Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.03.2008 – 00:43

Перегляд допису100000 (27.03.2008 17:51) писав:

ніяк не можу зрозуміти чому люди, які вважають Біблію книгою недостойною їхньої уваги взагалі беруться якось про неї судити...
Все дуже просто, спочатку про книгу беруться судити, а потім приходять до висновку, що вона не варта уваги. =)

От чого я ніяк не можу зрозуміти, так це навіщо вбивати тварин з якими збо-ченці займалися скотолозтвом.
Хіба тварина винна і вона когось зваблювала?
Багато у Біблії подібних незрозумілостей.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 28.03.2008 – 00:47

• 0

#302 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.03.2008 – 01:22

Перегляд дописуЛастiвочка (27.03.2008 22:57) писав:

Чому дискусії ведуться

На мій погляд це нормальна людська властивість і ознака здорового глузду. Прагнення знати, аналізувати, переконувати, думати, змінювати думку.
Боятися думати і ховатися від запитань - це не правильно.

Ганю, поділяю вашу думку. Вважаю, що замість слова Бог, якщо говоримо про Біблійські вірування треба вживати Яхве, Эгова.
Ніхто сам не почне вживати правильну назву, тому треба почати з себе і дати приклад.
Цікаво, а як там у вдомій фразі "Спочатку було... (як далі правильно)?"
  • 0

#303 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2008 – 09:38

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2008 00:43) писав:

От чого я ніяк не можу зрозуміти, так це навіщо вбивати тварин з якими збо-ченці займалися скотолозтвом.

та тварини - то ще дрібниці, я навіть про три десятки знищених за жарти дітей не буду згадувати, чого варта бідна смоква, засушена "милосердним" Ісусом лише через те, що не давала плодів у неприродній час. Вже за одним цим можна судити про все.
  • 0

#304 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.03.2008 – 16:03

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.03.2008 00:43) писав:

Хіба тварина винна і вона когось зваблювала?
Багато у Біблії подібних незрозумілостей.
щоб не було мутацій через ефект телегонії при подальшому природньому схрещені цієї тварини. Її енергетичне поле вже зіпсуте.

Перегляд допису-=VJ=- (28.03.2008 09:38) писав:

та тварини - то ще дрібниці, я навіть про три десятки знищених за жарти дітей не буду згадувати, чого варта бідна смоква, засушена "милосердним" Ісусом лише через те, що не давала плодів у неприродній час. Вже за одним цим можна судити про все.
про силу Бога судити варто.
  • 0

#305 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.03.2008 – 16:10

Перегляд дописуLimit Maximum (28.03.2008 16:03) писав:

про силу Бога судити варто.

І про розум теж. А головне - про так розрекламоване "милосердя".
  • 0

#306 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 18:23

Перегляд допису-=VJ=- (28.03.2008 16:10) писав:

І про розум теж. А головне - про так розрекламоване "милосердя".
краще про милосердя з розумом
  • 0

#307 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 28.03.2008 – 19:56

Цитата

Усне попередження за ненорматив.
Marcos
Marcos, і тебе цьом :D

Аничка страх – це ключове слово
уся ця християнська писанина пронизана цілою системою страхів, залякувань
бо це дуже зручна зброя маніпулювання
а ще заздрість....

а щодо просунутих священників, ну так вибачай – то само собою має бути
лише поміркуй, для кого написана біблія і кому все це вигідно??
чого тільки один Ісус Христос вартий :wub: ;)
тута цитувати небуду, бо ще попередження вмажуть :P
ходи сюди :rolleyes:

і чого так мало людей не користуються тим, що дали їм боги?? – некористуються МОЗКОМ :spam:
  • 0

#308 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 20:19

Ну що я можу сказати про це посилання!
Його написала неадекватна людина яка перекручує факти!

Повідомлення відредагував Banderas: 28.03.2008 – 20:20

• 0

#309 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 20:59

Перегляд дописуBanderas (28.03.2008 20:19) писав:

Ну що я можу сказати про це посилання!
Його написала неадекватна людина яка перекручує факти!
Banderasь,
по-перше – ти чого МЕНЕ ображаєш???? хіба ж я книгу писав????

а по-друге – ЯК САМЕ, цитуючи книгу, Я ПЕРЕКРУЧУВАВ ці ФАКТИ????

Пе.С.
ось вам, любі друзі, прямий приклад показника інтелекту віруючої людини....
правильно ж в тій книзі написано: віра – то для розумом слабких........... :rolleyes:
  • 0

#310 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 21:18

Я мав на увазі астархова чи як там його!
По перше ніхто ніяких дітей не виловлював і не вбивав!
По друге Бог попередив Адама і Єву що вони не їли плода з цього дерева бо помруть!
Бог як Творць всього, може вимагати від своїх творінь чого хоче!
змій згрішив ще до цього пішовши проти Бога!
На рахунок хрестів це несенітниці всім відомо за що був розпятий Христос!
  • 0

#311 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 21:52

щодо "по-перше" – звідки ж така впевненість?? хіба ж тобі хтось признається, що робив таке????

щодо "по-друге" – АЛЕ Ж ВОНИ НЕ ПОМЕРЛИ /отже збрехав бог/ а були вигнані
якщо ж твій бог і справді всесильний, то чого ж він не створив ідеальний рай без всіляких спокус?? все це дуже схоже на якусь божу забавку :rolleyes:
а чи бог? а чи праведний??
та й чим же це змій згрішив?? ХІБА ПРАВДА – ЦЕ ГРІХ??

щодо "всім відомо", так ти почитай більше – там не тільки історичний факт про хрести :D
там і фразочки з твого улюбленого євангєліє наведено

Повідомлення відредагував Vepr: 28.03.2008 – 21:53

• 0

#312 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 22:59

щодо "по-друге" – АЛЕ Ж ВОНИ НЕ ПОМЕРЛИ /отже збрехав бог/ а були вигнані

Вони могли б жити вічно але пізніше померли

якщо ж твій бог і справді всесильний, то чого ж він не створив ідеальний рай без всіляких спокус?? все це дуже схоже на якусь божу забавку :rolleyes:
а чи бог? а чи праведний??

Бог досконало справедливий бо дав людям право вибору і навіть незважаючи на цей гріх дає дар знову жити вічно!
Бог створив рай і як Творець забаронив Адаму і Єві їсти з цього дерева! Чи мав право він так казати?

та й чим же це змій згрішив?? ХІБА ПРАВДА – ЦЕ ГРІХ??

змій спокусив Єву а той через кого приходить спокуса чинить гріх та й він пішов проти Бога це також гріх!
змій сказав умерти не вмрети, цього дня вони не вмерли але стали смертними, він їх обманув!

щодо "всім відомо", так ти почитай більше – там не тільки історичний факт про хрести :D
там і фразочки з твого улюбленого євангєліє наведено
[/quote]

Фарисеї висунули обвинувачення за богохульсво і за це його розіпяли!
  • 0

#313 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 23:32

Бррр....Змії - така гидота!
Я їх боюся до нестями! Мабуть тому переловив руками добру сотню, а може й дві, та голови повідтинав... Але боятися не перестав!
І чого це бог таких гадів в раю розвів? Що, без них ніяк? Тоді не хочу до такого раю!
А от цікаво, бог наказував особисто змію, щоб не казав нічого про яблука Єві? Якщо ні, то змій нічого не порушив... За що ж його покарано?
Чи бог теж змій боїться?
  • 0

#314 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 29.03.2008 – 00:18

Через змія промовляв сатана який мав на меті спокусити Єву і Адама щоб вони відступили від наказу Господа!
Сам змій по собі нічого не являв,в мене також відраза до змій!
Через кого приходить спокуса той грішить!
  • 0

#315 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 29.03.2008 – 00:27

Не хочу захищати змія, бо якби він мені попався, то живий точно б не уповз...
А сам змій знав, що через нього говорить Сатана? Змій - він же дурний! Звідки йому знати такі високі матерії? Це все з розряду казок про Колобка... Алегорія.
  • 0

#316 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 29.03.2008 – 08:49

Бандерась, чому це я втретє повинен писати – БОГ ЗБРЕХАВ, БОГ ЗЛУКАВИВ????
ну що тут може бути незрозумілого????
бог сказав: з’їсте яблучко – смерть миттєва!!
та, якщо вірити біблії, Адамчик після того яблука щє 930 років протягнув

незарах, бандерась, незарах! якщо ти невзмозі побачити очевидне на оцьому НАЙПРОСТІШОМУ прикладі, то що ж казати про біблію взагалі

«І чого це бог таких гадів в раю розвів? Що, без них ніяк? Тоді не хочу до такого раю!»

яким би огидним не був змій, а навіть від нього користь є! :P
/усі згадуймо скільки ліків виготовляють з їхньої отрути/

та щодо раю, то нехвилюйся! там нема ніяких зміїв! туди потрапили найдостойнєші! :rolleyes:

:spam:+-->
Цитата(Знову ж з тієї ж книги :spam:)
Христос говорит: “Вы слышали, что сказано древним: не прелюбодействуй. А я говорю вам, что всякий, кто смотрит на женщину с вожделением, уже прелюбодействовал с нею в сердце своем. Если же правый глаз твой соблазняет тебя, вырви его и брось от себя” (от Матфея 5: 27-30). “Если же рука твоя или нога твоя соблазняет тебя, отсеки их и брось от себя” (от Матфея 18:8).

“Человеколюбие” Христа не знает границ: вырви глаз, отсеки руки и ноги и выброси всё это. Добренький Христос прям как дедушка Ленин, который сумел эту христову идею реализовать и принудить одних людей у других выкалывать глаза, отсекать руки и ноги. Так может проповедовать только женоненавистник, гомосексуалист и садомазохист. У нормального гетеросексуального мужчины красивая женщина всегда вызывает симпатию и сексуальное влечение, и это естественно и нормально. Если бы все мужчины, так же как Христос, любили только мужчин, то весь род человеческий давно бы вымер.

“Говорят Ему ученики Его: если такова обязанность человека к жене, то лучше не жениться” (от Матфея 19:10). Что же Христос? Он мог бы сказать: “Ну что вы, ребята, надо жениться, создавать хорошую семью, иметь и воспитывать детей”. Но Христос так не сказал, ему семьи и дети не нужны. Он в ответ стал рассуждать об оскоплении (отрезании половых органов у людей). “Он же сказал им: есть скопцы, которые из чрева матерного родились так; и есть скопцы, которые оскоплены от людей; и есть скопцы, которые сделали сами себя скопцами для Царства Небесного” (от Матфея 19:12).

Что можно сказать по поводу этих проповедей христовых? Христос — просто чудовище. Вместо того чтобы осудить этот звериный античеловеческий обряд — оскопление, он не только его не осуждает, но и говорит о том, что есть разные уровни этого героического действия. И самая высокая ступень оскопления — это когда человек Сам себя оскопил. Зачем? Для чего? Оказывается, для христова царствия небесного.

Оказывается, в христовом царствии небесном с глазами, руками и ногами ходят только импотенты, педерасты и скопцы. Хорошенькое царствие небесное, не правда ли? Есть желающие попасть в христианский рай? Что-то не слышно энтузиазма.[/quote]
:D ;) :wub:
  • 0

#317 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 29.03.2008 – 13:22

Перегляд дописуSotnik (29.03.2008 00:27) писав:

Не хочу захищати змія, бо якби він мені попався, то живий точно б не уповз...
А сам змій знав, що через нього говорить Сатана? Змій - він же дурний! Звідки йому знати такі високі матерії? Це все з розряду казок про Колобка... Алегорія.

А звідки ти знаєш що змій дурний в кожної істоти є певна частка якогось розуму,тварини мають здатність розпізнавати різних осіб(н-д візьмемо собаку вона не переплутає свого хазяїна з кимось іншим) а змій був співучасником сатани в процесі спокушування Єви!
  • 0

#318 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 29.03.2008 – 13:24

Перегляд дописуVepr (29.03.2008 08:49) писав:

БОГ ЗБРЕХАВ, БОГ ЗЛУКАВИВ????

Вони померли духовно, втратили свої досконалі духовні тіла (адже матерія (сама нижча форма існування) не може перебувати в раю!)
Вони отримали матеріальні тіла і інший світ, - А перехід до іншого тіла і світу - Це і є смерть!!!

Смерть - багатовимірна і багатогранна - і взагальному відрізняється від наших уявлень!

VEPR - Якщо Людина якусь інформацію не правельно розуміє, то це ще не означає що це брехня!
  • 0

#319 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 29.03.2008 – 13:55

[quote name='Vepr' date='29.03.2008 08:49' post='264057']
Бандерась, чому це я втретє повинен писати – БОГ ЗБРЕХАВ, БОГ ЗЛУКАВИВ????

Бог сказав цитую- бо в день їди твоєї ти напевно помреш!
Як ти сам сказав Адам прожив 930 років а міг жити вічно!
Напевно і митєво це не тотожні поняття!
В цей момент коли Адам зїв яблуко він втратив звязок з Богом в духовному сенсі а хто втрачає звязок з Богом той вже мертвий поки не відновить його,
Бо нема життя іншого як не з Богом! Так і ті люди які не приймають Ісуса Христа в духовному сенсі також мертві!
незарах, бандерась, незарах! якщо ти невзмозі побачити очевидне на оцьому НАЙПРОСТІШОМУ прикладі, то що ж казати про біблію взагалі

Я можу побачити очевидний незарах в інших релігіях а в Біблії цього немає ти просто трактуєш її як тобі вигідно от і все!
«І чого це бог таких гадів в раю розвів? Що, без них ніяк? Тоді не хочу до такого раю!»

яким би огидним не був змій, а навіть від нього користь є! :D
/усі згадуймо скільки ліків виготовляють з їхньої отрути/

Звичайно Бог же не створював нічого просто так!

та щодо раю, то нехвилюйся! там нема ніяких зміїв! туди потрапили найдостойнєші! :rolleyes:
А ти був у раю що знаєш хто туди потрапив?

;)+--><div class='quotetop'>Цитата(Знову ж з тієї ж книги :wub:)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Христос говорит: “Вы слышали, что сказано древним: не прелюбодействуй. А я говорю вам, что всякий, кто смотрит на женщину с вожделением, уже прелюбодействовал с нею в сердце своем. Если же правый глаз твой соблазняет тебя, вырви его и брось от себя” (от Матфея 5: 27-30). “Если же рука твоя или нога твоя соблазняет тебя, отсеки их и брось от себя” (от Матфея 18:8).

“Человеколюбие” Христа не знает границ: вырви глаз, отсеки руки и ноги и выброси всё это. Добренький Христос прям как дедушка Ленин, который сумел эту христову идею реализовать и принудить одних людей у других выкалывать глаза, отсекать руки и ноги. Так может проповедовать только женоненавистник, гомосексуалист и садомазохист. У нормального гетеросексуального мужчины красивая женщина всегда вызывает симпатию и сексуальное влечение, и это естественно и нормально. Если бы все мужчины, так же как Христос, любили только мужчин, то весь род человеческий давно бы вымер.

Бог не забороняє нікому одружуватись!
На рахунок потягу це нормально з фізичної точки зору маєш дружину і цього повино бути досить!
Бог як Законодавець І Творець людини визначає що є гріхом!

“Говорят Ему ученики Его: если такова обязанность человека к жене, то лучше не жениться” (от Матфея 19:10). Что же Христос? Он мог бы сказать: “Ну что вы, ребята, надо жениться, создавать хорошую семью, иметь и воспитывать детей”. Но Христос так не сказал, ему семьи и дети не нужны. Он в ответ стал рассуждать об оскоплении (отрезании половых органов у людей). “Он же сказал им: есть скопцы, которые из чрева матерного родились так; и есть скопцы, которые оскоплены от людей; и есть скопцы, которые сделали сами себя скопцами для Царства Небесного” (от Матфея 19:12).

Там йдеться проти розлучень і Його учні роблять логічні висновки!
Скажи мені що краще з однією рукою ввійти в Царство Боже(без сумніву там Бог сцілить людину)
чи з двома руками піти на вічні муки у вогні! Що ти обрав би собі?

Ти хочеш задовольняти свої гріховні похоті і при цьому заперечувати щось Тому Хто тебе створив і дав Свого закона щоб його виконували.
Хто ти після цього?
  • 0

#320 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 19:05

:prapor3:
це таке і в твоїй голові коється?? де повага до читачів??
думаєш у когось з’явиться бажання розбирати оцей незграбний допис?

Aleg_@tor, отже вони померли духовно?
тобто залишились без душі – ну точно як в старих американських фільмах про зомбі))

Вони отримали матеріальні тіла і інший світ, - А перехід до іншого тіла і світу - Це і є смерть!!!
а ось це вже цікаво! а подетальніше? тобто вони були без матеріальних тіл?

Смерть - багатовимірна і багатогранна - і взагальному відрізняється від наших уявлень!
бачу ти чимало знаєш про смерть.... чи може робота така? :wacko:
що ж то за багатовимірні грані та багатогранні виміри такого просто явища, як смерть?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних