Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.01.2008 – 01:36

Та ні. Вони там на небесах вже їх спокутували.
Тут дай Боже в своїх власних гріхах розібратися.

А щодо псевдо- та істиної віри... Хто ж його зна, критерію нема. Може Богові миліша така проста людська безпосередність, ніж мудрогельство та мракоуміє "ієзуїтів".
  • 0

#182 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.01.2008 – 20:14

Перегляд дописуSotnik (13.01.2008 01:36) писав:

Та ні. Вони там на небесах вже їх спокутували.
Тут дай Боже в своїх власних гріхах розібратися.
Небеса лежать поза часом. Тому молитва за них завжди є акуальною підтримкою їм, що помагає для роботи власне над своєю ношею помилок, які передалися від предків.

Цитата

А щодо псевдо- та істиної віри... Хто ж його зна, критерію нема. Може Богові миліша така проста людська безпосередність, ніж мудрогельство та мракоуміє "ієзуїтів".
Єзуїти взагалі самий "збочений" орден. З них вилізли ці всі ілюмінaти та мaсони.

А Богові дійсно миліша проста людська безпосередність. Ісус казав: "Будьте як діти - бо таких Царство небесне". Діти це не мудрагельсто і не інтелектуалізм, а простота та довірливість - оце чистота душі Божої!
  • 0

#183 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 18.01.2008 – 13:16

Перегляд дописуSotnik (13.01.2008 02:01) писав:

Нащо ж розводити писанину на таку товстелезну книгу?
А може й варто... Ленін он аж 52 томи накропав! І це тільки з того, що пропустила радянська цензура.
Але Біблію все ж прикольніше читати в старому перекладі. Іноді такі перли можна зустріти...
Моя бабця, Царство їй небесне, завжди молилася: "Отче наш! Єжі єси на небесі..." Я спитав, що воно оте кумедне значить. Вона мені розтовмачила: "Єжелі єсть на небі...!" Тобто, єжелі єси, то слався ім"я Твоє, а єжелі ні, то ні. Чудно.
Malenka porada: "Sprobyj po4utatu Biblijy na ukrainskij movi, a ne na staroslovjanskij, mo*luvo todi tobi stane nabagato prostiwe zrozymitu dejaki skladni slova".
Dore4i v UA versiji molutvu "Ot4e naw" ti slova zvy4at: "...wo jesu na nebesah..."

P.S. (...wo jesu (kotruj je) na nebesah)
  • 0

#184 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 14:45

Перегляд дописуLMax (14.01.2008 20:14) писав:

А Богові дійсно миліша проста людська безпосередність. Ісус казав: "Будьте як діти - бо таких Царство небесне". Діти це не мудрагельсто і не інтелектуалізм, а простота та довірливість - оце чистота душі Божої!

Звичайно. Діти це тупість і віра у все що їм скажуть. ісус би ще точніше сказав "будьте як вівці. тупіі безпорадні. слідуйте за жерцями, робіть все що вони скажуть бо вони ваші пастухи а ви мої вівці на". Або щось типу такого: "ви мої раби, вам не положено нічого знати, лише робити те що я вам скажу, і тоді після смерті будете мати шанс вічно прислуговувати мені в моєму царстві на небі". Я особисто вважаю що хай ісус валить нах*й зі своєю монархією, цар блін знайшовся. В нас демократія!
  • 0

#185 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 15:07

Перегляд дописуNameless One (18.01.2008 14:45) писав:

Звичайно. Діти це тупість і віра у все що їм скажуть. ісус би ще точніше сказав "будьте як вівці. тупіі безпорадні. слідуйте за жерцями, робіть все що вони скажуть бо вони ваші пастухи а ви мої вівці на". Або щось типу такого: "ви мої раби, вам не положено нічого знати, лише робити те що я вам скажу, і тоді після смерті будете мати шанс вічно прислуговувати мені в моєму царстві на небі". Я особисто вважаю що хай ісус валить нах*й зі своєю монархією, цар блін знайшовся. В нас демократія!
Перегинаєш палку...
  • 0

#186 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 15:30

Перегляд дописуSink (18.01.2008 15:07) писав:

Перегинаєш палку...

Ба! Та я вже її давно перегнув. Може вам цікаво чому я допускаю такі різки вислови в сторону "божественного"? Та бо мені смішно бачити як люди трясуться над якимось символом, а коли я кажу про нього щось нехороше то вони зразу: "Так не можна! То гріх!" Це мені нагадує СРСР. Коли навіть за анекдоти в сторону Компартії садили в тюрму. Тоді теж нічого нехорошого в її сторону сказати не можна було. Але сталінський режим минув і люди почали троха вільніше говорити свою точку зору. Але якщо проводити паралелі, то інквізиція, та і взагалі жорстка влада церкви теж в минулому. Але люди всерівно бояться, або просто не хочуть думати. Їх задовільняє все як є. Таких людей я зневажаю. Тупих овець, які кожну неділю ходять в церкву "бо так всі роблять. бо так має бути. бо так робили їх батьки і батьки їх батьків" :)
  • 0

#187 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 15:48

Перегляд дописуNameless One (18.01.2008 15:30) писав:

...... Тупих овець, які кожну неділю ходять в церкву "бо так всі роблять. бо так має бути. бо так робили їх батьки і батьки їх батьків" :)
Але ж їхні пра-прабатьки так не робили!
То що ж сталося? Чому орії перетворилися в стадо?
  • 0

#188 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2008 – 16:24

Перегляд дописуSotnik (13.01.2008 01:25) писав:

Мою бабусю не чіпати!
Ніхто з неї не сміється. Я лише навів яскравий приклад неусвідомлення простими людьми божого вчення.

А якщо пригадати, скільки століть біблію забороняли перекладати з латини, аби "слово боже" знали лише "наближені" :) ;) :)
  • 0

#189 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 16:31

Перегляд дописуSotnik (18.01.2008 15:48) писав:

Але ж їхні пра-прабатьки так не робили!
То що ж сталося? Чому орії перетворилися в стадо?
Та ти і сам знаєш відповідь...
  • 0

#190 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 16:40

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2008 16:24) писав:

А якщо пригадати, скільки століть біблію забороняли перекладати з латини, аби "слово боже" знали лише "наближені" :) ;) :)
Це і врятувало від остаточного перетворення на "гоїв", тобто бидло. Не розуміючи, що воно за християнство таке, люди підсвідомо продовжували вірити в прадідівських богів, але робили це за християнським ритуалом. Виправити це упущення стали намагатися за допомогою марксизма-ленінізма... А коли і це не допомогло, то придумали глобалізацію.

Перегляд дописуNameless One (18.01.2008 16:31) писав:

Та ти і сам знаєш відповідь...
Я лише здогадуюсь. Хотів би почути відповідь більш грунтовну, ніж моя здогадка...
Вона полягає в тому, що християнство нам підсунули у вигляді дуже коштовного військового трофею...
  • 0

#191 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 16:49

Перегляд дописуNameless One (18.01.2008 14:45) писав:

Твій сором лється з тебе рікою гною... Це твоя проблема.
Цікаво, чи хватить тобі сили висловитись в реалі? Що може організуємо тобі публічний виступ?
  • 0

#192 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2008 – 17:21

Перегляд дописуSotnik (18.01.2008 16:40) писав:

Вона полягає в тому, що християнство нам підсунули у вигляді дуже коштовного військового трофею...

Хто це сказав? ;) нам його насадили насильно за допомогою підкупленого греками святославового бастарда Володимира :)
  • 0

#193 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 18:31

Перегляд допису-=VJ=- (18.01.2008 17:21) писав:

Хто це сказав? ;) нам його насадили насильно за допомогою підкупленого греками святославового бастарда Володимира :)
Якось дуже дивно вони його підкупляли... Неймовірно! Чим можна було підкупити Великого князя Русі? Він нічого не продавав і не купував. Приходив і брав все, що заманеться. Силою.
В романі Івана Білика "Похорон богів" описано всі обставини, як воно відбувалося. Там був вибір - або хрестити Русь в Римську віру, або в Грецьку. Або взагалі ні в яку. Римська церква забажала за хрещення червленські городи, це десь на заході України зараз. А Константинопільська (грецька) церква за хрещення просила військової допомоги в війні на території сучасної Болгарії. В результаті складних військових та політичних маневрів Володимир досяг бажаного від Константинополя у вигляді сестри імператорів та ще якихось патриархів чи митрополитів, не пам"ятаю точно. І виглядало це для всіх, як військовий трофей, бо прийшлося за це добряче повоювати. Хоч "Похорон богів" і літературний твір, та він дає хоч якесь пояснення, нащо отеє щастя потрібно було Володимиру. Інші ж пояснення якось необгрунтовано виглядають.
  • 0

#194 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 19.01.2008 – 16:41

на справді ця книга дуже корисна!!
от уявіть що у вас раптом закінчився туалетний папір
в такій життєвій ситуації ця книга стане в нагоді!
:blink:

а взагалі – чому це ми віримо словам якоїсь книги, в якій немає ні слова про Україну??
>(
  • 0

#195 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.01.2008 – 01:11

Перегляд дописуSotnik (20.01.2008 00:46) писав:

Це знаряддя поневолення
Ото ж бо й воно. Біблія, як знаряддя поневолення народів.
  • 0

#196 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 01:31

Перегляд дописуСварус (20.01.2008 01:11) писав:

Ото ж бо й воно. Біблія, як знаряддя поневолення народів.
Це спочатку була Біблія.
Потім марксизм-ленінізм.
Потім, як засіб переформатування та перегрупировки перед новим наступом, те що називаємо Холокост.
Зараз глобалізація. Толерастія - це лише один з прийомів, засобів глобалізації.
  • 0

#197 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 18:40

от у мене закралося таке питання – чи хтось із прихильників цієї “славетної” книги, що зібралися обговорювати цю тему, читав її??

Eqilibrium, що це знущання?? о_О
оце треба очі таращити та язика ламати аби прочитати такі цінні філософські дописи??
о_О

>(

хотів за це мінуса вмазати, та в мене чомусь ця фігня не працює :)
може в мене постів замало??

хоча б малюнком постив, е?? :)

зі
у браузері
Вид (view) » Кодировка (encoding) » далі за смаком – не допомагає??

Sotnik
ииии)) йааааак жее таааак.... :)
пам’ятаю мене колись теж туди ^^ але російськомовне :)

корисний лінк :prapor3: :D
хотів було плюса вмазати та не працює чогось :)
  • 0

#198 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 22.01.2008 – 21:17

От скільки суперечок породжує свята книга !!! :) :)

Повідомлення відредагував Lem-n: 22.01.2008 – 21:18

• 0

#199 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 22.01.2008 – 22:44

Limit Maximum не треба наводити цитати з біблії
просто скажи в декількох словах, про що їдеться у цій священній книзі
....якщо читав, звісно ж))

pane Eqilibrium, bud'te yvajnishi! bo jaks4o vy 4ytaly poperedni dopysy, to vasha vidpovid' vje dohodyt' do rivnia osobystoji obrazy!!
>(
a shodo vashyh dopysiv, to navis4o jih bylo pysaty, jaks4o vony vje taki bezglyzdi??
o_O
  • 0

#200 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.01.2008 – 20:23

Я вірю Богу, а не церкві. Не варто забувати, що релігія - це, перш за все тип світогляду.Христинство, буддизмЮ синтоїзм і теде і тепе я сприймаю як штучі соціальні модифікації. Коли мені бравославний батюжка з піною у рота доводить, що заходити в церку жінці під час критичних днів - гріх, то це вже нагадує маразм... Це сприймаю оці всі, інколи і почасти, абсолютно безглузді обмеження і правила. Тож, сумлінною християкою мене не назвеш..та і християнкою назвати складно. Просто визнаю вищість, а Біблії не поклоняюся. Для мене це всього записала версія ймовірних подій.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних