Перейти до вмісту

Біблія

Повідомлень в темі: 767

Опитування: Чи читали ви Біблію? (35 користувачів проголосувало)

Чи читали ви Біблію?

1. Так, прочитав цілком "від корки до корки" (9 голосів [25.71%])

Процент голосів: 25.71%

2. Прочитав майже все за віключенням пари книг (5 голосів [14.29%])

Процент голосів: 14.29%

3. Читав книги вибірково, але більше половини (3 голосів [8.57%])

Процент голосів: 8.57%

4. Читав лише окремі книги (6 голосів [17.14%])

Процент голосів: 17.14%

5. Читав лише 1-2 книги (4 голосів [11.43%])

Процент голосів: 11.43%

6. Читав окремі вірші (8 голосів [22.86%])

Процент голосів: 22.86%

Послі того, як повністю прочитали Біблію ви:

1. Цілком увірував в Ієгову і Христа, став християнином (7 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

2. Залишився байдужим (11 голосів [31.43%])

Процент голосів: 31.43%

3. Повністю відмовився від цієї дурні, став агностиком або атеїстом (17 голосів [48.57%])

Процент голосів: 48.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 11.10.2007 – 20:12

Перегляд дописуpinguiarium (11.10.2007 18:59) писав:

Бог потім подорослішав і помудрішав? :D
Старий, Новий - книжка одна, релігія одна, бог той же. От і все...
ні, не все. Люди подорослішали і помудрішали в розумінні Бога.
А релігії дві: іудаїзм і християнство. :D
  • 0

#162 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 12.10.2007 – 04:31

Ця книга становить цінність тільки для шанувальників Ягве.
Так звані "загальнолюдські цінності" виглядають дико для сучасної людини.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 12.10.2007 – 04:32

• 0

#163 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 12.10.2007 – 07:01

Перегляд дописуLMax (10.10.2007 12:56) писав:

ну закликають молитися Богу і ходити до сповіді. Цього хіба мало?
А я думав, що вони це роблять для того, щоб спасти інших, а не для себе. :D
Чи вони хочуть "свою душу спасти"?

от цінуй їх як перлину і до них звертайся. Інших же Ісус називав вовками в овечій шкірі та фарисеями.
Організація, у якій є більша частка вовків, чиї інтереси відстоює?

звідки починати чистку треба з себе. Зміниш себе і люди довкола зміняться. Ми бачимо інших такими, якими самі є. А за церкву братися це великий тягар, не посильний людині, а посильний Богові.
не зрозумів питання. Кому описувати? Треба - то опишу коротко.

Фізичну чистку. Позбавленя сану. Але для цього спочатку потрібно, щоб церковне майно юридично належало церкві а не громадам. Щоб зарвавшогося "священника", який закликає до розколу, можна було копняками в ... вигнати з примішеня і прилеглої території, наприклад, за допомогою мєнтів.

Не всі. Є такі що щось знають, порівнюють і як кажуть не стоять на місці, а просуваються в цій справі.
В застояному озері вода засмерджується і робиться болото, а де вода проходить скрізь - там чисто і свіжо.
Але домінуючі "вовки в овечій шкурі", яких більшість, їх постійно чмирять.

Перегляд дописуLMax (11.10.2007 18:42) писав:

В школі завжди роздавали Новий Завіт дітям.

В школі взагалі не потрібно (роз)давати "Завіти". Немає достатньо кадрів, які це можуть дати, не спотворивши Бога до образу Сатани. А як результат - отримаєте нове покоління дурнів, озлоблених атеїстів та сатаністів різного калібру.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.10.2007 05:31) писав:

Ця книга становить цінність для будь-кого, хто вміє осмислювати, а не сприймає буквально, доречі, так само як і книги більшості релігій.

Повідомлення відредагував Aleph: 12.10.2007 – 07:05

• 0

#164 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень

Відправлено 12.10.2007 – 11:31

Цитата

Люди подорослішали і помудрішали в розумінні Бога.

реготав. пиши ще :D

Цитата

А релігії дві: іудаїзм і християнство.

І як же так сталося, що Єгова собі аж дві релігії загріб? Непорядок....
  • 0

#165 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.10.2007 – 14:58

Перегляд дописуAleph (12.10.2007 08:01) писав:

А я думав, що вони це роблять для того, щоб спасти інших, а не для себе. :blink:
Чи вони хочуть "свою душу спасти"?
на цей лад в Біблії є таке висловловання: "Хто хоче спасти свою душу - то погубить її..."
А рішати не за інших варто що їм робити комусь, а за себе про те щоб щось робити для інших.

Цитата

Організація, у якій є більша частка вовків, чиї інтереси відстоює?
церква як організація людей не має відстоювати нічиї інтереси, бо Бога не потрібно відстоювати, Він сам "відстоїть" себе :blink:

Цитата

Фізичну чистку. Позбавленя сану. Але для цього спочатку потрібно, щоб церковне майно юридично належало церкві а не громадам. Щоб зарвавшогося "священника", який закликає до розколу, можна було копняками в ... вигнати з примішеня і прилеглої території, наприклад, за допомогою мєнтів.
Але домінуючі "вовки в овечій шкурі", яких більшість, їх постійно чмирять.
під час того процесу можна зайнятися викриттям видимої "бездіяльності" церкви і нарватися на їх "чорних опікунів"... Це не тема для публічних розмов...
Поки що не придумано доброго способу.

Цитата

В школі взагалі не потрібно (роз)давати "Завіти". Немає достатньо кадрів, які це можуть дати, не спотворивши Бога до образу Сатани. А як результат - отримаєте нове покоління дурнів, озлоблених атеїстів та сатаністів різного калібру.
так це вже є через не належне викладання Божого Слова...
  • 0

#166 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 12.10.2007 – 19:20

Перегляд дописуAleph (12.10.2007 08:01) писав:

Ця книга становить цінність для будь-кого, хто вміє осмислювати, а не сприймає буквально, доречі, так само як і книги більшості релігій.
Можете продемонструвати чи це порожня обіцянка?
  • 0

#167 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.10.2007 – 20:17

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.10.2007 20:20) писав:

Можете продемонструвати чи це порожня обіцянка?
а хіба він щось обіцяв в тому реченні?
  • 0

#168 Bewildered

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.12.2007 – 15:49

Як на мене, у Біблії можна знайти багато відповідей на питання, які мене цікавлять, Вона вчить, як поводитися в тій чи іншій ситуації, просто треба вміти то знаходити в ній.
  • 0

#169 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 01.12.2007 – 20:25

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (12.10.2007 05:31) писав:

Так звані "загальнолюдські цінності" виглядають дико для сучасної людини.
Вибачте, але я от вважаю, що так звані людські цінності, не виглядають так аж дико для сучасної людини, яка себе поважає. Звісно, якщо вважати Біблію тільки книгою для шанувальників Яхве, то цього не зрозумієш, але коли її прочитаєш і задумаєшся над тими словами, то ваше ставлення може різко змінитися :D
Не читайте Біблії, як історії такого собі Ісуса Христа......
  • 0

#170 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.12.2007 – 19:03

Читаю і перечитую і знаходжу там вихід коли заплутуюсь,і не знаю що робити...може звучить якось *по-дитячи* але я і є дитина,*несучасно* але я і не наслідую сучасність дуже сильно) Просто поважаю цю книгу,не дала би їй запилючитись ніколи)
  • 0

#171 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 12.01.2008 – 00:10

ви що...Біблія це священна книга...порохом не припадає...читаю...знаходжу багато відповідей на свої складні запитання...
  • 0

#172 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 00:34

Перегляд дописуEqilibrium (1.12.2007 20:25) писав:

Вибачте, але я от вважаю, що так звані людські цінності, не виглядають так аж дико для сучасної людини, яка себе поважає. Звісно, якщо вважати Біблію тільки книгою для шанувальників Яхве, то цього не зрозумієш, але коли її прочитаєш і задумаєшся над тими словами, то ваше ставлення може різко змінитися.Не читайте Біблії, як історії такого собі Ісуса Христа......
Отже, якщо викинути з Біблії казочку про Ісуса, викинути всі славоспіви богові Яхве та його обраному народові, перекласти залишок на сучасну мову, то отримаємо....., то залишиться......., то вийде......... :happy1: "моральний кодекс строітеля комунізму"!
Думаю, що ті так звані людські цінності були винайдені людством задовго до Біблії. Звичайно, як людина, що претендує на звання цивілізованої, Біблію я прочитав дуже уважно. З тих пір стоїть пилиться в шафі. Відкривати не хочу, бо написана жахливою малозрозумілою мовою.
  • 0

#173 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 00:18

Перегляд дописуSotnik (12.01.2008 00:34) писав:

Отже, якщо викинути з Біблії казочку про Ісуса, викинути всі славоспіви богові Яхве та його обраному народові, перекласти залишок на сучасну мову, то отримаємо....., то залишиться......., то вийде......... :( "моральний кодекс строітеля комунізму"!
Саме це і зробив Карл Маркс, коли складав програму "комуністичної партії" на вимогу ордену Ілюмінаті.
Він був не на жарт розчарований у Богові в підлітковому віці, коли просив щоб йому далося що він хоче тут і вже, і звісно не отримав того.., тому вирішив Бога відкинути, зробивши висновок що його не існує, а ідеї використати.

Цитата

Думаю, що ті так звані людські цінності були винайдені людством задовго до Біблії. Звичайно, як людина, що претендує на звання цивілізованої, Біблію я прочитав дуже уважно. З тих пір стоїть пилиться в шафі. Відкривати не хочу, бо написана жахливою малозрозумілою мовою.
Вислати новий переклад Турконяка від Біблійного товариства закінчений у 2007р.?

Повідомлення відредагував LMax: 13.01.2008 – 00:37

• 0

#174 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 00:34

Перегляд дописуLMax (13.01.2008 00:18) писав:

....Він був не на жарт розчарований у Богові в підлітковому віці, коли просив щоб йому далося що він хоче тут і вже, і звісно не отримав того.., тому вирішив Бога відкинути, зробивши висновок що його не існує, а ідеї використати.
Отож бо! І що ж він, цікаво, таке просив у Бога, що той йому пошкодував дати? Якби не жмотився та дав, то скільки б людей врятував від ангелів в шкіряних тужурках!

З.І.Перечитувати Біблію в сучасному перекладі зараз не стану. Не маю натхнення. Краще почитаю коментарі: http://www.svarga.kiev.ua/perun3.htm
  • 0

#175 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 00:42

Перегляд дописуSotnik (13.01.2008 00:34) писав:

Отож бо! І що ж він, цікаво, таке просив у Бога, що той йому пошкодував дати? Якби не жмотився та дав, то скільки б людей врятував від ангелів в шкіряних тужурках!
якщо людина просить через свою необізнаність нереальні речі, вона їх ніколи не отримає, бо це суперечить природі Вищого Розуму.

Приклад: я дуже просив у Бога щоб зранку я встав і в мене були великі біцепси. Невже таке можливо???
Досі згадую який я наївний був...

Цитата

З.І.Перечитувати Біблію в сучасному перекладі зараз не стану. Не маю натхнення. Краще почитаю коментарі: http://www.svarga.kiev.ua/perun3.htm
Біблія і є Ідеологія. Я скажу її в двох словах: Старий Завіт це ідеологія "зроби так, як тобі зробили", а Новий завіт це ідеологія "служити ближньому в любові". Все. І нема тут чого вигадувати на енну к-сть сторінок.

Повідомлення відредагував LMax: 13.01.2008 – 00:45

• 0

#176 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.01.2008 – 00:59

Перегляд дописуLMax (13.01.2008 00:42) писав:

якщо людина просить через свою необізнаність нереальні речі, вона їх ніколи не отримає, бо це суперечить природі Вищого Розуму.

О, вже вищий розум :P А янголи, воскресіння, ходіння по воді, годування тисяч людей одною хлібиною - це все, звісно, реальні речі? :( :) :D
  • 0

#177 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:01

Перегляд дописуLMax (13.01.2008 00:22) писав:

Біблія і є Ідеологія. Я скажу її в двох словах: Старий Завіт це ідеологія "зроби так, як тобі зробили", а Новий завіт це ідеологія "служити ближньому в любові". Все. І нема тут чого вигадувати на енну к-сть сторінок.
Нащо ж розводити писанину на таку товстелезну книгу?
А може й варто... Ленін он аж 52 томи накропав! І це тільки з того, що пропустила радянська цензура.
Але Біблію все ж прикольніше читати в старому перекладі. Іноді такі перли можна зустріти...
Моя бабця, Царство їй небесне, завжди молилася: "Отче наш! Єжі єси на небесі..." Я спитав, що воно оте кумедне значить. Вона мені розтовмачила: "Єжелі єсть на небі...!" Тобто, єжелі єси, то слався ім"я Твоє, а єжелі ні, то ні. Чудно.
  • 0

#178 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:09

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2008 00:59) писав:

О, вже вищий розум :P А янголи, воскресіння, ходіння по воді, годування тисяч людей одною хлібиною - це все, звісно, реальні речі? :) :D :P
Де віра?

Моя віра мене підвела (я про свій приклад). Я просив того, але ж знав шо це не можливо. То кого ми обманюєм і для чого?

А якщо Ісус мав не Земне походження і якщо ЗНАВ що то можливо, тому й легко робив такі речі!

Перегляд дописуSotnik (13.01.2008 01:01) писав:

Нащо ж розводити писанину на таку товстелезну книгу?
Це ще тоненька. Якби розписали подробиці вона була б як двері розміром і тим же шрифтом.

Цитата

А може й варто... Ленін он аж 52 томи накропав! І це тільки з того, що пропустила радянська цензура.
Але Біблію все ж прикольніше читати в старому перекладі. Іноді такі перли можна зустріти...
Моя бабця, Царство їй небесне, завжди молилася: "Отче наш! Єжі єси на небесі..." Я спитав, що воно оте кумедне значить. Вона мені розтовмачила: "Єжелі єсть на небі...!" Тобто, єжелі єси, то слався ім"я Твоє, а єжелі ні, то ні. Чудно.
не варто сміятися з необізнаності власних предків.... :(

Повідомлення відредагував LMax: 13.01.2008 – 01:11

• 0

#179 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:25

Перегляд дописуLMax (13.01.2008 01:09) писав:

не варто сміятися з необізнаності власних предків.... :(
Мою бабусю не чіпати!
Ніхто з неї не сміється. Я лише навів яскравий приклад неусвідомлення простими людьми божого вчення. Молилися, хрестилися, ходили в церкву, бо так було прийнято. А що, навіщо, чому... А Бог його знає. Традиція! Народний звичай. По-сучасному - мода. А де ж Віра?
Сусідка, бабусина подруга, казала: "Не согрішиш - не покаєшся..." Це в неї тост був такий. За її логікою, якщо гріхів за собою не знаєш, то й нема чого ходити до церкви. Адже туди ходять, щоб каїтися в сподіяних гріхах. От вона і "грішила" від душі, а потім йшла до церкви з усвідомленням власної "віри".
  • 0

#180 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 01:31

це яскравий приклад псевдохристиянізму.... :(
Так немає бути.

Тому слід молитися за гріхи своїх предків...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних