Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 08.07.2007 – 22:20

Перегляд дописуLMax (8.07.2007 22:47) писав:

от і не путайте: іудеї та євреї це різні народи. Іудеї завжди хотіли знищити євреїв (саме тих побожних, що несли Слово).

ЕлМаксе, є така фраза: мовчи,дурню,за розумного зійдеш..юдеї(а по москальськи іудеї) це те ж саме що євреї...
  • 0

#22 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 08.07.2007 – 22:43

Перегляд дописуKassandra (8.07.2007 23:20) писав:

ЕлМаксе, є така фраза: мовчи,дурню,за розумного зійдеш..юдеї(а по москальськи іудеї) це те ж саме що євреї...
походження слова одне, а думки і наміри різні в тих тепер різних народів.
Все зупутано якщо бути в темряві і темряву намагатись розгледіти, а пізнавши звідки напрям світла можна бачити де ще темно.
  • 0

#23 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Києва

Відправлено 15.07.2007 – 13:14

Перегляд дописуLMax (8.07.2007 23:43) писав:

походження слова одне, а думки і наміри різні в тих тепер різних народів.
Все зупутано якщо бути в темряві і темряву намагатись розгледіти, а пізнавши звідки напрям світла можна бачити де ще темно.
Але схоже що зараз є таки один той "народ". Та здається мені що просто є у Вас велике бажання виправдати авторів священної для вас книги...

Все справді заплутано. Є один напрямок світла, але дуже важко його визначити серед тисяч його несправжніх відображень. Це як в кімнаті з сотнею дзеркал. Якщо ви цього не розумієте, то певно ви засліплені одним із відблисків...

Повідомлення відредагував Valandil: 15.07.2007 – 13:16

• 0

#24 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 15.07.2007 – 16:07

Перегляд дописуValandil (15.07.2007 14:14) писав:

Але схоже що зараз є таки один той "народ". Та здається мені що просто є у Вас велике бажання виправдати авторів священної для вас книги...

Все справді заплутано. Є один напрямок світла, але дуже важко його визначити серед тисяч його несправжніх відображень. Це як в кімнаті з сотнею дзеркал. Якщо ви цього не розумієте, то певно ви засліплені одним із відблисків...

В них не тільки бажання є, вони це переконливо роблять вже багато століть, брешучи, замовчуючи, видаючи брехню за правду і роблячи із видуманої людини - Мойсея - Бога, а з жалюгідного поселеня юдеїв - вибраний нарід Божий. :)
  • 0

#25 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 18:43

Цитата

В них не тільки бажання є, вони це переконливо роблять вже багато століть, брешучи, замовчуючи, видаючи брехню за правду і роблячи із видуманої людини - Мойсея - Бога, а з жалюгідного поселеня юдеїв - вибраний нарід Божий.

Що таке нарід?
:)
  • 0

#26 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Києва

Відправлено 15.07.2007 – 19:11

Перегляд дописуLem-n (15.07.2007 19:43) писав:

Що таке нарід?
:gryzin:
Нарід - діалект слова "народ". Але до юдеїв це слово не підходить :)

Перегляд дописуадвокат (15.07.2007 17:07) писав:

В них не тільки бажання є, вони це переконливо роблять вже багато століть, брешучи, замовчуючи, видаючи брехню за правду і роблячи із видуманої людини - Мойсея - Бога, а з жалюгідного поселеня юдеїв - вибраний нарід Божий. :)
Ти правий.

Просто я вжив слово бажання стосовно LMaxа. Не знаю хто він за національністю :) , бо юдеї рідко приймають християнство з відомих причин.

Повідомлення відредагував Valandil: 15.07.2007 – 18:50

• 0

#27 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 22:24

Перегляд дописуValandil (15.07.2007 14:14) писав:

Але схоже що зараз є таки один той "народ".
про кого Ви?

Цитата

Та здається мені що просто є у Вас велике бажання виправдати авторів священної для вас книги...
вони "виправдані" Богом до Кінця часу. Коли час закінчиться - їм не буде оправдання.

Цитата

я це розумію, але розуміння ще не достанньо (якщо Вам відомо про що я) для виявлення справжнього джерела. Поясніть доступніше - де на Вашу точку зору Джерело?

Повідомлення відредагував LMax: 15.07.2007 – 22:29

• 0

#28 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 00:05

Перегляд дописуLMax (15.07.2007 23:24) писав:

...де на Вашу точку зору Джерело?

Всюди.
  • 0

#29 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 15:27

Перегляд дописуAleph (16.07.2007 01:05) писав:

Всюди.
я питаю у Valandil -а
  • 0

#30 harRam

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:м. Конотоп

Відправлено 16.07.2007 – 17:06

Перегляд дописуадвокат (8.07.2007 15:39) писав:

Їхній бог - Єгва (Єгова)... в перекладі з старо-іврітської мови означало - чоловічий, або жіночий половий орган.
Де ти це вичитав?
Хто тобі це сказав???
Цікаво: ти взагалі Біблію в руках тримав? Хоча думаю - так... Навіть сучасного перекладу, зі старим перекладом ім"я Бога Єгова там не зустрічається. Я не зестрічав.......
  • 0

#31 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 19:02

Перегляд дописуадвокат (8.07.2007 15:39) писав:

...
Їхній бог - Єгва (Єгова) був божком поселення, що в перекладі з старо-іврітської мови означало - чоловічий, або жіночий половий орган.
...

Те, що дехто вимовляє як "Єгова" - невимовне ім'я (Тетраграматон), яке є синтетичним законом породження. Доступними символами його можна зобразити як П1П' (зправа на ліво "Йот-Хе-Вау-Хе"). Це слово взагалі ніяк не читається. Ці звуки вимовлялися св'ященником один раз у році трьома способами, почергово з'єднуючи звуки. Те, що у символіці використовуються фалічні сиволи - правда. Та це слово не осзначає генеталії. Це - формула репродуктивності (у філософському значенні).
  • 0

#32 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 19:35

Перегляд дописуAleph (16.07.2007 20:02) писав:

Те, що дехто вимовляє як "Єгова" - невимовне ім'я (Тетраграматон), яке є синтетичним законом породження. Доступними символами його можна зобразити як П1П' (зправа на ліво "Йот-Хе-Вау-Хе"). Це слово взагалі ніяк не читається. Ці звуки вимовлялися св'ященником один раз у році трьома способами, почергово з'єднуючи звуки. Те, що у символіці використовуються фалічні сиволи - правда. Та це слово не осзначає генеталії. Це - формула репродуктивності (у філософському значенні).

... Принагідно нагадати, що юдейський бог Ельохім чи Яхве - Єгова - то не творець усього сущого і не батько всіх людей, а родоплемінний божок-домовичок, який є захисником і покровителем юдеїв і який дивиться на увесь світ очима жерців-рабинів. У перекладі на загальнорозумілу мову "єгова" означає чоловічий статевий член. Деякі дослідники виводять назву "єгова" з двох слів: "ії" та "хава" - чоловічий та жіночий статеві органи у сукупності. ( Б.Богослов. "Сіонізм проти українців" ст.11.) :P

Перегляд дописуharRam (16.07.2007 18:06) писав:

Де ти це вичитав?
Хто тобі це сказав???
Цікаво: ти взагалі Біблію в руках тримав? Хоча думаю - так... Навіть сучасного перекладу, зі старим перекладом ім"я Бога Єгова там не зустрічається. Я не зестрічав.......

Ти або погано читав, або погано розумів !

Перегляд дописуLem-n (15.07.2007 19:43) писав:

Що таке нарід?
:)

а азав що ти розумний і все знаєш !!!
Зазнайство - це гріх. :) :)
  • 0

#33 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 06:46

Перегляд дописуадвокат (16.07.2007 20:35) писав:

... Б.Богослов. "Сіонізм проти українців" ст.11.) ...

Раджу змінити джерела.
  • 0

#34 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 13:44

Перегляд дописуAleph (16.07.2007 01:05) писав:

Всюди.
Тоді ще питання тобі:
Якщо джерело всюди, то який зміст тоді в свободі вибору якщо всі шляхи до Джерела? Нащо свобода?
  • 0

#35 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 18:21

Перегляд дописуLMax (17.07.2007 14:44) писав:

Тоді ще питання тобі:
Якщо джерело всюди, то який зміст тоді в свободі вибору якщо всі шляхи до Джерела? Нащо свобода?

Як це не прикро визнавати, здається, що вся свобода вибору зводиться до довжини шляху (кількості інкарнацій) та кількості "набитих шишок" (обтяженості карми, що прнизводить до наступних інкарнацій). Для духа вибір вже зроблений, а для душі свобода вибору - наступна ілюзія.
  • 0

#36 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 19:37

Перегляд дописуAleph (17.07.2007 19:21) писав:

Як це не прикро визнавати, здається, що вся свобода вибору зводиться до довжини шляху (кількості інкарнацій) та кількості "набитих шишок" (обтяженості карми, що прнизводить до наступних інкарнацій). Для духа вибір вже зроблений, а для душі свобода вибору - наступна ілюзія.
коли життя на планеті під загрозою самознищення туди "посилається" Спаситель від "правлячої верхівки" "локальної Вселенної", щоб спробувати хоча б попередити що життя останнє і реінкарнуватися на цій планеті вже не буде можливості, бо тут буде інша форма життя, або не буде вже ніякої, тому до того часу (точніше до кінця цього часу) ще тут народжуваним треба по максимуму вирішити всі свої кармічні проблеми ще за цього життя.
  • 0

#37 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 17:06

Цитата

а азав що ти розумний і все знаєш !!!

Що розумний казав,що все знаю ні :P
Як ти не зрозумів пояснюю:це був стьоб :)
  • 0

#38 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень

Відправлено 18.07.2007 – 18:55

Перегляд дописуLem-n (18.07.2007 18:06) писав:

Що розумний казав,що все знаю ні :P
Як ти не зрозумів пояснюю:це був стьоб ;)

:) :) :)
  • 0

#39 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 17:39

Перегляд дописуLMax (17.07.2007 20:37) писав:

коли життя на планеті під загрозою самознищення туди "посилається" Спаситель від "правлячої верхівки" "локальної Вселенної", щоб спробувати хоча б попередити що життя останнє і реінкарнуватися на цій планеті вже не буде можливості, бо тут буде інша форма життя, або не буде вже ніякої, тому до того часу (точніше до кінця цього часу) ще тут народжуваним треба по максимуму вирішити всі свої кармічні проблеми ще за цього життя.

...
І Світлоносець сказав: "Я не буду рабством!".
"Тоді Ти будеш стражданням" сказав Творець і зв'язав його золотою ниткою, випущеною з всоїх грудей. Він так зробив бо так було треба. Він ніколи не помиляється, тому що Він - безмежний.
...

Ти любиш усе спрощувати. Спочатку знайти відповіть хто така людина і для чого. І дуже сумнівно, що Ти отримаєш готову відповідь.
  • 0

#40 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 19.07.2007 – 19:28

Перегляд дописуAleph (19.07.2007 18:39) писав:

Ти любиш усе спрощувати. Спочатку знайти відповіть хто така людина і для чого. І дуже сумнівно, що Ти отримаєш готову відповідь.
а для чого ця відповідь (хоча вона є)? Можна вибрати варіант приймати як є без уточнень і умозаключень.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних