорячи про буквальне сприйняття її Церквої і відкидання будь яких інших джерел, наприклад Талмуду, не кажучи вже про Кабалу. Уже на початку Старого заповіту можна простежити неточності, наприклад Елохім (івр. אֱלֹהִים ,אלהים‎) замінили словом Бог, хоч у даному випадку можна сприймати це як множину творчих сил, є і такі думки. Можливо, хтось може сказати щось цікаве по цьому питанні, глибше вивчав дану тему.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 27.01.2009 – 15:16

• 0

#378 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 27.01.2009 – 23:26

Про неточності перекладу є в "Энциклопедии духовного исцеления" Орелин В.Г. Автор зокрема наводить деякі неточності при перекладі
Об`явлення Св Івана Богослова, поснює яким чином повинні були звучати строки. І доводить це за допомогою цифро буквенної системи перевірки інформації. Застосовуючи дану систему багато чого пояснює /розшифровує/ з біблії.
  • 0

#379 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.01.2009 – 13:37

та яка різниця як перекладати ту чужу книжку. проблема не в перекладах, а в насильному навязуванні чужого вчення людям.
  • 0

#380 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 30.01.2009 – 09:21

Перегляд дописуDarkLordVillis (28.01.2009 13:37) писав:

та яка різниця як перекладати ту чужу книжку. проблема не в перекладах, а в насильному навязуванні чужого вчення людям.
Згідно твоєї логіки прекладати не варто ні творів Шекспіра, ні Данте, ні всіх інших, не українських письменників, та і філософів, бо вони чужі? Чужого вчення не існує - будь - яке вчення є надбанням світу, воно не має границь і національності. Вважати щось чужим, а щось своїм - значить обмежувати себе у виборі, обмежувати свою волю. І різниця в прекладах є - це часто міняє саму суть написаного, яке і так є символічним.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних