Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#281 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 26.03.2008 – 23:55

Бандерась, ти краще б росказаф мені ПРО ПОВАГУ, коли НАХАБНО СТУКАЮТЬСЯ ДО ХАТИ оті правидні ВИРОДКИ, відривають від усіх справ і починають наставляти на путь істєнний :)
;)

а як підсраку отримують, так ще й про повагу до інших згадують :rolleyes: :)

і, доречі, хочу тебе розчарувати – я ніяких казачок не створював
і як же ш воно насправді було – навіть гадки немаю
не тільки історію людства кромсали та клеїли, як душі заманеться
жидівські біблію і талмуд теж неодноразово перекатували
богів змінюють нові боги, релігію нова релігія, стара брехня змінюється новою брехнею, хтось помічає це а хтось ведеться.... :rolleyes:
  • 0

#282 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 27.03.2008 – 00:01

Ті що стукаються до дверей я так підозрюю Свідки Єгови так от я до них жодного відношення не маю тому не буду відповідати на це питання.
  • 0

#283 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 00:08

ггг, одразу з’їхаф))))

наприклад вчора на народження ісуса христа запрошували
  • 0

#284 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.03.2008 – 00:23

Перегляд дописуLimit Maximum (26.03.2008 18:44) писав:

зроблю, що до того не дойде.

Овва, яка самовпевненість.
На жаль, тут може щось довести лише час, та й то навряд, бо фанатизм - страшна штука.

Перегляд дописуLimit Maximum (26.03.2008 18:44) писав:

якому богу вони не догодили, що всі загинули і погубився цей рід?

Погубився? Не дочекаєтесь :rolleyes:

Перегляд дописуBanderas (26.03.2008 19:55) писав:

Якщо Бог спасав людей коли їх кидали до вогняної печі, то що для Нього неможливо?

Враховуючи, що він вбивав дітей - для такого можливе все.

Перегляд дописуBanderas (26.03.2008 20:18) писав:

Того що зробив Ісус віддавши своє життя за гріхи всіх людей, цього мало?

Малувато буде. Життя багато хто за існування людства віддав, і більшість за набагато цінніші речі.
  • 0

#285 Spoko

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 01:20

Вепр!
я думаю, що ти зовсім незнаєшся в релігіях! не сприймай це як атаку, але жоден християнин не буде нахабно стукатись до хати. це не їхня "натура". я переконаний і з практики знаю, що то всетаки дійсно були Свідки Єгови. в нас їх уже розвелось. і думаю,що Бандерас не зїхав, а правду сказав, тому хочу його підтримати!
а тут підтриаю тебе, вепр, з ними треба коротко. але ще раз повторю,що християни такого робити не будуть, хіба що якийсь дивний фанат:rolleyes: щоденно переконуюсь, що світ ще існує тільки дякуючи тому, що існує християнство. інакше був бинам напевно вже всім каюк...

Повідомлення відредагував Spoko: 27.03.2008 – 01:26

• 0

#286 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.03.2008 – 05:46

А мені цікаво всілякі приколи з Біблії читати, як то про заборону мужеложствувати з вівцями. :rolleyes:))
  • 0

#287 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 17:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.03.2008 05:46) писав:

А мені цікаво всілякі приколи з Біблії читати, як то про заборону мужеложствувати з вівцями. :rolleyes:))
...не хочу показатись комусь банальним "тошнотіком" але ніяк не можу зрозуміти чому люди, які вважають Біблію книгою недостойною їхньої уваги взагалі беруться якось про неї судити... дуже легко взяти і "від фанаря" нарозказувати про кожного з нас стільки гидоти, що нам і не снилось. Я поняття зеленого не маю яку цінність становить Біблія для нашої цивілізації але мабуть мало хто із нас заслужив більшої поваги ніж ця книга. Ми можемо стільки завгодно говорити про перепис біблії але чи хтось брався вияснити що і для чого переписувалось і чи переписувалось взагалі... хтось може вкурсі чим займався Каганець у своїй праці "Пшениця без куколю"? Давайте може хтось всилі написати щось краще ніж Біблія...

Всі ми живі люди і всі ми хочемо того чи не хочемо підкорюємось законам природи, фізики чи називаймо це як хочемо... чому ми постійно плутаємо мету біблії із метою релігії... може я і не правий але зокрема мені доводилось чути від представників деяких релігійних конфесій словосполучення "люди, бійтесь Бога"... я не хочу бути якимсь визначеним фанатом якоїсь думки але чомусь мені здіється, що християнський Бог у релігійному його розумінні ніколи не був прихильником страху... ось де нас намагаються збити із толку, а вівці то вже наслідки нашого невігластва...

Повідомлення відредагував 100000: 27.03.2008 – 17:53

• 0

#288 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.03.2008 – 18:12

Перегляд допису100000 (27.03.2008 17:51) писав:

...не хочу показатись комусь банальним "тошнотіком" але ніяк не можу зрозуміти чому люди, які вважають Біблію книгою недостойною їхньої уваги взагалі беруться якось про неї судити...
Почитай працю В. Шаяна - банальності поменшає: http://svaroh.al.ru/...ib/ideolog.html

... Давайте може хтось всилі написати щось краще ніж Біблія...
Жидівські мудреці довго, цілеспрямовано, з покоління в покоління, фанатично трудилися над Торою-Біблією. Хтось один навряд чи таке творіння напише...

... може я і не правий але зокрема мені доводилось чути від представників деяких релігійних конфесій словосполучення "люди, бійтесь Бога"... я не хочу бути якимсь визначеним фанатом якоїсь думки але чомусь мені здіється, що християнський Бог у релігійному його розумінні ніколи не був прихильником страху...

Руси свого Бога ніколи не боялися - вони його поважали.
Боятися Господа - тема з Тори. Виховання рабської слухняної перестрашеної натури...
  • 0

#289 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 18:23

... Я поняття зеленого не маю яку цінність становить Біблія для нашої цивілізації але мабуть мало хто із нас заслужив більшої поваги ніж ця книга....
А є уява, яке значення в історії людства відіграли такі книги, як "Капітал" Маркса, "Main kampf" Гітлера, 54 томи ПСС Леніна і т.п. твори? Скільки крові пролито під гасла "правильних" цитат з цих книг? Біблія з тої ж книжкової полиці...
  • 0

#290 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 18:36

Враховуючи, що він вбивав дітей - для такого можливе все.

А скільки кар до цієї Господь надіслав на Єгипет а вже потім померли всі первороджені фараон сам винен що пішов проти волі Господа!
Це не є причиною для того щоб відкидати Бога!

Малувато буде. Життя багато хто за існування людства віддав, і більшість за набагато цінніші речі.
Бувши без гріха і воскреслим? Таких більше небуло!
А яка є ще цінніша річ ніж вічне життя дане даром?
  • 0

#291 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 27.03.2008 – 20:46

Перегляд дописуSotnik (27.03.2008 18:23) писав:

А є уява, яке значення в історії людства відіграли такі книги, як "Капітал" Маркса, "Main kampf" Гітлера, 54 томи ПСС Леніна і т.п. твори? Скільки крові пролито під гасла "правильних" цитат з цих книг? Біблія з тої ж книжкової полиці...
Dlia mene ti knugu, ne majyt nijakogo zna4ennia, bo "diakyjy4u" tm idejam *uttiam poplatulusia nevunni liydu, jaki bylu *ertvamu hvoruh i zagyblenuh liydej.
Biblija ne je knugojy z toji poluci, bo liydu, jaki viddalu svoje *uttia vuznajy4u viry v Boga, viddalu jogo(*uttia) cilkom svidomo. Cerkva nazuvaje takuh liydej My4enukamu, a komynizm nazuvav nevunnuh liydej vorogamu Stalina.........
  • 0

#292 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 22:10

Перегляд дописуBanderas (27.03.2008 18:36) писав:

...А скільки кар до цієї Господь надіслав на Єгипет а вже потім померли всі первороджені фараон сам винен що пішов проти волі Господа!
Це не є причиною для того щоб відкидати Бога!
....А яка є ще цінніша річ ніж вічне життя дане даром?

Трохи логіки щодо терміну "Бог":
професор Володимир Шаян зауважує: „Новіші перекладачі біблії звертають увагу, що й оригіналі слово „Бог” дуже часто звучить ім'ям власним жидівського „бога”, себто „Яхве”. Відповідні місця треба би отже перекладати „яхве” твій Пан”, або „Яхве твій Володар”... Замисел остається усе незмінно той самий. „Бог, господь твій” чи „яхве твій Володар”, усе залишається одним і тим самим Демоном жидівської раси”, що жене її на найбільш криваві підбої і народовбивства”.
Українське ж, як і всеслов'янське, праіндоєвропейське слово і поняття БОГ в основі своїй має ментальне наповнення повністю протилежне ненависній, ксенофобській, біблійській природі Єгови (Ягве, Саваота, Адоная). Саме тому скрізь в біблії, де вживається НАШЕ СЛОВО БОГ, для ясності мусимо відновити, хай в українській транскрипції, але відповідні ветхогебрейські терміни. Тим не менше НАШ БОГ, підступно прикований перекладачами до ветхозавітної колісниці, перебуває в юдохристиянській неволі вже понад тисячоліття, з часів Кирила і Мефодія.
Бог, Бус, Буг, Біг, Бож, Матір Божа, Бозя (дит.), польська Матка Боска, як і великомучениця Боснія, якій ворогами слов'янства нав'язані нескінченні, криваві, анти Божі змагання, всі ці слова і поняття ніколи не належали до біблійних.
Але хитрі шахраї від теології і перекладацтва (недарма при створенні грецького переклду бібілії-Септуагінти 2300 років тому брало участь 72 рабина) шляхом простої підміни слова нав’язали НАШОМУ БОГОВІ роль аналога Єгови. При цьому українці автоматично були обернені на "рабів Божих" — тобто на рабів Єгови, хоча БОГ ніколи не збирався нав’язувати рабства своїм рідним Дажбожим синам і онукам. Коли ж ми, українці, прилинемо цей нечестивий антиБожий шабаш?
Адже сьогодні нікому і в голову не приходить перекладати прізвища Айнштайн, Вайсберґ, Васерман чи Шварцман, як самотній Камінь, Біла Гора, або Чорний, чи Водяний чоловік! Між іншим, як перегукуються ці єговообрані прізвиська з тубільними іменами корінних американців, яких прибульці з юдохристиянської цивілізації винищили упень попередньо оббрехавши і звинувативши їх у дикунстві, хоча демон племені Абрама, Ісака та Янкеля, Єгова за жадобою крові перевершує всіх дикунів і людожерів Старого та Нового Світу. Хто в цьому сумнівається хай перечитає п’ятикнижжя Мойши.
Отже— довідка: НАШЕ РІДНЕ УКРАЇНСЬКЕ СЛОВО БОГ у відповідних місцях майбутніх перекладів біблії обов'язково мусимо замінити термінами, про які, до речі, сьогодні має змогу знати всякий бурсак будь-якої богословської (єговословської) школи середнього ступеня:
I.
1. Елохім – множина від Ель: могутність, велич (Елів?) Буття 1:1
Ха-Елохім – істинний Елохім, щоб відрізнити від Е-Елохіма – термін, який вживається для позначення язичеських Богів у „суперкнизі” (а ще намагаються дурити довірливих людей, що в біблії проповідується монотеїзм).
2. Ель-Еліон – Всевишній Ель.
3. Ель-Шидай – Всемогутній Ель. Вихід 6:3
II.
1. Єгова – самоіснуючий, сущий, Левіт 24:16
2. Єгова-Рафа-Єгова – лікар твій, Вихід 15:26
3. Єгова-Ніссі-Єгова – прапор мій, Вихід 17:15
4. Єгова-Шалом-Єгова – мир, Кн. Суддів
5. Єгова-Раах-Єгова – пастух, Кн. Псалмів 22:1
6. Єгова-Іре-Єгова – наглядач, Буття 22:14
Застосовуються також терміни Єгова-Ціднену, Єгова-Мамах; Саваот.
III.
Ав-отець (Авва, отче – вираз Христоса).
IV.
Адонай – від „адон” – пан Кн. Ісайя
Як бачимо із загальних і власних імен у біблійного демона більш ніж досить, але без терміну БОГ „суперкнига” ні за яких обставин не стала б вважатися „святою” в словян (неюдеїв).
Ось у чому фокус! Стали б неможливими підміни правди – брехнею, царя — тираном, власності — папірцем — ваучером, любові — сексом, української-руської (руської, зауваж не кацапської, яку кацапи пишуть „русский язык”, тут вони праві на 100% – мову ми, руси, їм дали!) священної мови — чужою і т.п.
Одним словом з нашим Богом єговопоклонники відкололи той самий номер, що й біблійний Йосиф у Єгипті з Фараоном, коли спантеличений правитель віддав лазутчикові глибоко ворожого племені всю повноту влади, сказавши: „Ти будеш над моїм домом, а слів твоїх уст буде слухати весь мій народ. Тільки троном я буду вищий від тебе” (Буття 41:40).
І далі: „І Йосиф піднявся над Єгипетським Краєм” (Буття 41:45). Аналогічним способом над Українським Краєм піднявся ідол Абрама, Ісака, Янкеля, Єгова, заблокувавши при допомозі „суперкниги” доступ українців до Рідного БОГА.
До міфічної дати 2000-ліття Ісуса Христоса (неписьменного палестинського діяча, справжнє ім'я якого Єгошуя, яке, до речі і повинно фігурувати в українських перекладах „Нового Заповіту”) планується чергове видання біблії у „перекладі” на сучасну українську мову.
Тож, чи не досить нас дурити? Вимагаймо від перекладачів, з біблійного товариства, особливо від головного виконавця перекладу, доктора теології, о. Рафаїла Турконяка, поліглота: перекладаючи біблію, не вживайте всюди нашого слова БОГ, якого там ніколи не було в оригіналі. Не продовжуйте тисячолітню традицію ошуканства та душогубства. Майте БОГА в серці. Єдиного у сварзі. Всемогутнього. Багатопроявного.
================================
А тепер подумай, аміго, чи той термін ти вживаєш і чи по суті.

П.Н. (Після Написаного): а чого в тебе майже всі речення - без розділових знаків? Це такий стиль?? :rolleyes:
  • 0

#293 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 22:45

Розділових знаків майже нема бо ти правильно зауважила такий стиль написання!
Питання ти сповідуєш РУН віру? Там якщо не помиляюсь найвище божество дажбог(сонце)?
  • 0

#294 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.03.2008 – 22:57

От пояснить мені хтось - якщо Ви не визнаєте біблію, християнство і ти ди, то поясніить мені чому заходите в такі теми? Чому дискусії ведуться у хамському тоні? Казала вже десь: дратує - не заходьте, не читайте, не пишіть, просто майте повагу....
  • 0

#295 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 23:03

Spoko, та я й сам незнаю, шо то за біси були :D
до мене в хату стільки різних ви6
лядків стукаєть, шо ппц
то віруючі про ісуса парять, то йопані цигани цукору просяться, то наркоман якийсь води у ведро просить набрати /аби машини мити – треба ж на ширку якось заробляти/, то ще чудасія природи якась постукається
– а нє моглі би ви....
– А НЄ ПОШЛІ БИ ВИ.........

а от щодо бандерася ти помиляєшся – я не тільки про повагу казав ;)
так само ж і ліміт максімум – мало не на кожне моє слово доказів насипав купу, а саме головне відповісти невзмозі..... :rolleyes:
це характерна звичка всіх християн.... справжніх християн, рабів божих!!

та й взагалі – нашо тобі ота віра?? віра то для мозком слабих і духом нікчемних!!
якщо ти осилив прочитати біблію, то ЦЮ невеличку книгу прочитаєш на раз-два!! там є багато цікавої інфомації для роздуму.... якщо є чим думати.... сподіваюс хоча б в тебе ще залишилось чим....

ПС
ні, я не мав на увазі що

100000, я “от фанаря” дуже рідко :wub:
та не буду приховувати – прочитати до кінця цю “святу” книгу ніасилиф....
знаєш чому??
БО ТАМ АНІ СЛОВА ПРО УКРАЇНУ!!!!!!

те що бог не був прихильником страху – це правда, але це НЕ християнський бог!

Усне попередження за ненорматив.

Marcos
  • 0

#296 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 23:32

Аничка в мене немає довіри маловідомим авторам які хочуть зробити собі імя а Біблії довіряю бо вона пройшла випробування часом і залишається актуальною!
Біблія має багато доказів на своє підтвердження а що можеш запропонувати ти?
Господь єдиний Бог і нема іншого окрім Нього!
Всі ваші боги чин людських рук і недосконалого людського розуму це одразуж зрозуміло,хіба що сліпий не може цього зрозуміти!
Вас і справді дурить один брехун але не Ісус Христос!
Що для тебе зробили твої боги?
  • 0

#297 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 23:51

Перегляд дописуЛастiвочка (27.03.2008 22:57) писав:

От пояснить мені хтось - якщо Ви не визнаєте біблію, християнство і ти ди, то поясніить мені чому заходите в такі теми? Чому дискусії ведуться у хамському тоні? Казала вже десь: дратує - не заходьте, не читайте, не пишіть, просто майте повагу....
Щодо засудження хамського тону в дискусіях - в цьому повністю підтримую пані Ластiвочку.
А щодо іншого маю заперечення. Що значить "не визнаєте біблію та християнство"? Вони об'єктивно існують, тому заперечувати, не визнавати їх безглуздо. Інша справа - як їх сприймати... Можна було б просто ігнорувати ці явища, якби не одне але...
Історія становлення та розвитку християнства на Русі - це історія винищення та поневолення мого народу. А до цього я не можу бути байдужим...
  • 0

#298 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 00:12

Виходить Володимир Великий поневолив свій народ?
Для чого йому було йти проти нього!
Україна має тисячолітню християнську історію і від того часу ми перестали бути загарбниками!
Сучасна Українська держава вже зародилась як християнська!
Конституція України не забороняє жодної релігії!
  • 0

#299 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 00:39

Перегляд дописуVepr (27.03.2008 23:03) писав:

... мало не на кожне моє слово доказів насипав купу, а саме головне відповісти невзмозі..... :rolleyes: це характерна звичка всіх християн....

Таки да, характерна звичка. А скорше, не звичка, а захисна реакція психіки на подразники (в даному разі аргументи чи чиїсь думки), що виходять за межі християнства. Тоді вмикаєтсья тваринних страх гріху. І сиплються докази, відмазки, а потім - крик, агресія або відмова продовжити діалог. Але то - рівень більшості християн-обивателів (тобто простих).

Є просунуті, здатні мислити, котрі, не зважаючи на стальну і чисту віру у Христа, здатні мудро міркувати й висловлюватись. Однак їх одиниці. У Київі знаю 2-3 таких людей (священників).

Перегляд дописуBanderas (28.03.2008 00:12) писав:

Україна має тисячолітню християнську історію і від того часу ми перестали бути загарбниками! ...

І ще трохи історії - для "дєтєй пріроди": Релігієзнавство (підручник) - до речі, досить нейтральна книженція ...

Цитата

Утвердження християнства на Русі тривало кілька століть. Це був процес, а не акція разової дії. Освоєння християнством державного простору Русі відбувалося зовні за простою схемою: озброєна військова дружина вступала на територію чергового поселення, спалювала капище — місцеву святиню і статую язичницького бога, примушувала жителів прийняти водне хрещення. Візантійські священики висвячували камінь майбутнього храму чи монастиря.
Століття, які знадобилися християнству, аби стати панівною релігією Київської Русі, пояснюється не лише просторами держави. Головне було в іншому: опір християнській релігії чинили селяни-общинники і смерди, ремісничий міський люд, загалом народ, вихований у стихії первісних релігійних вірувань, які були складовим елементом духовної культури, традицій, самого способу життя. Ідеї, в тому числі релігійні, стають матеріальною силою, якщо вони володіють основною частиною населення. Знадобились століття, щоб зламати цю силу мережею християнських ідей. Нова релігія не зупинялася при цьому і перед застосуванням військової сили, прямого насилля і перед наругою над релігійними святинями русичів, над їхніми релігійними почуттями.
Світська й церковна історії свідчать, що для водного хрещення у нову релігію жителі Києва були конвойовані до Дніпра озброєною дружиною великого князя. До нової релігії у супроводі конвою — чи є тут місце для вибору, тим більше для церковної легенди про добровільну переміну релігії?
Влітку 988 р. грецькі єпископи та священики хрестили жителів Києва. Для хрещення Русі будуть потрібні століття, а крім символів православ'я — меч і кров.

• 0

#300 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 00:39

Перегляд дописуBanderas (28.03.2008 00:12) писав:

Україна має тисячолітню християнську історію і від того часу ми перестали бути загарбниками!
Сучасна Українська держава вже зародилась як християнська!
Конституція України не забороняє жодної релігії!
Так. Володимир поневолив свій народ. За що, я впевнений, виключений з РОДу. І цьому бути Великим не може апріорі. Зрадив він свій народ задля узурпації власної влади і запровадження права спадковості влади. Ця спадковість і згубила згодом Русь.
До Володимира Князя обирали на віче, яке скликали волхви. Вони ж виконували функції ЦВК. Скликання віче могло бути "черговим" в разі смерті Великого Князя. Могло скликатися позачергове "чорне віче", коли Великий Князь не справлявся з виконанням своїх функцій. Запровадивши християнство, Володимир скасував волхвів, тим самим скасувавши і інститут віче.
Станом на 1000 рік населення Русі становило 12-13 млн. чоловік. Ці дані збереглися з списків, які складали для оподаткування.
Перед ординською навалою кількість населення становила вже 6 млн. осіб. Половину населення було винищено християнизацією.
Після татарської навали населення вже стало 3 млн. Ось і маємо!
Чи взагалі була б можлива ординська навала при населенні 12-13 млн.? А якщо ці 12-13 млн. ще й НЕ християни?
Та того Чінгіз Хана нормальний би Святослав ще в Волзі втопив би, не кажучи вже про Калку...
Щодо зародження сучасної української держави... Тут маю дуж багато заперечень. Вже писав, не буду повторюватись.
А щодо Конституції... Так. Можна вірити в що хочеш. Заборон нема. Але дискутувати Конституція не забороняє...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних