Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 24.03.2008 – 14:18

Єгипетські ієрогліфи розкрили правду стосовно життя староданіх єгиптян, їхніх вчень, а в тому числі, вони розкривали дати. Ієрогліфи довели, що Єгипет існував в той період, в який за Біблією був потоп.. Тобто, або ж потопу не було, або він був не тоді, але в кожному разі, Біблія піддається сумніву..
  • 0

#262 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.03.2008 – 16:18

Єгипетська цивілізація в повному розквіті існувала до потопу. Письмові джерела згадують існування на Землі місця розташування високорозвиненої цивілізації, знищеної катастрофою.
До речі, це вода зірвала облицювалні плити з піраміди Хеопса. Ніхто їх не демонтовував спеціально, як зараз гадають. Вершина піраміди уціліла, бо вона піддалася меншому натиску стрімких течій приливних та зливних вод.
  • 0

#263 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 12:41

Скажу чесно читала тільки на християнській етиці :rolleyes:
  • 0

#264 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 12:56

Перегляд дописуМіра Вогню (26.03.2008 12:41) писав:

Скажу чесно читала тільки на християнській етиці :rolleyes:
;) А що воно таке "християнська етика"? Етика це така річ - або вона є, або її нема.
Хіба етика стала релігійним поняттям? Хм... Мусульманська етика, буддистська етика, язичницька етика, атеїстська етика, іудаїстська етика...
Ніколи не чув про такі... А християни собі якусь особливу етику видумали. Дивно це, не по людськи якось...
  • 0

#265 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 12:59

Християнська етика то в нас такий шкільний предмет
  • 0

#266 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 13:31

Цитата

А що воно таке "християнська етика"? Етика це така річ - або вона є, або її нема.
Хіба етика стала релігійним поняттям? Хм... Мусульманська етика, буддистська етика, язичницька етика, атеїстська етика, іудаїстська етика...
Ніколи не чув про такі... А християни собі якусь особливу етику видумали. Дивно це, не по людськи якось...
Чому ж?Є така наука - зветься "етика".
Християнська етика, навчає дітей у школі як повинен вести себе християнин у суспільстві і вашє.От і все.
І справді це не по людськи з дитинства насаджувати віру будь-якими способами, навіть в школі(а ще в мене 1-3 класі була христ. етика + катехизм :rolleyes: для більшого ефекту поки діти ще малі.).Але це цілком по християнськи.Саме тому вони "релігійна першість".
Хоч можу заспокоїти в школі до цього предмету не ставляться серйозно.Але то все офф-топ.
Щоб не стерли: я до біблії ставлюся в загальному нормально.Тому, що ніколи не читав оригіналу(та й таку десь 2 ст. читав ;) ).
  • 0

#267 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 13:52

Та я знаю, що є така наука. Вивчав колись.
В школі у мене був курс атеїзму, а в інституті був науковий атеїзм. (Ха...Теж маразм! Для школярів просто атеїзм, а для студентів вже науковий вигадали!) А етику і естетику об'єднали в один навчальний курс. Наука про мораль і наука про прекрасне. Намагалися довести, що бути моральним - це прекрасно. Біблію вивчали в курсі атеїзму, простого і наукового... Вивчали також Коран, Тору і ще якісь релігії... Вже позабував геть. Але це все було дуже поверхнево. Короткий огляд, основні засади, ключові цитати... А потім довго і нудно критика і розкриття фальшивої сутності з точки зору марксизма...Маразм і нудота! А зараз, виходячи з назви курсу "християнська етика", вчать тому, що бути моральним - це по-християнськи, або бути християнином - це морально? Мдааа... Маразм крєпчал, шизА косила наші ряди...
ПеС. А як бути, якщо дитина скажімо з мусульманської сім'ї? Вона теж мусить вивчати християнську етику? І чи не є для такої людини вивчення Біблії гріхом?
  • 0

#268 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 14:17

Цитата

А як бути, якщо дитина скажімо з мусульманської сім'ї? Вона теж мусить вивчати християнську етику? І чи не є для такої людини вивчення Біблії гріхом?
Так і бути - вона на цей урок не ходить( в моєму клас колись був мусульманин).
Взагалі за законом христ. етика - факультатив.Батьки пишуть заяву на ім"я директора з проханням дозволити їхній дитині ходити на цей урок.
Але оскільки для того щоб вчителю платили зарплату потрібна певна кількість учнів,а церкві більше християн , ці "дрібнички" якось заминаються.
  • 0

#269 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.03.2008 – 14:26

Я читав Біблію уривками, а зараз хочу прочитати від початку до кінця і співставити з книгою "Урантія". Більшість людей сприймає Біблію надто буквально, а її потрібно ще вміти зрозуміти, мені поки що це ще не дуже вдається.
  • 0

#270 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 14:46

Перегляд дописуТемний ангел (26.03.2008 14:26) писав:

...Більшість людей сприймає Біблію надто буквально, а її потрібно ще вміти зрозуміти, мені поки що це ще не дуже вдається.
Отож! Це ми, люди ХХІ століття з нашим креативним мисленням не можемо второпати, а що казати про минулі століття? Тоді люди все розуміли буквально. Виникає питання - на яку читацьку аудиторію розраховував автор Біблії? Чи може взагалі не розраховував, а писав що попало, як чукча - що бачу, про те і співаю?
  • 0

#271 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 17:00

Перегляд дописуLimit Maximum (23.03.2008 15:31) писав:

... бо "моя хата з краю, нічого не знаю" не християнський принцип, що залишився в язичницькій душі українця (якщо Ви про українців), а, для прикладу, у юдея, залишився інший, свій язичницький принцип - "розділяй і владарюй". Обидва вони не сумсні з християнством, бо є крайніми формами єгоїзму

А що ти, християнине, зробиш, коли на твоїх очах вбиватимуть твою дитину чи жінку? Та ти будеш рвати всіх зубами! Чи будеш терпіти, бо "треба любити своїх ворогів".

Перегляд дописуLemon (26.03.2008 13:31) писав:

...І справді це не по людськи з дитинства насаджувати віру будь-якими способами, навіть в школі(а ще в мене 1-3 класі була христ. етика + катехизм :rolleyes: для більшого ефекту поки діти ще малі.).Але це цілком по християнськи.Саме тому вони "релігійна першість"

Не по людськи? А по якому? І що таке "по людськи-не по людськи". "Тіпа", в демократію бавимося?
А стосовно релігії з дитинства - "християнство" - слабенький приклад. От мусульманство (в даному випадку) - це сила. Фанатична штука. Дитина там знає, для чого вона росте і живе - щоб віддати своє життя за Магомета. Інша річ, це можуть використати підлі люди. Але боротьба за свою землю й релігію для мусульманина - це святе!

Раніше наші (слов'янські) діти знали, для чого вони ростуть, за що помруть (в бою) і чому. Вони не боялися смерті, як більшість з нас. І не мали сумніву, що їх чекає після смерті. Знали, що будуть воїнами і переродяться воїнами, на своїй землі!
  • 0

#272 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 18:44

Перегляд дописуАничка (26.03.2008 17:00) писав:

А що ти, християнине, зробиш, коли на твоїх очах вбиватимуть твою дитину чи жінку? Та ти будеш рвати всіх зубами! Чи будеш терпіти, бо "треба любити своїх ворогів".
зроблю, що до того не дойде.
Розумний знаходить вихід із ситуації, а мудрий знає як в неї не потрапляти.

Цитата

Раніше наші (слов'янські) діти знали, для чого вони ростуть, за що помруть (в бою) і чому. Вони не боялися смерті, як більшість з нас. І не мали сумніву, що їх чекає після смерті. Знали, що будуть воїнами і переродяться воїнами, на своїй землі!
якому богу вони не догодили, що всі загинули і погубився цей рід?

Перегляд дописуТемний ангел (26.03.2008 14:26) писав:

Я читав Біблію уривками, а зараз хочу прочитати від початку до кінця і співставити з книгою "Урантія". Більшість людей сприймає Біблію надто буквально, а її потрібно ще вміти зрозуміти, мені поки що це ще не дуже вдається.
Ти прочитав Урантію від початку до кінця?
  • 0

#273 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 19:37

Перегляд дописуLimit Maximum (26.03.2008 18:44) писав:

зроблю, що до того не дойде. ...

Ти в якому районі у Львові живеш, що такий самовпевнений?
Це від тебе не залежить - попадеш ти в таку ситуацію чи ні. Як ти з неї виходити будеш?

Перегляд дописуLimit Maximum (26.03.2008 18:44) писав:

... якому богу вони не догодили, що всі загинули і погубився цей рід?

Хитрому жидівському Яхве!
Жиди нам ту свою Хазарію ніколи не простять ...
  • 0

#274 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 19:55

Аничка не знаєш ти ще сили Господа!
Якщо Бог спасав людей коли їх кидали до вогняної печі, то що для Нього неможливо?
В Біблія часто згадується фраза "Не бійтеся" а саме 366 раз (це не просте співпадіння) Бог дбає про людину кожен день і навіть не забув про цей день що буває раз на 4 роки!
  • 0

#275 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 20:01

Перегляд дописуBanderas (26.03.2008 19:55) писав:

Аничка не знаєш ти ще сили Господа!
Якщо Бог спасав людей коли їх кидали до вогняної печі, то що для Нього неможливо?

Що робив цей "Бог", коли українці вмирали від голоду, молячись на ікони і просячи їжі?
Що він робив, коли українців розстрілювали жиди-комуняки в концтаборах? Вони ж так у нього вірили! Чи може, віра у них була слаба?
Чи, може, вони - не вибраний народ, як Тора пише???
  • 0

#276 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 20:18

Що робив цей "Бог", коли українці вмирали від голоду, молячись на ікони і просячи їжі?
Що він робив, коли українців розстрілювали жиди-комуняки в концтаборах? Вони ж так у нього вірили! Чи може, віра у них була слаба?
[/quote]
По перше ікона це не Бог!
Навіть обраний народ терпів багато страждань. Чому?
Тому що люди відвертаються від Бога самі, від цього і всі наші проблеми.
Бог допускав щоб навіть його Пророки страждали і їх вбивали за Його імя!
Люди чомусь згадують про Бога тоді коли в них якісь проблеми.
І всі ці події які відбувались і відбуваються зараз пророковані в Біблії ще задовго !
Того що зробив Ісус віддавши своє життя за гріхи всіх людей, цього мало?
  • 0

#277 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 26.03.2008 – 20:25

Перегляд дописуАничка (26.03.2008 20:01) писав:

Мій тато,завжди каже,що євреї нам написали Біблію,щоб ми жили і притримувались тих правил, які вони туди
вклали,щоб ми жили так,як вони нам сказали.
Але що,якщо це віра наших предків і не дивлячись ні на що,більшість,її не зраджує.
Віра не може бути слабою,просто доля і випробовування в нас у кожного різні.І невже б наш народ так
закалився і досяг таких висот, качаючись як вареник у маслі і щоб з неба йому падала манна небесна.
Ми самі павинні усвідомити і втовкти дітям в голову,що ми -ВЕЛИКИЙ НАРОД УКРАЇНЦІ.І не зважати на Тору,
яка різниця нам до їхньої Тори.Це самі євреї, нам роблять це питання актуальним, щоб відволікти нас від більш важливих питань,нате мов розважайте мізки і не заважайте.
  • 0

#278 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 26.03.2008 – 20:53

чесно кажучі мені інколи навіть смішно дивитися, як люди ведуться на ті біблейські казочки
хоча прикро, що серед дурнів інколи трапляються й непогані люди

але найбільші дурні не ті, хто повівся на фсю цю феєричну казку
а ті, хто вперто відмовляються знайти правду
ті, які замість старої брехні нажераються нової й вважають, що інакше й бути неме! :rolleyes:
  • 0

#279 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 21:04

Ну що в таких випадках можна коментувати і говорити про якусь повагу до інших людей!
Вепр це ти собі створив казочку і думаєш що все знаєш!
  • 0

#280 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 23:23

Перегляд дописуАничка (26.03.2008 19:37) писав:

Ти в якому районі у Львові живеш, що такий самовпевнений?
не зрозумів

Цитата

Це від тебе не залежить - попадеш ти в таку ситуацію чи ні. Як ти з неї виходити будеш?
це залежить від мене. А чи ти попадеш - залежить від тебе.
Якщо притягнеш своїм життям та думками до себе таку ситуацію - то отримаєш її. Звичайно притягування робиться несвідомо, а та ситуація через стрес і страх включає свідомість. Так Вищий Розум промовляє до глухих, вже в тому разі, коли вони не слухали власне "Божетвене Я" (сумління, совість).

Цитата

Хитрому жидівському Яхве!
овва! То він могутніший за язических Богів?

Перегляд дописуАничка (26.03.2008 20:01) писав:

Вони вимолили незалежність без війни, яку ми маєм зараз. Цього мало? Можливо, Ви визиваєте на себе його гнів таким ставленням...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних