Перейти до вмісту

Ринат Ахметов :-)

Повідомлень в темі: 36

#21 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.08.2010 – 01:12

Перегляд дописуШАХІСТ (16.08.2010 01:50) писав:

У нас дома ходить така чутка,він колись сказав:''Я скажу де взяв починаючи з другого мільйона,як я їх заробив,а де взяв перший-таємниця!'' Він добився великого,можливо переступив через когось,пожертвував чимось,але добився,в його руках весь Донбас,поганого мало,а ще він в авторитеті у так званих бандюків,він політик нормальний,але він туди не рветься,йому вистачає того,що має.

Ще одне хохляцьке мислення. Продовжуйте далі, приємно читати...
  • 0

#22 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 16.08.2010 – 03:06

Перегляд дописуbamik (16.08.2010 01:12) писав:

Ще одне хохляцьке мислення. Продовжуйте далі, приємно читати...
Краще замість іронізації своєї,написали свою думку,не любите його? чому ж,яка причина? заздрість? а ви хоч знаєте хто такі хохли?
  • 0

#23 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 16.08.2010 – 08:07

Перегляд дописуbamik (16.08.2010 00:33) писав:

Нє, це ви мене прикалуєте, коли за своїм хохляцьким мисленнням нічого не бачите. Як на вашу думку "насправді керується держава"?? Сама зелений горошок, а ффтикається)))
державою завжди керував великий бізнес, так було, є і буде. інший устрій - то совок та комунізм )))) чого наїзжаємо? Я аргументувала, чим Ринат мені подобається, на відміну від вас, чим він вам НЕ подобається.....

2 ШАХІСТ
та то його слова про поганого політика ))) в якомусь інтерв"ю він сказав "Возможно Ринат Ахметов плохой политик, но зато он неплохой бизнесмен" :ggggg:

Повідомлення відредагував Пантерка Патріотка: 16.08.2010 – 08:08

• 0

#24 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 16.08.2010 – 09:25

Перегляд дописуПантерка Патріотка (10.08.2010 18:29) писав:

Цій людині треба присвятити окрему гілку.
Доки мене не було у форумному просторі, я як і раніше займалася полюванням на інформацію про великих та сильних світу цього :ggggg: На цей раз я передивилася всі можливі документальні фільми, інтерв"ю, статті, іншу інфу, у якій згадується Ринат. І от до чого я прийшла:
один з найсильніших бізнесменів, дуже багато зробив для держави і для українців, займається благодійністю (не б"є п"яткою в груди, робить це тихо, але постійно, з деякими людьми, яким він допоміг, знайома особисто), жодного цивільного українця не образив, має європейську напрямленість, позиціонує себе українцем та робить усе, щоб народ жив на гідному рівні.
СКМ та все, що входить до неї, має найвищу зарплатню в державі. Забезпечено сотні тисяч робочих місць з гідною оплатою праці. Дороги та все інше, з чого структура Донецька складається, відбудовано за гроші Рината (не за кошти з бюджету держави, їх просто не виділяють ніколи в потрібній кількості). Донбас-Арена (ну, мабуть без коментів). Ну й на футбольній арені у Європі Шахтар вже знають, до того ж, кубок УЄФА дістався Україні, це досить важливо, бо це вважається не перемогою тільки Шахтаря або Рината, а вважається перемогою всієї держави. Це щодо позитиву.
Щодо негативу. Нічого окрім домислів, які не мають жодних доказів, стосовно того, що Ринат когось вбив, я не знайшла. Змі розповідали, що він бандит, мафіозі і т.п.... Але, при цьому в жодному фільмі нема жодного доказа, окрім непогано розписаної заказухи (ну, як в усіх документальних фільмах про будь-що). А ще я не знайшла жодного матеріалу чи відео, де Ахметов був би злий чи проявляв негативні емоції )))
особиста моя думка про нього - він в потрібний час опинився в потрібному місці, а його рішучість, сміливість та цілеспрямованість просто довершили цю справу. Особисто я вважаю, що Ринат Ахметов - паріот України, він робить для неї більше, ніж деякі любителі покричати "Слава Україні" та побити тапком в груди. До речі, вони мабуть тому й порозумілися з Ющенком в кінці кінців.

В кого є якісь цікаві матеріали, відео, тощо - будемо класти сюди. Гілка про Рината Леонидовича :prapor3:

пес: цікаво, мене одразу розірвуть, чи хтось таки буде на моєму боці?:unsure:

Ніхто тебе не буде розривати, бо більшості на твого ахметова начхати. Якщо вже і говорити про людину, яка дійсно заслуговує на повагу з тих міркувань, які ти навела вище, то це Ярославський.
  • 0

#25 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 16.08.2010 – 15:33

Так створи гілку :-)
Я ще можу про Порошенка створити, про Коломойського, і якщо нагадаєте, про інших представників великого бізнесу, які керують державою у фінансовому плані :unsure: і це не МІЙ Ахметов :ggggg: :prapor3:

Повідомлення відредагував Пантерка Патріотка: 16.08.2010 – 15:34

• 0

#26 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 16.08.2010 – 15:36

Перегляд дописуПантерка Патріотка (16.08.2010 16:33) писав:

Так створи гілку :-)
Я ще можу про Порошенка створити, про Коломойського, і якщо нагадаєте, про інших представників великого бізнесу, які керують державою у фінансовому плані :unsure: і це не МІЙ Ахметов :ggggg: :prapor3:

Ні, дякую, вони не варті уваги.
  • 0

#27 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.08.2010 – 15:53

Ринат чоткий мужик, порожняк не гонить. Сказав - зробив.
Але кожному своє місце: хороший бізнесмен не обов'язково буде хорошим президентом. Хіба що перетворити країну на дуже великий бізнес-проект
  • 0

#28 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 16.08.2010 – 17:06

Перегляд дописуbamik (13.08.2010 19:18) писав:

Бандюгу в Президенти.
Ну так він уже не буде першим бандюгою-президентом... Крім того, то він раніше був бандюгою. Тепер він шанована людина :ggggg:
  • 0

#29 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 16.08.2010 – 23:19

Перегляд дописуВуйко Дмитро (16.08.2010 15:53) писав:

Хіба що перетворити країну на дуже великий бізнес-проект
було б якраз те що треба. економіку б підняв сто процентів. усе бабло світу б в нашій державі було :ggggg: просто це все приколи наші... він не стане ані президентом ані прем"єром, бо йому воно не потрібне.

Повідомлення відредагував Пантерка Патріотка: 16.08.2010 – 23:21

• 0

#30 dobdobdob

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Krasnovodsk

Відправлено 07.09.2010 – 14:12

Шановна Помаранчева Пантерка, web-охорона колишнього Президента!

Бачивши, як ви на форумі ОБОЗу були чи не єдиним прихильником Ющенка, я уявляю, як вам прикро та ніяково буде побачити оці фотографії:

Зображення
Зображення

Ахметов не лише з Януковичем заодно, а й з вашим кумиром.
  • 0

#31 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.09.2010 – 15:52

ой, та всі вони там заодно, теж мені Америку відкрили...
  • 0

#32 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 16:14

Перегляд дописуdobdobdob (7.09.2010 14:12) писав:

Шановна Помаранчева Пантерка, web-охорона колишнього Президента!
Бачивши, як ви на форумі ОБОЗу були чи не єдиним прихильником Ющенка, я уявляю, як вам прикро та ніяково буде побачити оці фотографії:
Ахметов не лише з Януковичем заодно, а й з вашим кумиром.
Янукович козел. Я його не переварюю. А от Ахметова поважаю. Це добре, що вони порозумілися з Ющенком. Та їм нема чого ділити. Змінюються ставлення до людей....наслухавшись журналістів та піарників починаєш вірити в почуте, але потім, якщо намагаєшся розібратися що й як, починаєш розуміти, що не все те чорне, що тобі по чорному піарять. Ахметов робить вчинки, які його характеризують як європейську людину, як розумну людину, рішучу, та як непогану людину, хоч і жорстку. А Янукович сопля тупа, його вчинки кажуть, що він тюфяк сільський, постсовок та невихована свиня. А що так вийшло все з Ющенком та його президентством, мені й справді прикро. Лайно справжнісіньке...не без участі Тимошенко (яку у мене є підстави не любити, і не тільки через це.) Ну хто б міг сказати ще роки три-чотири назад, що Помаранчева Пантерка буде прихильницею Ахметова, а Тимошенко буде ненавидіти? Я б ту людину тоді мабуть по стінці розмазала! ...час іде, все змінюється...мабуть, люди починають розумнішати...а політики себе показують...рано чи пізно.
  • 0

#33 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.09.2010 – 19:37

"Ринат Ахметов :-) "
Не знав, що Усміхнений татарин.
  • 0

#34 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 31.10.2010 – 07:25

На почату дев"яностих в той час, коли Донбас був вже нецікавий союзній владі і ще не цікавий київській, тут йшла, насправді, справжня війна за контроль над ресурсами.
Грузинська, чеченська, вірменські мафії крутились як шуліки, а дісталось врешті усе татарам і євреям.
Ахметов пройшов чи не три тих війни і вижив, бо очевидно дружить з головою і стратегічно в підсумку виявився найсильнішим гравцем з усієї тієї шушари.
Тепер він заявляє, що не бізнесмен, а просто дужже любить футбол і крім "Шахтера" в нього за душею більше нічого немає.
  • 0

#35 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 31.10.2010 – 09:14

це наш Дон Корлеоне,
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2010 – 15:44

Бачу, що злиття ющенят з янучарами продовжується шаленими темпами. Скоро й кольори однакові оберуть.
  • 0

#37 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 07.11.2010 – 13:53

Перегляд дописуDON BASS (31.10.2010 08:25) писав:

На почату дев"яностих в той час, коли Донбас був вже нецікавий союзній владі і ще не цікавий київській, тут йшла, насправді, справжня війна за контроль над ресурсами.
Грузинська, чеченська, вірменські мафії крутились як шуліки, а дісталось врешті усе татарам і євреям.
Ахметов пройшов чи не три тих війни і вижив, бо очевидно дружить з головою і стратегічно в підсумку виявився найсильнішим гравцем з усієї тієї шушари.
Тепер він заявляє, що не бізнесмен, а просто дужже любить футбол і крім "Шахтера" в нього за душею більше нічого немає.
Коли це він таке казав? СКМ офіційний його бізнес і все, що до СКМ входить. Ніколи він не казав, що в нього нічого нема окрім шахтаря. Є навіть структура на самому сайті скм, кожен може бачити. Щодо його сили - так, він вражає своїми здібностями, шикарний стратег, бізнесмен, сильна людина, до того ж завжди тримає слово. Ну й що, що я помаранчева? Я впевнена демократка, але я реально дивлюся на речі, якби державою керував такий як Ахметов, в нас було б куди краще життя, ніж коли при владі такі бездарі, як зараз. Я ж кажу, провести б експеримента та поставити до влади Порошенка, Ахметова, Пінчука, Коломойського, кого там ще забула... І подивитися, що буде за 5 років. Я чомусь впевнена, що ота наша мрія, яку ми намагаємось кожного разу обирати серцем та іншими містами окрім голови, скоріше б збулася. От чомусь є у мене така впевненість.
Щодо "Шахтаря", то це та справа, якою він займається особисто і яка в нього викликає щирі емоції. Він теж людина, має право на сентименти ))) Хоча мені так дивно дивитися, коли він пускає сльозу через свій футбол, це якось із образом сильного Ахметова не в"яжеться )))

Повідомлення відредагував Пантерка Патріотка: 07.11.2010 – 13:58

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних