Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 25.01.2008 – 15:09

Не розумію, що то за "суета вокруг дивана" навколо цієї біблії = її написав не бог власноручно, а люди. І то можливо навіть з чужих слів. Це просто погляд кількох людей на певні події. Суб’єктивний погляд! Тому навряд чи варто сприймати її надто серйозно. Тим більше враховуючи церковну цензуру - адже християнська церква з усіх "оповідей на тему" вибрала кілька тих, що її - церкву - найбільше задовольняли! Ми навіть не знаємо точно, скільки ще є євангелій, котрі церква не визнала! До речі, в одному з них є фрази на зразок: "підніми камінь - я там..." Себто "бог в усьому" = але церква цього не визнає, бо ж їй не вигідно!
Та загалом біблія до бога має таке саме відношення, як і кримінальний кодекс!
  • 0

#202 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.02.2008 – 20:16

Олеська: флуд та оффтоп видалено.Шановні дискусіянти, поки що усне попередження.
  • 0

#203 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.02.2008 – 20:35

bulbashka aero!!!!!
Прикро що люди ще не розуміють суті Біблії, і її не читають, раз порівнюють з кримінальним кодексом.Як можна порівняти ті речі які навіть близько не можуть порівнюватись, адже Біблія це історія людства у письмовому вигляді, це книга всіх книг, це слово Боже на папері.Корли люди пишуть такі речі, з ним сперечатись важко, адже вони не розуміють про що йде мова, раз це порівнюють.

Повідомлення відредагував Tasik: 02.02.2008 – 20:38

• 0

#204 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 02.02.2008 – 21:17

Перегляд дописуTasik (2.02.2008 20:35) писав:

bulbashka aero!!!!!
Прикро що люди ще не розуміють суті Біблії, і її не читають, раз порівнюють з кримінальним кодексом.Як можна порівняти ті речі які навіть близько не можуть порівнюватись, адже Біблія це історія людства у письмовому вигляді, це книга всіх книг, це слово Боже на папері.Корли люди пишуть такі речі, з ним сперечатись важко, адже вони не розуміють про що йде мова, раз це порівнюють.
біблія це не історія людства а казочка про походенькі «обраного богом народа» – жидів /невпевнений що це образлива назва, адже десь на сторінках цієї “свящєннаї” книги так і було написано – «жидівська історія»/
звісно ж всю біблію не осилив /ледве до половини лишень/ та мені й цього вистачило
просто набридло читати, як жиди загарбують чиїсь землі, крадуть і вбивають, дурядь чужих та своїх....

:) а шо? нє так?? :)

зі
якщо не згоде, то.... :kvitu: почитай біблію :ggggg:
  • 0

#205 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 02.02.2008 – 21:50

Старий заповіт дійсно важко читати і переварювати і я можу зрозуміти, скажімо, Vepra

Але Євангеліє мене радує, багато разів перечитував. Зараз взагалі цікаву штуку одного автора читаю,трактування євангелія з нехристиянської точки зору.
  • 0

#206 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 02.02.2008 – 23:18

Перегляд дописуVepr (2.02.2008 21:17) писав:

біблія це не історія людства а казочка про походенькі «обраного богом народа»

Заради цієї так званої історії так званого людства знищено справжню багатотисячолітню мудрість людства, обрубано коріння історії всієї цивілізації. Чи не дивно, що історія Русі "починається" з Володимира Христатого?

Цитата

Цитата мовою оригіналу.Взято тут http://wpww1418.myli...ru/wiki/379/398
Первое, что сделали "добродетельные" и "гуманные" христиане, придя к абсолютной власти, так это спалили в 394 году великую Александрийскую библиотеку, заключавшее в себе научное и литературное творчество Греции, предварительно вынеся из нее книги для посвященных. Судьба остальных 700 тысяч книг неизвестна. Вы только представьте себе эту цифру: СЕМЬСОТ ТЫСЯЧ КНИГ! И все это безвозвратно уничтожено! И кем? Христианами! Известно лишь то, что публичные бани Александрии 6 месяцев топились рукописями из знаменитой библиотеки.
Публичное книгосожжение придумали именно христиане. Первые костры из книг запылали в Эфесе, где Савл уничтожил множество драгоценных фолиантов с учениями Пифагора, Эмпедокла и других светочей языческой мудрости. Через 1500 лет протопоп Аввакум (сам впоследствии сожженный никонианами) писал: “Платон и Пифагор, Аристотель и Диоген, Гиппократ и Гален - все сии мудри быша и во ад угодиша”. Стилихон сжигает Сивиллины книги, бывшие в продолжении 9 веков книгой судеб Римского государства. Христиане ненавидели то, что противоречит их болезненной религии. Уничтожаются папирусная библиотека в Фивах и Мемфисе. На Руси уничтожается огромная библиотека в Царьграде, украдена библиотека Ивана Грозного. Всё это делалось с одной целью - уничтожить историю, ненавистную богомольным святошам. Первое, что сделали кроткие христианские миссионеры в Латинской Америке и Мексике - сожгли книги хозяев континента. В тщательно скрываемом талмуде, одно из правил гласит: “Книги гоев - сожги”.

• 0

#207 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 03.02.2008 – 00:20

Перегляд дописуVepr (2.02.2008 21:17) писав:

біблія це не історія людства а казочка про походенькі «обраного богом народа» – жидів /невпевнений що це образлива назва, адже десь на сторінках цієї “свящєннаї” книги так і було написано – «жидівська історія»/
звісно ж всю біблію не осилив /ледве до половини лишень/ та мені й цього вистачило
просто набридло читати, як жиди загарбують чиїсь землі, крадуть і вбивають, дурядь чужих та своїх....

:) а шо? нє так?? :)

зі
якщо не згоде, то.... :kvitu: почитай біблію :ggggg:
Біблію я прочитав, і не одну релігійну книгу.Щож, якщо для тебе Біблія є казочка, то получаєся Ісус, матір Божа, Адам і Єва... вони усі і багато інших є казковоми героями?Ти хочеш сказати що Християнство, письмовою основою якого є Біблія, є пуста річ, казка?Що всесвітній потоп про який там йдеся, це теж казка?Що народження Христа казка?Що тисячі людей які загинули заради цього, просто безглузді смерті.Тоді вибач але нам немає про що розмовляти, адже сперечатись з людино, яка не розуміє про що йде мова Безглуздо!просто прикро чути такі слова,про ту віру, заради якої страждали,загинуло мільйони людей, прикро що знаходяться ті які називають це казочкою.
  • 0

#208 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.02.2008 – 00:34

Перегляд дописуVepr (22.01.2008 22:44) писав:

Limit Maximum не треба наводити цитати з біблії
просто скажи в декількох словах, про що їдеться у цій священній книзі
....якщо читав, звісно ж))
я вже написав у цьому дописі що в двох словах: Старий Завіт це стара ідеологія "зроби так, як тобі зробили", а Новий Завіт це нова ідеологія "служити ближньому в любові".

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 03.02.2008 – 00:36

• 0

#209 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.02.2008 – 00:53

Перегляд дописуTasik (3.02.2008 00:20) писав:

.....Що тисячі людей які загинули заради цього, просто безглузді смерті.Тоді вибач але нам немає про що розмовляти, адже сперечатись з людино, яка не розуміє про що йде мова Безглуздо!просто прикро чути такі слова,про ту віру, заради якої страждали,загинуло мільйони людей, прикро що знаходяться ті які називають це казочкою.
Так. Дійсно, при насильницькому насадженні християнства загинули мільйони людей.
Так кількість населення древньої Русі за 200 років з 12 впало до 3 мільйонів. В Європі кількість жертв інквізиції перебільшує 10 мільйонів (це половина населення тодішньої Європи).... Можу до утра наводити приклади...
Я дуже м"яко і непродумано вжив слово "казочка"... Це не казочка! Це мракобєсіє. Аналогом в історії може бути "Капітал" Маркса або "Майн Кампф" Гітлера. Під правильні цитати з цих джерел "мудрості" знищено також мільйони.

Перегляд дописуLimit Maximum (3.02.2008 00:34) писав:

я вже написав у цьому дописі що в двох словах: Старий Завіт це стара ідеологія "зроби так, як тобі зробили", а Новий Завіт це нова ідеологія "служити ближньому в любові".
Старий Завіт - це короткий витяг з релігії "богообраного народу", господарів, хазяїв.
Новий Завіт - це релігія гоїв, рабів, холуїв, безмозглих виконавців чужої волі.

Повідомлення відредагував Sotnik: 03.02.2008 – 00:54

• 0

#210 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 03.02.2008 – 01:12

Перегляд дописуSotnik (3.02.2008 00:53) писав:

Старий Завіт - це короткий витяг з релігії "богообраного народу", господарів, хазяїв.
Новий Завіт - це релігія гоїв, рабів, холуїв, безмозглих виконавців чужої волі.
Ти написав це.

Ну що ж, наше ставлення до речей та подій визначає те, ким ми є...
  • 0

#211 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.02.2008 – 21:22

просто прикро чути такі слова,про ту віру, заради якої страждали,загинуло мільйони людей, прикро що знаходяться ті які називають це казочкою.
прикро що дехто повірив казочкам про комунізм та вищу арійську расу. мені тих казочок не шкода.
  • 0

#212 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 04.02.2008 – 21:27

Звичайно я поважаю Біблію. :)
Але до цієї Книги треба ставитись так як до такої яку писали люди тобто вона не є безпосередньою від Бога.

Повідомлення відредагував Amarok: 04.02.2008 – 21:27

• 0

#213 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.02.2008 – 21:43

Перегляд дописуAmarok (4.02.2008 21:27) писав:

Звичайно я поважаю Біблію. :)
Але до цієї Книги треба ставитись так як до такої яку писали люди тобто вона не є безпосередньою від Бога.
ага, Біблію хоть люди писали, а мусульмани кажуть, що їхній Коран з неба був посланиий)))
  • 0

#214 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 04.02.2008 – 21:49

Та яка різниця хто її писав. Головне суть.
  • 0

#215 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 04.02.2008 – 21:52

я не про конкретику того хто її писав а про те що її ЛЮДИ писали а значить до неї як і до інших треба ставитись з невеличкою критикою. :)
  • 0

#216 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 09.02.2008 – 21:35

Біблію я прочитав, і не одну релігійну книгу.Щож, якщо для тебе Біблія є казочка, то получаєся Ісус, матір Божа, Адам і Єва... вони усі і багато інших є казковоми героями?Ти хочеш сказати що Християнство, письмовою основою якого є Біблія, є пуста річ, казка?Що всесвітній потоп про який там йдеся, це теж казка?Що народження Христа казка?Що тисячі людей які загинули заради цього, просто безглузді смерті.Тоді вибач але нам немає про що розмовляти, адже сперечатись з людино, яка не розуміє про що йде мова Безглуздо!просто прикро чути такі слова,про ту віру, заради якої страждали,загинуло мільйони людей, прикро що знаходяться ті які називають це казочкою.
та ти не хвилюйся так.... розумію що в це дуже важко повірити людині, яку з малку вчили вірити в бога і таке інше.... і я зрозумію що це тебе може дуже вразитт, тому дихай глибше і не хвилюйся :kozak:
на справді ж я хотів сказати щось приблизно таке:
так в дідька лисого!!!! це все величезна казочка яку самі ж люди й вигадали!!!!
бог – то твоє сумління!! то не семітський фетиш і не юдейська фальш!!

....та й не з ким я не збирався сперечатися <_<
якщо для тебе суперечка, то вибачай – мені тобі казати більше нічокго -.-

Перегляд дописуLimit Maximum (3.02.2008 00:34) писав:

отже старий це люб’язність на люб’язність?? о_О
а каїн з авелєм тому підтвердження)))) або як мати надурила одного рідного сина щоб інший рідний син став засновником ізраілького плем’я....

щодо нового завіту незнаю та з ”люби ближнього свого” сотник випередив мої думки))
якраз дуже схоже на: ”знищуйте мої духовні цінності, вбивайте мою культуру та мій народ – я все одно вас любитиму....”
:S

Повідомлення відредагував Vepr: 09.02.2008 – 21:37

• 0

#217 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.02.2008 – 23:29

Перегляд дописуVepr (9.02.2008 21:35) писав:

бог – то твоє сумління!!
а точніше сумління є "голос" Бога, але не Бог зовсім ще.

Цитата

отже старий це люб’язність на люб’язність?? о_О
а каїн з авелєм тому підтвердження))))
вони ще не виконали ніякого завіту як тільки порушення.

Цитата

як мати надурила одного рідного сина щоб інший рідний син став засновником ізраілького плем’я....
на кого ці натяки? Не робіть вінігрет зі всього підряд.

Цитата

щодо нового завіту незнаю та з ”люби ближнього свого” сотник випередив мої думки))
якраз дуже схоже на: ”знищуйте мої духовні цінності, вбивайте мою культуру та мій народ – я все одно вас любитиму....”
:S
Новий Завіт - це також і прощення, яке є складовою любові та смирення.

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 09.02.2008 – 23:31

• 0

#218 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 10.02.2008 – 00:36

Перегляд дописуLimit Maximum (9.02.2008 23:29) писав:

Новий Завіт - це також і прощення, яке є складовою любові та смирення.
Всіх і все простити, всіх возлюбити, зі всим змиритися...
Не людина, а овощ якийсь виходить. Повна толерастія.
Щось мені це нагадує стан наркомана.
  • 0

#219 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 10.02.2008 – 17:51

Перегляд дописуSotnik (10.02.2008 00:36) писав:

Всіх і все простити, всіх возлюбити, зі всим змиритися...
Не людина, а овощ якийсь виходить. Повна толерастія.
Щось мені це нагадує стан наркомана.
стан наркомана цілком протилежний по відчуттях.
Наркоман ненавидить себе, ненавидить світ, але не має сили покінчити з собою та з цим всім, тому він відходить від реальнсті з допомогою наркотичних препаратів. Він не здатен ні на що, ні на створення сім'ї, ні на виховання дітей (неважливо навіть чи своїх чи чужих), ні на створення чогось нового і корисного для людей.

Любов вдихає життя, вона дає натхнення - люди пишуть вірші, музику, малюють картини, одружуються в решті решт тільки завдяки цьому почуттю!
  • 0

#220 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 10.02.2008 – 19:11

Перегляд дописуLimit Maximum (10.02.2008 17:51) писав:

стан наркомана цілком протилежний по відчуттях.
Наркоман ненавидить себе, ненавидить світ, але не має сили покінчити з собою та з цим всім, тому він відходить від реальнсті з допомогою наркотичних препаратів. Він не здатен ні на що, ні на створення сім'ї, ні на виховання дітей (неважливо навіть чи своїх чи чужих), ні на створення чогось нового і корисного для людей.
Любов вдихає життя, вона дає натхнення - люди пишуть вірші, музику, малюють картини, одружуються в решті решт тільки завдяки цьому почуттю!
Щоб казати, що наркоман ненавидить все і вся, треба побувати в його шкурі. Може в нього навпаки любов необмежена до всього. Нездатність наркоманів творити - це явне перебільшення, штамп. Згадайте, скільки музикантів та художників сидять на "кайфі".
Щодо творчої та рушійної сили любові - тут я з Вами погоджуюсь.
Але де в Біблії пропагандується любов до жінки, до сім"ї, до дітей? Навпаки, така любов засуджується. Тільки любов до Бога...

Цитата

“Кто не возненавидит отца своего, и матери, и жены, и детей, и братьев, и сестер, а притом и самой жизни своей, тот не может быть моим учеником” (Лк., 14:26).
"враги человеку домашние его" (Мф.10:36:)

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних