Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.02.2008 – 01:59

Виник такий собі філософський роздум...
Навіть якщо припустити, що Ісус народився шляхом партеногенезу, що у людей ще ніколи не було зафіксовано, але й відкидати таку здатність людини не варто, бо у акул це існує. Людина не гірше акули тільки тому, що акулячий бог більш плодовитіший. Отже, можна цілком припустити партеногенезне народження Ісуса. В усьому іншому він нічим не відрізнявся від звичайних людей. Якщо відрізнявся, то він був мутантом. А вклонятися мутанту, воно якось не етично виходить. Отже, Ісус був нормальною людиною за винятком шляху свого народження. Сьогодні цим вже нікого не здивуєш - нетрадиційними методами запліднення та народження... До талантів Ісуса можна віднести ораторське мистецтво та екстрасенсорні здібності. Ораторством сьогодні нікого не вразиш, цих балаболів по ящику цілодобово крутять. Але, можливо, в ті часи це була неабияка здібность. Екстрасенсів зараз також хоч греблю гати. Добре, що хоч їх з телевізора повиганяли...Хоч ці здібності людини на сьогодні ще погано піддаються вивченню та поясненню, але ж і дивом їх вже давно перестали вважати. Тобто, красномовство і екстрасенсорні здібності властиві звичайним людям і не є ознакою богообраності та мутацій.
Тепер виникає питання, а чим же таким видатний Ісус, що має такий авторитет? А тим, що проповідував слово Боже, якщо йому повірити. Чи є якісь свідчення, що це саме боже слово? Все спілкування Моїсея з Богом ретельно засвідчено та описано дослівно. А де таке спілкування Ісуса? Чому нема "протоколу" зустрічей родичів? Адже з часів Моїсея пройшло на декілька тисяч років більше ніж з часів Ісуса. Чому не описано таких важливих подій? Хай навіть зі слів Христа... А тому, що таких зустрічей не відбувалося.
Версію про те, що він міг чути "голос божий" вже в свідомому віці я не буду й коментувати. У мене в сусідньому під"їзді живе такий "Наполеон". Це з сфери психіатрії. Це не божа технологія. До того ж невідомим стає, чий саме "голос" роздається в голові. Чи насправді це Бог, а може Бонапарт чи ще якесь лихо...
Тоді залишається ще один спосіб передачі "слова Божого" безпосередньо Ісусу. Це "запис" такої інформації в підсвідомість ще ненародженого Христа. Тобто, Ісус вже народився носієм слова Божого. А чому б і ні? Бог великий, йому видніше які технології використовувати.
Отут в мене і виникло питаннячко...Яка мета релігії і церкви? Щоб люди увірували в Бога, щоб сприйняли слово Боже і в повсякденному житті свої дії вчиняли згідно цьому закону. Але чому Бог, якщо він володіє такою технологією закладати інформацію в підсвідомість ще до народження, не робить цього з усіма людьми? Тільки не кажіть, що це економічно йому не вигідно. Бо, якщо й Бог економить та лихварить, то нащо він такий? Тоді напрошується відповідь, що Бог дає народжуватися людям "сліпими" щоб познущатися та поприколюватись над ними. Садизм якийсь виходить...
Отаке спало на думку...Що з цього приводу каже Біблія?
  • 0

#222 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2008 – 13:51

Перегляд дописуSotnik (10.02.2008 19:11) писав:

Щоб казати, що наркоман ненавидить все і вся, треба побувати в його шкурі. Може в нього навпаки любов необмежена до всього. Нездатність наркоманів творити - це явне перебільшення, штамп. Згадайте, скільки музикантів та художників сидять на "кайфі".
Щодо творчої та рушійної сили любові - тут я з Вами погоджуюсь.
Але де в Біблії пропагандується любов до жінки, до сім"ї, до дітей? Навпаки, така любов засуджується. Тільки любов до Бога...
так, бо людина тоді зайнята не думкою про Божі діла, а про те, як догоджати сім'ї, жінці, їхнім "потребам" (а вони далеко не Божі ще), а це вже забирає все єство людини, весь час і всі думки. Будеш думати де гроші взяти, щоб прогодувати сімю, а не про те, яку Божу добру справу вчинити. Це дві зовсім різні речі.
На першому місці Бог, потім сім'я, потім робота. Інакше - бездуховний хаос.

А про наркомана: в кожного з них необмежений егоїзм. Бо любов проявляється в добрих вчинках, доброчинності, догляду за неповносправними, дітьми сиротами, чи хоча б елементарне - це виховання та робота взагалі з дітьми (не тільки своїми, бо це сімейний егоїзм якийсь).

Але щоб дітьми займатись треба ще й знання як з ними поводитись, щоб виросли нормальні люди ане закомплексовні, тут не достатньо тільки некерованоії любові, тому цей процес в благочинність вже не відноситься.

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 16.02.2008 – 13:45

• 0

#223 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 16.02.2008 – 18:38

Limit Maximum
та що ж виходить?? нехай сім’я гина – аби богу догодити????
о_О

а точніше сумління є "голос" Бога, але не Бог зовсім ще
не треба уточнювати мої слова – я знаю, що я кажу ;)

але якщо пане Максімум вважає, що то є голос божий
то чому ж тоді бог до одних говорить а до других мовчить??

вони ще не виконали ніякого завіту як тільки порушення.
але ж про них було написано в старому звіті?

на кого ці натяки? Не робіть вінігрет зі всього підряд.
от хотів, хотів знайти біблію й навести пряму цитату....
....та попити пива з друзяками для мене виявилось важливішим
:cool1:

а взагалі – на якого ще засновника ізраїльского плем’я може бути натяк????
навіть щось пригадується:
татко любив старшого сина, мамко любила молодшого
потім було якесь посланіє божиє, мовляв, якого сина благословиш, тому й бути славетним засновником ізраїльського плем’я.
але татко захворів перед смерть’ю і бачив погано. сказав свої жінці, мовляв, зараз дуба вріжу, кличь мого старшого сина – благословлю. та вона старшому нічого не сказала, а покликала молодшого
приблизно шось таке.... дослівноо непам’ятаю
:)

Новий Завіт - це також і прощення, яке є складовою любові та смирення.
якщо “прощати” всіх і все – довго не прожити.... :)
невже зомбування – це добре??

Sotnik
цікавий роздум =)
місцям навіть дуже звеселив)))) :)
  • 0

#224 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 15:57

Перегляд дописуVepr (16.02.2008 18:38) писав:

Limit Maximum
та що ж виходить?? нехай сім’я гина – аби богу догодити????
тут суть в тому що сім'я сім'єю, а Бог - Богом. Це є стан свідомсті - відношення та готовність. Якщо є Божа справа - сім'я почекає поки справа не вирішиться. Це випробування на наявність прив'язанності. Для тих в кого її нема -Бог на першому місці, а потім сім'я, а потім вже й робота.

Цитата

а точніше сумління є "голос" Бога, але не Бог зовсім ще
не треба уточнювати мої слова – я знаю, що я кажу ;)
ну дивись сам собі

Цитата

чому ж тоді бог до одних говорить а до других мовчить??
Бог говорить до всіх але є такі що здатні і готові його почути та узріти, а є сліпі та глухі духовно, мякше вони звуться духовно не народженими - чим не готові ще щоб прийняти дар вічного життя.

Цитата

вони ще не виконали ніякого завіту як тільки порушення.
але ж про них було написано в старому звіті?
ну а де ще мало бути написано, до старого завіту не було ще старішого, щоб описував "достарозавітні" часи.

Цитата

на кого ці натяки? Не робіть вінігрет зі всього підряд.
от хотів, хотів знайти біблію й навести пряму цитату....
....та попити пива з друзяками для мене виявилось важливішим
<_<
а зараз є час?

Цитата

а взагалі – на якого ще засновника ізраїльского плем’я може бути натяк????
навіть щось пригадується:
татко любив старшого сина, мамко любила молодшого
потім було якесь посланіє божиє, мовляв, якого сина благословиш, тому й бути славетним засновником ізраїльського плем’я.
але татко захворів перед смерть’ю і бачив погано. сказав свої жінці, мовляв, зараз дуба вріжу, кличь мого старшого сина – благословлю. та вона старшому нічого не сказала, а покликала молодшого
приблизно шось таке.... дослівноо непам’ятаю
:ggggg:
без цитування це не є підстава до обговорення. Дати ссилку на Біблію?

Цитата

Новий Завіт - це також і прощення, яке є складовою любові та смирення.
якщо “прощати” всіх і все – довго не прожити.... :ggggg:
прожити і щей як. Бо непрощення є прив'язанність до об'єкта образи на енергетичному рівні, що недає вільно рухатися далі та розвиватися. Прийдеться висіти на місці та відпрацьовувати цей якір. Це привід для реінкарнації знову на Землю - відробляти старі "борги". А якщо не буде тут життя вже в існуючій формі? (а воно ще тут протримається не довго, тому нема надії на якесь "спасіння" через реінкарнацію...)

Цитата

невже зомбування – це добре??
до чого тут зомбування
  • 0

#225 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 18.02.2008 – 23:31

Limit Maximum
знаєш, інстинкт самозбереження у нормальної людини переважтиме будь які релігійні казочки :ggggg:
та й звідки ти знатимеш, божа то справа чи ні??

Бог говорить до всіх....
а до тебе бог говорить?

без цитування це не є підстава до обговорення. Дати ссилку на Біблію?
я не збираюсь тебе пикою тицяти в біблію
тобі цікаво? читай!
бо я вже начитався ції дурні і перечитувати знову про походенькі “богообраної раси” /або просто – жидівських виродків/ ані бажання ані часу немаю

прожити і щей як. Бо непрощення є прив'язанність до об'єкта образи на енергетичному рівні, що недає вільно рухатися далі та розвиватися. Прийдеться висіти на місці та відпрацьовувати цей якір. Це привід для реінкарнації знову на Землю - відробляти старі "борги". А якщо не буде тут життя вже в існуючій формі? (а воно ще тут протримається не довго, тому нема надії на якесь "спасіння" через реінкарнацію...)
кому яке непрощєння – я незнаю, та ї*ати собі міски через якогось дурня /об’єкт образи/ навіть подумки незбираюсь
це не означає, що я пробачу
це означає, що я не збираюсь двічі наступита на одні й тіж самі граблі :ggggg:

до чого тут зомбування
бог, церква – от і всі орієнтири життя
привчати до однакової поведінки, однакових звичок, однакових думок – ЦЕ І Є ЗОМБУВАННЯ
<_<
  • 0

#226 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 11:39

Перегляд дописуVepr (18.02.2008 23:31) писав:

Limit Maximum
знаєш, інстинкт самозбереження у нормальної людини переважтиме будь які релігійні казочки :ggggg:
я не про це тут

Цитата

та й звідки ти знатимеш, божа то справа чи ні??
ну це ж очевидні речі після визначення для себе який є Бог, і що ми хочемо щоб йому уподобитися.

Цитата

а до тебе бог говорить?
я не виняток. Цікаво так. Насправді це ти себе мав би запитати)))

Цитата

бо я вже начитався ції дурні і перечитувати знову про походенькі “богообраної раси” /або просто – жидівських виродків/ ані бажання ані часу немаю
без коментарів... :ggggg:
Ти хоч Новий Завіт читав?

Цитата

кому яке непрощєння – я незнаю, та ї*ати собі міски через якогось дурня /об’єкт образи/ навіть подумки незбираюсь
це не означає, що я пробачу
це означає, що я не збираюсь двічі наступита на одні й тіж самі граблі ;)
наступиш і не раз. Поки не вибачишся будеш отримувати щоразу гірших "екземплярів" до пробачання. Це закон дійсності. Твої думки притягують подібних.

Цитата

бог, церква – от і всі орієнтири життя
привчати до однакової поведінки, однакових звичок, однакових думок – ЦЕ І Є ЗОМБУВАННЯ
<_<
а хто тебе привчає до однакових звичок? - ану-ану, розкажи докладніше...
  • 0

#227 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 19.02.2008 – 23:04

Limit Maximum
я не про це тут
а мені здавалось що ми про нормальних людей говоримо
ну вибачай

ну це ж очевидні речі після визначення для себе який є Бог, і що ми хочемо щоб йому уподобитися.
хмм........ можливо й так.........
ти мене вражаєш =)
дуже цікаве і дуже багатогранне визначення :)
особливо якщо згадати, що кожен сам може створити собі свого бога
от тоді все стає на свої місця!

я не виняток. Цікаво так. Насправді це ти себе мав би запитати)))
звісно ж цікаво :) я дуже допитливий ;)
але скажи, звідки така впевненість, що це бог до тебе говорить??

без коментарів... sad.gif
Ти хоч Новий Завіт читав?

а взагалі, бл*ть, хоча б читати вмієш????????????
я ту писав про це мало не в кожному третьому пості...... -.-

а взагалі – ти українець?

наступиш і не раз. Поки не вибачишся будеш отримувати щоразу гірших "екземплярів" до пробачання. Це закон дійсності.
о які в тебе добрі побажання =) аха, взаємно <_<
а от перед ким це я повинен вибачатися?? наче ж спочатку казали, що я повинен прощати, тепер різкий перехід на те що я повинен вибачатися -.-
іпт
геть всю пам’ять відмолив мабуть....

а хто тебе привчає до однакових звичок? - ану-ану, розкажи докладніше...
:rolleyes: а шо? нє так?? :ggggg:
невже біблія вчить людину бути індивідуальною??
невже християнська релігія вчить людину бути індивідуальною??
  • 0

#228 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 00:39

Перегляд дописуVepr (19.02.2008 23:04) писав:

Limit Maximum
я не про це тут
а мені здавалось що ми про нормальних людей говоримо
ну вибачай
:cool2:
про Бога там було і справи Божі. Ти вважаєш що Божа людина не нормальна? - Ти не перший такий...

Цитата

кожен сам може створити собі свого бога
от тоді все стає на свої місця!
Бог створив людей, а люди собі створили образ Бога. Ніяк інакше й не могло бути. Але суть у тому щоб образ Бога був ідентичний у як можна більше людей - тоді вони дружитимуть, а якщо різний - ворогуватимуть.

Цитата

але скажи, звідки така впевненість, що це бог до тебе говорить??
як не Бог то хто? сатана? Якщо ти про нього - то він також говорить з "дозволу" Бога... Але його намагаюсь не слухати, бо він спокусник та обманщик одвічний...

Цитата

а взагалі, бл*ть, хоча б читати вмієш????????????
я ту писав про це мало не в кожному третьому пості...... -.-
бачу що не заважало б сходити на вивчення, бо чтиво без вивчення - марна трата часу.

Цитата

а взагалі – ти українець?
я хочу це з'ясувати. А як це взнати?

Цитата

наступиш і не раз. Поки не вибачишся будеш отримувати щоразу гірших "екземплярів" до пробачання. Це закон дійсності.
о які в тебе добрі побажання =) аха, взаємно :)
це не побажання, а перспектива твоєї участі по закатаному сценарію. Наразі ти такий "ісход" сам обрав, якщо не вибереш інше. Це воля.

Цитата

а от перед ким це я повинен вибачатися?? наче ж спочатку казали, що я повинен прощати, тепер різкий перехід на те що я повинен вибачатися -.-
образив тебе хтось - то тобі краще буде як простиш його. Якщо образив ти когось - то тут вибачення можна просити, теж тобі краще буде і йому.
Це елементарні речі, ти не кіпішуй так. Я розумію що тобі батько не міг того пояснити, тому я пояснюю абоще інші люди може колись пояснять... Але зараз не дочекаєшся ні від кого пояснень...
А як не пояснять - то будеш на житті методом тика вчитись.

Цитата

невже біблія вчить людину бути індивідуальною??
невже християнська релігія вчить людину бути індивідуальною??
Індивідуалізм, як і більшість "-ізмів" є результатом первинного егоїзму. Нічого з духовністю він спільного не має, хоча безперечно не пройшовши первинну стадію розвитку свідомості - егоїзм, не можливо вийти на вищі рівні духовної свідомості над своїм его.
Стань індивідуальним, побудь ним і побачиш (якщо складеться) що щось бракуватиме більшого. На це може піти все життя і ще може замало бути і його якщо на надто довго влипнути в мирські ілюзії.
  • 0

#229 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 06:26

«Бог створив людей, а люди собі створили образ Бога. Ніяк інакше й не могло бути»

:D
так так, інакше й бути не може!
з такою ж впевненістю люди колись доказували, що Земля плоска
ах, і ще ж вона стоїть на трьох слонах!

«як не Бог то хто? сатана?»

та я звідки знаю, хто до тебе там говорить))

«Якщо ти про нього - то він також говорить з "дозволу" Бога... Але його намагаюсь не слухати, бо він спокусник та обманщик одвічний...»

отже бог – то є світло
але бог дозволяє сатані ходити на його сатанинську роботу
може бог сатані щє й премію виплачує?? ну там по святах чи за особливі заслуги

«бачу що не заважало б сходити на вивчення, бо чтиво без вивчення - марна трата часу.»

ну сходи сходи..... хоч я таки не зрозумів, куди це ти збираєшся ідти, але й то добре.....

«я хочу це з'ясувати. А як це взнати? »

як для початку – заглянь в паспорт :cool2:
а взагалі – німці ще за часів гитлера розвивали дуже цікаву науку
яка дозволяла по будові скелету, рис обличча та іншим ознакам
з’ясувати до якої нації належить людина
:P

цікаво, егеш??
прикро лишень, що жидки це все тихенько "прикрили"

«це не побажання, а перспектива твоєї участі по закатаному сценарію. Наразі ти такий "ісход" сам обрав, якщо не вибереш інше. Це воля.»

егеш, дійсно – я такий бовдур і мені не дотямити, що ти мені нав’язуєш свою думку :cool2:
:ggggg:

«образив тебе хтось - то тобі краще буде як простиш його. Якщо образив ти когось - то тут вибачення можна просити, теж тобі краще буде і йому.
Це елементарні речі, ти не кіпішуй так. Я розумію що тобі батько не міг того пояснити, тому я пояснюю абоще інші люди може колись пояснять... Але зараз не дочекаєшся ні від кого пояснень...
»

життєві настанови.... чи як його там....
та ти не хвилюйся так /aka “не кіпішуй так”/
в мене вистачить розуму як жити

«А як не пояснять - то будеш на житті методом тика вчитись.»

все чому я навчився і все що я знаю – я навчився самостійно
і хоч як тобі прикро не буде, але гірше мені від цього не стало :cool2:
та й взагалі – я не збираюсь ходити протоптаною доріжкою
легкий шлях завжди неправильний :cool2:

не чекай чиюсь допомогу – можеш і не дочекатися
просто тре мати власну голову на плечах

«Індивідуалізм, як і більшість "-ізмів" є результатом первинного егоїзму. Нічого з духовністю він спільного не має, хоча безперечно не пройшовши первинну стадію розвитку свідомості - егоїзм, не можливо вийти на вищі рівні духовної свідомості над своїм его.»

завдяки цьому Его людство розвивалося й буде розвиватися :cool2:
і я не думаю, що ти відмовився би їздити громадським транспортом /а може й власним авто/, відмовився б від газу й води в твої оселі, від користування телевізором, радіо, телефоном, інтернетом
я не провидець, та я впевнений на 98% що всім цим ти спокійно користуєшся без усяких там докорів сумління
в одночас ти проти тих людей, які все це зробили....
:unsure:

«Стань індивідуальним, побудь ним і побачиш (якщо складеться) що щось бракуватиме більшого. На це може піти все життя і ще може замало бути і його якщо на надто довго влипнути в мирські ілюзії.
»

цікаво, а чим це я досі не індивідуальність??
я вважаю себе індивідуальністю і мені не здається, що мені чогось бракує!
навпаки – багато чого заважає, з чим доводиться миритися.... покищо....
  • 0

#230 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 08:22

Знаєте якщо відкинути релігійну упереджиність то з Біблію можна взяти багато корисного, якщо читати її як філософську книгу то можна отримати купу задоволення... мені Біблія допомагає в важкі моменти життя... час від часу перечитую...
  • 0

#231 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 22:34

Перегляд дописуVepr (23.02.2008 06:26) писав:

з такою ж впевненістю люди колись доказували, що Земля плоска
ах, і ще ж вона стоїть на трьох слонах!
перепрошую?

Цитата

отже бог – то є світло
але бог дозволяє сатані ходити на його сатанинську роботу
може бог сатані щє й премію виплачує?? ну там по святах чи за особливі заслуги
бог/сатана - символізми, що уособлюють протилежні якості дуальності деяких просторово-часових сфер (краще - еонів) як ця, що для нас на даний момент вигладає єдиною "твердою" реальністю...

Цитата

ну сходи сходи..... хоч я таки не зрозумів, куди це ти збираєшся ідти, але й то добре.....
Це я про тебе. Тобі треба сходити на лекції по вивченню Біблії, бо ти читаєш саму легшу з книг сакрального знання буквально.
Це стосується усіх, хто її так читає...
А я її вже сприймаю як належно.

Цитата

як для початку – заглянь в паспорт :)
молодець, який ти розумний.

Цитата

ти мені нав’язуєш свою думку
я лише показую що є вибір і тут, а ти вперто кажеш що нема...

Цитата

та й взагалі – я не збираюсь ходити протоптаною доріжкою
легкий шлях завжди неправильний ;)
важкий шлях навмання стає ще важчим, чим коли йти знаючи дорогу з описів інших.

Цитата

не чекай чиюсь допомогу – можеш і не дочекатися
піду ще далі і скажу що просити варто. І ти збрешеш, якщо скажеш що нікого ні про що не просиш хоч в малому. То чому боїшся більшого попросити? Вважаєш себе недостойним дочекатися?

Цитата

завдяки цьому Его людство розвивалося й буде розвиватися ;)
воно розвивається у деградації. Технічний прогрес рухається швидше ніж духовний розвиток (це й взагалі "завис")от що погубить цю цивілізацію - дисбаланс цих двох складових гармонічного руху вперед...

Цитата

і я не думаю, що ти відмовився би їздити громадським транспортом /а може й власним авто/, відмовився б від газу й води в твої оселі, від користування телевізором, радіо, телефоном, інтернетом
я не провидець, та я впевнений на 98% що всім цим ти спокійно користуєшся без усяких там докорів сумління
:brovy:
я за невичерпні природні джерела енергії - вітру, води і сонячного світла. Тільки от "високоморальна духовність" магнатів не дає розвивати ці технології рубаючи при корені будь-які потуги фінансування розробок у цих напрямах та введення їх результатів у масове користування.

Цитата

цікаво, а чим це я досі не індивідуальність??
я вважаю себе індивідуальністю і мені не здається, що мені чогось бракує!
навпаки – багато чого заважає, з чим доводиться миритися.... покищо....
та індивідуальність породила те, що ніби-то щось там "заважає". Це чергова ілюзія, що так виявлена крізь призму конфлікту егоїзму та совісті.

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 29.02.2008 – 22:40

• 0

#232 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 23:15

Перегляд дописуLimit Maximum (29.02.2008 22:34) писав:

..... Технічний прогрес рухається швидше ніж духовний розвиток (це й взагалі "завис")от що погубить цю цивілізацію - дисбаланс цих двох складових гармонічного руху вперед...
Який може бути духовний розвиток у рабів?
Якщо технічний прогрес невпинно суне вперед, а духовний розвиток тупцює на місці, то треба його вивільнити від тенет.
Що я маю на увазі під словом "тенета", сподіваюсь, зрозуміло...
  • 0

#233 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 02.03.2008 – 00:36

Limit Maximum
це був, можливо й не дуже влучний, але простенький приклад

скажу ще простіше: якби тебе з дитинства вчили язичницькій релігії, то ти б клав на ту біблію і те християнство великого шурупа ;)

Цитата

бог/сатана - символізми, що уособлюють протилежні якості дуальності деяких просторово-часових сфер (краще - еонів) як ця, що для нас на даний момент вигладає єдиною "твердою" реальністю...
ти диви скільки вумних слів ))
але людською мовою будь-ласка....

Цитата

Це я про тебе. Тобі треба сходити на лекції по вивченню Біблії, бо ти читаєш саму легшу з книг сакрального знання буквально.
Це стосується усіх, хто її так читає...
А я її вже сприймаю як належно.
аха, точно! час творити справи праведні – Фліт :)

Цитата

я лише показую що є вибір і тут, а ти вперто кажеш що нема...
геніальність цих слів просто вражає своєю величною сутністю............. :brovy:
я кажу який варіант мені ближчий, а ти постійно кажеш, що це не правильний варіант ;)
як, наприклад, оця твоя фраза:
перспектива твоєї участі по закатаному сценарію. Наразі ти такий "ісход" сам обрав, якщо не вибереш інше.
[ це про прощєння, доречі ]

Цитата

важкий шлях навмання стає ще важчим, чим коли йти знаючи дорогу з описів інших.
молодець, який ти розумний – знаєш, чим вони відрізняються.

Цитата

Вважаєш себе недостойним дочекатися?
навпаки – вважаю себе достойним отримати це “щось більше” власними силами

Цитата

Тільки от "високоморальна духовність" магнатів не дає розвивати ці технології
а їм не вигідно....
жадність, прагнення збагатитися будь-якою ціною /доречі характерні риси того самого богообраного народу, про який написана ціла біблія :brovy:/
завдяки цьому й живемо як хто-зна-що....

Цитата

та індивідуальність породила те, що ніби-то щось там "заважає". Це чергова ілюзія, що так виявлена крізь призму конфлікту егоїзму та совісті.
заважає зі сміслом – стоїть у мене на шляху, не якісь там ілюзії свідомості
а мої совість та егоізм живуть в мирі та злагоді :excl: чого б це їм конфліктувати??
  • 0

#234 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.03.2008 – 09:48

Дуальність від євреїв пішла. У більшості народів ця ідея була не поширена. Прийшла до нас через християнство. Але для нашого народу є неприродною.
  • 0

#235 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 02.03.2008 – 12:08

Так читав, навіть не читав, а вивчав!!! Я б назвав цю книгу "збірник найкращих міфів"(сподіваюсь подальша моя думку про цю книгу відома і її місце знаходження - теж)!! :brovy:
  • 0

#236 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 16:43

Перегляд дописуSotnik (29.02.2008 23:15) писав:

Який може бути духовний розвиток у рабів?
Якщо технічний прогрес невпинно суне вперед, а духовний розвиток тупцює на місці, то треба його вивільнити від тенет.
Що я маю на увазі під словом "тенета", сподіваюсь, зрозуміло...

От все про рабів. Робіть висновки:

А хто з вас бути першим бажає, нехай буде всім за раба. (Марка 10:44 )

Учень не більший за вчителя, а раб понад пана свого.
Доволі для учня, коли буде він, як учитель його, а раб як господар його. (Матвія 10:24-25)

Відповів їм Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що кожен, хто чинить гріх, той раб гріха.
І не зостається раб у домі повік, але Син зостається повік.
Коли Син отже зробить вас вільними, то справді ви будете вільні. (Івана 8:34-36)

Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив!
Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.
Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую.
Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.
Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє.
Це Я вам заповідую, щоб любили один одного ви! (Івана 15:12-17)

І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло, і будуть пророкувати сини ваші та ваші доньки, юнаки ж ваші бачити будуть видіння, а старим вашим сни будуть снитися.
І на рабів Моїх і на рабинь Моїх за тих днів Я також виллю від Духа Свого, і пророкувати вони будуть!
І дам чуда на небі вгорі, а внизу на землі ці знамена: кров, і огонь, і куряву диму.
Переміниться сонце на темряву, а місяць на кров, перше ніж день Господній настане, великий та славний!
(Дії 2:17-20)

Хіба ви не знаєте, що кому віддаєте себе за рабів на послух, то ви й раби того, кого слухаєтесь, або гріха на смерть, або послуху на праведність?
Тож дяка Богові, що ви, бувши рабами гріха, від серця послухались того роду науки, якому ви себе віддали.
А звільнившися від гріха, стали рабами праведности.
Говорю я по-людському, через неміч вашого тіла. Бо як ви віддавали були члени ваші за рабів нечистості й беззаконню на беззаконня, так тепер віддайте члени ваші за рабів праведности на освячення.
Бо коли були ви рабами гріха, то були вільні від праведности.
Який же плід ви мали тоді? Такі речі, що ними соромитесь тепер, бо кінець їх то смерть.
А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне.
Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!
(Римлян 6:16-23)

Чи покликаний був ти рабом? Не турбуйся про те. Але коли й можеш стати вільним, то використай краще це.
Бо покликаний в Господі раб визволенець Господній; так само покликаний і визволенець він раб Христа.
Ви дорого куплені, тож не ставайте рабами людей!
Браття, кожен із вас, в якім стані покликаний був, хай у тім перед Богом лишається! (Коринтян 7:21-24)

Від усіх бувши вільний, я зробився рабом для всіх, щоб найбільше придбати. (Коринтян 9:19)

Христос для волі нас визволив. Тож стійте в ній та не піддавайтеся знову в ярмо рабства! (Галатів 5:1)

Знайте, що кожен, коли зробить що добре, те саме одержить від Господа, чи то раб, чи то вільний.
А пани, чиніть їм те саме, занехаюйте погрози, знайте, що для вас і для них є на небі Господь, а Він на обличчя не дивиться! (Ефесян 6:8-9)

Не кажіть неправди один на одного, якщо скинули з себе людину стародавню з її вчинками,
та зодягнулися в нову, що відновлюється для пізнання за образом Створителя її,
де нема ані геллена, ані юдея, обрізання та необрізання, варвара, скита, раба, вільного, але все та в усьому Христос!
Отож, зодягніться, як Божі вибранці, святі та улюблені, у щире милосердя, добротливість, покору, лагідність, довготерпіння.
Терпіть один одного, і прощайте собі, коли б мав хто на кого оскарження. Як і Христос вам простив, робіть так і ви!
А над усім тим зодягніться в любов, що вона союз досконалости! (Колосян 3:8-14)

А від нерозумних та від невчених змагань ухиляйся, знавши, що вони родять сварки.
А раб Господній не повинен сваритись, але бути привітним до всіх, навчальним, до лиха терплячим,
що навчав би противників із лагідністю, чи Бог їм не дасть покаяння, щоб правду пізнати,
щоб визволитися від сітки диявола, що він уловив їх для роблення волі своєї. (2 Тимофія2:23-26)

Бо, висловлюючи марне базікання, вони зваблюють пожадливістю тіла й розпустою тих, хто ледве втік від тих, хто живе в розпусті.
Вони волю обіцюють їм, самі бувши рабами тління. Бо хто ким переможений, той тому й раб.
Бо коли хто втече від нечистости світу через пізнання Господа й Спасителя Ісуса Христа, а потому знов заплутуються ними та перемагаються, то останнє буває для них гірше першого.
Бо краще було б не пізнати їм дороги праведности, аніж, пізнавши, вернутись назад від переданої їм святої заповіді!
Бо їм трапилося за правдивою приказкою: Вертається пес до своєї блювотини, та: Помита свиня йде валятися в калюжу... (2 Петра 2:18-22)

І показав він мені чисту ріку живої води, ясну, мов кришталь, що випливала з престолу Бога й Агнця.
Посеред його вулиці, і по цей бік і по той бік ріки дерево життя, що родить дванадцять раз плоди, кожного місяця приносячи плід свій. А листя дерев на вздоровлення народів.
І жадного прокляття більше не буде. І буде в ньому Престол Бога та Агнця, а раби Його будуть служити Йому,
і побачать лице Його, а Ймення Його на їхніх чолах.
А ночі вже більше не буде, і не буде потреби в світлі світильника, ані в світлі сонця, бо освітлює їх Господь, Бог, а вони царюватимуть вічні віки. (Об'явлення 22:1-50)

Перегляд дописуVepr (2.03.2008 00:36) писав:

скажу ще простіше: якби тебе з дитинства вчили язичницькій релігії, то ти б клав на ту біблію і те християнство великого шурупа :)
а як то так вишло, що тебе вчили з дитинства язичницькій релігії? Не чув щоб в СССР були язичники... :cry:

Цитата

ти диви скільки вумних слів ))
але людською мовою будь-ласка....
отож не кажи що все знаєш вже. Цікавитись треба сакральними речами, а не "народною творчістю" про Свароже коло.

Цитата

аха, точно! час творити справи праведні – Фліт :)

геніальність цих слів просто вражає своєю величною сутністю............. :rolleyes:
я кажу який варіант мені ближчий, а ти постійно кажеш, що це не правильний варіант ;)
як, наприклад, оця твоя фраза:
перспектива твоєї участі по закатаному сценарію. Наразі ти такий "ісход" сам обрав, якщо не вибереш інше.
[ це про прощєння, доречі ]

молодець, який ти розумний – знаєш, чим вони відрізняються.
не бачу конструктиву у розмові при наявності такого грубого скепсису і сарказму з твого боку. Це тебе який бог з богів навчає такому стилю спілкування?

Цитата

навпаки – вважаю себе достойним отримати це “щось більше” власними силами
так ти уточни: власними силами чи з допомогою безлічі богів чи з допомогою одного Бога? Бо так ти перечиш сам собі.

Цитата

а їм не вигідно....
жадність, прагнення збагатитися будь-якою ціною /доречі характерні риси того самого богообраного народу, про який написана ціла біблія :yes:/
завдяки цьому й живемо як хто-зна-що....
звичайно що не вигідно. В генаж ж лишилося корінне язичництво, і то, не відомо якої виду і змісту... Такі є "нехристь".

Цитата

заважає зі сміслом – стоїть у мене на шляху, не якісь там ілюзії свідомості
а мої совість та егоізм живуть в мирі та злагоді -_- чого б це їм конфліктувати??
не мають конфлікту або безсовісні або зовсім святі. Якщо ти не відносишся до тих або тих, то ти збрехав. То ким ти себе вважаєш тепер?
І знову в тебе щось чи хтось стоїть на шляху, тобто хтось винен в твоїх невдачах, тільки не ти. І то недивно бо перти проти рабської психології може тільки той, хто сам чує себе рабом.

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 04.03.2008 – 16:52

• 0

#237 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 18:44

Скільки не кажи на перець халва, він не посолодшає.
Оті наведені 14 цитат з Біблії не роблять вільним, а лише маскують рабство.
Особливо якщо подивитися, для кого конкретно призначалися ті слова, і якщо брати не окрему цитату, а аналізувати весь текст.
  • 0

#238 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2008 – 18:53

Перегляд дописуLimit Maximum (4.03.2008 16:43) писав:

Не чув щоб в СССР були язичники...

А я не чув, щоб там були християни.
  • 0

#239 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 20:07

Перегляд дописуSotnik (4.03.2008 18:44) писав:

Скільки не кажи на перець халва, він не посолодшає.
Оті наведені 14 цитат з Біблії не роблять вільним, а лише маскують рабство.
та рабська від неусвідомлених гріхів свідомість усюди бачить рабство, я вже це десь писав. Є таке поняття як "рабство свободи", знайоме таке?

Цитата

Особливо якщо подивитися, для кого конкретно призначалися ті слова, і якщо брати не окрему цитату, а аналізувати весь текст.
можна це все подивитися. Дісно взявши весь текст. Але це не 5 хв., а пару тижнів, а може й місяців (як для кого), кропіткої роботи в групі по вивченню Біблії.

Перегляд допису-=VJ=- (4.03.2008 18:53) писав:

А я не чув, щоб там були християни.
Дивно мені це чути. Нічого, тепер будеш знати: мене хрестили таємно (1981 рік був), бо якби дізнався хтось з інституту, то маму б виключили. Церкви діяли, підпільно проводили богослужіння. А митрополит Андрей Шептицький, чули про такого? Наш західний мученик за віру Христову. А ще їх було он скільки, що стали жертвами НКВД http://www.ugcc.org....istory/martyrs/

Прикро що ти виріс у темряві духовній, і так духовно й не народився щей утікши у віджившу релігію... Що вона тобі дасть? :rolleyes:
  • 0

#240 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 21:09

Перепошую, хотів виправити, а правка тут не працює, бо кажучи про Шептицького, я мав на увазі Йосифа Сліпого, його послідовника, який був так замучений тортурами по в'язницях, у яких він провів десятки років, що згодом після того, як його випустили, помер від знесилення у 1984р...
(Маю документальний фільм про його життя та про діяльність сов'єтів проти Церкви - то волосся дибом стає від того, що вони творили).

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 04.03.2008 – 21:13

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних